TES II: DAGGERFALL Magyarítás

Itt folyik minden olyan beszélgetés, ami nem fér be egyik következő kategóriába sem.
Begar

TES II: DAGGERFALL Magyarítás

Hozzászólás Szerző: Begar »

Mivel a neten nem találtam hasonlót, azt szeretném megkérdezni, hogy a játéksorozat második részéhez (Daggerfall) Készült valaha magyarítás? és ha igen, akkor hol tudnám valahogyan elérni? :? Ha valaki tud róla valamit, légyszi dobjon egy e-mailt a gery11111@freemail.hu ra! Előre is köszi ha valaki tudna segíteni :|
Avatar
TESMAN
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011. jún. 7., kedd 22:26
Tartózkodási hely: Skyrim-Riverwood

Re: TES II: DAGGERFALL Magyarítás

Hozzászólás Szerző: TESMAN »

igaz nem magyarításhoz tartozik de hogy kell ütni az ellent?:D hiába kattingatok..
Avatar
Winkler Oszkár
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 23:10
Kapcsolat:

Re: TES II: DAGGERFALL Magyarítás

Hozzászólás Szerző: Winkler Oszkár »

TESMAN írta:igaz nem magyarításhoz tartozik de hogy kell ütni az ellent?:D hiába kattingatok..
Úgy emlékszem, hogy az egér bal gombját kellett lenyomva tartani, majd az egeret egy irányba elmozdítani, és akkor a karaktered abba az irányba suhintott.
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: TES II: DAGGERFALL Magyarítás

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Bizony, az egérrel kell jobbra-balra csapkodni...nem egyszerű, cserébe könnyebben megölnek az ellenfelek. :)
mohaahun

Re: TES II: DAGGERFALL Magyarítás

Hozzászólás Szerző: mohaahun »

Begar írta:Mivel a neten nem találtam hasonlót, azt szeretném megkérdezni, hogy a játéksorozat második részéhez (Daggerfall) Készült valaha magyarítás? és ha igen, akkor hol tudnám valahogyan elérni? :? Ha valaki tud róla valamit, légyszi dobjon egy e-mailt a gery11111@freemail.hu ra! Előre is köszi ha valaki tudna segíteni :|
Engem is érdekelne, hogy van-e valami ilyesmi Arena és Daggerfall részekhez, most hogy jön az antology.
Ha bárki bármit tud ilyen magyarításokról, légyszi dobjon egy üzit a mohaa1992@windowslive.com címre.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: TES II: DAGGERFALL Magyarítás

Hozzászólás Szerző: Vik »

Mi biztosan nem készítettünk hozzájuk magyarítást.
Válasz küldése