Dawnguard

Ide kerül minden téma a már megjelent Skyrimről, a modokat kivéve
relgir
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012. aug. 1., szer. 15:58

Dawnguard

Hozzászólás Szerző: relgir »

Tud valaki már valamit a kiegészítő PC-s megjelenéséről?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Vik »

relgir írta:Tud valaki már valamit a kiegészítő PC-s megjelenéséről?
Dolgoznak rajta, de még nem jelentették be. Ami azért elég érdekes, hiszen eddig szinte minden fejlesztést egyszerre meg tudtak oldani mindhárom platformon.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Vik írta:
relgir írta:Tud valaki már valamit a kiegészítő PC-s megjelenéséről?
Dolgoznak rajta, de még nem jelentették be. Ami azért elég érdekes, hiszen eddig szinte minden fejlesztést egyszerre meg tudtak oldani mindhárom platformon.
Majd talán lesz egy hír róla :D
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Egyre inkább felfordul a gyomron attól, ahogy nagy ívben tesznek a PC-tulajdonosokra, akiknek a Bethesda a sikereit köszönheti - nem a még több pénzt, hanem azt hogy egyáltalán ismertté vált a nevük.
Azért remélem, még a nyáron kiköhögik a Dawnguardot rendes platformra is.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Cthulhucult írta:Egyre inkább felfordul a gyomron attól, ahogy nagy ívben tesznek a PC-tulajdonosokra, akiknek a Bethesda a sikereit köszönheti - nem a még több pénzt, hanem azt hogy egyáltalán ismertté vált a nevük.
Azért remélem, még a nyáron kiköhögik a Dawnguardot rendes platformra is.
Ez van. Mert a pc-s lop, ez az alapfeltételezés. Meg ha meg is veszi, nagyon kevesen tesznek így, akkor minek erőlködni
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Persze hogy "lop". Amíg a fizetésem majd' tizedébe kerül egy új játék, addig bizony "lopok". Mert enni is akarok, meg játszani is. De a letöltött mellett megvan eredetiben is a Morrowind és kiegészítői, meg az Oblivion és kiegészítői, valamint a Fallout 3 is.
A Skyrimet letöltöttem, bár hónapok óta megvolt már az ára félretéve. Gondoltam előbb kipróbálom, mit kapnék a pénzemért - hát mint tudjuk, rohadt sok bugot, egy néma szereplőt a főküldetésben, satöbbi. Akkor örültem, hogy ezért nem adtam pénzt. Majd megveszem az Év Játéka kiadást, vagy ilyesmit, ésszerű áron.
Addig meg emészt a lelkiismeret...bizonyára ugyanannyira, mint Todd barátunkat az ikszboksz exkluzív DLC meg a november óta hétszer(asszem) foltozott Skyrim miatt. :)
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Na igen, erre mondom, hogy évi három-négy játéknál nem kell több. A játék luxuscikk, csak senki sem fogja fel így. Ezért is van az, hogy mindenki leszedi, gyors kijátssza, és jön a következő játék. Emlékszem, régen hogy örültem egy eredeti játéknak, mint valami becses kincs, aminek még a bugjait is élvezte az ember, és ment a fórumozás a játék magyar fan weblapján...
Ma jött meg a Gothic 3 + kieg, 800 forintért. Lehet rohadt bugos, de az első játék lesz az új gépen amit végigjátszok :D ha sikerül :D
relgir
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012. aug. 1., szer. 15:58

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: relgir »

Nekem is letöltött van, akárcsak az Oblivionnál régen, de ugyanúgy meg fogom venni, ha már kiegészítővel, vagy esetleg kiegészítőkkel adják, ahogy az Obliviont is megvásároltam, nekem addig is csak ismerkedés, mert a régi szerelmekhez mindig hű az ember... Remélem a konzolosoknak visszavágunk majd a moddolásokkal - az Obliviont is nagyon fel lehetett, xbox-os haverom még most is csak néz, mint az a bizonyos boci arra a bizonyos kapura-, ezért a ________-ért, amit most velünk csináltak...
relgir
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012. aug. 1., szer. 15:58

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: relgir »

Nah, ahogy olvasom az elderscrolls-on, a Dawnguard akkor most meg is jelent Pc-re, meg nem is...
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Hamarosan kiderül, mi a helyzet. Nemsokára kipróbálom reményeim szerint a Dawnguardot. :)
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

TGWH írta:Na igen, erre mondom, hogy évi három-négy játéknál nem kell több. A játék luxuscikk, csak senki sem fogja fel így. Ezért is van az, hogy mindenki leszedi, gyors kijátssza, és jön a következő játék. Emlékszem, régen hogy örültem egy eredeti játéknak, mint valami becses kincs, aminek még a bugjait is élvezte az ember, és ment a fórumozás a játék magyar fan weblapján...
Ma jött meg a Gothic 3 + kieg, 800 forintért. Lehet rohadt bugos, de az első játék lesz az új gépen amit végigjátszok :D ha sikerül :D
Még hozzátenném, hogy eddig háromszor is vissza kellett vinnem a boltban vásárolt játékokat, mert hibás volt a telepítőlemez...persze kicserélték, de ha teszem azt ajándékba veszem, vagy eldobom a blokkot?
Vampire - Bloodlines volt a legjobb móka, a letöltött játék hibás volt, megvettem, erre ugyanaz a hiba volt az eredetiben is. Egy javítás kellett hozzá hogy végig lehessen játszani, de erre egy rohadt figyelmeztető matricát vagy papírfecnit sem áldoztak. Mindezt ha jól emlékszem 6000 forintért, anno.
Avatar
Sleth
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2010. márc. 7., vas. 11:20

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Sleth »

Nekem ugyanez volt az eredeti Dark Messiah magyar feliratos változatával, egyik átvezető (pont a legérdekesebb) felénél mindig félbeszakadt, mintha annyi lett volna (csak azért tudom, mert előtte angolul jó-párszor végigvittem), erre letöltöttem netről a magyar feliratosat, és ugyanaz volt a hiba...így vegyen az ember eredeti DVD-t.
relgir
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012. aug. 1., szer. 15:58

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: relgir »

Találtam valamit: http://torrent-kereso.hu/kereso/Dawnguard

A 08. 03. dátumúakat megpróbáltam, de a játék betöltése után kidobál... Ötlet?
Vagy várjak még? Lehet túl türelmetlen vagyok...
Vendég

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Én már tegnap este óta ismerkedek a DLC-vel. Király lett! A számszeríj rohadt erős, cserébe kicsit lassú és csak különleges lövedék jó hozzá, amit viszont mi is elkészíthetünk. Az új helyszínek nagyon hangulatosak, sok új páncél is van.
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Vendég írta:Én már tegnap este óta ismerkedek a DLC-vel. Király lett! A számszeríj rohadt erős, cserébe kicsit lassú és csak különleges lövedék jó hozzá, amit viszont mi is elkészíthetünk. Az új helyszínek nagyon hangulatosak, sok új páncél is van.
Ez én voltam, csak be kéne jelentkeznem néha.:)
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Sleth írta:Nekem ugyanez volt az eredeti Dark Messiah magyar feliratos változatával, egyik átvezető (pont a legérdekesebb) felénél mindig félbeszakadt, mintha annyi lett volna (csak azért tudom, mert előtte angolul jó-párszor végigvittem), erre letöltöttem netről a magyar feliratosat, és ugyanaz volt a hiba...így vegyen az ember eredeti DVD-t.
Azért nem minden játék ilyen. Nekem ha jól emlékszem max egy-két volt rossz, de több nem.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Vik »

relgir írta:Találtam valamit: http://torrent-kereso.hu/kereso/Dawnguard

A 08. 03. dátumúakat megpróbáltam, de a játék betöltése után kidobál... Ötlet?
Vagy várjak még? Lehet túl türelmetlen vagyok...
Az oldalon nem támogatjuk a warez-t, de azt hiszem, ez a kivétel, ami erősíti a szabályt, hiszen a kiadó gyakorlatilag kötelezővé teszi az alternatív beszerzési lehetőséget...
Lord Jack
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2010. szept. 19., vas. 13:53
Tartózkodási hely: Nibiru

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Lord Jack »

http://rpgames.web4.hu/cikk/skyrim-dawn ... ron-pcn-is
Erre nem adnék ki 20 dollárt... Inkább le kéne tölteni.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Vik »

Lord Jack írta:http://rpgames.web4.hu/cikk/skyrim-dawn ... ron-pcn-is
Erre nem adnék ki 20 dollárt... Inkább le kéne tölteni.
Mivel nálunk nem lehet megvásárolni, ezért eléggé egyértelmű a dolog...
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Egy alternatív valóságban, ahol dobozos kiadásban meg lehetne venni a Dawnguardot, simán kifizetném. Elsősorban a sztímes bohóckodással lettem meggyőzve, hogy a letöltés jobb ötlet, már az alapjátéknál is.
A kiegészítő maga amúgy igen jó lett, nem egy Knights of the Nine színvonalú dologra kell számítani. Az új vámpírok tényleg félelmetesek, a kinézetük alapján is. Elég a kastélyuk nagytermében megnézni a lakomát.:)
Szent Jiub hangja ugyanaz a reszelős torokhang, mint ami a dunmerek szinkronhangja volt a Morrowindben, ez külön tetszett.
Lord Jack
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2010. szept. 19., vas. 13:53
Tartózkodási hely: Nibiru

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Lord Jack »

Kipróbáltam és azt kell mondjam ez jó lett. A vámpíros szálat folytattam az első Dawnguardos küldetés után.
Párszor újra kellett töltetem, mert megtámadtak a vámpírvadászok fényes nappal. A számszeríj egykicsit imba, de tűrhető.
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Lord Jack írta:Kipróbáltam és azt kell mondjam ez jó lett. A vámpíros szálat folytattam az első Dawnguardos küldetés után.
Párszor újra kellett töltetem, mert megtámadtak a vámpírvadászok fényes nappal. A számszeríj egykicsit imba, de tűrhető.
Én meg a vámpírvadász szálon mentem tovább. Az senkit sem zavar, hogy vérfarkas a karakterem.:)
A vámpírok megtámadtak Whiterunban, a városfalon belül. Az őrök meg méltatlankodtak, hogy a sárkányok után most már a vérszívók is csesztetik őket.
Jó a számszeríj, ha megfigyeled még a működése (az újratöltés, stb.) is viszonylag reális lett.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Vik »

Cthulhucult írta: Én meg a vámpírvadász szálon mentem tovább. Az senkit sem zavar, hogy vérfarkas a karakterem.:)
A vámpírok megtámadtak Whiterunban, a városfalon belül. Az őrök meg méltatlankodtak, hogy a sárkányok után most már a vérszívók is csesztetik őket.
Jó a számszeríj, ha megfigyeled még a működése (az újratöltés, stb.) is viszonylag reális lett.
Hm, lehet, ki kellene próbálni... Épp most lett elegem az Alan Wake agyonszívató pályatervezéséből... Pedig a történet nagyon jó.
relgir
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012. aug. 1., szer. 15:58

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: relgir »

Ha tud valaki, segítsen! Már fentebb kérdeztem egyszer, de feltenném megint. A dawnguarddal, a játék betöltése után néhány pillanat múlva kidob a játék...
Van valakinek ötlete, mi lehet a probléma?
relgir
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012. aug. 1., szer. 15:58

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: relgir »

Ha Data Filesban kikapcsolom a fület, akkor pedig simán megy.
Lord Jack
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2010. szept. 19., vas. 13:53
Tartózkodási hely: Nibiru

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Lord Jack »

Moddal nem ütközik? Kellhozzá az 1.9-es update meg a legújabb patch.

Én is farkasember voltam, de a Volkihar-vérvonal erősebb annál.
A vámpírok engem is támadnak, mert azok nem abból a klánból valók. Szóval nagyon összetett...
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Vik »

Megvan valakinek a dawnguard_english.strings, dawnguard_english.dlstrings és a dawnguard_english.ilstrings állomány a Skyrim\Data\Strings mappában? El szeretném kérni őket.
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Vik írta:Megvan valakinek a dawnguard_english.strings, dawnguard_english.dlstrings és a dawnguard_english.ilstrings állomány a Skyrim\Data\Strings mappában? El szeretném kérni őket.
Megnéztem, nekem nincs ott olyan. A letöltött cucc ennyi: Dawnguard bsa, Dawnguard esm. És fura módon 1.6-os javítással simán végigvittem.

Akkor is van lehetőség - és teljesen egyszerű - vámpírrá válni, ha halandóként a Dawnguard oldalán csináltuk végig a fő szálat.
Lord Jack
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2010. szept. 19., vas. 13:53
Tartózkodási hely: Nibiru

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Lord Jack »

Nincs csak egy BSA meg esm fájlom.
Beus

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Beus »

Szerintetek érdemes várni, hátha elérhető lesz a steamen? Vagy inkább letöltsem valahonnan?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Vik »

Beus írta:Szerintetek érdemes várni, hátha elérhető lesz a steamen? Vagy inkább letöltsem valahonnan?
Szerintem nem érdemes. A Skyrimet sem engedik megvásárolni, akkor a kiegészítőjét miért tennék elérhetővé?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Vik »

Ok, sikerült kibontani a keresett szövegeket a dawnguard.bsa-ból.
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Vik írta:Ok, sikerült kibontani a keresett szövegeket a dawnguard.bsa-ból.
A bsa-t kicsomagolva én is megtaláltam. Éppen kérdezni akartam, hová küldjem neked.
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Serana, a renegát vámpírcsaj hangja ugyanaz a hölgy, aki Blood Rayne szinkronhangja volt a játékokban.:D
relgir
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012. aug. 1., szer. 15:58

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: relgir »

Lord Jack--Köszönöm szépen az updattel voltam lemaradva, nem is kicsit, most már csak vissza kell tornáznom magam 10-es szintre:) Mégegyszer köszi!!!
Beus

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Beus »

Vik írta:
Beus írta:Szerintetek érdemes várni, hátha elérhető lesz a steamen? Vagy inkább letöltsem valahonnan?
Szerintem nem érdemes. A Skyrimet sem engedik megvásárolni, akkor a kiegészítőjét miért tennék elérhetővé?[


Honnan és hogyan tudom letölteni?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Vik »

Beus írta: Honnan és hogyan tudom letölteni?
Ahogy pár nappal ezelőtt már írtam, az oldalon nem támogatjuk a warezt. Nyugodtan nézd meg azt a hozzászólásomat. :)
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Beus:

Az egy dolog, hogy innen nem bannolnak azonnal és figyelmeztetés nélkül ha szóba hozod a kalózkodást (Nexusról például igen, nem érdekel ott senkit hogy csak így tudsz megszerezni valamit), de azért nyilván senki sem fog tanácsokat adni, mit honnan tölts le.
Google, 3 percen belül megvan.

Ez nem rosszindulat senki részéről. A közösség így is összehasonlíthatatlanul jobb itt, mint a fent említett Nexuson.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Vik »

Azt csiripelik a csiripek, hogy ősztől kapható lesz nálunk a Dawnguard dobozos kiadásban. Steamen továbbra sem.
Lord Jack
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2010. szept. 19., vas. 13:53
Tartózkodási hely: Nibiru

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Lord Jack »

RPGames.hun volt, láttam én is... De nemhivatalos a bejelentés. Egyébként meg nem éri meg várni, hogy költhess rá 20 dollárt.
Beus

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Beus »

Várok még, hátha lesz dobozos. Inkább megvenném, minthogy töltögessek.
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Ha lesz dobozos, megveszem. Addig marad az alternatív megoldás, mivel más nincs.
Vendég

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Vendég »

sziasztok. Leszedtem a Dawnguardot, és a Bloodlines quest-nél amikor találkozom Lord Harkonnal, akkor a játék megakad. Át kellene változnia Harkonnak, de csak ordibál ha beszélni próbálok vele. (ez az utolsó mondat: Behold the power!) Nektek is előjön ez? Tud valaki rá vmi megoldást?
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Vendég írta:sziasztok. Leszedtem a Dawnguardot, és a Bloodlines quest-nél amikor találkozom Lord Harkonnal, akkor a játék megakad. Át kellene változnia Harkonnak, de csak ordibál ha beszélni próbálok vele. (ez az utolsó mondat: Behold the power!) Nektek is előjön ez? Tud valaki rá vmi megoldást?
Nem, nálam nem fordult elő. Viszont többször előfordultak már hasonló hibák a sima Skyrimben is, eddig nekem mindig segített, ha mentettem egyet, kiléptem és újra indítottam a játékot. Talán ez itt is használ, ha még nem próbáltad.
Vendég

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Nálam is előjött ez a probléma :/ Én is próbáltam a mentést és a kilépést de nem jött be. Honnan szedtétek le a dlc-t?
Lord Jack
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2010. szept. 19., vas. 13:53
Tartózkodási hely: Nibiru

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Lord Jack »

Nem warez oldal...
Itt van a párhozzászólással ezelőtti:
Vik írta:
Ahogy pár nappal ezelőtt már írtam, az oldalon nem támogatjuk a warezt. Nyugodtan nézd meg azt a hozzászólásomat. :)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Vik »

http://www.greenmangaming.com/ oldalon megvásárolható a Dawnguard a szokásos 1 dollár=1 euró árfolyamon. Steam fiók (meg a Skyrim) természetesen kell hozzá.
Vendég

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Vik írta:http://www.greenmangaming.com/ oldalon megvásárolható a Dawnguard a szokásos 1 dollár=1 euró árfolyamon. Steam fiók (meg a Skyrim) természetesen kell hozzá.
Van e valaki aki már meg is vette GMG-en és működik nála? Jó lenne tudni mielőtt 20 eurót költök rá...
Vendég

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Vendég írta:
Vik írta:http://www.greenmangaming.com/ oldalon megvásárolható a Dawnguard a szokásos 1 dollár=1 euró árfolyamon. Steam fiók (meg a Skyrim) természetesen kell hozzá.
Van e valaki aki már meg is vette GMG-en és működik nála? Jó lenne tudni mielőtt 20 eurót költök rá...
Örömmel jelentem, hogy működik a Green Man Gaming-es (legális!) megoldás, már aktiváltam is a Dawnguardot Steamen és töltődik lefelé a gépemre.
Avatar
Arcturus
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2009. okt. 19., hétf. 15:18

Re: Dawnguard

Hozzászólás Szerző: Arcturus »

Nincs még dobozos verzió magyarországon?
Válasz küldése