Küldetések végigjátszása

Ide kerül minden téma a már megjelent Skyrimről, a modokat kivéve
Identified

Re: Legelső sárkány

Hozzászólás Szerző: Identified »

Dr.UnGrammar írta:
Identified írta:Sziasztok.

Nekem fent van a 13-as updatig az összes, illetve az unifical patchek is és dlc-k. A legelső sárkányos küldetés amikor kiderülne, hogy dragonborn a karakter, megöltem a sárkányt, átkutattam és minden ki rettegve hátul guggol. Semmi nem történik, vissza is mentem már a várba a királyhoz, akinek mondtam megöltem a sárkányt, de visszaküld, hogy beszéljek ithrillel vagy kivel, de nem ég el a sárkány, nem folytatódik a küldetés. Próbáltam, hogy minden modot kiszedtem és úgy megöltem a sárkányt, semmi, nem tudok továbbmenni. Erre van valami trükk esetleg? Erre a bugra javítás?
A választ lásd a Hibák a játékban topicban.
Igen ezzel próbálkoztam már. Modokat is kiszedtem, kiegészítőket. Úgy is hogy patcheket is. Semmi. Ide-oda pakolgatja a sárkányt, de hiába nézek bele a sárkányba semmi. Újrakezdeni sincs kedvem, mert ha megint előjön ez a hiba már az elején, akkor köszöntem szépen, imádom a játékot, de így ugyebár nincs értelme.
Avatar
EM64T
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013. ápr. 7., vas. 20:53

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: EM64T »

Sziasztok!

A főküldetés legelején, amikor Fehérvágta jarljának kellene jelentenem a sárkánytámadásról... belépek a jarl termébe, és amint meglátnak, mindenki nekem esik... Ez mitől lehet? Vérdíjam nincs, Whiterun kapujánál az őr beengedett, amikor mondtam, hogy fontos híreket hozok a jarlnak.
pistike33

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: pistike33 »

Helló ! A tekercset kellene megszereznem fekete végen, ott van fent ilyen "tojásban" van 4 aktiválógomb, de abból csak a jobb oldali kettő működik, ha megnyomom őket, így összevissza "mozdul" az az eszköz, de fogalmam sincs mit kellene csinálnom... a két bal oldali gombot nem lehet benyomni.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: genndy »

1. Nyomogasd őket addig, amíg minden fény tükörre nem vetül.
2. Lehet hogy ez nem elég, emiatt van tűz-és jégvarázslat a közelben. A középső lencséket kell velük finomhangolni. Ha jól emlékszem, egy vagy két jég kell a jó beállításhoz, de nem biztos, próbálkozz.
ray6666

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: ray6666 »

Üdv m9ndenki! én elakatam a hegyen a papoknál nem tudom használni a sárkány üvöltést pedig aktiváltam de mikor rá kattintok a warira edszerüen üres a három szög melete szoval nem kerül sem az r oldalba sem az l oldalba kérlek ha valakinek van ötlete ossza meg velemi is!
Előre is köszönöm!
Avatar
Rastafari594
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 16:03

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Rastafari594 »

ray6666 írta:Üdv m9ndenki! én elakatam a hegyen a papoknál nem tudom használni a sárkány üvöltést pedig aktiváltam de mikor rá kattintok a warira edszerüen üres a három szög melete szoval nem kerül sem az r oldalba sem az l oldalba kérlek ha valakinek van ötlete ossza meg velemi is!
Előre is köszönöm!
Üdv! A shoutok nem kézből indíthatóak, hanem Y billentyűvel.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: TGWH »

A vicc az, hogy előtte már használnod kellett... szóval tudod hogy kell? Vagy nem működik z/y gombbal?
ray6666

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: ray6666 »

Üdv! Köszönöm a válaszokat! egyépként sajnos nekem sem z sem y billentyüre nem reagál:( ecerüen meg is van a wari meg nemis!!
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: TGWH »

ray6666 írta:Üdv! Köszönöm a válaszokat! egyépként sajnos nekem sem z sem y billentyüre nem reagál:( ecerüen meg is van a wari meg nemis!!
Egyszer már használtad, akkor most miért nem jó? Ki van jelölve?
ray6666

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: ray6666 »

Üdv! újra telepi tetem és előröl módoltam a játékot ezután vissza tetem a mentést és most jó:)!!! bár ki írta hogy elfog romolni a mentés meg hogy nincsenek be ne dolgok amik amúgy voltak de rem nem nyúl ki !
Még ecer köszönöm a válaszokat!!
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Te milyen nyelven írsz?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Dr.UnGrammar írta:Te milyen nyelven írsz?
Nyugi, én a mód-ért már nem is szólok... hozzá kell szoknok, hogy majd ilyen fajta válaszokat kapsz öregkorodra a szolgáltatóktól, bíróságtól, rendőrségtől, stb. :D
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Fehérvágta, vagy ha egyeseknek jobban tetszik, akkor a Whiterun melletti kis farmnál találtam egy kis térképet, ami - gondolom - valamiféle kincses térkép lehet. Viszont nem találom a helyet.
Járt már más is így? Mi a megoldása?
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: genndy »

Járkálj a világban, majd megtalálod a helyet amire hasonlít. Elég jól megtalálhatók, de ismerni kell a jellegzetes tereptárgyakat. Ahhoz meg mászkálni kell :)
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Dr Lecter írta:Fehérvágta, vagy ha egyeseknek jobban tetszik, akkor a Whiterun melletti kis farmnál találtam egy kis térképet, ami - gondolom - valamiféle kincses térkép lehet. Viszont nem találom a helyet.
Járt már más is így? Mi a megoldása?
Ládát keress. A kis térképek minijátékok.
Összesen 10 térképet találhatsz a játékban.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Dr.UnGrammar írta:
Dr Lecter írta:Fehérvágta, vagy ha egyeseknek jobban tetszik, akkor a Whiterun melletti kis farmnál találtam egy kis térképet, ami - gondolom - valamiféle kincses térkép lehet. Viszont nem találom a helyet.
Járt már más is így? Mi a megoldása?
Ládát keress. A kis térképek minijátékok.
Összesen 10 térképet találhatsz a játékban.
Akkor majd igyekezni fogok, köszi amúgy a gyors reagálást!
Kezdem lassan elhinni, hogy tényleg lehet 2-300 óra benne. :ugeek:
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Aha, és ha én térkép nélkül találom meg a ládát akkor buktam? :D
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

TGWH írta:Aha, és ha én térkép nélkül találom meg a ládát akkor buktam? :D
Nem; akkor mákod volt. Ennyi.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: genndy »

Szerintem olyankor üres is a láda. Ha térkép nélkül megtalálva is tele van, akkor tényleg szerencséd volt.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: TGWH »

genndy írta:Szerintem olyankor üres is a láda. Ha térkép nélkül megtalálva is tele van, akkor tényleg szerencséd volt.
Kérdés melyik láda, amik csak úgy el vannak rejtve egy-egy helyen, pl. erdő közepén odvas fában?
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Tele lesz az. Én jártam már így.
Másodszorra is újratöltődik a tartalma. :P

És igen.. azok a ládák. De némelyikkel annyit se cicóznak, hogy rendesen elrejtsék.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Dr.UnGrammar írta:Tele lesz az. Én jártam már így.
Másodszorra is újratöltődik a tartalma. :P

És igen.. azok a ládák. De némelyikkel annyit se cicóznak, hogy rendesen elrejtsék.
És miért volt mellette egy hulla, ami khm... véletlenül leesett a szikláról, amikor az illető eltüntette a nyomokat? De lent volt még hulla, azt nem én... az illető lökte le :D
raimhol343

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

Van egy küldi, azt hiszem "őrült álmában" vagy mi a címe, a léyneg, hogy van egy "szegény" akit elhagyott a mestere, és a kék palotába kell menni, ahol a csávó elméjébe kerülök, na mindent megcsináltam ott, hogy kikerüljek, kivéve egyet, amit kell, és az az, hogy az arénában harcol két lény, és elvileg kikellene iktatnom az ellenséget azzal a bottal, de bármit csinálok nem tudom a küldit megcsinálni, mindig visszatérnek az "elementárok", nem értem...
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Ne az elementálokra koncentrálj......!
A szemben lévő pódiumon ülő alakok jelentik a kulcsot ha jól emlékszem. ;)
atapkaa

Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: atapkaa »

Üdv!
Azt szeretném kérdezni miután ugyebár végigviszem a főküldetést, meghal Paarthaunx is. Hogyan kellene összehívni a tanácsot?
Mert ugyebár régebben a viharköpenyesek oldalára álltam meghalt Tullius aztán nem lett senki a Nagy király... Ha beszélek a Ulfriccal az meg azt mondja hogy vmi tanács eldönti majd ki lesz. De hogyan kell ismétlem összehívni vagy mikor van?
Avatar
Kriszta
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2012. aug. 7., kedd 18:55

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Kriszta »

Help! Tolfdir lombikját hol találom?
Megkaptam a küldit de a térképen nem mutat sehova.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Kriszta írta:Help! Tolfdir lombikját hol találom?
Megkaptam a küldit de a térképen nem mutat sehova.
http://www.youtube.com/watch?v=MgPVOlBubnY
Minden küldetésre vonatkozó választ megkapsz a YT segítségével. ;)
Avatar
Kriszta
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2012. aug. 7., kedd 18:55

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Kriszta »

Zagloba írta:
Kriszta írta:Help! Tolfdir lombikját hol találom?
Megkaptam a küldit de a térképen nem mutat sehova.
http://www.youtube.com/watch?v=MgPVOlBubnY
Minden küldetésre vonatkozó választ megkapsz a YT segítségével. ;)
Igen, tudom, ettől függetlenül köszönöm a segítséget.
Tudod elég nehéz úgy rákeresni egy konkrét küldire, hogy nem tudom az eredeti címét.
Írásos végigjátszásban próbáltam keresni, de abban marhaságot írtak hozzá.
Ruga

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Ruga »

Sziasztok!
A Legendary verzióval játszom és mivel ebben benne van az összes dlc, végigjátszás tekintetében volna egy kérdésem.
Amikor eléri a karakterem a 10-es szintet onnantól már elvileg a dlc történeteibe is bele tudok kezdeni. Szerintetek hogyan volna jobb, a fő sztori csináljam végig és aztán a dlc-ket, vagy a dlc-ket játszam végig mielőtt a fősztorit befejezem?

Köszi a válaszokat!
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: genndy »

A DLC-k elég függetlenek az alapsztoritól, úgyhogy úgy csinálod ahogy akarod.
Dawnguardba beleugorhatsz, de level 10-en nehéz lesz még, szívni fogsz. Dragonbornba ne kezdj bele a főszál vége előtt még szvsz.
Avatar
Rastafari594
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 16:03

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Rastafari594 »

Ruga írta:Sziasztok!
A Legendary verzióval játszom és mivel ebben benne van az összes dlc, végigjátszás tekintetében volna egy kérdésem.
Amikor eléri a karakterem a 10-es szintet onnantól már elvileg a dlc történeteibe is bele tudok kezdeni. Szerintetek hogyan volna jobb, a fő sztori csináljam végig és aztán a dlc-ket, vagy a dlc-ket játszam végig mielőtt a fősztorit befejezem?

Köszi a válaszokat!
Én most játszottam végig a főszálat, hátra van még a tolvaj céh utolsó küldi amit valszeg nem fogok megcsinálni, mert nincs az az isten hogy én visszaadjam a csontkulcsot. Hátravannak még a viharköpenyesek meg még valami harcos céh féle, ezek nem foglalkoztatnak annyira. Most tervezem hogy majd beszerzem valahogy a DLC-ket, mert ha jól tudom a Dragornborn egy elég nehézkés szál, ezért addig mindenképp felakartam húzni a karit. Szerintem csináld te is valahogy így, először a főszál, aztán a kiegészítés.
Ruga

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Ruga »

Rastafari594 írta:
Ruga írta:Sziasztok!
A Legendary verzióval játszom és mivel ebben benne van az összes dlc, végigjátszás tekintetében volna egy kérdésem.
Amikor eléri a karakterem a 10-es szintet onnantól már elvileg a dlc történeteibe is bele tudok kezdeni. Szerintetek hogyan volna jobb, a fő sztori csináljam végig és aztán a dlc-ket, vagy a dlc-ket játszam végig mielőtt a fősztorit befejezem?

Köszi a válaszokat!
Én most játszottam végig a főszálat, hátra van még a tolvaj céh utolsó küldi amit valszeg nem fogok megcsinálni, mert nincs az az isten hogy én visszaadjam a csontkulcsot. Hátravannak még a viharköpenyesek meg még valami harcos céh féle, ezek nem foglalkoztatnak annyira. Most tervezem hogy majd beszerzem valahogy a DLC-ket, mert ha jól tudom a Dragornborn egy elég nehézkés szál, ezért addig mindenképp felakartam húzni a karit. Szerintem csináld te is valahogy így, először a főszál, aztán a kiegészítés.
genndy írta:A DLC-k elég függetlenek az alapsztoritól, úgyhogy úgy csinálod ahogy akarod.
Dawnguardba beleugorhatsz, de level 10-en nehéz lesz még, szívni fogsz. Dragonbornba ne kezdj bele a főszál vége előtt még szvsz.
Köszi a válaszokat! Akkor fősztori és egy combos karakterrel a dlc-k. :)
szless

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: szless »

Elakadtam a főküldetésben, mikor keresem az ősi tekercset ami letaszitja alduint,
azt mondta Esbern hogy beszéljek télvár akadémián valakivel, az a valaki rag gro dhub , a könyvtáras ork, de ő nem ad tekercset, azt mondja hogy még ha nála lenne is akkor sem adná. Már csomó könyvet vittem neki, vagy 10 et. de semmi. valaki ötlet ? esetleg bug os ?
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

szless írta:Elakadtam a főküldetésben, mikor keresem az ősi tekercset ami letaszitja alduint,
azt mondta Esbern hogy beszéljek télvár akadémián valakivel, az a valaki rag gro dhub , a könyvtáras ork, de ő nem ad tekercset, azt mondja hogy még ha nála lenne is akkor sem adná. Már csomó könyvet vittem neki, vagy 10 et. de semmi. valaki ötlet ? esetleg bug os ?
azt mondja hogy még ha nála lenne is akkor sem adná

Szövegértésből hányas volták? :roll:
Nincs nála a tekercs. Ennyi...

Inkább vizsgáld meg a közelben lévő két könyvet, ami az Ősi tekercsekről ír. A szerző neve felől érdemes lesz érdeklődnöd...
raimhol343

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

Van egy küldi a mészárost kéne megtalálni... Hjerimbe bementem, megtaláltam egy amulettet, mindent átkutattam, megtaláltam az átjárót is ahol ilyen vér stb van... viola genorado vagy ki a franc akit megkéne keresni, (azt írja a szórólap őt keressem, ha jutok valamire) ő azthiszem öngyilkos lett. semmit nem mutat a küldi hová menjek, fogalmam sincs hogy kellene megcsinálni a küldit.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: genndy »

A fogadóban kérdezősködj. Szerintem van egy másik Geraldo is akit keresned kell (vagy ő is foglalkozik a dologgal).
raimhol343

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: raimhol343 »

Rájöttem, de elég bonyolult volt, egy apróságra nem figyeltem, azt hittem már bugos a játék ! :D Végül megoldódott.
Avatar
Kriszta
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2012. aug. 7., kedd 18:55

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Kriszta »

Bocsánat, ha ezredszer teszem fel a kérést, de a sok hsz között nem biztos hogy megtaláltam volna a választ.
Szóval a csajjal az esküvőjén egyáltalán lehet lebukás nélkül végezni?
Ez még 100-as settenkedés mellett is lehetetlennek tűnik.
Ti hogy csináltátok? Még elmenekülni sem lehet.
Innentől az összes DB küldetés egyenlő lesz a lebukással, mert akkor eléggé csalódott vagyok?
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: genndy »

Pedig lehet. Kell hozzá a 100-as osonás meg egy jó ruha is+Muffle+Invisibility varázslat. Én simán kisétáltam.
Ugye azért nem a vőlegénye előtt próbáltad elnyiszálni a torkát? Úgy tényleg bukó :twisted:
Mászkálj egy kicsit a bulin, egy idő után megjelenik a DB-s gyíkember haverod, ő jól magára vonja a figyelmet a gyilkosság után, könnyebben el tudsz tűnni. Két jó megoldás:
► Show Spoiler
Btw: férjed/gyermeked mit szól hogy ilyen hidegvérű gonosz gyilkos vagy a játékban? :mrgreen:
Avatar
Kriszta
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2012. aug. 7., kedd 18:55

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Kriszta »

genndy írta:Pedig lehet. Kell hozzá a 100-as osonás meg egy jó ruha is+Muffle+Invisibility varázslat. Én simán kisétáltam.
Ugye azért nem a vőlegénye előtt próbáltad elnyiszálni a torkát? Úgy tényleg bukó :twisted:
Mászkálj egy kicsit a bulin, egy idő után megjelenik a DB-s gyíkember haverod, ő jól magára vonja a figyelmet a gyilkosság után, könnyebben el tudsz tűnni. Két jó megoldás:
► Show Spoiler
Btw: férjed/gyermeked mit szól hogy ilyen hidegvérű gonosz gyilkos vagy a játékban? :mrgreen:

Az osonásom 100-as de sajnos láthatatlanság varázslatom nincs.
Azt hol lehet szerezni?
Illetve mi az Muffle?
A szobros részt gondoltam én is, de úgy tudom akkor is rákerül a vérdíj a fejemre.
Vagy ez nem igaz?
Azt mindenképp ki kell fizetni vagy marad a börtön más lehetőség nincs?
Csak én játszom úgyhogy ebből nincs gond.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: genndy »

Ha nem lát/hall meg senki amikor rálököd akkor nincs vérdíj. Vagy majd Aristid elintézi. Te ne állj meg senkinek, csak pucolj el.
Muffle is egy illúzióvarázslat (nem tudom minek fordították, talán Némaság vagy Csönd).
Avatar
Kriszta
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2012. aug. 7., kedd 18:55

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Kriszta »

genndy írta:Ha nem lát/hall meg senki amikor rálököd akkor nincs vérdíj. Vagy majd Aristid elintézi. Te ne állj meg senkinek, csak pucolj el.
Muffle is egy illúzióvarázslat (nem tudom minek fordították, talán Némaság vagy Csönd).
Sikerül megoldani, nem is gondoltam hogy ilyen könnyű lesz.
A utána lévő járőr fazont sokkal nehezebb volt a megfelelő helyen elcsípni.
Cicero-val mi csináltál én eléggé tanácstalan vagyok ebben az ügyben.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: genndy »

Attól függ milyen karakterrel játszottam. Egyikkel megöltem, másikkal életben hagytam. Te döntsd el a karaktered függvényében.
Ha gonoszat játszol, mészárold le. Ha te akarsz az Éjanya egyedüli kegyeltje lenni, öld meg. Ha zavar a sápítozása, gyilkolj. Ha életben hagyod, lesz egy hűséges DB-s követőd. Ha lojális vagy a DB-hez, akkor nem ölöd meg, hiszen maradjon meg minél több tag.
Nincs hatása a továbbiakra, bármit is csinálsz vele.
Avatar
Kriszta
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2012. aug. 7., kedd 18:55

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Kriszta »

genndy írta:Attól függ milyen karakterrel játszottam. Egyikkel megöltem, másikkal életben hagytam. Te döntsd el a karaktered függvényében.
Ha gonoszat játszol, mészárold le. Ha te akarsz az Éjanya egyedüli kegyeltje lenni, öld meg. Ha zavar a sápítozása, gyilkolj. Ha életben hagyod, lesz egy hűséges DB-s követőd. Ha lojális vagy a DB-hez, akkor nem ölöd meg, hiszen maradjon meg minél több tag.
Nincs hatása a továbbiakra, bármit is csinálsz vele.
Én végül is nem hagytam életben Cicero-t és nem éreztem ezt gonosz döntésnek.
Nem is első sorban azért tettem, mert a vezető kérte, hanem azért mert beszéltem mindenkivel és mindenki ezt akarta a céhben.
Nem beszélve arról, hogy van akit majdnem megölt van akit megsebesített, totál zakkant volt a fazon.
A későbbi események tükrében lehet, hogy rosszul döntöttem, de most már így marad.
Egyébként a vég eléggé csalódás volt számomra, a tolvaj céh után kitalálhattak volna valami mást (illetve valaki más sokkal izgalmasabb lett volna).
De ettől eltekintve egész izgalmas volt ez a küldetés szál, és nekem eddig ez volt a legnagyobb kihívás.

Magányvárában még mindig van vérdíj a fejemen az Ínyences ügy után.
Ha börtönbe megyek és megszökök, akkor lekerül vagy inkább jobban járok ha kifizetem?
zozookaaa

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: zozookaaa »

Üdv, elakadtam amikor a nagykövetségen vagyok, és lopakodni kell, a tholmarok sárkány ügyével kapcs, HOGYAN TUDOM LOPAKODVA EGY ÜTÉSSEL MEGÖLNI az ellenfelet, mert mindig közel megyek, és max zsebmetszést ír, folyton észre vesznek és lebukok nagyon szenvedek vki help! b.zoltan11.14@gmail.com ide vmit írjatok ezzel kapcs.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: TGWH »

zozookaaa írta:Üdv, elakadtam amikor a nagykövetségen vagyok, és lopakodni kell, a tholmarok sárkány ügyével kapcs, HOGYAN TUDOM LOPAKODVA EGY ÜTÉSSEL MEGÖLNI az ellenfelet, mert mindig közel megyek, és max zsebmetszést ír, folyton észre vesznek és lebukok nagyon szenvedek vki help! b.zoltan11.14@gmail.com ide vmit írjatok ezzel kapcs.
Meg kell nyomni a bal egérgombot, és üt. Vagy pedig íjjal kell próbálkozni. Persze a többiek akkor észrevesznek. Egyébként kinyírhatod őket úgy is, hogy észrevesznek, sok dolgon nem változtat. Én pl. vissza is mentem, és nem haragudtak rám :D
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: genndy »

Ki kell jutni, ez a cél. Hogy hogyan, az már tökmindegy.
Semmi szükség a lopakodásra, teljes harci nehézpáncélban, csataüvöltéssel végigrohanva is lemészárolhatod az egész követséget, a végeredmény ugyanaz lesz.
Zozookaaa

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Zozookaaa »

Lehetetlen kinyírni őket, a nyakvágás érdekel, mert oda megyek bele üt de nem hal meg egyből.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Zozookaaa írta:Lehetetlen kinyírni őket, a nyakvágás érdekel, mert oda megyek bele üt de nem hal meg egyből.
Meg lehet ölni őket, csak a jó cuccokat kell tenni a ládába, amit becsempésznek majd neked :D sok pia és a cuccaid.
Ha nem halnak meg, akkor vagy a karakter gyenge, vagy kicsit korán mentél oda. Vagy húzd lejjebb a nehézségi szintet.
zozookaaa

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: zozookaaa »

Még mindig azt nem értem hogy lehet a nyakvágást lopakodva meg csinálni.
Válasz küldése