Modok amiket ajánlanál másoknak

Ebben a fórumban a Skyrimhoz készült pluginokról, modokról olvashatsz
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

TGWH képzelheted, milyen a munkamorál, ha félszemem a morrohun fórumán van.

Zagloba ne is mond... Én senkit sem tudtam még rávenni ilyesmire, így maradnak a mély sóhajok és scriptelt npc-k.
Amúgy Kull mesterrel mit néztetek a fizikai motor rendbetételére? Eddig csak arra nem találtam gyógyírt.
HDnikol

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: HDnikol »

Sziasztok.

Bocsi de kicsit bele folyok Although által nagyon dicsért Requeimes beszélgetésbe.

Although mutas pár modot amit csináltál, " Úgy tanultam, előbb le kell tenni asztalra valamit utána lehet áradozni rajta." Te szavaiddal élve, kiváncsi vagyok rá.
Az Ellenség képesség részhez Troll, Gargoyes. Requeim nélkül és mások által készitett modok nélkül.
Remélem tudod értelmezni a képeket Although.

Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

http://youtu.be/TGFexCIi1zw
itt az a gondom hogy a 130 as módot felül kellene írni vagy nem kellene ? mi amegoldás rá? avideó szerint ez nem lehetséges semmi felülírás nincs csak szépen csöndben lefut és anyi.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

el vagytok látom fő a szeretett :)
Although
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 9:57

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Although »

HDNikol: Ki beszélt itt arról én csináltam modot? Kezdődött egy vita amiből kiszálltam, írtam is részemről lezárva.
Betettem egy értékelést kedvenc modómról és ez a semmi ember tovább folytatta azt a vitát amire írtam ne folytassuk. Olvasd már el mi történt.
Nyílván én is átvettem a stílusát ahogy nekem írt abban a stílusban válaszoltam. A személyeskedést nem én kezdtem!!! Sose megyek bele személyeskedésbe, úgy hogy én kezdem!
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Although írta:Figyelj buzi faszfej! Szart se tudsz rólam és én se rólad el kezdtél személyeskedni kis köcsög vegyél vissza az arcodból már ne a bill. előtt keménykedj már.
Age of conan-al játszotta akkor mikor 2 HC guild volt az egész szerveren akik a raideket le tudták nyomni. Fél-1 évig tartott míg a funcom által zseniálisan megkreált egy 24-es raidot le tudtunk nyomni. Hajlandó voltam a külföldi haverokkal egy délutánon át egy groupot csinálni ahol jó ha 5-ből két boss-t le tudtunk szedni 5 óra alatt. És élveztem mert olyan volt a körítés. Szóval szart se tudsz rólam. HC rpsekkel játszottam majd három évet akik közül nem egy jobb sztorit írt beképzeltség nélkül, mint amit a nagy játékgyártók csinálnak. Folyamatosan nyomod nekem a szöveget bazdmeg ne írj rám mint látod nem válaszoltam az utolsó üzenetedre utána betettem egy értékelést a kedvenc módomról, te meg egy faszopó köcsög gyökér elkezdtél arcoskodni. Nem tűnt fel nem válaszoltam már a beírásaidra????
Ha azt mondom, hogy ragnarok online-oztam régen, akkor én is menő csávó lehetek? :)
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Bene docet, qui bene distinguit.
Although
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 9:57

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Although »

Tőlem :) Nem én kezdtem személyeskedni. Legfeljebb írtam, ha betesz egy képet a requiemes ostromról is ahol az óriások futnak akkor azt megtapsolom. :) Volt rajta egy kis vita de lezártam mikor azzal jött, hogy a perxus maximus jobb mint a requiem. Mert itt már nem érdemes folytatni. Nyilván írja, jobbat ír, most is dolgozik rajta mint a requiem. Ezt még el is hihetem.
Azért írtam, jelezzem azt se tudja ki vagyok de személyeskedik, ehhez nagyon hülyének kell lenni szerintem. Ha írtam is durvát amin megsértődhetett azt konkrétan a betett képeire tettem nem rá.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Bene docet, qui bene distinguit.

Hogy válaszolna az aki nem tud érdemben vitázni; inkább meghúzza magát?! ;)
Összekeversz valakivel, semmiféle képeket nem linkeltem be...és nem szoktam ilyeneken megsértődni, láttam már nagyobb "vérpistikét" is.
Ha neked ez a személyeskedés akkor te valóban messze vagy a valódi szerepjátéktól...
Hagyjátok szegényt, online játékokon szocializálódott...;)

A fizikai motor egy nagy katyvasz.
Ahogy eddig tapasztaltam egységes, "jó" megoldás nem nagyon van.
Egy csomó hibajavítást lehet alkalmazni: rongybabák, nyílvesszők becspódása, sebesség, a harc okozta fizikai behatások módosítása stb...
De bármennyi ilyen kisebb hibajavítást alkalmaztam, mindig volt valami elképesztő fizikai bug.

Majd még Kull is nyilatkozik erről szerintem.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Zagloba írta:A fizikai motor egy nagy katyvasz.
Ahogy eddig tapasztaltam egységes, "jó" megoldás nem nagyon van.
Egy csomó hibajavítást lehet alkalmazni: rongybabák, nyílvesszők becspódása, sebesség, a harc okozta fizikai behatások módosítása stb...
De bármennyi ilyen kisebb hibajavítást alkalmaztam, mindig volt valami elképesztő fizikai bug.

Majd még Kull is nyilatkozik erről szerintem.
Ha ezt Kull is olvassa, akkor jelezném, hogy elsősorban a misc kategóriás tárgyak természetellenes ugrálása miatt vérzik a lelkem.
Különösen a kézzel berendezett Morrowind és az Oblivion Decorator Assistant modja után.
(Az utóbbi Skyrim-es megfelelőjét már kipróbáltam és szerintem nem működik)

Köszönöm!
Although
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 9:57

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Although »

2014. dec. 31., szer. 19:10 Bejegyzés
És alatta a képek.
Hiba volt válaszolnom rá mert talán volt egy kis igazad megsértődtél, bár Kullnak ment . Én is írhattam volna milyen rpről beszélünk mikor kis bikinis cuccban szalad az egyik főszereplő. De minek nincs hozzá közöm. Ezért írtam zárjuk le.
Csak viccesnek találtam a 1.5 perc alatt szaladtak,óriásokkal a seregben, meg igen kettőnk közül nem nekem volt nagy arcom. Csak nem tettem szóvá. Mert engem nem zavar.
Valóban Kull képei nem a tieid. Így meg végkép nem értem neki lett volna joga megsértődni nem neked.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Ha felfogtad volna vita lényegét akkor tudnád, hogy Kull valóban berágott rád, amit meg is tudok érteni... ;)

Jómagam csak a saját habitusomból kiindulva kezdtem részt venni eme szópárbajban, hogy nagyjából leszűrjem milyen kaliberű emberrel van dolgom ami a szerpjátékokat és a hozzájuk kapcsolódó szubkultúrákat illeti.
Ettől még lehetsz becsületes, jóvaraló ember, de fogadd el hogy az igazi szerepjátékosok nem nagyon játszanak online felületen és eléggé lenézik azt..

Hozzáteszem játszottam régen a requeimmel(de főlegkét munkatársam és a mai napig használom pár alkotóelemét, de összeségében nem tartom valami nagyra.
Although
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 9:57

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Although »

Ember nem vagy piskóta. Miután lezártuk azt az értelmetlen vitát. Te voltál az a szerencsétlen aki a betett mod elemzésem után elkezdtél parasztoskodni, méghozzá csőstül. Holott le volt zárva a téma már nem válaszoltam a beírásaidra. Direkt kerülve az értelmetlen vitát.
És most úgy csinálsz mint aki csak saját habitusa szerint. Istenem neked aztán van bőr a képeden. Ezért is gondoltam te tetted be a képeket. De megnéztem nem.
Edit: Ha nem menne a visszaemlékezés. "Tegnap, 21:59 " Szerintem innen érdemes. De nézheted előtte is. Na ez vagy te és nem a habitusod :)

Már nem vagyok mmoban a Conan volt az első és utolsó. közte swtor rövid ideig. Jó volt szép volt ma már olyan mint a többi. amikor beléptem csőstül jöttek, tömegével rpsek szertte európából. sokan észak európából. Csodálatos két-három év volt még a régi angolt is használták az eventeken. Miközben egymáson nevettünk a funcom által megkreált rémálmokban. De így mindig volt miért a következő hétvégén próbálkozni.
Zagloba/out/

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba/out/ »

Értsd már meg ember!

Amikor te elkezdtél játszani ilyen " kemény rpg-kel" én már szinte betéve tudtam rgy fantasy világ legendáriumát, summáriumát, bestiáriumát, irodalmát(ami önmagában meghaladja az általad játszott összes játék írottmegjelnési formáját.
Saját magunk alkottunk városokat, ,szervezeteket, vámokat, kasztokat, fajokat stb...

Novellákat is írtunk, és bármilyen hihetetlen is számodra de volt nem egy olyan szituáció amit nem a karakterlap, hanem az intelligencia és a valódi szerepjátékos tudás oldott meg.
Te meg jössz lefikázol valamit, aztán amikor làtod hogy itt náladnál elhivatottabb és képzettebb és összetartóbb(igaz Kull?!) szerzetek vannak csak elkezdesz habogni...

Ez meg te vagy. Csak egy kérdés:szoktál olvasni? Ha igen miket?
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: genndy »

Dr.UnGrammar írta:Ha ezt Kull is olvassa, akkor jelezném, hogy elsősorban a misc kategóriás tárgyak természetellenes ugrálása miatt vérzik a lelkem.
Különösen a kézzel berendezett Morrowind és az Oblivion Decorator Assistant modja után.
(Az utóbbi Skyrim-es megfelelőjét már kipróbáltam és szerintem nem működik)
Köszönöm!
Kényszeríts valami vsyncet, vagy limitet, 120 fps fölött meghülyül a Havok motor, csak ez a baja. ini-ből is lehet, meg videokártya vezérlőpultból, amelyik jobban tetszik.
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Although írta: A személyeskedést nem én kezdtem!!! Sose megyek bele személyeskedésbe, úgy hogy én kezdem!
Ezt írtad korábban szó szerint idézet:
"Kull erre azért ne legyél büszke, a képek alapján fullosan overhyped a mondókád :) Óriások a seregedben.
Tényleg mellőzük amikor csalással meg élvezkedős páncéllal nyomulunk. :)
Hagyjuk is a témát. Majd ha Requeim-es változatot full fokozatban hozod, azokat a képeket mellékelve lehet verni a nyálat erre semmiképpen"

Hallod emberke mi ez ha nem személyeskedés,hööö és pluszba még hogy nem is te kezdted mi? Amit most csinálsz azt hívhatjuk hazudozásnak,jellemtelenkedésnek de akár önmagaddal való meghasonulásnak is :D
Although
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 9:57

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Although »

Kull ne játszd a hülyét, nem áll jól. :)
Tényleg ennyire szájbarágósan kell?
Olvasd már el amit írtam, persze folytathatjuk is ha akarjátok te leszel a könnyebb dió. :)
A világtól idegen cuccokkal meg az egy perc alatt szaladó óriásokkal :)
Nincs értelme. De ha igen nyomhatjuk is én angolul nyomtam külföldi szervereken olyanokkal akik nagyon jók voltak nagyon nagyon jók.
Persze nem érdekelt a műfaj annyira mint titeket. Viszont próbálom maximálisan követni a lorét és nem bikinis csajokat bámulok a képernyőn. :)
Although
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 9:57

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Although »

-Oké az okos zaglobának, ha érdekel velük voltam. Ő az utolsó volt azok között akikkel próbáltam, én béna :) játszani a szerepjátékot.
Ez itt Asfrid és a tales from Asheim egy északi kiscsaj volt. Nem olyan jó mint akik a játék fénykorában voltak(2008-2011). De jó.
http://forums.ageofconan.com/showthread ... rom-Asheim
És minden respectem az övé volt mert egy 2013-ban amikor már csak a rohanás és a skyrim és a többi szuper mmo korszaka jött el ő még nem adta fel.
Már csak néhányan maradtak a több ezerből akikkel anno együtt nyomtam. És akiknek az első raid rp eventet köszönhettem és megismertem a világukat.
Persze egyiknek se volt ekkora arca mint neked. :) Mind közül egy svéd ápolónő volt a legszerényebb pedig amit letett elénk eventet az még a nem gyenge egykor kalandjáték író funcomosokat is megette reggelire :) Szóval ennyi nagyarcukám :)
Zagloba/out/

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba/out/ »

Ezennel kapsz tőlem, egy cédulát.
Bár neked a felé is elég lesz ahogy látom.
Tudod 1997-ben(13 évesen) amikor az első kalandomat meséltem, meg nem voltak mmo-
k,csak könyvek, cerua, kockák, focilabda, fakard, lovaglás és az emberi elme végtelenje...

Ennyi volt...gyere Kull folytassuk tovább!
kenjike233

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: kenjike233 »

Sziasztok..bocsi h kozbeszolok..meg bocsi h ide irok a hulyesegemmel..de ez az eggyetlen aktiv topic..na..nemtudja nekem valaki megmondani h miert nem tudok letolteni eggyetlen darab plugint se?? Az szamit h androidos tablettel probalok letolteni? Probaltam wifivel..mobilnettel..masik teloval..tabbal de semmi..el sem indul a toltes..:/ elorre is kossz
Zagloba/out/

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba/out/ »

Na kérem szépen.

Kull! Te használtad-e már a belső nézetes lovaglást?
Mert már nézegettem Brodualnál, de nálam valamiért nem működött.
Pedig a convencients horses moddal, meg van valami lovasharcos beépülő, egy kicsit fel tudnám dobni a sztyeppét; nem gondolod?!
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Ezzel tökéletesen lehet pl. íjjal célozni lóról is:Enhanced Camera by LogicDragon és ezzel még kompatibilis isImmersive First Person View by meh321. Először tedd fel az előbbit,teszteld és ha nem elég jó valamiért, akkor mehet az utóbbi is,ennél már az MCM menüben részletesen be lehet állítani elég sok minden.

Szer.: Én tökéletesen megvagyok az Enhanced Camera mod-al,annyi hibát néha tapasztaltam ha lóról íjjal mellé megy egy lövés utána nem engedi újratölteni és ilyenkor gyors le a lóról és vissza,aztán már jó is. Meg biztos vannak hibái még de tapasztalatom szerint a legkevésbé bug-os,meg lehet vele elégedni,aztán ha felmegy hozzá még az Immersive First Person,akkor még jobban saját igény szerint meg lehet szabni a belső nézetet és a beállított billentyűvel ki és be is lehet kapcsolni ha épp arra van szükség.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Nettó 120 e Ft plusz álljátok a napi kajámat és szívesen leszek Moderátor itt... xD
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Vik »

genndy írta:Kényszeríts valami vsyncet, vagy limitet, 120 fps fölött meghülyül a Havok motor, csak ez a baja. ini-ből is lehet, meg videokártya vezérlőpultból, amelyik jobban tetszik.
Sőt, ENBseriesben is van ilyen lehetőség.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Vik »

Dr Lecter írta:Nettó 120 e Ft plusz álljátok a napi kajámat és szívesen leszek Moderátor itt... xD
Köszi, megoldom ingyen.
Egyúttal megkérném a résztvevőket, hogy a személyeskedő vitákat a továbbiakban magánjellegű üzenetekben intézzék el.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Vik »

kenjike233 írta:Sziasztok..bocsi h kozbeszolok..meg bocsi h ide irok a hulyesegemmel..de ez az eggyetlen aktiv topic..na..nemtudja nekem valaki megmondani h miert nem tudok letolteni eggyetlen darab plugint se?? Az szamit h androidos tablettel probalok letolteni? Probaltam wifivel..mobilnettel..masik teloval..tabbal de semmi..el sem indul a toltes..:/ elorre is kossz
Ha a magyarítást le tudod tölteni, akkor nem tudom, mi lehet a baja. Ha az sem megy, akkor valószínűleg letöltésgyorsítóval próbáltad, és letiltott az oldal.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

genndy írta:Kényszeríts valami vsyncet, vagy limitet, 120 fps fölött meghülyül a Havok motor, csak ez a baja. ini-ből is lehet, meg videokártya vezérlőpultból, amelyik jobban tetszik.
Elég komplikáltan hangzik. Ha jól értem, akkor a Nvidia kezelőfelületén kell valamit megerőszakolnom vsync címen. Great!
Mellékesen kösz a tippet! Majd beszámolók, ha odajutottam!

Update:
Vik írta:Sőt, ENBseriesben is van ilyen lehetőség.
Ezt nem értem. Arra gondolsz, hogy az egyik ENB tud ilyen modot integrálni a játékba? Vagy az ENB beállításoknál tartalmaz ehhez hozzárendelt "csúszkákat"?
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Dr. úr!

Jelentem most fogtam fel a problémája lényegét és van rá orvosság. Érdekes módon a legújabb ENB binary-t használva pontosabban szólva,olyan ENB beállítást használva,ami a legújabb ENB binary-ra lett írva megszűnik a kép"szétesése" IS. Példa BLEAK\UNLBLEAK ENB.
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

A vicc kedvéért legalább az első fél percet érdemes megnézni CHRISTMAS SPECIAL! by pshycho MMOxReview
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Kull írta:Dr. úr!

Jelentem most fogtam fel a problémája lényegét és van rá orvosság. Érdekes módon a legújabb ENB binary-t használva pontosabban szólva,olyan ENB beállítást használva,ami a legújabb ENB binary-ra lett írva megszűnik a kép"szétesése" IS. Példa BLEAK\UNLBLEAK ENB.
Köszi!
Csak, hogy további támpontokat adjak: a hírhedt semmi nem marad a helyén bug
Amikor óramű pontossággal mindent a helyére igazítasz, aztán mikor visszamész a házadban minden cuccod szanaszét.
Anno volt egy mod, ami saját házak építését engedte. Annak volt egy place and lock spell-je. Sajnos hiába nyomtál lock-ot a cuccokra a tárgyak ugyanúgy szétugrottak (csak ezúttal a levegőben maradtak).

A videó beteg!
Bár enyhe sejtéseim voltak, mikor oldalt ilyeneket kezdtem olvasni:
Köszi Kull! Te pimasz krampusz.
Köszi Kull! Te pimasz krampusz.
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

A legújabb Unoffical Patch-ekkel is van ilyen semmi nem marad a helyén bug(sőt ilyet még nem is láttam,soha)? Nem tudom,hogy segíthet-e de ezzel még a fali díszeket is átrakhatod ahová csak szeretnédJaxonz Positioner by Jaxonz Ha simán nem kapja el a tárgyat belsőnézetből,akkor konzol és az egérrel katt rá,utána már azonosítani tudja a tárgyat.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: genndy »

Dr.UnGrammar írta:Elég komplikáltan hangzik. Ha jól értem, akkor a Nvidia kezelőfelületén kell valamit megerőszakolnom vsync címen. Great!
Vagy ott, vagy a Skyrim valamelyik ini-jében, de azt már meg nem mondom hol.
Dr.UnGrammar írta:Ezt nem értem. Arra gondolsz, hogy az egyik ENB tud ilyen modot integrálni a játékba? Vagy az ENB beállításoknál tartalmaz ehhez hozzárendelt "csúszkákat"?
Ehhez nem kell mod, ez csak egy beállítás. És ENB-ben meg van limiter, igen.

Bármilyen moddal van, mert a Havok motor baja, ahogy korábban írtam.
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

" És ENB-ben meg van limiter, igen." Akkor ez az amit én is tapasztaltam.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Kull írta:A legújabb Unoffical Patch-ekkel is van ilyen semmi nem marad a helyén bug(sőt ilyet még nem is láttam,soha)? Nem tudom,hogy segíthet-e de ezzel még a fali díszeket is átrakhatod ahová csak szeretnédJaxonz Positioner by Jaxonz Ha simán nem kapja el a tárgyat belsőnézetből,akkor konzol és az egérrel katt rá,utána már azonosítani tudja a tárgyat.
Uh, hát ez nagyon babán nézz ki! Ezer köszönet!
Genndy, Vik, Kull! Köszi srácok!
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Csak még annyi,hogy várj türelemmel amíg"kék"lesz az adott tárgy,ne nyomkodd az enter-t,egy enter és azonosítja a tárgyat,picit vársz és még egy enter és már befogja! A menüjében úgy is látod,hogy melyik billentyű merre tolja,forgatja vagy éppen emeli."SIMPLY AMAZING!"
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Teljesen világos, köszi.
Amúgy mekkora már, hogy tudsz vele katapultot is szerezni. lol

U.i.: Kíváncsiságból rákérdeznék, hogy milyen ház mod-ot használtok?
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Én csak ezt használom,(Szellősház)szerintem nincs nála jobb de ezt látni az Endorsements-ból is meg a letöltésekből,az a balkon ,erkély ami az utcára néz az hatalmas,ott lehet sörözni,lesegetni stbBreezehome FullyUpgradable by Sku11M0nkey és szerintem akármilyen fény beépülőt is használsz,mindig jobb ha be van pipálva a "no home" opció ha van,általában van!
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

aranyos videó.
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Ha akartok egy kis szolgát aki cipekedik helyettetek és harcol is akkor ez tetszeni fog,jó pofa kis mod Slave Pack Riekling Porter by Prometheus,bemutató by Brodual Slave Pack Riekling Porter

Zagloba,ez neked kelleni fog pláne,hogy ha összepasszol azokkal amiket használsz,tesztelni kell,ezekkel biztos okés:Deadly Combat, ACE, SkyRe
Locational Damage by Kahmul
Szerk.: szerintem a Duel - Combat realism-el is jól megfér,legalább is az alappal, nem a hardcore verzióval de talán még vele is. Megférni meg fog csak egyensúly zavar léphet fel, tehát tesztelni kell.
És ha már említettem az ACE-t akkor pl. az ilyen dolgai miatt-
► Show Spoiler
-ez is ajánlatosACE - Combat Skills by Athyra - ACE Team
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Sziasztok mitől van az hogy mikor boss-t használom nem nyit meg oldalt a neten hogy mutassa hogy jók e a módok vagy nem? e helyett az asztali ikon világit sárgán csak.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Kösz az emlékeztetőt!

Már el volt mentve a mod hogy majd felhasználom, de valamiért mindig elfelejtettem felrakni... ;)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Vik »

Dr.UnGrammar írta:
Vik írta:Sőt, ENBseriesben is van ilyen lehetőség.
Ezt nem értem. Arra gondolsz, hogy az egyik ENB tud ilyen modot integrálni a játékba? Vagy az ENB beállításoknál tartalmaz ehhez hozzárendelt "csúszkákat"?
Erre gondolok:
(enblocal.ini-ben)

[LIMITER]
WaitBusyRenderer=false
EnableFPSLimit=false
FPSLimit=119.0

[INPUT]
// keycodes: http://msdn.microsoft.com/en-us/library ... s.60).aspx
//shift
KeyCombination=16
//f12
KeyUseEffect=124
//home: 36 num /: 111
KeyFPSLimit=111
//num * 106
KeyShowFPS=106

Mondjuk amióta felraktam a RealVision ENB-t, azóta valahogy nem volt rá szükség. :)
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

"Mondjuk amióta felraktam a RealVision ENB-t, azóta valahogy nem volt rá szükség. :)" Dettó
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Embörök!

Használ valaki nyíl és számszeríjvessző súly módosítást?
Ha igen; melyiket?
Ezt találtam eddig: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/37816/?
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Ez húz rajtuk is meg mindenen:SkyRealism - Capacity by MTichenor

Ahogyan elnéztem ez minden mást módosít csak a súlyt nem,de nézd meg:Skyrim Realistic Archery Bows and Arrows by SIDWULF
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Útobbit ismerem, már korábban próbálgattam.
Előbbit kipróbálom.

Breezehome-ra ezt is ajánlom:http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/49347/?
HDnikol

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: HDnikol »

Erre gondolok:
(enblocal.ini-ben)

[LIMITER]
WaitBusyRenderer=false
EnableFPSLimit=false
FPSLimit=119.0

[INPUT]
// keycodes: http://msdn.microsoft.com/en-us/library ... s.60).aspx
//shift
KeyCombination=16
//f12
KeyUseEffect=124
//home: 36 num /: 111
KeyFPSLimit=111
//num * 106
KeyShowFPS=106

Mondjuk amióta felraktam a RealVision ENB-t, azóta valahogy nem volt rá szükség. :)[/quote]

Sziasztok.

Vagy az Enginebe résznél true ra átírod az EnableVsynct, nekem ez a megoldás jobban bevált, nincs képszétesés.
Vik EnableFPSLimit elvileg nincs is bekapcsolva mert false, de lehet én tévedek nem egyformát használunk. :)

[ENGINE]
ForceAnisotropicFiltering=true
MaxAnisotropy=16
EnableVSync=true
AddDisplaySuperSamplingResolutions=false

[LIMITER]
WaitBusyRenderer=false
EnableFPSLimit=false
FPSLimit=60.0
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Nincs "térkaputarisznya" mod a skyrimhez??? :lol: :lol: :lol:

Na mindegy most se tudok tesztelni, de gyűjtögetni innen is tudok.
Sajnos egységes 'durability' modról még álmodni sem merek. :cry:
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

" EnableFPSLimit elvileg nincs is bekapcsolva mert false",nem számít.
Válasz küldése