Modok amiket ajánlanál másoknak

Ebben a fórumban a Skyrimhoz készült pluginokról, modokról olvashatsz
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Zagloba írta:Nincs "térkaputarisznya" mod a skyrimhez??? :lol: :lol: :lol:

Na mindegy most se tudok tesztelni, de gyűjtögetni innen is tudok.
Sajnos egységes 'durability' modról még álmodni sem merek. :cry:
egységes 'durability' mod - ez alatt pontosan mit értesz?

Ezt Weapons and Armor Degradation and Repair with MCM Menu Options by marcousik - richmondb forvagy eztDienes Durability Damager by Dienes vagy ezt:SPERG - Skyrim Perk Enhancements and Rebalanced Gameplay by seorin
Zagloba/out/

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba/out/ »

Most nem tudom megnézni, ezek csak az alapjáték "cuccait" változtatják meg nem?

Szombatra hazaérek talán aztán meglesem.
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

;) Jól van dolgozzál csak,kell az új vasra is a mani ;)
mrkoli
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2014. dec. 20., szomb. 0:22

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: mrkoli »

lecsökkent a fegyvereim sebzése, mindegyiknek kb 30-40 %-kal, ezután feltettem a weapons and armor fixes modot, mert ezt olvastam külföldi oldalakon, de nem segített semmit, valaki nem tud rá megoldást, vagy előfordult -e valakinél?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: TGWH »

mrkoli írta:lecsökkent a fegyvereim sebzése, mindegyiknek kb 30-40 %-kal, ezután feltettem a weapons and armor fixes modot, mert ezt olvastam külföldi oldalakon, de nem segített semmit, valaki nem tud rá megoldást, vagy előfordult -e valakinél?
Izé nem lehet hogy javítani kell őket? Vagy az másik játék volt?
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: genndy »

mrkoli írta:lecsökkent a fegyvereim sebzése, mindegyiknek kb 30-40 %-kal, ezután feltettem a weapons and armor fixes modot, mert ezt olvastam külföldi oldalakon, de nem segített semmit, valaki nem tud rá megoldást, vagy előfordult -e valakinél?
Nincs ilyen hiba. Maximum te vagy beteg, nézd meg az Aktív hatásoknál. Vagy föltettél valami ezt befolyásoló modot, de akkor azt neked kell tudnod.
Oblivionba kellett kalapálni a fegyvereket mert koptak.
Zagloba/out/

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba/out/ »

Igen valószínűleg valamiféle negatív hatás lesz ez..

Egyébként régebben sokat gondolkodtam én is azon hogy kiveszem, vagy redukálom a templom oltárok hatásait.
De közben rájöttem, hogy felesleges mert ha a vadonban megbetegszem, vagy megsérülök netán átfagyok; akkor úgyis 90 % hogy a hollók és farkasok katonája leszek...szóval maradt.
Meg ugye ha már nincs konkrét szakrális mágia akkor ez bőven belefér.
Bár szerintem csak a gyógyító hatást hagyom meg.
Remélem van már ilyen mod!?;)
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

rohadt telefon mindig jobban tudja mit akarok írni;" ..lakomája..."
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Először is ne igyál annyit,akkor nem lesz okosabb nálad a telefonod :D(igyál inkább Herbal teát,mondjuk Gingko Bilobát) :D ,másodszor ezt most találtam,véleményem szerint ingen praktikus lehet egy hard core fktorban:
By Brodual - Dynamic Things - More Interactive Objects - Dynamic Things - Woodpiles and Barrels and More Oh My by Dominoid
HDnikol

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: HDnikol »

Dynamic Things ez nagyon jó, sokszor mentete meg az életem:) pl a farakás ha tűzet kelletem gyorsba rakni nehogy halálra fagyak, Frostfall Winter editontól.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

A "hollók és farkasok katonája" nagyon badass-en hangzik. Szerintem védesd le minél előbb!
Zagloba/out/

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba/out/ »

Vagy megalapítom Égkoszorú első táj és vádvédelmi szervetetét...
Van egy olyan érzésem hogy elleszekpár napig amíg a felgyülemlett modokat tesztelem és integrálom...ám mostanság az "élet" démoni síkján ragadtam. ;)
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Na persze,elképzelem hogy éppen fagyűjtés közben megpillantok egy pumát amint éppen egyik lábát felemelve levizel egy indákkal jócskán benőtt réginek látszó sírkövet. Odamegyek,hogy megvizsgáljam közben a fáklyámmal hadonászva és hangoskodva elzavarom a ragadozót. Félrehajtogatom az indákat,amin ugyan kopottan de jól olvashatóan a következő felirat áll: "Itt nyugszik Zagloba a korhely,Égkoszorú első táj és vádvédelmi szervezetének megalapítója,életének delén járva tragikus módon távozott közölünk miközben előadást tartott a rifteni árvaház gyerekeinek, egy pumatámadás áldozata lett" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zagloba/out/

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba/out/ »

Vagy a vadonban elhalálozva, lelkem egy arra járó medvébe költözik.
Az addig betanínott erdőjáróim pedig megdöbbenve veszik tudomásul hogy egy fekete medve issza a fönők mézborát.
Mindezek után Zagi Maci néven vándorénekesnek szegődik egy khajit karaván mellé...
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Még sosem hallottam medvét énekelni. Biztos jobb lehet mint az X-faktor...
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Csak egyet kérek a Bethesda Game Studios-tól,hogy a következő The Elder Scrolls(6) motorja ettőlhttps://www.youtube.com/watch?v=imo72mt_7tM ne legyen rosszabb,a többit majd megoldjuk módosításokkal :D ,úgy mint most a Skyrim-nél is ;)
Szerk.: Itt jobban látszik a motor teljesítménye:https://www.youtube.com/watch?v=N4ony2r0QFs
Although
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 9:57

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Although »

Pillanatképek.
Csatolmányok
Ez szerintem egy jó mod Aela-ra. Kevés ilyent használok, főleg jórész szar koreai modok vannak de ez jó lett.
Ez szerintem egy jó mod Aela-ra. Kevés ilyent használok, főleg jórész szar koreai modok vannak de ez jó lett.
Úgy gondolom lore friendly, vérszomjas nord barbár. Sajna a játék nem ad kellő tartalmat hozzá :)
Úgy gondolom lore friendly, vérszomjas nord barbár. Sajna a játék nem ad kellő tartalmat hozzá :)
Kis pók invázió a kicsik nagyon rosszak, hibernál a mérgük velük kell kezdeni. Oké vagy 8-szor töltöttem vissza míg sikerült Durazzal minden pókot elintézni.
Kis pók invázió a kicsik nagyon rosszak, hibernál a mérgük velük kell kezdeni. Oké vagy 8-szor töltöttem vissza míg sikerült Durazzal minden pókot elintézni.
Pillanatkép :)
Pillanatkép :)
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Genyók a pókok az egyszer biztos,mondhatni életveszélyesek. Messze a legjobb Aela és a többi Warmaidens(kinézet) mod az ezBijin Warmaidens in Requiem,Requiem nélkülBijin Warmaidens,bár ennek ellenére kimondottan Aela-ra nálam ez a favoritSycos Beautiful NPC - Aela The HuntressKép
Although
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 9:57

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Although »

Hát igen ki hogy szereti beleélni magát a világba. A companions az egyik amire, talán az egyetlen, melyre van javítás sztori . Az enhanced skyrim faction. És ehhez van egy alela mod is. kicsit nehéz volt vele összehoznom a Bean féle Alelát. De a TEs5 patch az megoldotta.

Edit: Egyébként meg a witcher 3 minimum igénye majdnemhogy 1,5x-se a DA3 highnak. Beth az nem fog ilyet csinálni senki nem csinál ilyet aki az eladott példányszámot nem akarja bekorlátozni :)
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Én meg pont fordítva gondolom,szerintem tekintet nélkül a gépigényre már egy Next Gen játékot programoznak és a rajongók elvárják,hogy tökéletes optimalizáltság mellett de minden téren megállja a helyét. Én arra számítok,hogy egy mostani felső-középkategóriás gépen még szépen fog menni(nem full hd-ben) ;)

Szerk.: Újból felhívnám mindenki figyelmét,a Dead is Dead mod-ra amit a hardcore mod pack alapjának javasoltam,használjátok ki hogy van ilyen,azzal együtt gondolva ezt,hogy hozzáteszem egy keményvonalas rpg szerintem mindenképpen legalább is kezdetben egy kulcsszóra kell hogy épüljön,ez a szó cs-vel kezdődik és apat-tal végződik :D(nem néztem meg a Magyar értelmező kéziszótárt de az én olvasatomban min.4főt jelent de inkább többet)
Although
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 9:57

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Although »

Akkor még nem láttad a minimum igényt ugye?
3.5GHz i5
HD7870
6Gb ram
stb. Ez nem az ajánlott az kicsit durvább.
R9-es kártya meg még jobb proci.
Na igen. Kicsit csalódtam a lengyelekben. :)
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Helló Zagloba ezekre gondoltál ugye? kérdés hogy ezekhez van e útmutató hogy mit és hogyan kell feltenni. angol hiányában a profikra vagyok utalva és a tapasztalt írásokra.
► Show Spoiler
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Igen ezekre. Mondjuk azóta már bővült a sor, főleg a Kull által linkelt modokat felhasználva.
Meg ugye még 3 új terület is lesz benne...

Sajnos nekem nincs időm most útmutatókat készíteni, de Kull készített jópár hasznos anayagot amiknek ezek telepítésénél is hasznát veheted.

Nem lesz sok időm tesztelésre sem, nemhogy végleges verziót fektessek le.
Viszont amint feláll az új rendszerem mega lecsengenek a magánéleti dolgaim; akkor indítok egy sorozatot az elejétől kezdve a moddolást.
Ám hogy ez mikor lesz arról fogalmam sincs, lehet hogy csak a nyáron.
mrkoli
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2014. dec. 20., szomb. 0:22

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: mrkoli »

feltettem Kull által összeállított mod pakkot, az lenne a kérdésem h bármilyen fegyver modot fel lehet rá tenni, attól függetlenül h nincs benne a dual sheath redux modban? ha viszont benne van akkor újra kell tenni a dual sheath redux modot?
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Igen jobb ha újrarakod és ne felejtsd el,hogy dual sheath redux patch-et neked kell manuálisan kitörölni!
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Kull mester egy hét nonstop gályázás után,félnapi pihenőjén megint beletenyerelt valamibe :D
Srácok,új dimenzió nyílt meg a Skyrimben! :twisted: Célzott támadás,akár az ellen lábujjára is rávághatsz,víz alatti harc!!! :o De beszéljen helyettem a szokásos bemutató videóm ;) Itt most az volt a teszt lényege,hogy működik-e a Deadly Mutilation-al,mert ha igen akkor szinte mindennel passzol,működik,víz alatt is :lol:

Character Behaviors Enhanced video by Kull
Kép
Spoilerben leírom,hogy mit tud és hogy milyen mod-kat kell figyelni,nyomon követni,mert nagyon nyomatják :D
► Show Spoiler
És végül egy igazi csemege a hardcore mod pack-ba:by BrodualImmersive Detection of NPCs,Immersive detection of NPC by kkil001 és ez még Campsites in Skyrim
Most utazok a gályára, sziasztok!
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Sziasztok. tudtok olyat hogy medium szintű módok? Kull mester utolsó mód packja valamiért megfeküdte a gépem gyomrát és hiába raktam úgy fel ahogy ő be mutatta videón nem akart menni elinduk de azonnal ki is lépett sajna. ezért érdeklődök kisebb szintü pack iránt.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Vik »

krisztyan írta:Sziasztok. tudtok olyat hogy medium szintű módok? Kull mester utolsó mód packja valamiért megfeküdte a gépem gyomrát és hiába raktam úgy fel ahogy ő be mutatta videón nem akart menni elinduk de azonnal ki is lépett sajna. ezért érdeklődök kisebb szintü pack iránt.
Ha indulásnál azonnal összeomlik, az többnyire azt jelenti, hogy hiányzik egy .esm állomány. Egyébként nem tudok olyan csomagot, amit szeretnél. De a Skyrim Nexuson jelenleg 38556 db mod érhető el, válogass onnan.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

na persze ha értenék angolul párdarabot tudok csak de az is úgy hogy volt pár magyar cikk a módokról hogy mi mire jó
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Vik!

Hol tudom beállítani a kötetlen skyrimban, hogy a fő küldetésszál is éljen?
Mert mod konfigban ilyet nem láttam.

Első próba kötetlen skyrimmal, hardcore mod pack mellett, rongyosként kezdve: 5 percig éltem...

Ezennel átkeresztelem SkyZ-re a pakkot...nagyon beteg, itt valóban az életutad lesz a kaland és nem csak a játék történetei miatt fogsz izgulni...
De hívhatnám Total Hardcore-nak is...;)
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

jól hangzik a cím meg tudnád osztani hogy mik vannak a pack ban ?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Vik »

Zagloba írta:Vik!

Hol tudom beállítani a kötetlen skyrimban, hogy a fő küldetésszál is éljen?
Mert mod konfigban ilyet nem láttam.
Sehol, ezt a lehetőséget nem vette figyelembe a készítő, utólag pedig csak úgy tudná belerakni, ha újrakezdené az egészet. Feltéve, hogy a helgeni szálra gondolsz. Egyébként elég elszívni egy sárkány lelkét, és máris meghívnak a Szürkeszakállúak.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Értem, köszi!

Nagyon jó ,hogy elkezdtetek magyarítani a modokat; örök hála!
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Zagloba írta:Értem, köszi!

Nagyon jó ,hogy elkezdtetek magyarítani a modokat; örök hála!
Akkor hálából összedobhatnál legalább egy 1-fél órás videót,hogy lássuk mi a helyzet és ha lehet ne 5 perc alatt végezzed be,segítségül hívhatnád pl. őt:Cerwiden -SMART Healer- AI Configurable Companion by Mujuro,a legintelligensebb és főleg egy hardcore faktorban a leghasznosabb követő,aki létezik. Folyamfenyvesben találod az Alvó Óriásban.(asszem :) ) De most komolyan tedd fel,érdemes megnézned!
Ja meg kipróbálhatnád,majd a Character Behaviors Enhanced-et,mert semmilyen bug-ot nem tapasztaltam,annak ellenére,hogy nincs kész csak tesztelésre adták ki,egy gombnyomás és fenn van és egy, aztán lenn. Legalább nem csak utánad úsznak már,hanem meg is tudnak támadni,mármint gondolom(úgy tudom) ezt már feltetted:Skyrim Swimming Enemies,meg ha pl. lopakodnod kell de az ellen tőled embernyivel magasabban egy sziklaszirten áll akkor simán levágod és nem a levegőt csépeled,szóval jó,jó lesz!
üdv!
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Fél éve nyomon követek egy mod-ot és lassan a finisbe ér,ha kész értesítelek titeket!
Friss kép:
régi videó: [WIP] Skyrim Spear and Javelin Mod Teaser
Although
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 9:57

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Although »

Oké kicsit keresgéltem. Pár mod amivel anno próbáltam pótolni a requiemet.
Ezeket a modokat sosem a tömeg modok között találjátok mivel azoknak már nem sok köze van a világhoz zömmel.
Az első az az advanced shirne. És egy nagyon jó mod szintén kicsit visszahoz az Oblivion színvonalából. Az istenek már nem közömbös seggfejek mint az alapjátékban.
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/21349/?

A második már túl mutat jelen Requiem színvonalán és a régi Xarrian verzió szintjén van. Biztos vannak még akik emlékeznek az oblivionban nem lehetett csak úgy megsebezni a ghostokat normalfegyverrel. A morrowindről meg már nem is érdemes beszélni mai népségek számára az játszhatatlanul nehéz alapból is. Szóval scary ghost
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/36525/?

Így hirtelen ennyi ami eszembe jutott érdekes mód.

Edit: Ez használható a perkus maximussal is úgy tudom. Koncepció egyszerű. Alapjátékból csinált egy rp változatot mindenfajta nagyobb átalakítás nélkül. Tehát ha lv1-5 tartományban vagy vagy lv10-ig de legjobb elolvasni amit ír. Szóval ne menj neki mindennek mert az ellenfeled nem veled szintez tehát lehet lv20-as és lehet egy jégviharral vagy tűzlabdával fog üdvözölni :) Jópofa kis dolog. Ez tényleg nem szól másról mint az alapból kihozta amit lehet.
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/25869/?

Egyszerű kis modoska werewolf passive dologra, egy jópofa kieggel.
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/22165/?

És hát mindennek az alfája omegája syclonix mestertől.
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/21587/?
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Szia Kull mester szeretném kérdezni hogy a brutal pack helyett van valami tipped közepes gépre mod packot iletőleg? a utolsó mod packodat most próbálom majdfeltenni egy próbát meg ér hátha sikerül végre be üzemelni hossza pihenőt után, ha még sem sikerülna azért kérdezek előre, hogy vagy amúgy?
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Most szerencsére épp pihenünk,én megvagyok köszi,elvonulva beépülőket magyarítgatok és most elárulom neked,hogy elkészültem egy újabb mod packkal ami könnyen elképzelhető,hogy neked is jól elfut,mert a szaros laptopomon 6 másodperc alatt tölti be az állásomat benti térben,ahol 80-ig is felmegy az FPS és kint a leghúzósabb helyen is tartja a 20-at pedig nem kismiska beépülők vannak benne!!! Számomra a 20 fps az már nem játszható szint de egy asztali gépnek még bírnia kell és én így szeretem a Skyrimet,amilyen most lett de az utóbbi dologból(kinti 20fps) adódóan ezt a jövendőbeli gépemre csináltam,amire épp most gályázom össze a gempát. Rájöttem olyan dolgokra vagy inkább találtam olyan dolgokat,amik nem feltétlenül szedik szét a vasat de még is szanaszét verik pl. .....inkább nem is mondok többet,biztos kell pár nap amíg a felrakási segédlettel,hibaszűréssel együtt összeáll de ha kész van,akkor megosztom.

szerk.: Nem,nem én csináltam amit linkeltél nem tudom,hogy mi az az oldal.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

nagyon köszi szépen a jó hírt és örülök hogy jól vagy.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Although írta:És hát mindennek az alfája omegája syclonix mestertől.
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/21587/?
Na ez odabasz. ;)
(Igaz én az Oblivion carry-t kivettem, mert amit én használok mégegyszer keményebb)

Videóra mostanság ne nagyon számítsatok, de haladok...(Ha lesz időm holnap készítek egy gyors anyagot)
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

ez részletesebb karakter generálást tesz lehetővé?
Although
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 9:57

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Although »

Zagloba írta:
Although írta:És hát mindennek az alfája omegája syclonix mestertől.
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/21587/?
Na ez odabasz. ;)
(Igaz én az Oblivion carry-t kivettem, mert amit én használok mégegyszer keményebb)

Videóra mostanság ne nagyon számítsatok, de haladok...(Ha lesz időm holnap készítek egy gyors anyagot)
Ami nekem probléma volt vele az az, csinálok egy karit mondjuk mágus meg mondjuk hozzá való csillagkép és már van egy 40-es destructionom nem tudom ezt kezelte valahogy e.
A requiem alapból 5-ről indul és abból lesz10, 15 fajtól függően tehát ott ez megoldott. itt viszont gondolom hozzáadódott az alapértékekhez a bonus és már elszállt az egész. Ez valahogy kezelve van már?
Le kellett volna nullázza a gyerek gondolom az alapértékeket.
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Ez tényleg igen jó lehet de nekem ez a szint már csak tisztán magyarul értelmezhető még úgy is nagyon odafigyelve,próbálgatva a dolgokat. Ilyen formában(angol) nem tudnám hogy pontosan mit csinálok. Különösen a szerepjátékoknál a beleélés miatt is atom fontos(NEKEM),hogy minden magyar legyen ha nem akkor látványban magyarázza el a történéseket és jól érzékelhető visszacsatolások sorozatában.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Most tesztel(t)em elég jól néz ki eddig. De erre még ránézek pontosan.

Visszaraktam mégis az obli carry-t, mert azzal működik a hp reg tiltás( a realistic carry weightsel nem), meg most hogy végre súlya van a nyílvesszőknek, így jobb is lesz valamivel a balance.
Although
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 9:57

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Although »

Ez egy régi mód és az emberünk valahogy próbálta visszacsempészni az elder Scroll 4 színvonalát a TESV-be. De ez lehetetlen ez túl gagyi ,ág az oblivionhoz képest is :)
Nem bonyolult, az oblivionba fix birthsign volt amit a karakter generálásnál választhattál az még egy kicsit a régi rpkre ütőt itt ezt megölték benne és össze vissza változtatgathatod az idióta álló kövekkel :)
Ez ezt kiüti. És bár minden tulajdonságod fejlődik a születési alapok jobban és rögzített a birthsight is. Valamint, ami egyedi, szintén válathatsz classt is mint az obliba. Csak épp semmi értelme nincs mivel az alap attributokat is kiölték a játékból, mint az erő, ügyesség akaraterő. Amivel értelme lenne. Szóval ez egy kis romantika a múltból.
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Ez " obli carry" pontosan mi?
Although
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 9:57

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Although »

Szállítható súly. Oblivion szerint a fajokra.
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Although,amiről te beszélsz az általánosan már szinte minden stílusban igaz,valamiért elpuhítottak mindenkit a játék készítők vagy erre van igény és a kemény vonal az már csak réteg lenne,én nem tudom. De azért vannak a mod-ok,hogy ezt ki korrigáljuk ;)
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Although írta:Szállítható súly. Oblivion szerint a fajokra.
Értem de konkrétan melyik beépülőről van szó?
Válasz küldése