Dragon Age 3

Itt folyik minden olyan beszélgetés, ami nem fér be egyik következő kategóriába sem.
Although
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 9:57

Re: Dragon Age 3

Hozzászólás Szerző: Although »

Azt már írtam miért lett talán ilyen. Mivel az a fősztorin van és le kell tudni győzze az is aki nem a taktikai nézetet használja, valamint az open world is bekavar. Mindenképp nehéz így belőni. Ki van ez találva sajnos.
Elvileg a következő patchra vagy utána tartalmi bővítéseket is ígérnek. Meglátjuk. Arra is kíváncsi leszek mit lépnek most a felhasználói véleményeket látva.
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Dragon Age 3

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Dr.UnGrammar írta:Sleth: Nem, a hivatalos honlap leírását olvastam és utána elzárkóztam a spoilerektől. Ezért ütött óriásit a DA:I is, mert nem tudtam hogy milyen sok cuccot vágtak ki a végtermékből.

Although: A DA:I-t a karakterek viszik el a hátukon! Kár, hogy a fő gonosz a leggyengébb láncszem, pedig neki kellene hozni a végjátékot. Nálam a top 3: Dorian, Solas, Blackwall
Mindegyik karakter valami klisének indul (pont, ahogy Sleth a topic elején nehezményezte) aztán 180-as csavar és rájössz mekkora arcok az írók és szinkronszínészek.
Én DA:I-ről nem olvastam semmi infot, csak a szokásos "minden döntésed számít" meg a "lesz stronghold tehát best of 2014".
Azt még megemlíteném, hogy a szöveg ablak nagyon nincs összhangban a mondott szöveggel, az érződik, hogy két külön ember/csapat írta őket. A kedvencem az volt, miután meghalt egy csapattagom "közeli barátja", majd erre választhattam azt, hogy " I don't know what I should say", erre azt mondta a karim: well....shit :D

Pillars of Eternityről jóval többet olvastam, de ott is a sztori teljes homály még számomra, bár főleg ezen áll vagy bukik, hogy fel fog-e érni a BG 2-höz.
Although
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 9:57

Re: Dragon Age 3

Hozzászólás Szerző: Although »

Huh hát igen ez az. Nem osztom mindenben a nézetét! Ez van ha valaki valaha az rp csúcsát jelentette, nem szabadul egykönnyen azoktól akik szerették. Szerintem ami tényleg látszik mindent megtettek azért, hogy mind mászkálós mind a sztori hívó elégedett legyen egy kicsit. De ezek az emberek egyszerüen nem látják. Ahova lementél egyszer oda vagy fast travelel vagy a sátrat használva bárhonnan vissza tudsz menni. Lehet nem szeretni. De ez rohadt nehéz, ha valaki két végletet ki akar elégíteni egyszerre. A Beth zseniális döntése pont az volt, eldöntötte, kiket akar kiszolgálni.Épp ráolvastam a metacriticre :)
Although
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 9:57

Re: Dragon Age 3

Hozzászólás Szerző: Although »

Kettő a kedvenc videóim közül, értem Dr. úr álláspontját és ja az obsidian mindig is első lesz. De ők már csak a kickstarteren léteznek, mindaddig míg a Bio hozza ezt, mindaddig míg Gaider ott van... :) Pedig a DA2 az csak a segédei csinálták és mégis, koherens egész. Nekem örök ahogy van a Dragon Age. Persze ez részint ok miért vagyok kritikus a Bethel, sose vártam el elérjék ezt a szintet, de legalább magukhoz képest magukért a morrowind szintet tartani kellett volna.

Although
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 9:57

Re: Dragon Age 3

Hozzászólás Szerző: Although »

Azt hiszem belekezdek egy új DA3-ba. Meg akartam várni egy kieget de elnézve a metacriticet és ismerve az EA-t nem biztos lesz olyan amit várok. szeretném megnézni alstairt mint warden és blackwellt meg amit Dr. úr mondott. Talán ez lesz az utolsó :)
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Dragon Age 3

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Szerintem várj vele! A reddit-en azt írják, hogy a pár napja kijött patch szétcseszte a játékot!
Although
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 9:57

Re: Dragon Age 3

Hozzászólás Szerző: Although »

Indítottam próbaképp egy új karit gond nélkül megy eddig lehet new game kell. Nem tudom, fura az egész ami a Bio körül megy most.
Ezek meg a kívánságok meg tervek a jövőre.
http://blog.bioware.com/2014/12/08/upco ... ragon-age/
http://www.gamecrate.com/dragon-age-inq ... s-we-want/
Nekem is van pár Orzamar közte lenne. Meg még sokminden. Nagy a világ sokminden elfér benne. De úgy látom a Bio fanok többsége az ami én is vagyok.
Although
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 9:57

Re: Dragon Age 3

Hozzászólás Szerző: Although »

Még egy a kedvenc videoim közül. Bármennyire is mondzták sablon történet meg minden :) A tökéletesség az ami tükröződik benne :) Vagy 3x mentem végig rajta nincs még egy amin ennyiszer :)
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Dragon Age 3

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Újra elkaptam a mentésemet, és végigtoltam ami még hátramaradt. Talán a legjobb szó az egész játékra, hogy elmegy. Ha a karakterek nincsenek, akkor rossz kategóriába menne már. Történet eléggé klisé, küldetések 95%-a unalmas és repetitív, végjáték meg eléggé nagy csalódás.
► Show Spoiler
És Bugok, nagyon sokat találtam belőlük, már felsorolni se tudnám, és nem is fogom. Régen nem így adták ki a játékokat...(évente ha 1-2 AAA címmel játszom, akkor sokat mondok).
A zene és a bejárható vadon remek lett, kár hogy az utóbbi nincs megtöltve valami kézzel foghatóval.
Egyszer végülis végig lehetett tolni, de soha többet, mert én nem fogok ilyen elb*szott harcrendszer mellett ennyit farmolni mégegyszer. MMO-light, írta valaki az egyik fórumon, és mekkora igazság van benne.
Although
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 9:57

Re: Dragon Age 3

Hozzászólás Szerző: Although »

Ezt megértem, csak solo játékosnak ez gyilkos lehet. Valahogy próbálták az offline skyrim mmo-t utánozni. Hiba volt. Nekem elment mert, megszoktam a conanba a nagy területet és a hosszú vonalat. Bár tény a conan mmoként sokkal jobb.
Lehet sablonosnnak nevezed a sztorit, nekem ma ez tökéletes. Egy végigjátszás alatt nem jön le milyen mélysége van Gaider sztorijainak de értem a szempontod. Meglátjuk mit hoz a jövő. Az EA-nak döntenie kell mert vagy levakarja magáról a Bio régi rajongóit vagy próbál jobban visszatérni a régi rendszerekhez. Szerintem az utóbbira vajmi kicsi az esély.
Edit: egy kezdő cégnek roppant nehéz összehozni a szintezést ha nincs gyakorlata benne. Ráadásul a legnehezebb utat választották, karaktertől független szintezést ami a Beth nem megy bele ma sok éves gyakorlattal. Ez egyedül az Obsidiannak megy.
Although
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 9:57

Re: Dragon Age 3

Hozzászólás Szerző: Although »

► Show Spoiler
Although
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 9:57

Re: Dragon Age 3

Hozzászólás Szerző: Although »

Sleth ha úgy se akarsz több végigjátszást akkor ezt mindenképp nézd meg kicsit világosabb lesz minden! Nem hiszem ezen az úton mentél mert hihetetlen nehéz megtalálnia jó vonalat egy Gaider sztoriban. Kifejezetten élvezi szívatni az embereket :) Nézd meg!!!!!!!!!!!! sokat segít hidd el. Ha kicsit is fejben van mi az a Dragon Age sztori!
► Show Spoiler
Although
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 9:57

Re: Dragon Age 3

Hozzászólás Szerző: Although »

Nézétek meg :))) Mint egy mozi. Bár ilyen szintű filmeket csinálnának ma, mint amiket Gaider és csapata ír

Ezt meg töltsétek le amíg lehet!
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Dragon Age 3

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Although írta:Sleth ha úgy se akarsz több végigjátszást akkor ezt mindenképp nézd meg kicsit világosabb lesz minden! Nem hiszem ezen az úton mentél mert hihetetlen nehéz megtalálnia jó vonalat egy Gaider sztoriban. Kifejezetten élvezi szívatni az embereket :) Nézd meg!!!!!!!!!!!! sokat segít hidd el. Ha kicsit is fejben van mi az a Dragon Age sztori!
► Show Spoiler
Ezt láttam már. Nincs itt semmi eget rengető.
Ha már ajánlottál, akkor én is ajánlok neked egyet: Neverwinter Nights 2: Mask of Betrayer. Az egész játék 20-25 óra alatt kitolható, mint egy rendes kiegészítő, de a története messze a legjobb, amit az utóbbi években csináltak. Nemhiába van benne a Gamebanshee top 20-jában, ahol a DA:O sincs benne, pedig messze az a legjobb DA.
Although
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 9:57

Re: Dragon Age 3

Hozzászólás Szerző: Although »

Ebben igazad van. Nekem is mértékegység a Gamebanshee. Nagyon is. Kár összehasonlítani a későbbi részeket az originsel. Közel 5 évig készült. Talán a Bio történetének leghosszabb ideig tervezett és kivitelezett játéka nagyjából az EA megjelenése idején. Csak az SWTOR készült tovább. Tényleg kedvelem a Gamebnshee listát. De komolyan. Csak három hely lenne a skyrim és a DA:O között? Vagy a Deus ex és a DA:O? Vagy akárhol egy elder scroll 4 Oblivion a DA:O elé kerülhetne ? :) Ugye. Nem rossz lista nem is igen van jobb de bizony már ez is torzít. A DA:O bőven benne van a minden idők legjobb 20 rpgjében. És 2010 után már nem nagyon lesz jobb mint előtte, még a Witcher 3 sem. Nem az az idő van amikor minőséget készítenek.
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Dragon Age 3

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Although írta:Ebben igazad van. Nekem is mértékegység a Gamebanshee. Nagyon is. Kár összehasonlítani a későbbi részeket az originsel. Közel 5 évig készült. Talán a Bio történetének leghosszabb ideig tervezett és kivitelezett játéka nagyjából az EA megjelenése idején. Csak az SWTOR készült tovább. Tényleg kedvelem a Gamebnshee listát. De komolyan. Csak három hely lenne a skyrim és a DA:O között? Vagy a Deus ex és a DA:O? Vagy akárhol egy elder scroll 4 Oblivion a DA:O elé kerülhetne ? :) Ugye. Nem rossz lista nem is igen van jobb de bizony már ez is torzít. A DA:O bőven benne van a minden idők legjobb 20 rpgjében. És 2010 után már nem nagyon lesz jobb mint előtte, még a Witcher 3 sem. Nem az az idő van amikor minőséget készítenek.
Sztem DA:O is egy közepes játék volt, így nálam nem férne be a top 20 crpg-be. A gamebanshee listája áll legközelebb az én ízlésemhez, bár nem tökéletes, de legalább Skyrim és társai alul vannak a listát:P
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Dragon Age 3

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Na emberek, meglestem az inkvizítort :D egész jó. A kamera elsőre baromság, másodjára azért használható, de kicsit le van maradva, rendszeresen akkor lövöm el az erőset, amikor már megpusztultak az ellenfelek :D
Tetszetős, eddig. Megvárom a magyarítást azért, úgy az igazi :) reméljük a sztori olyan jól folytatódik és végződik, ahogy indul.
Játék közben azt mondtam, kell a francnak agyonmoddolt Skyrim, ez jobb lesz :D meg a Dungeon siege is jöhet, azzal is le vagyok maradva... bár a Kingdom of Amalur is megrekedt, lehet a tolvaj vonal nem volt a legjobb ötlet :D nem bérgyilkos akartam lenni...
Válasz küldése