Mód ötletek

Ebben a fórumban a Skyrimhoz készült pluginokról, modokról olvashatsz
Modoljunk

Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Modoljunk »

Sziasztok ! Tudna valaki készíteni olyan aréna módot, amit korábban kértek ? Generálná az ellenfelet, és véletlenszerű cuccal, és erővel és névvel jelenne meg ! Így nagyon valósághű lenne, semmi más extra nem kéne... Esetleg annyi még, hogy mindig 100 arannyal többet kapna az ember minden túlélt meccs után. pl első meccs 100 aranyat fizet,akkor a 2. meccs 200at... De bármilyen emberszerű ellenfeled lehet, bármilyen cucokkal, így ha véletlen olyat kapsz ki, akkor meghalsz. Szóval nem 1-2 ellenfél lenne, hanem generálna egyet, telejsen véletlenszerű képességekkel, akár teljesen véletlenszerű névvel, fajjal és cucokkal ! Láttam sokan akartak iylen módot már, szóval lenne rá igény ! Én még támogatnám is a fordítókat 15000 forintal, ha ezt a módot megcsinálja nekem valaki, ha minden úgy van ahogy "kértem/kértük".
Szerintem nem nehéz megcsinálni, hogy generáljon egy véletlenszerű ellenfelet, véletlenszerű cucokkal, de én már dolgozom, nincs időm sajnos, hogy kitanuljak egy programot, amivel ezt megcsinálhatnám ! Nagyon szépen köszönöm, ha valaki elkészíti, szerintem más is nagyon örülne neki ! Üdv: Ádám !
Módoljunk

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Módoljunk »

Arénára gondoltam,ha nem jöttetek volna rá ! :D Csak nem ilyen statikus lenne, mint idáig, mert bármilyen erejű ellenfelet "kigenerálhatna".
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Vik »

Modoljunk írta:Sziasztok ! Tudna valaki készíteni olyan aréna módot, amit korábban kértek ? Generálná az ellenfelet, és véletlenszerű cuccal, és erővel és névvel jelenne meg ! Így nagyon valósághű lenne, semmi más extra nem kéne... Esetleg annyi még, hogy mindig 100 arannyal többet kapna az ember minden túlélt meccs után. pl első meccs 100 aranyat fizet,akkor a 2. meccs 200at... De bármilyen emberszerű ellenfeled lehet, bármilyen cucokkal, így ha véletlen olyat kapsz ki, akkor meghalsz. Szóval nem 1-2 ellenfél lenne, hanem generálna egyet, telejsen véletlenszerű képességekkel, akár teljesen véletlenszerű névvel, fajjal és cucokkal ! Láttam sokan akartak iylen módot már, szóval lenne rá igény ! Én még támogatnám is a fordítókat 15000 forintal, ha ezt a módot megcsinálja nekem valaki, ha minden úgy van ahogy "kértem/kértük".
Szerintem nem nehéz megcsinálni, hogy generáljon egy véletlenszerű ellenfelet, véletlenszerű cucokkal, de én már dolgozom, nincs időm sajnos, hogy kitanuljak egy programot, amivel ezt megcsinálhatnám ! Nagyon szépen köszönöm, ha valaki elkészíti, szerintem más is nagyon örülne neki ! Üdv: Ádám !
Egyrészt mod, nem mód (vagy beépülő, de lehet, hogy a kettő közt van különbség - most nincs kedvem utánanézni). Másrészt ha valaki elkészíti neked, akkor miért a fordítókat támogatnád? Miért nem azt, aki elkészíti?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Vik írta: Egyrészt mod, nem mód (vagy beépülő, de lehet, hogy a kettő közt van különbség - most nincs kedvem utánanézni). Másrészt ha valaki elkészíti neked, akkor miért a fordítókat támogatnád? Miért nem azt, aki elkészíti?

Vik bzmeg, én rájöttem :D azért mód, mert módosítás :D csak elfelejtik, hogy akkor pontot kéne tenni, mivel rövidítés, mint a stb. :D tehát helyesen: mód. :D példa: Melyik az a mód. amelyik... :D
Rohadt sokat gondolkodtam rajta, mire rájöttem, hogy csak nem esett le a gyereknek, amikor azt írtam, hogy módból van kijelentő, felkiálltó pl., játékokban meg single és multi :D
Módoljunk

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Módoljunk »

Bárki aki elkészítni támogatnám, de azt hittem a fordítók készítik a módokat is. (most ha belegondolok fogalmam sincs miért gondoltam így ) Lehet Mód/beépülő ötleteknek kellett volna neveznem a topicot, a lényeg ugyan az. Aki elkészíti azt támogatnám, ha a skyrim menüből mondjuk le lehetne tölteni, a fordítókat pedig egyébként is szeretném támogatni majd. Bár szerintem senki nem csinálná meg ezt az aréna beépülőt, mert néztem, már 1 éve is kérték körülbelül hárman, és akkor mindig valami gagyi aréna programot ajánlottak. Oblivion szerű arénára gondoltam egyébként, ahol olyan ellenfelek lennének mint ott, de kifogyhatatlan számban, és bármilyen "szentű ellenféllel". a Kulcsmondat az az, hogy ne ugyan azokkal lehessen csak harcolni, ezért gondoltam a generálásra. Tehát pl a program kisorsolná, hogy az ellenfél szintje, ereje, ügyessége, mágiája, cuccai, varázslatai, faja, kinézete miylen legyen, és az lenne az ellenfél. (tehát nem X számú ellenfél van maiből kiposztol degyet, hanem minden "képesség, és státuszpont" generálódna. Ezt nem olyan nehéz megcsinálni egy ügyes mód/beépülő készítőnek, mert ennél sokkal bonyolultabb módokat is csináltak sokan !
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Szegény csak egy arénát akar, erre jöttök neki megint ezzel a nyelvtannal. A mod az angol modification rövidítése, szóval nektek is ki kéne rakni ám a pontot hékás!
A pont a lényeg egyébként a helyesírásban csak az emberek köztük én is, lusták vagy elfelejtik kitenni. ;)
A beépülőt nem kell aktiválni, mivel csak be kell másolni a Data mappába. Általában textúra pakkok ezek.

Beszédben hogy teszem ki a pontot? Háh :lol:

A Skyrimban mióta van több játékos szereplésére lehetőség. :roll:
Nem értem mi ez a betegség az emberekben, hogy ennyire okosak, de logikájuk meg nincsen?!
Módoljunk

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Módoljunk »

20+ éves vagyok, szóval nem a levegőben beszélek, és spontán leírtam a szöveget, mert el kellett sietnem, és nem néztem át. Tehát leírtam pontosan milyen beépülőt/módot szeretnék, nem igazán értek ezekhez, hogy mi a mód, mi a beépülő, nem kell belekötni minden mondatba mint egy tizenéves. Aki megcsinálja ezt, amit megtudok szerezni letölthető formában, azt támogatni fogom, és a fordítókat is.
nfzjhgfhbcfvfnf

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: nfzjhgfhbcfvfnf »

Modoljunk írta:Sziasztok ! Tudna valaki készíteni olyan aréna módot, amit korábban kértek ? Generálná az ellenfelet, és véletlenszerű cuccal, és erővel és névvel jelenne meg ! Így nagyon valósághű lenne, semmi más extra nem kéne... Esetleg annyi még, hogy mindig 100 arannyal többet kapna az ember minden túlélt meccs után. pl első meccs 100 aranyat fizet,akkor a 2. meccs 200at... De bármilyen emberszerű ellenfeled lehet, bármilyen cucokkal, így ha véletlen olyat kapsz ki, akkor meghalsz. Szóval nem 1-2 ellenfél lenne, hanem generálna egyet, telejsen véletlenszerű képességekkel, akár teljesen véletlenszerű névvel, fajjal és cucokkal ! Láttam sokan akartak iylen módot már, szóval lenne rá igény ! Én még támogatnám is a fordítókat 15000 forintal, ha ezt a módot megcsinálja nekem valaki, ha minden úgy van ahogy "kértem/kértük".
Szerintem nem nehéz megcsinálni, hogy generáljon egy véletlenszerű ellenfelet, véletlenszerű cucokkal, de én már dolgozom, nincs időm sajnos, hogy kitanuljak egy programot, amivel ezt megcsinálhatnám ! Nagyon szépen köszönöm, ha valaki elkészíti, szerintem más is nagyon örülne neki ! Üdv: Ádám !
Támogatom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon örülnék egy ilyen arénának, én is támogatnám a készítőt, pár ezer forintal !
Szilas

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Szilas »

Beírtam a gugliba, hogy: "skyrim arena mod"
Ezt a linket dobta elsőre: http://skyrim.nexusmods.com/mods/9380/?
Valszeg nem végtelen spawn, de már lézető "mód"... :P
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: genndy »

A Nexuson található összeset belinkeltem, egyik se volt jó neki :(
Modoljunk

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Modoljunk »

Ezeket már láttam, de itt X ellenfél van, akik idővel vagy kihalnak, vagy állandóan harcolhatsz velük. Olyanra gondoltam, amit már írtam, hogy generálna minden statpontot, cuccot, és szintet, nevet, ami az ellenfél, és akkor az úgy teljesen reális lenne, és nem unná meg az ember soha, mivle kifogyhatatlan ellenfél van, akik sosem ugyan azok...
Robert1988

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Robert1988 »

Modoljunk írta:Sziasztok ! Tudna valaki készíteni olyan aréna módot, amit korábban kértek ? Generálná az ellenfelet, és véletlenszerű cuccal, és erővel és névvel jelenne meg ! Így nagyon valósághű lenne, semmi más extra nem kéne... Esetleg annyi még, hogy mindig 100 arannyal többet kapna az ember minden túlélt meccs után. pl első meccs 100 aranyat fizet,akkor a 2. meccs 200at... De bármilyen emberszerű ellenfeled lehet, bármilyen cucokkal, így ha véletlen olyat kapsz ki, akkor meghalsz. Szóval nem 1-2 ellenfél lenne, hanem generálna egyet, telejsen véletlenszerű képességekkel, akár teljesen véletlenszerű névvel, fajjal és cucokkal ! Láttam sokan akartak iylen módot már, szóval lenne rá igény ! Én még támogatnám is a fordítókat 15000 forintal, ha ezt a módot megcsinálja nekem valaki, ha minden úgy van ahogy "kértem/kértük".
Szerintem nem nehéz megcsinálni, hogy generáljon egy véletlenszerű ellenfelet, véletlenszerű cucokkal, de én már dolgozom, nincs időm sajnos, hogy kitanuljak egy programot, amivel ezt megcsinálhatnám ! Nagyon szépen köszönöm, ha valaki elkészíti, szerintem más is nagyon örülne neki ! Üdv: Ádám !
Helló, én nagyon támogatom az ötletet, sőt mitöbb, aki ezt megcsinálja úgy, hogy tényleg az ellenfelek statpontjait, cuccait, mindenét generálja, hajlandó vagyok én is a készítőt támogatni 20000 forintal, amennyiben olyan a mód, ahogy kérted, csak mert nagyon szeretnék én is olyan arénát, ami az oblivionba volt, annyi különbséggel, hogy bármennyi ellenfeled lehet, bármilyen cucokkal.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Viccen kívül, szerintem nézzétek meg hogy kell moddolni, ha szerencsétek van, akkor egy meglévő modot nagyon könnyen random ellenfeleket generálóvá lehet alakítani.
Robert1988

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Robert1988 »

Én nem értek hozzá, és gondolom a kérdező sem.. Én sem vagyok gyerek, nekem sincs megtanulni időm ezeket, és kedvem sincs igazából. Aki viszont megcsinálja, azt mondtam, támogatnám pénzel, ha jól sikerül... Rangom ellenfélgenerátorról lenne szó, úgy ahogy írtad. Az összes létező mód fix ellenfél fix képességekkel, ezért nem jók.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Robert1988 írta:Én nem értek hozzá, és gondolom a kérdező sem.. Én sem vagyok gyerek, nekem sincs megtanulni időm ezeket, és kedvem sincs igazából. Aki viszont megcsinálja, azt mondtam, támogatnám pénzel, ha jól sikerül... Rangom ellenfélgenerátorról lenne szó, úgy ahogy írtad. Az összes létező mód fix ellenfél fix képességekkel, ezért nem jók.
Na, már csak néhány kattintás, és random lesz a szerkesztőben. Ha nem lehet, akkor nem lehet... meg kell nézned vagy kérdezned Nexus-on, ilyen egyszerű, hajrá.
Robert1988

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Robert1988 »

TGWH írta:
Robert1988 írta:Én nem értek hozzá, és gondolom a kérdező sem.. Én sem vagyok gyerek, nekem sincs megtanulni időm ezeket, és kedvem sincs igazából. Aki viszont megcsinálja, azt mondtam, támogatnám pénzel, ha jól sikerül... Rangom ellenfélgenerátorról lenne szó, úgy ahogy írtad. Az összes létező mód fix ellenfél fix képességekkel, ezért nem jók.
Na, már csak néhány kattintás, és random lesz a szerkesztőben. Ha nem lehet, akkor nem lehet... meg kell nézned vagy kérdezned Nexus-on, ilyen egyszerű, hajrá.

De miylen szerkesztő ? Nem értek én az ilyen programokhoz... Nexus sem tudom micsoda, és csak németül tudok, azt sem kielégítően...
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Ideje megtanulni, ott a net, van rajt egy csomó minden :D van a Skyrimhez egy program, amit a készítők csináltak, azzal lehet moddolni.
Robert1988

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Robert1988 »

oké, nincs időm megtanulni iylesmit, és nem is tudnék jó módot készíteni... Csinálj te egy jó módot, amit írtam, sokan szeretnének ilyen módot...
Expiation

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Expiation »

Modoljunk írta:Sziasztok ! Tudna valaki készíteni olyan aréna módot, amit korábban kértek ? Generálná az ellenfelet, és véletlenszerű cuccal, és erővel és névvel jelenne meg ! Így nagyon valósághű lenne, semmi más extra nem kéne... Esetleg annyi még, hogy mindig 100 arannyal többet kapna az ember minden túlélt meccs után. pl első meccs 100 aranyat fizet,akkor a 2. meccs 200at... De bármilyen emberszerű ellenfeled lehet, bármilyen cucokkal, így ha véletlen olyat kapsz ki, akkor meghalsz. Szóval nem 1-2 ellenfél lenne, hanem generálna egyet, telejsen véletlenszerű képességekkel, akár teljesen véletlenszerű névvel, fajjal és cucokkal ! Láttam sokan akartak iylen módot már, szóval lenne rá igény ! Én még támogatnám is a fordítókat 15000 forintal, ha ezt a módot megcsinálja nekem valaki, ha minden úgy van ahogy "kértem/kértük".
Szerintem nem nehéz megcsinálni, hogy generáljon egy véletlenszerű ellenfelet, véletlenszerű cucokkal, de én már dolgozom, nincs időm sajnos, hogy kitanuljak egy programot, amivel ezt megcsinálhatnám ! Nagyon szépen köszönöm, ha valaki elkészíti, szerintem más is nagyon örülne neki ! Üdv: Ádám !
Nagyon jó ötlet, valaki csinálja már meg légyszi !!!! :S Úgy szeretnék harcolni arénában !
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Írtam már. Nagyon egyszerű. Letöltöd a Creation Kit-et - vagy mi a neve -, meg az egyik arénás modot. Utána megkérdezed, megnézed, hogy lehet átírni egyetlen egy dolgot, hogy véletlenszerű legyen. Ennyi. De lehet át sem lehet írni, mivel sok aréna mod van, de mindegyik fix ellenfeleket ad... Erre írtam, hogy kérdezd meg Nexus-on. Csak le kell futni a köröket, amíg meg nem tudod mit kell csinálni, és megcsinálod. Ennyi.
Robert1988

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Robert1988 »

TGWH írta:Írtam már. Nagyon egyszerű. Letöltöd a Creation Kit-et - vagy mi a neve -, meg az egyik arénás modot. Utána megkérdezed, megnézed, hogy lehet átírni egyetlen egy dolgot, hogy véletlenszerű legyen. Ennyi. De lehet át sem lehet írni, mivel sok aréna mod van, de mindegyik fix ellenfeleket ad... Erre írtam, hogy kérdezd meg Nexus-on. Csak le kell futni a köröket, amíg meg nem tudod mit kell csinálni, és megcsinálod. Ennyi.
ez egy angol oldal, angolul sem tudok, és nem értek a programhoz megmondtam már, és én nem tudnám úgy megcsinálni ahogy írtam, mivel nem értek hozzá...
Szóval valaki megcsinálhatná, ezért is mondtam, hogy támogatom, ha valaki oylat csinál amit leírtam...
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Van szótár, én is úgy kezdtem. Arra mondjuk kíváncsi lennék, hány magyar modder dolgozik a Skyrim-en...
Amíg nem jelentkezik senki, ajánlom, ess neki magad.
Robert1988

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Robert1988 »

De én abszolult hülye vagyok ezekhez... creation kitbe semmit nem tudok cisnálni, max két ajtót összekötök mint "teleport" vagy berakok egy házat, de fogalmam sincs hogy lehet beállítani dolgokat... rengeteg mód ötletem lenne igazábóól... de szerintem nem is elég ez az egy program hozzá...
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Robert1988 írta:De én abszolult hülye vagyok ezekhez... creation kitbe semmit nem tudok cisnálni, max két ajtót összekötök mint "teleport" vagy berakok egy házat, de fogalmam sincs hogy lehet beállítani dolgokat... rengeteg mód ötletem lenne igazábóól... de szerintem nem is elég ez az egy program hozzá...
Elég az. Keress rá google-n, rengeteg leírás van. Megnézed milyen tulajdonságai vannak az ellenfélnek, vagy ládának - random ad-e valamit -, hátha.
Robert1988

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Robert1988 »

Ismerem magam, esélytelen, hogy létretudjam hozni amit szeretnék... az oblivionos aréna tökéletes lenne, csak nem 10 elenfél lenne, hanem végtelen mennyiségű, mindig gererálhatna egy nevet... De még azt sem tudtam a multkor beállítani, hogy társam legyen, és idáig kb semmi nem sikerült, pedig próbálkoztam iylesmivel, szóval haggyuk ezt a "csináljam meg én" dolgot... Angolul nem tudok, ha úgy vesszük németül sem.... Egyszerűen én nem értek ehhez.... Valaki biztos van aki ért hozzá, és megcsinálnák ! :S
Vendég

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Modoljunk írta:Sziasztok ! Tudna valaki készíteni olyan aréna módot, amit korábban kértek ? Generálná az ellenfelet, és véletlenszerű cuccal, és erővel és névvel jelenne meg ! Így nagyon valósághű lenne, semmi más extra nem kéne... Esetleg annyi még, hogy mindig 100 arannyal többet kapna az ember minden túlélt meccs után. pl első meccs 100 aranyat fizet,akkor a 2. meccs 200at... De bármilyen emberszerű ellenfeled lehet, bármilyen cucokkal, így ha véletlen olyat kapsz ki, akkor meghalsz. Szóval nem 1-2 ellenfél lenne, hanem generálna egyet, telejsen véletlenszerű képességekkel, akár teljesen véletlenszerű névvel, fajjal és cucokkal ! Láttam sokan akartak iylen módot már, szóval lenne rá igény ! Én még támogatnám is a fordítókat 15000 forintal, ha ezt a módot megcsinálja nekem valaki, ha minden úgy van ahogy "kértem/kértük".
Szerintem nem nehéz megcsinálni, hogy generáljon egy véletlenszerű ellenfelet, véletlenszerű cucokkal, de én már dolgozom, nincs időm sajnos, hogy kitanuljak egy programot, amivel ezt megcsinálhatnám ! Nagyon szépen köszönöm, ha valaki elkészíti, szerintem más is nagyon örülne neki ! Üdv: Ádám !
Léciléci csinálja meg valaki !!!!!!!!! :O NAgyon szeretnék arénázni, olyan jó volt az oblivionba is !!!!!!!!!!!
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Ha minden második hsz-ban leírjátok mi kell, meg hogy csinálja meg valaki, attól még nem lesz előbb készen.
Majd jön valaki aki ért hozzá, és megcsinálja. Vagy nem.
Modoljunk

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Modoljunk »

Gondoltam van olyan ember a fórumon, aki megcsinálná, főleg hogy ketten hárman is támogatnánk azt aki megcsinálja... főleg ha olyan könnyen kész ahogy írod...
Zsolt89

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Zsolt89 »

Modoljunk írta:Sziasztok ! Tudna valaki készíteni olyan aréna módot, amit korábban kértek ? Generálná az ellenfelet, és véletlenszerű cuccal, és erővel és névvel jelenne meg ! Így nagyon valósághű lenne, semmi más extra nem kéne... Esetleg annyi még, hogy mindig 100 arannyal többet kapna az ember minden túlélt meccs után. pl első meccs 100 aranyat fizet,akkor a 2. meccs 200at... De bármilyen emberszerű ellenfeled lehet, bármilyen cucokkal, így ha véletlen olyat kapsz ki, akkor meghalsz. Szóval nem 1-2 ellenfél lenne, hanem generálna egyet, telejsen véletlenszerű képességekkel, akár teljesen véletlenszerű névvel, fajjal és cucokkal ! Láttam sokan akartak iylen módot már, szóval lenne rá igény ! Én még támogatnám is a fordítókat 15000 forintal, ha ezt a módot megcsinálja nekem valaki, ha minden úgy van ahogy "kértem/kértük".
Szerintem nem nehéz megcsinálni, hogy generáljon egy véletlenszerű ellenfelet, véletlenszerű cucokkal, de én már dolgozom, nincs időm sajnos, hogy kitanuljak egy programot, amivel ezt megcsinálhatnám ! Nagyon szépen köszönöm, ha valaki elkészíti, szerintem más is nagyon örülne neki ! Üdv: Ádám !

Ez nagyon király ötlet ! :)
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Na, van olyan ember? :D
Azt írtam, hogy lehet hogy könyű, a kettő között óriási a különbség.
Nekem nincs fent a CK, és nem is foglalkozom a moddolással.
Ha neked fent van, csak meg kéne nézned :D
De lehet hogy lehetetlen. Ilyenkor annyit tudsz csinálni, hogy sok-sok szereplőt kreálsz, változatosakat, igaz a sorrend ugyan az lesz mindig ha minden igaz...
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: genndy »

Egyébként én nem értem ezt az arénázást. Bemész egy dungeonba, és a játék véletlenszerűen szórja a nyakadba az ellenfeleket, véletlenszerű loottal. A ládákból meg nyitsz mindent, pénzt, fegyvert, páncélt, drágaköveket, amit akarsz. Csapdákkal még taktikázni is lehet. A végén meg ott egy főboss. Minek akkor egy külön aréna, ahol ugyanez történik :?:
Off Topic
Az már csak az én rosszindulatom, hogy ez a mod csak egy ember kívánsága, 4-5 különböző névvel? A stílus érdekes módon mindig ugyanaz...
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

genndy írta:Egyébként én nem értem ezt az arénázást. Bemész egy dungeonba, és a játék véletlenszerűen szórja a nyakadba az ellenfeleket, véletlenszerű loottal. A ládákból meg nyitsz mindent, pénzt, fegyvert, páncélt, drágaköveket, amit akarsz. Csapdákkal még taktikázni is lehet. A végén meg ott egy főboss. Minek akkor egy külön aréna, ahol ugyanez történik :?:
Off Topic
Az már csak az én rosszindulatom, hogy ez a mod csak egy ember kívánsága, 4-5 különböző névvel? A stílus érdekes módon mindig ugyanaz...
Tehát úgy érted, tényleg random dobja. Végül is logikus... akkor viszont marha egyszerű megcsinálni...
Ja, csapdáról :D megyek az aranykaromért, jééé mi lóg ott a plafonról, üssük szét :D jahh, üssük szét :D
modoljunk

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: modoljunk »

Mert az aréna izgalmas, hogy bármilyen emberszerű lényt kapahtsz.. nem csontvázakkal kell küzdeni, és nem pókokkal, akiket könnyedén kinyírsz, hanem pl berakná valaki az oblivionos arénát, bele egy npc-t, akinél rámész, hogy "Küzdeni akarok " a válasza : "rendben, hoztam egy ellenfelet neked" és generálna bent egy ellenfelet az arénában amíg kiérek az ajtón (ha emlékeztek az oblivionos arénára) . Ugyan az lenne mint oblivionban, csak bármilyenellenfelet kaphatsz, mivel generálódna minden...
így ha lv 10-en bemész arénázni, lehet hogy az első ellenfeled egy 7-lv-s ezüstkardos viszonylag gyenge ellenfeled lesz akinek 15ös sebzésű fegyvere van, közepes cucokkal, de lehet, hogy véletlenül a program egy 34lv-es elfet generál 45-ös sebzésű íjjal, és kinyír két lövésből... Na ezért lenne izgalmas, mert bármiylen ellenfelet kaphatsz, akin bármilyen cucok lehetnek... a kikötés az-az, hogy emebrszerű lény legyen. Tehát ne pókokat geenráljon...
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

modoljunk írta:Mert az aréna izgalmas, hogy bármilyen emberszerű lényt kapahtsz.. nem csontvázakkal kell küzdeni, és nem pókokkal, akiket könnyedén kinyírsz, hanem pl berakná valaki az oblivionos arénát, bele egy npc-t, akinél rámész, hogy "Küzdeni akarok " a válasza : "rendben, hoztam egy ellenfelet neked" és generálna bent egy ellenfelet az arénában amíg kiérek az ajtón (ha emlékeztek az oblivionos arénára) . Ugyan az lenne mint oblivionban, csak bármilyenellenfelet kaphatsz, mivel generálódna minden...
így ha lv 10-en bemész arénázni, lehet hogy az első ellenfeled egy 7-lv-s ezüstkardos viszonylag gyenge ellenfeled lesz akinek 15ös sebzésű fegyvere van, közepes cucokkal, de lehet, hogy véletlenül a program egy 34lv-es elfet generál 45-ös sebzésű íjjal, és kinyír két lövésből... Na ezért lenne izgalmas, mert bármiylen ellenfelet kaphatsz, akin bármilyen cucok lehetnek... a kikötés az-az, hogy emebrszerű lény legyen. Tehát ne pókokat geenráljon...
Húzd fel az nehézségi szintet, és úgy rongyolj be egy dungeonba, garantált a halál :D
modoljunk

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: modoljunk »

Nem volt iylen kérdés...
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

modoljunk írta:Nem volt iylen kérdés...
Mi sem kértünk random arénát :D vesd fel olyan weblapon, ami tele van modderrel... mást már nem tudok írni.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Szerző: Dr.UnGrammar » 2013. júl. 24., szer. 13:54
Kérni a Nexus fórumán kell (természetesen angol nyelven). Odajárnak a nagy mod készítők.
Ha jól összerakjátok a dolgot talán elnyeritek valamelyik személy vagy csapat tetszését, és pár hónap alatt összehegesztenek valami nagyon durvát.
modoljunk

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: modoljunk »

Nem tudok angolul. de valaki elküldhetné neki, amit leírtam, első kérdés/kérésnek ! :S
raimhol343

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

És urfic áruló, miért mit tett pontosan, és miért tette ? na iylenekre lennék kíváncsi, de nem találok leírást.. a sztoryval nem sokat érek.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

raimhol343 írta:És urfic áruló, miért mit tett pontosan, és miért tette ? na iylenekre lennék kíváncsi, de nem találok leírást.. a sztoryval nem sokat érek.
Ez nem ide tartozik, és elég egyszer megkérdezned, mindenki látja, ha új üzenet jön egy adott témában.

Modoljunk, nem tudsz angolul, akkor megkérsz valakit, hogy fordítsa le azt a pár sort. Meg a válaszokat.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

raimhol343 írta:És urfic áruló, miért mit tett pontosan, és miért tette ? na iylenekre lennék kíváncsi, de nem találok leírást.. a sztoryval nem sokat érek.
Valamelyik topicban elég hosszan leírtam. Vagy a duma részlegben keres utána vagy a játékkal kapcsolatos beszélgetésnél.
Zobiko78

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Zobiko78 »

Modoljunk írta:Sziasztok ! Tudna valaki készíteni olyan aréna módot, amit korábban kértek ? Generálná az ellenfelet, és véletlenszerű cuccal, és erővel és névvel jelenne meg ! Így nagyon valósághű lenne, semmi más extra nem kéne... Esetleg annyi még, hogy mindig 100 arannyal többet kapna az ember minden túlélt meccs után. pl első meccs 100 aranyat fizet,akkor a 2. meccs 200at... De bármilyen emberszerű ellenfeled lehet, bármilyen cucokkal, így ha véletlen olyat kapsz ki, akkor meghalsz. Szóval nem 1-2 ellenfél lenne, hanem generálna egyet, telejsen véletlenszerű képességekkel, akár teljesen véletlenszerű névvel, fajjal és cucokkal ! Láttam sokan akartak iylen módot már, szóval lenne rá igény ! Én még támogatnám is a fordítókat 15000 forintal, ha ezt a módot megcsinálja nekem valaki, ha minden úgy van ahogy "kértem/kértük".
Szerintem nem nehéz megcsinálni, hogy generáljon egy véletlenszerű ellenfelet, véletlenszerű cucokkal, de én már dolgozom, nincs időm sajnos, hogy kitanuljak egy programot, amivel ezt megcsinálhatnám ! Nagyon szépen köszönöm, ha valaki elkészíti, szerintem más is nagyon örülne neki ! Üdv: Ádám !
Angolul elküldi valaki a Nexusnak azt amit írt ez az ember ? Aki tud angolul annak ez nem nagy dolog, és lehet lenne egy jó aréna legalább.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Tegyétek fel a Warzone-t aztán mindjárt nem fog hiányozni az aréna!
raimhol343

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

Zagloba írta:Tegyétek fel a Warzone-t aztán mindjárt nem fog hiányozni az aréna!
De én arénát akarok... 1-1 elleni küzdelmet, ahol bárkit kaphatok.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

The Arena III
http://skyrim.nexusmods.com/mods/9380/?

Arena Island v1_5
http://skyrim.nexusmods.com/mods/29868/?

Underground Gladiator Arena
http://skyrim.nexusmods.com/mods/20756/?

The Grotto - Arena for Skyrim BETA
http://skyrim.nexusmods.com/mods/18145/?

Innentől aztán legyen vége a nyavalygásnak! Én sem terrorizálom a népet egy könyvtárért vagy új fizikai motorért!
raimhol343

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

Dr.UnGrammar írta:The Arena III
http://skyrim.nexusmods.com/mods/9380/?

Arena Island v1_5
http://skyrim.nexusmods.com/mods/29868/?

Underground Gladiator Arena
http://skyrim.nexusmods.com/mods/20756/?

The Grotto - Arena for Skyrim BETA
http://skyrim.nexusmods.com/mods/18145/?

Innentől aztán legyen vége a nyavalygásnak! Én sem terrorizálom a népet egy könyvtárért vagy új fizikai motorért!
Fentről a harmadik nem tűnik rossznak, de gondolom itt is X ellenfél van, amik idővel kifogynak... vagy végig ugyan az a pár ellenfél van az arénában fix képességekkel... És pont ezért írtam iylen hosszú bevezetőt, hátha megcsinálja valaki azt amit leírtam, úgysincs még semmi a letöltések menüpontban...
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: genndy »

"gondolom itt is X ellenfél van..." De kipróbáltad egyáltalán? Vagy csak feltételezel? :roll: Lehet hogy pont ez az ami kell neked.
Egyébként tényleg nincs sok értelme ezen tovább nyavalyogni, ha eddig senki nem jelezte, hogy szívesen megcsinálná, akkor vagy senki nem akar vagy senki nem tud arénát csinálni. Pont.
raimhol343

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

genndy írta:"gondolom itt is X ellenfél van..." De kipróbáltad egyáltalán? Vagy csak feltételezel? :roll: Lehet hogy pont ez az ami kell neked.
Egyébként tényleg nincs sok értelme ezen tovább nyavalyogni, ha eddig senki nem jelezte, hogy szívesen megcsinálná, akkor vagy senki nem akar vagy senki nem tud arénát csinálni. Pont.
Nem tudom letölteni... Egyébként csak el kell küldeni amit leírtam angolul, csak én nem tudok..
Brythe

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Brythe »

KELL? :shock: Ugyan... Genndy-nek igaza van, lépj már túl ezen. Leírtad, hogy mit szeretnél, másik neveken meg is támogattad magad, kaptál tippeket és alternatív megoldásokat, ennyinek elégnek kell lenni. Ha lesz fejlemény, majd úgyis kapsz róla értesítést. De már kicsit unalmas, hogy belépek ide, mert látom, hogy új olvasatlan hozzászólás van van, és reménykedek, hátha valami érdekes, aztán kiderül, hogy megint a körberágott csont.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Mód ötletek

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

raimhol343: A harmadik mod leírása egy az egyben a te kéréseidet tartalmazza. :/ Ergo szavad nem lehetne!
De igazán megírhatnád azt a levelet angolul, ha csak így ránézésből képes vagy lefordítani a mod leírást. :P

U.i.: Sőt most látom az utolsó is egy az egyben megfelel a kérésednek!
Válasz küldése