Általános kérdések

Ide kerül minden téma a már megjelent Skyrimről, a modokat kivéve
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: genndy »

Modok bekavarhatnak, de ha csak játék+DLC-kkel toltad, akkor menni fog (én is így csináltam és nem volt gond).
Yodafone

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Yodafone »

► Show Spoiler
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: genndy »

Igen, az biztonságos. Egyébként érdekes a probléma, mert az Akadémián a szobád is biztonságos tárolóhely.
Yodafone

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Yodafone »

Köszi akkor bátran tárolok majd ott :)

Am az alapszobáról beszélek, amit a csatlakozás után kaptam az akadémián. A főmágus szobát nem próbáltam.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

sziasztok mitől van az hogy távolra kicsit elmosódottabban látok mint közelre, milyen mód műveli ezt?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

krisztyan írta:sziasztok mitől van az hogy távolra kicsit elmosódottabban látok mint közelre, milyen mód műveli ezt?
Mélységélességnek (depth of field) hívják, és pl. az ENB tud ilyet.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

nem használok semmi olyat.melyik az a program ami a perk eket le nulláza? videó van róla vagy le írás?
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

mitől lehet az hogy amerre vagyok sok a macska ember?
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

memóriára mi a legjobb és a betöltés gyorsítására? i5 proci 2gb videó kártya és 8gb ram van a gépbe ezeket szeretném ki használni de nem úgy fagyjanak meg lassuljanak
Yodafone

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Yodafone »

Szóval lenne egy problémám (ismét). Kedvenc kis macskám kezdte magányosan érezni magát, így hát felkerekedett, hogy feleséget keressen. Házról házra járt, mígnem egy esős, szomorkás estén betévedt a markarthi Diabella templomba. Hogy-hogynem "véletlenül" bekeveredett a lezárt terembe (Mocskosul betört, mert hát nehogy már a sárkányszülött legyen kizárva egy templomból. Ugye? Hát ugye hogy ugye!) és ott megpillantotta álmai nőjét, a tündérien szép, csinos és eszméletlenül szo...khm telt ajkú Orla személyében. Szerelem volt ez első látásra úgy biza! Rohantak is azonnal Mara templomába Sodrásd városába és 7nap 7éjjelig tartó lakodalmat csaptak, majd boldogan éltek...
Volna!
Csak az a probléma, hogy bárhogyan győzködöm a jánykát, nem akar semmiképpen sem beköltözni a kéglimbe, pedig elég pofás kis lakás. Helyesel, hogy "igen persze ott talizun", meg ilyesmi dumák, de hiába csinálok bármit, a szentem csak nem akar kimozdulni a Diabella templomból. Ilyenkor mi van? Sokat kell rá várni, vagy váljak el (értsd: Mészároljam le? Kár lenne érte)?
Pedig már a bolt is működik, kaptam is a bevételből 100 aranyat.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: TGWH »

krisztyan írta:memóriára mi a legjobb és a betöltés gyorsítására? i5 proci 2gb videó kártya és 8gb ram van a gépbe ezeket szeretném ki használni de nem úgy fagyjanak meg lassuljanak
SSD is gyorsít.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

az is van ennek ellenére vissza kellett szednem high beállításra ra mert ultin akadt nem vagyok mód szakértő és nem beszélek és értek más nyelvet sem sajnos, de bennem van a hiba
Hunemperor
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015. jan. 22., csüt. 20:18

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Hunemperor »

Szvsz proci és memória abszolúte rendben lehet, viszont videókari nem derül ki abból, hogy jó -e, hogy 2 gb, mert pl. az enyém is az, GF gt 610 : 2Gb (teljesen feleslegesen, mert nem tudja kihasználni), elég gyengécske játékra.
Bár az is igaz, hogy nem fogok 75.000-600.000 (!) Ft-ig venni videókarit, mert valamivel jobb, épp most nézegettem teszteket, egyik sem érte meg az árát.
Ezért egy egyszerűbb ENB-tettem fel (HRK) a Realvision beállításaival, magam sem hittem hogy sikerül, de marha jó lett és nem szaggat úgy mint a Realvision (de közel ugyanolyan szép).
Amelyik MOD nagyon megterheli attól könnyes búcsút veszek.
Az is kérdés, hogy a feltelepített Windows mennyire leharcolt, sztem az is okozhat problémát, de ezt a legkönnyebb orvosolni, bár 250 modnál már a játék előrehaladott állapotánál ez is szívás lehet.
Ezek egy amatőr gondolatai, lehet, a profi játékosok ennél jobbat is tudnak mondani.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: TGWH »

krisztyan írta:http://www.arukereso.hu/videokartya-c31 ... oCoyXw_wcB

és windows 7 em van
Akkor hívj el egy rokon/barátot/ismerőst, aztán megcsinálja.
Hunemperor
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015. jan. 22., csüt. 20:18

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Hunemperor »

Azért az nem olyan rossz videókártya.
ENB-t melyiket használod?
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

semmilyet sem van a Kull által linkelt Rc valami az előző oldalon van eszméletlen szép vele minden. most akkor le kéne uninstalálnom és fel telepíteni ssd re megéri ezért? majd ha lesz rá keret tervezem a párját crossfires az alaplat és a kártya is.
Kull/out

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Kull/out »

TGWH írta:
krisztyan írta:memóriára mi a legjobb és a betöltés gyorsítására? i5 proci 2gb videó kártya és 8gb ram van a gépbe ezeket szeretném ki használni de nem úgy fagyjanak meg lassuljanak
A Skyrim betöltése rommámodolva egy brutál és egy trágya(a tiedénél jóval gyengébb)gépen is 6 mp,nem gép függő,hanem a Skyrim ini jó beállitásán múlik. Ha vélhetően eredeti a Skyrimed akkor az SKSE-ben lévő Sheson's memory patch és a SKSE ini-vel+enbboostal minden memoria és fagyás,crash gond megoldódik. Ha nem működik vagy nem eredeti a Skyrim akkor használd ezt: SSME. Ellenőrizni meg ezzel tudod : Memory Blocks Log. Ebből a videóból mindent megértesz: Gopher EZT letöltve megtalálod a kártyádnak megfelelő enblocal ini-t,ehhez már csak két fájl kell az enbhost exe és d3d9 dll a wrapper mappából: ENBSeries v0.266,mind 3 fájlt be kell másolni a data mappába,kész.
Ezen felül melegen ajánlom a mod organizert,mert nem cseszi szét a Skyrimet mivel virtuális cucc+akár három különböző Skyrimet is feltehetsz egyszerre,másképpen modolva,gombnyomásra! Gopher videoi pontról pontra megmutatják a helyes használatot.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

köszönöm szépen a segítséget amint tudom megnézem ezeket a cuccokat
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

sziasztok Telepítettem volna az gyári skyrimet - de ebbe a hibába futottam bele mikor kódot megadtam ami a füzet hátoldalán volt.please enter the product code you wish to activate

keys look like the following

to many activations attempts
there have been too many recent unsuccesful activation attempts from this account please wait and try your product code again later

see the steam support site for more information

itt most akkor mi a teendő?
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: genndy »

Sokszor próbálkoztál és egy időre letiltott a Steam. Várj, aztán majd megint engedi. De ha egyszer megadtad már nem kell többször, hozzárendelődött az accodhoz.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

vagy az is léehet a gond hogy van egy eredetim és egy torrentes 2 nem fér meg egymás mellett?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

krisztyan írta:vagy az is léehet a gond hogy van egy eredetim és egy torrentes 2 nem fér meg egymás mellett?
Nyilván nem. De ha van eredeti, akkor minek a torrent?
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

volt gondom eredetivel régebben be rágatott volt mikor nem engedte elinditani a játékot aztán az volt a megoldás hogy a steam os kisablakot be kellet zárni utána jött a torrentes és avval nem volt ilyen gond és maradt is egy jó darabig
Yodafone

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Yodafone »

Annyit szólnék hozzá, hogy mielőtt megvettem dobozosba, játszottam pár órát egy torrentes verzióval is (nem veszek meg semmit, amit nem próbálok ki). Háááát... nekem valahogy az jobban futott. Stabilabb volt. Az eredetivel már vagy 3x előfordult, hogy egyszerűen minden hibaüzenet nélkül bezárta a játékot. Nem vesztettem semmit igazából, de egy durva harc közepén nem lenne kellemes egy ilyen esemény.

Hogy a kérdések témánál maradjunk:
Felvettem magam mellé egy mágus követőt az akadémiáról. Neki milyen ruhát lehet adni? A Morokei nevű maszkot felvenné, de pl egy bűvölt sisakot nem. Vérteket semmilyet nem hajlandó felvenni, se könnyű, se nehéz, se sima ruha, legyen az bűvölt vagy üres. Cipők közül a míves cipőt kanyar nélkül hordja már üresen is. Valami bugba ütköztem, vagy tényleg ennyire válogatós ruhák terén?
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Üdv mindenkinek. érdeklődnék hogy mi lehet az oka hogy a játék menet közben befagy? ki kell léptetni teljesen és újra el kell indítanom hogy menjen. gépileg minden rendben van vele. lehet a módok sor rendje vagy más lehet a gond hogy lehetne ezt ki deríteni?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

Yodafone írta:Felvettem magam mellé egy mágus követőt az akadémiáról. Neki milyen ruhát lehet adni? A Morokei nevű maszkot felvenné, de pl egy bűvölt sisakot nem. Vérteket semmilyet nem hajlandó felvenni, se könnyű, se nehéz, se sima ruha, legyen az bűvölt vagy üres. Cipők közül a míves cipőt kanyar nélkül hordja már üresen is. Valami bugba ütköztem, vagy tényleg ennyire válogatós ruhák terén?
Bármilyet lehet adni, de csak azokat veszik fel, amiket jobbnak vélnek az aktuális felszerelésüknél. Vagy tényleg egy válogatós követőt fogtál ki. Nálam még nem volt ilyen, bár a mágus követőmet nem is nagyon öltöztettem, hiszen úgysem jellemző rájuk, hogy a csata sűrűjébe vetnék magukat.
Yodafone

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Yodafone »

A sötét elf csajjal nyomulok. A főmágus köpeny tetszik neki és megkapta a morokeit is. Kesztyű és cipőnek megfelel neki a bőrcucc is. Szóval most már nem dől ki olyan gyakran a szentem. Mellesleg ő szeret a sűrűjében lenni...
Avatar
bollokr
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015. márc. 25., szer. 18:14
Tartózkodási hely: a saját bőrömben vagyok legtöbbször

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: bollokr »

Dawnguard, Hearthfire,Dragonborn azaz a LEGENDARY EDITION
Kérdésem,hogy a készülő kiegészítő fordítás ezekre értendő,vagy csak az elsőre.
köszi
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: genndy »

Mindre. De ez a hírben is benne volt világosan: "Skyrim DLC-k: a fordítás elkezdődött" DLC-k. Együtt készülnek, egyszerre lesz kiadva.
Yodafone

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Yodafone »

Olyan kérdésem lenne, hogy nyilakat hogyan kell gyártani? Vagy az valamelyik DLC-vel jött be? Mert per pillanat csak az alapjátékkal játszom. Nem ártana, ha settenkedő íjászként tudnám pótolni a komolyabb nyilakat, mert hát ugye előfordul, hogy a kis khajiitom mellélő és buktam a nyilat, ami pl ében vagy deadra nyíl esetén érezhető veszteség... :D
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: genndy »

Dawnguard DLC-vel lehet csak nyilat gyártani. Hasított fa+öntecs kell hozzá.
Yodafone

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Yodafone »

Áh fene... pont azt a dlc-t kapcsoltam ki, mert folyton támadtak a vámpírok (tudom, hogy van ellene mod). Szegény kovácsnő Fehérvágtában bele is halt. Én buta meg nem töltöttem vissza :D Mindegy köszi a választ, egyelőre maradok nyílgyártás nélkül.
Ungrammar /off mode/

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Ungrammar /off mode/ »

Tippek nyilakhoz:
- Van egy perk, ami növeli a visszaszerezhető nyilak számát (a enve nem jut eszembe, de a perk fa jobb oldalán találod).
- Végezd el a tolvaj küldetések közül a specifikus ismétlőket (minden városban 5-t kell teljesíteni az ismétlőkből, hogy kapj város specifikust).
- Az utóbbival hordókat kapsz az adott városba elrejtve (speciális nevű hordókat), ezekben mindig találsz majd daedra nyilakat (legerősebb).
acdc

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: acdc »

Van olyan mod amelyikkel full egyenesen lehet jőni a nyilakat?
Yodafone

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Yodafone »

A perket még nem váltottam ki de ismerem. A tolvajok céhes küldik megvannak de ez a hordós dolog új nekem. Merre találhatok meg egyet? Csak h legyen róla valami fogalmam hogy mégis milyen
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Yodafone írta:A perket még nem váltottam ki de ismerem. A tolvajok céhes küldik megvannak de ez a hordós dolog új nekem. Merre találhatok meg egyet? Csak h legyen róla valami fogalmam hogy mégis milyen
Ha megcsináltad a börtön papírok hamisítását Whiterun-ban, akkor mikor mész fel a fához (Eldergleam?) fordulj balra és menj a tehén karám mögé.
A sarokban lesznek hordok, melyik az egyik új lesz (tök más névvel).

Minden városban 3 ilyen hordó lesz.
Elég bénán elrejtve.
Yodafone

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Yodafone »

Tényleg meg is találtam Fehérvágtában mind a 3 db-ot. Köszönöm a tippet. Igaz nyíl nem volt benne, de sebaj. Magamtól sosem találtam volna meg. Kövezzetek meg érte, de nem vagyok az a típus, aki az utolsó sarkot is átvizsgálja egy városban. Pláne, hogy a skyrim nem a híresen jó lootról híres. Azért szégyen, hogy egy komolyabb ciszternában felnyitok egy temetkezési urnát és kapok 2 aranyat... és az még jobb eset, ha van benne 2 arany, mert általában üresek. Ez mindenkinél így van, vagy csak én vagyok ilyen peches?
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Kull »

acdc írta:Van olyan mod amelyikkel full egyenesen lehet jőni a nyilakat?
Van Better Archery by ProG4M3R
Avatar
Prttp
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2015. jan. 29., csüt. 17:44
Tartózkodási hely: Kard part, Neverwinter

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Prttp »

Yodafone írta:Tényleg meg is találtam Fehérvágtában mind a 3 db-ot. Köszönöm a tippet. Igaz nyíl nem volt benne, de sebaj. Magamtól sosem találtam volna meg. Kövezzetek meg érte, de nem vagyok az a típus, aki az utolsó sarkot is átvizsgálja egy városban. Pláne, hogy a skyrim nem a híresen jó lootról híres. Azért szégyen, hogy egy komolyabb ciszternában felnyitok egy temetkezési urnát és kapok 2 aranyat... és az még jobb eset, ha van benne 2 arany, mert általában üresek. Ez mindenkinél így van, vagy csak én vagyok ilyen peches?
A Dynamic Loot-ot tudnám ajánlani most hirtelen, ahogy a képeket néztem sok minden testreszabható benne. Vagy például a perkus maximusban is vannak olyan perkek, amik megnövelik az értékesebb tárgyak találásának a százalékos esélyét.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

Érdekes, engem sose zavart, hogy a ládákban általában néhány élelmiszeren meg kacatokon kívül nem sok dolog van. Az ellenfelektől annyi tárgyat lehet zsákmányolni, hogy még a követőim is alig bírnák el őket, ha mindent magunkkal vinnénk. Ha pedig az időnként található értékesebb kincsek nem lennének elegen, neki lehet állni bűvölni...
Yodafone

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Yodafone »

"híresen jó lootról híres" Ezt jól megaszondtam... Na mindegy lényeget értitek :D

Annyira nem zavar a loot gyengesége, hogy ezért modot rakjak fel. Mint írtam, alapjátékkal játszom(DLC-k talán majd a magyarítás után). Csak azok a modok vannak fenn, amiket a magyarítás húzott rá. Az az igazság, hogy nem vagyok egy túl nagy számítástechnikai guru, nem nagyon merek modokat telepíteni, mert más játékkal már jártam rosszul:S Sokatoknak, ahogy olvasgattam, az alapjáték "szinte játszhatatlan", de én azért így is nagyon élvezem :D
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

Yodafone írta:Sokatoknak, ahogy olvasgattam, az alapjáték "szinte játszhatatlan", de én azért így is nagyon élvezem :D
Azt ugyan nem tudom, hogy kinek mennyire játszhatatlan az alapjáték, és tény, hogy vannak, akik szidják a Skyrimet (megfigyelésem szerint az igazán jó játékokat szokták). Mindenesetre az azért sokat elárul róla, hogy megjelenés után 3,5 évvel még mindig a Steam 10 legnépszerűbb játéka között található, pedig nincs is benne multi...
Hunemperor
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015. jan. 22., csüt. 20:18

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Hunemperor »

Yodafone: sok olyan mod van, ami problémamentesen felrakható, tehát nem érdemes megtartóztatnod magad ettől az élménytől.
Szvsz a nexus mod manager jobb a kezdőknek, ha nem akarsz túl sok modot. Könnyű is kezelni.
Yodafone

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Yodafone »

Számomra a jó játék ott kezdődik, hogy játszom és észre se veszem h eltelt egy óra. A skyrim esetén leülök, bejárok 1 törperomot, lenyomok 1-2 bandita bandát és hopp már este 10 van és délután 5kor ültem elé.

A modos dologgal várok még. Amíg így is élmény a játék, addig minek piszkáljak bele? Nemde?
Hunemperor
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015. jan. 22., csüt. 20:18

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Hunemperor »

Nem akarlak rábeszélni, de például az OBIS-sal a banditázás is érdekesebb.
;)
Perkus Maximus, Racemenu, Jaysus Sword, Populated Cities, Apachii Hair (vagy KS), Sounds of Skyrim, The Dance of the Death, UFO - talán ezek a kedvenceim, ha jól emlékszem egyik sem túl problémás, illetve egy-egy patch előfordul.
Body textúra modok közül az UNPB-t használom. Persze itt nem álltam meg..
Interesting NPC, FNIS, menekülő modok ... hosszan lehetne folytatni. :?
Yodafone
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2015. ápr. 3., pén. 18:17

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Yodafone »

Ha már mod, akkor engem egy olyan érdekelne, ami több fegyverálványt és próbabábut ad a játékhoz. Ha létezik ilyen, adhatnátok hozzá egy linket. Köszi :)

Amúgy játékon belül meg lehet valahogy nézni, hogy adott karakterben mennyi idő van? Steamet offline módban futtatom, így az nem számolja... Néztem is egy nagyot múltkor, hogy az akkor 30+os karimban a steam szerint csak 0,7 óra volt :D
Gruby
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2011. dec. 11., vas. 5:55

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Gruby »

Silverstead Manor:
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/61483/?
Jaggarsfeld:
http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/38392/?
Ezeket próbáltam, rengeteg bábú és állvány van mindkettőben..
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Sziasztok van arra valami megoldás hogy 2 db külön skyrimet futathassak a gépemen?
Válasz küldése