Aréna készítő verseny!

Ebben a fórumban a Skyrimhoz készült pluginokról, modokról olvashatsz
Arabus78

Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Arabus78 »

Sziasztok! Ide várom az általatok készített arénákat, aki a legjobb arénát elkészíti, ami az oblivioni arénához hasonlít,azzal a különbséggel, hogy az ellenfelek soha ne fogyjanak ki, és ne legyenek az ellenfelek fixek, azt jutalomban részesítem! Ha lesz például 10 aréna, amit ti készítettetek!
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: TGWH »

:lol:
Lol :D fogd már fel, hogy nem fog senki arénát készíteni neked :D
Lehet, hogy meg sem lehet oldani amit kérsz.
Menj vissza oblivionba arénáskodni ha annyira tetszett :D
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Amúgy sem illeszkedik a Skyrim világába egy aréna, de akkor már ott a Pit Fighter módosítás.
Szerintem már régen létrehozták volna ezt az arénát a külföldi modderek ha lehetséges lenne és igény is lenne rá.
Miért nem a nexus fórumát bombázod ezen kéréseddel, biztos többre mennél vele?!
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Mint ne mondjak van kitartásod! Egy évig sírni és spammelni a fórumot az arénáért! Wow...
Ez igen! Ez már tisztelem!

Ezért itt és most mindenki előtt felfedem neked, hogy kitől kaphatsz arénát! Nem is akármilyet!
► Show Spoiler
Amúgy ennyi idő alatt 3x megtanultál volna angolul és bánni a CK-val. :lol:
sdsdsds

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: sdsdsds »

Zagloba írta:Amúgy sem illeszkedik a Skyrim világába egy aréna, de akkor már ott a Pit Fighter módosítás.
Szerintem már régen létrehozták volna ezt az arénát a külföldi modderek ha lehetséges lenne és igény is lenne rá.
Miért nem a nexus fórumát bombázod ezen kéréseddel, biztos többre mennél vele?!
Szerintem illik... simán kilehetne találni, hogy a birodalmiak szórakozásból és az Északiak megalázásának céljából újra behozzák az arénázást... bármi buta sztorival meglehet oldani.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Akkor hajrá, még pár év és meg tudod csinálni te magad is! :roll:
De minek, de minek?! Persze ízlések és pofonok.
Nem a történet a lényeg, mert abból egy kapásból adódik; ráadásul még a készítők által kreált mellékszálhoz is hozzá tudnám kötni.
Csakhogy ez nem az Oblivion. ;)
cxvsvbdbgd

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: cxvsvbdbgd »

Zagloba írta:Akkor hajrá, még pár év és meg tudod csinálni te magad is! :roll:
De minek, de minek?! Persze ízlések és pofonok.
Nem a történet a lényeg, mert abból egy kapásból adódik; ráadásul még a készítők által kreált mellékszálhoz is hozzá tudnám kötni.
Csakhogy ez nem az Oblivion. ;)
Azért, mert tök jó szórakozás lenne, ha arénázhatnék is, főleg úgy hogy akár életem végéig is... Ha az Oblivionban sosem értek volna végig az arénás küldik, hanem idővel bedott volna bármilyen ellenfelet, tök izgalmas lett volna, akár képes lettem volna 1 évig csak arénásat játszani az Oblivionon belül. Nekem pedig nincs pár évem ezt megtanulni, és angolul sem tudok! :D De ahogy néztem több embernek is tetszett a srác által írt aréna, köztük nekem is. Kb egy Oblivion aréna másolat kellene, azzal a különbséggel, hogy az ellenfelek sosem fogynának ki, és nem ugyan azok az ellenfelek jönnének mindig. Hanem mindig más... ezért gondoltam a random generátor elvre, így sosem lenne kétszer ugyan az, mivel az ellenfeledet a "szerencse" alakítja ki. Nekem nincs két évem megtanulni ezt, és angolul sem tudok sajnos... Időm sem lenne már, nem vagyok már gyerek. De megköszönném, ha valaki csinál egy ilyen arénát, még akár támogatnám is ha olyat alkot...
EGy ilyen aréna elérné, hogy örökre aréázhass változatos sosem ismétlődő ellenfelekkel, sztoryt pedig simán írok, ha ezt szeretnéd, egyébként is elég jó vagyok történet írásban, így még megtudnám a sztoryt úgy is írni, hogy skyrimbe illeszkedjen a szöveg, a történetszál. Aki csinálna egy ilyen arénát, és tényleg olyat alkot, ami olyan mint ami az oblivionban volt, és random jön az adott ellenfél, azt támogatnám akár 10000-15000 ft-val is... Megadom a facebook címem, nevem, mindenem ha kell. De szerintem hiába reménykedek.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Kezded kapizsgálni... ;)
A környezetedben csak van valaki aki tud angolul és lefordítja neked a petíciódat, te meg felrakod nexusra.
Ez azért nem olyan bonyolult talán. Ott biztos érdemi válaszokat is kapsz a lehetőségekről. ;)
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Zagloba írta:Kezded kapizsgálni... ;)
A környezetedben csak van valaki aki tud angolul és lefordítja neked a petíciódat, te meg felrakod nexusra.
Ez azért nem olyan bonyolult talán. Ott biztos érdemi válaszokat is kapsz a lehetőségekről. ;)
Tessék:
I need an arena mod to Skyrim so much, my mouth have been crying for it on a hungarian webpage for few years. Please do it for me now, because I don't want wait to it any longer.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Sleth írta:
Zagloba írta:Kezded kapizsgálni... ;)
A környezetedben csak van valaki aki tud angolul és lefordítja neked a petíciódat, te meg felrakod nexusra.
Ez azért nem olyan bonyolult talán. Ott biztos érdemi válaszokat is kapsz a lehetőségekről. ;)
Tessék:
I need an arena mod to Skyrim so much, my mouth have been crying for it on a hungarian webpage for few years. Please do it for me now, because I don't want wait to it any longer.
Írd még bele, hogy veri important az egyversusone, az kimaradt, egyébként ezt már csak be kéne másolnia, majd ha szerencsés modit fog ki, átrakja neki a megfelelő témába :D
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Vik »

TGWH írta::lol:
Lol :D fogd már fel, hogy nem fog senki arénát készíteni neked :D
Lehet, hogy meg sem lehet oldani amit kérsz.
Menj vissza oblivionba arénáskodni ha annyira tetszett :D
Meg lehet oldani, 99%-ban már készen van, csak nem fogja fel. Amúgy az aréna készítő verseny díja lehetne az, hogy törlöm ezt a témát? :)
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Ideje lenne! :lol:
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Vik írta: Meg lehet oldani, 99%-ban már készen van, csak nem fogja fel. Amúgy az aréna készítő verseny díja lehetne az, hogy törlöm ezt a témát? :)
Csinálj róla egy videót, abból talán ért :D
Mellesleg ip címeket nem tudnál véletlenül vizsgálni? Gyanúsan sok egyén kéri ugyan úgy az arénáját, ahogy az oblivionban megszerette :D
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Kár, hogy a Mount and Blade-ben lévő arénában sokkal többet szoptam, mint a Skyrimmal együttvéve összesen, és még meg se említem a Pendor módban lévő elf város tournament-jét, ahol jó párszor egy fejlövés után ki is estem... régi szép idők :D
cdfsdfsf

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: cdfsdfsf »

Vik írta:
TGWH írta::lol:
Lol :D fogd már fel, hogy nem fog senki arénát készíteni neked :D
Lehet, hogy meg sem lehet oldani amit kérsz.
Menj vissza oblivionba arénáskodni ha annyira tetszett :D
Meg lehet oldani, 99%-ban már készen van, csak nem fogja fel. Amúgy az aréna készítő verseny díja lehetne az, hogy törlöm ezt a témát? :)
Ha mutatsz linket egy olyan arénáról amit írtam esküszöm soha többet nem hozom fel a kérdést! :) Egyébként sokan akarnak arénát ahogy észrevettem...
Az aréna amit csináltál nem rossz, csak az ellenfelek sosem voltak számomra ellenfelek, és 1vs1 ellni harcra alkalmatlan, és nincsenek elfek, orkok, északi ellenfelek, csak ilyen... nem fejtem ki újra... Csak kicsit kéne az rénán módosítani, és jó lehetne.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

cdfsdfsf írta: Egyébként sokan akarnak arénát ahogy észrevettem...
Sok alatt a kamu felhasználóneveidet érted, vagy a fejedben lakó skizofrénia szülte hangokat?
sfdfdss

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: sfdfdss »

Dr.UnGrammar írta:
cdfsdfsf írta: Egyébként sokan akarnak arénát ahogy észrevettem...
Sok alatt a kamu felhasználóneveidet érted, vagy a fejedben lakó skizofrénia szülte hangokat?
Téged megint ki kérdezett? Inkább ahhoz szólj hozzá, hogy mi a véleményed az arénáról, és mi a bajod vele...
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Mondjuk arra én is kíváncsi lennék; ki az a "sok ember"? ;)
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Zagloba írta:Mondjuk arra én is kíváncsi lennék; ki az a "sok ember"? ;)
Erre az lenne a helyes válasza: Én normális vagyok kérem szépen, megmondták a hangok :D
András91

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: András91 »

Zagloba írta:Mondjuk arra én is kíváncsi lennék; ki az a "sok ember"? ;)
Szia! Nekem tetszik az aréna ötlete! :D Igaz engem annyira nem érdekel a dolog, de így belegondolva nem rossz ötlet szerintem de én tuti nem fizetnék érte pénzt! :D
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

sfdfdss írta:
Dr.UnGrammar írta: Sok alatt a kamu felhasználóneveidet érted, vagy a fejedben lakó skizofrénia szülte hangokat?
Téged megint ki kérdezett? Inkább ahhoz szólj hozzá, hogy mi a véleményed az arénáról, és mi a bajod vele...
:roll:

Szerk.: Srácok megírjuk neki, hogy honnan tudjuk, hogy ő egy és ugyanaz az felhasználó több név alatt? Vagy megvárjuk míg az angol és a CK mellett ezt is megtanulja?

Jah és Vik dobhatod az atomot! ;)
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Nem tudom mi számít soknak, tekintve hogy egy olyan dolgot kér(sz)(tek)/megfelelő kiválasztandó/ amit már megvalósítottak.
Hidrogénbombát kérek! :D
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Vik »

Á, mégse törlöm, ahhoz túl jól szórakozom. :)
Amúgy se kedvelem az atomenergiát.
SziszeeintSzultana
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014. okt. 20., hétf. 21:31

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: SziszeeintSzultana »

Nekem tényleg tetszik az aréna ötlete, de ezt tényleg egy nagyobb oldalon kellene kérvényezni, illetve jó pár próbálkozás volt már modderektől ilyen téren.
Nem egy órás meló összehozni egy "modot" úgy hogy ne legyen összecsapott és illeszkedjen teljesen a játékba.
Ha akarod írj és segítek a Nexuson eligazodni vagy írok helyetted egy "kérést". (Ez még nem garancia arra hogy valaki megcsinálja.)
Már csak azt nem tudom hogy konkrétan milyen arénára gondolsz, mivel van már egy pár ilyen jellegű mod a neten.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: TGWH »

SziszeeintSzultana írta:Nekem tényleg tetszik az aréna ötlete, de ezt tényleg egy nagyobb oldalon kellene kérvényezni, illetve jó pár próbálkozás volt már modderektől ilyen téren.
Nem egy órás meló összehozni egy "modot" úgy hogy ne legyen összecsapott és illeszkedjen teljesen a játékba.
Ha akarod írj és segítek a Nexuson eligazodni vagy írok helyetted egy "kérést". (Ez még nem garancia arra hogy valaki megcsinálja.)
Már csak azt nem tudom hogy konkrétan milyen arénára gondolsz, mivel van már egy pár ilyen jellegű mod a neten.
Egy kritériuma van a gyereknek. Legyen hülyebiztos :D alap beállítással tudja az 1vs1 párharcot, random ember szerű lényeket generálva :D
ffsfsfsfs

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: ffsfsfsfs »

Eleve miért kellene bármit is állítgatni ("randomhülye"), ha random generál mindent program? Eleve hibás a program, ha állítanom kell valamit, mivel a programnak elvileg random kéne ellenfelet generálnia, és pont az lenne az izgalmas, hogy bármilyen erős lehet, és bármilyen fajú lehet és nem tudom milyen erős ellenféllel álsz szemben. HA neked kell állítgatni erősséget stb eleve rossz a program...
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Oblivion alapú aréna: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/20756/?

DLC minőségű aréna: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/50892/?

Random aréna: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/39299/?

Innentől pedig kéretik ezeknél az úriembereknél sírni!
dafadfafaddfa

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: dafadfafaddfa »

SziszeeintSzultana írta:Nekem tényleg tetszik az aréna ötlete, de ezt tényleg egy nagyobb oldalon kellene kérvényezni, illetve jó pár próbálkozás volt már modderektől ilyen téren.
Nem egy órás meló összehozni egy "modot" úgy hogy ne legyen összecsapott és illeszkedjen teljesen a játékba.
Ha akarod írj és segítek a Nexuson eligazodni vagy írok helyetted egy "kérést". (Ez még nem garancia arra hogy valaki megcsinálja.)
Már csak azt nem tudom hogy konkrétan milyen arénára gondolsz, mivel van már egy pár ilyen jellegű mod a neten.
Szia! HA megírnád a levelet, azt megköszönném, mert egy szót sem tudok kb angolul! :)
Olyasmi arénára gondoltam, mint ami az Oblivionban volt, tehát mindig egyetlen ellenfeled jelenne meg, ahogy belépsz az ajtón, vagy arénában (ez lényegtelen hogy hol).
Ami nagyon fontos az arénával kapcsolatban, hogy az ellenfelek soha nem fogynának ki, mivel nem olyan elven működni, hogy megcsináltak x karaktert, és a "véletlen program" valamelyiket kisorsolja, HANEM úgy működne, hogy lenne egy "generátor" ami a ellenségednek mindent kisorsolna, a fegyverektől a szinttől, az életerőtől, a fegyverektől, a vérttől, a nyakláncoktól, a fajtól, skillektől, akár még külsőtől kezdve mindent. Magyarul pistike karakterrel belépek az arénába, vagy megnyomok egy gombot (vagy bármi ilyesmi) és a beépülő/program gyorsan kisorsolná az ellenfelet, és nem tudhatod hogy milyen lesz az ellenfél, annyi hogy csak emberszerű legyen az ellenfél, lehetőleg játszható faj. Pl kaphatsz egy Északit aki 65lv- szintű és 69-es kétkezestámadása van, de pl olyan peches hogy íjat kap, mert a generátor azt generálta neki, meg tolvajcsukját! :D de ha balszerencséd van a program generálna egy 35-ös szintű északit, aki ébenpáncélt kap és a legerősebb kétkezesfegyvert... Mivel a generátor Random így bármilyen cuccot kaphat az ellenfeled, és bármekkora lehet a szintje, bármi lehet a faja, és az ellenfelek sosem fogynának ki, mivel eleve program generálja ki az ellenfeledet, NEM fixen megírt ellenfelekkel harcolsz. Ha kell a sztoryt tökéletesen megtudom írni hogy illeszkedjen bármiféleképpen a skyrim világába.
Szerintem az aréna ötletem elég jó... De nem várhatjátok el, hogy 2-3 évet tanuljak angolul, aztán a CK-t is... És csináljam meg magamnak. Persze trollkodni és belekötni a másikba könnyű! :)
Egyébként ha a Nexusnak ezt megírnád angolul, csak szebben megfogalmazva, de minden benne lenne amit itt leírtam, azt nagyon megköszönném! De ha jól tudom már talán nem is készítenek módokat és beépülőket. Mintha olvastam volna, aztán lehet rosszul olvastam. Előre is köszi! :)
fsgsfsfs

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: fsgsfsfs »

Dr.UnGrammar írta:Oblivion alapú aréna: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/20756/?

DLC minőségű aréna: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/50892/?

Random aréna: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/39299/?

Innentől pedig kéretik ezeknél az úriembereknél sírni!
Az utolsót hagyjuk már... körülbelül az egy ilyen katyvaszt teremt az aréna közepére, tele van hatalmas bugokkal, és 1vs1re alkalmatlan. Játszható fajokkal nem is lehet harcolni benne, és az ellenfeleknek kb nem is generálja a megadott képességeket és fegyvereket.! :D
Eznerin55

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Eznerin55 »

dafadfafaddfa írta:
SziszeeintSzultana írta:Nekem tényleg tetszik az aréna ötlete, de ezt tényleg egy nagyobb oldalon kellene kérvényezni, illetve jó pár próbálkozás volt már modderektől ilyen téren.
Nem egy órás meló összehozni egy "modot" úgy hogy ne legyen összecsapott és illeszkedjen teljesen a játékba.
Ha akarod írj és segítek a Nexuson eligazodni vagy írok helyetted egy "kérést". (Ez még nem garancia arra hogy valaki megcsinálja.)
Már csak azt nem tudom hogy konkrétan milyen arénára gondolsz, mivel van már egy pár ilyen jellegű mod a neten.
Szia! HA megírnád a levelet, azt megköszönném, mert egy szót sem tudok kb angolul! :)
Olyasmi arénára gondoltam, mint ami az Oblivionban volt, tehát mindig egyetlen ellenfeled jelenne meg, ahogy belépsz az ajtón, vagy arénában (ez lényegtelen hogy hol).
Ami nagyon fontos az arénával kapcsolatban, hogy az ellenfelek soha nem fogynának ki, mivel nem olyan elven működni, hogy megcsináltak x karaktert, és a "véletlen program" valamelyiket kisorsolja, HANEM úgy működne, hogy lenne egy "generátor" ami a ellenségednek mindent kisorsolna, a fegyverektől a szinttől, az életerőtől, a fegyverektől, a vérttől, a nyakláncoktól, a fajtól, skillektől, akár még külsőtől kezdve mindent. Magyarul pistike karakterrel belépek az arénába, vagy megnyomok egy gombot (vagy bármi ilyesmi) és a beépülő/program gyorsan kisorsolná az ellenfelet, és nem tudhatod hogy milyen lesz az ellenfél, annyi hogy csak emberszerű legyen az ellenfél, lehetőleg játszható faj. Pl kaphatsz egy Északit aki 65lv- szintű és 69-es kétkezestámadása van, de pl olyan peches hogy íjat kap, mert a generátor azt generálta neki, meg tolvajcsukját! :D de ha balszerencséd van a program generálna egy 35-ös szintű északit, aki ébenpáncélt kap és a legerősebb kétkezesfegyvert... Mivel a generátor Random így bármilyen cuccot kaphat az ellenfeled, és bármekkora lehet a szintje, bármi lehet a faja, és az ellenfelek sosem fogynának ki, mivel eleve program generálja ki az ellenfeledet, NEM fixen megírt ellenfelekkel harcolsz. Ha kell a sztoryt tökéletesen megtudom írni hogy illeszkedjen bármiféleképpen a skyrim világába.
Szerintem az aréna ötletem elég jó... De nem várhatjátok el, hogy 2-3 évet tanuljak angolul, aztán a CK-t is... És csináljam meg magamnak. Persze trollkodni és belekötni a másikba könnyű! :)
Egyébként ha a Nexusnak ezt megírnád angolul, csak szebben megfogalmazva, de minden benne lenne amit itt leírtam, azt nagyon megköszönném! De ha jól tudom már talán nem is készítenek módokat és beépülőket. Mintha olvastam volna, aztán lehet rosszul olvastam. Előre is köszi! :)
Szerintem rohadt jó ötlet! Sok sikert hogy valaki megcsinálja! :) Ha elkészíti valaki szívesen játszanék rajta
SziszeeintSzultana
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014. okt. 20., hétf. 21:31

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: SziszeeintSzultana »

Testvérem... ...az alteregóid tényleg durvák.
Ma vagy holnap nyitok egy fórumot a Nexuson nektek hogy érvényesülhessen az ötletetek. ;)
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

fsgsfsfs írta:
Dr.UnGrammar írta:Oblivion alapú aréna: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/20756/?

DLC minőségű aréna: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/50892/?

Random aréna: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/39299/?

Innentől pedig kéretik ezeknél az úriembereknél sírni!
Az utolsót hagyjuk már... körülbelül az egy ilyen katyvaszt teremt az aréna közepére, tele van hatalmas bugokkal, és 1vs1re alkalmatlan. Játszható fajokkal nem is lehet harcolni benne, és az ellenfeleknek kb nem is generálja a megadott képességeket és fegyvereket.! :D
Még mindig maradt kettő. Amik a közösség által is elég nagyra vannak tartva.
Nos?
raimgolidkfld

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: raimgolidkfld »

SziszeeintSzultana írta:Testvérem... ...az alteregóid tényleg durvák.
Ma vagy holnap nyitok egy fórumot a Nexuson nektek hogy érvényesülhessen az ötletetek. ;)
Köszi! :) Igen, belegondolva lehet hogy nehéz megvalósítani, de ha valaki ezt megcsinálná úgy ahogy írom, kb a legjobb aréna lenne amit valaha készzítettek. Kb a játékkal lehetne játszani úgy, hogy csak arénázik valaki. Lehetne apróbb hülyeségeket még beleírni, hogy meccsenként ha győz az ember kap x összeget, és mindig 5%-al többet, vagy bármi, de ez már csak részletkérdés.
SziszeeintSzultana
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014. okt. 20., hétf. 21:31

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: SziszeeintSzultana »

Ha az arénázni vágyó magyarok brigádja elintézi hogy az igazolt hiányzások határát följebb emeljék mondjuk 400 órára akkor itthon maradok és akár meg is csinálom.
Addig is még itt van ez is: http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... earchtext=

Ha tényleg az egyszerűségre törekednénk akkor elég lenne egy pici barlang egy elkerített harctérrel, benne egy NPC szervezőnek + külső szemlélők.
Az összeget lehetne variálni de szerintem 50/100 gold meccsenként bőven elég lenne.
Elképzelni persze könnyű, de azt nem tudom hogy a scriptek mennyire bonyolultak. Ettől függetlenül Nexusra még majd lehet írok Neked, de valószínűleg elhajtanak a picsába mivel már ezer ehhez hasonló - de mégsem ilyen - mod van.
fdfdsf

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: fdfdsf »

SziszeeintSzultana írta:Ha az arénázni vágyó magyarok brigádja elintézi hogy az igazolt hiányzások határát följebb emeljék mondjuk 400 órára akkor itthon maradok és akár meg is csinálom.
Addig is még itt van ez is: http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... earchtext=

Ha tényleg az egyszerűségre törekednénk akkor elég lenne egy pici barlang egy elkerített harctérrel, benne egy NPC szervezőnek + külső szemlélők.
Az összeget lehetne variálni de szerintem 50/100 gold meccsenként bőven elég lenne.
Elképzelni persze könnyű, de azt nem tudom hogy a scriptek mennyire bonyolultak. Ettől függetlenül Nexusra még majd lehet írok Neked, de valószínűleg elhajtanak a picsába mivel már ezer ehhez hasonló - de mégsem ilyen - mod van.
Próba szerencse! :) 50-100 arany mondjuk tényleg elég szerintem is. de ha minden meccs után +20 arannyal nőne amit nyersz, az se lenne rossz, de lényegtelen. Vagy amennyi pénzt teszel a meccsedre annyit nyernél talán ez a legjobb. Egyébkét egy pici harctér elég lenne, pl egy oblivion nagyságú pár nézővel. Azért inkább ne barlang legyen. Egy oblivioni aréna viszonylag kicsi területű.
A programot magát logikailag tudom hogy kellene megírni, csak ezt skyrimre átvetíteni nem tudom igazán. Lehetne valami NPC amihez odamegyünk, hogy "harcolni akarok" (bármi szöveg). és
beteleportálna, vagy betenne a pályára, ahol generált egy harcost ahogy a harcra mész. Megharcoltok, ha győzöl akkor pedig kimész az ajtón, és mehetsz újra az NPC-hez harcolni ha akarsz. Ha megint rámész hogy "harcolni akarok" akkor megint generálna egy harcost, és betenne az arénába (ahol ugye vár a random (minden téren random) ellenfeled.). De megcsinálni lehet nem egyszerű.
Oblivioni aréna nagyon király volt, csak ugye ott idővel kifogynak a küldik, és csak idióta fix szörnyekkel lehetett harcolni. Köszi egyébként hogy megírod a levelet! :)
dafaa

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: dafaa »

Tehát az NPC akit lehet "arénavezetőnek" vagy bárminek nevezni, beteleportálna a harc helyszínére, miután meggenerálta az ellenfeledet.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Habár régen jelentkeztem már be, de minden nap olvasom a fórumot.
Annyit szeretnék csak mondani: ez a kedvenc topicom most :)
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Dr Lecter írta:Habár régen jelentkeztem már be, de minden nap olvasom a fórumot.
Annyit szeretnék csak mondani: ez a kedvenc topicom most :)
Nekem is, a fórum random generálja ezeket :D
Az azért vicces, hogy nem lehet felfogni a beállítások lényegét XD
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

TGWH írta:
Dr Lecter írta:Habár régen jelentkeztem már be, de minden nap olvasom a fórumot.
Annyit szeretnék csak mondani: ez a kedvenc topicom most :)
Nekem is, a fórum random generálja ezeket :D
Az azért vicces, hogy nem lehet felfogni a beállítások lényegét XD
Elég most ez a kb. medium szint, bár néha ultrán van :o xD
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Ha a történelem hű önmagához, akkor kb. ez fog újra megismétlődni:
- Mikor lesz kész a magyarosítás?
- Miért nincs még mindig magyarosítás?
- Hol az aréna mod?
- Hogy lehet meztelen nőket rakni a játékba?
- Amúgy nem nekem kell csak a... ööö... húgomnak.
- Valaki át tudja küldeni e-mail-en a meztelen nőket?
- Miért nincs még Aréna?

És a bónusz: Miért nincs magyarosított meztelen nős aréna?

[thumbnail]http://i2.kym-cdn.com/photos/images/new ... 06/5cd.gif[/thumbnail]
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Dr.UnGrammar írta:magyarosított meztelen nős aréna
:D :D D ez eddig a legjobb :lol: :lol: :lol:
és ezt továbbgondolva, jön a magyarosított meztelen nős aréna új, ultravibra2000 (south park valaki? :D ) fegyvemódal, ahol a cél, hogy az user menjen el utoljára az arénában, random végtelen generátoros módban :D
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Jééé már van olyan aréna mód.; amiben van "arénavezető", meg egy teljesen új céh, meg választani lehet hogy humanoidok ellen akarunk küzedeni vagy bestiák ellen, és még fogadhatunk is magunkra, meg küldetéseket is adnak?
Hol tudom letölteni??? :roll: :lol:
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Zagloba írta:Jééé már van olyan aréna mód.; amiben van "arénavezető", meg egy teljesen új céh, meg választani lehet hogy humanoidok ellen akarunk küzedeni vagy bestiák ellen, és még fogadhatunk is magunkra, meg küldetéseket is adnak?
Hol tudom letölteni??? :roll: :lol:
Az szar, mert olyan kell, amiben bemész az arénába, és egyből rád ront egy ellenfél, humán, majd lekaszabolod, vagy ő téged, és így megy random végelenségig.
Sokadik legdurvább rész, hogy a sztori nem fontos, majd ő ír egyet hogy kerül oda aréna :D de most komolyan, ha a karakter már 315. éve ott csapkodja az ellenfelet, akkor most tényleg az a legfontosabb, hogy a sztorit hogy simították hozzá a Skyrimhoz? Most éppen pógárháború van, de kedve támadt a birodalomnak felhúzni egy arénát, amiben szptják az északiakat, meg a többi népet XD és ha random begenerál egy birodalmit azzal mi van :o
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

TGWH írta:
Zagloba írta:Jééé már van olyan aréna mód.; amiben van "arénavezető", meg egy teljesen új céh, meg választani lehet hogy humanoidok ellen akarunk küzedeni vagy bestiák ellen, és még fogadhatunk is magunkra, meg küldetéseket is adnak?
Hol tudom letölteni??? :roll: :lol:
Az szar, mert olyan kell, amiben bemész az arénába, és egyből rád ront egy ellenfél, humán, majd lekaszabolod, vagy ő téged, és így megy random végelenségig.
Sokadik legdurvább rész, hogy a sztori nem fontos, majd ő ír egyet hogy kerül oda aréna :D de most komolyan, ha a karakter már 315. éve ott csapkodja az ellenfelet, akkor most tényleg az a legfontosabb, hogy a sztorit hogy simították hozzá a Skyrimhoz? Most éppen pógárháború van, de kedve támadt a birodalomnak felhúzni egy arénát, amiben szptják az északiakat, meg a többi népet XD és ha random begenerál egy birodalmit azzal mi van :o
Lehet, hogy az én memóriám kopott meg, de mintha az aréna északról származna.
A Birodalom felfuttatta és népszerűvé tette, de nem ők voltak az elsők.

De javítsatok ki, ha tévedek.

Amúgy jó hír a nudi aréna kapcsán! Úgy rémlik régen valami Hydra barlangban volt egy pucér amazonokkal megtöltött Aréna, ami a "elszánt" barátunk kritériumainak 2/3-át teljesíti. A sztorit meg majd ő megírja hozzá. :D
sdsdsdsds

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: sdsdsdsds »

TGWH írta:
Zagloba írta:Jééé már van olyan aréna mód.; amiben van "arénavezető", meg egy teljesen új céh, meg választani lehet hogy humanoidok ellen akarunk küzedeni vagy bestiák ellen, és még fogadhatunk is magunkra, meg küldetéseket is adnak?
Hol tudom letölteni??? :roll: :lol:
Az szar, mert olyan kell, amiben bemész az arénába, és egyből rád ront egy ellenfél, humán, majd lekaszabolod, vagy ő téged, és így megy random végelenségig.
Sokadik legdurvább rész, hogy a sztori nem fontos, majd ő ír egyet hogy kerül oda aréna :D de most komolyan, ha a karakter már 315. éve ott csapkodja az ellenfelet, akkor most tényleg az a legfontosabb, hogy a sztorit hogy simították hozzá a Skyrimhoz? Most éppen pógárháború van, de kedve támadt a birodalomnak felhúzni egy arénát, amiben szptják az északiakat, meg a többi népet XD és ha random begenerál egy birodalmit azzal mi van :o
Akkor az biztos szabad gladiátor (volt rá példa a történelemben). Simán lehet sztorit kitalálni, hogy a birodalom az ellenségeit, vagy a bűnözőket kivégzés helyett gladiátornak szánja...
Egy normális sztorit összelehet dobni... (kreativitás kérdése). Igen random ha rámész hogy harcolni akarsz, mint az Oblivionban, azzal a különbséggel hogy minden random. Ha neked nem tetszik nem gond... ha nagyon akarod simán összedobok egy hiteles sztorit, hogy hogy került egy aréna oda ahová kerül. Ha minden ellenfél random generálódna, legalább reális Arénaszimulátor lenne. Nem béna fix karakterekkel, amik idővel kifogynak, vagy ismétlődnek...
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Dr.UnGrammar írta: Lehet, hogy az én memóriám kopott meg, de mintha az aréna északról származna.
A Birodalom felfuttatta és népszerűvé tette, de nem ők voltak az elsők.

De javítsatok ki, ha tévedek.

Amúgy jó hír a nudi aréna kapcsán! Úgy rémlik régen valami Hydra barlangban volt egy pucér amazonokkal megtöltött Aréna, ami a "elszánt" barátunk kritériumainak 2/3-át teljesíti. A sztorit meg majd ő megírja hozzá. :D
Na akkor meg sztorit sem kell írni hozzá :D
De pont a sztori a leglényegtelenebb dolog az egészben :lol:
Na de ami a lényeg, el lett már indítva a nexus fórumán az a petíció? :D :D
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Ha birodalmit generál; akkor lesz a Skyridator!! :lol:
ffwrgfrgeg

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: ffwrgfrgeg »

[/quote]

Na akkor meg sztorit sem kell írni hozzá :D
De pont a sztori a leglényegtelenebb dolog az egészben :lol:
Na de ami a lényeg, el lett már indítva a nexus fórumán az a petíció? :D :D[/quote]

Elvileg valaki aki mondta hogy "tetszik neki" az ötlet ( kicsit feljebb) azt mondta hogy megírja a kérdést a nexus felé! :) De én sem tudom, hogy segít-e akkor vagy nem!
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Halottak napja tájékán biztos ez lesz a fő prioritása...
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Aréna készítő verseny!

Hozzászólás Szerző: Vik »

fsgsfsfs írta:
Dr.UnGrammar írta:Oblivion alapú aréna: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/20756/?

DLC minőségű aréna: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/50892/?

Random aréna: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/39299/?

Innentől pedig kéretik ezeknél az úriembereknél sírni!
Az utolsót hagyjuk már... körülbelül az egy ilyen katyvaszt teremt az aréna közepére, tele van hatalmas bugokkal, és 1vs1re alkalmatlan. Játszható fajokkal nem is lehet harcolni benne, és az ellenfeleknek kb nem is generálja a megadott képességeket és fegyvereket.! :D
(Az utolsó az enyém, és eddig is itt sírt... :) )
Egyébként most írtál egy új dolgot, amit eddig még nem említettél. Mik is volnának azok a hatalmas bugok benne?
Válasz küldése