Skyrim Special Edition Gépigénye

Ide kerül minden téma a már megjelent Skyrimről, a modokat kivéve
Gruby
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2011. dec. 11., vas. 5:55

Skyrim Special Edition Gépigénye

Hozzászólás Szerző: Gruby »

Skyrim Special Edition – Gone Gold & System Requirements

Az eredeti hírt itt találtam: https://bethesda.net/?hootPostID=7a4d95 ... /10/10/229

Skyrim Special Edition Requirements, PC System Specs :o

Minimum
Windows 7/8.1/10 (64-bit Version)
Intel i5-750/AMD Phenom II X4-945.
8GB of ram.
12 GB free HDD space
NVIDIA GTX 470 1GB /AMD HD 7870 2GB

Recommended
Windows 7/8.1/10 (64-bit Version)
Intel i5-2400/AMD FX-8320.
8GB of ram.
12 GB free HDD space
NVIDIA GTX 780 3GB /AMD R9 290 4GB
Cucu5
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016. okt. 23., vas. 15:07

Re: Skyrim Special Edition Gépigénye

Hozzászólás Szerző: Cucu5 »

28-tól kapható a steamen, de basszus 40 euró. Megvettem annak idején az eredetit, meg a kiegészítőket is, most megint költsek el rá 40 eurót? Megéri? Kismillió moddal nem ugyanitt vagyok?
Hát nem tudom... :)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Skyrim Special Edition Gépigénye

Hozzászólás Szerző: Vik »

Cucu5 írta:28-tól kapható a steamen, de basszus 40 euró. Megvettem annak idején az eredetit, meg a kiegészítőket is, most megint költsek el rá 40 eurót? Megéri? Kismillió moddal nem ugyanitt vagyok?
Hát nem tudom... :)
Ha megvan az alapjáték meg a három DLC (28-a előtt), akkor semmiképpen se vedd meg. Várd meg azt a 36 órát, amíg ingyen hozzáadják a Steam könyvtáradhoz. Egyébként tele van hibával (a Bethesdától megszokottnál is többel), alig van hozzá pár száz beépülő, ami nem ront tovább a helyzeten, úgyhogy még ráérsz.
Turmix
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2016. márc. 16., szer. 23:57

Re: Skyrim Special Edition Gépigénye

Hozzászólás Szerző: Turmix »

Vik írta: Ha megvan az alapjáték meg a három DLC (28-a előtt), akkor semmiképpen se vedd meg. Várd meg azt a 36 órát, amíg ingyen hozzáadják a Steam könyvtáradhoz. Egyébként tele van hibával (a Bethesdától megszokottnál is többel), alig van hozzá pár száz beépülő, ami nem ront tovább a helyzeten, úgyhogy még ráérsz.
Nekem van egy jogtiszta Legendary Editionom játszom is a steamen akkor ingyen megkapom előbb utóbb?
Ráérek nekem nem sürgős Kull újabb modpackjával akarok játszani ez az újabb 64 bites úgyis csak akkor fog érdekelni ha arra ráuntam. Eddig még nem próbáltam se az ordinatort se a fagyhalált semmi ilyesmit csak küldetés adó modokat meg követőket raktam fel ezért nekem rengeteg új élmény lesz a modpackkal.
Cucu5
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016. okt. 23., vas. 15:07

Re: Skyrim Special Edition Gépigénye

Hozzászólás Szerző: Cucu5 »

Vik írta:
Cucu5 írta:28-tól kapható a steamen, de basszus 40 euró. Megvettem annak idején az eredetit, meg a kiegészítőket is, most megint költsek el rá 40 eurót? Megéri? Kismillió moddal nem ugyanitt vagyok?
Hát nem tudom... :)
Ha megvan az alapjáték meg a három DLC (28-a előtt), akkor semmiképpen se vedd meg. Várd meg azt a 36 órát, amíg ingyen hozzáadják a Steam könyvtáradhoz. Egyébként tele van hibával (a Bethesdától megszokottnál is többel), alig van hozzá pár száz beépülő, ami nem ront tovább a helyzeten, úgyhogy még ráérsz.
Köszi ez lesz. Egyébként is akkora melóm van már a modolásban, hogy nem visz rá a lélek előröl kezdeni az egészet. :)
Válasz küldése