Információk a TES Online-ról

Minden általános beszélgetés a megjelenés előtt álló Elder Scrolls Online-ról
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Itt folyik minden beszélgetés, ami általános információkat hordoz a TES Online-ról.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Az egész csapatunk kötelességének érzi, hogy a valaha látott legjobb MMO-t készítsük el, és olyat, amely méltó az Elder Scrolls névre.
A tervezés során különös figyelmet fordítanak arra, hogy a játék mind az Elder Scrolls rajongók, mind a sorozattal csak most ismerkedők számára szórakoztató és érthető legyen.
Nagy hangsúlyt fektetnek még arra, hogy megőrizzenek mindent, ami miatt szeretjük a Skyrimet,
Na erről ennyit... magyarán a háttér talán meglesz, mondjuk 3 játék után már illene... A többi, ami úgy-ahogy játékélmény címszó alatt megemlíthető, megy a levesbe...
Nem tudom hogy fogják ezt összehozni, de látva a színvonal drasztikus csökkenését, nem hinném hogy nagy jövő állna ezen mmo előtt... Igaz, azt nem tudom a Skyrim mennyire volt ,,sikeres''... a régi rajongóknak biztos keserű volt a pirula, kérdés mennyien nyelték le, mennyit adtak el, mennyien játszanak most Skyrimot, hány év játéka díjat nyer...
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Itt valami tévedés lesz a fejlesztők részéről. A Morrowindet szeretjük, a Skyrimet inkább csak elfogadjuk, jobb híján. Régen rossz, ha a Skyrim az alap.
Avatar
alduin-
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2012. feb. 18., szomb. 0:42

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: alduin- »

Szerintem itt főleg a szabad felfedezésre és kalandozásra gondolnak, amikor a Skyrimról van szó, nem feltétlenül a lebutított játékmenetre. Persze ha jobban belegondolunk, egy MMO csak akkor lehet sikeres, ha minden réteg fogyaszthatónak találja. Ezért szerintem semmi esély Morrowind szintű mélységekre, egy MMO-t kicsit nehéz is egy egyjátékos RPG-hez hasonlítani. Valami action barról is regéltek egy interjúban, forradalmi harcrendszerrel megspékelve, szóval szerintem valami újra kell számítani. Már maga a műfaj, hogy MMO-t készítenek, gondoskodik arról, hogy a széria elkötelezett hívei a szájukat húzzák. Az E3 után valószínűleg többet is megtudunk majd a játékról.
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Morrowindben még elnéztem a silány harcrendszert, mert helyette volt ezer más jó dolog, Oblivionban kicsit jobb volt de nem sokkal, Skyrimban megint csak egy kicsivel lett jobb, kétlem, hogy majd Mount and Blade szintű harcrendszert kapnánk, vagy vmi ilyesmit:
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Na ezt hol s milyen néven lehet beszerezni? :D fantasztikus, pankrátor rpg :D néhol kissé túlzás, de határozottan japán és remek :D
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Vik »

TGWH írta:Na ezt hol s milyen néven lehet beszerezni? :D fantasztikus, pankrátor rpg :D néhol kissé túlzás, de határozottan japán és remek :D
Szerintem ott van a video alatt az elérhetősége. Nekem mondjuk elég volt az első néhány mp, hogy ne érdekeljen bővebben, de biztos bennem van a hiba, mert a Skyrim kifejezetten tetszik. :) Jó, tényleg túlzottan leegyszerűsítették.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Vik »

TGWH írta:Igaz, azt nem tudom a Skyrim mennyire volt ,,sikeres''... a régi rajongóknak biztos keserű volt a pirula, kérdés mennyien nyelték le, mennyit adtak el, mennyien játszanak most Skyrimot, hány év játéka díjat nyer...
Meglehetősen sikeres volt. A megjelenés után huzamosabb ideig toronymagasan vezette a Steam népszerűségi listát, és még most sem áll rosszul. Mai adat:
jelenleg 31,984
összes játékos 32,276 The Elder Scrolls V: Skyrim
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Na ja, de ez lényegében csak azt árulja el, hányan játszanak vele, azt nem, mennyire jó :D itt a gond.
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Sleth »

granite

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: granite »

Halihó!

Összegyűjtöttem pár érdekes infót a játékról innen-onnan. Meg képeket, artworköket.
Szerintem nem lesz ez olyan rossz, főleg ha nem csak ígérgetnek, hanem meg is valósítják az ötleteket.
http://grn.web4.hu/cikk/szuperinfo-the- ... lls-online
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: TGWH »

granite írta:Halihó!

Összegyűjtöttem pár érdekes infót a játékról innen-onnan. Meg képeket, artworköket.
Szerintem nem lesz ez olyan rossz, főleg ha nem csak ígérgetnek, hanem meg is valósítják az ötleteket.
http://grn.web4.hu/cikk/szuperinfo-the- ... lls-online
Cikksorozat indult a tesó-ról :D értitek? :D
Szóval fent Hírek, és ott szerintem kérdezz rá, vagy segíthetnél híreket írni, vagy kiegészíthetnéd a hsz-aiddal a szerzőt.
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Cikkből: "a World of Warcraft cooperativitását és innovatív harcrendszerét"
Ezen egy jót mosolyogtam, WoW-ot nem tartom rossz játéknak, de a harcrendszere nem egy nagy cucc.
Érdekel, hogy az 1000 éves visszaugrás az időben, hogy fogja érinteni a "technológiát", remélem nem úgy mint a Star Wars-ban: sehogy.
granite

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: granite »

Az interjúban ezt nyilatkozták a fejlesztők. Nem vagyok nagy MMO-s, meg ilyenkor nyilván mindenki nagyzol az interjúkban, úgyhogy bocs, ha kicsit furán hatott :)
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Az ezer éves visszaugrás szerintem semmilyen hatással nem lesz a "technikára". Minden fantasy univerzumban örök középkor van - Gyűrűk ura, Trónok harca, a Conan-történetek világa, vagy akár a Skyrim az Oblivionhoz hasonlítva - ez egy találmányoktól és ipari forradalomtól mentes világ. :)
Avatar
Adweex
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009. jún. 18., csüt. 20:53
Tartózkodási hely: Felsőpakony

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Adweex »

Sleth írta:Morrowindben még elnéztem a silány harcrendszert, mert helyette volt ezer más jó dolog, Oblivionban kicsit jobb volt de nem sokkal, Skyrimban megint csak egy kicsivel lett jobb, kétlem, hogy majd Mount and Blade szintű harcrendszert kapnánk, vagy vmi ilyesmit:
Igen ennek a játéknak a harcrendszere elég jó. Amennyiben ilyenre csinálják meg még én is játszanék vele. DE! Szerintem nem így lesz. Majd WASD meg nyomogatjuk a numerikus billentyűket. Nem kell célozni és semmi ilyesmi. Szerintem ilyen lesz a játék.
Ezenfelül a játék nagyon hamar eltudja veszíteni a Szerepjáték részét. Nem tudom miért hívják MMORPG-nek... Az RPG egy szerepjáték ahol egy karaktert játszol el ahogy végig megy az útjain. Oblivion... Skyrim... én ezeknél mindig nagyon beleéltem magam. Kapnánk egy TES Online és az egész majd arról szól, hogy Dungeon, új cuccok szerzése és kész. Semmi kis szórakozás... ez az én véleményem.

Az Aion példája. Mára ingyenes lett mivel a grafikai motor miatt nem volt élvezhető a játék és az animációk egy kicsit gagyira sikeredtek. Alig pár év alatt lefutott a játék. Én nagyon szerettem, és olyan dolgokat tettek bele amit máshol nem találtam!
Pl: Klán szintezés, és nem valami béna módon mint ahogy a Wow lekoppintotta az Aionról.
Ezenfelül Házat lehetett építeni, klán falukat...stb - Ha ez nem szerepjáték akkor mi? Amikor megtervezheted a saját házad?!

Nem akarom, hogy a TES ezzel mocskolja be a hírnevét, de ha még is jó játékot dobnak össze akkor, le a kalappal elöttük... De én még mindig félek tőle.
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Adweex írta:Igen ennek a játéknak a harcrendszere elég jó. Amennyiben ilyenre csinálják meg még én is játszanék vele. DE! Szerintem nem így lesz. Majd WASD meg nyomogatjuk a numerikus billentyűket. Nem kell célozni és semmi ilyesmi. Szerintem ilyen lesz a játék.
Ezenfelül a játék nagyon hamar eltudja veszíteni a Szerepjáték részét. Nem tudom miért hívják MMORPG-nek... Az RPG egy szerepjáték ahol egy karaktert játszol el ahogy végig megy az útjain. Oblivion... Skyrim... én ezeknél mindig nagyon beleéltem magam. Kapnánk egy TES Online és az egész majd arról szól, hogy Dungeon, új cuccok szerzése és kész. Semmi kis szórakozás... ez az én véleményem.

Az Aion példája. Mára ingyenes lett mivel a grafikai motor miatt nem volt élvezhető a játék és az animációk egy kicsit gagyira sikeredtek. Alig pár év alatt lefutott a játék. Én nagyon szerettem, és olyan dolgokat tettek bele amit máshol nem találtam!
Pl: Klán szintezés, és nem valami béna módon mint ahogy a Wow lekoppintotta az Aionról.
Ezenfelül Házat lehetett építeni, klán falukat...stb - Ha ez nem szerepjáték akkor mi? Amikor megtervezheted a saját házad?!

Nem akarom, hogy a TES ezzel mocskolja be a hírnevét, de ha még is jó játékot dobnak össze akkor, le a kalappal elöttük... De én még mindig félek tőle.
Én most ezzel a Vindictussal játszom, nagyon élvezetes, skilleket egyszerű kombókkal lehet előhozni, ami nagyon jó ötlet.
Ha nagyon szőrös szivű akarok lenni, akkor a TES nem nagyon RPG, mivel teljesen lineáris történetvonalon mész végig, max az időrendet cserélgetheted (pl. egy gonosz karakter az Oblivionban inkább segített volna a Daedra úrat megidézni, minthogy megmentse a "világot", vagy csak simán lelépett volna Morrowindbe a király nyakláncával).
Játszottam én is jó pár hónapig Aionnal, legjobb klikkelgetős MMORPG sztem, az endgame nyílt PvP-k nagyon jók benne, én anno azt olvastam (tehát nem biztos), hogy csak az európai és amerikai szerverek lettek ingyenesek, mert Ázsiába nagyon nagy sikernek örvend még mindig, európaiak meg a szar support, és a WoWnál jóval nehezebb játékmenet miatt hagyták abba.
Igazi szerepjáték nincs a videojátékokban, ahhoz a jó öreg papír, ceruza, dobókocka, és mesélő kell.
Szvsz a TES már bemocskolta a hírnevét, először az Oblivionnal egy kicsit, aztán a Skyrimmal rendesen.
Foo

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Foo »

Au! Én teljes mértékileg optimista vagyok, a Morrowind ezért, az Oblivion azért, a Skyrim meg amazért remek és ismert játék, nagy sikerű, és szerintem a legjobbak közt elhelyezkedő RPG!
Mivel, a TES-ek általában, jók, és a fejlesztők is jól nyúlnak az újdonságokhoz, szerintem, a The Elder Scrolls Online is remek lesz!
Lord Jack
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2010. szept. 19., vas. 13:53
Tartózkodási hely: Nibiru

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Lord Jack »

Csak az Oblivionra meg a Skyrimre légyszíves ne használd az RPG jelzőt, mert nem azok... Az Oblivon RPG elemekkel (nem nagyon) dúsított akciójáték a Skyrim meg sima akciójáték.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Vik »

Lord Jack írta:Csak az Oblivionra meg a Skyrimre légyszíves ne használd az RPG jelzőt, mert nem azok... Az Oblivon RPG elemekkel (nem nagyon) dúsított akciójáték a Skyrim meg sima akciójáték.
Csak az a kérdés, hogy akkor a Final Fantasy XIII-at minek neveznéd? Mert még a Skyrim is kenterbe veri RPG szinten.
Avatar
GubaLord
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012. jún. 11., hétf. 16:55

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: GubaLord »

Sajnos az RPG műfaj kezd kihalni. Én ezt elég nehezen tudom felfogni, mert elméletileg egyre jobb szerepjátékoknak kellene születniük a teknika fejlődésével. Az eszköz megvan, szerintem a befogadó közönség is meglenne. Akkor mégis miért nem adnak több szerepjátéki lehetőséget, ahelyett hogy elvesznek belőle?
Nem nagyon hiszem, hogy a TES Online majd megváltoztatja ezt (végtére is egy MMORPG lesz), de reménykedem. Még látok esélyt arra, hogy a TES sorozat kimászik a gödörből, ahová süllyedt, úgyhogy várom a TES Online-t és a TES 6-ot. (Ami reményeim szerint igazi RPG lesz)
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Egy dologra tudok gondolni, ami a játékok butulását illeti: lustaság a készítők részéről, gondolván hogy a kevesebb munka is ugyanolyan sok pénzt hoz. Azért jellemzően nagy, ismert csapatok csinálják ezt, legendás játékokkal a hátuk mögött.
BioWare, Bethesda - tudjuk, mekkora címeket tettek le az asztalra.
És igenis van igény az összetettebb, szöszölősebb szerepjátékokra - különben nem készülne a Skyrimhoz és az Oblivionhoz a rengeteg olyan mod, ami elmélyíti a játékmenetet. Ráadásul ezek nagyon népszerű modok a letöltések és a szavazatok alapján!
Tehát nem a játék butul a gémerhez, hanem fordítva, főleg az olyan fiatalok, akik már ezeket az új cuccokat ismerik meg szerepjátékként.

Ami alapból a TES Online ellen szól: moddolás kilőve. Ami persze azt is jelenti, hogy nem lehet egy játékhibát házilag kijavítani, mint Esbern némaságát.
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Jah, TES név túl nagy ahhoz, hogy megváltoztathassa a MMORPG műfajt (ebbe is csak dísznek van az RPG tag).
Cthulhucult írta:Ami alapból a TES Online ellen szól: moddolás kilőve. Ami persze azt is jelenti, hogy nem lehet egy játékhibát házilag kijavítani, mint Esbern némaságát.
Igen, pedig az a TES-ek éltető ereje, enélkül az Oblivion és Skyrim 1-2 év alatt süllyesztőben végezte volna.
relgir
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012. aug. 1., szer. 15:58

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: relgir »

Csak kíváncsiságból - nem türelmetlenségből -, valaki tud mondani körülbelüli megjelenési időpontot?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Vik »

relgir írta:Csak kíváncsiságból - nem türelmetlenségből -, valaki tud mondani körülbelüli megjelenési időpontot?
http://www.elderscrolls.hu egyik cikkében 2013-as megjelenést említenek.
relgir
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012. aug. 1., szer. 15:58

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: relgir »

Tudom, hetente feltalálok, én valami konkrétabbra lettem volna kíváncsi, de úgy látom ti sem tudtok még semmit.
Azért köszi!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Vik »

A hivatalos FAQ is csak ennyit ír.
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

Nem hogy majd alapítanánk valami klánt :)
Impaiersz

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Impaiersz »

Akkor máris jelentkeznék a jövőbeli klánba. :D
Kemy

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Kemy »

Amennyiben, ha lesz klán beszállok én is ;) Jó lenne honfitársakkal tolni....
Avatar
Womath
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2009. máj. 11., hétf. 6:14
Tartózkodási hely: Cheydinhal-ban. :)

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Womath »

Van egy ilyen is már, nem tudom, hogy mi benne az új infó, mert még nem volt erőm elolvasni, de olvassatok!
http://acolytesguild.wordpress.com/2012 ... e-preview/
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Vik »

A lényeg: kiváló játék lesz, de akinek nem tetszett modok nélkül a Skyrim, valószínűleg ez sem fog tetszeni.
Avatar
Womath
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2009. máj. 11., hétf. 6:14
Tartózkodási hely: Cheydinhal-ban. :)

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Womath »

Modok nélkül - bár szerintem modokkal is - a Skyrim elég gyenge játék lett. Szép, van egy piszok jó hangulata, de a statok teljes eltörlése eléggé kivette az RPG vonalat a játékból. Viszont ha lett volna benne valamilyen többjátékos mód - akár csak néhány barlang kiürítése 1-2 haverral - már legalább 30-40 órával többet játszottam volna vele. Márpedig a TESO-ban ez ugye alap lesz. Örülök, hogy megmarad a régi irányítás, és szerintem ez lesz az első játék, amiért hajlandó leszek akár havi díjat is fizetni. :-) Az új képek alapján a hangulat is adott, nem lesznek lila fegyverek meg páncélok, szóval ez jó lesz.

Ui.: Azért a Skyrimba is tettem majd' 100 órányi játékidőt. :-D
Avatar
Womath
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2009. máj. 11., hétf. 6:14
Tartózkodási hely: Cheydinhal-ban. :)

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Womath »

Na már ilyen is van!
http://elderscrollsonline.com/en/
relgir
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012. aug. 1., szer. 15:58

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: relgir »

Én is remélem, hogy harcolhatok honfitársakkal, van fenn a Steamen egy csoportom, igaz, inkább a közelgő Colonial Marines-re kihegyezve, de a srácoknak már felvetettem a TES-online-t, mint lehetőséget... Szerintem egy csoport létrehozása még a megjelenés előtt lenne a legkézenfekvőbb...
Avatar
Womath
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2009. máj. 11., hétf. 6:14
Tartózkodási hely: Cheydinhal-ban. :)

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Womath »

Már egy ideje megy egy amolyan kérdezz-felelek dolog a fejlesztők és a leendő játékosok közt. Eddig volt két kérdés-válasz pakk az Ebonheart Packtról, most pedig felkerült az első adag az Aldmeri Dominionról. Ez nem csak azért érdekes, mert a Wood Elfek a kedvenceim, így érthető, hogy ők érdekelnek a leginkább, hanem azért, mer' benne vagyok a Zújságban! :-D Ha a kérdésem angolilag nem tökéletes, nézzétek el, a Zenimax Online-nak jó volt így is. :-D
Szívjátok magatokba a sok infót az Aldmeri Dominion-ról. :-D
http://www.elderscrollsonline.com/en/ne ... ion-part-1
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Mondjuk én ezt is igen várom :D


Ha nem lesz fizetős, megnézem. Ha meg fizetős lesz, csak akkor, ha tényleg jó.
Habasi

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Habasi »

TGWH írta:Na ja, de ez lényegében csak azt árulja el, hányan játszanak vele, azt nem, mennyire jó :D itt a gond.
Hát igen. Siker és minőség szinte sosem jelentik ugyanazt. Nekem tetszett a Skyrim, de nem tudtam végigjátszani, mert javíthatatlanul tönkrement a PS3-mam, így ugrott a játékállásom is rajta. Épp ezért nagyon várom, hogy magyarul újrakezdhessem és igazi véleményt alkossak róla.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Vik »

TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Dreko

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Dreko »

Helló!

A mai nap bementem egy 576kbite illetve egy Gameshop üzletbe is. Érdeklődtem a TES Online-ról, és döbbentem hallottam, hogy a Bethesda szeptemberre tette a megjelenési időpontot. Ti mit tudtok ezzel kapcsolatosan?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Vik »

Dreko írta:Helló!

A mai nap bementem egy 576kbite illetve egy Gameshop üzletbe is. Érdeklődtem a TES Online-ról, és döbbentem hallottam, hogy a Bethesda szeptemberre tette a megjelenési időpontot. Ti mit tudtok ezzel kapcsolatosan?
Én csak annyit, hogy a hivatalos oldalon 2013-at írnak még mindig.
Avatar
Dreko
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2013. márc. 25., hétf. 17:12

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Dreko »

És azt nem tudja valaki, hogy havidíjas lesz a TES Online, vagy elég egyszer megvásárolni?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Talán még jó is lehet, csak ne húzzák át a ló másik oldalára. Mert ha túlságosan is olyan eredetit akarnak, mint a Morrowind, az sem a legjobb :D
MirmiX

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: MirmiX »

2014 tavaszán jön a game.Linkeltem volna a cikket is de nem engedi a forummotor,spammnak érzékeli.Mindenesetre jó hír! :D
MirmiX

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: MirmiX »



A legujabb videó.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: TGWH »

De hogy én mennyit szenvedtem ezért a másfél percért... egyszerűen nem képes a gyors nettel egy nyamvadt full hd-t lejátszani... és amikor visszapörgetem, elkezdi előröl tölteni a hülyéje...
Azért jó, főleg a várostromosos lagg :D
Ebből még bármi lehet, de nem csak a készítőkön csúszhat most el a játék, hanem a sok hülye játékoson is ezúttal :D
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Nem győzött meg.
Maradok a vindictusnál, lehet, hogy egy idő után repetitív (melyik mmo nem?), de ilyen hangulatos boss-fightok, és harcrendszer nem minden bokorban nő.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Információk a TES Online-ról

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Sleth írta:Nem győzött meg.
Maradok a vindictusnál, lehet, hogy egy idő után repetitív (melyik mmo nem?), de ilyen hangulatos boss-fightok, és harcrendszer nem minden bokorban nő.
Maga a világ meggyőző lehet, hisz van benne minden. Mi nem tetszik, a felhők közül leszálló ufajok? :D
A játékmenet az meg ugye erősen kérdéses, minimum egy bétáig kell rá várni. Vagy erősen figyelni a GSO-t, és remélni, hogy béta előtt kapnak egy alfa verziót :D
Válasz küldése