Skyrim videók

Ide kerül minden téma a már megjelent Skyrimről, a modokat kivéve
Controlle88

Skyrim videók

Hozzászólás Szerző: Controlle88 »

Ezt az új témát azért nyitottam, mert szerintem jól jöhet azoknak, akik Skyrim videókat készítenek magyarul, hiszen a YouTube keresőrendszere miatt nagyon nehéz nagyobb csatornát kiépíteni - ezt én is tapasztaltam.
Én speciel nem rég kezdtem bele egy Skyrim Let's Play-be - csatornám: http://www.youtube.com/user/Controlle88 ... rid&view=0
Jó lenne ha megnéznétek, és megosztanátok velem a véleményeteket - akár itt is, de inkább a YouTube-on.
Ha neked is van egy csatornád, ahol Skyrimes tartalmakat láthatunk magyarul, írd ebbe a témába!

Köszönöm a figyelmet!
Alex997
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012. szept. 28., pén. 17:43

Re: Skyrim videók

Hozzászólás Szerző: Alex997 »

Jah, és még egy olyan ajánlatom is lenne, hogy az Ep2-t nézzétek meg, mert sokkal jobb lett mint az első. (Controlle88 vagyok)
Alex997
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012. szept. 28., pén. 17:43

Re: Skyrim videók

Hozzászólás Szerző: Alex997 »

Na, senki nem csinál itt Skyrim videókat?
Avatar
GubaLord
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012. jún. 11., hétf. 16:55

Re: Skyrim videók

Hozzászólás Szerző: GubaLord »

Én tudok olyanról, aki csinált néhány Skyrim-es videót (nem én), de azt nem akarjátok látni. Gondoltam rá hogy csinálok néhány videót, de amikor az imént említett művet megnéztem (belekezdtem) még a Skyrim-től is elment a kedvem.
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Skyrim videók

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Alex997 írta:Na, senki nem csinál itt Skyrim videókat?
1. Álljak be 101-diknek, akik pont az adott hype-olt játékról készítenek videókat, ahogy ők játszanak, még véletlenül se a gyöngyszemekről, amikről az ember általában csak fórumokon olvas?
2. Skyrim nem a szívem-csücske, mert pont azt képviseli amitől féltem, hogy meg fog történni.
3. Nem értek hozzá eléggé, és vagy jól megcsinálok valamit, vagy sehogy (ha már saját szabadidőmet rá áldoznám, akkor legyen minőségi).
4. Nem tudok olyan jól, és választékosan beszélni, hogy érdemes legyen hallgatni órákig.
5. Inkább játszom.
hedzsooo

Re: Skyrim videók

Hozzászólás Szerző: hedzsooo »

Nekem van már fent pár videóm belőle, de egyenlőre csak jelentek, különféle modokat demonstrálva, bemutatva csak leginkább. ;)

YTube csatimon a saját feltöltések listája:
http://www.youtube.com/user/hedzsooo/vi ... &flow=list
PeaZip

Re: Skyrim videók

Hozzászólás Szerző: PeaZip »

Hú hát nekem nem magyar de én is elkezdtem egy csatornát: http://www.youtube.com/channel/UCUKJ3Sk ... ature=mhee
Beus

Re: Skyrim videók

Hozzászólás Szerző: Beus »

Hunlander
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014. jan. 22., szer. 21:39

Skyrim videók

Hozzászólás Szerző: Hunlander »

Sziasztok!

Úgy gondoltam, hogy énis szerencsét próbálok ezen a fórumon.

Az én variációmban egy Bear Grylls típusú túlélőt viszek a Skyrim világába, akinek összesen egy élete van, és a sorozat az első halálig tart. Tehát tétje van annak, mit teszek...

A részeket megtekinthetitek itt:
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Skyrim videók

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Hunlander írta:Sziasztok!

Úgy gondoltam, hogy énis szerencsét próbálok ezen a fórumon.

Az én variációmban egy Bear Grylls típusú túlélőt viszek a Skyrim világába, akinek összesen egy élete van, és a sorozat az első halálig tart. Tehát tétje van annak, mit teszek...

A részeket megtekinthetitek itt:

Hát most erre mit mondjak... biztos, hogy videót kell csinálni egy olyan játékról, amiről fingod nincs? Sokan csinálják, nem muszáj őket utánozni, lehet kreatívnak is lenne, pl. csendben maradni, és akkor nincs ,,országos'' elszólás... vagy van magyarítás, ha az angol nem megy olyan könnyen, sokat segít ám...
Avatar
jondon
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2012. jan. 9., hétf. 14:11

Re: Skyrim videók

Hozzászólás Szerző: jondon »

TGWH írta:
Hunlander írta:Sziasztok!

Úgy gondoltam, hogy énis szerencsét próbálok ezen a fórumon.

Az én variációmban egy Bear Grylls típusú túlélőt viszek a Skyrim világába, akinek összesen egy élete van, és a sorozat az első halálig tart. Tehát tétje van annak, mit teszek...

A részeket megtekinthetitek itt:

Hát most erre mit mondjak... biztos, hogy videót kell csinálni egy olyan játékról, amiről fingod nincs? Sokan csinálják, nem muszáj őket utánozni, lehet kreatívnak is lenne, pl. csendben maradni, és akkor nincs ,,országos'' elszólás... vagy van magyarítás, ha az angol nem megy olyan könnyen, sokat segít ám...

Semmi baj vele. Érdekes ötletnek tartom, nekem tetszik.

Jondon
Hunlander
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014. jan. 22., szer. 21:39

Re: Skyrim videók

Hozzászólás Szerző: Hunlander »

TGWH: Engedelmeddel azért megpróbálnám.

Jondon: Köszönöm a pozitív visszajelzést, remélem a következő epizódok rászolgálnak a bizalomra. :)
Jani1989 vagyok
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 16:02

Re: Skyrim videók

Hozzászólás Szerző: Jani1989 vagyok »

Hunlander!
Megnéztem a Skyrim-es videóid és nekem is tetszettek, jó ötlet ez az első halálig tartó játék. Így van benne némi plusz izgalom. Fel is iratkoztam a csatornádra.
Avatar
Sovngarde
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2012. nov. 11., vas. 0:35
Tartózkodási hely: Sovngarde

Re: Skyrim videók

Hozzászólás Szerző: Sovngarde »

Megnéztem a két videót, bár a 2.nak csak a végét... Hát lehet tényleg nem ártana, ha kicsit jobban megismernéd a játékot, mielőtt egy ilyen videót csinálsz.
Már csak azért is, mert így nem lesz túl hosszú a sorozat, ha tényleg komolyan veszed, hogy csupán a halálig tart. A wispmother szinte biztos, hogy megreggelizi a khajitodat, hacsak el nem menekülsz...
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Skyrim videók

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Sovngarde írta:Megnéztem a két videót, bár a 2.nak csak a végét... Hát lehet tényleg nem ártana, ha kicsit jobban megismernéd a játékot, mielőtt egy ilyen videót csinálsz.
Már csak azért is, mert így nem lesz túl hosszú a sorozat, ha tényleg komolyan veszed, hogy csupán a halálig tart. A wispmother szinte biztos, hogy megreggelizi a khajitodat, hacsak el nem menekülsz...
Az biztos, én is elmenekültem, de épphogy... halál biztos lesz belőle, ha nincs szerencséje.
Amúgy most rohadt gonosz leszek, és lelövöm a poént:
► Show Spoiler
Hunlander
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014. jan. 22., szer. 21:39

Skyrim videók

Hozzászólás Szerző: Hunlander »

Ahogy már mondtam is a 2.részben, a főszálat kétszer már végigvittem, az igazi megismerés pedig éppen most zajlik, együtt a nézőkkel. És mivel ez nem egy tutorial, szerintem jobb úgy nézni, ha még magamnak sem lőttem le a poénokat... Talán ez lehet a titka egy jó videónak, ezért is mondom videóban, hogy várom az építő kommenteket.

Azt viszont énis tudom, hogy a Whiterun melletti toronynál meg kell ölni a sárkányt, és onnan már ugye spawnol mindig.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Skyrim videók

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Hunlander írta:Ahogy már mondtam is a 2.részben, a főszálat kétszer már végigvittem, az igazi megismerés pedig éppen most zajlik, együtt a nézőkkel. És mivel ez nem egy tutorial, szerintem jobb úgy nézni, ha még magamnak sem lőttem le a poénokat... Talán ez lehet a titka egy jó videónak, ezért is mondom videóban, hogy várom az építő kommenteket.

Azt viszont énis tudom, hogy a Whiterun melletti toronynál meg kell ölni a sárkányt, és onnan már ugye spawnol mindig.
Akkor miért mászkáltál el? :D főleg vaspáncélban lopakodva, ami amúgy acélpáncélzat :D
Avatar
jondon
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2012. jan. 9., hétf. 14:11

Re: Skyrim videók

Hozzászólás Szerző: jondon »

Azt mondjuk nem értem, miért kellene ismerni a játékot ahhoz, hogy videót csináljon róla... Mert egyértelműen nem tutorial akar lenni, hanem "just for fun", ha jól értem.

Jondon
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Skyrim videók

Hozzászólás Szerző: TGWH »

jondon írta:Azt mondjuk nem értem, miért kellene ismerni a játékot ahhoz, hogy videót csináljon róla... Mert egyértelműen nem tutorial akar lenni, hanem "just for fun", ha jól értem.

Jondon
Azzal nincs gond, csak akkor maradjon csendben, és nem jön ki a száján annyi fals infó... mert ugye ha én nem értek az autószereléshez, nem fogom itthon szétkapni az opelt, és közölni a youtube nézőkkel, hogy van benne ilyen izé, klíma - közben mutogatom a hűtőrácsot -...
Hunlander
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014. jan. 22., szer. 21:39

Re: Skyrim videók

Hozzászólás Szerző: Hunlander »

Nah akkor szépen sorban:

Miért mászkáltam el:
Nagyon egyszerű:
1.: Bár az ottani őrökkel együtt kellene lecsapni a sárkányt a toronynál, nem érzem, hogy full tescoban biztosan lemenne. És mivel nem akarok meghalni, nem megyek bele bizonytalanba.
2.: Onnantól kezdve ugyebár random is spawnolnak a sárkányok, és ha mobok segítségével nem érzem, hogy simán lemegy, akkor egyedül pláne nem.

Vaspáncél:
Amit az első részben felvettem: Iron armor, Iron helmet, Iron boots, nem pedig Steel armor, Steel helmet, Steel boots.

Tutorial VS "just for fun":
Jondonnal értek egyet, ahogy ő fogalmazott: abszolúte "just for fun". Meg sem próbáltam kelteni a profizmus látszatát, elmondtam a részekben, hogy várom a kommenteket, mert annyira én sem vagyok profi. És ugyebár nem az a gond, ha a hűtőrácsra azt mondod, hogy klíma, hanem az, ha a következő rész elején nem mondod el mindenkinek, hogy tévedtél.
kabel

Re: Skyrim videók

Hozzászólás Szerző: kabel »

Sziasztok!
elkezdtem én is egy Skyrim-végigjátszást, ha megnéznétek, megköszönném! :)
Válasz küldése