Letoltes

The Elder Scrolls III: Morrrowind magyarításával kapcsolatos ügyekben írj ide. A kiegészítők külön fórumba kerülnek.
albee

Letoltes

Hozzászólás Szerző: albee »

Nem birom letolteni. Minden egyes letoltesnel error-t jelez. Nem tudom mit csinaljak, lecives segitsetek, kosz
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: Vik »

albee írta:Nem birom letolteni. Minden egyes letoltesnel error-t jelez. Nem tudom mit csinaljak, lecives segitsetek, kosz
Próbáld meg másik böngészővel, letöltőprogrammal (de ne túl sok szálon), másik gépről, esetleg kérd el valakitől, GameStar lemezmellékletről...
Raynard

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: Raynard »

Hello!

Én is próbáltam letölteni explorerrel/firefoxal,de egyikkel sem jön.
30Mb-nál leáll.
Valami ötlet? :?
Raynard

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: Raynard »

Nah én feladom,semmivel se megy,így valószínű nem nálam lesz a hiba.

Nézzétek meg és javítsátok ha van rá mód,köszönöm előre is.
albee

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: albee »

Hat en mindent megprobaltam 3 bongeszo meg 1-2 letoltoprogram de nem megy. Nezzetek utana mi lehet a hiba. Elore is kossz
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: Vik »

albee írta:Hat en mindent megprobaltam 3 bongeszo meg 1-2 letoltoprogram de nem megy. Nezzetek utana mi lehet a hiba. Elore is kossz
Akinek kellene a magyarítás, letöltheti a http://vdozsa.extra.hu oldalról. Átmenetileg feltöltöttem oda.
Lageron

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: Lageron »

Köszönöm!

Már töltöm is :D
albee

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: albee »

Ahh... Vegre! Megvan! :D :D :D Kiraly vagy Vik! Kossz a linket 8-)
Tengernagy

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: Tengernagy »

Üdv!

Nekem sikerült leszedni a (HUN) magyarításd de amikor lelepíeném hibát észlel és vége, és a telepítés megéll!!! :-(
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: Vik »

Tengernagy írta:Üdv!

Nekem sikerült leszedni a (HUN) magyarításd de amikor lelepíeném hibát észlel és vége, és a telepítés megéll!!! :-(
Honnan szedted le? Innen, vagy a biztonsági mentés oldalról (http://vdozsa.extra.hu/)? Mert ha innen, akkor lehet, hogy hibás a tömörített állomány, s így hibás a telepítő is.
Kannibal

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: Kannibal »

ugyanaz a hiba! 30-40mega körül elakad.... egyszer elment 260ig is de sehogy se jön le!
próbáltam mozzila-val, opera-val, internet explorer-rel, és flashgat-tel is.. .de semmi vki pls csináljon vmit! :shock:
Kannibal

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: Kannibal »

Vik nagyon köszi a linket onnan már menni fog !
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: Vik »

Újra működik a letöltés a MorroHun oldalról. A biztment oldalt hamarosan megszüntetem.
Tuty

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: Tuty »

De nekem most se megy a letöltés (ugyan az mint a többieknek megáll pár megánál, kiirja h kész és hibás az exe file)..az oldal amit Vik megadott ott meg nincs link..csak ki van írva h magyarítás de nem lehet rákattintani! Vki segítsen!!! :cry: :cry:
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: Vik »

Tuty írta:De nekem most se megy a letöltés (ugyan az mint a többieknek megáll pár megánál, kiirja h kész és hibás az exe file)..az oldal amit Vik megadott ott meg nincs link..csak ki van írva h magyarítás de nem lehet rákattintani! Vki segítsen!!! :cry: :cry:
Melyiket nem tudod letölteni? A Bloodmoon-Tribunal béta nekem símán lejött. A Morrowind magyarítás kb. 90 perc lenne, azt most nem próbálom ki. A biztment oldalt meg mondtam, hogy megszüntetem. Na jó, egyelőre nem teljesen, csak félig-meddig.

szerk: Közben kiderült, ha mégis megállna a letöltés, de a böngésződ képes rá (pl. Opera ilyen), akkor folytathatod, ilyenkor darabokban letölthetőek a dolgok.
Crossroads
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2008. nov. 13., csüt. 9:15

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: Crossroads »

Üdv.

Régebben nekem sem engedte leszedni, de tegnap már egész közel jártam a dologhoz :D Természetesen éjjel áramszünet volt, így 260megánál leállt a dolog, viszont azóta se tudom újrakezdeni, mert permission deniedot ír ki, mikor a magyarítás fülre kattintanék... én nem tudom miért lehet ez, de ha tudna valaki segíteni azt megköszönném :)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: Vik »

Crossroads írta:Üdv.

Régebben nekem sem engedte leszedni, de tegnap már egész közel jártam a dologhoz :D Természetesen éjjel áramszünet volt, így 260megánál leállt a dolog, viszont azóta se tudom újrakezdeni, mert permission deniedot ír ki, mikor a magyarítás fülre kattintanék... én nem tudom miért lehet ez, de ha tudna valaki segíteni azt megköszönném :)
Milyen módon akartad letölteni? Csak böngészőben, vagy letöltésgyorsítóval?
Crossroads
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2008. nov. 13., csüt. 9:15

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: Crossroads »

Vik írta:
Crossroads írta:Üdv.

Régebben nekem sem engedte leszedni, de tegnap már egész közel jártam a dologhoz :D Természetesen éjjel áramszünet volt, így 260megánál leállt a dolog, viszont azóta se tudom újrakezdeni, mert permission deniedot ír ki, mikor a magyarítás fülre kattintanék... én nem tudom miért lehet ez, de ha tudna valaki segíteni azt megköszönném :)
Milyen módon akartad letölteni? Csak böngészőben, vagy letöltésgyorsítóval?
először csak simán a mozzillás letöltéskezelővel, miután megszakadt a dolog, akkor megpróbáltam flashgettel is, nehogy megint előlről kelljen kezdeni. Aztán az is leállt egy idő után, és azóta nem tudom megnyitni a lapot... egyébként én nem értek hozzá, de ha ez a progi esetleg túl sok szálon kezdett tölteni, és ettől lassította az oldalt akkor elnézést kérek, semmi szándékosság nem volt benne.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: Vik »

Crossroads írta: először csak simán a mozzillás letöltéskezelővel, miután megszakadt a dolog, akkor megpróbáltam flashgettel is, nehogy megint előlről kelljen kezdeni. Aztán az is leállt egy idő után, és azóta nem tudom megnyitni a lapot... egyébként én nem értek hozzá, de ha ez a progi esetleg túl sok szálon kezdett tölteni, és ettől lassította az oldalt akkor elnézést kérek, semmi szándékosság nem volt benne.
Szerintem kérj meg egy ismerőst, hogy töltse le neked, de ne letöltéskezelővel. A jobb böngészőknek illik tudnia a megszakadt letöltések folytatását.
Crossroads
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2008. nov. 13., csüt. 9:15

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: Crossroads »

Vik írta:
Crossroads írta: először csak simán a mozzillás letöltéskezelővel, miután megszakadt a dolog, akkor megpróbáltam flashgettel is, nehogy megint előlről kelljen kezdeni. Aztán az is leállt egy idő után, és azóta nem tudom megnyitni a lapot... egyébként én nem értek hozzá, de ha ez a progi esetleg túl sok szálon kezdett tölteni, és ettől lassította az oldalt akkor elnézést kérek, semmi szándékosság nem volt benne.
Szerintem kérj meg egy ismerőst, hogy töltse le neked, de ne letöltéskezelővel. A jobb böngészőknek illik tudnia a megszakadt letöltések folytatását.
oké, hát akkor az lesz. köszi a segítséget!
Bamanna

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: Bamanna »

Sziasztok!

Nem tudom, hogy hová írjak, de itt is jó szerintem.
Csak szeretném megköszönni, hogy kész lett a teljes fordítás és már tölthető is! :D
Gratulálok mindenkinek, aki a munkában részt vett!

Üdv és Kellemes Ünnepeket mindenkinek.
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Kérlek titeket, hogy visszafogottan használjátok a letöltésgyorsítókat.
Ha túl nagy terhelést kap a szerver, akkor az illetőt kitiltja a Morrowind oldalról, és ekkor kap 403-as hibaüzenetet. Tudom, nem a leginformatívabb szöveg, de lecserélem majd :)

Nemrég tisztítottam a bannoltak listáját, így újra mennie kell.
Ketrin

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: Ketrin »

Tudna valaki segíteni? Nem tudom letölteni a magyarítást. IE-rel próbálom, a letöltési ablakban, mikor lejön, kiírja az egész 500 valamennyi megát. De amikor megnyitom a tulajdonságát, akkor csak 163 megát ír ki a méretére. És nem is tudom telepíteni, folyton azt írja ki, hogy az exe fájl hibát észlel, és ezért leáll :( Fogalmam sincs, h mit csináljak? Valakinek van ötlete? Előre is nagyon köszönöm.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: Vik »

Ketrin írta:Tudna valaki segíteni? Nem tudom letölteni a magyarítást. IE-rel próbálom, a letöltési ablakban, mikor lejön, kiírja az egész 500 valamennyi megát. De amikor megnyitom a tulajdonságát, akkor csak 163 megát ír ki a méretére. És nem is tudom telepíteni, folyton azt írja ki, hogy az exe fájl hibát észlel, és ezért leáll :( Fogalmam sincs, h mit csináljak? Valakinek van ötlete? Előre is nagyon köszönöm.
Ha hibásan sikerült letölteni (a 163 MB az kevés), próbálkozhatsz azzal, hogy folytatod a letöltést, hátha csak megszakadt menet közben. Esetleg megpróbálhatod a Magyarítások Portálról, vagy az oldalamról letölteni. Cím itt jobbra.
Vendég

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: Vendég »

A Morrowind magyarítását kiegészítők magyarítása nélkül nem lehet külön letölteni ? Vagy ha nincsenek meg a kiegészítők akkor is fog működni? Előre is kössz. Gratula a 50000000000000000 :shock: +-0000000000 betű lefordításához!
morgul

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: morgul »

A magyarítás letöltése nem megy már jóideje!
Joco1114

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: Joco1114 »

Tényleg nem megy! Nekem sikerült letöltenem, de úgy tűnik, akkor sem az igazi. Telepítési hibával leáll, mintha megsérült volna letöltés közben. Próbáltam dl managerrel, próbáltam anélkül.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: Vik »

Joco1114 írta:Tényleg nem megy! Nekem sikerült letöltenem, de úgy tűnik, akkor sem az igazi. Telepítési hibával leáll, mintha megsérült volna letöltés közben. Próbáltam dl managerrel, próbáltam anélkül.
Alapszabály, hogy a Morrohun oldalt ne használd letöltésgyorsítóval.

Próbáljátok meg innen: http://vdozsa.extra.hu/
Joco1114

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: Joco1114 »

Láthatod, hogy próbáltam anélkül is... Bitről-bitre összehasonlítottam az eredményt, aszerint semmi különbség nem volt a két fájl között. Köszönöm a feltöltésed, adok annak is egy esélyt. :)

Joc
Poke

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: Poke »

Héé valaki egy ID-t pls
szeretnék én is tesztelni :mrgreen: :D
légyszi!!
köcce
email:espinho2@freemail.hu
zapo
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009. okt. 6., kedd 20:46

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: zapo »

A Book Rotate plugin letöltése után a tömörítő (WinRar) hibát ír ki, illetve hogy "a fájlnak nincs vége", illetve a bookrotate - Tribunal v5.3.esp fájl sérült.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: Vik »

zapo írta:A Book Rotate plugin letöltése után a tömörítő (WinRar) hibát ír ki, illetve hogy "a fájlnak nincs vége", illetve a bookrotate - Tribunal v5.3.esp fájl sérült.
Elkészültem a javítással, letölthető a pluginok közül. Ne a régit, hanem az újat próbáljátok meg! Előfordulhat, hogy Operával nem lehet rendesen letölteni, csak Firefox-szal. Nekem legalábbis az előbb csak így sikerült.
Zoli

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: Zoli »

Helló!

Valami nem működik a pluginok letöltésénél. Ha leakarok tölteni egyet, akkor a böngészőm százalékmutató, meg normális visszaszámlálás nélkül elkezdi leszedni, de amikor megnyitnám a letöltött file-t akkor azt írja hibás a letöltés, nem tudja megnyitni. Próbáltam három féle böngészővel, letöltőprogramal is, de nem ment. És ami a vicc, hogy másik gépről is megpróbáltam ami ráadásul más OP rendszerű és ugyanez volt a helyzet. Lehet, hogy a letöltésekkel van a baj? Mert furcsa, hogy egyik általam próbált gépen se működött.
Mecha
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010. aug. 2., hétf. 21:45

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: Mecha »

Kedves mindenki!

Elösször is köszönetet mondanék az oblivion és a a Morrowind magyarításáért a MorroHUN csapatnak.

Másodszor pedig a Morrowind letöltésével látom voltak/vannak bajok másoknak. Nekem a letöltés gond nélkül elindult. A gond csak az hogy 2 órája és még további 16 óra van hátra elvíleg belőle. A netem bírna többel szedni de mégis a 10 kb/sec.-t nem haladja mge a letöltés.
Sajnos a feljebb látható linken nem találtam meg a letöltést. Ha valakinek van ötlete hogy miért csak 10 kb-al jön le az légyszíves ossza meg velem.

Amúgy az oblivioné 30 perc alatt lejött és tényleg jó lett.

Alőre is köszönöm a segitséget.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: Vik »

Zoli írta:Helló!

Valami nem működik a pluginok letöltésénél. Ha leakarok tölteni egyet, akkor a böngészőm százalékmutató, meg normális visszaszámlálás nélkül elkezdi leszedni, de amikor megnyitnám a letöltött file-t akkor azt írja hibás a letöltés, nem tudja megnyitni. Próbáltam három féle böngészővel, letöltőprogramal is, de nem ment. És ami a vicc, hogy másik gépről is megpróbáltam ami ráadásul más OP rendszerű és ugyanez volt a helyzet. Lehet, hogy a letöltésekkel van a baj? Mert furcsa, hogy egyik általam próbált gépen se működött.
GetRight-tal próbáld.
Fefus

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: Fefus »

Sziasztok!
Én le szeretném tölteni a Morrowind magyarosítást, de azt írja ki, hogy az oldal nem található. Mit tudok tenni?
vendégbubus

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: vendégbubus »

Fefus írta:Sziasztok!
Én le szeretném tölteni a Morrowind magyarosítást, de azt írja ki, hogy az oldal nem található. Mit tudok tenni?
Megvárod, amíg rendbe hozzák a Magyarítások Portált.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: Vik »

Fefus írta:Sziasztok!
Én le szeretném tölteni a Morrowind magyarosítást, de azt írja ki, hogy az oldal nem található. Mit tudok tenni?
Most már működnek a letöltések a Morrohun oldalról.
Fefus

Re: Letoltes

Hozzászólás Szerző: Fefus »

Köszönöm!
Válasz küldése