The Elder Scrolls Online magyarítás

Minden általános beszélgetés a megjelenés előtt álló Elder Scrolls Online-ról
Kingracing

The Elder Scrolls Online magyarítás

Hozzászólás Szerző: Kingracing »

Sziasztok! Csak az iránt szeretnék érdeklődni, hogy lesz e a The Elder Scrolls Online-nak magyarítása? Már nem most jött ki a játék és az oldalon semmi hírét nem látom, hogy készülne e. Nagyon örülnék neki, ha lenne, de persze csak kérdezem, hogy majd fogtok e csinálni.

Előre is köszi!
TGWH
Kapcsolat:

Re: The Elder Scrolls Online magyarítás

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Kingracing írta:Sziasztok! Csak az iránt szeretnék érdeklődni, hogy lesz e a The Elder Scrolls Online-nak magyarítása? Már nem most jött ki a játék és az oldalon semmi hírét nem látom, hogy készülne e. Nagyon örülnék neki, ha lenne, de persze csak kérdezem, hogy majd fogtok e csinálni.

Előre is köszi!
Estét.
Ha a neten tárolják a szövegfájlokat, akkor nagyjából esélytelen. Ha minden felhasználó a saját gépén, akkor meg ki kell próbálni, és kiderül, egyáltalán le lehet-e fordítani.
Vik
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vik »

Egyébként mi biztosan nem fogunk nekiállni.
Kingracing

Hozzászólás Szerző: Kingracing »

Ok, rendben van, köszönöm szépen az infót!
TGWH
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Vik írta:Egyébként mi biztosan nem fogunk nekiállni.
Miért is? :D
chucky

Hozzászólás Szerző: chucky »

Addon-ok segítségével vannak már létező fordítások olaszra, spanyolra és oroszra.

Ez épp egy olasz addon.
http://www.esoui.com/downloads/info1067 ... onWIP.html

A mi kis országunknak már az EA se fordítja a játékokat, nem éri meg nekik.
Van egyáltalán már magyarra fordított MMORPG, csak kyváncsiságból kérdezem.

Sajnálom, hogy nem lesz magyarítás. Egy ilyen projektben örömmel részt vennék mint kuli munkás, mert az angolom az konyhanyelv, még a LUA is megtanulnám szabadidőmben.
Laci6368

Hozzászólás Szerző: Laci6368 »

Ha viszetnének a magyarosítás elkészítéséért már lehet hogy kész lenne ez a nagy szerű játék magyarítása.
Laci6368

Ha viszetnének a magyarosítás elkészítéséért már lehet hogy kész lenne ez a nagy szerű játék magyarítása. Ha van olaszra, spanyolra és oroszra language akkor a magyar hunositok is meg dutják csinálni a magyarosítást.
Laci6368

Sziasztok!

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited
Laci6368

Laci6368 írta:Ha viszetnének a magyarosítás elkészítéséért már lehet hogy kész lenne ez a nagy szerű játék magyarítása. Ha van olaszra, spanyolra és oroszra language akkor a magyar hunositok is meg dutják csinálni a magyarosítást.
Kép
Laci6368

Laci6368 írta:
Laci6368 írta:Ha viszetnének a magyarosítás elkészítéséért már lehet hogy kész lenne ez a nagy szerű játék magyarítása. Ha van olaszra, spanyolra és oroszra language akkor a magyar hunositok is meg dutják csinálni a magyarosítást.
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited Vagy The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited Imperial Edition
Kép Kép
Laci6368

[quote="Laci6368"][quote="Laci6368"]
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited Vagy The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited Imperial Edition
[img]http://www.dingit.tv/blog/wp-content/up ... imited.jpg[/img] [img]https://www.g2a.com/media/catalog/produ ... l_2d_1.png[/img][/quote][/quote]
Laci6368

Laci6368 írta:
Laci6368 írta:
Peritye

Hozzászólás Szerző: Peritye »

chucky írta: 2016. jan. 7., csüt. 17:25 Addon-ok segítségével vannak már létező fordítások olaszra, spanyolra és oroszra.

Ez épp egy olasz addon.
http://www.esoui.com/downloads/info1067 ... onWIP.html

A mi kis országunknak már az EA se fordítja a játékokat, nem éri meg nekik.
Van egyáltalán már magyarra fordított MMORPG, csak kyváncsiságból kérdezem.

Sajnálom, hogy nem lesz magyarítás. Egy ilyen projektben örömmel részt vennék mint kuli munkás, mert az angolom az konyhanyelv, még a LUA is megtanulnám szabadidőmben.
Ha megirod a LUA-t akkor én bíztosan segitek. Angol a masodik nyelvem, magyar a harmadik :D imádom az ESO-t és tobb magyart szeretnék látni! Csínálhatnák kís csapatot. Kik az Item-ek/skillek és aki a dungeonoket fordítja meg én csinálnam a main questeket.
odavid95

Hozzászólás Szerző: odavid95 »

Sziasztok !

Nem tudom mekkora az érdeklődés rá, de azóta elérhetővé vált a játék magyarosításához minden ! Én sikeresen kitudtam nyerni a 2020.07.01. -beli aktuális szöveges fájlokat, módosítottam rajtuk és vissza importáltam ! Addonként lehet kezelni az egészet és a Bethesda is támogatja a fordítást. Csináltam egy bemutatót, egy magyarra fordított videót, egy küldetés sorozatról.

Ez itt látható:

40 perces magyar nyelvű gameplay videó fhd minőségben. :) Mi kell még ? :D

Jelenleg éppen fordítókat keresek ! Jelenleg (2020.07.26.) 3-an vagyunk a csapatban. Az ideális csapat 20 fő lenne minimum ! Ám ez egy hosszú távú, akár 1-2 éves projekt is lehet, de akár fél év után már kiadható egy alpha verzió is !

A TI és a morrohun team segítségét kérem, hogy lefordítsuk a játékot és ezzel teljes legyen a sorozat a TES VI megjelenéséig ! :)

FONTOS ! Nem szükséges angol nyelvtudás sem a fordításhoz ! A részleteket a videó leírásában leírtam !

Kérlek legyünk minnél többen és csináljuk meg ! :)

Itt tudtok jelentkezni: odavid008@gmail.com

A játék kódolását én megtudom oldani, ha elér a program egy alpha szintet, akkor hivatalosan is addon-ként lesz megosztva és frissítve a játék!
vendégbubus

Hozzászólás Szerző: vendégbubus »

Nem szükséges angol nyelvtudás a fordításhoz? Azt hogy?
Válasz küldése