Oblivion rajongók ide!

Itt folyik minden olyan beszélgetés, ami nem fér be egyik következő kategóriába sem.
Hoel
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 10:41

Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Hoel »

Üdv!
Azért nyitottam ezt a topicot, hogy it beszélgessetek az Oblivionról, hogy mi történt a játékban, vagy hogy éppen hol tartotok benne stb. Ide minden kerül, ami az Oblivionnal kapcsolatos. Szerintem jöhetnek linkek is videókról.
ricsi012
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009. máj. 28., csüt. 18:58

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: ricsi012 »

Sziasztok! Én elakadtam a The Siren's Deception küldinél amit Anvilban kaptam egy padon ülő nőtől. Az a feladatom hogy menjek be egy házba Anvil mellett és a pincében kell találni valamit de nem tom mit és hol, pls segitsetek. Előre is köszi.
Hoel
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 10:41

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Hoel »

Sajnos én még nem jutottam el oda... :cry: :cry: :cry: :cry:
fantis6

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: fantis6 »

Remélem ezt jó helyre irom:Anvil-ban volt egy olyan küldetés a kikötöben hogy el kellett menni az egyik hajóra és ott van 1 nő ő adja a küldit,a küldi az hogy meg kell találni a kalózok hajóját,ok megtaláltam kipucoltam a környéket utána eladot ö nekem pár kalózt és azok és az a hajó az enyém lett .Ezt a küldit kb 2 hónapja csináltam meg azóta nem nagyon játszotam,ma betöltötem a mentés oszt mi van?eltünt a térképröl a hely,térkép nékül megkerestem be akatam meni erre ott az ötös szintü zár,mondom akor betöltök egy régebbi mentést ahol éppen a hajón vagyok,betöltötem erre csak sötétség van mintha este lenne és mozdulni sem tudok,ójratelepitettem a a játékot ,és semmi ugyan az a helyzet.
Szerintetek mi a probléma?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Vik »

fantis6 írta:Remélem ezt jó helyre irom:Anvil-ban volt egy olyan küldetés a kikötöben hogy el kellett menni az egyik hajóra és ott van 1 nő ő adja a küldit,a küldi az hogy meg kell találni a kalózok hajóját,ok megtaláltam kipucoltam a környéket utána eladot ö nekem pár kalózt és azok és az a hajó az enyém lett .Ezt a küldit kb 2 hónapja csináltam meg azóta nem nagyon játszotam,ma betöltötem a mentés oszt mi van?eltünt a térképröl a hely,térkép nékül megkerestem be akatam meni erre ott az ötös szintü zár,mondom akor betöltök egy régebbi mentést ahol éppen a hajón vagyok,betöltötem erre csak sötétség van mintha este lenne és mozdulni sem tudok,ójratelepitettem a a játékot ,és semmi ugyan az a helyzet.
Szerintetek mi a probléma?
Szerintem az, hogy kikapcsoltad a Thieves Den kiegészítőt.
Vendég

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Vik írta:
fantis6 írta:Remélem ezt jó helyre irom:Anvil-ban volt egy olyan küldetés a kikötöben hogy el kellett menni az egyik hajóra és ott van 1 nő ő adja a küldit,a küldi az hogy meg kell találni a kalózok hajóját,ok megtaláltam kipucoltam a környéket utána eladot ö nekem pár kalózt és azok és az a hajó az enyém lett .Ezt a küldit kb 2 hónapja csináltam meg azóta nem nagyon játszotam,ma betöltötem a mentés oszt mi van?eltünt a térképröl a hely,térkép nékül megkerestem be akatam meni erre ott az ötös szintü zár,mondom akor betöltök egy régebbi mentést ahol éppen a hajón vagyok,betöltötem erre csak sötétség van mintha este lenne és mozdulni sem tudok,ójratelepitettem a a játékot ,és semmi ugyan az a helyzet.
Szerintetek mi a probléma?
Szerintem az, hogy kikapcsoltad a Thieves Den kiegészítőt.
igazad volt,ez volt a gond,igaz nem én kapcsoltam ki a kiegészitöt hanem a gép
fantis6

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: fantis6 »

Valaki tudja hol kezdödik a Knights of The Nine küldetéssorozat és hol fogom kapni ,mert ez a kieg. be van kapcsolva de szerintem nem kaptam még ehez kapcsolódó küldit.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Vik »

fantis6 írta:Valaki tudja hol kezdödik a Knights of The Nine küldetéssorozat és hol fogom kapni ,mert ez a kieg. be van kapcsolva de szerintem nem kaptam még ehez kapcsolódó küldit.
Beszélned kell Anvil prófétájával.
fantis6

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: fantis6 »

Vik írta:
fantis6 írta:Valaki tudja hol kezdödik a Knights of The Nine küldetéssorozat és hol fogom kapni ,mert ez a kieg. be van kapcsolva de szerintem nem kaptam még ehez kapcsolódó küldit.
Beszélned kell Anvil prófétájával.
ok,kösz a választ, de lenne még egy kérdésem:Hol találom meg vile lair-t és a mehrunes razor-t?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Vik »

fantis6 írta: ok,kösz a választ, de lenne még egy kérdésem:Hol találom meg vile lair-t és a mehrunes razor-t?
Vile lair Leyawiintől DK-re. Mehrunes Razor Braviltól és a Canulus-tótól keletre, Cyrodiil határa közelében.
fantis6
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009. jún. 21., vas. 10:17

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: fantis6 »

Vik írta:
fantis6 írta: ok,kösz a választ, de lenne még egy kérdésem:Hol találom meg vile lair-t és a mehrunes razor-t?
Vile lair Leyawiintől DK-re. Mehrunes Razor Braviltól és a Canulus-tótól keletre, Cyrodiil határa közelében.
kösz a segitséget,mostmár lesz még 1 jó cuccom és végre nem leszek vámpir:D
fantis6
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009. jún. 21., vas. 10:17

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: fantis6 »

Vik írta:
fantis6 írta: ok,kösz a választ, de lenne még egy kérdésem:Hol találom meg vile lair-t és a mehrunes razor-t?
Vile lair Leyawiintől DK-re. Mehrunes Razor Braviltól és a Canulus-tótól keletre, Cyrodiil határa közelében.
am vile lair a viz alatt van?mer beúsztam ott mindten nem látam semmilyen ajtót ott
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Vik »

fantis6 írta: am vile lair a viz alatt van?mer beúsztam ott mindten nem látam semmilyen ajtót ott
Bizony. Kattints erre a hivatkozásra, hátha megtalálod. De ha bekapcsoltad a DLCVile Lair.esp-t, akkor az iránytűdnek is jeleznie kellene.
fantis6
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009. jún. 21., vas. 10:17

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: fantis6 »

Vik írta:
fantis6 írta: am vile lair a viz alatt van?mer beúsztam ott mindten nem látam semmilyen ajtót ott
Bizony. Kattints erre a hivatkozásra, hátha megtalálod. De ha bekapcsoltad a DLCVile Lair.esp-t, akkor az iránytűdnek is jeleznie kellene.
érdekes,be van kapcsolva,voltam azon a helyen amit a térkép mutatt mégsem jelzi hogy van ott valami
Öreg Róka

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Öreg Róka »

Sziasztok tudtok segíteni nekem hohy mikorra lehet használni a magyarosítást????
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Öreg Róka írta:Sziasztok tudtok segíteni nekem hohy mikorra lehet használni a magyarosítást????
2+2 hét.
Avatar
Atlaimond
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009. júl. 27., hétf. 15:33
Tartózkodási hely: Hungary, Budapest
Kapcsolat:

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Atlaimond »

Helló!
Örömmel láttam, hogy kész a magyarítás az Oblivion-hoz. Már csak az a gondom, hogy nem tudtam megvenni a "Knight of the Nine" kiegészítőt. :cry:
Pont akkor fogyott el mikor megvettem volna anno néhány hónappal ezelőtt. :cry:
És még mindig nem látom, hogy kapható lenne. Felhívtam a boltot és azt mondták, hogy a kirendeltség tárgyal, hogy szerezhessenek még. De még azt sem tudták megmondani, hogy lesz e egyáltalán valaha még belőle. :?
Létezik, hogy többé már nem lehet beszerezni itt magyar-országon? (mert még a Morrowind-et is lehet kapni pedig az mennyivel régebbi már).
Ti tudtok valami biztosat írni nekem?
Whispering

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Whispering »

Atlaimond írta:Helló!
Örömmel láttam, hogy kész a magyarítás az Oblivion-hoz. Már csak az a gondom, hogy nem tudtam megvenni a "Knight of the Nine" kiegészítőt. :cry:
Pont akkor fogyott el mikor megvettem volna anno néhány hónappal ezelőtt. :cry:
És még mindig nem látom, hogy kapható lenne. Felhívtam a boltot és azt mondták, hogy a kirendeltség tárgyal, hogy szerezhessenek még. De még azt sem tudták megmondani, hogy lesz e egyáltalán valaha még belőle. :?
Létezik, hogy többé már nem lehet beszerezni itt magyar-országon? (mert még a Morrowind-et is lehet kapni pedig az mennyivel régebbi már).
Ti tudtok valami biztosat írni nekem?
Látod, ilyenkor adódik, hogy milyen jó, hogy vannak warez oldalak...(ráadásul ingyé')
Avatar
Atlaimond
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009. júl. 27., hétf. 15:33
Tartózkodási hely: Hungary, Budapest
Kapcsolat:

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Atlaimond »

Lenne egy Morrowind-hez kapcsolódó kérdésem csak annyira semmiség, hogy inkább ide teszem fel.
A kérdésem az, hogy a Hlaalu ház tagjai azok egyszerű tolvajok vagy csak kicsit romlott az erkölcsük?
(a szabályokból, fő tulajdonságokból meg az első küldetésből gondolom ezt)
Morgo

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Morgo »

Atlaimond írta:Helló!
Örömmel láttam, hogy kész a magyarítás az Oblivion-hoz. Már csak az a gondom, hogy nem tudtam megvenni a "Knight of the Nine" kiegészítőt. :cry:
Pont akkor fogyott el mikor megvettem volna anno néhány hónappal ezelőtt. :cry:
És még mindig nem látom, hogy kapható lenne. Felhívtam a boltot és azt mondták, hogy a kirendeltség tárgyal, hogy szerezhessenek még. De még azt sem tudták megmondani, hogy lesz e egyáltalán valaha még belőle. :?
Létezik, hogy többé már nem lehet beszerezni itt magyar-országon? (mert még a Morrowind-et is lehet kapni pedig az mennyivel régebbi már).
Ti tudtok valami biztosat írni nekem?
Hasonló a problémám, csak nekem az alapjáték kellene. Itt, Pécsen, mindkét kieget meg lehet venni, de az alapjátékot nem. Jó lenne tipp, hol szerezzem be, nem szeretnék warez módon játszani vele, egyéb okok miatt sem.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Morgo írta: Hasonló a problémám, csak nekem az alapjáték kellene. Itt, Pécsen, mindkét kieget meg lehet venni, de az alapjátékot nem. Jó lenne tipp, hol szerezzem be, nem szeretnék warez módon játszani vele, egyéb okok miatt sem.
Ebay, Steam, esetleg bevásárlóközpontok.

http://www.morrohun.hu/hirek/242/a-morr ... -a-steamen
Vendég

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Vik írta: Ebay, Steam, esetleg bevásárlóközpontok.

http://www.morrohun.hu/hirek/242/a-morr ... -a-steamen
Az az igazság, hogy nem vagyok egy "digitális csávó". A Steam-hez, Ebay-hez stb. bazi öregnek érzem magam, belföldi forint átutalás még rendben, de azt' annyi. Én voltam a marha, hogy eddig nem vettem meg. Ha valaki találna valahol (Én pécsi vagyok), az ne fojtsa magába és kürtölje világgá itt a fórumon, köszönöm.
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

Vendég írta:
Vik írta: Ebay, Steam, esetleg bevásárlóközpontok.

http://www.morrohun.hu/hirek/242/a-morr ... -a-steamen
Az az igazság, hogy nem vagyok egy "digitális csávó". A Steam-hez, Ebay-hez stb. bazi öregnek érzem magam, belföldi forint átutalás még rendben, de azt' annyi. Én voltam a marha, hogy eddig nem vettem meg. Ha valaki találna valahol (Én pécsi vagyok), az ne fojtsa magába és kürtölje világgá itt a fórumon, köszönöm.
Nem bonyolult, én is sokszor vásároltam már steamon, egy bankkártya kell hozzá ami alkalmas internetes átutalásra vagy egy direkt erre a célra kitalált internetes virtuális kártya, én ezt használom, mastercard-ként kell bejelölnöm, a bank honlapján átvinni rá annyi összeget amennyit költeni akarok, számolgatni szoktam ellőtte hogy a jelenlegi árfolyamokat hogy kifutja az összeg amit átteszek, egyébként utána már nem kell vele foglalkozni, a rendszer levonja a pontos összeget, biztonságos, és vásárlás után egyből lehet kezdeni letölteni a játékokat, majd indítani. Steamnak annyi a hátránya, hogy ha nem vagyunk elég óvatosak és esetleg a gépünk védelme gyenge ellpohatják az adatokat a fiókhoz. Szerencsére velem még nem történt hasonló, de gyakran olvasni lehet a fórumokon efféle eseményekről, csalókról , akik e-maileken keresztül próbálják becsapni a gyanútlan felhasználókat, multi játék közben kunyerálnak jelszót, egy meccs erejéig...
Viszont jó hogy minden egy helyen van, ha nincs a gépen elegendő szabad terület, letörölhetem a játékomat, majd letölthetem megint és megint ha kedvem van. Folyamatosan bővül a választék, bár véleményem szerint lehetne több olyan játék is elérhető ami már régebben jelent meg, esetleg nem lett az év legjobb játéka. Általában ha valamit konkrétan keresek azt nem találom meg, a reklámok közül szoktam választani.
Vendég

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Arcturus írta:
Vendég írta: Az az igazság, hogy nem vagyok egy "digitális csávó". A Steam-hez, Ebay-hez stb. bazi öregnek érzem magam, belföldi forint átutalás még rendben, de azt' annyi. Én voltam a marha, hogy eddig nem vettem meg. Ha valaki találna valahol (Én pécsi vagyok), az ne fojtsa magába és kürtölje világgá itt a fórumon, köszönöm.
Nem bonyolult, én is sokszor vásároltam már steamon, egy bankkártya kell hozzá ami alkalmas internetes átutalásra vagy egy direkt erre a célra kitalált internetes virtuális kártya, én ezt használom, mastercard-ként kell bejelölnöm, a bank honlapján átvinni rá annyi összeget amennyit költeni akarok, számolgatni szoktam ellőtte hogy a jelenlegi árfolyamokat hogy kifutja az összeg amit átteszek, egyébként utána már nem kell vele foglalkozni, a rendszer levonja a pontos összeget, biztonságos, és vásárlás után egyből lehet kezdeni letölteni a játékokat, majd indítani. Steamnak annyi a hátránya, hogy ha nem vagyunk elég óvatosak és esetleg a gépünk védelme gyenge ellpohatják az adatokat a fiókhoz. Szerencsére velem még nem történt hasonló, de gyakran olvasni lehet a fórumokon efféle eseményekről, csalókról , akik e-maileken keresztül próbálják becsapni a gyanútlan felhasználókat, multi játék közben kunyerálnak jelszót, egy meccs erejéig...
Viszont jó hogy minden egy helyen van, ha nincs a gépen elegendő szabad terület, letörölhetem a játékomat, majd letölthetem megint és megint ha kedvem van. Folyamatosan bővül a választék, bár véleményem szerint lehetne több olyan játék is elérhető ami már régebben jelent meg, esetleg nem lett az év legjobb játéka. Általában ha valamit konkrétan keresek azt nem találom meg, a reklámok közül szoktam választani.
VISA kártya intéződik de...
Létezik, hogy egy STEAM-es játékhoz, jelen esetben az Oblivionhoz nem jó a magyarosítás? Az eléggé kellemetlen lenne. Van erről tapasztalat? Érdekelne.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta: VISA kártya intéződik de...
Létezik, hogy egy STEAM-es játékhoz, jelen esetben az Oblivionhoz nem jó a magyarosítás? Az eléggé kellemetlen lenne. Van erről tapasztalat? Érdekelne.
Engem is, de ezért nem fogom még egyszer megvenni az Obliviont...
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

Nem számít hogy STEAM-ról van-e az Oblivion vagy egy fizikailag is létező lemezről van-e telepítve, ha a verziószám az ami kell a magyarításhoz nagyonmindegy hogy honnan van, működnie kell. Egyébként STEAM-ben sem lenne biznisz hogyha a Valve módosítva adná ki a játékokat a vásárlóinak.
Avatar
Hasbal
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2009. okt. 24., szomb. 13:15
Tartózkodási hely: New Vegas, Lonesome Road környéke
Kapcsolat:

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Hasbal »

Na megírtam a Shirvering Isleshez a wiki cikket így most már a Reszkető szigetekhez is lehet írogatni ;)
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

Újabb pletykákat hallani a következő TES játékkal kapcsolatban, kerestem egy magyar nyelvű forrást hátha érdekesnek találjátok. Íme:

Bethesda - Elder Scrolls 5 az E3-on?

A hivatalos E3 Bethesda felhozatalt már ismerjük, de állítólag akad még valami a kiadó tarsolyában.

Ahogy az már csak lenni szokott, a nagyobb kiadók kész programmal érkeznek az E3-ra, és a hasonló rendezvényekre. Azt is tudni lehet általában előre, hogy milyen bejelentésekre, demókra számíthatunk.
Vannak aztán a meglepetések, amelyek félig titkosak. Ez azt jelenti, hogy bár tilos róla beszélni, a szervezők azért tudják miről van szó. Így történhetett, hogy a Shogun 2 is idő előtt lelepleződött. A Bethesda viszont rettentő nagy durranásra készül. Olyannyira, hogy a szervezőknek küldött programtervben is csak annyi szerepel: meglepetés. Egyes jól értesültek persze az Oblivion folytatásának bejelentését várják. Igaz, az Oblivion lassan négy éves, lassan itt az ideje valamiféle folytatásnak. Esélyes még egy Elder Scrolls MMO is, hiszen manapság az is nagy divat. Kommentben lehet elmondani miért is lenne katasztrófa a jól kidolgozott Elder Scrolls világot MMO játékba erőltetni, vagy éppen ellenkezőleg: micsoda nagy terv csapatosan kóborolni arrafelé.
Vendég

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Sziasztok!
Nekem lenne egy hatalmas gondom.Egy vámpír megharapott :oops: :cry:
és nem tudom h hogyan lehet meggyógyulni.
Nem tudna vki segíteni???
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:Sziasztok!
Nekem lenne egy hatalmas gondom.Egy vámpír megharapott :oops: :cry:
és nem tudom h hogyan lehet meggyógyulni.
Nem tudna vki segíteni???
Amíg csak beteg vagy, addig egyszerű betegséggyógyítás varázslat/ital/templomban imádkozás. Ha már átváltoztál, akkor egy hosszadalmas küldetés. Nézz utána!

Lehet, hogy ez lesz a következő UESP lap, amit lefordítok, mert már kezdem unni, hogy mindig megkérdezi valaki. :)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:Sziasztok!
Nekem lenne egy hatalmas gondom.Egy vámpír megharapott :oops: :cry:
és nem tudom h hogyan lehet meggyógyulni.
Nem tudna vki segíteni???
Mostantól kezdve akinek ilyen gondja van, nézze meg a http://www.morrohun.hu/esl/Oblivion:Vámpirizmus lapot.
Dwaren
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010. júl. 8., csüt. 7:06

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Dwaren »

Sziasztok
Azt szeretném megkérdezni hogy miért nem halad a kiegészítő magyarítása?Tudom hogy nem szabad nyaggatnom titeket csak azért kérdem mert már több hete nem ment a százaléka.
Előre is köszsönöm a választ.
Avatar
Hasbal
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2009. okt. 24., szomb. 13:15
Tartózkodási hely: New Vegas, Lonesome Road környéke
Kapcsolat:

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Hasbal »

Dwaren írta:Sziasztok
Azt szeretném megkérdezni hogy miért nem halad a kiegészítő magyarítása?Tudom hogy nem szabad nyaggatnom titeket csak azért kérdem mert már több hete nem ment a százaléka.
Előre is köszsönöm a választ.
Csatlakozom az előttem szólóhoz.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Dwaren írta:Sziasztok
Azt szeretném megkérdezni hogy miért nem halad a kiegészítő magyarítása?Tudom hogy nem szabad nyaggatnom titeket csak azért kérdem mert már több hete nem ment a százaléka.
Előre is köszsönöm a választ.
Egyrészt azért, mert nyár van, néha már nincs kedvem fordítani, másrészt sok a munkám, harmadrészt dupla adagot kaptam a múltkor, és ez -a szokásostól eltérően- nem dupla, hanem több időbe telik.

Egyébként segítettél már a csapatnak, hogy gyorsabban haladjon a fordítás? (TNPC)
Dwaren
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010. júl. 8., csüt. 7:06

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Dwaren »

Vik írta:
Dwaren írta:Sziasztok
Azt szeretném megkérdezni hogy miért nem halad a kiegészítő magyarítása?Tudom hogy nem szabad nyaggatnom titeket csak azért kérdem mert már több hete nem ment a százaléka.
Előre is köszsönöm a választ.
Egyrészt azért, mert nyár van, néha már nincs kedvem fordítani, másrészt sok a munkám, harmadrészt dupla adagot kaptam a múltkor, és ez -a szokásostól eltérően- nem dupla, hanem több időbe telik.

Egyébként segítettél már a csapatnak, hogy gyorsabban haladjon a fordítás? (TNPC)
Hiddel szívesen segítenék de én németet tanulok.Az angolt még ebben az évben fogom kezdeni.Ha van német szöveg amit le kell fordítani azt lefordítom.Ja és letudnád írni hogy kell fordítani a játékot??Pl hogy milyen program kell a magyarosításhoz?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Dwaren írta: Egyébként segítettél már a csapatnak, hogy gyorsabban haladjon a fordítás? (TNPC)
Hiddel szívesen segítenék de én németet tanulok.Az angolt még ebben az évben fogom kezdeni.Ha van német szöveg amit le kell fordítani azt lefordítom.Ja és letudnád írni hogy kell fordítani a játékot??Pl hogy milyen program kell a magyarosításhoz?[/quote]

Lehetne azt is, de előtte töltsd le a TNPC beépülőt, és kérdezősködj a csapat házában.
Dwaren
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010. júl. 8., csüt. 7:06

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Dwaren »

Vik írta:
Dwaren írta: Egyébként segítettél már a csapatnak, hogy gyorsabban haladjon a fordítás? (TNPC)
Hiddel szívesen segítenék de én németet tanulok.Az angolt még ebben az évben fogom kezdeni.Ha van német szöveg amit le kell fordítani azt lefordítom.Ja és letudnád írni hogy kell fordítani a játékot??Pl hogy milyen program kell a magyarosításhoz?
Lehetne azt is, de előtte töltsd le a TNPC beépülőt, és kérdezősködj a csapat házában.[/quote]

Ja igen és a TNPC beépülőről szeretnék még kérdezni ,hogy talán pont te mondod hogy viszgáljam meg a barangyot ,de ezt nem adja küldibe és azt szeretném kérdezni hogy most ez a helyes vagy valami problémája van?
mcreen

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: mcreen »

üdv, azt szeretném megkérdezni, hogy az oblivion hq -rol lehet tudni vmit?
kokomi8813
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011. máj. 4., szer. 22:23

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: kokomi8813 »

üdv!
azért írok ide, mer ez már ide való!

az obli magyarítás RC-hez kérhetnénk 1 publikos ID számot? leglább, hogy láthassuk mire várunk már 1 éve :)
:ugeek: :ugeek: :ugeek:

msn-en elérhető vok, ha van IDszám
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Vik »

kokomi8813 írta:üdv!
azért írok ide, mer ez már ide való!

az obli magyarítás RC-hez kérhetnénk 1 publikos ID számot? leglább, hogy láthassuk mire várunk már 1 éve :)
:ugeek: :ugeek: :ugeek:

msn-en elérhető vok, ha van IDszám
Úgy két hónappal ezelőtt kérhettél volna, most már várd meg a végleges változatot.
kokomi8813
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011. máj. 4., szer. 22:23

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: kokomi8813 »

hát kitoltam angolul... inkább
maygarítást majd skyrim-be modolva kérnénk xD
(tervezzetek előre :) )
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Vik »

kokomi8813 írta:hát kitoltam angolul... inkább
maygarítást majd skyrim-be modolva kérnénk xD
(tervezzetek előre :) )
Tervezünk. De messze még a november.
roland79

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: roland79 »

hali! olyan problémám van az oblivionnal hogy a térkép elcsúszott ami ugy néz ki hogy a helyiség dungeon egyéb ikonok elmozdúltak és a térkép is fenntebb kezdödik mint alapban tehát felfelé tolódott !!! erre keresek megoldást választ ha tud valaki irjon ide köszönöm
Laci87

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Laci87 »

Sziasztok!
Nem tudjátok hogy esetleg beszerezhető lesz e az Oblivion 5th Anniversary kiadás Magyarországon is? CDGalaxisnak és 576-nak írtam, utóbbi nem válaszolt még, CDGalaxisnál pedig azt mondták hogy egyelőre nem tudnak róla, de ha lesz akkor honlapon feltüntetik (tehát szerintem valószínűleg nem lesz). Gondoltam még Amazonra is de azt nem tudom ott pontosan hogyan működik a rendelés. Van valami ötletetek? Előre is köszi! ;)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Laci87 írta:Sziasztok!
Nem tudjátok hogy esetleg beszerezhető lesz e az Oblivion 5th Anniversary kiadás Magyarországon is? CDGalaxisnak és 576-nak írtam, utóbbi nem válaszolt még, CDGalaxisnál pedig azt mondták hogy egyelőre nem tudnak róla, de ha lesz akkor honlapon feltüntetik (tehát szerintem valószínűleg nem lesz). Gondoltam még Amazonra is de azt nem tudom ott pontosan hogyan működik a rendelés. Van valami ötletetek? Előre is köszi! ;)
Az Amazont én sem ismerem személyesen, de ha minden kötél szakad, ott az Ebay.
Vendég

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Vik írta:
Laci87 írta:Sziasztok!
Nem tudjátok hogy esetleg beszerezhető lesz e az Oblivion 5th Anniversary kiadás Magyarországon is? CDGalaxisnak és 576-nak írtam, utóbbi nem válaszolt még, CDGalaxisnál pedig azt mondták hogy egyelőre nem tudnak róla, de ha lesz akkor honlapon feltüntetik (tehát szerintem valószínűleg nem lesz). Gondoltam még Amazonra is de azt nem tudom ott pontosan hogyan működik a rendelés. Van valami ötletetek? Előre is köszi! ;)
Az Amazont én sem ismerem személyesen, de ha minden kötél szakad, ott az Ebay.
Ebay-en nem találtam, Amazonon fent van egész olcsón (30$ ~ 5400 Ft), viszont ahogy nézem csak Amerikába küldik :S Azért linket idebököm hátha tud valaki valami okosságot kitalálni :D ;)
Zoli182
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009. aug. 28., pén. 21:19
Tartózkodási hely: Valahol Seyda Nenn és Balmora között

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Zoli182 »

Hello!
Mivel mindjárt megjelenik a TESV nem ártana újra írni hiszen ennek a csapatnak köszönhetjük hogy játszható a TES sorozat.
Remélem azért még ismerős vagyok valakinek. Az új gépemnek köszönhetően újra fogom játszani az Obliviont (majd egyszer) és akkor majd bombázlak Titeket a hülyébbnél hülyébb kérdéseknél.
Emlékeztek még rám?
Avatar
TESMAN
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2011. jún. 7., kedd 22:26
Tartózkodási hely: Skyrim-Riverwood

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: TESMAN »

Zoli182 írta:Hello!
Mivel mindjárt megjelenik a TESV nem ártana újra írni hiszen ennek a csapatnak köszönhetjük hogy játszható a TES sorozat.
Remélem azért még ismerős vagyok valakinek. Az új gépemnek köszönhetően újra fogom játszani az Obliviont (majd egyszer) és akkor majd bombázlak Titeket a hülyébbnél hülyébb kérdéseknél.
Emlékeztek még rám?
nem
11-11-11

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: 11-11-11 »

Nem kifejezetten ide tartozik de:

http://www.pcx.hu/termek/elder-scrolls- ... s-pc-07846

1000ft :O 8-) 8-) :ugeek: :ugeek:
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Oblivion rajongók ide!

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

11-11-11 írta:Nem kifejezetten ide tartozik de:

http://www.pcx.hu/termek/elder-scrolls- ... s-pc-07846

1000ft :O 8-) 8-) :ugeek: :ugeek:
Ne tévesszen meg, ez csak a kieg.
Válasz küldése