Különösen nehéz ellenfelek

Ha felfedeztél egy remek stratégiát vagy ezekre vagy kíváncsi, nézz be ide!
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Különösen nehéz ellenfelek

Hozzászólás Szerző: Kull »

Üdv!

Amire konkrétan emlékszem, hogy az árnyak meglehetősen aljas teremtmények. Egy másik témából idézném azt, amire rájöttem:
► Show Spoiler
Amit még érdemes nagyon tudni, hogy az "agyturkász" Cipher kaszt fejlesztésénél a lényeg a következő: Olyan adottságokat, illetve képességeket tanuljon meg főleg és elsősorban, ami által gyorsabban tud lőni. Ugyanis mennél többször talál, annál gyorsabban tudja újból bevetni a mágikus képességeit.

Még lenne pár dolog a Caed Nua-val, a sárkánnyal(az ottani), az erőddel stb. kapcsolatban csak most hirtelen nem ugrik be semmi konkrétum. :)
shrank

Re: Különösen nehéz ellenfelek

Hozzászólás Szerző: shrank »

Nekem a sárkányok voltak nagyon nehezek, bár ez a nehézségi szinttől is függ.

Nem vagyok nagy stratéga, úgyhogy nagyon örültem az explorer módnak (azt hiszem így hívják), ennél lehet nyugodtan a történetre koncentrálni, és nagyon könnyűek a harcok. :D
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Különösen nehéz ellenfelek

Hozzászólás Szerző: Vik »

Tesztelés közben körülnéztem Eothas romos templomában. Az első szint nem gond, de a következőn jöttek a szellemek, meg az árnyak. Nézem ám a harci naplót, hogy akkora kitérésük van, amitől nyilván nem lehet őket eltalálni, de ha mégis sikerül (mert a csapat buzgón csapkodja őket karddal, buzogánnyal) akkor meg a sebzéscsökkentésük miatt alig sérülnek. Végül is érthető, hiszen ezek föld felett lebegő szellemek, nincsen testük. Még szerencse, hogy druidát indítottam, plusz van egy varázsló a csapatban...
Beornmaci

Re: Különösen nehéz ellenfelek

Hozzászólás Szerző: Beornmaci »

Oda (ha nem könnyű-közepes) fokozaton játszol, érdemes csak 3. szint tájékán visszamenni.
Shedien
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2019. feb. 13., szer. 15:07

Re: Különösen nehéz ellenfelek

Hozzászólás Szerző: Shedien »

A sárkányok ellen milyen taktika hatásos? Most értem fel 14-ik szintre, próbálom kinyírni a jeges sárkányt a White March kiegészítőben. Nem megy. Próbáltam Edért berakni tanknak előre, mellé meg Palleginát. Hátul Aloth, Durdance meg én(druida vagyok). Volt hogy Saganit raktam be még hátra volt hogy Caroc ördögét, de egyszerűen nagyon kemény. Amit már lehetett fejleszteni felszerelést, már megvan. Lélekhez kötött fegyverek, páncélok kimaxolva, piát iszok stb. Normál fokozaton játszok, csak a szinthez állított nehézséget kapcsoltam be. A legbosszantóbbak a sárkány segítői, mert még a sárkány menne is, ha közben nem ölnék le hátul Alothot, meg a többi ranged DPS-t.
tomba
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2019. feb. 16., szomb. 10:49

Re: Különösen nehéz ellenfelek

Hozzászólás Szerző: tomba »

valahogy fura. simán befejetem nehéz beállítással, úgy, hogy 13 %-on mentem végig, és el sem hagytam az első térképet. nem direkt, csak mentem thaos után, amikor meg utolértem, levertem, és vége lett. szerintem ez elég baj, valahogy nem gondolták végig. amúgy nagyon tetszik, a magyarítás parádés (küldöm a hibákat lelkesen). most elkezdtem újra, megpróbálom csapat nélkül (na jó, erdőjáróval, szal az állati társ azért segít). a dragon age inquisitort is így toltam végig, meg a divinity original sin 1-2-t is. kíváncsi vagyok, itt megy-e.
Kocsis76
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2013. dec. 29., vas. 11:50

Re: Különösen nehéz ellenfelek

Hozzászólás Szerző: Kocsis76 »

lenne pár kérdésem, mert nagyon elakadtam.
1: Van az az elátkozott kard, amit ha felveszek, nem lehet letenni, míg meg nem csinálom a küldetést. Versekben jönne a feladat, de már az elsőt sem tudom mert nem találom hogy hova kéne menni. Valami vízesést emleget. (valami szürke a neve a küldetésnek...)
2? A paplovag npc-t el kéne kísérnem a várostól jobbra eső területre, de nem találom az átjárót. Néáztem mindenfelé, de semmi...Nem tudja valaki, merről lehet átjutni?
Kocsis76
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2013. dec. 29., vas. 11:50

Re: Különösen nehéz ellenfelek

Hozzászólás Szerző: Kocsis76 »

Újra megkérdezem, de máshogy. Hogy lehet eljutni Ikerszilbe, ha a völgyet elöntötte a víz? Sehogy? buktam a küldiket?
lacikuka
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009. feb. 14., szomb. 12:16

Re: Különösen nehéz ellenfelek

Hozzászólás Szerző: lacikuka »

Szia!
Oda akkor tudsz eljutni, ha kitör a zavargás Dac-öbölben. Nem ugrik be melyik fejezet vége. Akkor les reimnél ( vagy mi a neve), lemegy a víz onnan már tovább tudsz menni.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Különösen nehéz ellenfelek

Hozzászólás Szerző: Vik »

Shedien írta: 2019. ápr. 25., csüt. 10:57 A sárkányok ellen milyen taktika hatásos? Most értem fel 14-ik szintre, próbálom kinyírni a jeges sárkányt a White March kiegészítőben. Nem megy. Próbáltam Edért berakni tanknak előre, mellé meg Palleginát. Hátul Aloth, Durdance meg én(druida vagyok). Volt hogy Saganit raktam be még hátra volt hogy Caroc ördögét, de egyszerűen nagyon kemény. Amit már lehetett fejleszteni felszerelést, már megvan. Lélekhez kötött fegyverek, páncélok kimaxolva, piát iszok stb. Normál fokozaton játszok, csak a szinthez állított nehézséget kapcsoltam be. A legbosszantóbbak a sárkány segítői, mert még a sárkány menne is, ha közben nem ölnék le hátul Alothot, meg a többi ranged DPS-t.
Én az első sárkánnyal jártam így. Az a taktika működött, hogy először a segítőket csapkodtam le, amilyen gyorsan csak tudtam, aztán a teljes csapat ment neki az egyetlen, igazi sárkánynak. Pallegina már valahol 9. szint környékén fel tudja támasztani az esetleg elhullott társát, tehát ki kellene bírnod addig, amíg elfogynak.
Kocsis76
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2013. dec. 29., vas. 11:50

Re: Különösen nehéz ellenfelek

Hozzászólás Szerző: Kocsis76 »

Kösz a választ. A sárkány ellen: idézett (druida tud) lények tárgyból idézett lények, hogy felfogják a sárkány támadását. Utána a druida nyers sebzései. Minden varázslat ami nyers sebzést ad, mert az ellen nem védi semmi a sárkányt. És a karakterek ne legyenek egy csoportban. Akkor mindet sebzi.
Kocsis76
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2013. dec. 29., vas. 11:50

Re: Különösen nehéz ellenfelek

Hozzászólás Szerző: Kocsis76 »

Amúgy komoly hogy 16 a szintplafon? Még csak most tudtam le a tárgyalást, de minden karim 16. szintű.
Válasz küldése