Modok amiket ajánlanál másoknak

Ebben a fórumban a Skyrimhoz készült pluginokról, modokról olvashatsz
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Kiváló alkotás lett.
Gratulálok!
Szerintem jobb név lenne a brutal mod pack.;)
Nekem mostanában nem sok időm lesz a Hardcore mod pack tesztelésére(munka hegyek), meg addig nem is akarom amíg nincs jobb vasam.
De néhány módosítást én is bemutatnék, szóval hagyj nekem is légyszíves... :D
Kocsis76
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2013. dec. 29., vas. 11:50

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kocsis76 »

A letöltések között található egy követő nagyjavítás. Ez csak magyarosítás, vagy teljes Mod? Ha magyar, mi a neve az eredetinek? Szeretném feltenni.
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Kull írta:Újabb brutal modification :D ínycsiklandozó videó!

méreg,méreg,méreg Itt van kettő nagyon ütős recept:Egészség méreg, Bénító
méreg

Kép
Heló fiúk!
Javítottam,foltozgattam és végleg lezártam ezt a beépülőcsomagot. Még a feltöltés
elindítása előtt is bele akartam pakolni ezt-azt és nem gagyi felesleges dolgokat ,
hanem nagyon is ütős vagy éppen "ez mindenképp kell még" érzést keltő beépülőket. De
így is valahogyan +2GB-al nagyobb lett. Több beépülőt is kicseréltem a frissebb vagy
komolyabb verziójára,hogy egy példát mondjak: a Skyrim Flora O. teljes változata került
be a Basic helyett és éppen hogy okoz némi fps droppot de azt is csak bizonyos helyeken.
Vagy a napokban kijött egy igen tetszetős "barlang textúra" beépülő és még sorolhatnám.
Egy nyomoronc trágyadomb laptopon kint stabil 25-30 fps-el,egy barlangban pl. 50-60 fps-el
döcög,két követővel harc közben is,szóval nem laggol szét és nem állóképet kell nézni.
Azért megnéztem és mondjuk ultra beállításon (rommámodolt)Fehércsermelyben nappal a
piactéren elég komoly gondok adódtak de most nem erről szólt a dolog és azt is hozzátenném,
hogy ilyen beépülőkkel még nagyon alacsony beállításon is igen komoly élményt nyújt a Skyrim.
Nézzétek meg ezeket a képeket,nagyon babák!1.kép,2.kép,3.kép
Kép
Most meg fogom csinálni,amit SziszeeintSzultana javasolt és valamilyen barátságos módon,
ismertetőt készítek,hogy mire jó egy adott beépülő. (jó párat teszteltem már)
Sokaknak segíthetne vagy legalább ötleteket adna.
Ja és TGWH jól látta előre,páran azért jöttek,hogy nem tudják felrakni(főleg akik még
soha nem használtak beépülőket)de egy-két mondatnyi segítség nagyjából elég is
(köszönhetően talán a már szégyenletesen szájbarágós videónak) és
megoldódnak a dolgok. De megérte az egész hóbelebanc,mert sokan kedvet kaptak a Skyrimhez
akár úgy is,hogy saját maguk kezdtek bele a beépülők próbálgatásába.
Ez is kimaradt pedig mindenképpen ajánlott,mert hát való igaz hogy mi szükség van ránk
ha egy sima óriás vagy néhány bandita simán legyűr akár egy Ancient Dragon-t is,sőt ez
már bosszantó és unrealisztikus is egyben(főleg ha a hátán vagy):Deadly Dragons
Sokáig nem volt elérhető,most már igen,final version:Dragon Combat Overhaul
Csomag letöltés:https://mega.co.nz/#!LFQw3JIK!iTlT5qvPA ... 8c(8.10GB)
Üdv.!
Csáó! Egy profi arénát nem tudnál alkotni, ami az Aréna készítő versenyben van írva? Ez a random aréna ötlet nagyon király, de senki nem akarja megcsinálni! :)
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Kocsis76 írta:A letöltések között található egy követő nagyjavítás. Ez csak magyarosítás, vagy teljes Mod? Ha magyar, mi a neve az eredetinek? Szeretném feltenni.
A teljes beépülő a Követő nagyjavítás és van még Követő nagyjavítás javítás,ami október 14.-én felrakott frissítés(v.1.2.h) is+ ajánlom hozzá még a következő követő mod-okat,pl. Follower Trap Safty(figyelnek a csapdákra ők is),Multiple Floors S.(nem akadnak meg a lépcsős részeknél),Move it-UFOtweak(helyet adnak,arrébb mennek az utadból a szűk folyosókon),M.H.Y.H. stb. Egyébként az eredeti az Ultimate Follower Overhaul.


Zagloba:
Először is köszi,másodszor meg tényleg befejeztem,tegnap épp ki akartam próbálni valamit és már nem engedte felrakni :D Azt írta ki,hogy elértem a maximumot és nem tud több Plugin-t kezelni :lol: Csak miután leszedtem egyet,akkor tudtam feltenni,jócskán 300 Plugin felett jártam már.

Ja és én nem tudok arénát készíteni,nem vagyok modder,csak játszani tudok ;)
Kocsis76
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2013. dec. 29., vas. 11:50

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kocsis76 »

Ha jól olvasom akkor minden eddigi követős modot le kell törölni? Pedig ezekért kéne ez is. Elbuknám a két modos követőt. Vagy esetleg elég lehet kikapcsolni előbb?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Vik »

Kocsis76 írta:Ha jól olvasom akkor minden eddigi követős modot le kell törölni? Pedig ezekért kéne ez is. Elbuknám a két modos követőt. Vagy esetleg elég lehet kikapcsolni előbb?
Most nem tudom, pontosan mire gondolsz, de az biztos, hogy az UFO frissítése/eltávolítása előtt el kell küldeni a követőidet (el kell venni tőlük azokat a tárgyakat, amiket később használni akarsz?), majd beszélni kell Tinával a szentjánosbogárral. Nem biztos, hogy le kell miatta törölni más modokat. Lehet, hogy képesek együttműködni.
Kocsis76
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2013. dec. 29., vas. 11:50

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kocsis76 »

Letöltöttem és feltettem egy modot a" Bathing Beauties Luxury Suite "-ot. Elküldtem az ezzel megjelenő fürdőbe a kísérőmet, és a feleséget is. Csak épp nem tudom hol a fürdő. Ott kéne találkoznom velük, de a térkép nem jelöli. Nem használja valaki, esetleg, és így tudja hol keressem?
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Már hogy ne jelölné a térkép,Fehércsermelytől keleti irányba,nagyon közel,házikonnal jelölve. Egyébként én sem értem pontosan hogy mi a kérdésed de azt tudom,hogy törölni biztos nem kell semmit,egyedül a M.H.Y.H.(My Home is your Home)beépülőnél kell elküldeni az összes követőd mielőtt felrakod,másképpen többé nem jelenik meg a "Kövess,szükségem van a segítségedre!"opció ha egyszer elküldöd valamelyiküket! Egyébként alapszabály,hogy először tájékozódunk és ha már 1000%-ban biztosak vagyunk a dolgunkban,csak utána tesszük fel az adott beépülőt,de úgy végképp nem hogy azt sem tudjuk mi-merre-hol van ;)
Mindig is zavart,hogy beesik az eső a sátorba,a tornácok alá meg még ide-oda,a Frostfall-al meg még zavaróbb erre tessék:Real Shelter
Kocsis76
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2013. dec. 29., vas. 11:50

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kocsis76 »

Ezért kérdem (részlet az oldalról letölthető mod txt-ből):
BIZTONSÁGOS TELEPÍTÉS KEZDŐKNEK:
--------------------------------

0) Frissítsd a Skyrimet (minimum 1.5-ös verzió kell)
1) Használd az eredeti játék indítót (Pedig a Nexus Mod Manager jobb, de ha a készítő azt mondja...)
2) Indítsd el a Skyrimet, töltsd be a mentést, küldj el minden követőt, majd írd be konzolba: "show playerfollowercount", és ha azt a választ kapod, hogy 0, akkor ments egyet, majd lépj ki.
3) Kapcsolj ki minden követőkkel kapcsolatos beépülőt (ILF, Mullti followers, TCG vagy bármi egyéb), majd távolítsd el őket.
4) Törölj minden .pex állományt a SKYRIM\DATA\SCRIPTS mappából, amiket mellékeltem (LIST OF BAD PEX FILES) (Ezt mondjuk nem tudom, hol lehet - Vik)
5) Indítsd el a Skyrimet, töltsd be az előbbi mentést, ments újra, majd lépj ki.
6) Telepítsd a követő nagyjavítást, és állítsd a legutolsó helyre az UFO.esp-t betöltési sorban.
7) Índítsd el a Skyrimet.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Vik »

A legbiztosabb megoldás, ha egyszerűen csak felrakod, és megnézed, működik-e. Szerintem fog. Ez a fenti rész arra vonatkozik, amikor valamivel ütközik.
Kocsis76
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2013. dec. 29., vas. 11:50

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kocsis76 »

ütközik biza. azonnal kidob, ahogy indítom.
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Én azt tapasztaltam,hogy 99,9%-ban ha azonnal kidob,ahogy indítom az azért van,mert rossz a betöltési sorrend(mert attól hogy ütközik legfeljebb valamelyik nem fog működni rendesen de miért dobna ki),azaz valamelyik Plugin-nak hiányzik a hozzá tartozó master Plugin-ja és ezt NEM lehet a BOSS-ra bízni sem a LOOT-ra!
Megoldás: Töltsd le és használd a TES5Edit progit,ha van hiba jelezni fogja,úgy sejtem a te esetedben valami ilyesmit fog kiírni: error- xy esp.has some missing masters: -xyz esp. Itt a lényeg hogy az adott Plugin-nak mindig a hozzátartozó master-ja alatt,legalábbis tőle lejjebb kell lennie a listában. A legtöbb beépülő master-ja a Skyrim esm vagy az Update esm,na ez a kettő mindig pont legfelül van. Még egyszer: a TES5Edit jelzi pontosan a hibát!
Ha ez nem oldja meg a gondodat vagy nem világít rá a problémára akkor valami olyan dolgot rontottál el,amit innen nem látunk és nem tudjuk kiszűrni abból amit elmondasz!
TES5Edit
badspencer

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: badspencer »

Helló!

Előre is bocsi,tudom nem ide tartozik,de a tied a legfrissebb hozzászólás,hátha hamar tudsz,vagy tud vki a kérdésemre válaszolni,ami a következő:
Hogy lehet sokszorosítani az Oghma Infinium könyvet ( a Legendary változattal játszom és itt már nem lehet úgy sokszorosítani, mint régebben az eredeti verzióban )? Előre is köszi a választ bárkitől is jön!
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

badspencer írta:Helló!

Előre is bocsi,tudom nem ide tartozik,de a tied a legfrissebb hozzászólás,hátha hamar tudsz,vagy tud vki a kérdésemre válaszolni,ami a következő:
Hogy lehet sokszorosítani az Oghma Infinium könyvet ( a Legendary változattal játszom és itt már nem lehet úgy sokszorosítani, mint régebben az eredeti verzióban )? Előre is köszi a választ bárkitől is jön!
A legendary változatban NEM LEHET a sokszorosítást használni!
A bugot már 2 patch-el ezelőtt javította a Bethesda!!!!
Kocsis76
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2013. dec. 29., vas. 11:50

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kocsis76 »

Az alábbi üzenet jött vissza:
[00:18] Background Loader: Fatal: <EOSError: System Error. Code: 2.
A rendszer nem találja a megadott fájlt>
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

kép a hibárólGondolom valahogy így nézett ki,most húzd el a csuszkát jobbra,hogy láthasd a delikvens Plugin-t és válts át a manager-ben felül a Plugins fülre és húzd a Plugin-t a master-ja alá ill. tőle lejjebb! Ezután megint futtasd a TES5Edit-et,mert könnyen lehet,hogy több hiba is van még!
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Ajánlom ezeket a beépülőket,mert realisztikusabbá teszik a játékot :D (pl. egy assassin küldetésnél) vagy inkább azt mondom,hogy már eleve benne kellett volna lenniük: Sleep Tight
Sleeping Innkeepers
Strotis Outdoor Toilet Resource
Private Needs
Skyrim Toilets
meg még esetleg ezek:
Primary Needs
Drink Eat Sleep Bathe
Showers in Inns
Fully Animated Meals Potions


Különben ez se történhetett volna meg :lol:

Kép,Kép,Kép
Kocsis76
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2013. dec. 29., vas. 11:50

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kocsis76 »

Köszönöm, sikerült megoldani. a magyarosítás egyik fájlját törölni kellett. Ami a dlc-re hivatkozott.
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Heló fiúk!
Ajánlom nektek HDT Bounce and Jiggles mod-ot,mert baromi jó ahogy pl. a fegyverek mozognak a testen és nem zabálja a gépet!

MELLKAS,HAS,FENÉK FIZIKA,CBBE CURVY TESTTEL,DEADLY MUTILATION+MEGLEPI A VÉGÉN
Kép
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

A respekt meg a tisztelet nem ugyanaz véletlenül!? ;)

Jó kis videó lett.
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

A katonaságon amikor régi sírokat tettünk rendbe,ott egy halott katona leszármazottja,rokona köszönt így nekünk és ezt úgy megjegyeztem,szóval nem tudom. Így fejezem ki a hálám(mások helyett is),mert soha rá se néztem volna a Skyrim-re se, a Morrohun áldozatos munkája nélkül.
Köszi, a videó szerintem is tényleg jó, meg azért egy-két helyen muszáj beröhögni. Ja és ha tetszett nyomhatnád a like gombot ;)

szerkesztve: Az egyik Fehércsermelyt bemutató videódban említed,hogy valamilyen mod-al biztos lehet még szebbé tenni az ablakokat,na én megtaláltam!
Visible Windows: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/6971/? elképesztően szép,ezzel kombinálva meg végképpen durva:
Immersive Interiors: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/39208/?

EnbSeries-t,az ELFX-t és CoT-ot használva a fenti beépülőkkel,kicsit arra hajaz az atmoszféra amikor beérsz pl. Fehércsermelybe,mint amikor a hobbitok vagy a Tölgypajzsos megérkeznek Bríbe,jó és nem üt el a Skyrim alaphangulatától sem!
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Heló srácok!

A Skyrim mod-ok kapcsán már(én is)úgy gondolom,hogy aki nagyon keres valamit,valamit
ami hiányzik,azt előbb-utóbb meg is fogja találni. Nem rossz dolog ez mod pack összeharácsolás
de vannak akik nem tudnak vele mit kezdeni,mert azt se tudják hogy mit raktak fel vagy
éppen elvesznek a néhol kicsit sok megjelenő angol szövegekben,párbeszéd lehetőségekben.
Éppen ezért,(ahogyan ezt valaki nekem tanácsolta) célszerűbb lett volna inkább részletes
leírást készíteni és az alapján meg mindenki eldönti,hogy mit akar. Viszont....

Viszont tudom,hogy nagyon nehéz biztosra menni,azoknak mindenképpen akik tapasztalatlanok
és/vagy nincs meg a kellő angol tudásuk,hogy tényleg tuti-e és úgy működik ahogyan kell.
Ezért fogtam az összes eddigi tapasztalatomat és összeraktam egy csomagot ami a Skyrim,
szerintem alapvető hiányosságait pótolja és az égbekiáltó hibáit javítja ki!

Maximálisan realisztikus klíma,régiónkénti egyedi időjárással,a tetőket betakaró látványos
hótakaró és nem a teraszokon(a játékban pont fordítva van :D ),helyenként olyan vihar,hogy
most lehet azt mondani"a k*rva életbe,szart se látok b*ssza meg!" Látványosan (leg)realisztikusabb
fények(alapból fakó egy nulla),tapasztalatom szerint a létező legpompásabb és legélethűbb
környezet,terep(erdők,mezők,víz,hegyek,barlangok,égbolt stb.),mindez úgy hogy ez az egész
össze is passzol és együtt egy kerek élethű világot alkot. Megfejelve egy olyan ENB-vel
(most találtam)ami már önmagában beüt mint a buszkerék úgy,hogy nem okoz FPS csökkenést!!!
Hozzá egy megidézhető varázslóval,aki még a játékon belül is segít beállítani,ki és be
kapcsolni az effekteket meg ami csak van! Továbbá természetesen a karaktereket is meg kellett
alapoznom,hiszen ez fontos része a játéknak,az elképesztő páncélokban és prémvértekben
jó ha magas minőségű textúrákkal ellátott emberek vannak. Na és persze bezárólag a végén
az animációk sem maradhattak ki és e téren is a tőlem telhető legtöbbet igyekeztem kihozni.
Mindezt külön részekre szedve,hogy ki-ki a maga lehetőségei szerint tegye fel a beépülőket,mert
a komplett egész csomag keményen beteszi a kaput egy lassabb számítógépnek!
Tehát ezt egy kiváló alapnak szánom,miután mindenki úgy modolja(cseszi szét) a Skyrimet,ahogy
neki tetszik. És ha már az alapoknál tartunk van egy alap része,ami a magyarítást,sok száz
bug javítását,komoly hiányosságok pótolását és az általam alapvetőnek tartott dolgokat tartalmazza.Na és
nem maradt ki a külön részenkénti segítő videó sem,amiben már el is magyarázom hogy mi micsoda és
mire jó. Ha feltöltődött,akkor belinkelem.

Itt az ENB amiről beszéltem,nézzétek meg: Stakado Cinemascope ENB

Üdv!
Avatar
Sovngarde
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2012. nov. 11., vas. 0:35
Tartózkodási hely: Sovngarde

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Sovngarde »

Ejjha. Ne csináld ezt, nem akarok vizsgaidőszakban Skyrimozni!! :D
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Kép
Egy figyelmeztetés és egy jó tanács:
EZ A CSOMAG MINDEN RÉSZLETÉBEN ÖSSZEFÉRHETETLEN ÉS NEM KOMPATIBILIS A BRUTAL MODPACK-AL,ÚGY IS MONDHATNÁM HOGY PONT A KONKURENS BEÉPÜLŐKET TARTALMAZZA!
EGY ÚJRA INSTALLÁLÁS ARANYAT ÉR,NEM KÖNNYŰ TELJESEN MEGSZABADÚLNI A FELRAKOTT BEÉPÜLŐKTŐL,EGY KOMOLYABB MÓDOSÍTÁS ELŐTT,ÉRDEMES TISZTA LAPPAL KEZDENI,PLÁNE MIVEL NEM MINDEGY MIUTÁN MI KÖVETKEZIK!
Működik minden verzión ami tartalmazza mind a három DLC-t és a A PC-re kiadott HD textúra csomag frissített változatát.
A. Alapok https://mega.co.nz/#!XRxiERgT!IU81PpDQl ... C_E_VNdab8
B. Klíma(Climates Of Tamriel+,hó,eső,köd,égbolt stb.) https://mega.co.nz/#!bRhDkYKD!e-DhzYz6i ... OJi3Qjso9I
C. Fények(Enhanced Lights and FX) https://mega.co.nz/#!2RpnkTSY!BTOHacrNt ... HHfd0nTNfM
D. Környezet(Skyrim Flora O.) https://mega.co.nz/#!CFpUVYCZ!gCpbkEcs5 ... _UatDY-0p0
E. Terep(víz,sziklák,barlangok stb.) https://mega.co.nz/#!bI5gnBBJ!Q2I4Uama5 ... B__rHATq8w
F. Realvision ENBSeries https://mega.co.nz/#!fRJUCSZJ!H2B0pfocP ... 62K8XH2Fts
H. Adult alap beépülők(legfrissebb) https://mega.co.nz/#!iVgXSBYC!AUDhrZ9Ai ... KFuAKJ9gr8
I. Női test https://mega.co.nz/#!SYpggQTD!_pJA9bkxW ... -MtJrAwtNg
J. Férfi test - HIGH https://mega.co.nz/#!LIZnnY7Y!yJi1UOZwG ... 18KXmjwOWc
J. férfi test - ULTRA MAGAS MINŐSÉG https://mega.co.nz/#!HZQzDD6Q!vZqYIPcYS ... ZQoB8hri6A
K. animációk,HDT fizika és lezárás https://mega.co.nz/#!jYYx2BbD!PPLXyFAP2 ... wOx3iFix_4

Az alapok mindegyik csomaghoz kellenek és fontos a sorrend még akkor is ha csak bizonyos csomagokat teszed fel,jó játékot!

szerk.:Elkészültem a már régebbi sárkányirányításos videó folytatásával,most azt mutatom be hogyan kell támadni:
Command Dragon - Real Dragon Riding
Kép
Tharwn

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Tharwn »

Valaki nem tudna linkelni pár jó Game of Thrones (Trónok Harca) modot.Lehetőleg fegyverek, páncélok esetleg karakterek és lehetőleg valósághűt (pl:Egy valyriai kard ne csak 25 sebezzen amikor már egy egyszerű acélkard is lead 30 sebzést)
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Tharwn

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Tharwn »

Köszi :D
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Ajánlom ezt az ENB-t,mert ugyan az a gyerek készítette,mint amit fentebb ajánlottam és ugyan annyira színvonalas is csak ezzel már működnek a különféle Parallax Mapping dolgok(a fentebbivel nem). Azzal együtt,hogy emiatt már jobban megcsuklik alatta a számítógép,vannak benne gyengébb beállítások is sok opcionális lehetőség,így remekül kombinálható a CoT-el,ELFX-el és más egyéb beépülőkkel! Stakado Realistic and Cinematic ENB
Tharwn

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Tharwn »

Elkezdtem egy modot csinálni és arra gondoltam csinálok egy olyan modot amiben lehet harcolni valakivel úgy hogy visszacsap de nem öl meg ha az életem kevés lesz és körözést sem kapok. Ezt meg lehet valósítani?
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Zagloba!

Na ez aztán lehetne az egyik alappillére a Hard Core mod pack-nak halott az halott,nem? :lol:
Üdv!
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Halihó!

Igen láttam, csak most a deadly mutilation-nal vannak problémáim mert gyakran okoz "random crasht" főleg kültéren, barlangokban csak ritkán, de a realistic carry weights moddal hibátlanul működik.

Köszi egyébként még a héten kipróbálom ezt is.

Jaa és a Perkus Maximus -t te kipróbáltad már?
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Nézegetem már egy jó ideje de még nem próbáltam.

Szóval: csak is akkor vághat ki a játék ha valamiért nem stimmel valami a skeletonokkal! Nem magyarázom túl,tehát a lényeg: először felmegy a Realistic Ragdols,aztán a Deadly Mutilation ha CBBE testet használsz akkor az a verzió,ha pedig nem akkor a másik(vanilla,unp) és végül a Groovtama's XPMS Extended,persze mindegyiknél amikor kérdezi,hogy felülírja-e,mindig YES TO ALL! Ezután skeleton-nal kezdődő fájlt már TILOS felülírni,így kizárt dolog,hogy kivágjon(a darabolás közben\miatt)!
Egyedül a római páncélzattal,mint korábban írtam már, nem kompatibilis. Mármint szerintem úgy nem,hogy akkor is működik és ki nem vág a játék csak éppen pl. a szétvágott test félig-meddig egyben marad vagy valamiért gagyin fog mutatni. Láttam már ilyenre példát ,amikor valamilyen rövidített szoknya\egybe részes beépülővel teszteltem. Ja és a téged ért támadás esetén történő darabolás,na az be NE legyen pipálva,mert az könnyen okozhat kivágást!
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Köszönöm Kull; hibátlanul működik.
Csak annyit fűznék hozzá hogy aki az övre akasztott tegzeket akarja használni az mindenképp a fent leírt telepítési sorrend után tegye ezt meg!

Pont jött egy csapat bandita, meg egy sárkány nem messze az Amol erőd én meg felraktam a "halott az halott" módosítást.
Jó ég mi lesz itt....;)
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Nagyon szívesen! Megnéztem a Perkus Maximus - The Warrior -The Thief - The Mage beépülőket és azt kell mondjam fantasztikus,nagyon kell,nagyon ott van! DE.....

De az van,hogy angol,ami ilyen szinten angol még akkor is ha értem vagy kiszótárazom,engem teljesen lehoz a Skyrimről. Elveszik a hangulat,nekem elmegy a kedvem az egésztől. Minden ilyen mod-ot kivágtam a kukába,a "Wet and Cold" is magyarul van fenn hiába picit régebbi verzió. Az ilyenek még simán elmennek,mint a Deadly Dragons,a Dragon Combat Overhaul,a Combat Drama Overhaul stb;mert van pár szó a menüjében, egyszer beállítom aztán nem látom többet és annyi,kész. Nekem annyira más filing az anyanyelvemen olvasni a dolgokat,hogy azt elmondani sem tudom,egyszerűen ez van, máskülönben sz*rt se ér az egész,"kiesek a játékból".
Ezért köszöntem meg többször a MorroHun Team-nek a munkájukat és örülök minden egyes beépülő magyarításának is. Jó lenne ha még egy tucat(aminek a felét én választhatom ki :-D) le lenne fordítva de nincs és valószínűnek tartom,hogy nem is lesz egyhamar. A szabadidő mindig kevés és gyorsan fogy,nagyon meggondolja az ember hogy mire áldozza.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Néhéz a modderek és a modfelhalmozók élete...;)

Telepítése egyszerű; nem ütközik semmivel?
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Nem tűnt fel semmi ütközés és ha feltudod tenni a Dual Sheths Redux-t és Real Shelter-t akkor ezt is,mert hogy ugyanúgy kell. Baromi komplex(nem tapasztaltam ki de látszanak a lehetőségek meg a dolgok) de jó értelemben,viszont én dobtam,mert megfeszülök ennyi angol szövegtől és a végén megfejelem a monitort,mint kezdőszöcske a harangvirágot :lol:

szerk.: Bocs a Real Shelter-t nem,azt másképp kell hanem még a ZF Primary Needs-t.
dddddddd

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: dddddddd »

Tudtok olyan módokat/ beépülőket ajánlani, amik nagyon felszínesítik a játékot? Egyedül a deadly mutilation ami fentvan! :D Új ellenfelek lehetnének, vagy bármi amitől izgalmasabb lenne a játék. És valami rövid magyar leírást mondhatnátok hozzá! :)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Vik »

dddddddd írta:Tudtok olyan módokat/ beépülőket ajánlani, amik nagyon felszínesítik a játékot? Egyedül a deadly mutilation ami fentvan! :D Új ellenfelek lehetnének, vagy bármi amitől izgalmasabb lenne a játék. És valami rövid magyar leírást mondhatnátok hozzá! :)
Izgalmasabb játékot akarsz? Kezdj el óriásokkal fogócskázni. :)
Vagy rakd feljebb a nehézségi fokozatot.
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Rakd fel ezeket a beépülőket: Deadly Dragons,a Dragon Combat Overhaul,a Combat Drama Overhaul,Duel - Combat Realism

Pipáld be az új támadásukat(ha nem lenne)ezen kívül ne állíts el semmit(a fokozat minimum beavatott) vagyis hagyd,hogy 3 sárkány támadjon egyszerre ha egyiküket is megtudod ölni akkor elküldöm neked a számítógépemet,a havi fizetésemet meg a barátnőmet korlátlan használatra(szereti popóba is) :lol: Olyan színes lesz a Skyrim,hogy egy nagy költségvetésű szilveszteri tűzijáték ahhoz képest kismiska :D
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Vagy régen ugye volta War in Skyrim, most van a WARZONES(kicsit instabil de nagyon üt).
Aztán rakd még fel az Animalica-t hogy olyan vadvilágot kapj amitől leseik az állad. Plusz ugye egy két szükséglet és túlélő modósítás.
Minimum 10-15 alapvető moddal szinte új játékot lehet kreálni a Skyrim-ból...
;)
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Így van, meg azért a habot rá kell nyomni a tortára : Dead is Dead :D :D Nem lesz ettől új játék csak úgy szólván erősen végleges ha valaki nagyon nem érezné elégnek a kihívást :lol:


Szerk.: Ha lenne normális gépem az első dolgom lenne felrakni a WARZONES és a Civil War Overhaul beépülőket,nem lenne gond a stabilitással ;)
Kép
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Tényleg Kull feltöltenéd nekem az Data mappából az SKSE mappád tartalmát sendspace-re vagy bárhová, mert meg szeretném nézni?!
Előre is köszi...;)
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Kull »

Minden további nélkül feltölteném de pár napja már nincs fenn a Skyrim,kellett a hely mert próbálgatok dolgokat de úgy is nemsokára felteszem. Most a parallax remastered és egy új vagányabb ENB lesz a soron következő vagyis a látványt akarom bizergálni de megmondhatod,hogy konkrétan mire lennél kíváncsi hátha tudok segíteni!


Varázslattal kapcsolatos beépülőt még nem nagyon ajánlottam,most pótolom: Apocalypse - Magic of Skyrim by Enai Siaion Csodálatos és egyben brutális is és mindennel összhangban van,amivel meg nem,ahhoz van patch mint pl. Perkus Maximus,Requiem ,Skyrim Redone !
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

A memória kezelés nálam valamiért nem működik rendese n és most már nem is találom ezt a a mappát pedig elvileg egy SKSE.ini fájlnak kéne benne lennie...

Én a forgotten magicra szavazok... na meg a midas magic se rossz
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Vik »

Zagloba írta:A memória kezelés nálam valamiért nem működik rendese n és most már nem is találom ezt a a mappát pedig elvileg egy SKSE.ini fájlnak kéne benne lennie...
Alapesetben nincs, neked kell odarakni. http://www.morrohun.hu/esl/Skyrim:Skyrim_GYIK


Más téma: Két hét alatt sikerült ezt a feladatot is kipipálni. Frissítettem a Skyrim Mod Combiner magyarítását. (Inkább nem nézem meg, azóta hol tartanak. :) )
http://www.nexusmods.com/skyrim/download/1000138564
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Vik írta:
dddddddd írta:Tudtok olyan módokat/ beépülőket ajánlani, amik nagyon felszínesítik a játékot? Egyedül a deadly mutilation ami fentvan! :D Új ellenfelek lehetnének, vagy bármi amitől izgalmasabb lenne a játék. És valami rövid magyar leírást mondhatnátok hozzá! :)
Izgalmasabb játékot akarsz? Kezdj el óriásokkal fogócskázni. :)
Vagy rakd feljebb a nehézségi fokozatot.
Az óriások legendás fokozaton is egy ütések! :D
Raptor001

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Raptor001 »

raimhol és legendás fokozaton 2-3 db serpentin sárkány? :D
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Raptor001 írta:raimhol és legendás fokozaton 2-3 db serpentin sárkány? :D
Nem tudom, de a sima sárkány 2 nagy ütés! :D 260-at sebez a fegyverem...
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

raimhol írta:
Raptor001 írta:raimhol és legendás fokozaton 2-3 db serpentin sárkány? :D
Nem tudom, de a sima sárkány 2 nagy ütés! :D 260-at sebez a fegyverem...
Deadly Dragons? Nem próbáltam, de állítólag igazi boss harcokká izmosítja a sárkányokat.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Na de Vik; nekem a mappa sincsen meg. Eddig megvolt de most nem találom az ini fájlt.
Azt is létre tudom hozni?
Ütközetben eltüntettem valahova...

raimhol: már annyi módosítást megneveztünk amivel epic-brutál-hardcore játékká lehet varázsolni a skyrimet, hogy ezek után szerintem kezdj játszani inkább az online verzióval...;)
Válasz küldése