Modok amiket ajánlanál másoknak

Ebben a fórumban a Skyrimhoz készült pluginokról, modokról olvashatsz
Mecha
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010. aug. 2., hétf. 21:45

Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Mecha »

Ezt a témát hiányoltam és vártam, hogy valaki más majd megnyitja mert úgy gondolom, hogy már a skyrimhez is készült elég sok jó mod. Ebben a témában megbeszélhetjük ezeket a modokat és ajánlhatjuk másoknak had élvezzék ők is.

Kezdeném is 2 elég nagy moddal amikkel én már játszok egy ideje és szerintem elég jók:
1: Wars in Skyrim IV- http://skyrim.nexusmods.com/downloads/file.php?id=6176
Ezt a modot azoknak ajánlom akik szerint Skyrim túl kihalt és békés :) Sok + ellenséget rak a játékba akik véletenszerűen tűnnek fel és teszik nehezebbé és izgalmasabbá a játékot.

2:Tytanis - The Ultimate Mod- http://skyrim.nexusmods.com/downloads/file.php?id=1601
Ez a mod pedig sok új varázslatot, kovácsolható: fegyvert, páncélt és egyszerű használati tárgyat ad hozzá.

Ezeken kívül sok más modot is használok amik például megváltoztatják egy-egy épület kinézetét, de mivel ezekből sok ezer van ezért ezeket nem mutatom itt be. Ha kérdésetek van ezzel a 2-vel kapcsolatba akkor kérdezzetek nyugodtan, megpróbálok válaszolni rá.

Várom a sok jó modot ;)
Marcell

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Marcell »

Helló biztos hallotátok csináltak skyrim-hez online módott
itt: http://skyrim-online.com/Openings.html
Érdekelne hogy van e köztetek olyan aki már kipróbálta és tudna valami véleményt mondani hozzá hogy érdemes e letölteni és nem teszi tönkre a játékot vagy épp a gépet meg hogy mi a véleményetek róla
Mecha
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010. aug. 2., hétf. 21:45

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Mecha »

Én nem szedtem le bár engem is érdekel, de minden videóban amit eddig láttam róla, a játékos a többi játékost lebegve és félmesztelenül látta és engem ez zavar benne. Szerintem nem éri meg egyenlőre bajlódni vele, a későbbiekben meg biztosan jobb lesz.

Szerk: Most ha jól olvastam nem is működik még mert a legújabb patch-hez (2012.02.01) még nem frissítették.
Marcell

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Marcell »

Hát akkro még ez is várat magára lehet mire meglesz a magyarítás ez is pont kész lessz. és igen én is láttam azokat a vidiket azért kérdeztem hogy jácott e vele valaki hogy még mindig ojan e meg hogy áll a dolog.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Nem tudtam hova rakjam, de íme:

According to The Elder Scroll's facebook page, the creation kit will be available to PC players on Tuesday February 7 and it will include a "special surprise".

Tehát jön a CK, plusz valami meglepetés. Azt mondják DX11 támogatás lesz az ajándék, én remélem nem.
Mecha
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2010. aug. 2., hétf. 21:45

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Mecha »

Ha még valaki nem értesült volna róla, akkor elmondom, hogy a meglepetés az az un. High-Resolution Texture Pack ami (szerintem) jelentősen javít a grafikán de a gépigényt is nagyon megdobja: (nem írja a steam, hogy ez a minimális vagy az ajánlott-e)
Processzor: Quad-core Intel vagy AMD CPU
Memória: 4GB System RAM
Video Kártya: 1GB RAMos DirectX 9.0c kompatibilis NVIDIA vagy AMD ATI video kártya (Nvidia GeForce GTX 260 vagy jobb; ATI Radeon 4890 vagy jobb)
peterr80

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: peterr80 »

Sziasztok.

Aki már leszedte a kreation kit-et az megtenné hogy megosztja a forum azon olvasóival ( íróival ) akik nem tudják bizonyos okok miatt letölteni a Steam-rol. ?

Szánjatok meg minket.... :cry:
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

peterr80 írta:Sziasztok.

Aki már leszedte a kreation kit-et az megtenné hogy megosztja a forum azon olvasóival ( íróival ) akik nem tudják bizonyos okok miatt letölteni a Steam-rol. ?

Szánjatok meg minket.... :cry:
A tengeri rablók öblében megtalálod. Igyekeztem nagyon körültekintően fogalmazni. Mivel ez nem a játék maga, csak egy ingyenes program, remélem ez még így megbocsátható.
peterr80

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: peterr80 »

Cthulhucult írta:
peterr80 írta:Sziasztok.

Aki már leszedte a kreation kit-et az megtenné hogy megosztja a forum azon olvasóival ( íróival ) akik nem tudják bizonyos okok miatt letölteni a Steam-rol. ?

Szánjatok meg minket.... :cry:
A tengeri rablók öblében megtalálod. Igyekeztem nagyon körültekintően fogalmazni. Mivel ez nem a játék maga, csak egy ingyenes program, remélem ez még így megbocsátható.

Köszönöm a segítséget. Már én is boldog matróz vagyok, bár a helyi csehóban volt egy kissebb összetüzésem de azért megszereztem amit akartam. :D
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: TGWH »

De a Steam ingyen letölthető, és a Skyrimhez készült modok ott - is - elérhetőek lesznek. Töltsétek le a Steam-et, ingyen játékok is vannak hozzá :D
peterr80

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: peterr80 »

Tlaálkozott már valaki olyannal hogy a kreationa kit müködése leált, A win megoldást keres a problémára. ?
peterr80

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: peterr80 »

Tlaálkozott már valaki olyannal hogy a kreationa kit müködése leált, A win megoldást keres a problémára. ?
Avatar
he_dzsooo
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2012. jan. 11., szer. 12:03
Kapcsolat:

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: he_dzsooo »

Hali!


Lenne "par darab" mod, akit erdekel. Egy blogomban megirtam, ill. elkezdtem a listamat, az altalam hasznalt modokrol. A teljesseg igenye nelkul, csak a legeslegjobbakbol szemezgetve, mivel kb. 280 mod aktiv mar most is jelenleg nalam.


http://www.gamekapocs.hu/tag/hedzsooo/b ... ed_modding




Rovid magyar ismertetot is irok hozzajuk, ha vkinek az angol nem menne nagyon. Hamarosan ismet bovitem a listamat, ami persze szubjektiv, sajat izlesen alapul. Azert remelem mindenki talizik benne olyat majd, amit meg nem ismer, de nagyon szivesen kiprobalna. ;)
Avatar
he_dzsooo
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2012. jan. 11., szer. 12:03
Kapcsolat:

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: he_dzsooo »

peterr80 írta:Tlaálkozott már valaki olyannal hogy a kreationa kit müködése leált, A win megoldást keres a problémára. ?
Nem. Talan probald ujbol leszedni, nem nagy a merete.^ ;)
Avatar
he_dzsooo
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2012. jan. 11., szer. 12:03
Kapcsolat:

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: he_dzsooo »

Marcell írta:Helló biztos hallotátok csináltak skyrim-hez online módott
itt: http://skyrim-online.com/Openings.html
Érdekelne hogy van e köztetek olyan aki már kipróbálta és tudna valami véleményt mondani hozzá hogy érdemes e letölteni és nem teszi tönkre a játékot vagy épp a gépet meg hogy mi a véleményetek róla
Persze, ismi a mod, csak eppen meg ALPHA, azaz egy nagyon korai verzio. Egeszen mostanaig varniuk kellett vele, de most, h kijott a CK, talan par heten belul lesz vegre hasznalhato verzioja is. ^ ;)
Xblades

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Xblades »

Hello

Valaki írhatna néhány textura javító modról is esetleg, táj Npc-k, arc stb.

És ha már kikerült arról némi infó amit a készitők szabadidejükben csinálta hozzá, ha valaki megtalálja ennek megfelelőt a Nexuson megköszönnénk.
Pl. lóhátoni harc, saját ház építés és a többi amit leírtak és video is készült róla.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Ez lenne a téma lényege. Te is keresgélhetsz akár, csak szabadidő kérdése.

Hozzátenném, hogy aki akarja, nyugodtan írjon egy se nem rövid, se nem hosszú leírást, linkekkel, és a többieknek máris könnyebb dolga lesz, esetleg esl-re is könnyebb lesz feltenni, gondolom van valami modos aloldal, vagy ha nincs, a MorroHun se bánná, ha lenne :D
Lord Jack
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2010. szept. 19., vas. 13:53
Tartózkodási hely: Nibiru

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Lord Jack »

Skyrimnexuson van stutter fix.
Valaki nem tud olyan modot, amivel nem tudok átmenni pl. a halott sárkányon?
Lord Jack
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2010. szept. 19., vas. 13:53
Tartózkodási hely: Nibiru

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Lord Jack »

Xblades

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Xblades »

Tudtok olyan mod-ról ami a játékban lévő női Npc-nek változatosabb ruhákkal látja el (nem mangás, fehérneműs) esetleg egy ami az arcokat teszi szebbé.

De leginkább egy olyan érdekelne ami több provinciai katonát tesz a játékba, és nem úgy nézne ki mint egy paraszt faluk szövetsége.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Vik »

Xblades írta:Hello

Valaki írhatna néhány textura javító modról is esetleg, táj Npc-k, arc stb.

És ha már kikerült arról némi infó amit a készitők szabadidejükben csinálta hozzá, ha valaki megtalálja ennek megfelelőt a Nexuson megköszönnénk.
Pl. lóhátoni harc, saját ház építés és a többi amit leírtak és video is készült róla.
Ott van ugye a Bethesda által kiadott 3.1 GB méretű textúra javító csomag, de akinek az nem elég, Skyrimnexuson van olyan kategória, hogy Models and textures, ott érdemes körülnézni.
Gabci

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Gabci »

Sziasztok!
A Tytanis Ultimate móddal próbálkoztam, de sajnos nem tudom működésre fogni. :S Próbáltam már Nexus Mod Managerrel és manuálisan is, de sehogy sem jó. Valaki részletesen lépésről lépésre leírá, hogy mit kell csinálni? Azt sem bánom ha videót is készít róla :D
Köszi.
Senki

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Senki »

Sziasztok a Wars in Skyrim IV módot nem tudná valaki elküldeni vagy feltölteni valahova? a nexuson hidden én meg igencsak kíváncsi vagyok rá
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Vik »

Senki írta:Sziasztok a Wars in Skyrim IV módot nem tudná valaki elküldeni vagy feltölteni valahova? a nexuson hidden én meg igencsak kíváncsi vagyok rá
Ha valakinek megvan, én is kipróbálnám. Utána olvasva annyi történt, hogy a mod készítője nem bírta a trollok ostobaságát, és nem csak egyszerűen abbahagyta a fejlesztést (igaz, egyvalakinek engedélyezte, hogy folytassa), hanem törölte az egészet, nehogy mások is kipróbálhassák a 20 legjobb Skyrim mod egyikét.

Esetleg ez valami hasonló lehet. http://skyrim.nexusmods.com/downloads/file.php?id=12901
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Vik »

Hm, még mindig szeretem a kihívásokat... :)

Sikerült letöltenem, amit oly sokan hiányoltak.
Innen elérhető a Wars in Skyrim 4.2-es változata, leírással és telepítési útmutatóval. (Az oldal francia, a beépülő meg angol nyelvű, de ez senkit ne zavarjon. :) )

http://www.jeuxvideopc.com/downloads/11 ... -iv-43.php

Akit érdekel, itt elérhető az 1.5.1-es változat is. http://www.modsaholic.com/page.php?id=191

Szerk: innen pedig letölthető a 4.2.1-es változat, ami valószínűleg az utolsó volt, mielőtt a készítő törölte volna az egészet. A leírás szerint régebbi Skyrim verzióval használva komoly hibák vannak, aktuálissal még nem próbáltam.
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Akkor elég paraszt lehet maga a készítője is, azt még megérteném, hogy abbahagyja a mód fejlesztését, de hogy direkt letörli mindenhonnan...
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Sleth írta:Akkor elég paraszt lehet maga a készítője is, azt még megérteném, hogy abbahagyja a mód fejlesztését, de hogy direkt letörli mindenhonnan...
Ez sajnos nem egyedi eset a Nexuson. A Nexus csapata néha elég... hm, barom. A Morroblivion mod rég eltűnt onnan, saját oldala van már, az Elsweyr mod készítője szintén búcsút intett nekik.
Szóval nem biztos hogy a készítő volt paraszt, inkább a Nexusos srácok remekeltek megint.
Senki

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Senki »

Nagyon köszönöm
Senki

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Senki »

És akkor még egy kérdés:)

Felraktam ezt a skyuit ami szép item rendezőt csinál, működik szépen és jól, de jobb fentre egy nagy négyzetben warning üzenetet ír amibe ha szerény angoltudásommal jól veszem ki akkor nem a legfrisseb verzó van fent nekem a skyrimből (bár lehet az uiből de azt a nexusról szedtem), a skyrim verzió 1.5.26 azt is olvastam, ha nem a legfrisseb van akkor ez jön elő, van ennél frissebb patch is?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Vik »

Senki írta:És akkor még egy kérdés:)

Felraktam ezt a skyuit ami szép item rendezőt csinál, működik szépen és jól, de jobb fentre egy nagy négyzetben warning üzenetet ír amibe ha szerény angoltudásommal jól veszem ki akkor nem a legfrisseb verzó van fent nekem a skyrimből (bár lehet az uiből de azt a nexusról szedtem), a skyrim verzió 1.5.26 azt is olvastam, ha nem a legfrisseb van akkor ez jön elő, van ennél frissebb patch is?
Hivatalos még nincs, béta már van. Egyébként nekem is mindig ezt írja első indításra. Amikor megjelenik az indító menü, akkor lépj ki, majd indítsd újra a játékot.
Sziriusz
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. feb. 27., hétf. 20:07

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Sziriusz »

Nem, egészen mivel az SKSE legújabb verzióját kell futtatni.Nem a Skyrimot az SKSE-t! :!:
Avatar
alduin-
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2012. feb. 18., szomb. 0:42

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: alduin- »

Pár napja újra elkezdtem én is Skyrimozni. :) A Sky UI-t mindenképpen ajánlom mindenkinek. Előző hozzászólóhoz csatlakoznék: nekem is 1.5-ös Skyrimom van, és csak akkor kaptam hasonló hibaüzenetet, ha nem a Skyrim Script Extenderrel indítottam a játékot. Tehát ne a launchert használjátok, csináljatok egy parancsikont az SKSEE-nek, és rögtön jó lesz.

Ajánlom még a Skyrim HD-t, minimális framerate csökkenés árán sokkal élesebb textúrákat kapunk.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Vik »

Akkor az miért van, hogy SKSE-vel indítom a játékot, és mégis kapok hibaüzenetet?
Avatar
alduin-
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2012. feb. 18., szomb. 0:42

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: alduin- »

Utánanéztem, az egyetlen dolog, ami szóba jöhet, az ez (egy FAQ-ban volt):
2. Everything was fine before, then Skyrim was patched to a new version and the message started appearing.
This is because each new patch also requires an update of SKSE. So just you'll just have to wait until that is released, then get the new version and everything should be back to normal.
Szóval ha esetleg régebbi Skyrimmal (1.5 előtti) kezdted el a SkyUI-t használni, akkor az SKSE-t is updatelni kell. De gondolom ezt megtetted, szóval nem tudom. Én tegnap töltöttem le mind a kettőt a Skyrimhoz, és gond nélkül működnek. :/
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Hali!
Használja valaki a Lanterns of Skyrim modot?
Ez egy pöpec mod ami éjjel lámpásokat helyez el az emberlakta részeken, csak nálam az van hogy piros fényt vetnek sajnos.
Az angolom meg nem elég jó hogy a készítőket kérdezzem. ;)
Yusukee
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2012. jún. 22., pén. 13:37

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Yusukee »

Zagloba írta:Hali!
Használja valaki a Lanterns of Skyrim modot?
Ez egy pöpec mod ami éjjel lámpásokat helyez el az emberlakta részeken, csak nálam az van hogy piros fényt vetnek sajnos.
Az angolom meg nem elég jó hogy a készítőket kérdezzem. ;)
Én használom, nekem rendesen működik.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Ja azóta megoldottam. Az alap módhoz kell még egy submod is.
Ismeri valaki azt a modot amiben a hátizsák megjelenik a karakter hátán?
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Zagloba írta:Ja azóta megoldottam. Az alap módhoz kell még egy submod is.
Ismeri valaki azt a modot amiben a hátizsák megjelenik a karakter hátán?
Ha a SkyrimNexuson beírod a keresőbe hogy "backpack", meg lehet találni az összes ilyen modot. Bár ahogy látom, ezek csak sima látványelemek, a teherbírást növelik, de igazából nem olyanok mint az Oblivionhoz a hátizsák-inventory mod. Ott az egész inventory a hátizsák maga, ha leteszed csak az a cucc marad a karakternél, amit éppen visel, meg a fegyvere.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Hát ezért nagy kár.
Tegnap elkezdtem felrakni pár modot aztán azt vettem észre; nem tudok megállni. ;)
Mégis van olyan mod amiben a hátizsák ér vmit:http://skyrim.nexusmods.com/mods/18945Sagre Gear Backpack +100 a teherbírásra
http://skyrim.nexusmods.com/mods/13732 Bőr Hátizsák többféle(fekete,barna,csattal,csat nélkül, stb...) +50,100,300 a teherbírásra
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Itt egy iszonyat jó mod!
http://skyrim.nexusmods.com/mods/11163
Keményvonalas szerepjátékosoknak ajánlott elsősorban. Többet nem lubickolhatunk büntetlenül a jeges vízben, és egy erős hóvihar is ártalmas lehet az egészségünkre. Remek kis túlélős mod, ráadásul a hardcore verzió a fast travel-t is kikapcsolja.
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Még egy mod:
http://skyrim.nexusmods.com/mods/13486
Az állatok bundájából köpenyt és csuklyát készíthetünk. Gyakorlati haszna a látványon kívül akkor van, ha a föntebb ajánlott moddal együtt használjuk, ez esetben véd a hidegtől.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Van ez a Wars in Skyrim IV mod : ebben rengeteg plugin van(esp) miket érdemes ezekből feltenni vagy esetleg mindegyiket kell?
Láttam azt a képet a fajok méretéről, életerejéről hát nem semmi!
Tényleg csak 15Mb? Hogyan kell telepíteni, ugyanúgy mint a többi mod-ot? ;)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Vik »

Zagloba írta:Van ez a Wars in Skyrim IV mod : ebben rengeteg plugin van(esp) miket érdemes ezekből feltenni vagy esetleg mindegyiket kell?
Láttam azt a képet a fajok méretéről, életerejéről hát nem semmi!
Tényleg csak 15Mb? Hogyan kell telepíteni, ugyanúgy mint a többi mod-ot? ;)
Be kell másolni a Skyrim\Data könyvtárba azokat, amiket használni akarsz. Nyilván nem kell az összeset egyszerre.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Vik írta:
Zagloba írta:Van ez a Wars in Skyrim IV mod : ebben rengeteg plugin van(esp) miket érdemes ezekből feltenni vagy esetleg mindegyiket kell?
Láttam azt a képet a fajok méretéről, életerejéről hát nem semmi!
Tényleg csak 15Mb? Hogyan kell telepíteni, ugyanúgy mint a többi mod-ot? ;)
Be kell másolni a Skyrim\Data könyvtárba azokat, amiket használni akarsz. Nyilván nem kell az összeset egyszerre.
Na jó csak sehol nem találtam egy épkézláb leírást amiből kiderülne mi/mi is pontosan.
Aki használja ezt a mod-ot kérem írja le mik ezek, ha nem nagy kérés! Előre is kosz. ;)
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Nagyon szívesen leírnám, de nekem eltűnt a tracking centeremből a mod a Nexuson. Woah!
Így csak annyit tudok javasolni, hogy a letöltés pontnál először a Read Me fájlt töltsd, illetve olvasd el. A nagyobb és igényesebb modok készítői nagyon alapos leírásokat szolgáltatnak a telepítéshez és a tartalomhoz. Valamint, ha jól emlékszem a több fájlos modoknál mindig le van írva, hogy ez most "Less gore version", "HD version" vagy "Lore friendly" ...stb. Ezekből csak azt kell leszedned, ami a te szájízlésednek megfelelő (pl.: Ha nem akarsz kiborg robotokkal küzdeni, akik nincsenek a TES világában, akkor érthetően a ,,Lore friendly" verziót szeded csak le.)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Vik »

Dr.UnGrammar írta:Nagyon szívesen leírnám, de nekem eltűnt a tracking centeremből a mod a Nexuson. Woah!
Mindenkinek eltűnt, mivel a készítőnek elege lett a negatív kritikákból, és ha már vele szemétkedtek, akkor ő is szemétkedett mindenkivel, aki használni akarta volna. Itt találhattok egyfajta leírást hozzá.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Vik írta:
Dr.UnGrammar írta:Nagyon szívesen leírnám, de nekem eltűnt a tracking centeremből a mod a Nexuson. Woah!
Mindenkinek eltűnt, mivel a készítőnek elege lett a negatív kritikákból, és ha már vele szemétkedtek, akkor ő is szemétkedett mindenkivel, aki használni akarta volna. Itt találhattok egyfajta leírást hozzá.
Oh anyám! Kár érte...
Azért kösz a hírt.
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

A Nexus oldalakon ez nem ritka jelenség. Sajnos ez az ára annak, hogy a legtöbb és legjobb mod ott található. Érdemes ráguglizni az adott mod nevére, más helyekről esetleg még elérhető, vagy éppen azért rakja fel valaki másik oldalra mert a Nexusról eltűnt.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Közben találtam ezt a dobófegyveres módot:http://skyrim.nexusmods.com/mods/14176, de nem egyértelmű számomra ,mert gyenge az angoltudásom.
Kipróbáltam és hehéz a használata.Fejvadászoknak, tolvajoknak ideális. ;) Gyakoroltam:-jó ez mindenkinek. Gránátok, fejsze, gerely, poti, új képzettségek szóval van itt minden :shock:
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Itt kell körülnézni Wars in Skyrim témában, http://www.loverslab.com/showthread.php ... 94&page=11

Ezt a két működő linket ott találtam, de nem tudom hogy ez a teljes verzió-e, mert én nem használom ezt a modot. Nézzétek meg, hátha.
http://www.mediafire.com/?0csq313kfkctdaa
http://www.mediafire.com/?u1qb4esgp3f8szc
Válasz küldése