Hibák jelentése

The Elder Scrolls III: Morrrowind magyarításával kapcsolatos ügyekben írj ide. A kiegészítők külön fórumba kerülnek.
vendég

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: vendég »

sziasztok.

Felraktam a bankos plugint (Indy Bank megtekintése (Házak)) és nem tuodok bemenni.
nincsen egyik kiegészítőm se és nem írta hogy kell hozzá de ha kell bocs.
azt írja h:
''you must purchase or reclaim the house deed to enter''

előre is köszi a választ.
(ez eddig balmoraban és calderaban történt)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

vendég írta:sziasztok.

Felraktam a bankos plugint (Indy Bank megtekintése (Házak)) és nem tuodok bemenni.
nincsen egyik kiegészítőm se és nem írta hogy kell hozzá de ha kell bocs.
azt írja h:
''you must purchase or reclaim the house deed to enter''

előre is köszi a választ.
(ez eddig balmoraban és calderaban történt)
Meg kell venned a ház birtoklevelét, hogy beléphess.
Zommner

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Zommner »

Helló!

Megtudná mondani valaki miért nem tudom letölteni az 1 megánál nagyobb Morrowind pluginokat a weblapról? :( A böngészőm letöltésnél megzavarodik és azt írja ki hibás a letöltés. Letöltésvezérlőben meg megáll a letöltés kb 80%-nál. De érdekes, hogy a Magyarosítást simán letudtam szedni. Mi lehet a probléma? :(
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

Zommner írta:Helló!

Megtudná mondani valaki miért nem tudom letölteni az 1 megánál nagyobb Morrowind pluginokat a weblapról? :( A böngészőm letöltésnél megzavarodik és azt írja ki hibás a letöltés. Letöltésvezérlőben meg megáll a letöltés kb 80%-nál. De érdekes, hogy a Magyarosítást simán letudtam szedni. Mi lehet a probléma? :(
Ha több szálon indítottál letöltést, akkor tönkretehetted volna az oldalt. Van egy beépített biztonsági kapcsoló ilyen esetekre, elképzelhető, hogy ez akadályozta meg.
Zommner

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Zommner »

A-a, egyesével szoktam mindig tölteni, úgyhogy nem hinném hogy ez a probléma. Amúgy már sikerült megoldanom. Egy noname letöltőprogrammnak végül sikerült leszednie a nagyobb fájlokat is.
Hexypeti

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Hexypeti »

Heló! Nekem az lenne a problémám h felrakom a magyarítást minden okés, csak a za problám ah nem tudok játékot indítani. Sem újat nem tudok kezdeni sem pedig betölteni nem tudom a mentést. Biztos le van már írva vhova ez a probléma csak nem találom sehol. Előre is köszi a segítséget.
Vendég

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Hexypeti írta:Heló! Nekem az lenne a problémám h felrakom a magyarítást minden okés, csak a za problám ah nem tudok játékot indítani. Sem újat nem tudok kezdeni sem pedig betölteni nem tudom a mentést. Biztos le van már írva vhova ez a probléma csak nem találom sehol. Előre is köszi a segítséget.
Bocs nem jó helyre írtam. Az obilivionnal lenne bajom.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

Hexypeti írta:Heló! Nekem az lenne a problémám h felrakom a magyarítást minden okés, csak a za problám ah nem tudok játékot indítani. Sem újat nem tudok kezdeni sem pedig betölteni nem tudom a mentést. Biztos le van már írva vhova ez a probléma csak nem találom sehol. Előre is köszi a segítséget.
Ha nem tudsz játékot indítani, akkor mi az, ami "minden okés"?

Egyébként előfordul, hogy bedöglik az Oblivion. Ilyen esetben segít, ha a magyarítás telepítése előtt a működő Oblivion mappáról teljes mentést készítünk, majd a hiba jelentkezésekor fogjuk az egész mentést, és visszamásoljuk az Oblivion mappára.

Azt nem tudom, hogy ha rámásolod gyakorlatilag ugyanazokat a dolgokat, amik ott vannak, attól miért kezd működni, de tény, hogy ez a trükk működni szokott. Nálam is volt már ilyen hiba.
Samy

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Samy »

Hello nekem a magyarosítás telepítése tán rögtön ezt írja ki a főmenü bejövetele előtt "You need least one .ESM or ESP file to run morrovind" mit csináljak én ezzel ? :S
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

Samy írta:Hello nekem a magyarosítás telepítése tán rögtön ezt írja ki a főmenü bejövetele előtt "You need least one .ESM or ESP file to run morrovind" mit csináljak én ezzel ? :S
Kapcsold be az indító menü Data Files részében a Morrowind.esm-et és a magyarjavitas.esp-t.
LILaG

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: LILaG »

Hello!
Amikor a magyarítást telepítem valami patcheket akar felrakni asszem de folyton hibát ír ki. Majd amikor elindítom a játékot valami fájlt nem talál. Még új vagyok és nem nagyon vágom a dolgokat.

Köszönöm a választ előre is!
LILaG

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: LILaG »

Most olvastam ezt az Morrowind.esm-t az Adatfájlokba be kell kapcsolni (bocs hogy nem olvastam előre). De az a telepítés a patchekkel való hibát még mindig nem vágom. Remélem nem gázos.
Bombaharcos
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011. nov. 16., szer. 16:40

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Bombaharcos »

Sziasztok!Amiatt írtam, mivel van egy kis (nagyobb) gondom.Tehát az egyik, hogy a sárga paca fejvadászok a sötét testvériségből megvannak, ez nem lenne gond, mivel igy sem nehéz megölni őket.Viszont egyszer amikor Mournhold-ba vagy hova utaztam a képernyő nagy része is olyan lett, a térkép megzavarodott, nem tudtam megmozdulni.Az a baj, hogy nincs CD-m sem a tribunal-hoz sem a bloodmon-hoz.Viszont magyaritás nélkül játszani ezt, hát az nem menne.Ha tudnátok segiteni, hogy CD nélkül hogy orvosoljam a problémát, akkor nagyon megköszönném.Előre is köszönöm.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

Sehogy, be kell másolnod a Tribunal és Bloodmoon CD Data Files mappáinak tartalmát a Morrowind\Data Files mappádba.
Bombaharcos
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011. nov. 16., szer. 16:40

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Bombaharcos »

Tehát akkor CD nélkül semmiképp sem megoldható?
Brenda
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 21:41

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Brenda »

Az alapjátékkal tudsz játszani azért magyarul, csak a telepítésnél ne mondd azt, hogy vannak kiegészítőid. Vagy legalább ne mászkálj Mournholdba és Solstheimbe.
Bombaharcos
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011. nov. 16., szer. 16:40

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Bombaharcos »

Háát nem is tudom, eddig csak a teleportációs megoldással jutottam Mournhold-ba, azthiszem van másik is.Viszont ha azt mondom hogy nincsenek kiegészítőim, akkor a játék fele lesz csak magyar nem?
Brenda
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 21:41

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Brenda »

Mournholdba csakis teleportációs megoldással lehet eljutni (itt játszódik a Tribunal), Solstheimbe pedig csakis hajóval (itt játszódik a Bloodmoon). És ne aggódj, magyar lesz az egész játékod, csak annyi történik, hogy a nem létező kiegészítőid nem létező angol szövegeit nem igyekszik magyarra fordítani telepítéskor. Jelenleg ugyanis telepítéskor a semmit is megpróbálod lefordíttatni, és ez eredményezi a sárga pacákat.
Bombaharcos
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011. nov. 16., szer. 16:40

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Bombaharcos »

A te megoldásodat alkalmaztam, de így maga a játék nem indul el.Valami ötlet?
északi

Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: északi »

Hello, a végigjátszással lenne egy problémám, ami valószínű a magyar verzió hibája lehet, mert kikapcsolt pluginokkal is fennáll:
Főküldetés Zainab Nerevarine, beszélek a javasasszonnyal, tanácsolja, hogy beszéljek Kaushad-al, mert már nagyon kiváncsi rám, és... ennyi nincs tovább, szóba hozom a próféciákat, azt mondja szépen rímel, de nem kerül elő a had bizonyítsak témájú topic, és így nem kerül elő a telvani menyasszony quest, se Calvario a vámpír megölése. Ezzel viszont a játéknak vége, megvan mindhárom törzzsel a dolog, de a Zainab nem fog Nerevarine-nek nezvezni.
Megnéztem az editorban Kaushad topicjait, semmi ilyet nem találtam, ott a kripta meg a menyasszony, de nem találtam semmi olyan topicot ami elővezetné ezeket. (mellesleg a pompás cipő topic is hiányzik a játékból a listájáról, de lehet csak azért, mert már eleve 74 'Disposition' -ról indulok. De se apró tanács, se apró titok, az ott felsorolt általános témák fele nem jelenik meg a kán listáján.)
Amit próbáltam: megöltem előre Calvario-t. hoztam magammal cipőt, felnyomtam 100-ra a kedvét, ide oda rohangásztam a javasasszony és közte (nem tudom hogy amikor a javasaszony tanácsolja hogy beszéljek a főnökkel kéne e naplóbejegyzést kapnom, mert azt sem kapok)

Számomra furcsa, hogy ez eddig nem került elő, csak nálam, hisz egy párszor biztos végigvitték a készítők is a játékot tesztelni :)
Ha meg valamire nem jól emlékszem akkor csak tanácsot kérnék, hogyan is tovább, mert nem először játszom, és eddig nem volt vele gond :)
Köszönöm
északi

Kaushad

Hozzászólás Szerző: északi »

jó dolog ez a Construction Set, kis topic piszkálgatás, és máris ott a hiányzó topic Kaushad-nál a játékban is ;)
Orion33 v2.0

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Orion33 v2.0 »

felraktam újból az egészet, magyarítással és kezdésnek rögtön ezt a warning-ot kapom:

One of the files that "magyarjavitas.esp" is dependent on has changed since the last save.
This may result in errors. Saving again will clear this message
but not necessarily fix any errors.
One of the files that "adamantiumarmor.esp" is dependent on has changed since the last save.
This may result in errors. Saving again will clear this message
but not necessarily fix any errors.
One of the files that "Beauty_Pack (for modders use).esp" is dependent on has changed since the last save.
This may result in errors. Saving again will clear this message
but not necessarily fix any errors.
One of the files that "AreaEffectArrows.esp" is dependent on has changed since the last save.
This may result in errors. Saving again will clear this message
but not necessarily fix any errors.
One of the files that "EBQ_Artifact.esp" is dependent on has changed since the last save.
This may result in errors. Saving again will clear this message
but not necessarily fix any errors.
One of the files that "LeFemmArmor.esp" is dependent on has changed since the last save.
This may result in errors. Saving again will clear this message
but not necessarily fix any errors.
One of the files that "entertainers.esp" is dependent on has changed since the last save.
This may result in errors. Saving again will clear this message
but not necessarily fix any errors.
One of the files that "RealSignposts.esp" is dependent on has changed since the last save.
This may result in errors. Saving again will clear this message
but not necessarily fix any errors.
One of the files that "Siege at Firemoth.esp" is dependent on has changed since the last save.
This may result in errors. Saving again will clear this message
but not necessarily fix any errors.
One of the files that "master_index.esp" is dependent on has changed since the last save.
This may result in errors. Saving again will clear this message
but not necessarily fix any errors.
One of the files that "Sound Enhancements.esp" is dependent on has changed since the last save.
This may result in errors. Saving again will clear this message
but not necessarily fix any errors.
One of the files that "MorroHun Team.esp" is dependent on has changed since the last save.
This may result in errors. Saving again will clear this message
but not necessarily fix any errors.
One of the files that "Bloodmoonjavitas.esp" is dependent on has changed since the last save.
This may result in errors. Saving again will clear this message
but not necessarily fix any errors.
One of the files that "Book Jackets - Morrowind.esp" is dependent on has changed since the last save.
This may result in errors. Saving again will clear this message
but not necessarily fix any errors.
One of the files that "Tribunaljavitas.esp" is dependent on has changed since the last save.
This may result in errors. Saving again will clear this message
but not necessarily fix any errors.
One or more plugins could not find the correct versions of the master files they depend on. Errors may occur during load or game play. Check the "Warnings.txt" file for more information.
Texture "Textures\_land_default.tga" count 3.
Texture "Textures\Tx_wood_weathered_rings.dds" count 2.

ez most mi akar lenni? az összes plugin a magyarításból jött.
Orion33 v2.0

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Orion33 v2.0 »

a topicjavítás.esp és magyarjavítás.esp még kellenek? mert azokat eddig sem használtam...
Orion33 v2.0

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Orion33 v2.0 »

most meg előjött ez a karthag-fokos hibaüzenet. hiába kapcsolom ki a bcsound.esp-t, akkor sem megy.
Orion33 v2.0

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Orion33 v2.0 »

ok, a magyarjavítás.esp már benne van a magyarításban, eddig nem tűnt fel, mivel megvan külön és tényleg nem használtam.
Orion33 v2.0

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Orion33 v2.0 »

a karthag fokos probléma is megoldódott, a vibrant morrowind 3.0 okozta. az érdekesség az, hogy miután kikapcsoltam, elindult a játék és mégis vibrant látványvilág volt.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

a topicjavítás.esp és magyarjavítás.esp még kellenek? mert azokat eddig sem használtam...
Topicjavitas.esp akkor kell, ha eltűnnek bizonyos témák a játékból, és nem tudod elvégezni a fő küldetést.
Nilatak88
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012. márc. 28., szer. 13:10

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Nilatak88 »

Helló!

Nekem az a problémám, hogy amikor elindítom a magyarítás telepítését kapásból hiba üzenetet dob ki. Az alapjáték+ Tribunal+ Bloodmoon fel van telepítve ebben a sorrendben.
Esetleg kell még valami más plugint is mellé letölteni, vagy esetleg valami adott helyről kéne elindítani a telepítést?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

Nilatak88 írta:Helló!

Nekem az a problémám, hogy amikor elindítom a magyarítás telepítését kapásból hiba üzenetet dob ki. Az alapjáték+ Tribunal+ Bloodmoon fel van telepítve ebben a sorrendben.
Esetleg kell még valami más plugint is mellé letölteni, vagy esetleg valami adott helyről kéne elindítani a telepítést?
Előfordulhat, hogy újra le kell tölteni a magyarítást, mert hibás lett.
Nilatak88
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012. márc. 28., szer. 13:10

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Nilatak88 »

újra letöltöttem de ugyan az történik
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

Nilatak88 írta:újra letöltöttem de ugyan az történik
Pontosan mit ír ki hibának?
Nilatak88
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012. márc. 28., szer. 13:10

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Nilatak88 »

Tárgytalan. A 20dik letöltés után végre elindult :D
Most fogom kiprobálni :D
pozsoka
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012. okt. 12., pén. 15:00

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: pozsoka »

Üdv,
minden a megadottak szerint telepítve,újratelepítve,újratöltve, adatfájloknál bejelölve, játék főmenü bejön de új játék indításakor: Expression error unable to find cell id Seyda neen, Census and Excise office in script dbattack script. hibaüzenettel kilép.
Tud valaki segíteni?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

pozsoka írta:Üdv,
minden a megadottak szerint telepítve,újratelepítve,újratöltve, adatfájloknál bejelölve, játék főmenü bejön de új játék indításakor: Expression error unable to find cell id Seyda neen, Census and Excise office in script dbattack script. hibaüzenettel kilép.
Tud valaki segíteni?
Igen, töltsd le a pluginok közül a magyarjavitas.esp-t, és aktiváld az adatfájlok között.
pozsoka
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012. okt. 12., pén. 15:00

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: pozsoka »

Úgy sem jó.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

pozsoka írta:Úgy sem jó.
Akkor még a tribunaljavitas.esp kell. Meg a bloodmoonjavitas.esp is, ha már itt tartunk.
pozsoka
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012. okt. 12., pén. 15:00

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: pozsoka »

A tribunalt felraktam, de úgy sem jó, a bloodmoont pedig nem találom a pluginok között.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

Tényleg nincs, rosszul emlékeztem. Akkor viszont ki kell kapcsolni az összes beépülőt, csak a magyarítással indítani a játékot, és megnézni, hogy ha egyesével visszakapcsolod őket, működik-e, illetve melyik az, amelyiktől elromlik. Azt ki kell hagynod, mert nem működik a magyarítással.
pozsoka
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012. okt. 12., pén. 15:00

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: pozsoka »

Csak ha Morrowind van bekapcsolva működik. Bloodmoon-nál betöltés közben: Cell Ebonheart not found for dialogue type topic info Empty.
Tribunal-nál pedig: Ald-Ruhn, Guild of Mages hiányzást ír ki.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

Érdekes. Telepítetted a Tribunal és Bloodmoon magyarításokat is?
pozsoka
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012. okt. 12., pén. 15:00

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: pozsoka »

Innen töltöttem és a leírás szerint mindhárom benne van.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

pozsoka írta:Innen töltöttem és a leírás szerint mindhárom benne van.
Így van, és működnie is kellene. Nem tudom, nálad mi a baj.
pozsoka
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012. okt. 12., pén. 15:00

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: pozsoka »

No mindegy, azért köszi.
Csabi

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Csabi »

Tud valaki segíteni?
Nem eredeti Morrowindem van felraktam a magyarítást és az indításnál nem találja az .esm fájlt.
Miért van ez?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

Csabi írta:Tud valaki segíteni?
Nem eredeti Morrowindem van felraktam a magyarítást és az indításnál nem találja az .esm fájlt.
Miért van ez?
Be kell kapcsolni az indító menü-adatfájloknál.
Taoocska

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Taoocska »

Sziasztok!

Morrowindes életem során egy elég nagy buggba érkeztem. (Már több mint 6 éve morrowindezek, és most elkezdtem oblivionozni.) Nah az hogy beléptem a templomba végigjártam az elején a zarándoklatot , utánna Balmorában folytattam utam, onnan elküldtek Vivecbe és ott van az a küldetés amikor egy nőnek kell mondani hogy hagyja el a várost mert elkapta a corpust, nah ekkor van a baj, megtudtam hogy aréna-veremben van, és nálam sehol sincs. Már két karaktert kezdtem hogy megnézzem nem-e véletlen megöltem-e. össze vissza kerestem, az aréna veremben kérdeztem az emberek, mindegyik mondta: Amott Van ! :D hát.... elég érdekes. tudnátok ebben a buggban segíteni, mert a 59 es birodalmimmal már minden céhet végigvittem kivéve ezt, a templomot. HELP!! ;)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Vik »

Nem csináltam meg ezt a küldetést, de hasonló esettel már találkoztam. Előfordul, hogy az NJK-k egyszerűen átmennek a falakon, és eltűnnek. Konzolból tcl paranccsal te is körül tudsz nézni, hátha ott van a közelben, csak nem látszik.
Taoocska

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Taoocska »

Hát. .. Sajnos még így sem sikerült megtalálnom, kerestem vagy fél óráig, volt amikor el is tévedtem, de semmi, nem találom, felvettem még a látótávolságot is fullra de még úgyse találtam. nem tudom mi lehet a gond, megnéztem hogy ha kiveszem pluginokat amiket betettem, de még így sem sikerült.
Taoocska

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Taoocska »

És ez volt Soltshiemen amikor egy beszámolót kell e telepes küldetéseknél elvinni Carnius Magniusnak. És ott is csak úgy eltűnik, és nem, nem az van hogy rossz helyre mentem, mert ott van a testőre, és az is monodgatja hogy ott áll éppen.
Awen

Re: Hibák jelentése

Hozzászólás Szerző: Awen »

Sziasztok!

Az alábbi hibába botlottam: fenn van a Morrowind Overhaul, illetve a Tribunal+Bloodmoon páros, magyarítás telepítése után ezt a hibaüzenetet kapom:

"expression error unable to find cell id vivec arena in script brerasScript".

Angolul működik a játék. Kérdésem az, hogy akkor ezek szerint vagy magyarul, vagy "turbózott" grafikával játszhatok?

Esetleg létezik megoldás erre?
Válasz küldése