Általános kérdések

Ide kerül minden téma a már megjelent Skyrimről, a modokat kivéve
Hunemperor
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015. jan. 22., csüt. 20:18

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Hunemperor »

Hali
Tippelek: Sophia
Nexusról letölteni managerrel bemoddolni.

De szerintem a legjobb követők: Cerwidden és Selene Kate.
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Kull »

Hunemperor írta:Hali
Tippelek: Sophia
Nexusról letölteni managerrel bemoddolni.

De szerintem a legjobb követők: Cerwidden és Selene Kate.
Én Selene Kate-re tippeltem volna,csak őt ismertem aki megidézhető és én is őket tartottam a legjobb követőknek(Cerwidden és Selene Kate)...addig amíg nem találkoztam Lindyth-el az Immersive Wenches mod adja és Mézsörfőzdében lehet felfogadni. Nincs egyedi hangja,története,küldetése de ha harcra kerül a sor akkor,mindenkinél intenzívebben buffol(egymás után volt hogy 12 buffot is rám tett,láthatatlanság stb),gyógyít de azonnal és olyan varázslatokkal támad,amiket nem is láttam még a játékban,az is lehet hogy egyedi és nincsenek is ilyenek.(legalább is alapból csak valamilyen varázslatokkal kapcsolatos moddal)
Hunemperor
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015. jan. 22., csüt. 20:18

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Hunemperor »

Ah kipróbálom én is.
Magam részéről még Yushint is kedvelem, valamint Jenassát egy kicsit más kinézettel.
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Kull »

Full magyarítottam az Immersive Wenches és a Deadly Wenches modok új atompro stabil verzióját,majd igyekszem Viknek elküldeni és igen Jenassa a nagy kedvenc de csak Bjins Warmaiden moddal ;)
Hunemperor
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015. jan. 22., csüt. 20:18

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Hunemperor »

Én azt szeretném megkérdezni, hogy lehet Blackreach-be eljutni a főküldetés után a legegyszerűbben, és nem a dwemer romokon keresztül?
Az Atlas map marker kilőve mert borzasztóan fagyogat.
Avatar
Sovngarde
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2012. nov. 11., vas. 0:35
Tartózkodási hely: Sovngarde

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Sovngarde »

Egy liften keresztül, ami asszem pont a főküldetésbeli lejárótól nem messze található.(Nálam sokszor zárva volt az ajtaja[tcl] :/ de volt amikor le tudtam jutni rajta keresztül közvetlenül blackreachbe) A térképen hirtelen nem találtam meg, hogy melyik :/
http://www.uesp.net/maps/srmap/srmap.shtml
Hunemperor
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015. jan. 22., csüt. 20:18

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Hunemperor »

Köszi!
Kipróbálom, asszem zárva van, de megoldom.
Avatar
ignussen
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2015. jan. 20., kedd 16:20

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: ignussen »

Hunemperor írta:Én azt szeretném megkérdezni, hogy lehet Blackreach-be eljutni a főküldetés után a legegyszerűbben, és nem a dwemer romokon keresztül?
Az Atlas map marker kilőve mert borzasztóan fagyogat.
Az Atlas a fagyogatás egyik fő oka, hogy nem csak az esp. kel feltenni, hanem az egyik mappában található egy térkép fájl, így az ikonok mérete a térképeden is kisebbek lesznek. Ezt is fel kell másolnod a megfelelő helyre.
Hunemperor
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015. jan. 22., csüt. 20:18

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Hunemperor »

Köszi ezt észre sem vettem.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Sziasztok eredeti a játékom és a telpítés folyamán kéri a termék kódot azt hol lehet megtalálni? nem azonos a aktiválási kód all ugye ?
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

krisztyan írta:Sziasztok eredeti a játékom és a telpítés folyamán kéri a termék kódot azt hol lehet megtalálni? nem azonos a aktiválási kód all ugye ?
Az én példányomnak a kis könyv hátlapján van a kódja.
remélem te is azzal próbálkoztál és nem a vonalkóddal.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

15 számjegyű nem számítva a kötő jeleket ugyebár ?
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

aktiválási kód van fölé írva és egy be keretezett kockában a kód. valamiért nem engedi. lehet azért mert még mikor ujjan meg vettem felhasználtam és aktiváltam?
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Sziasztok mi annak a módnak a neve ami 100 fölé viszi a szakmák szintjét ?
Hunemperor
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015. jan. 22., csüt. 20:18

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Hunemperor »

Hali!
Skyrim Community Uncapper.
joor

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: joor »

sziasztok! lenne egy olyan problémám ,hogy nem látszódnak vérfoltok a földön meg igazából sehol se csak a karaktereken. nem használok semmilyen modot sem. mitől lehet ez? hogy lehet rajta segíteni? köszönöm előre is
Kull/out

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Kull/out »

joor írta:sziasztok! lenne egy olyan problémám ,hogy nem látszódnak vérfoltok a földön meg igazából sehol se csak a karaktereken. nem használok semmilyen modot sem. mitől lehet ez? hogy lehet rajta segíteni? köszönöm előre is
Innen: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/39050/? töltsd le a Skyim magyarítását és találsz hozzá mellékelve egy olvass el txt fájlt. Abban van tűpontos leírás,többek között a vérfoltok megmaradásáról hogy hogyan kell átszerkesztened az ini fájlokat. Nem nagy ügy. Nekem is ez alapján van beállítva.
joor

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: joor »

Kull/out írta:
joor írta:sziasztok! lenne egy olyan problémám ,hogy nem látszódnak vérfoltok a földön meg igazából sehol se csak a karaktereken. nem használok semmilyen modot sem. mitől lehet ez? hogy lehet rajta segíteni? köszönöm előre is
Innen: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/39050/? töltsd le a Skyim magyarítását és találsz hozzá mellékelve egy olvass el txt fájlt. Abban van tűpontos leírás,többek között a vérfoltok megmaradásáról hogy hogyan kell átszerkesztened az ini fájlokat. Nem nagy ügy. Nekem is ez alapján van beállítva.
köszönöm a segítséget. mindjárt megnézem mit tudok tenni az ügyben :)
jszem
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015. júl. 23., csüt. 18:05

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: jszem »

Sziasztok!
Windows 10 alatt fut vajon majd a játék?
shikato

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: shikato »

Üdv. Olyan problémám lenne, hogy felraktam a "Magával ragadó fegyverek" módot. A játékba beépült, csak nem jelenik meg. Egy kicsit frusztráló, hogy láthatatlanok az új fegyverek. Előre is köszi a választ.
Kull/out/

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Kull/out/ »

shikato írta:Üdv. Olyan problémám lenne, hogy felraktam a "Magával ragadó fegyverek" módot. A játékba beépült, csak nem jelenik meg. Egy kicsit frusztráló, hogy láthatatlanok az új fegyverek. Előre is köszi a választ.
Nem nézlek hülyének de muszáj megkérdeznem;az eredetit letöltötted és utána tetted\írtad felül a magyarítással? Mer ugye a Magával ragadó fegyverek az csak magyarítás ;)
És amúgy hol láthatatlanok,kovácsolásnál vagy már a kezedben van és nem látni oder?
shikato

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: shikato »

Előbb az Immersive Weapons-t raktam fel, utána a magával ragadó fegyvereket. (nem vagyok szőke :D ) Se craftnál, se NJK-nál, se invertoriba és előkészítve se.
De azóta sikerült megoldani, valamiért az 1.5-ös verzió nem tetszett neki.
zvorosv [o]

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: zvorosv [o] »

Sziasztok!
Mivel lehetne kicsit értelmesebbé tenni a followereket? Egyszerűen idegesít, hogy mindig elakadnak, lemaradnak... Amazing Follower Tweak-et használok...
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Sziasztok mitől lehet az hogy Fehércsermej /Whiterun vagy Fenyvespatak ha csak szólok is bárkihez egyből nekem jönnek korábban a farkasomat bántották de így van ez most is nem bántottam senkit sem, kérdés hogy mért történik mindez ?
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

sziasztok . az elöző probléma megoldva ujj kezdéssel , most az a érdekes hogy nem rég vettem fel a farkast és épp Fenyvespatakban vagyok a kovács elött erre a farkas neki esik a Birodalmi futárnak mikor az nem is bántotta ráadásképp Fendal is besegít bele lő 2-3 nyilvesszőt és még nem is kértem föl hogy legyen a segítőm és kövessen, és evvel vége a futárnak, nos ez mitől lehet?
befolyásolja hogy melyik oldalt választottam a futár megölése ?
Avatar
atesz9292
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015. júl. 25., szomb. 23:54

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: atesz9292 »

krisztyan írta:sziasztok . az elöző probléma megoldva ujj kezdéssel , most az a érdekes hogy nem rég vettem fel a farkast és épp Fenyvespatakban vagyok a kovács elött erre a farkas neki esik a Birodalmi futárnak mikor az nem is bántotta ráadásképp Fendal is besegít bele lő 2-3 nyilvesszőt és még nem is kértem föl hogy legyen a segítőm és kövessen, és evvel vége a futárnak, nos ez mitől lehet?
befolyásolja hogy melyik oldalt választottam a futár megölése ?
Hali, Az a farkas egy módból van? Mert akkor lehet h befolyásolja hogy melyik oldalon állsz de nem ismerem azt a módot szval nem tudok pontos infót adni.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Erre csak Kull tud választ adni
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Azért utána nézek más mentésnél is ez van e
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Most valahogy szuppi az egész Fendal is jön futva amikor kell a Farkas sem öldösi a Birodalmi futárokat se más . egyenlőre remélhetőleg így marad minden.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Nem értem hogy mi van megyek hogy leadjam a sárkánykövet de mikor bent vagyok a testőr ki nyir pedig minden követőt elküldtem és rahákat is leszedtem megemról h, hiába csináltam úgy néz ki sima leather es cuccut
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

meg lett a megoldás bocs a zavarásért
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Szuiasztok valami dög megfertőzött Whiterunban miközben épp Belethor boltyában léptem be a belső ajtó
Vámpír
Ha megharapott egy vámpír, akkor onnantól fogva az átalakulásig van még három napunk, mely alatt még tehetünk a gyógyulás érdekében lépéseket. A legkönnyebb, ha egy egyszerű gyógyitallal kikúráljuk magunkat. Használhatjuk a Whiterunban található Talos oltárát, melyet aktiválva rögtön meggyógyulunk. Ha azonban már letelt az idő, Egyes szintű vámpírokká válunk és ekkor már a fenti megoldások nem használnak.

na igen használtam de még mindig piros a szemem mint a húsvéti nyuszinak, valami ötlet a vámpírból való ki gyógyulásra akad ?
Avatar
Prttp
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2015. jan. 29., csüt. 17:44
Tartózkodási hely: Kard part, Neverwinter

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Prttp »

krisztyan írta:Szuiasztok valami dög megfertőzött Whiterunban miközben épp Belethor boltyában léptem be a belső ajtó
Vámpír
Ha megharapott egy vámpír, akkor onnantól fogva az átalakulásig van még három napunk, mely alatt még tehetünk a gyógyulás érdekében lépéseket. A legkönnyebb, ha egy egyszerű gyógyitallal kikúráljuk magunkat. Használhatjuk a Whiterunban található Talos oltárát, melyet aktiválva rögtön meggyógyulunk. Ha azonban már letelt az idő, Egyes szintű vámpírokká válunk és ekkor már a fenti megoldások nem használnak.

na igen használtam de még mindig piros a szemem mint a húsvéti nyuszinak, valami ötlet a vámpírból való ki gyógyulásra akad ?
Morthalban Falionnal beszélj és ad egy küldetést, de jóllakottan menj oda, mert rád támadnak. Bővebben
A better vámpires honosítása is elkészült, ha meggondolnád magad.
Hunemperor
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015. jan. 22., csüt. 20:18

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Hunemperor »

Krisztyan, mi volt a megoldás, mikor a testőrök rádtámadtak, mert ugyanígy jártam, úgyhogy most kerülöm Sárkánytömlőcöt.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

mikor támadtak az volt a gond hogy a fő kapun nem azt a választ adtam hogy Riverwood veszéjben van hanem valami más meg győzöst anyi volt a megoldásom hogy mielött oda értem a kapuhoz volt egy mendtésem azt be töltöttem és a hejes választ adtam meg utána már nem volt gondom sáérkánytömlöcben se máshól sem.
Hunemperor
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015. jan. 22., csüt. 20:18

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Hunemperor »

Köszi, akkor nálam más gond van mert én már ezen rég túl vagyok, és eddig nem volt gond Sárkánytömlőcben. Mellesleg Whiterunban egyébként teljesen normálisan mennek a dolgok.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Mitől lehet hogy majdnem mindenki engem és farkasomat bánt ? lehet hogy véletlen ártottam valakinek lehetséges lenne ?
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Valaki letudná írni, hogy az Alikok miért keresik a raganda nőt pontosan, és hogy jogosan akarják-e elkapni? Csak "jó karakterem van" és most nem tudom, hogyha a csajt elfogom, azzal a rossz oldalt segítem-e, vagy pont hogy azzal fogom el a "gonoszt".
randomboy

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: randomboy »

raimhol írta:Valaki letudná írni, hogy az Alikok miért keresik a raganda nőt pontosan, és hogy jogosan akarják-e elkapni? Csak "jó karakterem van" és most nem tudom, hogyha a csajt elfogom, azzal a rossz oldalt segítem-e, vagy pont hogy azzal fogom el a "gonoszt".
A nő áruló, az alikrok haza akarják vinni elítélni. Szóval add fel a csajt náluk, és csináld amit mondanak. Amikor átadod neki a csajt akkor elmondják hogy mi a bűne.
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Okés, köszi! :)
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Mi ez a Vöröskoponya törzsi bandita? :O 3-4 éve nyomtam közepes fokozaton a játékot, még 50 feletti karim is volt, de sosem találkoztam ilyen "fajjal". Legendás fokozaon játszom egy ideje, most 8-as szintű a karakterem, és minden tele van ilyen harcosokkal is. Ez "normális"? Legendás fokozaton más fajta lények/kasztok is vannak? :O
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Skyrimben laptopon hogyan írjak nullát console-be? az ö betű nem se a numerikus billenyű 0-ja.
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Van egy hatalmas bugom, valaki segítene? Magányvárában házat szeretnék venni, kiírja hogy 25000 arnyba kerül, mondom, hogy megveszem, azt mondja, hogy rendben, itt a kulcs. De nem adja oda a kulcsot, ráadásul újra ki van írva, hogy megvehetem 25000-ért a házat... tehát nem lehet megvenni. (le se vonja az aranyat).
Neverwinter

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Neverwinter »

Sztem telepítsd újra!
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Neverwinter írta:Sztem telepítsd újra!
Áhh, de vagy 50 mód fel van téve, és 25ös szintű a karakterem, tuti nem kezdem újra megint...
Avatar
Sovngarde
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2012. nov. 11., vas. 0:35
Tartózkodási hely: Sovngarde

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Sovngarde »

raimhol írta:Van egy hatalmas bugom, valaki segítene? Magányvárában házat szeretnék venni, kiírja hogy 25000 arnyba kerül, mondom, hogy megveszem, azt mondja, hogy rendben, itt a kulcs. De nem adja oda a kulcsot, ráadásul újra ki van írva, hogy megvehetem 25000-ért a házat... tehát nem lehet megvenni. (le se vonja az aranyat). Valaki segítene légyszíves?
Segítettem volna, de nem találtam semmi érdemlegeset:
http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Proudspire_Manor
Akkor szokott gond lenni ha ez a küldi bebugol:
http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:The_Man_Who_Cried_Wolf
Mert ugye akkor veheted meg a házat, ha teljesíted ezt a questet.
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Sovngarde írta:
raimhol írta:Van egy hatalmas bugom, valaki segítene? Magányvárában házat szeretnék venni, kiírja hogy 25000 arnyba kerül, mondom, hogy megveszem, azt mondja, hogy rendben, itt a kulcs. De nem adja oda a kulcsot, ráadásul újra ki van írva, hogy megvehetem 25000-ért a házat... tehát nem lehet megvenni. (le se vonja az aranyat). Valaki segítene légyszíves?
Segítettem volna, de nem találtam semmi érdemlegeset:
http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Proudspire_Manor
Akkor szokott gond lenni ha ez a küldi bebugol:
http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:The_Man_Who_Cried_Wolf
Mert ugye akkor veheted meg a házat, ha teljesíted ezt a questet.
Sajnos nem tudok angolul! :S Igen a küldi kész. volt egy küldi amit megcsináltam, míg végül elvittem a kürtöt is a királynő férjének a holttestéhez, és monta mikor kész lett a küldi, hogy thanévé nevez ki, ha segítek a lakosnak, és veszek házat magányvárában ez egyből teljesült is, mivel 5/5 lett minden segítség, így már csak a házvásárlás maradt hátra. De ez pedig bugol. Mondja, hogy tessék itt a kulcs a házadhoz (vagy valami ilyesmi) erre nem ad oda semmit, de a beszélgetésben továbbra is ott van, hogy "házat szeretnék venni"
Avatar
Deathskull
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. júl. 14., vas. 9:22

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Deathskull »

Írd be ezt konzolba (idézőjel nélkül): "player.additem 000A7B37 1" Ez megadja neked a kulcsot. Utána elvileg már tudsz tőle venni dekorációt.
A többi helyről viszont ha lehet, töröld a hozzászólásod/kérdésed, elég ha egy témában benne van (főleg, hogy azokba egyáltalán nem illik).
raimhol
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2012. máj. 14., hétf. 20:25

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: raimhol »

Köszi, de sajnos ezt próbáltam már. :S
Avatar
Sovngarde
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2012. nov. 11., vas. 0:35
Tartózkodási hely: Sovngarde

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Sovngarde »

Milyen eredménnyel?
Válasz küldése