Heba, avagy nemérteni

The Elder Scrolls III: Morrrowind magyarításával kapcsolatos ügyekben írj ide. A kiegészítők külön fórumba kerülnek.
Galambos István

Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Galambos István »

Már a legelején szét ütöttem a kijelzőt kis híján!
A magyarítás nagyon tettszett.
De azt a rubikkockát NEM találom az üreskéz cellában!
Biztos bennem van a bug.:((
Help !!! :cry:
Brenda
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 21:41

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Brenda »

Itt nézd meg (Hol van az a fránya Puzzle Box?)

Egyébként nálunk is eltévedtél kicsit, ez a weboldalakkal kapcsolatos ötletek/problémák helye. Morrowind magyarítás részleg kicsit lejjebb. :)
Lüke2135
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2008. feb. 9., szomb. 11:47
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Lüke2135 »

Úgy vettem észre, a Segítség fórumtémát el lehet érni a Dumaláda és a Morrowind magyarítás fórumból is. Szerintem csak az utóbbihoz tartozik.
Brenda
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 21:41

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Brenda »

Mert ügyetlenül raktam át. :)
Mentségemre szóljon, hogy ez volt életem első moderátori cselekedete.
Ákos, kérlek javítsd, ha tudod.
Bence

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Bence »

Lenne egy nagy problémám , elakartam menni Fort Monthmontba de valami totalis errort jelzett ki .
Fenn van a magyarositás és talan ez a baj?
Lüke2135
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2008. feb. 9., szomb. 11:47
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Lüke2135 »

Bence írta:Lenne egy nagy problémám , elakartam menni Fort Monthmontba de valami totalis errort jelzett ki .
Fenn van a magyarositás és talan ez a baj?
Biztos, mert magyar Morrowindben Fort Moonmoth nincs. :)

Hol volt a hiba, mit írt ki? Amúgy ez még mindig az oldallal kapcsolatos hibák témája lenne...
Lüke2135
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2008. feb. 9., szomb. 11:47
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Lüke2135 »

Ákos, úgy vettem észre, mióta beraktad a Tribunal pipát a hibabejelentőbe, azóta nem működik a "Hiba hozzáadása" gomb.
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Lüke2135 írta:Ákos, úgy vettem észre, mióta beraktad a Tribunal pipát a hibabejelentőbe, azóta nem működik a "Hiba hozzáadása" gomb.
Hol nem működik pontosan? Nekem a dialógusoknál és a könyveknél működött. Illetve kiírta, hogy hozzáadva.
Vendég

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Vendég »

szotsaki írta:
Lüke2135 írta:Ákos, úgy vettem észre, mióta beraktad a Tribunal pipát a hibabejelentőbe, azóta nem működik a "Hiba hozzáadása" gomb.
Hol nem működik pontosan? Nekem a dialógusoknál és a könyveknél működött. Illetve kiírta, hogy hozzáadva.
Tárgy-egyéb, rákkatintok, nem csinál semmit. Könyvnél működött, majd töröld ki a próba nevű könyvhöz való jelentést.
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Köszönöm, javítottam a hibát, elvileg most már működik a Tárgyjelentés is.
Andris

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Andris »

Szevasztok. Problémám van... méghozzá olyan hogy mióta telepítettem a magyarosítást, azóta a víz csúnyább lett... Ez miért van?? HELP! :?
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Andris írta:Szevasztok. Problémám van... méghozzá olyan hogy mióta telepítettem a magyarosítást, azóta a víz csúnyább lett... Ez miért van?? HELP! :?
Indítsd el a Morrowind Launchert, nyomd meg a Beállítást és kapcsold be a Pixel Shadert.
gollum

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: gollum »

Sziasztok!

Egy kis probléma: a Sanguine Eszenc. Bölcs. Gyűrűjét nem tudom odaadni Eno Hlaalunak, mert nem jelenik meg a párbeszédlistában (így nem zárható le a Sanguine küldetéssorozat, mellesleg nyugdíjazni sem tudom addig az öreget :) ).
Segítsetek lécci.

Előre is köszönöm:

gollum
gollum

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: gollum »

Ooops, ezt nem ide kellett volna. Átteszem a Morrowind magyarítás\Hibák jelentése topikba is.

bocs:

gollum
Gilran

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Gilran »

Eltünt az emberkém feje, de konkrétan nincs neki! Most akkor mi van :?:
Avatar
Nordavind
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 9:09
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Nordavind »

Ohh, nekem múltkor a fél karakterem tűnt el egy kabát miatt :D :D :D

Gondolom használsz valami head/face plugint... A biztonság kedvéért lessed meg be van-e kapcsolva... Ha igen, akkor kapcsoljad ki a legutolsó modot/plugint, amit felraktál a játékhoz, mert valószínű akad vele, hisz bizonyára eddig megvolt a fej :D

Másik megoldás, egy biztonsági mentés a Saves mappáról, majd reinstall a játéknak.

Esetleg egyenként kapcsolod ki a modokat, úgy kiderül melyik a ludas, bár mint írtam, ha eddig volt akkor valami most kavarhatott be ;)
Nemo
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2008. ápr. 15., kedd 15:48

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Nemo »

Andastreth-ben vagyok. Az alsó szinten van egy lezárt terem (20-as zárszint), bent van egy patkány és néhány redoran őr holtteste. Látszólag csont toronypajzsuk van, de amikor rámegyek akkor redoran címerpajzsot ír ki. Ha felveszem a pajzsot nekem is toronypajzsom lesz, de ha a földre lerakom, akkor redoran címerpajzs. :?: Betöltöttem régi mentéseket és azokon is így van.
Valaki megnézné a helyet, hogy nála is így van-e?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Vik »

Nemo írta:Andastreth-ben vagyok. Az alsó szinten van egy lezárt terem (20-as zárszint), bent van egy patkány és néhány redoran őr holtteste. Látszólag csont toronypajzsuk van, de amikor rámegyek akkor redoran címerpajzsot ír ki. Ha felveszem a pajzsot nekem is toronypajzsom lesz, de ha a földre lerakom, akkor redoran címerpajzs. :?: Betöltöttem régi mentéseket és azokon is így van.
Valaki megnézné a helyet, hogy nála is így van-e?
Szerintem mindenkinél így van, mert a bonemold_tshield_hrlb tárgyat valaki Redoran címerpajzsnak fordította, annak ellenére, hogy a fajtája csont toronypajzs.
Brenda
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 21:41

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Brenda »

Vik írta:Szerintem mindenkinél így van, mert a bonemold_tshield_hrlb tárgyat valaki Redoran címerpajzsnak fordította, annak ellenére, hogy a fajtája csont toronypajzs.
Méghozzá azért, mert itt nem közönséges toronypajzsról van szó, hanem egy bizonyos különlegesről, aminek az egyik (ha jól emlékszem telvanni) küldetésben van szerepe.
Mazursky

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Mazursky »

Hellósztok!
Lenne egy kérdésem:Mit csináljak ha belép a játékba és ezt az üzenetet irja ki:

One of the files that "magyarjavitas.esp" is dependent on has changed since the last save.
This may result in errors. Saving again will clear this message
but not necessarily fix any errors.
One or more plugins could not find the correct versions of the master files they depend on. Errors may occur during load or game play. Check the "Warnings.txt" file for more information.

A válaszok: Yes,No, Yes To All.Rámegyek a Yes-re aztán egy ideig eljátszok majd lefagy vagy ujraindul a gép.A magyaritás fel van rakva.Légyszi Segitsetek!!
Avatar
Nordavind
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 9:09
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Nordavind »

A Yes to all-ra nyomjál...
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Vik »

Többeknek gondja van már a magyarítás kezdete óta ezekkel a "One of the files that >>magyarjavitas.esp<< is dependent on has changed since the last save." hibaüzenetekkel.

Aki el akarja kerülni őket, meg néhány egyéb hibát, az tegye a következőket:

Total Commanderben Fájl-Attribútumok módosítása menüpontban állítsátok át a Morrowind.esm utolsó módosításának idejét 2002.07.17-re, a Tribunal.esm utolsó módosításának idejét 2003.06.26-ra, a Bloodmoon.esm-ét pedig 2003.07.07-re. Ezek az eredeti állományok adatai, és ha megteszitek, nem fog sikoltozni a program, hogy megváltoztak. Illetve Bloodmoon esetében még egy csomó hang és egyéb hibaüzenettől is meg lehet szabadulni így, ha olyan kiegészítőt használtok, ami nincs hozzáigazítva a magyarításhoz.
Nemo
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2008. ápr. 15., kedd 15:48

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Nemo »

A tribunallal van problémám. A végigjátszásban megnéztem, hogy Almalexia azt a feladatot adná, hogy öljem meg az elkóborolt testőrét, de ő mindig csak az "Ujrakovácsolni a pengét"-et mondja de küldetést nem ad. Miccsinájjak?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Vik »

Nemo írta:A tribunallal van problémám. A végigjátszásban megnéztem, hogy Almalexia azt a feladatot adná, hogy öljem meg az elkóborolt testőrét, de ő mindig csak az "Ujrakovácsolni a pengét"-et mondja de küldetést nem ad. Miccsinájjak?
Állj vissza előbbi mentett állásra, és ne kattints rá a beszédtémái között arra, amitől előjött ez pengés hiba. Egyébként hogy csináltad? Mert ezt a hibát is javítottam a tesztidőszak végén.
Nemo
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2008. ápr. 15., kedd 15:48

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Nemo »

Állj vissza előbbi mentett állásra, és ne kattints rá a beszédtémái között arra, amitől előjött ez pengés hiba. Egyébként hogy csináltad? Mert ezt a hibát is javítottam a tesztidőszak végén.[/quote]

A tribunaljavítást be kell jelölni az adatfájloknál? Lehet, hogy ez a gond?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Vik »

Nemo írta:Állj vissza előbbi mentett állásra, és ne kattints rá a beszédtémái között arra, amitől előjött ez pengés hiba. Egyébként hogy csináltad? Mert ezt a hibát is javítottam a tesztidőszak végén.

A tribunaljavítást be kell jelölni az adatfájloknál? Lehet, hogy ez a gond?
Hát igen, azt be kell jelölni. Sok más hibát is javít, nem csak ezt.
Shulk

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Shulk »

Sziasztok!Nekem is a Tribunallal van hibám.Ha fölraktam akkor nem morrowindnek a képernyője jön ki hanem a Tribunalé és ha pedig felrakom a magyarosítást is akkor visszajön a Morrowind képernyője és a Tribunallal nem tudok játszani.Aztán ujra feltelepítem a Tribunalt és megint angol lesz a morrowindes mentéseim pedig szintén angolok leszenek.Mit csináljak?? :roll: Mégvalami:tényleg ugy kezdődik a tribunal hogy egy elhagyatott helyen vagyok, Balmorától ÉszakNyugatra egy romnál?Vagy ez csak hiba?
Brenda
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 21:41

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Brenda »

Shulk írta:Sziasztok!Nekem is a Tribunallal van hibám.Ha fölraktam akkor nem morrowindnek a képernyője jön ki hanem a Tribunalé és ha pedig felrakom a magyarosítást is akkor visszajön a Morrowind képernyője és a Tribunallal nem tudok játszani.Aztán ujra feltelepítem a Tribunalt és megint angol lesz a morrowindes mentéseim pedig szintén angolok leszenek.Mit csináljak?? :roll: Mégvalami:tényleg ugy kezdődik a tribunal hogy egy elhagyatott helyen vagyok, Balmorától ÉszakNyugatra egy romnál?Vagy ez csak hiba?
A romos kezdés hiba. Ha Morrowind -> Tribunal -> magyarítás sorrendben telepíted fel, és beállításoknál be van jelölve a Tribunal is, akkor tudsz vele játszani. (A kezdő képernyő, ha jól emlékszem, tényleg ugyanaz, de ez ne zavarjon.) A Tribunal pont úgy kezdődik, mint a sima Morrowind, a kiegészítő dolgai menet közben jönnek elő a játékban. Konkrétan azzal veszi kezdetét, hogy alvás közben időnként bérgyikosok támadnak rád.
Shulk

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Shulk »

Brenda írta:
Shulk írta:Sziasztok!Nekem is a Tribunallal van hibám.Ha fölraktam akkor nem morrowindnek a képernyője jön ki hanem a Tribunalé és ha pedig felrakom a magyarosítást is akkor visszajön a Morrowind képernyője és a Tribunallal nem tudok játszani.Aztán ujra feltelepítem a Tribunalt és megint angol lesz a morrowindes mentéseim pedig szintén angolok leszenek.Mit csináljak?? :roll: Mégvalami:tényleg ugy kezdődik a tribunal hogy egy elhagyatott helyen vagyok, Balmorától ÉszakNyugatra egy romnál?Vagy ez csak hiba?
A romos kezdés hiba. Ha Morrowind -> Tribunal -> magyarítás sorrendben telepíted fel, és beállításoknál be van jelölve a Tribunal is, akkor tudsz vele játszani. (A kezdő képernyő, ha jól emlékszem, tényleg ugyanaz, de ez ne zavarjon.) A Tribunal pont úgy kezdődik, mint a sima Morrowind, a kiegészítő dolgai menet közben jönnek elő a játékban. Konkrétan azzal veszi kezdetét, hogy alvás közben időnként bérgyikosok támadnak rád.
Oké Sikerült köszönöm szépen!És mégvalamit kérdeznék.A magyaritás a Bloodmonhoz nem müködik.Miért?Mert semmi nem magyar.
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Shulk írta:És mégvalamit kérdeznék.A magyaritás a Bloodmonhoz nem müködik.Miért?Mert semmi nem magyar.
A Bloodmoon még fordítás alatt áll, ha megnézed a Morrowind aloldalt, akkor láthatod, hogy éppen most 75%-on. De nemsokára azt is magyarul játszhatod :)

Az oka, hogy benne van a telepítőben, hogy csak így működik, kicsit átalakítva. Ha visszatennéd az eredetit, akkor nem indulna el a játék a Bloodmoonnal. Így legalább lehet vele játszani, még ha angolul is.
Shulk

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Shulk »

szotsaki írta:
Shulk írta:És mégvalamit kérdeznék.A magyaritás a Bloodmonhoz nem müködik.Miért?Mert semmi nem magyar.
A Bloodmoon még fordítás alatt áll, ha megnézed a Morrowind aloldalt, akkor láthatod, hogy éppen most 75%-on. De nemsokára azt is magyarul játszhatod :)

Az oka, hogy benne van a telepítőben, hogy csak így működik, kicsit átalakítva. Ha visszatennéd az eredetit, akkor nem indulna el a játék a Bloodmoonnal. Így legalább lehet vele játszani, még ha angolul is.
Oké! Köszönöm szépen ismét!
Shulk

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Shulk »

Sziasztok Ismét!

Most az a problémám, hogy elkezdek játszani és egy fél óra múlva ki irja hogy: "Az alkalmazás hibát észlelt és ezért leáll."Légyszives ha tudjátok irjátok meg mit csináljak vele!

Köszönöm előre is!
Babilon5
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008. ápr. 24., csüt. 17:25
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Babilon5 »

Szia!

Ha Vistád van, akkor format, aztán XP. ;) Egyik ismerősönek is addig volt problémája mindig.
Vendég

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Babilon5 írta:Szia!

Ha Vistád van, akkor format, aztán XP. ;) Egyik ismerősönek is addig volt problémája mindig.
Helló!
az a baj ebben hogy XP-m van.de lehet h a format jó lessz majd meglátom.Azért köszi szépen!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:
Babilon5 írta:Szia!

Ha Vistád van, akkor format, aztán XP. ;) Egyik ismerősönek is addig volt problémája mindig.
Helló!
az a baj ebben hogy XP-m van.de lehet h a format jó lessz majd meglátom.Azért köszi szépen!
Szerintem először a regisztrációs adatbázist próbáld meg rendbe tenni pl. Ccleaner segítségével.
Skelt

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Skelt »

Help!

Valami baja van a Tribunal-nak! Már 2x végigvittem a játékot mind a két kieg.-vel ,de ilyen még nem fordult elő (most van magyarosítás): Amikor elhelyezem a Mournhold alatti dwemer romokban a robbanószert elkezd visszaszámolni majd ..majd ...semmi! Semmi robbanás és akár ott helyben meg is tudom várni a számláló lejárását nem halok meg. Ezt egy fixme parancssal orvosolni azért tudtam ,de az elég idegesítő ,hogy a viharcsináló gépnél nem reagálnak az ábrák a karok mozgatására. Nem lehet vihart csinálni sehogy sem. Plusz a tribunal magyarosítás javításával sem működik a penge küldi! Előző mentésem pedig Dagoth Ur erődje előtt van! :evil: Nagyon idegesítő a helyzet és ne mondjátok hogy én kurtam el mert anno emlékszem eljutottam Sotha Sil-ig. :!:
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Vik »

Skelt írta:Help!

Valami baja van a Tribunal-nak! Már 2x végigvittem a játékot mind a két kieg.-vel ,de ilyen még nem fordult elő (most van magyarosítás): Amikor elhelyezem a Mournhold alatti dwemer romokban a robbanószert elkezd visszaszámolni majd ..majd ...semmi! Semmi robbanás és akár ott helyben meg is tudom várni a számláló lejárását nem halok meg. Ezt egy fixme parancssal orvosolni azért tudtam ,de az elég idegesítő ,hogy a viharcsináló gépnél nem reagálnak az ábrák a karok mozgatására. Nem lehet vihart csinálni sehogy sem. Plusz a tribunal magyarosítás javításával sem működik a penge küldi! Előző mentésem pedig Dagoth Ur erődje előtt van! :evil: Nagyon idegesítő a helyzet és ne mondjátok hogy én kurtam el mert anno emlékszem eljutottam Sotha Sil-ig. :!:
Küldd át légy szíves a mentésedet a v_dozsa(kukac)fibermail(pont)hu címre, lehetőleg tömörítve. Köszi.
Skelt

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Skelt »

Látszólag sikerült megoldani a gondokat. A CS set-el beraktam a kardnak azt a darabját amit a csaj nem adott oda. Így elindult a küldetés viszont az kimarad az áruló testőr küldetése. A vihargép dotyo javításával újra működőképes (ezer köszönet érte!). A robbanások az UESP szerint a Bloodmoon miatt nem működnek (patchelni kell). A Bloodmoon kieget pedig újratelepítés után rendesen vitte a játék. Jelenleg minden stimmel. Ki tudja meddig...
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Vik »

Skelt írta:Látszólag sikerült megoldani a gondokat. A CS set-el beraktam a kardnak azt a darabját amit a csaj nem adott oda. Így elindult a küldetés viszont az kimarad az áruló testőr küldetése. A vihargép dotyo javításával újra működőképes (ezer köszönet érte!). A robbanások az UESP szerint a Bloodmoon miatt nem működnek (patchelni kell). A Bloodmoon kieget pedig újratelepítés után rendesen vitte a játék. Jelenleg minden stimmel. Ki tudja meddig...
A következő kritikus pont Sotha Sil Óraművárosa végén lesz. De ha bekapcsolva tartod a Tribunaljavitas.esp-t, akkor működnie kell annak is.
Vendég

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Vik írta:
Vendég írta: Helló!
az a baj ebben hogy XP-m van.de lehet h a format jó lessz majd meglátom.Azért köszi szépen!
Szerintem először a regisztrációs adatbázist próbáld meg rendbe tenni pl. Ccleaner segítségével.
Szia!
megnéztem Ccleaner-el ,elemeztem, mikor törülni akartam kékhalált nyomott a gép. :evil: Nincs valami más megoldás a problémára csak ez?
Vendég

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Na sikeresen végignyomtam a Ccleanert. :D aztán most mégszarabb lett. :( és most a mentésemet se adja be.Mikor tölti befele hibát észlel. :evil: Mág jó h 3X mentettem felkészülve az ilyesmire.Mert már előfordult.Nem tudtok valami másik megoldást?Nagyon imádom ezt a játékot és sajnálom hogy nem tudok vele játszani.

Előre is köszi!!!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:Na sikeresen végignyomtam a Ccleanert. :D aztán most mégszarabb lett. :( és most a mentésemet se adja be.Mikor tölti befele hibát észlel. :evil: Mág jó h 3X mentettem felkészülve az ilyesmire.Mert már előfordult.Nem tudtok valami másik megoldást?Nagyon imádom ezt a játékot és sajnálom hogy nem tudok vele játszani.

Előre is köszi!!!
Hát, ha a regisztrációs adatbázis rendberakása se oldja meg, akkor marad a Morrowind leszedése, teljes újratelepítése. Ha ez se jön be, akkor Windows le és újratelepítés. Akkor már csak jó lesz...
Vendég

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Vik írta:
Vendég írta:Na sikeresen végignyomtam a Ccleanert. :D aztán most mégszarabb lett. :( és most a mentésemet se adja be.Mikor tölti befele hibát észlel. :evil: Mág jó h 3X mentettem felkészülve az ilyesmire.Mert már előfordult.Nem tudtok valami másik megoldást?Nagyon imádom ezt a játékot és sajnálom hogy nem tudok vele játszani.

Előre is köszi!!!
Hát, ha a regisztrációs adatbázis rendberakása se oldja meg, akkor marad a Morrowind leszedése, teljes újratelepítése. Ha ez se jön be, akkor Windows le és újratelepítés. Akkor már csak jó lesz...
Hát megpróbálom az XP újrarakását.Ha az se jó akkor mind1.Azért nagyon szépen köszönöm a tanácsokat.
neonkutya

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: neonkutya »

Háromszor próbáltam letölteni a mai napon a magyarítást, a letöltés megállt ,mindig más fájlméretnél de telepítőnek gondolta az xp, még ikonja is volt. Persze nem működött, hiszen egyszer 67 egyszer meg csak 110 megás volt...
Mit lehet tenni?
Máshonnan tudtommql nem tölthető a magyarítás
vagy de?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Vik »

neonkutya írta:Háromszor próbáltam letölteni a mai napon a magyarítást, a letöltés megállt ,mindig más fájlméretnél de telepítőnek gondolta az xp, még ikonja is volt. Persze nem működött, hiszen egyszer 67 egyszer meg csak 110 megás volt...
Mit lehet tenni?
Máshonnan tudtommql nem tölthető a magyarítás
vagy de?
Valami gond van az utóbbi napokban a letöltéssel, SzőtsÁki már dolgozik rajta.

szerk: Akinek kellene a magyarítás, letöltheti a http://vdozsa.extra.hu oldalról. Átmenetileg feltöltöttem oda.
HunWolf

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: HunWolf »

Köszönöm szépen az alternatív letöltési lehetőséget. ;)
Neonkutya

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Neonkutya »

Nagyon szépen köszönöm, és a krumplibogár rágja le a bibéjüket a zanarchista, hálátlan, problémakeltő, nyavajás izgága gazfickóknak. akik gondot okoznak. :(
Strogg - leadeR

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Strogg - leadeR »

Nem életbevágó ;) de vitzes: fórumóra nincs visszaállítva: egy óra tizpercet siet...
Vén Satrafa

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Vén Satrafa »

Hírek címsorában nem működik a fórum gomb (404)
Caissus
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2008. ápr. 25., pén. 17:31

Re: Heba, avagy nemérteni

Hozzászólás Szerző: Caissus »

Nem lehetne valamit tenni ezek ellen az idegesítő spamerek ellen? Örülök, hogy valaki írt a fórumra és látom, hogy csak a viagrát reklámozzák.
Válasz küldése