Általános kérdések

Ide kerül minden téma a már megjelent Skyrimről, a modokat kivéve
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Dr.UnGrammar írta: [thumbnail]http://i0.kym-cdn.com/photos/images/new ... 62/d36.jpg[/thumbnail]
Ú de rég láttam az Ed-eket :D beteg egy mese volt az is :D
[thumbnail]http://img4.wikia.nocookie.net/__cb2013 ... Malloy.png[/thumbnail]
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Sleth »

TGWH írta:
Dr.UnGrammar írta: [thumbnail]http://i0.kym-cdn.com/photos/images/new ... 62/d36.jpg[/thumbnail]
Ú de rég láttam az Ed-eket :D beteg egy mese volt az is :D
[thumbnail]http://img4.wikia.nocookie.net/__cb2013 ... Malloy.png[/thumbnail]
Messze nem olyan beteg mint mondjuk a Superjail vagy a Metalocalypse. :D
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Sleth: Csak neked, csak itt.
[thumbnail]http://i3.kym-cdn.com/photos/images/new ... 17/2a8.png[/thumbnail]
Motopapa
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2015. jan. 1., csüt. 16:37

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Motopapa »

Helló!
Először is B.U.É.K! minden idelátogatónak persze ha még látogatják ezt a fórumot :?
Amióta a magyarosítással játszom csak egy néhány helyen tudom gyakorolni a kovácsolást esetleg van valakinek valami ötlete, hogy miért??
haunter

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: haunter »

Sziasztok

Olyan kérdésem lenne hogy a viharköpenye tábor vezetőjét hogy lehet megölni? lemegy az élete és akkor ugye letérdel, de utána felkel és újra harcol.... hogy lehet végleg megölni az ilyen táborvezetőket?
Köszi előre is a segítséget.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

haunter írta:Sziasztok

Olyan kérdésem lenne hogy a viharköpenye tábor vezetőjét hogy lehet megölni? lemegy az élete és akkor ugye letérdel, de utána felkel és újra harcol.... hogy lehet végleg megölni az ilyen táborvezetőket?
Köszi előre is a segítséget.
Sehogy. A Bethesda elbaszta!
Mod-al lehet csak őket megölni.
Avatar
Sovngarde
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2012. nov. 11., vas. 0:35
Tartózkodási hely: Sovngarde

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Sovngarde »

Ha a birodalmiak mellett vitted VÉGIG a polgárháborús küldetésszálat, akkor utána elvileg le tudod ölni a tiszteket is a táborokban.
Motopapa
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2015. jan. 1., csüt. 16:37

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Motopapa »

Helló!
Olyan gondom van, hogy amióta a tolvajok céhéhez csatlakoztam rengeteg lopott holmim van, holott semmit sem lopok.Sokszor még a sárkánycsont is lopott lesz!Ennek mi az oka? a céhtagság? Azonkívül a magyarítással kapcsolatban szeretném tudni ez az egész fordítás csak a kérdésekre szorítkozott mert az npc-k válasza nem jelenik meg szinte most is vakon tapogatózik az ember mint a fordítás előtt!
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Motopapa írta:Helló!
Olyan gondom van, hogy amióta a tolvajok céhéhez csatlakoztam rengeteg lopott holmim van, holott semmit sem lopok.Sokszor még a sárkánycsont is lopott lesz!Ennek mi az oka? a céhtagság? Azonkívül a magyarítással kapcsolatban szeretném tudni ez az egész fordítás csak a kérdésekre szorítkozott mert az npc-k válasza nem jelenik meg szinte most is vakon tapogatózik az ember mint a fordítás előtt!
Nem. Ez biztos, hogy hiba!
Hogy mitől azt nem tudom. Nem használok magyarosítást.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

Motopapa írta:Helló!
Olyan gondom van, hogy amióta a tolvajok céhéhez csatlakoztam rengeteg lopott holmim van, holott semmit sem lopok.Sokszor még a sárkánycsont is lopott lesz!Ennek mi az oka? a céhtagság? Azonkívül a magyarítással kapcsolatban szeretném tudni ez az egész fordítás csak a kérdésekre szorítkozott mert az npc-k válasza nem jelenik meg szinte most is vakon tapogatózik az ember mint a fordítás előtt!
Ha nem jelennek meg az NJK szövegek, akkor kapcsold be a feliratokat a beállításoknál.
Motopapa
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2015. jan. 1., csüt. 16:37

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Motopapa »

Köszi ! :o
Mr.Ulfric

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Mr.Ulfric »

Sziasztok!

Nekem egy achievement-el kapcsolatos kérdésem lenne. Ez pedig a Master Architect nevű öcsi, aminek a feltétele 3 ház építése. Legendary Edition kiadás van meg nekem, és asszem ez a Heartfire DLC egyik teljesítménye. Eleve a 3 telek megvételéhez kell a 3 megyében ugye egypár küldit megcsinálni mire megkapom a lehetőséget hogy telektulaj lehessek. Aztán fel kell húzni a 3 házat. Mind3 telken nekem most small house van még csak kész. Kérdem én hogy ahhoz hogy ez az achiev. meglehessen milyen szintűre kell a házakat fejenként kiépíteni?? Azt tudom hogy 3 szárnyat lehet egy házba, armory, könyvtár, stb...Azért is kérdem ezt mert mikor a 3-dik small house-mat felhúztam semmi achiev-et nem kaptam, ráadásul akkor éppen a netem is szakadozott, és útána vettem észre hogy megin offline módba vagyok steam-en /mert ugye megszakadt a netem/. Azt olvastam egy másik fórumon hogy offline módba nem jegyzi a steam az achi-ket. Mivan ha valakinek éppen megszakad a nete és azért nem tud egy game-t kimaxolni, mert akkor éppen így járt. Azóta már jó a netem, csak most nem tudom hogy akkor az achiet azért nem kaptam meg, mert amúgy se jár ez az achiev. 3 small house-ra, vagy a netem miatt most megszívtam. /Sajnos kimentéseim is csak quick és autosave-k vannak, a játéknak arról a szakaszáról rendes mentésem 2 hónapos a legújabb...:) / Persze nem az öcsikért játszom, maga a játékélmény az első, de azért mégis, egy Skyrim-ot alap hogy kimaxolok, mert ez a game megérdemli...!!! :)

Köszi előre is ha valaki tud segíteni.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: genndy »

Nem elég, mindhárom háznak föl kell építeni mindhárom szárnyát.
Ha valaki offline csinálja meg az achit, akkor az következő online alkalommal kapja meg, amikor szinkronizál a kliens. Nekem legalábbis így volt.
Van olyan játék aminél mentett állás betöltésénél is megadja. Skyrim is ilyen, van olyan achim amit netről letöltött állás betöltése miatt kaptam meg (aztán megcsináltam én is azért).
Vendég

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Köszi szépen a gyors választ! :)

Ha már itt vagyok lenne még egy hasonló kérdésem achiev témában. Van az oblivion walker nevű achi, amihez 15 deadric artifactot kell gyűjteni. Nekem jelenleg a statisztika 14 teljesített deadric küldit ír ki. Itt most az a lényeg hogy meglegyen valahol valamelyik házad falán, ládájában a konkrét 15 db. deadric cucc, vagy az is elég hogy 15 ilyen küldit telejesíts? Én pl. Clavicus maszkját asszem eladtam kereskedőnél, mert túl sok hasznát nem vettem. Ez -1 deadric cuccnak számít akkor? Vagy a lényeg hogy megvan a 14 küldim és még 1 kell az oblivion walker achie-hez?

Szerintetek lesz TES VI? Ha igen kb. mikor?
Raptor001

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Raptor001 »

Hali!
Van rá mód hogy úgy váltsak fajt hogy a képzetségeim megmaradjanak?
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: genndy »

@Vendég: elég megcsinálni a küldetést, az a lényeg hogy megkapd a daedra tárgyat (pont Clavicus Vile-nál választási lehetőség is van). Utána már azt csinálsz vele amit akarsz.
Szerintem lesz TES VI, 2018.

@Raptor001: alapjátékban nem tudod ezt megcsinálni, esetleg moddal (nevet nem tudok).
Rapovsky

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Rapovsky »

Üdv!

Nem vagyok egy gamer, de gondoltam kipróbálom a Skyrimet (először tört verzióban). A gépem bőven elég lenne a zavartalan futtatáshoz, viszont a gyakorlatban alacsony grafikai beállítás mellett is akadozik. Leginkább harc közben, bizonyos helyeken akadozik keményen; összességében sem folyamatos a mozgás; és pl. a Képzettségek menü szinte használhatatlan, stb. A legfrissebb patch és a magyarítás van feltéve (egyik hozzáadása sem eredményezett látható javulást).

Tudtok-e ajánlani megoldást erre?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

Rapovsky írta:Üdv!

Nem vagyok egy gamer, de gondoltam kipróbálom a Skyrimet (először tört verzióban). A gépem bőven elég lenne a zavartalan futtatáshoz, viszont a gyakorlatban alacsony grafikai beállítás mellett is akadozik. Leginkább harc közben, bizonyos helyeken akadozik keményen; összességében sem folyamatos a mozgás; és pl. a Képzettségek menü szinte használhatatlan, stb. A legfrissebb patch és a magyarítás van feltéve (egyik hozzáadása sem eredményezett látható javulást).

Tudtok-e ajánlani megoldást erre?
Használsz valamilyen HD textúra csomagot? (A magyarítás nem tartalmaz semmilyen teljesítmény növelő dolgot.) A képzettségek menü miért használhatatlan?
Rapovsky

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Rapovsky »

Vik írta:
Rapovsky írta:Üdv!

Nem vagyok egy gamer, de gondoltam kipróbálom a Skyrimet (először tört verzióban). A gépem bőven elég lenne a zavartalan futtatáshoz, viszont a gyakorlatban alacsony grafikai beállítás mellett is akadozik. Leginkább harc közben, bizonyos helyeken akadozik keményen; összességében sem folyamatos a mozgás; és pl. a Képzettségek menü szinte használhatatlan, stb. A legfrissebb patch és a magyarítás van feltéve (egyik hozzáadása sem eredményezett látható javulást).

Tudtok-e ajánlani megoldást erre?
Használsz valamilyen HD textúra csomagot? (A magyarítás nem tartalmaz semmilyen teljesítmény növelő dolgot.) A képzettségek menü miért használhatatlan?
Semmi ilyesmit nem használok.
A Képességek menübe belépve olyan szinten belassul és akadozik, hogy a kurzort is kemény munka a kívánt helyre imádkozni...
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

Érdekes. Nem tudok mást javasolni, meg kell nézni eredetivel, hátha az jól működik.
Vendég

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Azért jó lenne látni a gép paramétereit, hogy hozzá tudjunk szólni.
Rapovsky

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Rapovsky »

Dell Inspiron 3537
Processzor: Intel® Core™ i7-4500U Processor (4M Cache, up to 3.00 GHz)
RAM: 8GB DDR3/1600 MHz
HDD: 1TB 5400RPM SATA
Integrált VGA: Intel HD 4400
Dedikált VGA: AMD Radeon™ HD 8850M 2048MB

Win 8.1 64bit fut rajta.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Atya-gatya.... :shock: :o :roll:

Ha nekem ilyen konfigom lenne; a Skyrim virtuális valóságként futna rajta.
Szerintem próbálkozz más verziójú Skyrimmal, mert nálam egy tört verzió is simán fut, minden akadás nélkül, szarrá moddolva,jóval gyengébb vason.
Rapovsky

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Rapovsky »

Zagloba írta:Atya-gatya.... :shock: :o :roll:

Ha nekem ilyen konfigom lenne; a Skyrim virtuális valóságként futna rajta.
Szerintem próbálkozz más verziójú Skyrimmal, mert nálam egy tört verzió is simán fut, minden akadás nélkül, szarrá moddolva,jóval gyengébb vason.
És esetleg tudnál ajánlani egy olyan verziót, ami rendben fut (pl. ami neked is :)? Ami most fenn van, az a Razol1911-féle.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Nem!

The Elder Scrolls V Skyrim Full Game+DLC-=AviaRa=-
Nálam ez fut a moddoláshoz. Egy nemrégiben újraindult oldalon találod... ;)
Rapovsky

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Rapovsky »

Köszi! Megtaláltam. Letöltöm, aztán meglátjuk.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Srácok ne csináljátok már!
Nevetségesen olcsón meg tudjátok venni a CD Galaxy-ból! :)
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Akkor vegyél mindkettőnknek egy példányt légyszíves!
Így is évi 50-60 ezer forintom megy el játékokra, de mivel nálam a keményvonalas stratégia és a papír alapú szerepjáték az etalon, ezért nem fogok pénzt kiadni még erre is.
Remélem érthető. 8-)
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Huh ember! Én 12k fölé soha nem mennék.
Miféle játékokat veszel te? (műfajt leszámítva) És honnan? Aranyozzák a lemezt?

Na, de viccet félretéve. Az eddig megjelent TES részek azt hiszem karácsonykor voltak 6000 körül. Akkor videokártya miatt passzoltam a vételt. Meg a Skyrim anno első napos vétel volt (bárcsak vártam volna vele).
Szóval rajongás húz a fele, hogy újra vegyem a korábbi 4 játékkal egy csomagban. Plusz az extrák. Nem tudom. Nekem a TES nagyon sokat jelent. Többek közt a Morrowind-nek köszönhetem a nyelvvizsgám.

De hangsúlyozom! Mostanra már elég sokat zuhant a játék arra, hogy nevetséges áron beszerezzétek. Mondjuk Steam Summer Sale-en.
Ezt nem moralizálásból írom. Nekem is meg van még a szemfedő és a kampókéz.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Főképp Total War és kiegészítői, aztán régi játékok újrafeldolgozásait is meg szoktam vásárolni.
Egy gold verziós game már magában 8-10 ezer forint. negyedévente egy ilyen vétel, és máris 40 rugónál tartunk.
Idénre már megvannak a jelöltek... ;) viszont lehet bele fog férni még a TESV is.

Csak egy dolog miatt venném meg a Skyrim-et; azért mert olyan mint valami óriási legókészlet. :D
Rapovsky
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015. feb. 1., vas. 21:17

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Rapovsky »

Zagloba írta: The Elder Scrolls V Skyrim Full Game+DLC-=AviaRa=-
Nálam ez fut a moddoláshoz. Egy nemrégiben újraindult oldalon találod... ;)
Nos, sikerült feltenni ezt a verziót. Sajnos a probléma továbbra is fennáll... Ezek szerint máshol lehet a hiba.

Gondoltam rá, hogy talán a váltható grafikus rendszer nem a dedikált kártyán futtatja a játékot, de a Catalyst Control Center-ben max teljesítményre van állítva és ugyanitt az alkalmazásfigyelő is megerősíti, hogy a program használja az AMD kártyát.
Következő lépésben megpróbálom frissíteni a drivereket. :?
Rapovsky
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015. feb. 1., vas. 21:17

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Rapovsky »

Úgy tűnik révbe értem. A dedikált kártya driverének frissítése hozta meg a sikert. A gyártó elég ritkán tesz közzé frissítést, ezért nem jutott eszembe hamarabb :oops:
Most hogy ezzel megvagyok, szerintetek melyik patchet érdemes felrakni mielőtt neki látnék a kalandnak? :)
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Elég furcsa kérdés...

Természetesen az utolsó foltot tedd fel, plusz ajánlom az összes nemhivatalos foltot is...
Meg az SKSE-t is érdemes ha később akarsz modokat használni.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Sziasztok. szeretném megkérdezni hogy ha ssd re telepítem a játékot akkor gyakorlatilag jobban fog menni akadásmentesebben?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

krisztyan írta:Sziasztok. szeretném megkérdezni hogy ha ssd re telepítem a játékot akkor gyakorlatilag jobban fog menni akadásmentesebben?
Akadás mentesen nem fog menni tőle, viszont sokkal kevesebb ideig kell a töltőképernyőket nézegetned.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

és van olyan lehetőség hogy egy gépen kettő skyrim játék?
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: genndy »

Nincs, illetve felesleges. Minek kéne? Modokat próbálgatni legjobb a ModOrganizer, abban csinálhatsz profilokat amikben a modok nem hatnak egymásra. Multi meg úgysincs.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

az organizerhez nem értek semennyire sem , a magyarítása hogy áll nem tudni?
Kalkstein89
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015. feb. 24., kedd 19:43

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Kalkstein89 »

Nekem is problémám van hát ha tud nekem valaki segíteni:
Intel Core i3 3240 CPU 3.40 GHZ
4 GB Kingston HyperX 2x2GB DDR3 1600 MHz CL9 Blu Edition memória
Windows 7 Ultimate 64 bit
NVIDIA Geforce GTX 650 1024mb GDDR5
Gygabyte Z68AP-D3-B3 alaplap
Megvettem a Legendary Edition-t de nem tudom mért van az,hogy ha játszok egy és fél óra múlva,vahy 30-45 perc után kilép magától a játék.Módokat persze használok de csak olyat választok ami nem inkompatibilis a játékkal.
Már boss,loot,Tes5edit,mod orginazerrel is végigellenőriztem de se figyelmeztetést se hibákat nem ír ki a boss és loot-nál,Tes5edittel is megcsináltam mindent a videók alapján.
► Show Spoiler
Na nekem sorba van rendezve de nem tudom miért csinálja a játék velem.Ha valaki tudna segíteni megköszöném.Ja és ha eredeti játékom van az unofficial patchek is kellenek a játékhoz?
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: genndy »

Megtelik a vga memória, szinte 100%. SSME-t tedd föl, SKSE-be épülő plugin, az meg van ha SkyUI-t (is) használsz. Unofficial patchek bizony nagyon ajánlottak (nem a hiányuktól lép ki, de azért tedd föl őket, rengeteg hibát javítanak).
Kalkstein89
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015. feb. 24., kedd 19:43

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Kalkstein89 »

Mondjuk a High Texture ki van kapcsolva nálam azt nem ítram oda.Ja és közben megtaláltam az SKSE pugin-ba kell rakni nexus moddal vagy kézileg kell állítanom vmit vmelyik ini fáljban?És nem állítok mindent maxra állítok ez akkor is fennáll ?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

Kalkstein89 írta:Nekem is problémám van hát ha tud nekem valaki segíteni:
Intel Core i3 3240 CPU 3.40 GHZ
4 GB Kingston HyperX 2x2GB DDR3 1600 MHz CL9 Blu Edition memória
Windows 7 Ultimate 64 bit
NVIDIA Geforce GTX 650 1024mb GDDR5
Gygabyte Z68AP-D3-B3 alaplap
Megvettem a Legendary Edition-t de nem tudom mért van az,hogy ha játszok egy és fél óra múlva,vahy 30-45 perc után kilép magától a játék.Módokat persze használok de csak olyat választok ami nem inkompatibilis a játékkal.
Már boss,loot,Tes5edit,mod orginazerrel is végigellenőriztem de se figyelmeztetést se hibákat nem ír ki a boss és loot-nál,Tes5edittel is megcsináltam mindent a videók alapján.

Na nekem sorba van rendezve de nem tudom miért csinálja a játék velem.Ha valaki tudna segíteni megköszöném.Ja és ha eredeti játékom van az unofficial patchek is kellenek a játékhoz?
Itt olvasgass. Nem hivatalos javítások nem kötelezőek, csak nagyon ajánlottak. Rengeteg hibát javítanak a játékban.
Kalkstein89
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015. feb. 24., kedd 19:43

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Kalkstein89 »

Köszönöm minkettőtök segítségét. :D
Kalkstein89
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015. feb. 24., kedd 19:43

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Kalkstein89 »

És a Static Mesh Improvement mod mire jó, és az én beállításaimtól függően (nem full hd-t értek)terhelheti a videókártyámat és az első hozászolásomhoz amit írtam elég a gépigény ehhez a módhoz?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

A Static Mesh Improvement mod a statikus dolgok kinézetét javítja a játékban. Nézegess róla képeket a Nexuson. Azt meg próbáld ki, hogy elég-e a géped hozzá.
Yodafone

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Yodafone »

Sziasztok! A kérdésem az lenne, ha megveszem cd galaxisból a skyrim legendás kiadást, akkor az már magától pacheli majd magát és steamen is aktiválhatom? Magyarítás megy majd vele? És a modok?
Előre is köszönöm a válaszokat!
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: genndy »

Igen, kötelező is aktiválni, igen, igen.
Yodafone

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Yodafone »

Lenne pár kérdésem, ami számotokra biztos nevetségesen egyértelmű, de én kezdő lévén nem igazán tudom rájuk a választ. Ahogy a fórumot elnézem itt már mindenki DLC-kről, meg mindenféle dologról ír, nem igazán találtam az én gondjaimra megoldást.
1. A "szüretelhető" növények, telérek, méhkaptárak, stb respawnolnak egy idő után, vagy ha mondjuk egy virágot leszedtem, akkor az már újra nem szedhető?
2. Mi értelme van a legendary skilleknek? Azt tudom, hogy 100pontnál visszaállítható a skill alaphelyzetre, de az miért jó?
3. Miért nem tesz a házamba (Fehérvágta) labort és hálószobabútort az olasz? Pénzt levonja, mondja is, hogy "oké elintézve a dolog", de mikor visszaérek a házba se szobabútor, se labor. A többi felszerelést betette.

Öhm... és lett volna még egy rakat kérdésem, de annyira játszottam eddig, hogy a többit elfelejtettem. :lol: Ha eszembe jut leírom.
Előre is köszönöm a segítő válaszokat!
reply

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: reply »

@Yodafone
1. igen, http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Respawn
ha elégedetlen vagy pl. Harvest Overhaul http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/16553/?
2. ha meggondolnád magad és máshová szeretnéd osztani a pontokat
3. azt hiszem a heartfire dlc, kapcsold ki, vedd meg ami kell, kapcsold vissza
Yodafone

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Yodafone »

Hali megint én vagyok. :)
Megjött végre játék így már eredetivel tolhatom. Az lenne a kérdésem, h a virágbolti verzióról át tudom tenni az eredetibe a mentésem, fog működni hibátlanul, vagy kezdjek inkább egy újat?
Válasz küldése