Modok amiket ajánlanál másoknak

Ebben a fórumban a Skyrimhoz készült pluginokról, modokról olvashatsz
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Na ez egy nagyon jó kérdés drága barátom.
Semmi gond mindent jól kezel a Warzone, bár nekem a birodalmi őrjáratoknál 3 szett páncél is van.
Ez az egyetlen nagyobb bug amit idáig nem sikerült kigyomlálnom.
Városi őrség: Town Guards armor retexture
Meg ugye az elmaradhatatlan: Immersive Armors
Illetve egy elég fantáziátlan alkotás de a hangulatra nagyot dob:Roman Imperial armor and weapons

Meg még sok kisebb, de most nem vagyok otthon nem tudom megnézni... 8-)
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Aha,sejtettem hogy nem lesz egyszerű :D de félig már meg is válaszoltad mert bizony a videódon ez van Roman Imperial armor and weapons és ebből is a kettes verzió,mert az egyes az stand alone,neked viszont full replacer volt mer átnyomta még az Immersive Patrolst is
► Show Spoiler
elolvastam a Warzone leírásának erre vonatkozó részét is de én nem próbáltam te viszont igen ezért kérdem. A videódon csak az Immersive Patrols mutatkozott meg,mert a Dead is Dead mod miatt... kimenekültél a játékból :) Ha eljutottál volna egy olyan helyszínre ahol a Warzone "üzemel" akkor láthattuk volna,hogy a feltett modjaid miként-hogyan vannak hatásban vele.
De ha majd esetleg megnéznéd(esetleg egy sort video :D )akkor azt megköszönném!

Egyébként hogy én is hű maradjak a topikhoz ajánlanék egy modot,pont a spoilerben leírt dolog miatt,mármint ama figyelmeztetéssel kapcsolatban hogy a világ cellák 31 naponta való resetelése után fog csak minden rendesen működni bár tapasztalatom szerint ez jó sok modra igaz! Ezért is fordulhat többekkel elő,hogy játék közben feltesznek egy modot és az vagy nem vagy csak félig-meddig működik,pont emiatt és azt hiszik hibás pedig dehogy. Ez a helyzet new game esetén nem áll fenn,szóval ezzel a moddal kerek egy hónapot lehet "pihenni" No Boring Sleep-Wait Menu
Meg még annyit,hogy egy hard moddingolásnál kötelező az új játék kezdése,mert pl. egy Civil War Overhaul-nál működik minden rendesen így is úgy is,legalább is látszólag,mert nem véletlenül írja oda a készítője ló betűkkel,aláhúzva,nyolc felkiáltójellel hogy muszáj új játékot kezdeni ha azt akarja az ember hogy tényleg rendesen 100%-on menjen. Meg pl. a Soolie's Spears mod és sorolhatnám. Ettől függetlenül amit linkeltem mod az hasznos,cells ügyben!
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Sajnos mostanában nem lesz videó, mert a hadi ipar könyörtelen. ;(
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Nem baj ha nem mostanában,majd lesz amikor lesz. Csak majd szeretném én is feltenni,aztán jobb ha tudom mire számítsak.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

A legutolsó élményem a Warzones-al
Plusz ugye ASIS, OBIS, hadd ne soroljam...;

Saccperkábé 100 humanoid püfölte egymást egy két hektáros területen, majd amikor kezdtek ritkulni a sorok egy ötfős osztag felém indult gyanítom nem cseverészés céljából...ezért megpróbáltam elhagyni a helyszínt, ám egy jól irányzott nyíl lelassított, és jeltelen tömegsírba tettek mésszel pácolva.

Nagyjából erre számíts. ;)
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Az új proci mellé jön az új telefon is; azon talán kevesebb hibát ütök...;)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Vik »

Kull írta:szóval ezzel a moddal kerek egy hónapot lehet "pihenni" No Boring Sleep-Wait Menu
Ezzel kapcsolatban annyi megjegyzésem volna, hogy van egy trükk, amivel csak 1-2 perc várakozás kell a 30 (inkább 31) napos pihenéshez. Normál esetben a 24 órás pihenő is sokáig tart, hát még ha megszorzod ennyivel... A trükk pedig: konzolt megnyitod, TFC, enter, konzolt bezárod, vársz/pihensz, konzolt megnyitod, TFC, enter, konzolt bezárod, kész is vagy (sokkal gyorsabban).
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Vik »

Zagloba írta:Megpróbáltam és jeltelen tömegsír. :)

Az új proci mellé jön az új telefon is; azon talán kevesebb hibát ütök...;)
Javítottam. :)
Amúgy nekem még nem volt 100 fős csatám, csak 50 (+1-2, néha egy kardfogúval/farkassal kiegészítve).

Megtekintés szigorúan csak felnőtteknek. :)
Ungrammar/off mode/

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Ungrammar/off mode/ »

Itt van valami, ami kilométerekkel kenterbe veri Kull gépizzasztó modjait... plusz atommaghasadást idéz elő a gépházadban.

http://aceeqmodding.weebly.com/summer-edition.html

[thumbnail][/thumbnail]
Ungrammar/off mode/

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Ungrammar/off mode/ »

Ungrammar/off mode/ írta:Itt van valami, ami kilométerekkel kenterbe veri Kull gépizzasztó modjait... plusz atommaghasadást idéz elő a gépházadban.

http://aceeqmodding.weebly.com/summer-edition.html

[thumbnail][/thumbnail]

Link a képhez:
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Köszönöm Vik; a telefonon a szerkesztés gomb sem jelent meg. ;)

Dr. Úr!
Amint megjön a 960 meglesem a modot, mert gyönyörűen fest így elsőre. 8-)
Ungrammar/off mode/

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Ungrammar/off mode/ »

Zagloba írta:Köszönöm Vik; a telefonon a szerkesztés gomb sem jelent meg. ;)

Dr. Úr!
Amint megjön a a 960 meglesem a modot, mert gyönyörűen fest így elsőre. 8-)
Majd fotózd le, hogy mit mutatott a Geiger-mérő. :)
Kull/out/

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull/out/ »

Ungrammar/off mode/ írta:Itt van valami, ami kilométerekkel kenterbe veri Kull gépizzasztó modjait... plusz atommaghasadást idéz elő a gépházadban.

http://aceeqmodding.weebly.com/summer-edition.html

[thumbnail][/thumbnail]
Ha visszalapozol,akkor láthatod,hogy már rég beajánlottam az oldalt még mielőtt a srác visszaköltözött volna a Nexusra ;) Nem tudom melyik gépizzasztó modokra gondolsz,szeretem ha konkrét dolgokról beszélünk és nem csak a levegőbe. Én az SFO-t szoktam használni(nyár,basic vagy full),a videókon is de hát azt meg sem közeliti nem hogy kenderbe verné,kipróbáltam! Ez a nem mind arany ami fénylik kategória,pláne nem a 4k parallax TR HD modot vagy a Zerwas féle parallax Skyrimet.
És nézd csak meg milyen ENB-ket ajánl hozzá a srác,na azok már lehetnek gépizzasztóak és hát anélkül még a SFO Basic E. is szebb,tartalmasabb,valóságosabb és nem nagyobb a gépigénye sem. Ez az én megtapasztalásom.
Viszont,viszont a Winter E. az nagyon bejön,hátránya ugye hogy mindent hó fog boritani és a sokak által használt ilyen-olyan város modokkal ezért nem hiszen hogy együtt működne de nem tudom,ennek utána kell nézni.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Ááá akkor ez volt Kull amiről korábban értekeztünk?
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Zagloba írta:Amint megjön a 960 meglesem a modot, mert gyönyörűen fest így elsőre. 8-)
Ja elnézést,bocsánat ha egy 960-ról beszélünk akkor hagyjuk már és felejtsük el az ilyen gyermeteg modokat 8-)
Először is felnyomsz egy brutál, neked majd a legjobban tetsző ENB-t,aztán V-Sync bekapcsol,így már nem enged 60fps fölé(de minek is). Utána gyühet:

Tamriel Reloaded HD(JK´s Skyrim és ETAC kompatibilis!!! ;) ) ha neked inkább bejön a full SFO akkor itt megteheted,hogy kihagyod a flóráját és az SFO-ét használod vagy ha jobban megfog Zerwas munkája akkor választhatod ezt 4K Parallax Skyrim és rányomod ezt TreesHD_Skyrim és vagy ráküldöd ezt 4K Parallax Treebark ennyi. Ez vitán felül áll,nincs ezektől jobb itt már csak ízlés kérdése hogy neked mi az ami bejön és egy 960-al röccenés mentesen "folyik" működik,minden mással együtt. :) Könyörgöm,tessék megnézni a képeket vagy videókat,hol van ettől bármi más,sehol.
Visszatérve a Winter Editionra(igen ez volt amiről korábban már dumáltunk) az tényleg nagyon jól sikerült. Ha valaki ezt akarja vagy épp olyan hangulatban van akkor érdemes kipróbálni,egy komoly ENB-vel igencsak odavág hangulatra is,még ha a használt textúrái nem olyan minőségűek(pl a havas fenyőket az SFO-ból "lopta"),mint a fentebbiek!
Hunemperor
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015. jan. 22., csüt. 20:18

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Hunemperor »

Egyébként én nem értem minek készítenek ennyiféle ENB-t??!
Több esetben nem is sok különbséget látok.

960 - igen, ez kellene nekem is, de még drágállom. Az igazság szerint kicsit fukar vagyok. Marad számomra a vergődés, a sok-sok órás agyérgörcsös izzadás egy vékony mezsgyén a szép és a "mozgókép" között.
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

"minek készítenek ennyiféle ENB-t??! Több esetben nem is sok különbséget látok." Miért van kb. 38.000 mod a Nexuson? Sok a csapda(pl. egy ENB ugyanazt tudja,mint egy másik csak az a bizonyos másiktól "felrobban a géped") és van bőven mestermunka is. Meg van sok különc egyedi a lore-tól elkanyarító megjelenítést adók is,de attól még jók. Sokat kell bogarászni,mire az ember rájön,hogy melyik készítő az,aki tényleg tudja hogy mit csinál. Én,mint korábban Zaglobának is tanácsoltam,most is erősebb gépekre a Realvision Enb-t(skyrimtunner) és a Vividian Enb-t(mangaclub) ajánlom,mert ezekben megbízhat az ember és én szerintem nem igazán találni minőségibbet. Ha lassabb a géped se kell vergődnöd mert ez által Stakado Cinemascope ENB - Near to zero performance loss by Stakado(használd a Real-t vagy a Classic-ot,a másik kettő az"különc") atom megtapasztalhatod,hogy milyen egy igazi minőségi ENB,0-3 fps veszteséggel!! Vagy még ezt Stakado Realistic and Cinematic ENB,ebből a Cinematic az igencsak ott van a szeren,picit talán keményebb,lehet a viszonylag erősnek mondható DoF-je(mélységélesség) miatt(amit ki is lehet akár kapcsolni).

szerkesztve Zagloba ezt Immersive Combat amint tudod szedd le(a FULL-t)hogy ha eljön az idő akkor ott legyen(ne felejtődjön el),mert ettől maxabb már később se kell és nem is lesz talán! Olyan szinten belőtte az ASIS-t a srác hogy az nem igaz,már tényleg mindent amit te tudsz vagy használsz, azt tudják a NJK-k és persze használják is! ;) Szilárd meggyőződésem,hogy ezzel az ini beállítással a Skyrim NJK-i,messze intelligensebbé válnak,mint akár itthon nálunk az emberek egy jelentős része https://www.youtube.com/watch?v=0uK5d5X_3OE :D :lol:
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Sajnálom, ahogy privátban is írtam mostanában nem fogok fantasy játékokkal(mondjuk mással se nagyon) foglalkozni.
Fontosabb és nekem sokkal kedvesebb ügyön dolgozom, valamint egy kicsit unom a "fantázia szabta határokat" a monitoron. ;)
De azért köszi.
A SkyZ folytatása év végéig szünetel. Egyszerűen nincs időm játszani...
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Két csemegécske: Anna NPCs és Sailable Ships of Skyrim
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Utoljára még ajánlok egy modot; Campfire - Complete Camping System

Visszatérek Ynev-re, ezúttal végleg szakítva a monitoros "szerepjátékkal".
Ha Toron keleti partvidékén jártok, látogassatok meg úri lakomban!
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Tudtok valami olyasmi módot ajánlani, aminek semmi köze a vizuális dolgokhoz, de nem is változik meg a játék gyökeresen tőle? Egyébként képes valaki olyan arénamódot csinálni, ami akár külön játék is lehetne? Mint az oblivioni aréna, annyi különbséggel, hogy sosem fogynak ki az ellenfelek. Az oblivioni arénát lelehetne másolni egy az egyben, annyi hogy random generálna ellenfelet.
Egyébként nincs ötletem milyen mód/beépülőt kellene beraknom a játékba még... Beraktam a deadly mutilationt, egy céhes módot, és az inverse armors/fegyveres módot, és azt a módot, ami kibővíti a világ falvait házakkal. Egy kérdés... 2 évet játszottam skyrimmel módok nélkül, tudtok olyan módokat ajánlani, ami sokat dob az egész játékon? Tehát nem nyomja agyon ellenfelekkel a világot, de mondjuk 500 új varázslatot rak a játékba, vagy új világot rak a játékba (növeli tarmiel méreteit), vagy új városok, vagy bármi... Lehetőleg olyan, ami magyar, vagy olyan a mód, hogy nem kell hozzá tudni angolul semmit.
gghjj

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: gghjj »

Tudtok olyan modot aminek a lenyege az hogyha a kovetom gyilkol (mert pl megtamadnak es megved) es megoli az ellenseget akkor nem szamolja a harc statisztikamba mint megolt emberek? Csak okyan karim van amivel senkit nem akarok megolni es nagyon zavar.
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Tudtok olyan módot ajánlani, ami nem grafikai jellegű, és nem szükséges semmiféle magyarítás szinte a beépülő/módhoz, mégis nagyot dob a játékon? Gondolok ilyesmire, mint a deadly mutilation, az enchanted blood texture, az invervise armors/weapons. Valami újított harcrendszer, vagy bármi, új fajok, vagy ilyesmi érdekelne. Amitől nem lesz káosz a játék közepén, de mégis élvezetes lesz a játék. Nem sok módot használtam idáig. Olyasmi érdekelne, amitől akár gyökeresen megváltozik a játékhoz való állásom! :D És újra élvezném napokig a játékot. Raktam be ilyen céh módot is, de az is 1 nap után unalmas.
viktorka9112

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: viktorka9112 »

sziasztok tud valaki valami jo modpakkot? ami sorrendbe van szedve nemkell kirakozni vele csak feltenni aztán kész 10 órát szenvedtem a modolással de nekem nemment
Kull/out/

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull/out/ »

viktorka9112 írta:sziasztok tud valaki valami jo modpakkot? ami sorrendbe van szedve nemkell kirakozni vele csak feltenni aztán kész 10 órát szenvedtem a modolással de nekem nemment
Én tudok és meg is fogom osztani. Kb. 280 mod ami igen komolyan felhozza a Skyrimet minden téren,két változatban erősebb és gyengébb gépekre formázva de.... De most se időm se energiám egy (nekem)50 óráig tartó szájbarágós,1 órás segédlet videót összerakni ami nélkül semmit nem ér+a tervem az volt hogy megvárom a DLC-k magyarítását és akkor teljesen szín magyarul lehet majd élményekben gazdagodni.
viktorka9112

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: viktorka9112 »

fúú azt nagyon megköszönném nekem erős gépem van birná a durvább graf modokat is csak egy pakkra lenne szükségem + egy leirásra a telepitési sorrend miatt
Kull/out/

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull/out/ »

Hát ez vicces,nem tudtam belépni a Mega-ra már jó régen(most mindegy miért),erre most sikerült és a lomtárból vissza tudtam állítani mindkét mod pack-ot :) Az biztos hogy mindegyikben van felrakási segédlet videó formájában és sok érdekes dolgot is tartalmaz de már váltottam például más HDT modokat használok,szóval nem tudom mi-mi micsoda,ezért ne kérdezzetek ezzel kapcsolatosan de hogy működik a vidót utasításait követve az biztos!

itt a régebbi gyengébb konfigokra: http://www.morrohun.hu/forum/viewtopic. ... &start=400

ez meg az utána lévő,ami már nem tartalmaz különc modokat csak alapvető hiányosságokat pótol,bugg mentesít maximálisan amennyire lehet és a főbb dolgokat hozza fel: http://www.morrohun.hu/forum/viewtopic. ... &start=550 akit érdekel próbálkozzon. ;)
viktorka9112

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: viktorka9112 »

Hálásan köszönöm Kull elkezdem ezeket tölteni http://www.morrohun.hu/forum/viewtopic. ... &start=550
Kull/out/

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull/out/ »

Csak még néhány dolog,amiben az új pack főleg el fog térni az előbbiektől:
-majd minden mod aminek van MCM menüje, magyar lesz
-eltolódás a hitelesebb cRPG-k irányába,amennyire pl a Perkus Maximus ezt lehetővé teszi
-precíz, eltérő konfigurációkra belőhető ini-k,ENB beállítások
-a kb 38.000 mod-ból,kb. 260 mod-ot választottam ami szerintem tényleg ütősebbé teszi a Skyrimet
-Mod Organizer használata,amely nem kismértékben stabilizálja és gyorsítja a játékot,anélkül hogy belepiszkálna,tönkretenné azt
viktorka9112

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: viktorka9112 »

a brutal modpackba van 260 mod ?
Kull/out/

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull/out/ »

viktorka9112 írta:a brutal modpackba van 260 mod ?
Nem,ahogy írtam fingom nincs mi van abban,csak hogy gyenge gépeken is elpörög de úgy emlékszem rengeteg modot tartalmaz. Az újban lesz 260.
viktorka9112

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: viktorka9112 »

értem na majd kiprobálom aztis ha kész lesz most a brutal packodat szedem épp köszi szépen mégegyszer
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Bocsi, hogy ide írom a kérdést, de annyira kihalt az oblivionos topic, hogy muszáj itt megkérdeznem... Tudtok olyan módot mint ami a skyrimben is van oblivionhoz, hogy 100 helyett a skillek tovább is mehetnek, mondjuk 300-ig vagy bármi ilyesmi? És nincs max szint mondjuk... Csak elég zavaró az oblivionban, ha minden skilledet kihúzot maxra kb... Nem tudok már mit fejleszteni, mert 100 a max ami elérhető a major skill... Nem találtam nexuson ilyet... Esetleg valaki csinálna ilyen módot, ha nem létezik? :D
Kull/out/

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull/out/ »

raimhol írta:Bocsi, hogy ide írom a kérdést, de annyira kihalt az oblivionos topic, hogy muszáj itt megkérdeznem... Tudtok olyan módot mint ami a skyrimben is van oblivionhoz, hogy 100 helyett a skillek tovább is mehetnek, mondjuk 300-ig vagy bármi ilyesmi? És nincs max szint mondjuk... Csak elég zavaró az oblivionban, ha minden skilledet kihúzot maxra kb... Nem tudok már mit fejleszteni, mert 100 a max ami elérhető a major skill... Nem találtam nexuson ilyet... Esetleg valaki csinálna ilyen módot, ha nem létezik? :D
Hallod,lehet találtam valamit ami félig-meddig kielégíti az igényeidet ami az egymás elleni harcoltatást illeti a Skyrimben. Bár azt hozzáteszem,én nem próbáltam csak elolvastam és tudom hogy tízezrek szerint állati jó itt van: Battlefield Mod by Fekete Eduard Még egyszer mondom,fingom nincs hogy mit tud de amikor megláttam egyből te jutottál az eszembe,gondoltam szólok. Körülnéztem Oblivion ügyben is de semmi olyat nem találtam,csinálni meg még pénzért se fog senki ebben a fitymaaszaló időben ;)
Hunemperor
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015. jan. 22., csüt. 20:18

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Hunemperor »

Nekem viszont amiatt sír a szám, hogy ez a Velicky-gyerek megírta a Falskaart, és nem értem a különböző mod fejlesztő csoportok miért nem készítik el a kompatibilis verzióikat hozzá.
Tisztelet a kivételnek (animal wild, high level enemies) nagyon kevés modot találtam.
Most nem ilyenre gondolok, hogy kinézeti, meg followers, hanem a kifejezetten Falskaar specifikus modokra.
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Kull/out/ írta:
raimhol írta:Bocsi, hogy ide írom a kérdést, de annyira kihalt az oblivionos topic, hogy muszáj itt megkérdeznem... Tudtok olyan módot mint ami a skyrimben is van oblivionhoz, hogy 100 helyett a skillek tovább is mehetnek, mondjuk 300-ig vagy bármi ilyesmi? És nincs max szint mondjuk... Csak elég zavaró az oblivionban, ha minden skilledet kihúzot maxra kb... Nem tudok már mit fejleszteni, mert 100 a max ami elérhető a major skill... Nem találtam nexuson ilyet... Esetleg valaki csinálna ilyen módot, ha nem létezik? :D
Hallod,lehet találtam valamit ami félig-meddig kielégíti az igényeidet ami az egymás elleni harcoltatást illeti a Skyrimben. Bár azt hozzáteszem,én nem próbáltam csak elolvastam és tudom hogy tízezrek szerint állati jó itt van: Battlefield Mod by Fekete Eduard Még egyszer mondom,fingom nincs hogy mit tud de amikor megláttam egyből te jutottál az eszembe,gondoltam szólok. Körülnéztem Oblivion ügyben is de semmi olyat nem találtam,csinálni meg még pénzért se fog senki ebben a fitymaaszaló időben ;)
livionhoz ezt találtam! VAgyis találták nekem: http://www.nexusmods.com/oblivion/mods/ ... w%3D&pUp=1
Ezt lefordítaná nekem röviden valaki? Mert nem értem teljesen... ahogy nézem több dolgot is tartalmaz a mód. Érdekes ez a skyrim mód amúgy! :D
viktorka9112

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: viktorka9112 »

Üdvözlet

Kull feltettem a mod csomagod a brutal packed nagyon jó, csak annyi lenne a problémám hogy sűrűn kidobál asztalra nemtom miért tess editet is futtatam nemláttam a messages pontnál errort, a betöltési sorrendet is lemásoltam a képekről ahogy kelett.
Kull/out/

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull/out/ »

viktorka9112 írta:Üdvözlet

Kull feltettem a mod csomagod a brutal packed nagyon jó, csak annyi lenne a problémám hogy sűrűn kidobál asztalra nemtom miért tess editet is futtatam nemláttam a messages pontnál errort, a betöltési sorrendet is lemásoltam a képekről ahogy kelett.
Hát ha a TES5Edit nem jelez hibát,akkor az álltalában azt jelenti hogy nem hiányzik egy pluginnak se egy másik de ha játék közben kidobál,akkor memoria probléma lesz a legvalószínűbb ha van olyan mod benne hogy Safty Load,már pedig úgy emlékszem hogy van,azt sürgősen szedd le és töröld ki még a Log fájlját is amit ha jól tudom a data--->skse---->vagy még tovább---->plugins mappába biggyeszt bele,aztán nézd meg hogy megszűnik-e a kidobálás.
viktorka9112

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: viktorka9112 »

rendben megprobálom köszönöm
viktorka9112

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: viktorka9112 »

Na Sikerült Kull zseniális a modcsomag mintha egy uj skyrimot kapnánk fut nem dob ki mostmár majdnem 300 mod :D , nagyon jo a mod csak egy valamit nemtok még átálitani hogy szex opcioknál hogylehet kikapcsolni hogy ne a csajnak legyen fa.... a többi dolgot leteszteltem minden oké
Kull/out/

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull/out/ »

viktorka9112 írta:Na Sikerült Kull zseniális a modcsomag mintha egy uj skyrimot kapnánk fut nem dob ki mostmár majdnem 300 mod :D , nagyon jo a mod csak egy valamit nemtok még átálitani hogy szex opcioknál hogylehet kikapcsolni hogy ne a csajnak legyen fa.... a többi dolgot leteszteltem minden oké
Akkor jól emlékeztem,elvileg ilyen jellegű gond már nem lehet de ha még is vagy megunod,térj át a másik packra de újból fel kell tenned a Skyrimet,mert csak szűz játékon fog működni,hiába is szednéd vissza a manegerrel a modokat már bele van rondítva a játékba. Na ez a dolog már nem lesz jellemző a mostani packra,mert a Mod Organizer használatával semmi nem "szennyezi" az eredeti játékot és tényleg igaz,hogy külön meghajtóra fel lehet tenni a modokat,pl a C-n van a Skyrim a D-n meg az MO a modokkal,így nem egy meghajtó van megterhelve és hogy ez valójában gyorsít-e a játékon azt most fogom majd "kideríteni"
viktorka9112

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: viktorka9112 »

most marad ez egyenlőre amig kész nincs az uj modpackod de ez zseniális lett amit csináltál ittmár szinte mindent lehet :D mostmégtesztelgetem a beállításokat
viktorka9112

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: viktorka9112 »

Kull ha majd leszel feltudsz jönni teamspeak-ra ha adok ipt passt ? egykét dolgot akarok majd kérdezni
viktorka9112

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: viktorka9112 »

egyszerűen nemjövök rá miért dobál ki a játék safety load törölve a tessedit hibát nemjelez nincs ötletem már
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Gyűjtsd csokorba a kérdéseidet és írd meg privát üzenetben! Továbbá javasolnám hogy tapasztalatszerzésnek és a további távolból megoldhatatlan gondok megelőzése érdekében tedd fel a másik pack-ot egy újratelepített Skyrimre. Biztos hogy stabilabb,minőségibb,szebb és nincsenek benne ilyen-olyan csicsa modok! Ha minden jól megy (nagyon)hamarosan kész az új pack is.
viktorka9112

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: viktorka9112 »

Na megoldottam végül levettem a grafikát full lowra és ez megoldottaa problémát nem fagy ki csak nagyon néha és aattol hogy levettem a grafot semmi sem változott ugyanugy szép a skyrim a modoknak köszönhetően márcsak az időt kéne valahogy megoldanom hogy ne teljen ilyen gyorsan mer olyan hirtelen este lesz azután alig lehet látni valamitis
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Akkor még nem voltam 100%-ig biztos a memoria,ugridsToload,enb-inik és egyéb ilyen dolgokban,pedig bizony még egy atomerőművön is ki lehet fagyasztani-akasztani egy gyengén moddingolt Skyrimet is ha ezek a dolgok el vannak bénázva,nem hogy ha már több mint 200 modocska pörög. Ja és ugye abban a packban vannak elavult verziójú modok,amik okozhatnak gondokat bizonyos helyzetekben.
viktorka9112

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: viktorka9112 »

nembaj jó pack lett személy szerint nekem ez jobban tetszik mint a másik ez realisztikusabb hangulatosabb még + ba feltettem a zenéket is amiket beletetté meg leszedtem az immersive armort ugyhogy nagyon jó :) majd az uj modpackodat kiprobálom ha majd készlesz de addigis mégegyszer hjálásan köszi és remek munkát végeztél külön örültem az oktatovideonak ahol a magamfajta aki pc analfabéta is megérti mit hogy kell
viktorka9112

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: viktorka9112 »

még olyan kérdésem lenne hogy a játékbeli időt belehet valahogy lassitani hogy ne legyen olyan gyorsan éjszaka hanem kicsit hosszab időtartamba változzanak a dolgok ?
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Ezeket ismerem de nem használtam,talán jók valamire SkyRealism - Time and Travel(szerintem ez jó lehet,asszem Zagloba is ezt használta) Living Takes Time na ezt meg most találtam és az elsővel együtt használható szóval meg van amit akarsz: Immersive Timescale

szerk: Hoppá várjál,megtaláltam a legdurvábbat de előre szólok hogy 12 esp lesz a letöltött fájlban és csak egyet használj!!! Az 1-es számú az megegyezik az igazi valós idővel,a készítő a 4-es és 5-öst ajánlja Timescales modified by Frontsalat
Válasz küldése