Re: Kérdések a karaktergenerálásról

Ide kerül minden téma a már megjelent Skyrimről, a modokat kivéve
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Hát igen, az UESP nagyon hasznos tud lenni!:D
Sajnos már nem tudom visszatölteni, mert mindig két mentést hagyok meg. De ez az én hibám, most kifizettem a tanulópénzt!
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Beszédkészséget a vándorló bárdoktól, és elvétve néhány kereskedőnél tudsz tanulni, esetleg még a Bárdok Iskolájában Solitude-ban. ;)
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Zagloba írta:Beszédkészséget a vándorló bárdoktól, és elvétve néhány kereskedőnél tudsz tanulni, esetleg még a Bárdok Iskolájában Solitude-ban. ;)
Köszi, időközben rájöttem, Solitudeban.
Avatar
LordKex
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2009. aug. 13., csüt. 17:11

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: LordKex »

Zagloba írta:Beszédkészséget a vándorló bárdoktól, és elvétve néhány kereskedőnél tudsz tanulni, esetleg még a Bárdok Iskolájában Solitude-ban. ;)
te jó ég, ez mekkora oltás lenne az ilyen kis pöcsöknek akik nem tudnak normálisan fogalmazni :DDDD (persze Skyrimoznak)
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Hali!
Ha nem viszem magammal Lydiát az elején, utána hol lelhető fel? :o :?:
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Zagloba írta:Hali!
Ha nem viszem magammal Lydiát az elején, utána hol lelhető fel? :o :?:
A házadba visszamegy? Nem? (Nem jut eszembe a város neve)
Más kérdés, hogy mennyi idő alatt, és hogy meghalhat-e a visszaút során.
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Zagloba írta:Hali!
Ha nem viszem magammal Lydiát az elején, utána hol lelhető fel? :o :?:
Whiterun-ban, a kastélyban, gondolom, ahol először találkoztál vele. Ha már megvan a házad a városban, akkor meg ott lesz.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

ÁÁÁ nem vittem magammal a kastélyból, a házamban meg nincs. Szerintem a sok mod bezavar, azért nem találom a házban.
Na mindegy majd húsvétra ha addig lesz magyarítás, kezdek új karakterrel aztán majd akkor végig nyomjuk ketten utána meg el is veszem feleségül. ;)
Oooblivionboy

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Oooblivionboy »

Sziasztok! Mitől van az hogy sokszor a fák nem részletesek, a víz sem, a házak sem, a sziklákon pedig át lehet menni. Pedig a beállítások nem alap-on vannak, jó a gépem, kicsit felhuztam mindent. Lehet valami köze annak hozzá, hogy a Skyrim.esm hol van? Vagy hogy tudnám ezt megoldani?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Oooblivionboy írta:Sziasztok! Mitől van az hogy sokszor a fák nem részletesek, a víz sem, a házak sem, a sziklákon pedig át lehet menni. Pedig a beállítások nem alap-on vannak, jó a gépem, kicsit felhuztam mindent. Lehet valami köze annak hozzá, hogy a Skyrim.esm hol van? Vagy hogy tudnám ezt megoldani?
Sok mindentől lehet, pl. modok, grafikus kártya drivere, stb. Lehet mégsem olyan jó a géped. Ezer meg egy oka lehet, ilyen kevés infóból meg amúgy sem tudható biztrosra.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Szerintetek szebb és jobb lett a játék a HRT-s Packkal, vagy nem?
Ez is olyan mint a régi, ha nem tetszik, fogom és kikapcsolom, és minden visszaáll az eredetibe?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

Dr Lecter írta:Szerintetek szebb és jobb lett a játék a HRT-s Packkal, vagy nem?
Ez is olyan mint a régi, ha nem tetszik, fogom és kikapcsolom, és minden visszaáll az eredetibe?
Nálam szebb lett, de én nem álltam meg ennél, hanem ráeresztettem a Texture Pack Combinert is. Elvileg ki lehet kapcsolni (hiszen külön .esp), de van benne valami hiba, ami miatt nem úgy kell felrakni, hanem bele kell írni skyrim.ini-be (vagy máshova), ahol a többi .bsa-t is regisztrálja a játék. Nézz utána pl. High-res texture fix néven.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Vik írta:
Dr Lecter írta:Szerintetek szebb és jobb lett a játék a HRT-s Packkal, vagy nem?
Ez is olyan mint a régi, ha nem tetszik, fogom és kikapcsolom, és minden visszaáll az eredetibe?
Nálam szebb lett, de én nem álltam meg ennél, hanem ráeresztettem a Texture Pack Combinert is. Elvileg ki lehet kapcsolni (hiszen külön .esp), de van benne valami hiba, ami miatt nem úgy kell felrakni, hanem bele kell írni skyrim.ini-be (vagy máshova), ahol a többi .bsa-t is regisztrálja a játék. Nézz utána pl. High-res texture fix néven.
Ok, köszi.
Olyan viszont már történt a Skyrimmal, hogy leszedtem, majd újra felraktam, és nem kellett külön telepíteni a Dawnguardot hozzá.
Na már most, ha felülírom, akkor erre mindig emlékezni fog, mint annál?
És ha nem fog tetszetni, akkor biztos, hogy ki fogom tudni kapcsolni?

Előre is köszönöm!
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Találkozott már valaki barátságos Óriással?
Gyilkolt már le valaki Legendás Sárkányt?
Mi a titka a karakter tápolásának? Azokat kell fejleszteni, amiket nem használok?
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Dr Lecter írta:Találkozott már valaki barátságos Óriással?
Gyilkolt már le valaki Legendás Sárkányt?
Mi a titka a karakter tápolásának? Azokat kell fejleszteni, amiket nem használok?
1.) Olyan nincs. De minden óriás semleges marad addig, amíg nem provokálod őket. (Nem bántod őket vagy a háziállataikat, nem hozol rájuk bajt - pl. egy sárkányt -, nem fosztogatod a készleteiket, nem lépsz fel fenyegetően, távozol mikor jelzik)

2.) Ahhoz 78-as szint kell és a Dawnguard kiegészítő.

3.) Majdnem. Pl.: legyártasz 1000 vastőrt, hogy a "level bar" növekedjen, majd a kapott perk pontot a fegyver sebzésre rakod. A karakter túl tápolása általában unalmas és hosszas folyamat. A végén pedig elég kiábrándító az eredmény. Szerintem!
Illetve ez a formula pillanatok alatt god mode-ba helyezi a karaktered: Csak hp és staminát + egykezesnél kard + nehéz páncél + lopakodás = nincs ellenfeled.
A lopakodás így is nagyon OP, már 3-as alap perk-kel láthatatlannak számítasz. A 6x-os sebzés bónusz egy kovácsolt tőrrel pedig bárkit leterít!
bethesdafan

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: bethesdafan »

Retkes legendás sárkány csak a baj van velük :D full szinten sárkány fegyókkal 10 percig harcoltam vele mire meghalt
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

bethesdafan írta:Retkes legendás sárkány csak a baj van velük :D full szinten sárkány fegyókkal 10 percig harcoltam vele mire meghalt
Sokan pedig azt mondják, hogy milyen egyszerű ellenük a harc, bezzeg olyan kanyarokat vágnak le hirtelenjében, hogy Schumaher is csak pislogna :)
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Dr.UnGrammar írta:
Dr Lecter írta:Találkozott már valaki barátságos Óriással?
Gyilkolt már le valaki Legendás Sárkányt?
Mi a titka a karakter tápolásának? Azokat kell fejleszteni, amiket nem használok?
1.) Olyan nincs. De minden óriás semleges marad addig, amíg nem provokálod őket. (Nem bántod őket vagy a háziállataikat, nem hozol rájuk bajt - pl. egy sárkányt -, nem fosztogatod a készleteiket, nem lépsz fel fenyegetően, távozol mikor jelzik)

2.) Ahhoz 78-as szint kell és a Dawnguard kiegészítő.

3.) Majdnem. Pl.: legyártasz 1000 vastőrt, hogy a "level bar" növekedjen, majd a kapott perk pontot a fegyver sebzésre rakod. A karakter túl tápolása általában unalmas és hosszas folyamat. A végén pedig elég kiábrándító az eredmény. Szerintem!
Illetve ez a formula pillanatok alatt god mode-ba helyezi a karaktered: Csak hp és staminát + egykezesnél kard + nehéz páncél + lopakodás = nincs ellenfeled.
A lopakodás így is nagyon OP, már 3-as alap perk-kel láthatatlannak számítasz. A 6x-os sebzés bónusz egy kovácsolt tőrrel pedig bárkit leterít!
1, azért kérdeztem, mert mintha az E3-as 20 perces demoban láttam volna, hogy lehet velük beszélni, igaz, hogy nyáron volt, míg rá fél évvel jelent meg, tehát valószínűleg változtattak rajta, mint Bleak Falls Barrow-ban a megtanulható szó a Fus lett, holott ott Storm Callhoz volt egy szó.

2, igen, olvastam uesp-n, inkább a szint elérése a gond :!:

3, dehogy gyártok le 1000 vastőrt, inkább fizetek egy tanárnak :lol:
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Én most direktre nem harcos karaktert fejlesztek. Így minden boss csatámat kimért tervezés előzi meg (egyszer ti is próbáljátok ki, hihetetlenül hangulatos). Így a legtöbb sárkányomat az óriásokkal öletem le. :P

Hannibál tanár úr a E3-om Todd azt mondta, hogyha felgyújtunk egy fűrésztelepet, akkor az ki fog hatni a játékvilág gazdaságára, és azt érzeni fogjuk az árak növekedésében. Csak érdeklődésből kérdem, Önnek ez már sikerült? Én még egy tyúkólat se tudok felrobbantani pedig expert piromán a karakterem.

Ha a játék olyan lett volna, mint amit az E3-on bekamuztak, akkor senki sem merne a Morrowind-del jönni.
bethesdafan

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: bethesdafan »

Na meg az évszak váltás/hó lehull elolvad dolog is kamu lett!!1 hétre rá a megjelenés után a gamejam-be ott virít...de legalább beraknák 1 patch/DLC-be....
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Dr.UnGrammar írta:Én most direktre nem harcos karaktert fejlesztek. Így minden boss csatámat kimért tervezés előzi meg (egyszer ti is próbáljátok ki, hihetetlenül hangulatos). Így a legtöbb sárkányomat az óriásokkal öletem le. :P

Hannibál tanár úr a E3-om Todd azt mondta, hogyha felgyújtunk egy fűrésztelepet, akkor az ki fog hatni a játékvilág gazdaságára, és azt érzeni fogjuk az árak növekedésében. Csak érdeklődésből kérdem, Önnek ez már sikerült? Én még egy tyúkólat se tudok felrobbantani pedig expert piromán a karakterem.

Ha a játék olyan lett volna, mint amit az E3-on bekamuztak, akkor senki sem merne a Morrowind-del jönni.
Igaz, én egyszer kipróbáltam, hogy leöltem Ralof tesóját, meg a férjét, akik vezetik a fűrészmalmot Riverwoodban, akarom mondani Fenyvespatakon, semmi, meg se támadt, simán elirányított Fehérvágtába, holott arról is volt szó, hogyha olyasmiket teszek, akkor kevésbé fognak kedvelni, meg kihatással lesz erra-arra...
Valóban igen nagy kamu marketing dolog, vagy nevezhetjük demagóg ígéretnek is, vagy csak simán hazugságnak.
Ettől függetlenül a játék min. a jó kategóriába sorolható, bőven visszatermelte a költségeit, stb..., de szívesen lennék ott director és pár emberrel elbeszélgetnék - programozókkal az élen.
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Dr Lecter írta:
bethesdafan írta:Retkes legendás sárkány csak a baj van velük :D full szinten sárkány fegyókkal 10 percig harcoltam vele mire meghalt
Sokan pedig azt mondják, hogy milyen egyszerű ellenük a harc, bezzeg olyan kanyarokat vágnak le hirtelenjében, hogy Schumaher is csak pislogna :)
Hát egyszerű az pedig! Valami fedezék azért majdnem mindenhol akad, íjjal-számszeríjjal szépen lehet sebezni őket, Dragonrend kiáltással meg lehozni a talajra, ott meg elég bénák szegények. Egy csapat forsworn vagy falmer nekem mindig sokkal nehezebb, mert azok bárhová utánam tudnak jönni, gyorsak, és sokkal valószínűbb, hogy kétes kimenetelű közelharcra kényszerülök.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Igazi Nord bátran beleáll a lángokba is és úgy lő:D
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Dr Lecter írta:Igazi Nord bátran beleáll a lángokba is és úgy lő:D
Kettőt-hármat biztosan lő, közben sül mellette a krumpli is, hogy ne csak úgy magában fogyassza el a sárkány. :)
Ez az igazi Nord esetleg Lydia lenne? Ő szokott ilyen ésszerű taktikát választani. :)
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Cthulhu-cult írta:
Dr Lecter írta:Igazi Nord bátran beleáll a lángokba is és úgy lő:D
Kettőt-hármat biztosan lő, közben sül mellette a krumpli is, hogy ne csak úgy magában fogyassza el a sárkány. :)
Ez az igazi Nord esetleg Lydia lenne? Ő szokott ilyen ésszerű taktikát választani. :)
Bele szoktam néha állni, max. növekszik a restoration ;)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

Ugyan, kérem, az igazi nemes elf mágus úgy csinálja, hogy idéz egy tűzelementált (a mágus követője szintén), szíjjellövöldözik a sárkányt (ami néha hajlandó beleszállni a tűzgolyókba :)), aztán, amikor nagy nehezen leesik, fogja a köszörült elf kardját, odarohan, és... a sárkány leharapja a fejét, vagy hozzávágja egy sziklához. :)
(Ma egész nap a magyarítással foglalkoztam. Vajon lesz majd időm játszani is egyszer?)
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Vik írta:Ugyan, kérem, az igazi nemes elf mágus úgy csinálja, hogy idéz egy tűzelementált (a mágus követője szintén), szíjjellövöldözik a sárkányt (ami néha hajlandó beleszállni a tűzgolyókba :)), aztán, amikor nagy nehezen leesik, fogja a köszörült elf kardját, odarohan, és... a sárkány leharapja a fejét, vagy hozzávágja egy sziklához. :)
(Ma egész nap a magyarítással foglalkoztam. Vajon lesz majd időm játszani is egyszer?)
Ez igazán epikus jelenet... :)

Persze, lesz időd játszani is, ha majd kijön a TES 6.
Kb. egy hétig tudsz majd játszani, aztán indul a noszogatás, hogy jöhetne már a magyarítás. :)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vik írta:Nálam szebb lett, de én nem álltam meg ennél, hanem ráeresztettem a Texture Pack Combinert is. Elvileg ki lehet kapcsolni (hiszen külön .esp), de van benne valami hiba, ami miatt nem úgy kell felrakni, hanem bele kell írni skyrim.ini-be (vagy máshova), ahol a többi .bsa-t is regisztrálja a játék. Nézz utána pl. High-res texture fix néven.
Helyesbítek, a skyrim.ini szerkesztéses megoldás elavult. Sőt, már a HD_Texture_DLC_Fix is elavult. Helyette az Unofficial High Resolution Patch használandó, mehet rendesen a Skyrim indító menüből, betöltési sor elejére, Unofficial patch-ek után.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Vik írta:Ugyan, kérem, az igazi nemes elf mágus úgy csinálja, hogy idéz egy tűzelementált (a mágus követője szintén), szíjjellövöldözik a sárkányt (ami néha hajlandó beleszállni a tűzgolyókba :)), aztán, amikor nagy nehezen leesik, fogja a köszörült elf kardját, odarohan, és... a sárkány leharapja a fejét, vagy hozzávágja egy sziklához. :)
(Ma egész nap a magyarítással foglalkoztam. Vajon lesz majd időm játszani is egyszer?)
Természetesen lesz időd játszani, de csak miután megvan a Skyrim-Dawnguard-Dragonborn perfekt magyarítása, plusz hozzá jön még néhány általatok preferált plugin is. :D
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Előfordult már valakivel olyan, hogy egyszerre 2 v. több sárkánnyal vívott meg?
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Dr Lecter írta:Előfordult már valakivel olyan, hogy egyszerre 2 v. több sárkánnyal vívott meg?
Van egy mod amivel van olyan sárkány ami hármasával tanyázik, na én belefutottam egy ilyen illusztris társaságba . Elkezdtem menekülni hát szemből nem még egy nagyobb sárkány jött?! :lol:

Bloodly Dragons a War in Skyrimmmel tetézve, felülmúlhatatlan párosítás, mondjuk az én Skyrimem jelenleg 18GB méretű.
Holnap pedig már 21GB lesz mivel teszem rá a Dragonborn-t
Az alapjátékban egyszerre 3 sárkányt még sohasem láttam.
bethesdafan

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: bethesdafan »

Nálam egyszer 1 Revered Dragon és 1 Legendary Dragon támadt rám egyszerre 2 mamuttal meg 1 óriással megspékelve. :lol:
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Dr Lecter írta:Előfordult már valakivel olyan, hogy egyszerre 2 v. több sárkánnyal vívott meg?
Igen.
A fast travel használata elég gyakran előidézhet ilyesmit.
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

A főküldetés vége felé, közvetlenül azelőtt hogy belépnénk Sovngarde-be, egyszerre két sárkány támad ránk, majd röviddel később még kettő egyszerre. Az a rész szerintem sokkal keményebb, mint Alduin a végén.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

bethesdafan írta:Nálam egyszer 1 Revered Dragon és 1 Legendary Dragon támadt rám egyszerre 2 mamuttal meg 1 óriással megspékelve. :lol:
Kellett neked hősködnöd dovakhiin :D
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Dr.UnGrammar írta:
Dr Lecter írta:Előfordult már valakivel olyan, hogy egyszerre 2 v. több sárkánnyal vívott meg?
Igen.
A fast travel használata elég gyakran előidézhet ilyesmit.
Akkor majd sokat fogom használni:D
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Cthulhu-cult írta:A főküldetés vége felé, közvetlenül azelőtt hogy belépnénk Sovngarde-be, egyszerre két sárkány támad ránk, majd röviddel később még kettő egyszerre. Az a rész szerintem sokkal keményebb, mint Alduin a végén.
Igen, olvastam már róla, bár én a készítők helyében tettem volna bele durvábbat is.
Azért milyen kiábrándító, hogy Alduin egyáltalán nem rendelkezik egy főboss erejével :(
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Hát igazából nem csak a két sárkány (aztán még kettő) támad annál a résznél, hanem egy rakás élőhalott is, szóval elég nehéz így is. Valami jó erős íj vagy számszeríj és szekérnyi muníció nélkül nem tudom, hogy lehetne megcsinálni.
De tényleg lehettek volna még ilyen részek, mert ezen kívül a többi általában nagyon könnyű.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Cthulhu-cult írta:Hát igazából nem csak a két sárkány (aztán még kettő) támad annál a résznél, hanem egy rakás élőhalott is, szóval elég nehéz így is. Valami jó erős íj vagy számszeríj és szekérnyi muníció nélkül nem tudom, hogy lehetne megcsinálni.
De tényleg lehettek volna még ilyen részek, mert ezen kívül a többi általában nagyon könnyű.
Sajnos én is így vettem észre. Bár azért közepes fokozaton egy óriás még elég kemény tud lenni - drága Lydia nélkül.
Meg azért tényleg vannak még olyan részek, amelyekben a főboss és tetves csapata igencsak megnehezíti szegény hősünk életét.
Pl.: Whiterunban mikor megtaláljuk a ragada nőt, vagy Meridia küldetése a végén a Nekromantával, vagy most volt egy rom, amely egy kisebb küldetés is volt egyben, két ceremióniás fegyvert kellett szereznem, hogy beléphessek egy ajtón, na ott csak két ellen volt a végén, de az igen kemény volt. Ilyen esetekben nagyon hálás tud lenni a Nordok Battly Cry-a... :D
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Azt szeretném megkérdezni, hogy aki eredetibe vette meg a játékot, volt e benne térképük a sima alapkiadásba?
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Dr Lecter írta:Azt szeretném megkérdezni, hogy aki eredetibe vette meg a játékot, volt e benne térképük a sima alapkiadásba?
Igen, nekem volt. Sima kiadás, semmi extra.
Plusz a kézikönyv magyarul.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Nekem is az volt, sajnos térkép nélkül.
Most vettem meg a Witcher 1-2-őt, és tudom, hogy egy kicsit off, de félig idetartozik, ezért mint egy költői kérdés, hagy kérdezzem meg, miért nem tudnak az összes többivel is így eljárni?

Köszönöm a válaszodat!
bethesdafan

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: bethesdafan »

Ja,van hozzá,de felesleges mert semmi nincs nagyon rajta bejelölve ami segítség lenne a játékhoz,DE legalább szép dísz :)
bethesdafan

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: bethesdafan »

Akik meg nyavajognak a spam miatt menjenek vissza egy oldalt és próbáld még egyszer.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

A játékban valahol fény derül arra, hogy Ulfric hogyan birtokolhatja a Hangot?
Apokalypsys

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Apokalypsys »

Igen, gyerekkorában a Szürkeszakállaktól tanult, eredetileg az volt, hogy ő is Szakáll lesz, de a Nagy Háborút nem bírta kihagyni. Ezért a Szakállak kitaszították maguk közül, mert nem Kynareth imádására használta a hangot, hanem Thalmorokat ölni.
Avatar
Cthulhu-cult
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2012. szept. 8., szomb. 8:51

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Cthulhu-cult »

Így kell tisztességesen használni a hangot: :D
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Cthulhu-cult írta:Így kell tisztességesen használni a hangot: :D
:lol:
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Apokalypsys írta:Igen, gyerekkorában a Szürkeszakállaktól tanult, eredetileg az volt, hogy ő is Szakáll lesz, de a Nagy Háborút nem bírta kihagyni. Ezért a Szakállak kitaszították maguk közül, mert nem Kynareth imádására használta a hangot, hanem Thalmorokat ölni.
Köszi
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Általános kérdések

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Arra lennék kíváncsi, hogy ki melyik oldalon áll, és miért?
Stormcloak vagy Imperial?
Válasz küldése