Küldetések végigjátszása

Ide kerül minden téma a már megjelent Skyrimről, a modokat kivéve
Gorgio
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011. nov. 19., szomb. 14:54

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Gorgio »

Helló!Kinyírtam a legelső sárkányt a küldetésben,de nem tudom az üvöltést a csuklyásoknak előadni a hegyen.lehet azért mert nincs dragon soul-om hozzá?ha igen miért nincs meg azé amit legyőztem? Help! köszi előre is!
Brenda
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2008. feb. 6., szer. 21:41

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Brenda »

Lehet, hogy csak az angol-magyar billentyűzetkiosztás kavar be. Próbáld meg "Z" helyett "Y"-nal.
Olaf

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Olaf »

A college alatt (Midden-ben) van egy kéz, amin 5 ujj van.... Na azzal mit kell csinálni, mert ezt a jóst akit meg kell keresnem nem találom?!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Vik »

Gorgio írta:Helló!Kinyírtam a legelső sárkányt a küldetésben,de nem tudom az üvöltést a csuklyásoknak előadni a hegyen.lehet azért mert nincs dragon soul-om hozzá?ha igen miért nincs meg azé amit legyőztem? Help! köszi előre is!
Aktiváltad már a sárkánykiáltásodat?
gregmerch
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011. nov. 16., szer. 18:15

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: gregmerch »

Sziasztok!

A fő történetben nem tudok zöldágra vergődni egy helyütt, így Hozzátok fordulnék segítségért.

SPOILER lesz a kérdésben:

A fő történet végefelé járok, amikor Dragonsreachbe kellene idézni egy sárkányt. Ordítozok neki - szó szerint - napestig, de nem jön. Van valami trükk, amit csinálni kell esetleg? A napló nem ír semmit. Kinn vagyok a Great Porch-on, ahova jelzi a térkép.

Köszönöm előre is a segítséget!
11-11-11.

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: 11-11-11. »

gregmerch írta:Sziasztok!

A fő történetben nem tudok zöldágra vergődni egy helyütt, így Hozzátok fordulnék segítségért.

SPOILER lesz a kérdésben:

A fő történet végefelé járok, amikor Dragonsreachbe kellene idézni egy sárkányt. Ordítozok neki - szó szerint - napestig, de nem jön. Van valami trükk, amit csinálni kell esetleg? A napló nem ír semmit. Kinn vagyok a Great Porch-on, ahova jelzi a térkép.

Köszönöm előre is a segítséget!
A Jarl ott van?Nekem ez volt a problémám hogy nem volt Jarl dragonsearch-ba aztán vissza töltöttem és aludtam 1-2 órát addig ott lett beszéltem vele és sikerült
gregmerch
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011. nov. 16., szer. 18:15

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: gregmerch »

"A Jarl ott van?Nekem ez volt a problémám hogy nem volt Jarl dragonsearch-ba aztán vissza töltöttem és aludtam 1-2 órát addig ott lett beszéltem vele és sikerült"

Ott volt, teljes harci díszben kivonult a nagy erkélyre, és egyfolytában azt hajtogatta, hogy "Na gyerünk, idézd meg azt a sárkányt végre, legyünk túl rajta!". Azóta megoldódott a dolog, de nem tudom mitől. Másnap reggelig ordítoztam, mire egyszer csak megjelent a dög. Fogalmam sincs mitől jött elő hirtelen, de azóta sem jön, ha hívom, pedig a fősztori végeztével hűséget fogadott nekem. Mindenesetre köszönöm a választ :-).
hopp

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: hopp »

gregmerch írta:"A Jarl ott van?Nekem ez volt a problémám hogy nem volt Jarl dragonsearch-ba aztán vissza töltöttem és aludtam 1-2 órát addig ott lett beszéltem vele és sikerült"

Ott volt, teljes harci díszben kivonult a nagy erkélyre, és egyfolytában azt hajtogatta, hogy "Na gyerünk, idézd meg azt a sárkányt végre, legyünk túl rajta!". Azóta megoldódott a dolog, de nem tudom mitől. Másnap reggelig ordítoztam, mire egyszer csak megjelent a dög. Fogalmam sincs mitől jött elő hirtelen, de azóta sem jön, ha hívom, pedig a fősztori végeztével hűséget fogadott nekem. Mindenesetre köszönöm a választ :-).
Körmönfont egy dög az, mert a végén azt mondta, hogy hívd bármikor, jön, HA TUD. :D
kszabix

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: kszabix »

Hali mindenkinek! Én csak azt szeretném kérdezni hogy: miután legyőztem alduint végleg, vége a Fő szálnak? Mármint úgy értettem hogy a végén azt mondta az a p betűs sárkány hogy bevégeztem a végzetem! Azaz vége a fő küldinek ??? Ha igen akkor viszont sokkal rövidebb volt a főküldi mint az előzőekben, Oblivion, Morrowind! De még sok a mellékküldetés is nem unatkozom csak érdekes számomra hogy rövidebb lenne mint előző részei!?
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

kszabix írta:Hali mindenkinek! Én csak azt szeretném kérdezni hogy: miután legyőztem alduint végleg, vége a Fő szálnak? Mármint úgy értettem hogy a végén azt mondta az a p betűs sárkány hogy bevégeztem a végzetem! Azaz vége a fő küldinek ??? Ha igen akkor viszont sokkal rövidebb volt a főküldi mint az előzőekben, Oblivion, Morrowind! De még sok a mellékküldetés is nem unatkozom csak érdekes számomra hogy rövidebb lenne mint előző részei!?
Igen, a fő küldetésnek ezzel vége. Én is nagyon csodálkoztam, mert az Oblivionban legalább egyértelmű volt, mikor van vége a fő sztorinak, meg volt valami vállveregetés, itt meg semmi.
Még esetleg főbb küldetésszálnak lehet tekinteni a polgárháborús részt, legalábbis a későbbiekben sokat számít majd, melyik oldalt támogattad.
kszabix

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: kszabix »

Hali! Újabb kérdésem lenne! Mi van akkor ha vámpír lettem???? Mostmár minden városban megtámadnak mind1 hogy este vagy nappal van! Az oblivionban ha jól emlékszem volt rá valami küldi amiben kigyógyítottak belőle! Itt most mi helyzet?? Sajnos igen nagy hátránya van ennek hiszen így egyik városban sem tudok sem kereskedni sem pedig questeket csinálni! Mi a megoldás? Találkoztatok már ilyennel????? Előre is THX
Avatar
alduin`
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011. nov. 20., vas. 13:46
Tartózkodási hely: At the gates of Midian

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: alduin` »

even74 írta:Elakadtam,valamilyen Sky Heaven Temple-be kéne bemennem de elakadtam a szerintem legutolsó fejtörőnél.
Ha egy nagy arc formájú ajtó előtt vagy, akkor ott a véredet kell adnod ahhoz, hogy beengedjen. Ehhez egyszerűen csak állj a kör alakú részre, és egy animációt követően már ki is nyílik az ajtó.
Avatar
alduin`
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011. nov. 20., vas. 13:46
Tartózkodási hely: At the gates of Midian

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: alduin` »

kszabix írta:Hali! Újabb kérdésem lenne! Mi van akkor ha vámpír lettem???? Mostmár minden városban megtámadnak mind1 hogy este vagy nappal van! Az oblivionban ha jól emlékszem volt rá valami küldi amiben kigyógyítottak belőle! Itt most mi helyzet?? Sajnos igen nagy hátránya van ennek hiszen így egyik városban sem tudok sem kereskedni sem pedig questeket csinálni! Mi a megoldás? Találkoztatok már ilyennel????? Előre is THX
Itt mindent megtalálsz (saját fordítás :D): http://www.morrohun.hu/esl/Skyrim:V%C3%A1mp%C3%ADrok
11-11-11.

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: 11-11-11. »

alduin` írta:
kszabix írta:Hali! Újabb kérdésem lenne! Mi van akkor ha vámpír lettem???? Mostmár minden városban megtámadnak mind1 hogy este vagy nappal van! Az oblivionban ha jól emlékszem volt rá valami küldi amiben kigyógyítottak belőle! Itt most mi helyzet?? Sajnos igen nagy hátránya van ennek hiszen így egyik városban sem tudok sem kereskedni sem pedig questeket csinálni! Mi a megoldás? Találkoztatok már ilyennel????? Előre is THX
Itt mindent megtalálsz (saját fordítás :D): http://www.morrohun.hu/esl/Skyrim:V%C3%A1mp%C3%ADrok
THX ;) :)
balala

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: balala »

even74 írta:Elakadtam,valamilyen Sky Heaven Temple-be kéne bemennem de elakadtam a szerintem legutolsó fejtörőnél.
az első: mind a három követ egyformára csinálni
Második: Végig menni az egyforma köveken majd meghúzni egy kart
Harmadik: Kellenek a csapatársak mert csak akkor engedi tovább a küldit(az öreg kell a nevét ne tudom)
Itt egy videó a harmadikról:http://www.youtube.com/watch?v=2--kp2CcT9Q
remélem segített ;)
balala

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: balala »

even74 írta:Elakadtam,valamilyen Sky Heaven Temple-be kéne bemennem de elakadtam a szerintem legutolsó fejtörőnél.
az első: mind a három követ egyformára csinálni
Második: Végig menni az egyforma köveken majd meghúzni egy kart
Harmadik: Kellenek a csapatársak mert csak akkor engedi tovább a küldit(az öreg kell a nevét ne tudom)
Itt egy videó a harmadikról:http://www.youtube.com/watch?v=2--kp2CcT9Q
remélem segített ;)
Asew99
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2011. nov. 17., csüt. 17:02

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Asew99 »

Segítséget szeretnék kérni 2 kérdésem lenne: 1: hol lehet megtalálni a Forbidden Legend küldetésben a Shaarthal kapuhoz a kulcsot?
2:Hol lehet fire saltokat találni?
11-11-11.

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: 11-11-11. »

2:Hol lehet fire saltokat találni?
alkímia boltok elementálok.
Asew99
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2011. nov. 17., csüt. 17:02

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Asew99 »

köszönöm
Asew99
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2011. nov. 17., csüt. 17:02

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Asew99 »

a kulcs már megvan
dazsolt
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2009. márc. 6., pén. 18:07
Tartózkodási hely: Tamriel vagy Azeroth

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: dazsolt »

Asew99 írta:a kulcs már megvan
és hol találtad meg?
Impaiersz

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Impaiersz »

Sziasztok
Nekem egy egyszerű kérdésem lenne.Bár lehet megérte volna új témát nyitni róla,de ha én nem is teszem meg akk majd talán más.
A kérdésem annyi lenne,h a polgárháborúban melyik oldalt érdemesebb választani?Egyáltalán melyiknek van igaza szerintetek?
Szóval a Birodalom,vagy Stormcloack? :?:
Jah és indokoljatok akk már. :D
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Impaiersz írta:Sziasztok
Nekem egy egyszerű kérdésem lenne.Bár lehet megérte volna új témát nyitni róla,de ha én nem is teszem meg akk majd talán más.
A kérdésem annyi lenne,h a polgárháborúban melyik oldalt érdemesebb választani?Egyáltalán melyiknek van igaza szerintetek?
Szóval a Birodalom,vagy Stormcloack? :?:
Jah és indokoljatok akk már. :D
Én két külön karaktert indítottam csak ezért, hogy megnézzem mindkét oldalt. Nekem az tetszik a sztoriban, hogy nincs jó és rossz egyértelműen(Alduin az nem tartozik ide).
Először a Birodalmat támogattam, de ez már egy egész más Birodalom, mint az Oblivionban. (Érdemes utánaolvasni/kérdezősködni a játékban, miért lett a kilencből istenből nyolc, például.)
Ha lényeges csapást akarsz mérni a Birodalomra, csináld végig a Dark Brotherhood szálat!!:D
Bulywif

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Bulywif »

sziasztok.kicsit elakadtam a blessings of nature küldiben.elmentem a barlangba ahova küldött a quest.ott van 2 ember egy férfi és egy nő!a kis irányt jelző nyilam felfelé mutat de nem tudok arra menni mert ott egy nagy fa és a gyökerei elzárták az utat teljesen!amit ott kellene csinálnom:retrieve eldergleam sap...aki megcsinálta már ezt kérem irjon hogy mi a teendő ilyenkor?köszönöm!
Impaiersz

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Impaiersz »

Cthulhucult írta:
Impaiersz írta:Sziasztok
Nekem egy egyszerű kérdésem lenne.Bár lehet megérte volna új témát nyitni róla,de ha én nem is teszem meg akk majd talán más.
A kérdésem annyi lenne,h a polgárháborúban melyik oldalt érdemesebb választani?Egyáltalán melyiknek van igaza szerintetek?
Szóval a Birodalom,vagy Stormcloack? :?:
Jah és indokoljatok akk már. :D
Én két külön karaktert indítottam csak ezért, hogy megnézzem mindkét oldalt. Nekem az tetszik a sztoriban, hogy nincs jó és rossz egyértelműen(Alduin az nem tartozik ide).
Először a Birodalmat támogattam, de ez már egy egész más Birodalom, mint az Oblivionban. (Érdemes utánaolvasni/kérdezősködni a játékban, miért lett a kilencből istenből nyolc, például.)
Ha lényeges csapást akarsz mérni a Birodalomra, csináld végig a Dark Brotherhood szálat!!:D
A nyolc istenséget ha jól tudom azért van,mert Talos-t kivették a kilencből.Úgy olvastam,h állitólag a talmorok,v az elfek érveltek úgy,h Talos nagy ember volt meg stb,de ettől még nem isten.Ha jól értem ezt is csak a birodalmiak fogadták el,de nem vagyok benne biztos.De nekem ez a reálisabb,mert Tiber Septim is Nord volt és a Nordoktol elég sokat halottam,h áldjon meg Talos meg ilyesmiket. XD
A lényeg,h számomra a játékban Talos és Akatosh a két ,,legfontosabb''' isten.Szal bár semmi bajom az elfekkel,de eszem ágában sincs semmilyen elf miatt ezt a nézetet feladni. :@
Viszont ott a másik oldal.Beszéltem a nagy királynővel (vagy kivel) meg Ulfrick Stormcloak-al is és mindkettő jó érveket hozott fel.Pont ezért is vagyok összezavarodva :?
Mert skyrim a birodalom része rég óta és hát a birodalmiak sem sokkal másabbak a Nordoknál.Ráadásul Tiber Septim aki a Birodalom császára volt valaha szintén Nord volt.Meg hát Skyrimnek szüksége van kereskedelemre Cyrodil felöl.Igy sem túl fényes a helyzet. :S
Meg ott van még az a tényező is,h ha jól értettem akk Ulfrick Stormcloak ölte meg a királyt ami egy nagy negativ pont neki.
A másik oldalt nézve viszont ha körülnézünk Égkoszorúban akk nem túl fényűző az élet a legtöbb helyen.Sőt siralmas.Az előző király nemtom mit csinált,de nagyon rosszul csinálta. ^^ Ha igy nézem lehet jó is,h megölték.A Talmorokrol nem is szólva.Aki a szövetségesük az az ellenségem.Beképzelt Snob nemes bagázs,GRRRR
Meg az is igaz,h ez a Birodalom már nem az ami az Oblivionban volt. :S
Elég sok atrocitást láttam Skyrimben.Ráadásul néhányan igen korruptak is. -_-
Játékban egyszer csak simán sétálgatok és észreveszem oldalt,h valami gyilkolás megy.Közelebb érek látom Imperialok.Mondom segitek,de mire odaértem már végeztek.Kicsit közelebb megyek erre odajön egy ork katona és azt mondja vagy fizetek vagy .....
Bár volt pénzem de azért csak nem fizetek már azért mert segiteni akarok. XD
Erre nekem ront az összes.Kis nehézségek árán levertem őket erre kicsit odébb meglátom kikkel harcoltak.Ártatlan halászok. -_-
Am bocs kicsit hosszú lett. :D
Avatar
11-11-11
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2011. okt. 11., kedd 20:44
Tartózkodási hely: Riverwood

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: 11-11-11 »

Valami pénzes küldi?meg akarnám venni Sulitudeban a házat :) csak hát nem olcsó muri :(
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Bulywif írta:sziasztok.kicsit elakadtam a blessings of nature küldiben.elmentem a barlangba ahova küldött a quest.ott van 2 ember egy férfi és egy nő!a kis irányt jelző nyilam felfelé mutat de nem tudok arra menni mert ott egy nagy fa és a gyökerei elzárták az utat teljesen!amit ott kellene csinálnom:retrieve eldergleam sap...aki megcsinálta már ezt kérem irjon hogy mi a teendő ilyenkor?köszönöm!
Ott először én se tudtam, mit kéne csinálni. Az utat a fa gyökerei zárják el, ha rájuk csapsz egyet, félrehúzódnak. Ezután fel tudsz menni a fához.
Avatar
11-11-11
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2011. okt. 11., kedd 20:44
Tartózkodási hely: Riverwood

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: 11-11-11 »

Cthulhucult írta:
Bulywif írta:sziasztok.kicsit elakadtam a blessings of nature küldiben.elmentem a barlangba ahova küldött a quest.ott van 2 ember egy férfi és egy nő!a kis irányt jelző nyilam felfelé mutat de nem tudok arra menni mert ott egy nagy fa és a gyökerei elzárták az utat teljesen!amit ott kellene csinálnom:retrieve eldergleam sap...aki megcsinálta már ezt kérem irjon hogy mi a teendő ilyenkor?köszönöm!
Ott először én se tudtam, mit kéne csinálni. Az utat a fa gyökerei zárják el, ha rájuk csapsz egyet, félrehúzódnak. Ezután fel tudsz menni a fához.
na meg 1. beszélni kell a csajjal
Avatar
11-11-11
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2011. okt. 11., kedd 20:44
Tartózkodási hely: Riverwood

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: 11-11-11 »

meg csak akkor húzodnak el ha a nettlebanel csapsz rá
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

11-11-11 írta:meg csak akkor húzodnak el ha a nettlebanel csapsz rá
Igen, erre nem is emlékeztem. Az maradt meg bennem ebből a küldetésből, hogy milyen eszelős módon rohantam ki a barlangból, miután megszereztem a cuccot.:)
Bulywif

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Bulywif »

Cthulhucult írta:
11-11-11 írta:meg csak akkor húzodnak el ha a nettlebanel csapsz rá
Igen, erre nem is emlékeztem. Az maradt meg bennem ebből a küldetésből, hogy milyen eszelős módon rohantam ki a barlangból, miután megszereztem a cuccot.:)
köszönöm a segítséget!sikerült...
stalker23

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: stalker23 »

valaki segítsen hogy kell újra feltölteni a fegyót lélek erővel??
vendégbubus

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: vendégbubus »

stalker23 írta:valaki segítsen hogy kell újra feltölteni a fegyót lélek erővel??
Kell hozzá egy töltött lélekkő. A pontos menetét nem tudom.
Asew99
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2011. nov. 17., csüt. 17:02

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Asew99 »

dazsolt írta:
Asew99 írta:a kulcs már megvan
és hol találtad meg?
A first lesson köldetés után kapod meg
stalker23

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: stalker23 »

feltöltött lélek kövem van de hiába állok oda az asztalhoz nem engedi feltölteni a lemerült fegyót , vagy valamit rosszul csinálok ?
golemhun

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: golemhun »

a mágusoknál az egyik npc nek valami törpe fogaskerék kell azt honnan szerzem meg?
Impaiersz

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Impaiersz »

stalker23 írta:feltöltött lélek kövem van de hiába állok oda az asztalhoz nem engedi feltölteni a lemerült fegyót , vagy valamit rosszul csinálok ?
Odalépsz a tárgylistádban a fegyverekhez.Kiválasztod a fegyvert,és T gombot megnyomod.Aztán jobb oldalon valahol kiválasztod melyik lélek kővel akarod feltölteni.Kijelzi azt is a kék csiknál,h menyire tölti fel.
Impaiersz

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Impaiersz »

golemhun írta:a mágusoknál az egyik npc nek valami törpe fogaskerék kell azt honnan szerzem meg?
Törpe fogaskerekeket én akkor láttam mikor kerestem az Elder Scroll-t.Láttam csak úgy asztalokon is lent,meg mechanikus pókok némelyikében is van.
stalker23

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: stalker23 »

KÖSZI:)
golemhun

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: golemhun »

Impaiersz írta:
golemhun írta:a mágusoknál az egyik npc nek valami törpe fogaskerék kell azt honnan szerzem meg?
Törpe fogaskerekeket én akkor láttam mikor kerestem az Elder Scroll-t.Láttam csak úgy asztalokon is lent,meg mechanikus pókok némelyikében is van.
ezt nem értem mechanikus pók ?? hol?
batai15

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: batai15 »

Dragon shouthoz szavakat hol tudok találni? kivel kell beszélni? Köszi
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

batai15 írta:Dragon shouthoz szavakat hol tudok találni? kivel kell beszélni? Köszi
A térképen a sárkányfejjel jelölt részeken találsz a felszínen is (természetesen sárkányt is...), meg a kriptákban a föld alatt olyan falakat, ahonnan megtanulhatod a szavakat. Általánosságban elmondható, hogy nagy hentelés árán tudsz egy-egy új shout-ot tanulni.
Impaiersz

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Impaiersz »

golemhun írta:
Impaiersz írta: Törpe fogaskerekeket én akkor láttam mikor kerestem az Elder Scroll-t.Láttam csak úgy asztalokon is lent,meg mechanikus pókok némelyikében is van.
ezt nem értem mechanikus pók ?? hol?
Hát ha jól értem akk dwemer (vagyis törp) fogaskerék kell.Ha nem akk bocsi mert félreértettelek. ^^
De ha igen akk csináld a fő küldetést és 1x lesz egy olyan küldetés,h találd meg az Elder Scroll-t.Valahol északra van ha jól emlékszem Dawnstar környékén a hegyekben,de erre már nem emlékszem tisztán. :S
Az biztos,h eléggé északra van.Meg még előtte kell majd beszélned valami ork könyvtárossal,meg egy remetével is. XD
Szal a lényeg,h ott van valahol,de ha csinálod a fő küldetést úgyis eljutsz.Am a havas tájból eléggé kitűnik a dwemer épitészet,szal észre fogod venni. :D
Jah és még valami.A hely tele van (szerintem emberevő) Falmerekkel.Meg persze mecha pókokkal és centuriókkal. XD
batai15

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: batai15 »

A térképen sehol nem találok shout lelőlhelyeket ahogy mondtátok, vagyis sárkány fejeket. lehet mert szar sd t v-m van, és nehezn látni a kis ikonokat, mondanátok egy helyet ahol tuti van? vagy nem lehet h még fő küldibe odáig nem jutottam el? mert még most láttam alduint ahogy feléleszt egy sárkányt, azt levertem és anyi, meg a kolostorba a hegyen, a world of power mind3 szava meg van .
Impaiersz

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Impaiersz »

batai15 írta:A térképen sehol nem találok shout lelőlhelyeket ahogy mondtátok, vagyis sárkány fejeket. lehet mert szar sd t v-m van, és nehezn látni a kis ikonokat, mondanátok egy helyet ahol tuti van? vagy nem lehet h még fő küldibe odáig nem jutottam el? mert még most láttam alduint ahogy feléleszt egy sárkányt, azt levertem és anyi, meg a kolostorba a hegyen, a world of power mind3 szava meg van .
Jó kérdés. XD
Ebben annyit tudok segiteni,h ha jól emlékszem dawnstar-i,v winterhold-i kocsmában halottam egy ilyen helyről a csapostól.Am a legtöbb ilyen hely hegyeken van,szal érdemes felnézni,csak a havasi trollokat (alias Yeti) kerüld el. :D
Néhány shoutot viszont barlangokban és jó mély helyeken találtam meg és tapasztalataim alapján azok az értékesebbek,de sokkal nehezebb megtalálni őket és nem jelzik külön a helyét.Ilyen képességek voltak pl. a Become Ethernal (Szellemé és sebezhetetlenné válok) és a Time slow.
Na és persze ha járkálsz valamerre akk figyeld az iránytűt. :)
batai15

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: batai15 »

A companionnál, van valamilyen hát ránya ha énis vérfarkas leszek? pl morrowindbe megláttak h át változok, köröztek... itt is van ilyen? és visza is tudok változni v csak teliholdkor, meg nappal?
Avatar
11-11-11
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2011. okt. 11., kedd 20:44
Tartózkodási hely: Riverwood

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: 11-11-11 »

labyrinthian(lehet rossz az írás) vannak ott ilyen helyek ahová ilyen krosis meg egyéb ilyen nevezetű maszkokat rakhatsz le ha mind meg van nem tom li lesz most találtam meg én is több rejtély is van még ott ;) ha valaki tud valamit ilyen maszkok beszerzéséről írja ki ide és fejtsük meg eggyüt a rejtélyt :D van 1 maszk ami ott van azzal bírsz a maszk helyre teleportálni
batai15

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: batai15 »

batai15 írta:A companionnál, van valamilyen hát ránya ha énis vérfarkas leszek? pl morrowindbe megláttak h át változok, köröztek... itt is van ilyen? és visza is tudok változni v csak teliholdkor, meg nappal?
ANyi még a bajm, felvettem a break fo dawn küldit, de enyi, nem tudom mit csináljak, mert semmmit nem mutat a térkép, nem is él a show on map opció, viket néztem hova kell menni, elmentem oda, de a házba nem volt ott a cucc amit kell keresni:\ mi lehet a gond akkor? lvl12, vagyok szóval eltudtam kezdeni a küldit..
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

11-11-11 írta:labyrinthian(lehet rossz az írás) vannak ott ilyen helyek ahová ilyen krosis meg egyéb ilyen nevezetű maszkokat rakhatsz le ha mind meg van nem tom li lesz most találtam meg én is több rejtély is van még ott ;) ha valaki tud valamit ilyen maszkok beszerzéséről írja ki ide és fejtsük meg eggyüt a rejtélyt :D van 1 maszk ami ott van azzal bírsz a maszk helyre teleportálni
Ha megvan mind a kilenc maszk (nyolc, plusz az, amivel teleportálni tudsz), ki tudod nyitni a maszkos oltár közepén a nagy sárkányfejet és kapsz egy tizediket, ami a legerősebb. Dragon Priest-ek legyőzésével lehet összeszedni mindet, az egyikkel csak a főküldetés végén találkozol. A többit kriptákban találod általában.
Vendég

Re: Küldetések végigjátszása

Hozzászólás Szerző: Vendég »

sasasa97 írta:sajnos még mindig nem nyitja ki... azt mondja h az ajtó zárva van... és a haveromnak rögtön kinyitotta. követni kell és ott kinyitja... de nekem egyszer se... aztán az az előtti küldetésnél meg mindig azt írja h elcseszem az első feladatot... ha jól értettem akkor azt írja h valami szarvat kell visszaszerezni(lehet h rossz a fordítás)
Mikor követed a szobába és megálla szerény előtt, akkor azt is mondja, hogy csukd be a szobaajtót. Ha becsukod a szobaajtót, akkor kinyitja szekrényt és benne a titkos ajtót.....
Válasz küldése