Modok amiket ajánlanál másoknak

Ebben a fórumban a Skyrimhoz készült pluginokról, modokról olvashatsz
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Kull felraktam a modokat amiket ajánlottál és ujj játékot kezdtem de az a gond hogy össze vissza ugrál a kép mi lehet a gond evvel?
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

https://www.youtube.com/watch?v=SqwA57_ ... e=youtu.be

itt a probléma forrása nem lehet hogy a modokat valami sor rendbe kell tenni?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Vik »

krisztyan írta:https://www.youtube.com/watch?v=SqwA57_ ... e=youtu.be

itt a probléma forrása nem lehet hogy a modokat valami sor rendbe kell tenni?
Bizony, a LOOT sok problémát megold azzal, hogy megszünteti a mod ütközéseket.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Vik »

Már nem tudom, ki mikor és hol kért segítséget a beépülőkkel kapcsolatban (hogy kell használni, mire kell vigyázni), úgyhogy csak beírom ezt ide. Érdemes átolvasni.
http://www.gamekapocs.hu/tag/eveboy/blo ... asi_alapok
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

mi lehet erre a gondomra a megoldás? az valami mod vagy más? linkeld léci.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

köszi szépen
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Dr.UnGrammar írta:Bounty Hunter mod ért köszönet!
Nyomtam rá egy tracking-et.
Akkor még ezt is nyomd hozzá hogy a követőid is vagy bárki de besegíthessen még a vérdíjat is beszedik neked:Follower Goes on a Trip és ezt hozzá hogy pontosan tudjad ki merre jár éppen Jaxonz Map Markers
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Vik »

A Kötetlen Skyrim egy, a lehetőségek széles skálájával rendelkező alternatív játék kezdő beépülő. Lehetővé teszi a játékos számára, hogy átugorja a kezdő képsorokat, és Sárkányszülöttként, vagy bármilyen egyéb kalandozóként induljon útjára.

Jellemzők

• Kiválaszthatod a kezdő fegyvereidet, felszerelésedet, varázslatokat
• Tucatnyinál is több kezdő helyszínből választhatsz bármely vármegyében, városban, faluban, fogadóban, börtönben, vagy csak úgy a vadonban
• Beállítható, hogy legyenek-e sárkányok, véletlen találkozások, sárkánylélek elszívása, kiáltások
• Nem Sárkányszülött karaktereket nem kötelezi semmi a fő küldetésre
• Rögtön a játék elejétől elérhetőek a polgárháborús küldetések
• A Helgent és a Sárkányszülöttet érintő bizonyos NJK beszélgetések eltávolításra kerülnek, amíg el nem kezdődik a fő küldetésszál

! ! ! FONTOS ! ! !

OLVASD VÉGIG A LEÍRÁST, GYIK-ET, ÉS KÖVESD LÉPÉSRŐL LÉPÉSRE, HA EL AKAROD KERÜLNI A PROBLÉMÁKAT.

Letölthető a pluginok közül.
Avatar
Sovngarde
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2012. nov. 11., vas. 0:35
Tartózkodási hely: Sovngarde

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Sovngarde »

Jól hangzik. :)
Ha szabad kérdeznem, miért tiltottak ki skyrim nexusról? :O
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: genndy »

Kit? Viket? Nem tiltották ki onnan. 24-én még lájkolta a RealVisiont. Én meg pont most adtam neki ott egy nagy kudost :D Kitiltva ez gondolom nehéz lett volna.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Vik »

Sovngarde írta:Jól hangzik. :)
Ha szabad kérdeznem, miért tiltottak ki skyrim nexusról? :O
A Skyrim Unbound készítőjét tiltották ki, mert valami vitába keveredett.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Tudtok valami megoldást arra hogy külső nézetben messzebb legyen a karakter? zavaróan kevés így a látó szögem a belső nézetet meg nem nagyon szeretem.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

másik kérdés. mért fut néha álló lábbal mintha egy műanyag katonát tolnék olyan az egész.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

a karimnak hiányoznak a kezei könyéktől lefele de van olyan is hogy valami fegyver övet veszek fel és csak a köpeny és cipő van rajta és fegyver a többi része meg meztelen, ezekre van megoldás?
Avatar
Sovngarde
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2012. nov. 11., vas. 0:35
Tartózkodási hely: Sovngarde

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Sovngarde »

Vik írta: A Skyrim Unbound készítőjét tiltották ki, mert valami vitába keveredett.
Jaa, így már értem, elsőre félreértettem :D
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Kull írta:
Dr.UnGrammar írta:Bounty Hunter mod ért köszönet!
Nyomtam rá egy tracking-et.
Akkor még ezt is nyomd hozzá hogy a követőid is vagy bárki de besegíthessen még a vérdíjat is beszedik neked:Follower Goes on a Trip és ezt hozzá hogy pontosan tudjad ki merre jár éppen Jaxonz Map Markers
Köszi! :D
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

http://kepfeltoltes.hu/view/141228/k_z_ ... es.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/141228/Ross ... es.hu_.jpg

amikor a középen lévö hirdetményre rányomok kapásból ki dob vagy ha csak a közelében vagyok akkor is. ezekre tudtok megoldást?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Vik »

krisztyan írta:amikor a középen lévö hirdetményre rányomok kapásból ki dob vagy ha csak a közelében vagyok akkor is. ezekre tudtok megoldást?
Valamelyik beépülődet hibásan raktad fel, akkor szokott ilyen lila elszíneződés előfordulni. Illetve nálam olyan is volt, hogy kezdett megtelni a videomemória, és akkor jelentkezett ez a hiba, de azt egy ENBoost helyrehozta. Azonban amiket korábban írtál (eltűnik a karakter keze/ruhája) szintén arra utal, hogy valami nagyon nincs rendben a beépülőiddel.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

csak tudnám melyik az amit újra kéne rakni, a Kull féle 154 es mod packot használom.hátha idővel lessz rá megoldás
Although
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 9:57

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Although »

Ma szántam rá egy kis időt, mivel a requeim mod sorsa érdekel és 1.8.2 kint van. :)
Kicsit körbeszaglásztam. Ha valakinek gondja van az ENB-kel.

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/30450/?
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/52423/?
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/41076/?
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/836/?
Én ezeket használom a realistic lighting és a pure weather együtt lélegzetelállító. És nekem semmi teljesítmény csökkenésem nincs. Edit: Természetesen SSME, ENBboost megy azért.

A requeim. Nos ha nem lenne a skyrim már rég uninstall lett volna nála :) Ez az ember ogerboss elképesztő dolgot tett le az asztalra.
Szükséges egy kicsit a fejet is használni hozzá. Afféle rpg-reality szimulátor keverék. Illik ehhez a világhoz. Mindennek súlya van a pénznek is. És az természetes, hogy visszakapcsolta ha rossz vagy akkor a shirne részek nem működnek. Olyan apróságokkal mint ha vérfarkas vagy akkor instant stamnia növekedést kapsz ami még állapoton kívül is hat. Stb, stb. Estig lehetne sorolni.
Próbáltam összeszedni más modokból amit ez tartalmazz de egyszerűen lehetetlen. Nincs párja.
Edit: Ami új dolog az 1.8-al
-Reproch patch must have!
-Hadvar, Ralof nagyon ügyi lett tényleg élnek a harcban. Magyarul a névvel rendelkező emberkék már nem csirkék a requiemben.
-Jarl of Windhelm páncélt cserélt már szerencsére nem dragon páncél van rajta. jó kis új nord páncélokat kaptak. Lore-friendly
-Amit még láttam, továbbra is messze legjobb perk rendszer, tényleg beleélhető a világba. Maximumot kihozta belőle. Kellően lassú alapból a mana egyéb erőforrás, hogy gondolkodj mit mikor hogyan lépsz. Stb stb. Tényleg reggelig tudnám írni. És persze race specifikus statok vannak nem a 100,100,100 idiotizmus mint a Bethtől. Falra mászok tőlük tényleg :)


Ez a razorkid gyerek meg kicsit ügyködöt.
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/48467/?
Sztori szinten agyonbassza a gyermeteg skyrimet. De ez elég sok modról elmondható.
Ami még must have. E nélkül sem tudom elindítani ez a gyermeteg játékot :)
Mára elmondható amit már a kezdeteknél sejtettem, nem lesz olyan pontja a játéknak ahol ne vernének az amatőr moderek köröket a kedves Bethre :)
Interesting npc. Afféle élő lélegző és minő meglepetés beszélni is tudó npc-k, társak, szörnyű de kommentálják is a dolgokat, bár persze amatőr szinten, David Gaider szerű színvonalat azért ne várjunk :)
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/8429/?
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

ezekhez mind milyen gép kell? fel lehetne sorolni? magának a kedves gazdinak gép konfigurációja hogy néz ki?
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

http://youtu.be/SwSEmlomIxg
nálam mos ezeket a hibákat írja ki lassan ott tartok hogy felrakom eredetit, pedig ezt is nem rág raktam fel Kull videója alapján. szőrnyü dolgok vannak nálam
Although
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 9:57

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Although »

Szia! Tedd fel az skse plugint ez alap ez az ami bővített utasítás készletet ad a skyrimhez. google skse. Használd az exe formát. Ezt jelenti a hibaüzenet. Utána keres rá a nexuson az SSME és az eNBboos-ra. Ha nem boldogulsz írj majd probálok segíteni. Ezek azért jók mert javítják a skyrim memoria kezelését.
Nekem most egy négymagos, de nem egy nagyon modern.
Próbáld ki ezeket érdekel neked, hogy fut. Mármint a pure weather és a realistic light :)
Azonfelül ez van fenn. http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/9957/?
Ez egy érdekes dolog. :) Az eredeti Beth HD pack újracsomagolása. többféle változatban nekem az 1024+2048 full van fenn ehhez nem kell az eredeti plugin. Csodálom a beth nem lőtte őket le. :)
Nézegesd géptől függően tudsz választani. Az eredeti 512K verzió is javítva lett. Nekem van eredeti is de az nem túl jól csomagolt. Tehát a full verziókból válasz. Amihez nem kell az eredeti Hd pack.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

amint végzek a ujra rakással jelentkezem, köszönöm a segitséget. 3 fajta EnBoss van melyikre gondoltál?http://www.nexusmods.com/newvegas/mods/51670/?
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/22351/?
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/38649/?
Although
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 9:57

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Although »

Az utolsó. :)
Fel kell hozzá tenni egy enbseries az enb oldalról. Én injectoros verziót használok. Ha nividiád van akkor jó a wrapper változat is.
Utána a kártyádtól függetlenül be kell másolni az init az ENBboostból. Ez nem enbként fog működni tehát használhatod a skyrimes alapbeállításodat egyfajta SPEEDhack lesz.
A másiknál meg két fájlt bemásolsz a skyrim gyökérbe ennyi.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Radeon van
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

A nem hivatalos dlc- nek mik a nevei? ezt még megtaláltam. Falskaar
Zaglob/out/

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zaglob/out/ »

Tulajdonképpen minden mínőségi, nagy terjedelmű, és a játékmenetet markánsan megváltoztató mod egy nem hivatalos dlc-nek számít... :lol: :roll: 8-)

Ha Falskaar-ba vezető útra vagy kíváncsi, ezt írd be a You Tube keresődbe; "Csak nem egy csillagkapu?"
Amúgy kiváló módosítás(telepíteni is egyszerű) és ajánlom még a "Moonpath to Elyswer"-t is....
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

ez valami sárkányos, vagy mással keverem? érdekelne az összes maszek dlc ha meg tudnád adni a neveiket. előre is köszönöm a segitséget
Zagloba/out/

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba/out/ »

Rengeteg van, de ez nem sárkányos hanem egy tejesen új földrész, elég jó kis történetszállal...
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

érdekelne a többi kiegészitő is ha meg tudnád irni léci
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Vik »

krisztyan írta:http://youtu.be/SwSEmlomIxg
nálam mos ezeket a hibákat írja ki lassan ott tartok hogy felrakom eredetit, pedig ezt is nem rág raktam fel Kull videója alapján. szőrnyü dolgok vannak nálam
Hiányzik, vagy régi a Papyrusutil SKSE beépülőd, amit használsz. Megoldás: rakd fel azt, ami ahhoz a mod csomaghoz kell, amit telepítettél.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Vik »

krisztyan írta:ez valami sárkányos, vagy mással keverem? érdekelne az összes maszek dlc ha meg tudnád adni a neveiket. előre is köszönöm a segitséget
Nincsenek maszek DLC-k. Van több tonnányi mod/beépülő/bárakármi, amiket DLC-nek is nevezhetünk. Keresgélj a Skyrim Nexuson. De amíg nem tudod hiba nélkül telepíteni az eddigieket, addig szerintem ne akarj még többet...
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

oké rendben. általában az olyanok érdekelnek mint a Falsklaar meg amit te emlitettél. de majd idő előbb kel majd egy jó videókártya.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

krisztyan írta:oké rendben. általában az olyanok érdekelnek mint a Falsklaar meg amit te emlitettél. de majd idő előbb kel majd egy jó videókártya.
Wyrmstooth akkor. Legalább olyan jó, mint az említett mod.

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/25704/?
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

nyelvtörő számomra még ha lenne valami elő név hogy tudni lehessen hogy a skyrimhez tartozik.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

köszönöm
mrkoli
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2014. dec. 20., szomb. 0:22

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: mrkoli »

Van olyan mod amivel tobb felszerelése lehet a karakternek és 1 gombbal lehet köztük váltani, mint más rpg-ben, pl.: heavy armor kard vagy light armor íj
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: genndy »

SkyUI, Group-ok.
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Hali!

Nagy volt a dilemma,hogy ki a jó és ki a rossz,kinek az oldalára érdemes állni: a viharköpenyeseknek vagy a Birodalmi Légiónak van igaza,melyiküknek van joga azt állítani,hogy egy igaz ügyért küzd!
Ezt a kérdést én most egyedileg oldottam meg,áthágva a Skyrim határait,nézzétek meg mert vicces és sokat melóztam,szenvedtem vele,nagyon humoros és aki ismeri a történetet az nagyon jól fog szórakozni!(lehetett volna még dolgozni rajta de ahhoz jó vas kell és amit akartam azt elértem)

Stormcloaks or Imperials

Kép
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Durva és gyönyörű amit alkottál, nekem tetszett nagyon.
Zagloba/out/

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba/out/ »

Kíváló és nagyön ötletes alkotás cimbora!

Mindig megdöbbent milyen potenciál rejtezik a skyrim motorjában(respect Bethesda).
Bár szörnyen "bogaras" még mindig, de olyan szintű módosíthatóságra ad lehetőséget amit nem sok engine tudhat magáénak...

Kösz Vik, hogy feltetted ezt a szabadon választott karakteralkotás addon-t, mert ez nagyon kellett a HC csomaghoz, főleg a halálozási ráta kegyetlen volta miatt. ;)

Tavasszal folytatom az érdemi munkát egy jobb masinériával... :idea:
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Köszi fiúk,örülök,hogy tetszik, én is jól szórakozok rajta,mocskos nehéz volt elkapni bizonyos jeleneteket,meg úgy egyáltalán! Például amikor az öreg alkesz odatántorog a két nő asztalához és bámulja őket, közben a kocsmáros is azt lesi,hogy mit mókerol,meg a csaj aki lekoccolja a farakást :lol: ,még egyszer ezt így nem egyhamar tudnám összehozni és végén a Thalmor asszonyság feje az ezüsttálcán(hirtelen jött ötlet volt),na ez félreérthetetlen üzenet,kiegészítve amit a nagykövetség bejáratnál és annak udvarán hagytam-hagyott a Sárkányszülött :D
Although
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 9:57

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Although »

Második nap requiem.

Nem lehet betelni vele.
- Ha iszol két üveg meadot akkor kettős látásod lesz hozzá tartozó szükséges hatásokkal, csökkentett mana reg és növelt stamnia. Stb, stb immersion a köbön. A mérgek hatása is látás romlást okoz vizuálisan is.
- Ha ésszel mész akár az elején lehet pár jó cuccod ha nem akkor dead. Mindezt már az alapban is benlevő elemek felhasználásával.
spoiler: Pl a bandit a közeli bányában, egyik a requiem verzióban orc páncélt használ, meg se kell próbálni legyőzni lv1-en. De a csapda az műkszik rajta :) és máris van egy orc kardom.
-Olyan apróságok, mint hogy indulásnál nincs egy működő perked sem és csak a kiválasztott három indulási perket oszthatod el amivel már az elején kibaszott módon agyonveri a Bethes hülyeséget.
- Realitiy thing, ami nem rp de kell. A two handed egy ütéssel agyonüt ha nincs heavy páncélod ez rákényszerít a fejed használatára. A crossbow szintén hard de lassú és könnyű kitérni ha használod a fejed és nem ész nélkül Bethes szuperhősként funkcionálsz. Edit: De fordítva is működik ha te használsz two handet nagyjából a kezdő terület ellenfelei gondban vannak ha eltalálod őket. Észel kell feléptíteni a karit mert vissza hozza a régi dolgokat a requiem ezért ez a neve. Nem vagy szuperhős aki mindenhez ért eldöntheted mi akarsz lenni. Mágus, harcos, dual wide, or stb. És mivel használod alchemy, stb., Updateról updatra jobb lesz kb semmi nincs sehol ami egyáltalán megközelíthetné ezt a modot. Bethen semmi más dolga nem lenne mint szerződtetni a gyereket ha elválalná. amibe nem vagyok biztos.
- Minden egyes eleme utánozhatatlan. Ennyi.
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Zagloba!

Ezt a kettőt ha még felrakod Revenge Of the Enemies,Skyrim Swimming Enemies és bepatcheled az ASIS-al akkor biztos hogy örökre kovács maradsz Fenyvespatakban :lol:
Zagloba/out/

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba/out/ »

Azt tervezem, hogy nyitok egy saját topikota modpack-nak amint letisztulnak körülöttema dolgok.

Ott azzal fogom kezdeni, hogy játékelemenként meg fogjuk vitatni az általam már ismert és az általatok javasolt modok közül mi az ami a "hc" faktor előmozdításához szükésges.

Mert olyan ütemben jönnek az új javaslatok, hogy jelenleg nem tudom követni.(meg ugye időm sincs).

De ezek megint nagyon jó módosítások, elmentettem őket amegnézendők közé és amint tudom kipróbálom őket. Köszöntem! ;)
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Szia Kull szeretném kérdezni hogy a 154 es mód packodhoz szerinted illik a[thumbnail]Thanks to your fantastic support, ESO has made it to the final round of The Great MMO Face-Off! Cast your vote to help us take home the gold now:[/thumbnail] vagy inkább terhelné?
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Expanded Towns and Cities, 3 szorra csak sikerül
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Sziasztok ez a mód nagy gépigényű? hol lehet azt látni a nexuson hogy mekkora a gépigénye?
Válasz küldése