Segítség

The Elder Scrolls III: Morrrowind magyarításával kapcsolatos ügyekben írj ide. A kiegészítők külön fórumba kerülnek.
Caissus
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2008. ápr. 25., pén. 17:31

Re: Re:

Hozzászólás Szerző: Caissus »

Sheila írta:Köszönöm a gyors választ.
Átnéztem a warnings.txt-t és ez van benne:

Current file "ale_clothing_v0.esp"
Cell "ToddTest"
Object reference "Ex_MH_Pav_Gate_Door"
missing in master file.


Akkor ezek szerint a "Ex_MH_Pav_Gate_Door" a magyarításban nem ilyen néven van?
Át lehetne valahogy írni?
Amúgy Tel Vos Szolgáltatások tornyába rakná be valahová.
Ezt azt konyítok a TES: CS-hez, és ott az MH az Mournhold-ot jelent. Szóval vagy a plugin rak be egy Mournhold stílusú ajtót, vagy Mournhold-ban kéne keresned a tagot. Az átírásos dolgokhoz nem értek, azzal meg kell várnod a MorroHun Team valamelyik tagját.
Avatar
Sheila
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2008. máj. 16., pén. 11:28
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Re:

Hozzászólás Szerző: Sheila »

Caissus írta:
Sheila írta:Köszönöm a gyors választ.
Átnéztem a warnings.txt-t és ez van benne:

Current file "ale_clothing_v0.esp"
Cell "ToddTest"
Object reference "Ex_MH_Pav_Gate_Door"
missing in master file.


Akkor ezek szerint a "Ex_MH_Pav_Gate_Door" a magyarításban nem ilyen néven van?
Át lehetne valahogy írni?
Amúgy Tel Vos Szolgáltatások tornyába rakná be valahová.
Ezt azt konyítok a TES: CS-hez, és ott az MH az Mournhold-ot jelent. Szóval vagy a plugin rak be egy Mournhold stílusú ajtót, vagy Mournhold-ban kéne keresned a tagot. Az átírásos dolgokhoz nem értek, azzal meg kell várnod a MorroHun Team valamelyik tagját.
Annyira már rájöttem, hogy a CS-ben a cell info Tel Vos Service Tower és nem Szolgáltatások torony.
Próbáltam átírni, de eddig még nem sikerült :cry:
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re:

Hozzászólás Szerző: Vik »

Sheila írta:Üdv mindenkinek!

Előszöris szeretnék köszönetet mondani a profi fordítás elkészítéséért!
Még sohasem játszottam ilyen stílusú játékkal, nektek köszönhetően "belebolondultam" a Morowindbe :) .
Kérdésem az alábbi lenne:
Letöltöttem egy plugint, ami újféle ruha és páncélárus NPC-ket rak a játékba, de a kereskedők nem jelennek meg a readme-ben leírt helyen (Aleanne Armor and Clothes v0 és v1). Indításnál aktívnak jelöltem az esp-ket, de a kereskedő NPC sehol sincs. Próbáltam csak a 0. és csak az 1. verziót is külön-külön, de semmi. Mi lehet a probléma?
Az a probléma, hogy a magyarítás sok (sőt, szinte minden) helyen megváltoztatta a játék mester állományainak szerkezetét, többek között a cellahivatkozásokat is. Ezért, ha van egy angol játékhoz írt kiegészítő, amiben szerepel pl. az "akármilyen" cella, a magyarításban viszont ott a "bármilyen" cella található, akkor az a kiegészítő nem fog működni a magyarítással.

Ellenben, ha elküldöd azokat az .esp állományokat, amik ehhez a kiegészítőhöz tartoznak, a v_dozsa(kukac)fibermail(pont)hu címre, lehet, hogy tudunk kezdeni vele valamit...
Avatar
Sheila
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2008. máj. 16., pén. 11:28
Tartózkodási hely: Salgótarján

Hozzászólás Szerző: Sheila »

Köszönöm a segítséget, küldöm.
Addigis ideiglenesen cheat-eltem, mivel bár a kereskedő nincs sehol, az általa árult cuccok additem-el "beszerezhetőek". Így persze nem reális, de jelenleg nincs más lehetőségem.

Amúgy ilyesféle cuccokat lehet venni:
http://elderscrolls.filefront.com/scree ... le/52749/1
gerop
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2008. feb. 29., pén. 8:02

Re:

Hozzászólás Szerző: gerop »

Sheila írta:Köszönöm a segítséget, küldöm.
Addigis ideiglenesen cheat-eltem, mivel bár a kereskedő nincs sehol, az általa árult cuccok additem-el "beszerezhetőek". Így persze nem reális, de jelenleg nincs más lehetőségem.

Amúgy ilyesféle cuccokat lehet venni:
http://elderscrolls.filefront.com/scree ... le/52749/1
Innen letöltheted a módosított fájt:

http://gerop.fw.hu/ale_clothing_v0.esp
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re:

Hozzászólás Szerző: Vik »

Sheila írta:Köszönöm a segítséget, küldöm.
Addigis ideiglenesen cheat-eltem, mivel bár a kereskedő nincs sehol, az általa árult cuccok additem-el "beszerezhetőek". Így persze nem reális, de jelenleg nincs más lehetőségem.

Amúgy ilyesféle cuccokat lehet venni:
http://elderscrolls.filefront.com/scree ... le/52749/1
Majd szólj, ha működik, mert ezek nekem is kellenének. :D Ugyan nem játszom Morrowinddel, csak dolgozom rajta veszettül, de azért nem árt, ha van ilyen ruházat is. :)
Avatar
Sheila
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2008. máj. 16., pén. 11:28
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Re:

Hozzászólás Szerző: Sheila »

MŰKÖDIK!
Már megjelenik a kereskedő csaj a torony felső emeletén.
KÖSZÖNÖM!!!
Az alap mod : http://planetelderscrolls.gamespy.com/V ... il&id=1183
A kiegészítő része: http://planetelderscrolls.gamespy.com/V ... il&id=3085
A kiegészítő rész használatához kell az alap kiadás is.
Kép
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Re:

Hozzászólás Szerző: Vik »

Sheila írta:MŰKÖDIK!
Már megjelenik a kereskedő csaj a torony felső emeletén.
KÖSZÖNÖM!!!
Az alap mod : http://planetelderscrolls.gamespy.com/V ... il&id=1183
A kiegészítő része: http://planetelderscrolls.gamespy.com/V ... il&id=3085
A kiegészítő rész használatához kell az alap kiadás is.
Akit érdekel ez a kiegészítő, a magyar változata letölthető a http://dotyo.fw.hu oldalról. (Bloodmoon fordítás közben ujjgyakorlatként lefordítottam ezt is. :D Kivéve a leírását, mert abban sok a szöveg.)
Uwel

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Uwel »

hali!
Segítsetek már légyszi honnan lehet letölteni a tribunalt?
köcce
Vendég

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Vendég »

hellósztok az lenne a kérdésem hogyha vámpír lettem akkor hogyan tudnám az megszüntetni?
valaki segítsen!! :evil:
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:hellósztok az lenne a kérdésem hogyha vámpír lettem akkor hogyan tudnám az megszüntetni?
valaki segítsen!! :evil:
Vagy olvasd el Végigjátszás ide vonatkozó részét, vagy http://morrowind.gumininjahq.hu/modules ... at&pid=163ezt.
Vendég

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Vendég »

nem nagyon értem :oops: nem tudnád inkább leírni hogy mit csináljak :roll:
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:nem nagyon értem :oops: nem tudnád inkább leírni hogy mit csináljak :roll:
Melyik részét nem érted? Az angol hivatkozásokat? Akkor nézd meg ugyanezt a szöveget a magyarításhoz mellékelt (és igazított) végigjátszásban. Azt ui. a Guminija HQ-ról vettük át.

Az, hogy mit csinálj, ott van a hivatkozott oldal alján is, "cure for vampirism" címszó alatt. A magyarítás Tippek és Trükkök.pdf-ben "Vámpirizmus gyógyítása" címszó alatt találod a tennivalókat a 110. oldalon. Olvasd el!
Vendég

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Vendég »

az lenne a kérdésem hogyha megöltem pár corporussarium lakót akkor fyr miért nem áll szóba velem?
balazs6543210

Re: Re:

Hozzászólás Szerző: balazs6543210 »

Sheila írta:MŰKÖDIK!
Már megjelenik a kereskedő csaj a torony felső emeletén.
KÖSZÖNÖM!!!
Az alap mod : http://planetelderscrolls.gamespy.com/V ... il&id=1183
A kiegészítő része: http://planetelderscrolls.gamespy.com/V ... il&id=3085
A kiegészítő rész használatához kell az alap kiadás is.
Kép
ez hol van és milyen módban?? :o
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:az lenne a kérdésem hogyha megöltem pár corporussarium lakót akkor fyr miért nem áll szóba velem?
Egyszerű, Fyr bácsinál nem szabad megölni senkit.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Re:

Hozzászólás Szerző: Vik »

balazs6543210 írta:
Sheila írta:MŰKÖDIK!
Már megjelenik a kereskedő csaj a torony felső emeletén.
KÖSZÖNÖM!!!

ez hol van és milyen módban?? :o
Aleanne Clothes (vagy ilyesmi) a címe, és a leírásában benne van emlékeim szerint, hogy pontosan hol található a nő. Én még csak CS-ben láttam, a játékban nem. Pluginok közül letöltheted.
xyz

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: xyz »

üdv!
a bloodmoon magyarosítást lehet tölteni?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Vik »

xyz írta:üdv!
a bloodmoon magyarosítást lehet tölteni?
Nemsokára... :)
martin

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: martin »

hello lehet hülyének fog hallacani de mejiket kell le tölteni (magyarosítást) a szimpla morrowind the elder scrolls 3 hoz ??? léccci segitsetek .. :(
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Vik »

martin írta:hello lehet hülyének fog hallacani de mejiket kell le tölteni (magyarosítást) a szimpla morrowind the elder scrolls 3 hoz ??? léccci segitsetek .. :(
Hát a Morrowind magyarítást. Ha Xbox-on játszol, akkor azt, amelyikhez oda van írva, hogy XBOX változat, egyébként meg azt, amihez nincs.
Zsolt726

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Zsolt726 »

Helló lenne egy problémám. A játékban kezdtem egy assasint és már 22-es vagyok van egy csómó jó cuccom a rövid penge kezelésem 98-on van a hosszú kardom 40-50 között van de az ellenfeleket egyszerüen képtelen vagyok eltalálni és nem értem,hogy miért nem találok el senkit megnéztem nem vagyok beteg semmim sincs lecsökkentve és a beálitások is jók!!!! Tehát ha valalki tud segíteni akkor kérlek írjátok meg!!! Kösszi!!!!!
Brenda
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 21:41

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Brenda »

Zsolt726 írta:Helló lenne egy problémám. A játékban kezdtem egy assasint és már 22-es vagyok van egy csómó jó cuccom a rövid penge kezelésem 98-on van a hosszú kardom 40-50 között van de az ellenfeleket egyszerüen képtelen vagyok eltalálni és nem értem,hogy miért nem találok el senkit megnéztem nem vagyok beteg semmim sincs lecsökkentve és a beálitások is jók!!!! Tehát ha valalki tud segíteni akkor kérlek írjátok meg!!! Kösszi!!!!!
Ez furcsa... A leírtak alapján csak egy ötletem maradt: biztos, hogy a megfelelő típusú fegyverrel (jelen esetben rövidpenge típusúval) harcolsz? Mert ugye mindig az adott fegyvertípushoz tartozó képzettség mértéke számít csak. Esetleg a szerencse értéked lehet még túlságosan alacsony, de 98-as képzettségnél már annak se szabadna túlzottan bezavarnia.
Vendég

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Igen biztos, hogy rövidpengével megyek ami ráadásúl glass az add nekem +10-et a rövidpengéhez mert amúgy csak 88-as de hát az se kicsi és nem értem, hogy mi lehet a probléma. Kezdetm új karaktert annál nem csinál ilyeneket!!!
Zsolt726

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Zsolt726 »

Eggy darabig fejlődtem kb. 15-ös szintig aztán elkezdtem a tribunal küldetéseket és úgy kb. a felénél kezdte el ezt csinálni!!!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Vik »

Zsolt726 írta:Eggy darabig fejlődtem kb. 15-ös szintig aztán elkezdtem a tribunal küldetéseket és úgy kb. a felénél kezdte el ezt csinálni!!!
Ha lejjebb veszed a nehézséget, akkor mi történik?
Zsolt726

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Zsolt726 »

Nem tudom, hogy mi történik de egész jó ötletnek hangzik megnézem!! Kösz az ötletet!
Babilon5
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008. ápr. 24., csüt. 17:25
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Babilon5 »

Ha a nehézségi szint csökkentés nem használ, akkor nekem még van olyan ötletem, hogy pluginok lehetnek a ludasak.
Például demon force, lehet a lényecske kis erősített alakjában olyan képességgel rendelkezik, ami miatt nehéz megütni (daedrák).
Vagy éppen bizonyos egyéb nehezítő pluginok. Érdemes lehet ennek is utánanézni.

Vagy még egy ötletem.
Van ugye a kis vakarcs a fővárosban bitang magas szerencsével, azt tényleg művészet eltalálni akármekkora képzettséggel.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Vik »

Babilon5 írta:Ha a nehézségi szint csökkentés nem használ, akkor nekem még van olyan ötletem, hogy pluginok lehetnek a ludasak.
Például demon force, lehet a lényecske kis erősített alakjában olyan képességgel rendelkezik, ami miatt nehéz megütni (daedrák).
Vagy éppen bizonyos egyéb nehezítő pluginok. Érdemes lehet ennek is utánanézni.

Vagy még egy ötletem.
Van ugye a kis vakarcs a fővárosban bitang magas szerencsével, azt tényleg művészet eltalálni akármekkora képzettséggel.
Emlékszem a fickóra. Tesztelés közben párszor végignéztük a szövegeit, már csak poénból is, aztán volt olyan, hogy elő kellett vennem az egykezes, felturbózott Chrysamere pengémet, mert nem bírtam vele sebezhetetlenül se... :D
Zsolt726

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Zsolt726 »

OK. Kösz minden tanácsot!!!
Bishop
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008. aug. 2., szomb. 17:38

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bishop »

A magyarítás telepítésekor a telepítő tartalmaz javításokat is. Ha nekem Morrowind Game of the Year Edition-öm van , akkor ugye ott semmit nem kell bejelölnöm? Én nem jelöltem be, és elég sűrűn fagyogat a game, azért gondolom, hogy talán kellett volna?
Babilon5
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008. ápr. 24., csüt. 17:25
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Babilon5 »

A telkepítő szépen leírja, hogy melkyik verziót kell választani annál a típusnál. Szerintem rakd újra a szerint, akkor nem fog fagyogatni.
Bishop
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008. aug. 2., szomb. 17:38

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bishop »

Olvastam a telepítőt, csak nem volt egyértelmű. Morrowind Game of the Year Edition tudom, hogy a legújabb patch-csel rendelkezik, tehát ha a telepítőbe tulajdonképpen a hivatalos patch-csek lettek beleintegrálva, akkor nem kell. Csak attól tartok, hogy valami magyarított buherált peccs, akkor meg telepítenem. Mindenesetre nem vagyok biztos benne, hogy azért szokott néha fagyni, bár szerencsére nem olyan sűrűn. Indításnál hibát ír ki, és csinál egy warning.txt-t az alábbi tartalommal:

"One of the files that "Tribunaljavitas.esp" is dependent on has changed since the last save.
This may result in errors. Saving again will clear this message
but not necessarily fix any errors.
One of the files that "magyarjavitas.esp" is dependent on has changed since the last save.
This may result in errors. Saving again will clear this message
but not necessarily fix any errors.
One or more plugins could not find the correct versions of the master files they depend on. Errors may occur during load or game play. Check the "Warnings.txt" file for more information.
Texture "Textures\_land_default.tga" count 3.
Texture "Textures\Tx_wood_weathered_rings.dds" count 2."
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Vik »

Bishop írta:Olvastam a telepítőt, csak nem volt egyértelmű. Morrowind Game of the Year Edition tudom, hogy a legújabb patch-csel rendelkezik, tehát ha a telepítőbe tulajdonképpen a hivatalos patch-csek lettek beleintegrálva, akkor nem kell. Csak attól tartok, hogy valami magyarított buherált peccs, akkor meg telepítenem. Mindenesetre nem vagyok biztos benne, hogy azért szokott néha fagyni, bár szerencsére nem olyan sűrűn. Indításnál hibát ír ki, és csinál egy warning.txt-t az alábbi tartalommal:

"One of the files that "Tribunaljavitas.esp" is dependent on has changed since the last save.
This may result in errors. Saving again will clear this message
but not necessarily fix any errors.
One of the files that "magyarjavitas.esp" is dependent on has changed since the last save.
This may result in errors. Saving again will clear this message
but not necessarily fix any errors.
One or more plugins could not find the correct versions of the master files they depend on. Errors may occur during load or game play. Check the "Warnings.txt" file for more information.
Texture "Textures\_land_default.tga" count 3.
Texture "Textures\Tx_wood_weathered_rings.dds" count 2."
Ez a két figyelmeztetés nem lényeges, a magyarítást pedig akkor rakd újra a javításokkal, ha ki akarod próbálni, hátha úgy biztonságosabban fog futni. Próba, szerencse.
Bishop
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008. aug. 2., szomb. 17:38

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bishop »

Oké, majd meglátom mennyire sűrűn fagyogat a továbbiakban. Amúgy rájöttem, hogy van egy olyan bug - ha annak lehet nevezni" hogy ellopsz egy tárgyat egy kereskedőtől, és utána ha egy ugyanolyan máshonnan származó tárgyat próbálsz rásózni, akkor kijelenti hogy az az övé, és jönnek az őrök(rosszabb esetben) Amúgy mondják, hogy a nem érdemes a kereskedés képességet fejleszteni, mert ott van Calmorában a creeper, viszont ő csak fegyvereket és vérteket vásárol. Szerinem a kereskedés minden karakternél nagyon fontos stat. Amúgy van olyan kereskedő, aki megveszi a Dwemer műtárgyakat? Pl. van egy csomó érmém, amivel nem tok mit kezdeni
Bishop
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008. aug. 2., szomb. 17:38

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bishop »

Hatalmas buggal találkoztam: Ittam személyiség növelő italt, hogy jobb árakon tudjak kereskedni, de nemhogy többet adtak volna a cuccaimért, hanem kevesebbet !!! Ezt a bugot a magyarítás okozhatja?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Vik »

Bishop írta:Hatalmas buggal találkoztam: Ittam személyiség növelő italt, hogy jobb árakon tudjak kereskedni, de nemhogy többet adtak volna a cuccaimért, hanem kevesebbet !!! Ezt a bugot a magyarítás okozhatja?
Elméletben... Nem tudom. Most épp nincs fent a gépemen az angol Morrowind, hogy ki tudjam próbálni.
Avatar
Sheila
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2008. máj. 16., pén. 11:28
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Sheila »

Bishop írta: Amúgy van olyan kereskedő, aki megveszi a Dwemer műtárgyakat? Pl. van egy csomó érmém, amivel nem tok mit kezdeni
A zálogkölcsönzők biztosan megveszik (pl. Balmorában Ravir és aki a tér másik oldalán, vele szemben van).
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Bishop írta:Olvastam a telepítőt, csak nem volt egyértelmű. Morrowind Game of the Year Edition tudom, hogy a legújabb patch-csel rendelkezik[...]
Ez így nem teljesen igaz. A GotY-hoz is kijött egy újabb javítás, az 1.6.1820, amit a telepítő tartalmaz. Ezeket mi nem piszkáltuk meg, tehát elvileg ha letöltöd a Bloodmoon patch amerikai verzióját a Bethesda webhelyéről és felteszed, akkor ugyanott fogsz tartani, mint ha újratennéd a magyarítást a patchekkel.
Vendég

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Szisztok!
Szeretném tudni hol lehet megjelölés varázslatot kapni, és olyat ami arra a helyre visz ahová megjelöltem.Merthogy sehol sem találtam még.Köszi előre is.
gerop
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2008. feb. 29., pén. 8:02

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: gerop »

Vendég írta:Szisztok!
Szeretném tudni hol lehet megjelölés varázslatot kapni, és olyat ami arra a helyre visz ahová megjelöltem.Merthogy sehol sem találtam még.Köszi előre is.
Emlékeim szerint a balmorai templom legalsó szintjén meg lehet venni mindkét varázslatot.
Avatar
Nordavind
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2008. feb. 7., csüt. 9:09
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Nordavind »

Mellesleg Telvanni Hazhoz csatlakozva a varazslatok ingyen is elerhetok ;)
Vendég

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Köszönöm!
Avatar
Sheila
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2008. máj. 16., pén. 11:28
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Sheila »

Vendég írta:Köszönöm!
Az Ald'ruhn-i templomban meg egészség elszívást lehet venni. Szerintem az egyik "leghasznosabb" varázslat, főleg ha az ember "keményítő" pluginokat használ.
Vendég

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Igen ezt akartam még kérdezni hogy a "keményítők'.Mikor fölrakom a Giants Modot kapok hibaüzenetet és kilép.Elvileg ilyet kéne csinálni:
"Míg el nem felejtem a helyes mûködés érdekébe, készíteni kell egy Horatio listmerge-t, mivel mind a két mod belenyúl a script-ekbe és tulajdonságokba."ezt hogyan kell?
Shulk

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Shulk »

Sziasztok!
Letöltöttem egy Predator nevű modot de a ember helyén csak egy sárga paca vagy folt vagymi van :evil: illyennel már találkoztam mikor bekapcsoltam a tribunaljavitást úgy, hogy nem is volt fennt a tribunal.Itt mi lehet a gond?Merthogy fennt van a Tribunal a javitással és magyarosítással, a Bloodmoon szintén.Légyszi segitsetek!
Shulk

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Shulk »

Nos, nincs fennt csak a angol morrowind angol tribunal javitás nélkül.Így megy.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Vik »

Shulk írta:Nos, nincs fennt csak a angol morrowind angol tribunal javitás nélkül.Így megy.
Ha sárga pacával találkozol, az azt jelenti, valamilyen mintázatot nem talál a progi. Vagy nem jó az útvonal, ahova bemásoltad a Data files-ba, vagy egyáltalán nincs ott. Az angol játékhoz készített modok jelentős része nem működik a magyarítással, azért, mert a magyarítás nagyon sok helyen megváltoztatta a Morrowind mesterfájljának szerkezetét.

Ha megmondod, honnan lehet leszedni, amit említettél, akkor előfordulhat, hogy átalakítjuk, és onnantól kezdve működni fog. Minél kevesebb szöveg van benne, annál nagyobb a valószínűsége, hogy egyéb munkáim mellett arra is lesz időm, hogy lefordítsam. :)
Shulk

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Shulk »

Vik írta:
Shulk írta:Nos, nincs fennt csak a angol morrowind angol tribunal javitás nélkül.Így megy.
Ha sárga pacával találkozol, az azt jelenti, valamilyen mintázatot nem talál a progi. Vagy nem jó az útvonal, ahova bemásoltad a Data files-ba, vagy egyáltalán nincs ott. Az angol játékhoz készített modok jelentős része nem működik a magyarítással, azért, mert a magyarítás nagyon sok helyen megváltoztatta a Morrowind mesterfájljának szerkezetét.

Ha megmondod, honnan lehet leszedni, amit említettél, akkor előfordulhat, hogy átalakítjuk, és onnantól kezdve működni fog. Minél kevesebb szöveg van benne, annál nagyobb a valószínűsége, hogy egyéb munkáim mellett arra is lesz időm, hogy lefordítsam. :)
http://planetelderscrolls.gamespy.com/V ... il&id=3304
Tessék, ezt a modot töltöttem le.Külön küldetések vannak hozzá és nagyon jó dolog lenne ha menne magyaritással is vagy akár magyar lenne a szöveg.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Vik »

Shulk írta: http://planetelderscrolls.gamespy.com/V ... il&id=3304
Tessék, ezt a modot töltöttem le.Külön küldetések vannak hozzá és nagyon jó dolog lenne ha menne magyaritással is vagy akár magyar lenne a szöveg.
Még véletlenül se jön elő Fileplanet-en. De guglival is hiába keresem. Ki tudnád rakni valahova, ahonnan letölthetem?
Válasz küldése