Re: A legszebb táj, ahol jártam

Ebben a fórumban a Skyrimhoz készült pluginokról, modokról olvashatsz
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: A legszebb táj, ahol jártam

Hozzászólás Szerző: Vik »

hopp írta:Egy kis demonstráció, hogy mi várható az elkövetkező hetekben grafika terén. A szorgos munkásemberek már elkezdték a játék újratextúrázását. Letöltöttem majdnem 300megányi nagy felbontású texturát, realisztikusabb víz effektet, illetve az FXAA Post Process Injector nevű modot. Az eredményre íme egy példa.
Én is kipróbáltam egy HD csomagot. Furcsa módon valahogy nem illettek a textúrák a többihez. Vissza is álltam az eredetire.
hopp
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011. nov. 21., hétf. 21:49

Re: A legszebb táj, ahol jártam

Hozzászólás Szerző: hopp »

Vik írta:
hopp írta:Egy kis demonstráció, hogy mi várható az elkövetkező hetekben grafika terén. A szorgos munkásemberek már elkezdték a játék újratextúrázását. Letöltöttem majdnem 300megányi nagy felbontású texturát, realisztikusabb víz effektet, illetve az FXAA Post Process Injector nevű modot. Az eredményre íme egy példa.
Én is kipróbáltam egy HD csomagot. Furcsa módon valahogy nem illettek a textúrák a többihez. Vissza is álltam az eredetire.
Igen, mivel a legtöbb csomag még félkész, ezért vannak furcsaságok. Néhány fájlt én is kiszedtem, mert 1-2 helyen nagyon bénán nézett ki. Ettől függetlenül vannak ígéretes kezdeményezések. Maximum néhány héten belül lesz kész változat, ott majd nem lesznek ilyen problémák.
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Grafikai tuning

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Ide kerülhet minden olyan hozzászólás,beépülő link, a változást bemutató kép, ami a Skyrim grafikai feljavításáról szól.
hopp
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011. nov. 21., hétf. 21:49

Re: Grafikai tuning

Hozzászólás Szerző: hopp »

http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=2146

Ezt próbáltam ki most legutoljára. Utak, aljnövényzet, hó, stb. van benne, stílusban szinte megegyeznek az eredetikkel, úgyhogy ezzel már nem volt olyan problémám, hogy nem illenek össze.
ismeretlen

Re: Grafikai tuning

Hozzászólás Szerző: ismeretlen »

Nincs valami olyan mód ami megszünteti a későn betöltődő textúrákat mert egy kicsit zavaró, hogy nagy hegyről megyek lefele és látom hogy a fű lent előttem töltődik be.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Grafikai tuning

Hozzászólás Szerző: Vik »

ismeretlen írta:Nincs valami olyan mód ami megszünteti a későn betöltődő textúrákat mert egy kicsit zavaró, hogy nagy hegyről megyek lefele és látom hogy a fű lent előttem töltődik be.
Az indító menü Options-Advanced részében vannak olyan dolgok, amik a látótávolságot szabályozzák, illetve láttam a Bethesda fórumon olyan .ini beállításokat, amik a fű távolságát szabályozzák. De ezeknek nem néztem utána.
ismeretlen

Re: Grafikai tuning

Hozzászólás Szerző: ismeretlen »

Sajnos ott minden maxn van vagyis Ultra-n és még mindig olyan, de nem annyira zavaró csk kérdeztem hátha tud valaki valamilyen módot.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Grafikai tuning

Hozzászólás Szerző: Vik »

Megjelent az első komolyabb kezelőfelület átalakító beépülő a Skyrimhez.
http://skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=3863
Kell hozzá a Skyrim Script Extender is.
Csak az nem világos, hogy ez hogyan jött össze, mikor eddig arról volt szó, hogy amíg nincs Creation Kit, addig nem lesz nyilvános SKSE sem...
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Grafikai tuning

Hozzászólás Szerző: Vik »

Készült egy optimalizáló beépülő a Skyrimhez. Nekem csak kb. 5 FPS-t ad, de hátha valakinek hasznos lesz:
http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=4387
Skyrim Script Extender is kell hozzá.
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Grafikai tuning

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Pár kép a nagy textúra csomag bepipálása után. Ezek High beállítások mellett készültek, az Ultra gondolom még ennél is többet ad :).

A képek most nem művészi célból készültek, és Lydia is néha fotogénnek érezte magát :D .
Csatolmányok
2012-02-08_00011.jpg
2012-02-08_00010.jpg
2012-02-08_00009.jpg
2012-02-08_00008.jpg
2012-02-08_00007.jpg
2012-02-08_00006.jpg
2012-02-08_00004.jpg
2012-02-08_00003.jpg
2012-02-08_00002.jpg
2012-02-08_00001.jpg
Avatar
he_dzsooo
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2012. jan. 11., szer. 12:03
Kapcsolat:

Re: Grafikai tuning

Hozzászólás Szerző: he_dzsooo »

Sziasztok!

Akit erdekel, 1 blogomban megirtam, ill. bemasoltam az en ini-tweak-emet, de csak eros PC-hez ajanlott!^ (Kb. Quad CPU, 4gb RAM (64-bites rendszeren 6Gb min.), VGA 1.5Gb, v. tobb ami kellhet neki, a sajat konfigombol kiindulva...)


http://www.gamekapocs.hu/tag/hedzsooo/b ... ed_modding


A blog meg kesobb frissitve lesz, 1-2 uj infoval.^
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Grafikai tuning

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

he_dzsooo írta:Sziasztok!

Akit erdekel, 1 blogomban megirtam, ill. bemasoltam az en ini-tweak-emet, de csak eros PC-hez ajanlott!^ (Kb. Quad CPU, 4gb RAM (64-bites rendszeren 6Gb min.), VGA 1.5Gb, v. tobb ami kellhet neki, a sajat konfigombol kiindulva...)


http://www.gamekapocs.hu/tag/hedzsooo/b ... ed_modding


A blog meg kesobb frissitve lesz, 1-2 uj infoval.^
Áh szóval te írogatsz ott a kapcson a TES-ről!
Hála az égnek így megúszom az oda való regisztrálást, és itt is kifejthetem, hogy igazi újságírói vénád van, mert a cikked címe piszkosul félrevezető és provokatív :D
A képek alapján látom nagy fénykard rajongó is lehetsz (bár ki nem az); valamint szélesre szaladt a mosoly a számon, mikor láttam, hogy rögtön a második mód amit kiemelsz a tipikus "acéltanga +100 defense" típusú remekművekhez tartozik. Figyelem felhívásra tökéletes választás! ;)

Ez úton is kívánok jó blogolást, és óva intelek az ott található "katasztrófáknak" a példájától.
És a Nyolcak óvjanak az ott garázdálkodó trolloktól!
Avatar
11-11-11
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2011. okt. 11., kedd 20:44
Tartózkodási hely: Riverwood

Re: Grafikai tuning

Hozzászólás Szerző: 11-11-11 »

Dr.UnGrammar írta: (bár ki nem az)
én mondjuk
Avatar
he_dzsooo
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2012. jan. 11., szer. 12:03
Kapcsolat:

Re: Grafikai tuning

Hozzászólás Szerző: he_dzsooo »

Dr.UnGrammar írta:
he_dzsooo írta:Sziasztok!

Akit erdekel, 1 blogomban megirtam, ill. bemasoltam az en ini-tweak-emet, de csak eros PC-hez ajanlott!^ (Kb. Quad CPU, 4gb RAM (64-bites rendszeren 6Gb min.), VGA 1.5Gb, v. tobb ami kellhet neki, a sajat konfigombol kiindulva...)


http://www.gamekapocs.hu/tag/hedzsooo/b ... ed_modding


A blog meg kesobb frissitve lesz, 1-2 uj infoval.^
Áh szóval te írogatsz ott a kapcson a TES-ről!
Hála az égnek így megúszom az oda való regisztrálást, és itt is kifejthetem, hogy igazi újságírói vénád van, mert a cikked címe piszkosul félrevezető és provokatív :D
A képek alapján látom nagy fénykard rajongó is lehetsz (bár ki nem az); valamint szélesre szaladt a mosoly a számon, mikor láttam, hogy rögtön a második mód amit kiemelsz a tipikus "acéltanga +100 defense" típusú remekművekhez tartozik. Figyelem felhívásra tökéletes választás! ;)

Ez úton is kívánok jó blogolást, és óva intelek az ott található "katasztrófáknak" a példájától.
És a Nyolcak óvjanak az ott garázdálkodó trolloktól!

...THX, igyekszem!^ Nagy favorit lett nalam a TES, ezzel a Skyrim resszel betalalt nalam, leginkabb Gothic 2-vel szorakoztam ennyit legutoljara PC RPG-ben, azt hiszem. :) Sot, a faxantos modoknak koszonhetoen ezze lassan meg tobbet. :D
Avatar
he_dzsooo
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2012. jan. 11., szer. 12:03
Kapcsolat:

Re: Grafikai tuning

Hozzászólás Szerző: he_dzsooo »

11-11-11 írta:
Dr.UnGrammar írta: (bár ki nem az)
én mondjuk

...Na igen, ez a szep a modokban, hogy mindenki a maga izlesere szabhatja vele a jatekot.^

Remelem te is talizol azert legkozelebb vmi faxantos modot a tovabb bovulo listamban, amivel eddig meg nem taliztal es megtetszik, megfelelo lesz szamodra is! ;) :)
pocsveiler

Re: A legszebb táj, ahol jártam

Hozzászólás Szerző: pocsveiler »

Hunyadi János az Enderal-ban :D Kép
pocsveiler

Re: A legszebb táj, ahol jártam

Hozzászólás Szerző: pocsveiler »

Hunyadi János az Enderal-ban :D
(A mobilnetesekre való tekintettel az ilyen óriási képeket mellőzd, kérlek - VIk)
Válasz küldése