Oszkár végigjátszása: Blood

Itt folyik minden olyan beszélgetés, ami nem fér be egyik következő kategóriába sem.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Hát ez mekkora volt!Gratula.
Black Betty a (most kapaszkodj) Spiderbait-től! :D

Mondjuk a végét enyhén nem értettem. :shock: Kiderül majd, hogy miért kellett megcsócsálni a szerencsétlent?

U.i.: Kellemes ünnepeket neked is. Én jövőre is itt leszek a következő évadra. :P
Avatar
Winkler Oszkár
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 23:10
Kapcsolat:

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Winkler Oszkár »

Dr.UnGrammar írta:Black Betty a (most kapaszkodj) Spiderbait-től! :D
Tényleg, Spiderbait! Ezt észre se vettem! :) Duplán passzol. :D
Elvileg arról van szó a végén, hogy ha Caleb megcsócsálja elhullott társai holttesteit, akkor elnyeri velük az erejüket. Ez csak a Blood 2-ben érzékelhető, az életerő pontok számát illetően. Viszont ott inkább Tchernobog legyőzésére hivatkozik a játék. Az első epizód végén ugyan nem kannibálkodik a főhős, de ez biztosan azért van, mert a szerelme holttestét nem akarja "megszentségteleníteni". :lol:
Lord Jack
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2010. szept. 19., vas. 13:53
Tartózkodási hely: Nibiru

Re: Oszkár végigjátszás videósorozata a Blood-ról.

Hozzászólás Szerző: Lord Jack »

Winkler Oszkár írta:
Lord Jack írta:Én meg közben sikeresen végigvettem a teljes második epizódot. Most sikerrel kinyírtam a főellenséget. Leraktam vagy negyven ilyen kattintásra robban bombát egy helyre, kicsaltam a szörnyet és mikor alatt voltak a bombák, BUMM! És megdöglött.
Ügyes vagy! Milyen nehézségi szinten toltad?
Köszi. Én közepes fokozaton vittem.
Amíg pedig várom a következő évadot, végigviszem az elsőt a legnehezebben. Most mondjuk elővettem a Gothic 3-at, szóval van mit csinálni.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Winkler Oszkár írta:
Dr.UnGrammar írta:Black Betty a (most kapaszkodj) Spiderbait-től! :D
Tényleg, Spiderbait! Ezt észre se vettem! :) Duplán passzol. :D
Elvileg arról van szó a végén, hogy ha Caleb megcsócsálja elhullott társai holttesteit, akkor elnyeri velük az erejüket. Ez csak a Blood 2-ben érzékelhető, az életerő pontok számát illetően. Viszont ott inkább Tchernobog legyőzésére hivatkozik a játék. Az első epizód végén ugyan nem kannibálkodik a főhős, de ez biztosan azért van, mert a szerelme holttestét nem akarja "megszentségteleníteni". :lol:
Kösz! Bár így a sztori csak még kuszább lett a fejemben. Tehát Caleb élőholt? A főgonosz pedig szándékosa dugta el a test a világvégén. Huh.. talán nem ilyes miken kellene agyalnom egy guilty-pleasure típusú játéknál... :D
Avatar
Winkler Oszkár
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 23:10
Kapcsolat:

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Winkler Oszkár »

Bár elég sok vizsgával kell számolnom most januárban, lassacskán ismét lesz időm Blood-ozni. Még egy pici türelmet kérnék, hamarosan folytatódik.
Avatar
Winkler Oszkár
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 23:10
Kapcsolat:

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Winkler Oszkár »

Ma érkezett meg az új monitorom, így kell néhány nap, hogy beállítsam, stb. Az asztalt is ripityára kell szétszedni, hogy elférjen. Utána jönnek az újabb részei a Blood-nak. ;)
Avatar
Winkler Oszkár
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 23:10
Kapcsolat:

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Winkler Oszkár »

Holnap érkezik a következő rész gyerekek, "Így készült" fejezettel megtoldva. ;)
Avatar
Winkler Oszkár
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 23:10
Kapcsolat:

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Winkler Oszkár »

Fent van az új rész. :D
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Szép! Nagyon tömény volt, szinte észre se vettem, hogy majdnem egy órája ülök előtte. :)

Talán nem így kellene indítani az évet, de khm... :oops:
http://www.konyvstart.hu/img/book/0/1/138/13822.jpg

A feliratkozásos dolog elég érdekes. Esetleg meg lehetne próbálni azt, hogy nagyobb forgalmú honlapokon heti elosztásba adagolod a videókat. Konkrétan a Gamekapocsra gondolok most. Annak van egy blogszekciója, ahová a regisztrált tagok szoktak különböző témájú blogokat felrakni. Elég szembe tűnő, és játékos közönségként jó eséllyel lehet egy kisebb nézőtábort összeszedni.

U.i.: Az a kard... a kard... a szívem! Annyira irigylem. :cry:
Avatar
Winkler Oszkár
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 23:10
Kapcsolat:

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Winkler Oszkár »

Jaja, már el is kezdtem terjeszteni a sorozatot különféle fórumokon, nem túl erőszakos jelleggel. Hátha fellendíti a nézettséget. :D
Ti is ajánljátok mindenkinek és persze iratkozzatok fel. :P

A falon lévő kard amúgy nincs megélezve. Amivel trollokat szoktam ölni, az a szekrény mögé van rejtve. :twisted:
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Őszinte gratuláció a Katakombákhoz! :D
1-2 életerővel végigtolni... nem semmi.
Avatar
Winkler Oszkár
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 23:10
Kapcsolat:

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Winkler Oszkár »

Dr Lecter írta:Őszinte gratuláció a Katakombákhoz! :D
1-2 életerővel végigtolni... nem semmi.
Köszi! Úgy tűnik, hogy ez az 1-2 életerős cucc elő fog még fordulni máskor is. :roll:
Avatar
Winkler Oszkár
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 23:10
Kapcsolat:

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Winkler Oszkár »

Ejha! Hirtelen hogy megugrott a megtekintések száma itt a fórumon. Úgy saccoltam, hogy játék végére eléri a 3000-et, de már most meghaladta. Csoda történt? :roll:
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Winkler Oszkár írta:Ejha! Hirtelen hogy megugrott a megtekintések száma itt a fórumon. Úgy saccoltam, hogy játék végére eléri a 3000-et, de már most meghaladta. Csoda történt? :roll:
Nem tudom beleszámít e, de elég sűrűn nézegetem, hogy mikor jön az új rész!ű

Szerk.: megnéztem, beleszámít, de még így is szép szám.
Avatar
Winkler Oszkár
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 23:10
Kapcsolat:

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Winkler Oszkár »

Jaja. Örvendetes. :D
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Manowar = instant orgazmus

U.i.: A főellenségnél a nyitó szöveg egyértelmű utalás Stephen King Cujo nevű regényére, ahol a gonosz (na kitalálod?) szintén egy kutya volt.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Dr.UnGrammar írta:Manowar = instant orgazmus

U.i.: A főellenségnél a nyitó szöveg egyértelmű utalás Stephen King Cujo nevű regényére, ahol a gonosz (na kitalálod?) szintén egy kutya volt.
Jó részek lettek ezek is, bár volt egy kis szerencséd a kutyusnál:D
Így igaz, egy jófajta regény címe.

Mikorra várható a következő rész?
Avatar
Winkler Oszkár
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 23:10
Kapcsolat:

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Winkler Oszkár »

Dr Lecter írta:
Dr.UnGrammar írta:Manowar = instant orgazmus

U.i.: A főellenségnél a nyitó szöveg egyértelmű utalás Stephen King Cujo nevű regényére, ahol a gonosz (na kitalálod?) szintén egy kutya volt.
Jó részek lettek ezek is, bár volt egy kis szerencséd a kutyusnál:D
Így igaz, egy jófajta regény címe.

Mikorra várható a következő rész?
Ma három részt is sikerült felvennem. Az egyiket még ma feltöltöm, a többire valószínűleg holnap kerítek sort.
Cerberus valamiért beakadt a lávánál. Így utólag belegondolva igencsak jól jött, hogy kicsit megcsapoltam az elején az életerejét... :mrgreen:
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Mikorra várható a következő rész?[/quote]
Ma három részt is sikerült felvennem. Az egyiket még ma feltöltöm, a többire valószínűleg holnap kerítek sort.
Cerberus valamiért beakadt a lávánál. Így utólag belegondolva igencsak jól jött, hogy kicsit megcsapoltam az elején az életerejét... :mrgreen:[/quote]

Akkor ma se maradok vér nélkül... :mrgreen:
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Jó rész volt ez is, köszi, csak egy kicsit rövid.
Viszont nem tudom, hogy miért volt, de vagy fél percenként megállt, vagy beszaggatott :cry:
Avatar
Winkler Oszkár
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 23:10
Kapcsolat:

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Winkler Oszkár »

Dr Lecter írta:Jó rész volt ez is, köszi, csak egy kicsit rövid.
Viszont nem tudom, hogy miért volt, de vagy fél percenként megállt, vagy beszaggatott :cry:
A YouTube-bal volt ma valami gikszer. A videó beállításait is alig tudtam megoldani feltöltésnél. :(
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Winkler Oszkár írta:
Dr Lecter írta:Jó rész volt ez is, köszi, csak egy kicsit rövid.
Viszont nem tudom, hogy miért volt, de vagy fél percenként megállt, vagy beszaggatott :cry:
A YouTube-bal volt ma valami gikszer. A videó beállításait is alig tudtam megoldani feltöltésnél. :(
Értem, reméljük, hogy ez csak valami ideiglenes hiba volt.
Köszönöm a gyors választ!
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Jó kis pálya volt. És igen, valóban az első epizód a legjobban megszerkesztett, de eddig ez sem tűnik rossznak.
A második és harmadik annyira nem jött be.
Ha megengeded, akkor annyit még, hogy én nem mondanám előre, hogy milyen referencia fog jönni, legyen meglepetés.
Lord-jack

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Lord-jack »

Oszkár: Nekem a negyedik epizód második pályáján, annál a szoborgargoylenál, ami neked nem kelt életre, nekem közepes fokozaton megjelent egy kőgargoyle. Ez azért gáz!
Továbbá azt vettem észre, ha a 8-as fegyverrel guggolva lövünk azokra a pokolkutyákra, sokkal nagyobb eséllyel találjuk el őket elsőre, amitől ugye meg is halnak.
Avatar
Winkler Oszkár
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 23:10
Kapcsolat:

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Winkler Oszkár »

Igen, én is úgy emlékeztem, hogy az a szobor feléled. Furcsálltam is, hogy pont Extra Crispy-n úszok meg egy kőgargoyle-t...

FRISSÍTVE: E hét csütörtökig sajna nem fog összejönni a folytatás. Elég keményen megfáztam és a tanulmányok is közbeszólnak. Kis türelmet kérnék.
Lord-Jack

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Lord-Jack »

Az előbb írtam egy hosszabb hsz.-t, de spmként lettem megjelölve és sajnos későn kapcsoltam.
A lényeg, hogy Dernabob lényegesen gyengébb a többi főellenségnél. Ha lesz kedvem, majd lehet megírom újra, amit az előbb, csak még belekezdek a Post Morten-be. Azt hiszem ez a neve az első kieg. epizódjának.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Winkler Oszkár írta:Igen, én is úgy emlékeztem, hogy az a szobor feléled. Furcsálltam is, hogy pont Extra Crispy-n úszok meg egy kőgargoyle-t...

FRISSÍTVE: E hét csütörtökig sajna nem fog összejönni a folytatás. Elég keményen megfáztam és a tanulmányok is közbeszólnak. Kis türelmet kérnék.
Remélem meggyógyultál, mindenből csillagos ötöst kaptál és folytatod a vérátömlesztést! :D
Avatar
Winkler Oszkár
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 23:10
Kapcsolat:

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Winkler Oszkár »

Most renderelem a következő részt. Holnap töltöm fel. Bocsi a kiesésért.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Winkler Oszkár írta:Most renderelem a következő részt. Holnap töltöm fel. Bocsi a kiesésért.
Szerintem nincs miért. :)
Avatar
Winkler Oszkár
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 23:10
Kapcsolat:

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Winkler Oszkár »

Felkerült az új rész. :D
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Áh, végre:D
Nem volt rossz, izzadtál egy kicsit.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Nem is volt annyira nehéz:)
Amúgy milyen utalások voltak benne? Azt mondtad az elején, hogy nem is mondod őket, mert annyi van benne, de játék közben egyet se mondtál.
Avatar
Winkler Oszkár
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 23:10
Kapcsolat:

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Winkler Oszkár »

Dr Lecter írta:Nem is volt annyira nehéz:)
Amúgy milyen utalások voltak benne? Azt mondtad az elején, hogy nem is mondod őket, mert annyi van benne, de játék közben egyet se mondtál.
Csak hogy néhányat említsek:

> Az egész pálya a Dawn of the Dead című film alapján készült.
> Kmart - Van egy "Kmarché" nevű üzlet. A "Marché" franciául üzletet jelent és általában akkor használják ezt a szót, amikor valami olcsó dolgot drágábban akarnak eladni.
> The Cask of Amontillado - Van egy ilyen italos bolt a pályán, ami egyezik Edgar Allen Poe történetének helyszínével.
> Igor's Lab Supply Outlet - Igor Dr. Frankenstein segéde.
> Ichabod's Halloween Store - Van egy ilyen nevű bolt. Ichabod Crane a főhőse a The Legend of Sleepy Hollow-nak, mely egy népszerű Halloween történet.
> Pickman's Rare Books and Maps - Van egy ilyen nevű bolt a pályán. Richard Upton Pickman, H.P. Lovecraft egyik történetének hőse.

De akad még bőven több is. Valahogy nem volt hangulatom leállni minden sarkon. :D
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Winkler Oszkár írta:
Dr Lecter írta:Nem is volt annyira nehéz:)
Amúgy milyen utalások voltak benne? Azt mondtad az elején, hogy nem is mondod őket, mert annyi van benne, de játék közben egyet se mondtál.
Csak hogy néhányat említsek:

> Az egész pálya a Dawn of the Dead című film alapján készült.
> Kmart - Van egy "Kmarché" nevű üzlet. A "Marché" franciául üzletet jelent és általában akkor használják ezt a szót, amikor valami olcsó dolgot drágábban akarnak eladni.
> The Cask of Amontillado - Van egy ilyen italos bolt a pályán, ami egyezik Edgar Allen Poe történetének helyszínével.
> Igor's Lab Supply Outlet - Igor Dr. Frankenstein segéde.
> Ichabod's Halloween Store - Van egy ilyen nevű bolt. Ichabod Crane a főhőse a The Legend of Sleepy Hollow-nak, mely egy népszerű Halloween történet.
> Pickman's Rare Books and Maps - Van egy ilyen nevű bolt a pályán. Richard Upton Pickman, H.P. Lovecraft egyik történetének hőse.

De akad még bőven több is. Valahogy nem volt hangulatom leállni minden sarkon. :D
Feléről nem is hallottam:D
Köszi az infokat!
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

The Legend of Sleepy Hollow. Azaz a Tim Burton-féle Álmosvölgy legendája? Az mekkora film volt! :D

Ezeket tényleg elég nehéz lett volna észrevenni, de mikor a Péntek 13 legismertebb elemeit (maszk, macheta, levágott anyuka fej) a texasi láncfűrészesnek tulajdonítottad azon majd bedőltem a röhögéstől. Pedig én se láttam a szériából egy részt sem. :P
Avatar
Winkler Oszkár
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 23:10
Kapcsolat:

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Winkler Oszkár »

Dr.UnGrammar írta:The Legend of Sleepy Hollow. Azaz a Tim Burton-féle Álmosvölgy legendája? Az mekkora film volt! :D

Ezeket tényleg elég nehéz lett volna észrevenni, de mikor a Péntek 13 legismertebb elemeit (maszk, macheta, levágott anyuka fej) a texasi láncfűrészesnek tulajdonítottad azon majd bedőltem a röhögéstől. Pedig én se láttam a szériából egy részt sem. :P
Hát igen. Vannak gyenge pillanataim. :P
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Nagyon tetszett ez a pálya! Az egész eddigiek közül talán a legjobb. Az a bizonyos kántálás pedig elég félelmetes volt, Indiana Jones és a Végzet Templomát jutatta eszembe.
Azzal mondjuk nem árultál el túl nagy titkot, hogy hamarosan vége ennek a résznek, mert eddig általában 8+1 pályásak voltak.
A titokra meg lehet, hogy rágörcsöltél és azért nem láttad. Bár nem tudom, én se láttam:)
Lord-Jack

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Lord-Jack »

Oszkár! Tchrernobob-ot nem érdemes napalmvetővel lőni,mert úgy pár lövésből meghal, ha hosszú harcot akarsz, vesd be a többi fegyvert. Még a 8-assal is nehezebb megölni. Amúgy én valahogy megtaláltam a titkos helyet, asszem egy basic armor volt benne.
Lord-Jack

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Lord-Jack »

Oszkár! Tchrernobob-ot nem érdemes napalmvetővel lőni,mert úgy pár lövésből meghal, ha hosszú harcot akarsz, vesd be a többi fegyvert. Még a 8-assal is nehezebb megölni. Amúgy én valahogy megtaláltam a titkos helyet, asszem egy basic armor volt benne. Te is megpróbáltad knyitni csak nem nyílt ki.
Avatar
Winkler Oszkár
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 23:10
Kapcsolat:

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Winkler Oszkár »

Lord-Jack írta:Oszkár! Tchrernobob-ot nem érdemes napalmvetővel lőni,mert úgy pár lövésből meghal, ha hosszú harcot akarsz, vesd be a többi fegyvert. Még a 8-assal is nehezebb megölni. Amúgy én valahogy megtaláltam a titkos helyet, asszem egy basic armor volt benne. Te is megpróbáltad knyitni csak nem nyílt ki.
Sajna már leöltem Tchernobog-ot és használtam a napalmvetőt is. Egy-egy alkalommal 3 részt szoktam felvenni, így már nem fogom tudni megfogadni a tanácsod. De majd megoldom valahogy, hogy passzoljon a zene. :)
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Tetszettek, a Húsos pálya eléggé egyedi hangulatú volt. Bár a főgonosztól többet vártam.
Várjuk a következőt :)

Azt meg tudnád mondani, illetve lépésről lépésre minden egyes fázist leírni, hogy mit és hogyan kell csinálni egy ilyen videó feltételéhez?
Tudom, korábban már beszéltél erről, de pl. milyen programmal veszed fel, stb...?

Köszönöm
Avatar
Winkler Oszkár
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 23:10
Kapcsolat:

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Winkler Oszkár »

Dr Lecter írta:Tetszettek, a Húsos pálya eléggé egyedi hangulatú volt. Bár a főgonosztól többet vártam.
Várjuk a következőt :)

Azt meg tudnád mondani, illetve lépésről lépésre minden egyes fázist leírni, hogy mit és hogyan kell csinálni egy ilyen videó feltételéhez?
Tudom, korábban már beszéltél erről, de pl. milyen programmal veszed fel, stb...?

Köszönöm
A 18. részben részletesen bemutattam a folyamatot. A játékot a FRAPS nevű programmal veszem fel, magamat pedig külső kamerával. Szinkronizálom a kettőt és egybegyúrom a végleges videóba. Videoszerkesztő programnak a Corel Video Studio X5-öt használom.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Winkler Oszkár írta:
Dr Lecter írta:Tetszettek, a Húsos pálya eléggé egyedi hangulatú volt. Bár a főgonosztól többet vártam.
Várjuk a következőt :)

Azt meg tudnád mondani, illetve lépésről lépésre minden egyes fázist leírni, hogy mit és hogyan kell csinálni egy ilyen videó feltételéhez?
Tudom, korábban már beszéltél erről, de pl. milyen programmal veszed fel, stb...?

Köszönöm
A 18. részben részletesen bemutattam a folyamatot. A játékot a FRAPS nevű programmal veszem fel, magamat pedig külső kamerával. Szinkronizálom a kettőt és egybegyúrom a végleges videóba. Videoszerkesztő programnak a Corel Video Studio X5-öt használom.
Mondjuk magamat nem akarom felvenni, köszi.
Avatar
Winkler Oszkár
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 23:10
Kapcsolat:

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Winkler Oszkár »

A FRAPS-ben be lehet állítani, hogy a mikrofonodat is vegye a program vagy csak a játék hangját. Ha csak a játékot akarod rögzíteni, megoldható.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

A zárójelenet simán bekerült a top10-es listámba! Mondjuk oda a te beszólásod is kellett. :D

A zene nagyon ott volt, de férfiasan el kell ismernem, nem ismerem az előadót. Mester, eloszlatná tudatlanságom ködét?
Avatar
Winkler Oszkár
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 23:10
Kapcsolat:

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Winkler Oszkár »

Dr.UnGrammar írta:A zárójelenet simán bekerült a top10-es listámba! Mondjuk oda a te beszólásod is kellett. :D

A zene nagyon ott volt, de férfiasan el kell ismernem, nem ismerem az előadót. Mester, eloszlatná tudatlanságom ködét?
Oh... megtisztelsz! Amúgy melyik beszólásomra gondolsz? A köcsögösre, ami inkább hasonlított findzsára? :D
Amúgy jó, hogy szólsz, elfelejtettem megemlíteni a videó leírásában, hogy
Zene: Overkill - Come And Get It
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Winkler Oszkár írta:
Dr.UnGrammar írta:A zárójelenet simán bekerült a top10-es listámba! Mondjuk oda a te beszólásod is kellett. :D

A zene nagyon ott volt, de férfiasan el kell ismernem, nem ismerem az előadót. Mester, eloszlatná tudatlanságom ködét?
Oh... megtisztelsz! Amúgy melyik beszólásomra gondolsz? A köcsögösre, ami inkább hasonlított findzsára? :D
Amúgy jó, hogy szólsz, elfelejtettem megemlíteni a videó leírásában, hogy
Zene: Overkill - Come And Get It
Hát persze, hogy a "köcsögös"; nem igen volt szerencsém még olyan jelenethez, ahol hős padlóra küldi a hálálkodó gizdát a világ megmentése után. :lol:
A szám címéért pedig külön köszönet!

Már várom a kiegészítőt!

U.i.: Már az előző kommentnél is meg akartam jegyezni, hogy a "Húsos" tényleg jó pálya. Engem pl. mindig csodálattal töltenek el az ilyen bizarr helyszínek. Anno a Heavy Metal FAKK2-ban is a "blood" stage volt a kedvencem (az más kérdés, hogy az volt a legnehezebb is).

Szerk.: És majd elfelejtettem. Hogyhogy átkeresztelted Betty-t a sorozat vége felé?
Avatar
Winkler Oszkár
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 23:10
Kapcsolat:

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Winkler Oszkár »

És majd elfelejtettem. Hogyhogy átkeresztelted Betty-t a sorozat vége felé?
Nem is tudom. Csak úgy jött. Észre se vettem. Fekete Betty a pók főgonosz, a nagy darab pókok meg Pók Icák. (még ha néha keverem is őket) :)
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Ez is tetszett:)
Jó pálya volt az utolsó, de nem mutattad a végén az összesítést.
Mi okozta azt, hogy kissé szórakozott voltál, ennyire még nem láttalak korábban?
Mondjuk nekem tetszett.
Avatar
Winkler Oszkár
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 23:10
Kapcsolat:

Re: Oszkár végigjátszása: Blood

Hozzászólás Szerző: Winkler Oszkár »

Dr Lecter írta:Ez is tetszett:)
Jó pálya volt az utolsó, de nem mutattad a végén az összesítést.
Mi okozta azt, hogy kissé szórakozott voltál, ennyire még nem láttalak korábban?
Mondjuk nekem tetszett.
Még mindig szoknom kell a kamera jelenlétét játék közben. :roll:
Amúgy tudok nagyon elmebetegül viselkedni, ha összeszedem magam. :D
Válasz küldése