Wayfarer's Rest

The Elder Scrolls III: Morrrowind magyarításával kapcsolatos ügyekben írj ide. A kiegészítők külön fórumba kerülnek.
Yety21

Wayfarer's Rest

Hozzászólás Szerző: Yety21 »

Akár hogy is jártam a környéket sehogy nem talaláltam az éppen épülében lévő kocsmámat. Később olvasta, hogy másnak is volt ilyen probléma, hogy nem jelent meg az épület, pedig a CS - ben ott van.
Na én már régóta nem jutottam oda a munkámm miatt, hogy leüljek eme remek game élé és a CS -t eddig még nem nagyon bolygatta. Szóval ha valakinek van elképzelése, hogyan lehet a csehót elővarázsolni, feltétlen ossza meg velem. minden megoldási javaslatott várok ide és a yety21vgmail.com címre. Mindenkinek köszönet!
Yety21

Mail cím javítás

Hozzászólás Szerző: Yety21 »

Vagyis a yety21@gmail.com -ra is várnám a javaslatokat.
Babilon5
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008. ápr. 24., csüt. 17:25
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Wayfarer's Rest

Hozzászólás Szerző: Babilon5 »

Ha jól emlékszem, akkor nincs ott alapban, hanem küldetéseket kell csinálni hozzá.

Az, hogy az editorban jelen van, nem sokat jelent, Ajira virág, meg gombatekercse is jelen van automatikusan a betöltésnél, holott addig, míg nincs az a küldi a játékban nem látható.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Mail cím javítás

Hozzászólás Szerző: Vik »

Yety21 írta:Vagyis a yety21@gmail.com -ra is várnám a javaslatokat.
Nem tudom, aktuális-e még a dolog, de próbáld meg a magyar változattal, hátha egyértelmű lesz, miért nincs ott alapban a fogadó. Amíg nem kerül fel a MorroHun oldalra, addig is letöltheted a
http://dotyo.fw.hu oldalról.
Babilon5
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008. ápr. 24., csüt. 17:25
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Wayfarer's Rest

Hozzászólás Szerző: Babilon5 »

Engem érdekelne, hogy a heti bevétel pontosan miképp számítódik, vagyis a matematikai képlete.
Csak mert 35.000 arany elég borsos Mournhold előtt, ha meg már odakerülök, akkor nem is nagyon van szükségem ilyen befektetésekre pénzügyileg. Tehát érdekelne mennyire térül meg (változóival, pl. táncosnő) együtt.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Wayfarer's Rest

Hozzászólás Szerző: Vik »

Babilon5 írta:Engem érdekelne, hogy a heti bevétel pontosan miképp számítódik, vagyis a matematikai képlete.
Csak mert 35.000 arany elég borsos Mournhold előtt, ha meg már odakerülök, akkor nem is nagyon van szükségem ilyen befektetésekre pénzügyileg. Tehát érdekelne mennyire térül meg (változóival, pl. táncosnő) együtt.
Tesztelés alatt több, mint 1000 aranyat kaptam hetente. (Ezt kb. 4-5 állandó vendégből összehozni... :D )
Válasz küldése