TES 6

Itt folyik minden olyan beszélgetés, ami nem fér be egyik következő kategóriába sem.
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: TES 6

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Mi az hogy az oldal nem olvasható nyílvánosan?? írtam egy oldalt, és nem tudom elküldeni...
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: TES 6

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Kövezzetek meg, de az Obliviont jobb játéknak tartom mint a skyrimet... Felraktam egy grafika szépítőt, és pár módot, és az Oblivion így irtó jó lett... A története összetettebb, izgalmasabb sok dologban, persze sok mindenbe gyengébb is, főleg grafika terén.
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: TES 6

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Egyébként a worms irtó jó játék, a 2D-s verziók. Én úgy vagyok vele, hogy inkább várjunk plusz 3-4 évet, de akkor legyen egy brutálisan kemény TES6, mint hogy összecsapjanak valamit... Persze ha megüti a skyrim és az oblivion szintjét, akkor már eleve nem fogok panaszkodni, mivel ezek olyan játékok, amik olyan élményt nyújtanak, amelyeket más játékok nem igazán voltak képesek számomra teremteni.
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: TES 6

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Nincs olyan játék igazán ami ennyire bele tud vinni a fantáziavilágba, és ennyire úgy tudod érezni, mintha a része lennél, és esetleg tényleg ott "élsz". A legtöbb játék ilyen "kitolom a játékot","kitoltam a játékot, tök jó volt".
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: TES 6

Hozzászólás Szerző: raimhol »

És ennyi... :D Egyébként annyit be kell látnunk, hogy a legfontosabb az lenne, hogy "megunhatatlanná" tegyenek egy játékot, amihez az kellene, hogy a történetszálon és a mellékküldetéseken kívüli "életed" a játékban a karakterek olyan intelligensek legyenek, és olyan összetettek, hogy nem lehet megunni. Pl a GTA 4-ben tökre imádtam amikor két autós egymásnak ment, és kiszálltak verekedni! :D Skyrimben sosem látsz verekedéseket kb, csak ha te okozod a verekedést, vagy ha előre a programozók megtervezték. Skyrimmel és Oblivionnal is az a baj, ha tegyük fel minden küldetést megcsinálsz, akkor már nincs mit csinálni, tehát, mehetsz ölni meg ilyenek, de ennyi. Ha valami program a háttérben mindenre figyelne, kilehetne találni olyan rendszert, ami a küldetések után is izgalmassá teszi a játékot. Egyébként nekem az tetszett volna nagyon, ha pl a sötét testvériség küldetései után, az éjjanyánál nem mindig csak favágó, és 2 különböző karaktert lehetett volna ölni, hanem random dobott volna valakit, akit ölj meg... ha pedig eleve magasabb intelligenciával rendelkezne a játék, lehetne, hogy sok karakter könyörög az életéért, vagy lehetne olyan "párbeszéd" hogy te mész rá, hogy "add ide a pénzed, vagy kibelezlek mint egy döglött halat" :D Eleve, lehetne olyan, hogy pl addig versz valakit, amíg lemegy a földre, és megadhatná megát... skyrimbn könyörög, majd feláll, és harcol tovább... olyan nincs, hogy megadom magam, és abbahagyja az egészet! :D
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: TES 6

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Bocs, csak így engedte elküldeni...
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: TES 6

Hozzászólás Szerző: TGWH »

raimhol írta:Nincs olyan játék igazán ami ennyire bele tud vinni a fantáziavilágba, és ennyire úgy tudod érezni, mintha a része lennél, és esetleg tényleg ott "élsz". A legtöbb játék ilyen "kitolom a játékot","kitoltam a játékot, tök jó volt".
Izé, könyvnek hívják, és boltokban árulják, van amelyiket kifejeztten drágán, vagy úgynevezett könyvtárakban lehet őket kölcsönözni jelentéktelen összegért... így néznek ki, ilyet keress:
http://theblazingcenter.com/wp-content/ ... 1/book.jpg
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: TES 6

Hozzászólás Szerző: raimhol »

TGWH írta:
raimhol írta:Nincs olyan játék igazán ami ennyire bele tud vinni a fantáziavilágba, és ennyire úgy tudod érezni, mintha a része lennél, és esetleg tényleg ott "élsz". A legtöbb játék ilyen "kitolom a játékot","kitoltam a játékot, tök jó volt".
Izé, könyvnek hívják, és boltokban árulják, van amelyiket kifejeztten drágán, vagy úgynevezett könyvtárakban lehet őket kölcsönözni jelentéktelen összegért... így néznek ki, ilyet keress:
http://theblazingcenter.com/wp-content/ ... 1/book.jpg
Játékokról beszélek, amelyek számítógépesek, De gondolom ahhoz túl alacsony IQval rendelkezel, hogy a szövegkörnyezetből ezt kikövetkeztesd, szóval leírtam a gyengébb agyállománnyal rendelkezők kedvéért is! (a kedvedért). ;) Egyébként igen a fantázia könyvek, a MAGUS, és a kaland játék kockázat könyvek szintén jó időtöltések. Egyébként ennél kreatívabb módon is trollkodhatnál, mert ez elég gyenge alakítás! ;)
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: TES 6

Hozzászólás Szerző: TGWH »

raimhol írta: Játékokról beszélek, amelyek számítógépesek, De gondolom ahhoz túl alacsony IQval rendelkezel, hogy a szövegkörnyezetből ezt kikövetkeztesd, szóval leírtam a gyengébb agyállománnyal rendelkezők kedvéért is! (a kedvedért). ;) Egyébként igen a fantázia könyvek, a MAGUS, és a kaland játék kockázat könyvek szintén jó időtöltések. Egyébként ennél kreatívabb módon is trollkodhatnál, mert ez elég gyenge alakítás! ;)
Hidd el, mások értik :D de ha belegondolnál mennyi meló egyetlen scriptet megírni, vagy egyetlen karaktert normálisan leprogramozni, akkor azért rájönnél, hogy egy egész tes részt pár tízezer programozó csinálna meg jó pár év alatt... egyszerűen nem érné meg.
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: TES 6

Hozzászólás Szerző: Sleth »

TGWH írta: De azt legalább normálisan meg bírták csinálni. Az új játékoknak megvan az az átka, hogy nagyon el tudnak egy-egy újítással baszarintani régi jó dolgokat. Lásd pl. Worms 3d... Aztán ott a Sacred 2, a látványvilág piszok jó lett, a bugokat el lehetett tüntetni, de valahogy mégsem lett sikeres. Aztán a hárommal kb. 2 percet játszottam, egy rakat sz@r...
Az Oblivion meg az idióta fizikát kapta :D túl nagy meló lett volna normálisan megcsinálni, könnyebb volt lebutítani a játékot.
Mostanában a szórakóztatóipar minden ága nagy mennyiségben gyártja a középszerű és rossz termékeket, amivel nem is lenne nagy gond, ha nem 1-2 évenként lenne egy normális darab. Régen is volt szar, ezt szerintem senki se tagadja, csak azok a fránya arányok...
TGWH írta: Hidd el, mások értik :D de ha belegondolnál mennyi meló egyetlen scriptet megírni, vagy egyetlen karaktert normálisan leprogramozni, akkor azért rájönnél, hogy egy egész tes részt pár tízezer programozó csinálna meg jó pár év alatt... egyszerűen nem érné meg.
Gondolom raimhol annyira örül a nyári szünetnek, hogy csinált is egy hexa kommentet. Végre nem kell neki a "hülye" tankönyveket olvasgatni, erre te megjelensz, és egy könyvet ajánlasz neki. Szentségtörés ez kéremszépen alásan :D

Amúgy ha már fantasy világok, akkor ajánlok neked egy animét, de mivel ez nem játék, így raimhol, abba is hagyhatod az olvasást.
a Twelve Kingdoms-nak nem csak, hogy véleményem szerint a legjobb fantasy világgal rendelkezik, amit vászonra vittem, de az egyik legjobb sountrack-kal is, (Opening, első kedvenc, második kedvenc, ha hasonlóságot vettél észre a heroes 4 egyes számaival, akkor az nem véletlen, mivel mindkét zeneszerző ugyanazt az ősi (300-500 éves) folk számokat használta fel mintaként)
Emellett egy rendes karakterfejlődésnek is tanúi lehetünk a főszereplőnél, aki már akkor kapott tőlem egy + pontot, amiért nem ment vissza végül a saját világába (= mi világunk).
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: TES 6

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Sleth írta:
TGWH írta: De azt legalább normálisan meg bírták csinálni. Az új játékoknak megvan az az átka, hogy nagyon el tudnak egy-egy újítással baszarintani régi jó dolgokat. Lásd pl. Worms 3d... Aztán ott a Sacred 2, a látványvilág piszok jó lett, a bugokat el lehetett tüntetni, de valahogy mégsem lett sikeres. Aztán a hárommal kb. 2 percet játszottam, egy rakat sz@r...
Az Oblivion meg az idióta fizikát kapta :D túl nagy meló lett volna normálisan megcsinálni, könnyebb volt lebutítani a játékot.
Mostanában a szórakóztatóipar minden ága nagy mennyiségben gyártja a középszerű és rossz termékeket, amivel nem is lenne nagy gond, ha nem 1-2 évenként lenne egy normális darab. Régen is volt szar, ezt szerintem senki se tagadja, csak azok a fránya arányok...
TGWH írta: Hidd el, mások értik :D de ha belegondolnál mennyi meló egyetlen scriptet megírni, vagy egyetlen karaktert normálisan leprogramozni, akkor azért rájönnél, hogy egy egész tes részt pár tízezer programozó csinálna meg jó pár év alatt... egyszerűen nem érné meg.
Gondolom raimhol annyira örül a nyári szünetnek, hogy csinált is egy hexa kommentet. Végre nem kell neki a "hülye" tankönyveket olvasgatni, erre te megjelensz, és egy könyvet ajánlasz neki. Szentségtörés ez kéremszépen alásan :D

Amúgy ha már fantasy világok, akkor ajánlok neked egy animét, de mivel ez nem játék, így raimhol, abba is hagyhatod az olvasást.
a Twelve Kingdoms-nak nem csak, hogy véleményem szerint a legjobb fantasy világgal rendelkezik, amit vászonra vittem, de az egyik legjobb sountrack-kal is, (Opening, első kedvenc, második kedvenc, ha hasonlóságot vettél észre a heroes 4 egyes számaival, akkor az nem véletlen, mivel mindkét zeneszerző ugyanazt az ősi (300-500 éves) folk számokat használta fel mintaként)
Emellett egy rendes karakterfejlődésnek is tanúi lehetünk a főszereplőnél, aki már akkor kapott tőlem egy + pontot, amiért nem ment vissza végül a saját világába (= mi világunk).
Már rég nem járok iskolába! ;)
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: TES 6

Hozzászólás Szerző: Sleth »

raimhol írta: Már rég nem járok iskolába! ;)
Szívás lehetett kibukni. ;)
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: TES 6

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Sleth írta:
raimhol írta: Már rég nem járok iskolába! ;)
Szívás lehetett kibukni. ;)
Az biztos! :) De te inkább le szoktál, miután odaadták a 4000 forintot! :D
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: TES 6

Hozzászólás Szerző: Sleth »

raimhol írta: Az biztos! :) De te inkább le szoktál, miután odaadták a 4000 forintot! :D
A vizsgaidőszak nagy szopás tud lenni, főleg nem egy büfészakon, bár sajnos én sose kaptam érte semennyit. Amúgy meg benne vagy a szakmában, hogy tudod a tarifát?
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: TES 6

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Sleth írta:
raimhol írta: Az biztos! :) De te inkább le szoktál, miután odaadták a 4000 forintot! :D
A vizsgaidőszak nagy szopás tud lenni, főleg nem egy büfészakon, bár sajnos én sose kaptam érte semennyit. Amúgy meg benne vagy a szakmában, hogy tudod a tarifát?
Anyukád mondta mikor voltam nála! :D Igaz tőlem nem kért el pénzt! ;)
Avatar
Sovngarde
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2012. nov. 11., vas. 0:35
Tartózkodási hely: Sovngarde

Re: TES 6

Hozzászólás Szerző: Sovngarde »

Vagy nagyon türelmesek az adminok vagy csak nem olvassák a fórumot. :oops: :roll: :shock:
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: TES 6

Hozzászólás Szerző: Sleth »

raimhol írta: Anyukád mondta mikor voltam nála! :D Igaz tőlem nem kért el pénzt! ;)
Amikor az ember másik anyját szídja, mert az adott személyt nem tudja... Én ilyenkor hagyom abba az egészet, mert nem fogom a te anyádat bármilyen negaív jelzővel illetni, mivel sose találkoztam vele, illetve nem is kommenttel ide, így könnyen lehet, hogy egy remek asszony, akit bűn lenne szídni.
Sovngarde írta:Vagy nagyon türelmesek az adminok vagy csak nem olvassák a fórumot. :oops: :roll: :shock:
Inkább az utóbbi. :)
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: TES 6

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Sleth írta: Mostanában a szórakóztatóipar minden ága nagy mennyiségben gyártja a középszerű és rossz termékeket, amivel nem is lenne nagy gond, ha nem 1-2 évenként lenne egy normális darab. Régen is volt szar, ezt szerintem senki se tagadja, csak azok a fránya arányok...

Gondolom raimhol annyira örül a nyári szünetnek, hogy csinált is egy hexa kommentet. Végre nem kell neki a "hülye" tankönyveket olvasgatni, erre te megjelensz, és egy könyvet ajánlasz neki. Szentségtörés ez kéremszépen alásan :D

Amúgy ha már fantasy világok, akkor ajánlok neked egy animét, de mivel ez nem játék, így raimhol, abba is hagyhatod az olvasást.
a Twelve Kingdoms-nak nem csak, hogy véleményem szerint a legjobb fantasy világgal rendelkezik, amit vászonra vittem, de az egyik legjobb sountrack-kal is, (Opening, első kedvenc, második kedvenc, ha hasonlóságot vettél észre a heroes 4 egyes számaival, akkor az nem véletlen, mivel mindkét zeneszerző ugyanazt az ősi (300-500 éves) folk számokat használta fel mintaként)
Emellett egy rendes karakterfejlődésnek is tanúi lehetünk a főszereplőnél, aki már akkor kapott tőlem egy + pontot, amiért nem ment vissza végül a saját világába (= mi világunk).
Majd meglesem, most a Noragami-g lesem végig, igaz nem online, de ha haverok leszedik nekem, a mobilnet sem rossz :D
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: TES 6

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Sleth írta:
raimhol írta: Anyukád mondta mikor voltam nála! :D Igaz tőlem nem kért el pénzt! ;)
Amikor az ember másik anyját szídja, mert az adott személyt nem tudja... Én ilyenkor hagyom abba az egészet, mert nem fogom a te anyádat bármilyen negaív jelzővel illetni, mivel sose találkoztam vele, illetve nem is kommenttel ide, így könnyen lehet, hogy egy remek asszony, akit bűn lenne szídni.
Sovngarde írta:Vagy nagyon türelmesek az adminok vagy csak nem olvassák a fórumot. :oops: :roll: :shock:
Inkább az utóbbi. :)
Engem sem ismersz, mégis oltasz, ennyi erővel anyámnak is beszólhatnál! :)
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: TES 6

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Eltűnik az ember pár hónapra és ilyen suttyók lesztek?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: TES 6

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Dr.UnGrammar írta:Eltűnik az ember pár hónapra és ilyen suttyók lesztek?
Mi, eltűntél? :D :D :D
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: TES 6

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

TGWH írta:
Dr.UnGrammar írta:Eltűnik az ember pár hónapra és ilyen suttyók lesztek?
Mi, eltűntél? :D :D :D
Jelenleg is keresem magam a beérkező feladtok és a leadandó feladatok kupaca alatt.
Ha megtalálsz kérlek adj le a portán és kérd meg a nénit, hogy jelezzen a hangos bemondón.
Köszi!
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: TES 6

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Dr.UnGrammar írta: Jelenleg is keresem magam a beérkező feladtok és a leadandó feladatok kupaca alatt.
Ha megtalálsz kérlek adj le a portán és kérd meg a nénit, hogy jelezzen a hangos bemondón.
Köszi!
Keres a halál, annyi dolgom van, hogy még szrni sincs időm :lol: :lol: :D :D :twisted:
Szerintem a két kezemen meg tudom számolni, hányszor aludtam ki magam ősz óta :D átlag 5 óra alvás talán megvolt...
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: TES 6

Hozzászólás Szerző: raimhol »

TES 6-ról tudni, hogy tervezik-e hogy legyen egyáltalán?
Zeddyon
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2017. okt. 13., pén. 14:30

Re: TES 6

Hozzászólás Szerző: Zeddyon »

Sziasztok!
@raimhol kérdésére a válasz:



Sokat nem tudni meg a videóból (kb. semmit:D), de IGEN, érkezik lassan!!! :)
Fordítóktól kérdezném viszont, hogy előreláthatólag lesz-e a magyarítás?
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: TES 6

Hozzászólás Szerző: Kull »

Biztos lesz idővel és abban is biztos vagyok, hogy akkor lesz majd nagyjából játszható állapotban maga a játék, mire elkészül a honosítás. Javítások, bugmentesítés, DLC-k, megbízható és ütős modok stb..
Tehát magyarul sok sok sok év. Addig még egy videót se néztem meg a Skyrimról, amíg nem volt hozzá honosítás. De amikor már volt hozzá, akkor is még döbbenetesen gyerekcipőben járt a bugok javítása, mert annyira tele volt. Aztán még csak jóval később kezdtek el jönni a komolyabb alkotások...
Szerintem ez most sem lesz másként, sőt.
Kull˙

Re: TES 6

Hozzászólás Szerző: Kull˙ »

kutya az aki mondja :)
Válasz küldése