Aréna készítő verseny!

Ebben a fórumban a Skyrimhoz készült pluginokról, modokról olvashatsz
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Vik »

TGWH írta:Kb. már ezerszer leírtuk. Vagy megcsinálták már, vagy lehetetlen :D
Menj fel a nexus-ra, baszkodd az ottani moddereket, mert itt modkészítők nincsenek :D
De akkor megszűnne ez a vicces téma... :)
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Vik írta:
TGWH írta:Kb. már ezerszer leírtuk. Vagy megcsinálták már, vagy lehetetlen :D
Menj fel a nexus-ra, baszkodd az ottani moddereket, mert itt modkészítők nincsenek :D
De akkor megszűnne ez a vicces téma... :)
De lenne angol nyelven egy sokkal viccesebb, csak máshol :D
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

[thumbnail]http://i0.kym-cdn.com/photos/images/new ... 42/4cd.gif[/thumbnail]

Amúgy a másik szekció egyik topic-jában már feltalálta magának az Arénát. Igazi zseni!

Viccet félretéve: Arénás játékot nem ismerek, de anno a Jedi Knight: Jedi Outcast-nek volt egy olyan modja, ami átírta a játékot a Gladiátor film arénás jelenetére. Az akkori technikához mérten nagyon szemet gyönyörködtető mod volt.
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Arabus78 írta:Sziasztok! Ide várom az általatok készített arénákat, aki a legjobb arénát elkészíti, ami az oblivioni arénához hasonlít,azzal a különbséggel, hogy az ellenfelek soha ne fogyjanak ki, és ne legyenek az ellenfelek fixek, azt jutalomban részesítem! Ha lesz például 10 aréna, amit ti készítettetek!
Olyan aréna/küzdőhely, ahol random képességű és random felszerelt humanoid ellenfelekkel lehet 1vs1 küzdelmeket folytatni, illetve 1vs1 küzdelmeket nézni létezik? Összes aréna amit idáig néztem gagyi volt, vagy kettesével rakta le az ellenfeleket, vagy mindegyik ellenfél ilyen trolltól kezdve anyám kínja. Olyan nincs, hogy lerak egy x szintű y cuccokkal felszerelt z fajú humanoid ellenfelet. Vagy 1 vs 1-be ugyan így nézhetnék harcot. Amúgy nagyon támogatom az ötletet, ezt én is hiányolom, az ilyen nexusos arénák valóban nagyon gagyik, ma arra jók, hogy egy kész káoszt teremt a pálya közepére... Ilyen igazi gladiátor fílinget, hogy 1vs1 harcos küzd, ami teljesen véletlenszerű nem adja vissza egyik sem.Azzal az ellenérveléssel sem értek egyet, hogy nem illik a skyrim világába, mivel olyan módok is vannak, hogy nag csöcsök vannak a játékban, meg sárkányok helyett Tomas a gőzmozdonyok jönnek, innentől kezdve meg felesleges a mód relevanciáját vitatni.Hozzá teszem simán bele illhet, egy egyszerű sztoryval, mint pl mikor az építsd újra helgent módban valami "gladiátorokhoz mész" ahol pár meccset le lehet folytatni.
Ha valaki csinálna ilyen arénát, ami esetleg olyan mint az oblivioni volt, vagy ahhoz hasonló, annak örülnék én is nagyon, de ahogy észre vettem normális beépülőkre nem igazán vevőek az emberek itt.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Édesjóistenem...
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Zagloba írta:Édesjóistenem...
?
Erkomek

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Erkomek »

Amúgy lehet hogy én vagyok a hülye de az ókori Rómâban a Kolosszeumban ember nem csak emberel harcolt hanem állatokkal is. Cím arénája egy tökéletes aréna vannak emberi lények és "âllatok" is. Mint ahogy a valóságban voltak. :D
Válasz küldése