Általános kérdések

Ide kerül minden téma a már megjelent Skyrimről, a modokat kivéve
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Értem! :) Igazság szerint nem is baj, csak gondoltam hátha kiderül idővel.
Avatar
Nick
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2016. feb. 8., hétf. 11:42

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Nick »

Steamen júli 4-ig akciós a skyrim, sima 7,5 euró, Legendary verzió 25.
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: raimhol »

A bűvölés nem használható ki, hogy "végtelen erős cuccokat tudjunk csinálni"? Arra gondoltam, hogy tegyük fel 1-as a bűvölésem, és elpusztítok egy tárgyat, ami bűvölést ad. Megtanulom ugye így a büvölést adó opt készítését, majd csinálok X tárgyat ami azt a bónuszt adja, hogy mondjuk 50%-al erősebb bűvölést tudok csinálni. felveszek pl 4 cuccot, ami így 200%-os bűvölés, majd készítek így is 4 db cuccot, amik a rajtam lévő bűvölést erősítés miatt mondjuk már darabonként 80%-os bűvölési képességgel rendelkeznek. És így tovább a végtelenségig... :D
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: genndy »

Nem használható ki. Bővöléserősítést nem lehet rábűvölni semmire, nincs olyan tárgy amiből meg tudnád tanulni. Bűvölést erősítő potion viszont van. És van alkímiát erősítő bűvölés. Rakd össze.
De amúgy minek? Terminátorként játszani van sokkal egyszerűbb megoldás is: konzolba 'tgm'
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Ja értem, azt hittem! :) Nem szoktam csalni. Így is egyébként szakértő szinten játszok, és puszta kézzel megverik a tűzmágusomat, aki egyébként bazi erős! :D Am szerintem többet ér egy mágus, aki nehézpáncélban van, de minden nehézpáncéldarab megvan bűvölve "mágiássá". :D
Turmix
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2016. márc. 16., szer. 23:57

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Turmix »

Kicsit megakadtam kellene jó tanács, találkozóra kellene hívnom Tulliust és Ulfricot de még nem csatlakoztam egyik oldalhoz se, most szeretnék Tulliushoz csatlakozni megtehetem ezt a találkozó előtt vagy előbb csináljam meg a találkozót. Azon vagyok megakadva hogy ha előbb csatlakozom Tulliushoz nem tudom összehozni a megbeszélést mert Ulfric nem áll velem szóba.
Más
Gyűjtögetem ezeket a Dwemer cuccokat (giroszkóp fogaskerék stb) hátha később kezdhetek velük valamit csinálhatok belőlük valamit, esetleg tévedek ne gyűjtögessem mert ezek csak eladásra valók?
Találtam lélekkő darabokat ezeket összetudom rakni valamikor valahol vagy ezek is csak eladni való cuccosok?
Avatar
Deathskull
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. júl. 14., vas. 9:22

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Deathskull »

Sem a lélekkő darabok, sem az apróbb dwemer tárgyak nem érnek semmit az alapjátékban, modokkal lehet belőlük lélekköveket vagy dwemer fémet készíteni.
Turmix
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2016. márc. 16., szer. 23:57

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Turmix »

Köszönöm a választ.
Gruby
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2011. dec. 11., vas. 5:55

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Gruby »

dondragon

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: dondragon »

Miért van az a játékban hogy ha belépek valahova lerepülnek a tárgyak,le esnek a pajzsok a falról stb ??
Avatar
ignussen
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2015. jan. 20., kedd 16:20

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: ignussen »

dondragon írta:Miért van az a játékban hogy ha belépek valahova lerepülnek a tárgyak,le esnek a pajzsok a falról stb ??
A egyik legjellemzőbb oka, hogy túl nagy az fps-d. Korlátozd max 60-ra. Ha használsz enb vagy enboost-t, akkor az ini fájlban megteheted.
pl.:
enblocal.ini-ben a [LIMITER] után ez álljon
EnableFPSLimit=true
FPSLimit=60.0
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Kull »

ignussen írta:
dondragon írta:Miért van az a játékban hogy ha belépek valahova lerepülnek a tárgyak,le esnek a pajzsok a falról stb ??
A egyik legjellemzőbb oka, hogy túl nagy az fps-d. Korlátozd max 60-ra. Ha használsz enb vagy enboost-t, akkor az ini fájlban megteheted.
pl.:
enblocal.ini-ben a [LIMITER] után ez álljon
EnableFPSLimit=true
FPSLimit=60.0
De ami még ennél is lényegesebb, hogy a Skyrim.ini-ben a iPresentInterval=1 így legyen különben nincs vsync, nuku nyista. ;) és jön a poltergeist :)
Vendég

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Állítólag megjelent a 64 bites verzió. Csak gond van a modok egy részével.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Kull Mod Pack 2 könnyed verzió

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Érdeklődnék hogy akkor ujj motorral rendelkező Special több mindent tud mint amire a Legendary valaha képes volt ?
meg lehet olyat valósítani majd hogy töltés nélküli legyen a Skyrim már ahol lehet. Anno találkoztam a open cities moddal , lehetséges hogy kevesebb helyen lesz betöltés nélküli rész ? Hanem csak egyszerűen besétálunk mint a Witcher 3-ban ? Határ a csillagos ég az ujj motor számára ?
http://www.nexusmods.com/skyrimspeciale ... mods/281/?
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Kull Mod Pack 2 könnyed verzió

Hozzászólás Szerző: Kull »

krisztyan írta: Határ a csillagos ég az ujj motor számára ?
Hát ez a téma nem ide tartozik, nyitottak már külön neki. Oda tessék írni légyszi, köszi! Mindjárt átküldöm a KMP-t, legalább akkor lefoglalod magadat. :)

De szerintem, mint már mondtam ez veszett ügy legalább is nekem. Egy egyszerű sweetfx/enb-vel és némi textúra pakkal megkapod ugyan azt lényegében, leszámítva 64bit témát meg az újabb hibák tömkelegét.
Új verziót kell készítenök a moddereknek lásd pl. Ordinator stb. már van és ezek honosítását újból fel kellene tölteni. De miért is?
Továbbá mi lesz a régebbi, sokunk számára esszenciális, kiválóan működő modokkal még ha egyszerűek is? Megmondom, semmi. Én ennyit tudok hozzátenni.
dondragon

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: dondragon »

Üdv.
Érdeklödnék valaki tudna e segiteni a Stream-en?Feliratkozom a modra,csak nem töltödik le.El sem indul.
Mi lehet a baj?
DarkLord

Re: skyrim

Hozzászólás Szerző: DarkLord »

Sziasztok valaki meg tudná nekem mondani hogy skyrimben hogyan lehetek alfa vérfarkas
levente392
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016. dec. 13., kedd 12:20

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: levente392 »

Sziasztok , a segítségeteket szeretném kérni.
Szóval, konzolon játszok most a Skyrimmel , és megcsináltam a Dawnguard DLC küldetéseit végig, tehát van nálam 3 Elder Scroll.
Viszont most szeretném megcsinálni az Elder Knowledge nevű küldetést, viszont a játék nem érzékeli, hogy nálam vannak a cuccok. Uragnál-a könyvtáros orknál - nem tudom felvenni a küldetést, mivel már régebben megcsináltam , Septimus is eltűnt ugye, Paarthurnax pedig szintén nem érzékeli, hogy lennének nálam Scrollok.
Nem szeretném most újrakezdeni, de ha muszáj, megteszem. Akkor viszont érdemes lenne a Dawnguard kiegészítő előtt megcsinálnom az Elder Knowledge küldetést, esetleg egyszerre a kettőt?
Köszi a válaszokat!
John

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: John »

Sziasztok!

Oké, hogy már lehet Ultrawide képernyővel játszani, de 2560*1080-as felbontással szeretnék játszani, és nem látom a képernyő tetejét és alját???
Erre van már megoldás???
ramboló
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016. dec. 22., csüt. 18:13

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: ramboló »

Sziasztok!
nemrég eljutottam a pusztítás mágia 90 es szintjére, s kaptam egy küldetést ill. könyvet versel.
Mivel nem én vagyok verselő Lina, bár lehet hogy ő tudná hogy mit jelent a vers, csakhogy valamiféle észak és délről regél.
A végén meg befejező szöveggel hogy: ( itt állj ellen ), bocs de nekem nincs kedvem egész Obliviont felkutatni.
A másik meg az hogy, az össze mágikus örkövet felkutattam s használtam a három elem varázslatát, de még így sem sikerült.
A segítségeteket kérem, hogy nincs valami közelebbi célterület ahol ellen állhatok, hogy megkaphassam a pusztítás mágia mester köteteit.
Előre is köszi.
Szajbergyerek
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017. jan. 12., csüt. 19:19

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Szajbergyerek »

Sziasztok!
Van valami mód rá hogy a párbeszédeket vissza lehessen nézni? Van hogy lemaradok valami fontosról a küldetéssel kapcsolatban vagy nincs időm végigolvasni és szívesen visszanézném.
Köszi a segítséget!
Kocsis76
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2013. dec. 29., vas. 11:50

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Kocsis76 »

két dolog
1: valamiért a megvásárolt házakat nem lehet teljesen beépíteni, mert 2 helyiséget hiába veszek meg, nem aktiválódik. Fehércsermelyben pl a hálószoba és az alkimista berendezés.
2: elhagytam az ősi csákányt a dragonboorn kiegben. nem emlékszik valaki mi a tárgy kódja, hogy legalább csalással visszaírhassam?
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Kull »

Kocsis76 írta:két dolog
1: valamiért a megvásárolt házakat nem lehet teljesen beépíteni, mert 2 helyiséget hiába veszek meg, nem aktiválódik. Fehércsermelyben pl a hálószoba és az alkimista berendezés.
2: elhagytam az ősi csákányt a dragonboorn kiegben. nem emlékszik valaki mi a tárgy kódja, hogy legalább csalással visszaírhassam?
Szerintem elég könnyen beszerezhető a csákányod:

"Sold by Baldor Iron-Shaper of Skaal Village.
Sold by Glover Mallory in Raven Rock once his quest has been completed.
Northwest of Tel Mithryn, near a chest or lootable from a corpse from up a creek.
Random loot in chests."
elDan
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017. ápr. 19., szer. 17:34

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: elDan »

Sziasztok!

Nem mai játék már a Skyrim, de én még csak most keztem vele először játszani. A kérdésem az, hogy a viharvágta nevű városban van egy gyerek akit örökbe szeretnék fogadni. De sajnos nem engedi. Mert amikor megkérdem őt az örökbefogadásról, akkor azt a lehetőséget választhatom csak, hogy nincs hol laknia. Pedig van egy házam a szellőhát. Khajit karakterrel vagyok. Azzal lehet egyáltalán? Olvastam lehet házasodni is. Viszont azt is, hogy khajit férfi vagy nő nincs akivel házasodni lehetne. Szóval khajit nem házasodhat?
Avatar
Szilas
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2013. júl. 30., kedd 14:14

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Szilas »

Akinél vetted a házat, ott feldob egy lehetőséget, hogy az egyik helységet átalakíthatod gyerekszobává. Ez után már tudsz örökbe fogadni.
fortis

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: fortis »

A játék során amikor első alkalommal találkozunk sárkánnyal, nem értem mit csinálhatok rosszul, mert semmi sem történik a sárkány halála után. Lélekkövek vannak nálam, apró, kis, és közönséges darabok. A szintem négyes szintű, szóval van valami ötletetek, túl korai még ez a találkozás, vagy mit kellene tennem?
fortis

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: fortis »

fortis írta:A játék során amikor első alkalommal találkozunk sárkánnyal, nem értem mit csinálhatok rosszul, mert semmi sem történik a sárkány halála után. Lélekkövek vannak nálam, apró, kis, és közönséges darabok. A szintem négyes szintű, szóval van valami ötletetek, túl korai még ez a találkozás, vagy mit kellene tennem?
Köszi rájöttem, ki kellett kapcsolnom néhány módot.
Avatar
Szilas
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2013. júl. 30., kedd 14:14

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Szilas »

vagy elolvasod a faq-t itt és megtalálod ezt a linket. : https://www.morrohun.hu/esl/Skyrim:Skyrim_GYIK
FONTOS

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: FONTOS »

4-5 évvel zelőtt tudtam enchanting piát csinálni, tehát kialkémiáztam bűvölést elősegítő potit, de ilyet sehol nem találok, lehet csinálni valahogy, vagy kiszedték a játékból? :O
Gabrov8229

Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Gabrov8229 »

Sziasztok!

Ki tud segíteni ? Gépről letöröltem a játékot, újratettem, előtte persze a mentéseket kimásoltam. A játék ugyanúgy néz ki, mint deinstall előtt, mintha le sem töröltem volna, csak azzal a különbséggel, hogy most a betöltés gombra kattintva befagy az egész, csak folytatni engedi az utolsó mentéstől. A betöltési sorrendjet megtaláltam itt, de nekem egyáltalán nem azok vannak, mint amiket mások leírtak, nálam így néz ki most:

Dawnguard.esm
HeartFires.ems
Unofficial HeartFires Patch.esp
Dragonborn.esm
Unofficial Skyrim Legendary Edition Patch
Unofficial High Resolution Patch
HighResTexturePack01.esp
HighResTexturePack02.esp
HighResTexturePack03.esp
SkyUI.esp
Unofficial Skyrim Patch esp

Ebből mi az, ami nem kell bele, vagy mi kellene még és mi a jó sorrend ? Ráadásul a játék betöltése után kiírja egy kis ablakban, hogy az Unofficial Patch még mindig installálva van, töröljem, mert kárt okozhat a játékban.

Mintha kezdene összeomlani az egész és lehetetlen lenne kijavítani.

Köszi előre is!
Gabrov8229

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Gabrov8229 »

Ráadásul találtam a császari könyvtárban betöltési sorrendet, de ha azt állítom be, a bethesda logo után nem jön be a menü! Az,hogy korábban mi volt a sorrend, már fingom nincs... Hogy lehet kinullázni annyira a játékot, hogy olyan legyen, mint az első telepítés után ???
Avatar
Alduin
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2016. márc. 14., hétf. 20:23
Kapcsolat:

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Alduin »

Gabrov8229: Szia!

Unofficial HeartFires Patch és Unofficial Skyrim Patch-het törölt.
Avatar
basho
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2014. márc. 16., vas. 17:38
Tartózkodási hely: Magamon kívül

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: basho »

Sziasztok! A fórumot nem ismerem. Kezdeném azzal, hogy a nulláról indulok.Eléggé régen (2014 márc.25) vásároltam meg a játékot, a Skyrim Legndary Edition két lemezes kadását.Valahogyan fölküszködtem az akkori gépemre.Aztán nem játszottam vele. (Csalódás okából...) Mára viszont tömérdek kiegészítőt magyarosítottak, így mégis kedvet kaptam a Skyrimhez. De nem akar föltelepedni. Berakom az első lemezt - föltelepít 659MB-ot. És végez. Miközben csak az első lemez több mint nyolc GB. A második lemezzel pedig nem tesz semmit. Nem futtatja. Nem települ a játék. Arra már nem emlékszem, hogy évekkel ezelőtt hogyan tudtam föltelepíteni. Mi lehet a probléma? Esetleg változott valami, amiről nem tudok? Ismétlem - gyakorlatilag a nulláról indulok.

Előre is Köszönöm!
Avatar
G0thM4n
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2017. márc. 4., szomb. 9:17
Tartózkodási hely: Nørd

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: G0thM4n »

basho írta:Sziasztok! A fórumot nem ismerem. Kezdeném azzal, hogy a nulláról indulok.Eléggé régen (2014 márc.25) vásároltam meg a játékot, a Skyrim Legndary Edition két lemezes kadását.Valahogyan fölküszködtem az akkori gépemre.Aztán nem játszottam vele. (Csalódás okából...) Mára viszont tömérdek kiegészítőt magyarosítottak, így mégis kedvet kaptam a Skyrimhez. De nem akar föltelepedni. Berakom az első lemezt - föltelepít 659MB-ot. És végez. Miközben csak az első lemez több mint nyolc GB. A második lemezzel pedig nem tesz semmit. Nem futtatja. Nem települ a játék. Arra már nem emlékszem, hogy évekkel ezelőtt hogyan tudtam föltelepíteni. Mi lehet a probléma? Esetleg változott valami, amiről nem tudok? Ismétlem - gyakorlatilag a nulláról indulok.

Előre is Köszönöm!
Szia!
Ha nem települ és a Steam sem folytatja a letöltést, akkor a Steam gyökérmappájában levő ClientRegistry.blob fájlt nevezd át pl. ClientRegistryOld.blob, és indítsd újra a Steamet. Ezt követően próbáld meg.
Vagy kliensen belül nyisd meg a játék könyvtáradat, jobb klikk a Skyrim játékra "Eltávolítás". Ezzel a feltelepült adatot törli, illetve úgy érzékeli, hogy nincs fenn a játék, megkezdve a telepítés. Ezután helyezd be a meghajtóba a DVD-t és zárd be, lépj ki a Steam-ből.
Start menü - Keresés - Ide írd be azt, hogy "Futtatás" és válaszd ki a listából a Futtatás-t. - (Win7/8 esetén)
Win 10 esetén - Keresés - Futtatás. Futtatás doboz fog megjelenni. A lényeg, hogy ide írd be. pl. F:\Games\Steam\steam.exe -install G:
Helyettesítsd be a G-t a te DVD meghajtód betűjelével és a Steam exe elérési útját is cseréld le, ha más lenne a te gépeden.
OK és a Steam elindítja a telepítést a DVD-ről. A meghajtók betűjelére figyelj!
Avatar
Nick
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2016. feb. 8., hétf. 11:42

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Nick »

Uraim! Valaki hívjon már meg a Discord csatornára mert amióta biztonsági szelektálás történt a gportalos meghívó inaktív! :D
Avatar
Prttp
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2015. jan. 29., csüt. 17:44
Tartózkodási hely: Kard part, Neverwinter

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Prttp »

Nick
Tökéletesen működik a link. Lehetséges, hogy a bannolások miatt nem tudsz belépni. Próbáld újra.
https://discord.gg/wK9SFXD
Avatar
Nick
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2016. feb. 8., hétf. 11:42

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Nick »

"The instant invite is invalid or has expired." A gportalos chaten is többen írják hogy nem működik. Grognan néven vagyok fent DS-en, tudunk ennek csinálni valamit? Köszönöm!
Avatar
Prttp
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2015. jan. 29., csüt. 17:44
Tartózkodási hely: Kard part, Neverwinter

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Prttp »

Avatar
Nick
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2016. feb. 8., hétf. 11:42

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Nick »

Ez is invalid :(
Avatar
basho
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2014. márc. 16., vas. 17:38
Tartózkodási hely: Magamon kívül

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: basho »

Sziasztok! Még nem kezdtem el a játékot. Csak a beépülőket töltögetem és rendezgetem. Két program is segít ebben,de egyiket sem ismerem. Az egyik a LOOT, (ez kissé hasonlít a OMM.e), a másik a TeSSEdit. Ez utóbbi sokkal részletesebb. De ehhez sem értek. Kell-e mind a kettő?
Avatar
basho
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2014. márc. 16., vas. 17:38
Tartózkodási hely: Magamon kívül

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: basho »

A gyűjtögetéshez szükséges a Kandallótűz és Hajnalőr dlc. is. A Sárkányszülött már alapból megvan. Hol tudnám letölteni a hiányzó dlc.-ket?
warmOoops

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: warmOoops »

basho írta:A gyűjtögetéshez szükséges a Kandallótűz és Hajnalőr dlc. is. A Sárkányszülött már alapból megvan. Hol tudnám letölteni a hiányzó dlc.-ket?
Írod máshol: "Eléggé régen (2014 márc.25) vásároltam meg a játékot, a Skyrim Legndary Edition két lemezes kadását.Valahogyan fölküszködtem az akkori gépemre."

Akkor irány a STEAM, (regisztrálsz, ha nincs steam fiókod), a kódot (legálisan vett dobozodban ott a kód) pepötyögöd és letölt mindent automatikusan a Steam. Mivel Legendary verziód van, így benne lesz a Hajnalőr is.
Avatar
basho
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2014. márc. 16., vas. 17:38
Tartózkodási hely: Magamon kívül

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: basho »

Sziasztok! Skullmestert keresem. Tudnátok ebben segíteni? vagy Kullmester?)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

basho írta:Sziasztok! A fórumot nem ismerem. Kezdeném azzal, hogy a nulláról indulok.Eléggé régen (2014 márc.25) vásároltam meg a játékot, a Skyrim Legndary Edition két lemezes kadását.Valahogyan fölküszködtem az akkori gépemre.Aztán nem játszottam vele. (Csalódás okából...) Mára viszont tömérdek kiegészítőt magyarosítottak, így mégis kedvet kaptam a Skyrimhez. De nem akar föltelepedni. Berakom az első lemezt - föltelepít 659MB-ot. És végez. Miközben csak az első lemez több mint nyolc GB. A második lemezzel pedig nem tesz semmit. Nem futtatja. Nem települ a játék. Arra már nem emlékszem, hogy évekkel ezelőtt hogyan tudtam föltelepíteni. Mi lehet a probléma? Esetleg változott valami, amiről nem tudok? Ismétlem - gyakorlatilag a nulláról indulok.

Előre is Köszönöm!
A Steam könyvtáradban kattints jobb gombbal a Skyrimre, majd tulajdonságok-helyi fájlok-játékfájlok épségének ellenőrzése. Így szépen végignézi, mi hiányzik, és (újra) letölti. Célszerű megfelelő régiót beállítani a Steam-beállítások-letöltések menüben.
Avatar
basho
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2014. márc. 16., vas. 17:38
Tartózkodási hely: Magamon kívül

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: basho »

Kedves Vik Köszönöm! Nyolc fájlt hibásnak talált, így azokat újra letölti. A többi inkább magánlevélben...
Csoki

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Csoki »

Sziasztok. Kezdő vagyok a Skyrimban egy kérdésem lenne ha belépek egy céhbe abból ki tudok lépni hogy csatlakozzak egy másikhoz? Vagy lehetek egysze több céhben? Válaszokat előre is köszönöm!
Avatar
Szilas
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2013. júl. 30., kedd 14:14

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Szilas »

Mindbe beléphetsz, egymástól független küldetéseket adnak, külön történet szálak.
Az északi vagy a birodalmi frakció között viszont választanod kell.
csongoro990
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017. aug. 25., pén. 7:59

Játék közben kikapcsol az egér

Hozzászólás Szerző: csongoro990 »

Sziasztok! Nekem az a problémám támadt, hogy miközben játszom, és az egérrel mindkét nyomógomot egyszerre használom, akkor leáll (lelokkol) az egér , de annyira hogy az sem elég ha kilépek a játékból, az egész gépet újra kell indítanom...

Kérlek segítsetek, Válaszotokat előre is köszönöm.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Játék közben kikapcsol az egér

Hozzászólás Szerző: Vik »

csongoro990 írta:Sziasztok! Nekem az a problémám támadt, hogy miközben játszom, és az egérrel mindkét nyomógomot egyszerre használom, akkor leáll (lelokkol) az egér , de annyira hogy az sem elég ha kilépek a játékból, az egész gépet újra kell indítanom...

Kérlek segítsetek, Válaszotokat előre is köszönöm.
Van olyan játék, ami zavarja a Skyrim+egér kombót, de már nem emlékszem, hogy melyik az. Elvileg elég neki egy kijelentkezés+bejelentkezés is, nem kell újraindítani az egész gépet.
Hunemperor2

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Hunemperor2 »

Nekem eddig a legnagyobb csalódás a pocsék hajkinézetek. :) Miközben a bőr, meg a csontváz mennnyit fejlődött, a hajak meg gagyinak néznek ki mindig.
Válasz küldése