Skyrim Online

Ebben a fórumban a Skyrimhoz készült pluginokról, modokról olvashatsz
Avatar
Adweex
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009. jún. 18., csüt. 20:53
Tartózkodási hely: Felsőpakony

Skyrim Online

Hozzászólás Szerző: Adweex »

Egyesek talán még emlékeznek rám, talán 1 vagy 1,5 éve indítottam az Oblivion Online témát :) Olvasgattam a fórumot és gondoltam nyitok egy témát ahol írok a Skyrim Online módjáról pár információt, hogy lehessen vitázni.

Az utóbbi időben eltűntem, sajnos érettségi időszak volt, és tanulni kellett a vizsgákra.

A weboldalat mindenki pofonegyszerűen elérheti ezen a linken keresztül: http://skyrim-online.com/index.html
Sajnos az oldalon az utolsó hír az FEB 7-ikei de ennek ellenére az oldal fórumjában most is zajlik az élet. Ha jól néztem utána ugyan az a csapat szerkeszti aki az Oblivion Online-t próbálta, sikertelenül.
E mód megszerkesztését sajnos túl sok tényező akadályozza!
- Nincs elég programozó. (Az oldalon keresnek programozókat akik Visual C / C++ programmozási nyelvhez értenek.)
- Ahogy a MorroHun se a Skyrim Online készítői se kapnak fizetést senkitől, nem bérelte fel őket senki, és nagyvalszeg. nem is fogják!
- Több Kliens össze szinkronizálása egy szerveren egy ilyen nagy világban nem kis erőforrást, problémát, és összeakadást eredményezhet. Így nagyon, nagyon sok munka van vele.
- Az Oblivion Online óta nem találtak rá olyan módszert, hogy ne legyen Laggos egy szerver, így csak Lanba érdemes játszani mivel nagyobb sebességgel rendelkezik.

Tudniillik, hogy a SkyO (így fogom rövidíteni a Skyrim Online-t) még nagyon kezdetleges stádiumban van mégis a bejelentették, hogy kész az Alpha. A Kód nagy részét áthozták az Oblivion Online-ból és felhasználták a SkyO-ban. A Szerver fájlokat tudtommal még nem publikálták, viszont folyamatosan üzemelő teszt szerverek vannak. Erre fel lehet szépen csatlakozni. - De szerintem fölösleges. A SkyO még olyan kezdetleges állapotban van, hogy az emberek szimpla bábuként mozognak az éterben, nem látszik az animációjuk, teljesen meztelenek... Harcolni egymással nem lehet viszont az őrökkel igen...

JÓHÍR

2012.05.05-ikén és 06-ikán érkezett több fajta patch.
05-06-2012, 02:26 PM - Fiona
"A brand new updater"..."It brings many exciting features and changes "
Features:
More Stable
Faster
Web View that displays updates
Web View will also display messages
A Fenti idézés az SkyO Updater frissítéseit foglalja magába. Amit ígér: Stabilitás, Gyorsaság, és amennyiben jól hiszem Webes nézet a frissítésekhez.
05-05-2012, 11:14 AM - YAMASHI - Admin
Patch 0.1 Features:
- Improved loading speed
- Authentication is now HTTP based
- Shards are fetched via HTTP aswell
- Updated MyGUI to 3.2
- Locked entering shards for now
- Added encryption and compression
- New networking model
- Refactored the client code to make it more efficient and cleaner
Nagy része rizsa és sok ember igazából nem is nagyon érti a lényegét. A Patchben csökkentették a töltési időt. Frissítettek, fejlesztettek egyébb protokolokat és új Hálózati Modellel dolgoznak.
A Frissítések főleg arra jók, hogy a játék gyorsabb legyen és csökkentse a Latency-t.

Amit Biztosra mondhatok:

Jelenleg jellemzők:
- Szinkronizált Páncélok és Fegyverek. friss: 2012.6.13
- Szinkronizált Animáció. friss: 2012.6.13
- Újragondolt Idő szinkronizáció. friss: 2012.6.13
- Időjárás és Idő szikronizációja
- Aréna mód. A Numpadon a 8 as gombbal elindíthatod a hullámokban érkező támadó sereget, a Numpadon a 9 es gombbal pedig leállíthatod!
- Általános Chat a játékosok között. "/Total" beírt kód esetén megjeleníti az online játékosok számát.

Jövőbeli tervek: (Ezen épp dolgoznak és elbíráláson vannak jelenleg)
Co-op (Beletartozik az egymással való questelés)
Full Játékos/Páncél Szinkronizáció
Csapat Rendszer
Kereskedés egymással
Privát Chat (Whisper)
Duelezés, egymással való harc illetve Játékos vs. Játékos (PvP)

Egyenlőre csak ennyit tudok elmondani a SkyO-ról. Az Információk nagy része a http://skyrim-online.com ról vannak, illetve saját tapasztalataim, kereséseim alapján még a régi Oblivion Onlineból.

Amennyiben megtudok valami új információt szólok. - A helyesírási hibákért elnézést kérek :)
Raegal

Re: Skyrim Online

Hozzászólás Szerző: Raegal »

Erre én is kiváncsi vagyok, úgy néz ki hogy itt nagyobb az aktivitás, és ki tudja talán még az is lehet, hogy kisebb bugokkal de működne.Bezzeg Morrowinden milyen jó lenne egy ilyen online mód, de remélem azért hogy a skyrimen jó lesz.
Avatar
Haanesh
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2015. aug. 1., szomb. 11:45

Re: Skyrim Online

Hozzászólás Szerző: Haanesh »

Itten van egy, bár a dawnguarddal ctd már a bethesda felirat után közvetlen és túl sok időm nem is volt tesztelni... ezzel nagyobb szervereket is lehet csinálni: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/67038/?
Válasz küldése