Modok amiket ajánlanál másoknak

Ebben a fórumban a Skyrimhoz készült pluginokról, modokról olvashatsz
raimhol434242

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

Tudnál linkelni olyat, ami nagyon király és valami rövid leírást róla ? újratettem a skyrimet, és most semmi baja... Olyan beépülőre gondolok, ami sok ellenfelet rak be, és sok fegyvert és páncélt stb... Esetleg külön sziget is tetszene, amiben sok a lehetőség.. bármi érdekelne, ami tényleg felszínesítik a játékot! Ha kapnék pár linket, és egy leírást, hogy hogyan tegyem be a játékba megköszönném! Betettem egy aréna kiegészítőt is, valami salon vagy mi volt, de nem jelezte sehol, hogy hová kéne menni ahol lehet "gladiátorkodni". De ha lennének új ellenfelek, új ruhák, az nagyon tetszene... Csak nem akarom elrontani a mód/kiegészítő felrakást, szóval nagyon rövid leírást ha kapnék megköszönném! :)
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Sleth »

TGWH írta:Nem mersz, de azért sikerült egy mod-dal elbsznod :D hát igen... nem azt mondom hogy tanulj meg angolul, de legalább fordítsd le pl. online szótárral a readme-ket, meg a nexus csoportjait, a modok leírásait. Akkor már ki tudod szűrni azokat a mod-okat ami neked kell, és ha normálisan telepíted, szét sem cseszi a játékot...
De hát a tudás veszélyes dolog, ezért el kell kerülni azt :P
Mindazonáltal nem tudom elképzelni, hogy még egy mai játékosnak is gondod okozhat olyan szavak lefordítása mint például armor, weapon.
raimhol434242

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

Eddig én is eljutok azért ! -.-"
De az angol leírást nem tudom megérteni, így nem tudom eldönteni, hogy felkelti-e az érdeklődésemet, vagy nem...
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

raimhol434242 írta:Eddig én is eljutok azért ! -.-"
De az angol leírást nem tudom megérteni, így nem tudom eldönteni, hogy felkelti-e az érdeklődésemet, vagy nem...
Ne légy rám mérges, de jelenleg a DA-t modolom rommá. :D
Megadom az oldal címét, ahonnan beszerezheted a mindennapi jóságaidat: http://www.nexusmods.com/skyrim/?
Ezen belül ha rámész a Files fülre, és azon belül a Top files-ra már helyben vagy. Minimális angol tudással kb. 10 perc alatt rájössz az oldal kezelésére. ;)

Szerk.: A legtöbb esetben vannak képek feltöltve. Néha hasznosabbak mint egy-egy leírás.
raimhol434242

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

Dr.UnGrammar írta:
raimhol434242 írta:Eddig én is eljutok azért ! -.-"
De az angol leírást nem tudom megérteni, így nem tudom eldönteni, hogy felkelti-e az érdeklődésemet, vagy nem...
Ne légy rám mérges, de jelenleg a DA-t modolom rommá. :D
Megadom az oldal címét, ahonnan beszerezheted a mindennapi jóságaidat: http://www.nexusmods.com/skyrim/?
Ezen belül ha rámész a Files fülre, és azon belül a Top files-ra már helyben vagy. Minimális angol tudással kb. 10 perc alatt rájössz az oldal kezelésére. ;)
Ismerem az oldalt -.-". De attól még nem fogom tudni, hogy mit ír.. ezért kértem tanácsot... Egyébként egy idő lassító módot nagyon kipróbálnék, láttam, hogy régen valaki mutatott egy módot, ahol az időt belassítja egy móddal, valamilyen tuhammal, vagy varázslattal, és "megáll" az idő szinte, nem tudod, az melyik, és honnan szedhetem le?
raimhol434242

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

Vagy olyan mód, ahol mondjuk a háromszorosára lassul az idő, de az én sebességem megmarad, ha pl fehúzok egy gyűrűt?
raimhol434242

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

LEszedtem ezt: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/17 ... 7405&pUp=1

De a gyűrűt sehol sem találom...
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: TGWH »

raimhol434242 írta:LEszedtem ezt: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/17 ... 7405&pUp=1

De a gyűrűt sehol sem találom...
Fogod a szótárat, lehet papír alapú vagy online. Megkeresed mit jelent az időlassítás angolul, és bepötyögöd a keresőbe. Egyébként alapból van ordibálás rá a játékban...
raimhol434242

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

Akkor ne segíts... De utálom az ilyen mocsok embereket...
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Sleth »

raimhol434242 írta:Akkor ne segíts... De utálom az ilyen mocsok embereket...
Sztem nem TGWH tehet arról, hogy nem vagy képes egy kicsi angoltudást magadba szívni, emellé meg a "kurva anyánkat", hogy nem segítünk neked mindenben, én kérek elnézést.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: genndy »

raimhol434242 írta:Akkor ne segíts... De utálom az ilyen mocsok embereket...
Nyugodtan köcsögözz le akkor már engem is, de alapszabályt mondok: legalább minimális angoltudás nélkül NE kezdj bele a modolásba. Elképesztő mértékű szíváshalmazba fogsz belefutni. Tényleg.
Ráadásul ha ajánlunk is modot ahhoz amit éppen keresel, akkor is vagy mi, vagy a készítő fogja az első helyen azt mondani, hogy "olvasd el alaposan és értsd meg a mod leírását, mert csak úgy tudod normálisan fölrakni és fog működni rendesen". Angol nélkül ez nem fog menni, és csak jön majd a sírás, hogy jaj, szétbarmoltam a játékomat, elveszett 100 órányi játék. Igen, simán megtörténhet.
Modolás hosszú és szenvedős, és kell hozzá idő, meg lelkesedés, meg kitartás meg angoltudás. Ha bármelyik nincs meg, akkor felesleges belefogni. Senki nem fog neked saját ízlésedre meg szájízedre való játékhoz lépésről-lépésre útmutatót csinálni. Senkinek sem érdeke, csak téged érdekel, a te játékod. De akkor már legalább annyi önállóságod legyen, hogy egy modot meg tudsz érteni meg föltenni magadtól, meg kb. érteni hogy miért és hogy működik.
Nem véletlenül nem szóltam én se semmit, mert látom hogy az alapok sincsenek meg. Anélkül meg csak szenvedés az egész.
raimhol434242

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

genndy írta:
raimhol434242 írta:Akkor ne segíts... De utálom az ilyen mocsok embereket...
Nyugodtan köcsögözz le akkor már engem is, de alapszabályt mondok: legalább minimális angoltudás nélkül NE kezdj bele a modolásba. Elképesztő mértékű szíváshalmazba fogsz belefutni. Tényleg.
Ráadásul ha ajánlunk is modot ahhoz amit éppen keresel, akkor is vagy mi, vagy a készítő fogja az első helyen azt mondani, hogy "olvasd el alaposan és értsd meg a mod leírását, mert csak úgy tudod normálisan fölrakni és fog működni rendesen". Angol nélkül ez nem fog menni, és csak jön majd a sírás, hogy jaj, szétbarmoltam a játékomat, elveszett 100 órányi játék. Igen, simán megtörténhet.
Modolás hosszú és szenvedős, és kell hozzá idő, meg lelkesedés, meg kitartás meg angoltudás. Ha bármelyik nincs meg, akkor felesleges belefogni. Senki nem fog neked saját ízlésedre meg szájízedre való játékhoz lépésről-lépésre útmutatót csinálni. Senkinek sem érdeke, csak téged érdekel, a te játékod. De akkor már legalább annyi önállóságod legyen, hogy egy modot meg tudsz érteni meg föltenni magadtól, meg kb. érteni hogy miért és hogy működik.
Nem véletlenül nem szóltam én se semmit, mert látom hogy az alapok sincsenek meg. Anélkül meg csak szenvedés az egész.
De fel akarok tenni pár modot, angolul pedig nem tudok... Szóval segíthetne pár ember, aki ajánl pár módot, ez a legkézenfekvőbb... A módok 90%-át feltudom tenni, de egy 2 soros leírást azért írhatna valaki, ha már az a topik nevel, hogy "Modok amiket ajánlanál másoknak".... Csdak új ellenfeleket, egy páncélt, fegyvereket és egy normális arénát szeretnék... Nem fogok angolul megtanulni, hogy mindent tudjak magamtól... egy-egy normális ember pedig akad néha, aki segít majd esetleg... Szóval ha tud valaki módokat előre is köszönöm.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: TGWH »

raimhol434242 írta: De fel akarok tenni pár modot, angolul pedig nem tudok... Szóval segíthetne pár ember, aki ajánl pár módot, ez a legkézenfekvőbb... A módok 90%-át feltudom tenni, de egy 2 soros leírást azért írhatna valaki, ha már az a topik nevel, hogy "Modok amiket ajánlanál másoknak".... Csdak új ellenfeleket, egy páncélt, fegyvereket és egy normális arénát szeretnék... Nem fogok angolul megtanulni, hogy mindent tudjak magamtól... egy-egy normális ember pedig akad néha, aki segít majd esetleg... Szóval ha tud valaki módokat előre is köszönöm.
Nem érted. Minden modhoz ott a leírás, és minden mod csoportokba van szedve. Ha grafikai modot akarsz, bemész a grafikai csoportba és kiválasztod azt, ha meg új fegyvereket, akkor meg a fegyver és páncél csoportba mész, és kiválasztod ami tetszik.
Minden modnak van leírása, azt a keveset kell elolvasni és lefordítani, hogy hogyan kell telepíteni.
Az lehet hogy a 90%-át te tudod telepíteni, csak közben meg egy rakat dolgot úgy elbszol hogy észre sem veszel.
Vannak modok, ahol opciók vannak, és négy fájlból csak egyet kell betenni. Ez mind benne van a leírásban.

Az a minimum, hogy lefordítod azt a pár oldalt ami neked kell, mert senki sem fogja a kezed fogni, és kiválasztani helyetted ami neked tetszik, meg még azt is elmagyarázni hogy kell felrakni.
Egyébként meg van program is a modok telepítéséhez.
raimhol434242

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

TGWH írta:
raimhol434242 írta: De fel akarok tenni pár modot, angolul pedig nem tudok... Szóval segíthetne pár ember, aki ajánl pár módot, ez a legkézenfekvőbb... A módok 90%-át feltudom tenni, de egy 2 soros leírást azért írhatna valaki, ha már az a topik nevel, hogy "Modok amiket ajánlanál másoknak".... Csdak új ellenfeleket, egy páncélt, fegyvereket és egy normális arénát szeretnék... Nem fogok angolul megtanulni, hogy mindent tudjak magamtól... egy-egy normális ember pedig akad néha, aki segít majd esetleg... Szóval ha tud valaki módokat előre is köszönöm.
Nem érted. Minden modhoz ott a leírás, és minden mod csoportokba van szedve. Ha grafikai modot akarsz, bemész a grafikai csoportba és kiválasztod azt, ha meg új fegyvereket, akkor meg a fegyver és páncél csoportba mész, és kiválasztod ami tetszik.
Minden modnak van leírása, azt a keveset kell elolvasni és lefordítani, hogy hogyan kell telepíteni.
Az lehet hogy a 90%-át te tudod telepíteni, csak közben meg egy rakat dolgot úgy elbszol hogy észre sem veszel.
Vannak modok, ahol opciók vannak, és négy fájlból csak egyet kell betenni. Ez mind benne van a leírásban.

Az a minimum, hogy lefordítod azt a pár oldalt ami neked kell, mert senki sem fogja a kezed fogni, és kiválasztani helyetted ami neked tetszik, meg még azt is elmagyarázni hogy kell felrakni.
Egyébként meg van program is a modok telepítéséhez.
Azért valamit ajánlhatnál, ami szerinted a legtöbb új ellenfelet adja...
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Sleth »

raimhol434242 írta:
Azért valamit ajánlhatnál, ami szerinted a legtöbb új ellenfelet adja...
Morrowind.
raimhol434242

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

Találtam egy módot deadly mutilation mod, a neve, egy "vér" kiegészítő, de nem találom sehol, nexuson se... egyébként valami normális vér kiegészítő jó lenne, ami nagyon véres, és nagyon életű a vér benne. Tudsz/tudtok esetleg?
raimhol434242

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

Ez is tetszene, a képek alapján, de nem tudom hogy kéne feltenni: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/60/?

Feltettem a multkor, de semmi nem változott. Ötlet?
raimhol434242

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

Újraraktam a skyrimet, feltettem a crimson tide-t ami elvileg véressé tenné a játékot, erre... tényleg véresebb lett, vágások is látszanak néha, de a föld és a tárgyak nem véreződnek össze.... régen összevérezte ez a mód a földet is! Nem értem... bemásoltam a data mappába, minden működik, csak ez nem... a föld nem véreződik össze.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: TGWH »

raimhol434242 írta:Újraraktam a skyrimet, feltettem a crimson tide-t ami elvileg véressé tenné a játékot, erre... tényleg véresebb lett, vágások is látszanak néha, de a föld és a tárgyak nem véreződnek össze.... régen összevérezte ez a mód a földet is! Nem értem... bemásoltam a data mappába, minden működik, csak ez nem... a föld nem véreződik össze.
Be kéne állítani a játék menüjében a vért esetleg...
Enhanced Blood Textures by dDefinder
Skyrim » Visuals and graphics
Ezen mit nem értesz? Azt hogy textúra, vagy azt hogy vizuális és grafikai?
Ott van a leírásban, ,,HOW TO INSTALL'' és a ,,Default Screen Blood and Optional Files''. Ott van az is, hogy milyen programmal tudod feltenni, vagy mit kell átírni az ini-ben. Nem fogja senki sem bemásolni ami oda le van írva, és kicserélni a ,,save'' meg az ,,open'' szavakat magyarra...

Üsd fel a szótárat és hajrá!
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

raimhol434242 írta:Találtam egy módot deadly mutilation mod, a neve, egy "vér" kiegészítő, de nem találom sehol, nexuson se... egyébként valami normális vér kiegészítő jó lenne, ami nagyon véres, és nagyon életű a vér benne. Tudsz/tudtok esetleg?
Old fel Nexuson a 18+os határt és meg fog jelenni!

Ez nem vér kiegészítő, hanem csonkolás, égés, fagyás, elektrosokk. A "vér" mod az egy másik amit utána linkeltél ez kompatibilis vele.
Mod Configban engedélyezni kell őket nem?
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

genndy írta:
raimhol434242 írta:Akkor ne segíts... De utálom az ilyen mocsok embereket...
Nyugodtan köcsögözz le akkor már engem is, de alapszabályt mondok: legalább minimális angoltudás nélkül NE kezdj bele a modolásba. Elképesztő mértékű szíváshalmazba fogsz belefutni. Tényleg.
Ráadásul ha ajánlunk is modot ahhoz amit éppen keresel, akkor is vagy mi, vagy a készítő fogja az első helyen azt mondani, hogy "olvasd el alaposan és értsd meg a mod leírását, mert csak úgy tudod normálisan fölrakni és fog működni rendesen". Angol nélkül ez nem fog menni, és csak jön majd a sírás, hogy jaj, szétbarmoltam a játékomat, elveszett 100 órányi játék. Igen, simán megtörténhet.
Modolás hosszú és szenvedős, és kell hozzá idő, meg lelkesedés, meg kitartás meg angoltudás. Ha bármelyik nincs meg, akkor felesleges belefogni. Senki nem fog neked saját ízlésedre meg szájízedre való játékhoz lépésről-lépésre útmutatót csinálni. Senkinek sem érdeke, csak téged érdekel, a te játékod. De akkor már legalább annyi önállóságod legyen, hogy egy modot meg tudsz érteni meg föltenni magadtól, meg kb. érteni hogy miért és hogy működik.
Nem véletlenül nem szóltam én se semmit, mert látom hogy az alapok sincsenek meg. Anélkül meg csak szenvedés az egész.
Ebben egyet kell értenem, moddolásba(telepítés, beállítások) angoltudás illetve rengeteg ráfordítható idő nélkül ne nagyon kezdj bele.
Nekem kb. 750 játékórám van a TESV-ben, de ebből 300 a modok tesztelése volt.
raimhol434242

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

Zagloba írta:
raimhol434242 írta:Találtam egy módot deadly mutilation mod, a neve, egy "vér" kiegészítő, de nem találom sehol, nexuson se... egyébként valami normális vér kiegészítő jó lenne, ami nagyon véres, és nagyon életű a vér benne. Tudsz/tudtok esetleg?
Old fel Nexuson a 18+os határt és meg fog jelenni!

Ez nem vér kiegészítő, hanem csonkolás, égés, fagyás, elektrosokk. A "vér" mod az egy másik amit utána linkeltél ez kompatibilis vele.
Mod Configban engedélyezni kell őket nem?
Nem értem... letöltöttem egy vér módot is, amitől véres lesz a játék, de nem működik kb... vagyis működik, de a földre nem kerül vér.. A Data mappában bepipáltam, nem vagyok olyan h..e, hogy ne... Működik is félig... a Deadly mutination pedig nincs fent, nem találtam... nem tudom mittehetnék még. Az ini azt sem tudom hol van, és hogy kell átírni. :S
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: TGWH »

raimhol434242 írta: Nem értem... letöltöttem egy vér módot is, amitől véres lesz a játék, de nem működik kb... vagyis működik, de a földre nem kerül vér.. A Data mappában bepipáltam, nem vagyok olyan h..e, hogy ne... Működik is félig... a Deadly mutination pedig nincs fent, nem találtam... nem tudom mittehetnék még. Az ini azt sem tudom hol van, és hogy kell átírni. :S
Na látod erről beszéltünk. Csak még a segítséget sem tudod értelmezni...
Az options menüben is be kell állítani a vért, hogy egyáltalán látszódjon az alap. Az ini fájlt leírja hol találod, át kell írnod. Le van írva mit kell átírni mire, olvasd el.
raimhol434242

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

Zagloba írta:
raimhol434242 írta:Találtam egy módot deadly mutilation mod, a neve, egy "vér" kiegészítő, de nem találom sehol, nexuson se... egyébként valami normális vér kiegészítő jó lenne, ami nagyon véres, és nagyon életű a vér benne. Tudsz/tudtok esetleg?
Old fel Nexuson a 18+os határt és meg fog jelenni!

Ez nem vér kiegészítő, hanem csonkolás, égés, fagyás, elektrosokk. A "vér" mod az egy másik amit utána linkeltél ez kompatibilis vele.
Mod Configban engedélyezni kell őket nem?
Mit jelent az, hogy mod configban? Nem értem az egészet... bemásoltam a sima vér mód tartalmát a data mappába, valamivel véresebb lett, és megjelentek a vér pöttyök a "szemeben" ahogy legyilkolok vagy leütök valakit, de a földön nincs vér.... pedig a beépülő fut elvileg félig... Azt a módot pedig még csak fent sem találom nexuson, és options menüt sem találok, ahol bármi olyan lehetne, hogy 18+ engedélyezése... Nem értem már az egészet, pedig ez a csonkolós mód nagyon tetszik! :S
raimhol434242

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

Nem lehetne, hogy valaki bemásolja nekem ide a teljes ini fájlt, ahogy megkéne csinálnom? :S nagyon megköszönném, egyedül az a vér mód és a csonkolós kéne... :S
A vér módot feltettem a crimson tide-t, próbáltam a my gameban bemásolni amit kellett, és átírni azt amit kért, de semmi változás...
Letöröltem a játékot, és felteszem most újra, így "tiszta lappal" kezdem a játékot, szóval ha valaki leírná nekem, vagy bemásolná ide, hogy hogy csináljam, megköszönném! :S
raimhol434242

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

na a deadly mutilation-t leszedtem nexusról, sikerült beállítani a koromat, hogy elmúltam 18! :D Szóval hogyan tovább? :S Légyszi segítsen valaki most az egyszer, sokat jelentene, ha működne! :S Más kiegészítő nem is kellene igazán! Légyszi! :S
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: TGWH »

raimhol434242 írta:Nem lehetne, hogy valaki bemásolja nekem ide a teljes ini fájlt, ahogy megkéne csinálnom? :S nagyon megköszönném, egyedül az a vér mód és a csonkolós kéne... :S
A vér módot feltettem a crimson tide-t, próbáltam a my gameban bemásolni amit kellett, és átírni azt amit kért, de semmi változás...
Letöröltem a játékot, és felteszem most újra, így "tiszta lappal" kezdem a játékot, szóval ha valaki leírná nekem, vagy bemásolná ide, hogy hogy csináljam, megköszönném! :S
De, hogyne, az egyedi ini fájlt csak úgy másolgatjuk... persze... a kezed meg beleér a bilibe. Aki akarja lefordítja neked, én nem érek rá ilyenre. Amúgy meg amennyit könyörögtél, már hatszor lefordítottad volna szótárral a lényeget...
raimhol434242

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

TGWH írta:
raimhol434242 írta:Nem lehetne, hogy valaki bemásolja nekem ide a teljes ini fájlt, ahogy megkéne csinálnom? :S nagyon megköszönném, egyedül az a vér mód és a csonkolós kéne... :S
A vér módot feltettem a crimson tide-t, próbáltam a my gameban bemásolni amit kellett, és átírni azt amit kért, de semmi változás...
Letöröltem a játékot, és felteszem most újra, így "tiszta lappal" kezdem a játékot, szóval ha valaki leírná nekem, vagy bemásolná ide, hogy hogy csináljam, megköszönném! :S
De, hogyne, az egyedi ini fájlt csak úgy másolgatjuk... persze... a kezed meg beleér a bilibe. Aki akarja lefordítja neked, én nem érek rá ilyenre. Amúgy meg amennyit könyörögtél, már hatszor lefordítottad volna szótárral a lényeget...
De valamit úgyis elcseszek... itt a nexus file: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/34917/?
Annyit értek, hogy előfeltétel az SKSE és a Skyui 3.4 (a skyuiból nekem 4.1 van azthiszem, ez van a magyarosításotokhoz autómatikusan rakva, szóval nem tudom nem baj-e, hog túl újj a Skyuim..). A többit meg full nem értem mi van, és nem fogom tudni egy szótárral sem értelmesen megoldani, valamit tuti elrontok... most csak az alap játék van fent felpachelve, és lemagyarítva, a két előfeltétel fentvan, a többit pedig nem tudom... HA csak az alap játék van fent, csak tud segíteni valaki, hogy hogyan tovább...
Feltételezem nem elég bemásolni az egészet a data mappába, vagy igen? Semmi kiegészítőm nincs fent, így az sincs, hogy ütik egymást a kiegészítők. Szóval ennél többre nem vagyok képes..
raimhol434242

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

itt meg a legelsőt szedtem le...
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/34 ... 4917&pUp=1

Valaki csak eltudja mondani gyorsan, hogy csináljam meg! :S
raimhol434242

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

Leszedtem a MAIN file-ből mindent innen:
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/34 ... 4917&pUp=1

Szóval hogyan tovább? Légyszíves segítsen valaki! Nem akarom elrontani, de egyedül nem fog menni tuti.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Mod Configuration Menu: http://www.youtube.com/watch?v=o1jgSeqmnD8
Megjelenik a menüben egy mod configuration bejegyzés.
Itt elvileg minden vele kompatibilis modot egyedileg beállíthatsz. Többek között számos módosítást itt kell aktiválni a helyes működéshez.

Nekem nincs időm segíteni, de ahogy TGWH is írta és én is így kezdtem, szótár, türelem, és sok idő kell a tökéletes modpakk összeállításához.
raimhol434242

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

Zagloba írta:Mod Configuration Menu: http://www.youtube.com/watch?v=o1jgSeqmnD8
Megjelenik a menüben egy mod configuration bejegyzés.
Itt elvileg minden vele kompatibilis modot egyedileg beállíthatsz. Többek között számos módosítást itt kell aktiválni a helyes működéshez.

Nekem nincs időm segíteni, de ahogy TGWH is írta és én is így kezdtem, szótár, türelem, és sok idő kell a tökéletes modpakk összeállításához.
Én csak ezt az egyetlen módot szeretném feltenni! De azt sem tudom, hogy most minden fájlt át kell másolnom, vagy csak a legelsőt? vagy a legelsőt kell feltenni, aztán a vanilla vagy a BCCE verzió közül az egyiket? Nem értem az egészet, de aki elolvasná a kedvemért a nexuson, az megtudná mondani, mivel elég rövid a telepítő leírása...
raimhol434242

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

raimhol434242 írta:
Zagloba írta:Mod Configuration Menu: http://www.youtube.com/watch?v=o1jgSeqmnD8
Megjelenik a menüben egy mod configuration bejegyzés.
Itt elvileg minden vele kompatibilis modot egyedileg beállíthatsz. Többek között számos módosítást itt kell aktiválni a helyes működéshez.

Nekem nincs időm segíteni, de ahogy TGWH is írta és én is így kezdtem, szótár, türelem, és sok idő kell a tökéletes modpakk összeállításához.
Én csak ezt az egyetlen módot szeretném feltenni! De azt sem tudom, hogy most minden fájlt át kell másolnom, vagy csak a legelsőt? vagy a legelsőt kell feltenni, aztán a vanilla vagy a BCCE verzió közül az egyiket? Nem értem az egészet, de aki elolvasná a kedvemért a nexuson, az megtudná mondani, mivel elég rövid a telepítő leírása...
Ennyit kéne lefordítani:

Installation
1.Remove older version if you have any.
2.Go to isolated(preferably interior) place with no NPC around dead or alive. Also fire your follower or leave him/her outside.
3.Save game
4.Install main core of the mod first. Copy files in your Skyrim “Data” folder or use Mod Manager.
5.Install one of the meshes pack at you choice. CBBE or Vanilla. Symply copy to Data folder.
6.(Optional) Install alternative skeletons from skeletons packs, for compatibility with other mods you use.
7.Do "reset players effects" through MCM configuration menu first time you run Skyrim and save game.
6.That's it, enjoy

Légyszi valaki mondja el mit ír, mert csak félig értem, és félek, hogy valamit nem csinálnék meg amit kér..
raimhol434242

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

Kb ezt értem nagyjából:

1. Távolítsd el a régebbi verziót, ha van.

2. Menj egy elszigetelt helyre ahol nincs Npc élve vagy halva hagyd kint a kovetoidet

3. Mentsd a jatekot

Eloszor telepitsd a fobb pontokat másold át a fájlokat
a skyrimedre

4.cbbe vagy vanilla: 2 kozul valamelyiket valaszd ki es telepitsd fel,
egyszeruen csak masold at az adatot

5. menj ra arra h "reset players effects" az mcm beallitasokon

6. telepits alternativ vázakat amik lehetove teszik h hasznalj
más mod-okat is keresztul es eloszor fog futni a jatek es mentsd el.
Ez minden,

De nem értem mik azok az alternatív vázak, hogy telepítsem őket... 4 fájlt szedtem le a vanillát, a BCCE-t vagy mit, a legfelsőt, ami maga a Deadly Mutilation elvileg, és egy update-t... nem értem, elsőnek rakjam át a Data mappába a legfelső Deadly mutilation-t, aztán vagy a vanilla, vagy a BCCE közül valamelyiknek a fájljait másoljam bele a data mappába? Nem értem.. ezért kértem segítséget, csak nem kapok sosem..
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: Vik »

raimhol434242 írta: Én csak ezt az egyetlen módot szeretném feltenni! De azt sem tudom, hogy most minden fájlt át kell másolnom, vagy csak a legelsőt? vagy a legelsőt kell feltenni, aztán a vanilla vagy a BCCE verzió közül az egyiket? Nem értem az egészet, de aki elolvasná a kedvemért a nexuson, az megtudná mondani, mivel elég rövid a telepítő leírása...

Ennyit kéne lefordítani:

Installation
1.Remove older version if you have any.
2.Go to isolated(preferably interior) place with no NPC around dead or alive. Also fire your follower or leave him/her outside.
3.Save game
4.Install main core of the mod first. Copy files in your Skyrim “Data” folder or use Mod Manager.
5.Install one of the meshes pack at you choice. CBBE or Vanilla. Symply copy to Data folder.
6.(Optional) Install alternative skeletons from skeletons packs, for compatibility with other mods you use.
7.Do "reset players effects" through MCM configuration menu first time you run Skyrim and save game.
6.That's it, enjoy

Légyszi valaki mondja el mit ír, mert csak félig értem, és félek, hogy valamit nem csinálnék meg amit kér..
Telepítés
1. Távolítsd el a régi verziót, ha van.
2. Menj egy elkülönített (lehetőleg belső térben levő) helyre, ahol nincs a közelben semmilyen NJK (se élő, se hol). Rúgd ki a követődet is, vagy hagyd kint.
3. Mentsd el a játékot.
4. Elsőnek a mod központi részét telepítsd. Másold be az állományokat a Skyrim\Data mappádba, vagy használd a Mod Managert.
5. Telepíts egy választható mesh csomagot. CBBE vagy eredeti. Egyszerűen másold be a Skyrim\Data mappádba.
6.(Tetszőleges) Telepíts alternatív csontozatokat a csontozat csomagok közül, más általad használt modokkal való kompatibilitás miatt.
7. Válaszd a "reset players effects" menüpontot a Mod Konfiguráció Menüben, amikor első alkalommal indítod a Skyrimet, és ments állást.
6. Ennyi, jó szórakozást!

Egyébként ha nem értesz a modoláshoz, miért egy bonyolulttal kezded? Még én sem estem neki külön csontozatok meg fizikai kiegészítők telepítésének, pedig szeretnék egy modot, amitől élethűen mozognak a nemes elf karakterem mellei. (Láttam légzsákszerű csöcsökkel rendelkező megoldást is ilyen témában - azt inkább kihagynám. :) )
raimhol434242

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

Vik írta:
raimhol434242 írta: Én csak ezt az egyetlen módot szeretném feltenni! De azt sem tudom, hogy most minden fájlt át kell másolnom, vagy csak a legelsőt? vagy a legelsőt kell feltenni, aztán a vanilla vagy a BCCE verzió közül az egyiket? Nem értem az egészet, de aki elolvasná a kedvemért a nexuson, az megtudná mondani, mivel elég rövid a telepítő leírása...

Ennyit kéne lefordítani:

Installation
1.Remove older version if you have any.
2.Go to isolated(preferably interior) place with no NPC around dead or alive. Also fire your follower or leave him/her outside.
3.Save game
4.Install main core of the mod first. Copy files in your Skyrim “Data” folder or use Mod Manager.
5.Install one of the meshes pack at you choice. CBBE or Vanilla. Symply copy to Data folder.
6.(Optional) Install alternative skeletons from skeletons packs, for compatibility with other mods you use.
7.Do "reset players effects" through MCM configuration menu first time you run Skyrim and save game.
6.That's it, enjoy

Légyszi valaki mondja el mit ír, mert csak félig értem, és félek, hogy valamit nem csinálnék meg amit kér..
Telepítés
1. Távolítsd el a régi verziót, ha van.
2. Menj egy elkülönített (lehetőleg belső térben levő) helyre, ahol nincs a közelben semmilyen NJK (se élő, se hol). Rúgd ki a követődet is, vagy hagyd kint.
3. Mentsd el a játékot.
4. Elsőnek a mod központi részét telepítsd. Másold be az állományokat a Skyrim\Data mappádba, vagy használd a Mod Managert.
5. Telepíts egy választható mesh csomagot. CBBE vagy eredeti. Egyszerűen másold be a Skyrim\Data mappádba.
6.(Tetszőleges) Telepíts alternatív csontozatokat a csontozat csomagok közül, más általad használt modokkal való kompatibilitás miatt.
7. Válaszd a "reset players effects" menüpontot a Mod Konfiguráció Menüben, amikor első alkalommal indítod a Skyrimet, és ments állást.
6. Ennyi, jó szórakozást!

Egyébként ha nem értesz a modoláshoz, miért egy bonyolulttal kezded? Még én sem estem neki külön csontozatok meg fizikai kiegészítők telepítésének, pedig szeretnék egy modot, amitől élethűen mozognak a nemes elf karakterem mellei. (Láttam légzsákszerű csöcsökkel rendelkező megoldást is ilyen témában - azt inkább kihagynám. :) )
Mert ez a mód nagyon tetszik! :D Egyébként itt a 4. pont az ezek közül az első fájl? http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/34 ... 4917&pUp=1
És utánna kell feltenni pl a CBBE-t? (ugyan úgy a datába másolással). a 6.-at nem értem, hogy honnan lehet csontozatokat betenni, én csak azt akarom, hogy életűen szétkaszabolhassam az ellenfeleket, jó véres legyen, és szétlehessen vágni az embereket! :D
raimhol434242

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

Egyébként köszi a segítséget! :)
raimhol434242

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

raimhol434242 írta:Egyébként köszi a segítséget! :)
Csontozatot most néztem: gondolom a skelton pack az, de mindkettőt be kell tenni, vagy csak az egyiket?
raimhol434242

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

raimhol434242 írta:
raimhol434242 írta:Egyébként köszi a segítséget! :)
Csontozatot most néztem: gondolom a skelton pack az, de mindkettőt be kell tenni, vagy csak az egyiket?
Egyébként ha kapok egy fogyatékos leírást, az jó lenne... Tehát pl menj bele a Deadly v 1.3 mappába, másold a fájlokat a data mappába, aztán menj a .. mappába, és csináld ezt meg azt... Olyan leírás kéne, amit ha anyámnak megadok, feltudja tenni magának az nélkül, hogy értené, hogy mit csinál! :D
raimhol434242

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

Háromszor próbáltam feltenni a módot, mégsem megy... elindul a MCP vagy mi, ahol resetelem is a karakteremet, de hiába... Nem történik semmi, nem működik a mód, pedig feltettem az alap Deadly mutilationt, aztán a vanilla fájljait bemásoltam a datába, A skeltonok közül is kiválasztottam az egyiket, és bemásoltam a fájlokat a datába aztán elindítottam a játékot, arról a mentésről, ahol egyedül vagyok a házamban, kijött az MCP vagy micsoda.. ki is jött a Deadly mutilation, rámentem a generalra, reset carakter (ahogy a leírásotok mondja). újraindítottam a játékot, erre semmi... nem hat semmi... Ötlet? NA ezért mondtam, hogy nekem úgyse fog sikerülni...
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: genndy »

Állásmentés volt? Mert azt is írja ám...

Meg ugye ezt is figyelted?
"*Important*
Mod will be automatically applied on all new coming characters, but it will effect already existing NPCs later. After NPC was reset and reloaded. Simply travel far enough , it should be good at your return. Still not working? Try to do reset player’s effects throught configuration menu. Make sure you have all files copied where they should. Try to reinstall it manually. Still nothing? Track down the incompatibilities."

Tudom hogy nem érted, ezért bazi röviden: a játékosra rögtön hat a mod, de a többi karakterre nem azonnal, csak ha resetelnek. Utazz el messze, és mikor visszajössz akkor lesz jó.
raimhol434242

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

genndy írta:Állásmentés volt? Mert azt is írja ám...

Meg ugye ezt is figyelted?
"*Important*
Mod will be automatically applied on all new coming characters, but it will effect already existing NPCs later. After NPC was reset and reloaded. Simply travel far enough , it should be good at your return. Still not working? Try to do reset player’s effects throught configuration menu. Make sure you have all files copied where they should. Try to reinstall it manually. Still nothing? Track down the incompatibilities."

Tudom hogy nem érted, ezért bazi röviden: a játékosra rögtön hat a mod, de a többi karakterre nem azonnal, csak ha resetelnek. Utazz el messze, és mikor visszajössz akkor lesz jó.
Szóval.. kipróbálgattam, és annyi, hogy a pörölyök csak a fejüket szakítja le/zúzza szét, a pallosok kettétudják vágni az embert deréktól, sikerült egyszer kart is levágnom, a bárdok szintén haosnlókra képesek, de a sima egykezes fegyverek teljesen hatástalanok, nem értem... A tűz is hat kipróbáltam, ilyen összeégett hulla lesz azokból akiket úgy égetek el, az elektromosság nem hat ahogy észrevettem, a jeget nem próbáltam. De a pörölyök elég jól szétzúzzák a fejet. Szóval a kardok miért nem működnek?
raimhol434242

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

raimhol434242 írta:
genndy írta:Állásmentés volt? Mert azt is írja ám...

Meg ugye ezt is figyelted?
"*Important*
Mod will be automatically applied on all new coming characters, but it will effect already existing NPCs later. After NPC was reset and reloaded. Simply travel far enough , it should be good at your return. Still not working? Try to do reset player’s effects throught configuration menu. Make sure you have all files copied where they should. Try to reinstall it manually. Still nothing? Track down the incompatibilities."

Tudom hogy nem érted, ezért bazi röviden: a játékosra rögtön hat a mod, de a többi karakterre nem azonnal, csak ha resetelnek. Utazz el messze, és mikor visszajössz akkor lesz jó.
Szóval.. kipróbálgattam, és annyi, hogy a pörölyök csak a fejüket szakítja le/zúzza szét, a pallosok kettétudják vágni az embert deréktól, sikerült egyszer kart is levágnom, a bárdok szintén haosnlókra képesek, de a sima egykezes fegyverek teljesen hatástalanok, nem értem... A tűz is hat kipróbáltam, ilyen összeégett hulla lesz azokból akiket úgy égetek el, az elektromosság nem hat ahogy észrevettem, a jeget nem próbáltam. De a pörölyök elég jól szétzúzzák a fejet. Szóval a kardok miért nem működnek?
Egyébként van valami vér mód amivel kompatibilis ez a mód?
raimhol434242

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

A hullákra pedig nem hat a vágásom pöröllyel se, a hullákra a tűz hat viszont.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: genndy »

Írja, hogy igen. Mondjuk ezt próbáld: Enhanced Blood Textures
Pedig működnek a kardok is. Kibelezés, kézlevágás ami új, azon kívül ami a játékban van: lefejezés meg a különféle agyonszúrások. Nekem működött mind.
Rendes vagyok, segítek: a menüben ahol a karakteredet is tudod resetelni tudod állítani a gyakoriságot. Az első csúszka hogy amikor meghal az ellenfél akkor milyen %-ban adja be az animációt, a második hogy az mennyit sebez. Ha csak próbálgatni akarod akkor tedd mindkettőt 100-ra.
raimhol434242

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

genndy írta:Írja, hogy igen. Mondjuk ezt próbáld: Enhanced Blood Textures
Pont ezt néztem ki magamnak, de nem tudom, hogy hogyan kellene ezt leszednem.. Nem értem, hogy miért van 39 fájl egy ilyen kiegészítőn belül?
Van pl: Enhanced Blood Textures 3_5d
0 Dawnguard Compatibility Patch
0 Dragonborn Compatibility Patch
és még sorolhatnám... Csak a legelsőt kell leszedni? Nem tudom ezek közül most mi kell, vagy mi nem, vagy csak a legelső kell-e és mit kell az iniben és hogy beállítani, ha felteszem. Idáig nem is tudtam, hogy az ini.be is bele kell piszkálni egy kiegészítőnél.
raimhol434242

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

genndy írta:Írja, hogy igen. Mondjuk ezt próbáld: Enhanced Blood Textures
Pedig működnek a kardok is. Kibelezés, kézlevágás ami új, azon kívül ami a játékban van: lefejezés meg a különféle agyonszúrások. Nekem működött mind.
Nekem az egykezes fegyverek nem hatnak.. de azt se tudom, hogy jól raktam-e fel a dolgokat. a Skeltons packon belül van 3 mappa, és abból azegyiket raktam csak fel.
Nem tudom, hogy jól csináltam-e, vagy mindet felkellett-e volna rakni. Van a csontokon belül: DM_skeletons XP32, DM_skeletons Realistic Ragdolls and Force (ezt másoltam a Datába), és DM Alternative skeletons by skulltyrant. A pallosoknál működik a lefejezés, karlevágás, arcbőrletépés stb. Egykezeseknél viszont semmi, pedig próbálgattam direkt max erővel ütni egykezessel, de semmi.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: genndy »

Nem kell semmilyen ini-ben turkálni. Szedd le az elsőt, az Optionals-ból meg maximum az első három kellhet, ha megvannak a DLC-k. Ha megvan a Dawnguard akkor kell az első, ha a Dragonborn akkor a második, ha meg mindkettő akkor a harmadik. A többit meg abszolút hagyd a francba.

A skeletons meg nem kell a gyilkolósból, úgyse lesz hatása, kellene hozzájuk az eredeti csont-mod is. Meg úgyse jól másoltad, mert tuti hogy bemásoltad az első könyvtárat. (Pedig bele kellene mászni, egészen a meshes-ig, azt kellene másolni. De nem kell, hagyd.)
raimhol434242

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

genndy írta:Nem kell semmilyen ini-ben turkálni. Szedd le az elsőt, az Optionals-ból meg maximum az első három kellhet, ha megvannak a DLC-k. Ha megvan a Dawnguard akkor kell az első, ha a Dragonborn akkor a második, ha meg mindkettő akkor a harmadik. A többit meg abszolút hagyd a francba.

A skeletons meg nem kell a gyilkolósból, úgyse lesz hatása, kellene hozzájuk az eredeti csont-mod is.
Csak legutóbb amikor ezt leszedtem semmi hatása nem volt, pedig a legelsőt szedtem csak le a cEnhanced Blood Textures 3_5d-t. Az volt akkor a probléma, hogy a föld nem vérződött össze. Igaz a vágások látszódtak az emberen, és véres is volt, "szembe" is érkezett vér, de a földre nem esik egy csepp sem, pedig kellene neki. Ha most megint felteszem, tuti nem hatna. Egyébként csak az alap játék van fent, és a darabólós mód. Igaz a multkor a skyui nem volt még fent. Szóval nincsenek meg a DLC-k, de a multkor amikor leszedtem, és a datába másoltam az egészet, a földre nem került valamiért vér.
raimhol434242

Re: Modok amiket ajánlanál másoknak

Hozzászólás Szerző: raimhol434242 »

raimhol434242 írta:
genndy írta:Nem kell semmilyen ini-ben turkálni. Szedd le az elsőt, az Optionals-ból meg maximum az első három kellhet, ha megvannak a DLC-k. Ha megvan a Dawnguard akkor kell az első, ha a Dragonborn akkor a második, ha meg mindkettő akkor a harmadik. A többit meg abszolút hagyd a francba.

A skeletons meg nem kell a gyilkolósból, úgyse lesz hatása, kellene hozzájuk az eredeti csont-mod is.
Csak legutóbb amikor ezt leszedtem semmi hatása nem volt, pedig a legelsőt szedtem csak le a cEnhanced Blood Textures 3_5d-t. Az volt akkor a probléma, hogy a föld nem vérződött össze. Igaz a vágások látszódtak az emberen, és véres is volt, "szembe" is érkezett vér, de a földre nem esik egy csepp sem, pedig kellene neki. Ha most megint felteszem, tuti nem hatna. Egyébként csak az alap játék van fent, és a darabólós mód. Igaz a multkor a skyui nem volt még fent. Szóval nincsenek meg a DLC-k, de a multkor amikor leszedtem, és a datába másoltam az egészet, a földre nem került valamiért vér.
Csak itt vannak ilyen Blury screen blood is, és csomó minden
Válasz küldése