A legszebb táj, ahol jártam

Ide kerül minden téma a már megjelent Skyrimről, a modokat kivéve
Susy

Re: A legszebb táj, ahol jártam

Hozzászólás Szerző: Susy »

Sziasztok! :) azt szeretném kérdezni, hogy amiket képeket rögzítek, azokat a gép hova tárolja, vagy amikor 'csinálok egy képet' akkor meg kellene kérdeznie hogy hova szeretném? Csakmert nálam ilyen nem történt... :( Valaki tudna segíteni?
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: A legszebb táj, ahol jártam

Hozzászólás Szerző: genndy »

Mivel csináltad? Nem mindegy.
Játék sajátja (PrntScrn): játék főkönyvtára
Steamből: Steamen belül menedzselheted. Vagy a játék lapján, vagy a képernyőmentéseknél.
Képkészítés után nem kérdezi meg hogy hova tegye, vagy mit csináljon vele.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: A legszebb táj, ahol jártam

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Susy írta:Sziasztok! :) azt szeretném kérdezni, hogy amiket képeket rögzítek, azokat a gép hova tárolja, vagy amikor 'csinálok egy képet' akkor meg kellene kérdeznie hogy hova szeretném? Csakmert nálam ilyen nem történt... :( Valaki tudna segíteni?
Elég trükkösen elrejti a rendszer.

Nekem ide rakja. D:\Program Files\Steam\userdata\14997134\760\remote\72850\screenshots

Próbáld hasonló paramétereken keresni a a tieidet is!
VAGY
A steam fiókodnak menj az aljára, és ott a Képernyőmentések pontnál menjél rá a "Képernyőmentés-Könyvtár megnézése" gombra.
Ezután meg fog nyílni egy ablak (a Képernyőmentés-kezelő), abban kattints a "Lemezen lévők megnézése" gombra, ami azonnal a fent említett könyvtárba fog kalauzolni.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: A legszebb táj, ahol jártam

Hozzászólás Szerző: Vik »

Ma végre elindultunk Delphine-nel arra a kis túrára, amit kb. 3 hónapja beszéltünk meg. :) Indulásnál rögtön belém kötött kettő szektatag, hogy nem is én vagyok az igazi Sárkányszülött (pechjük volt, a kisvárosi őrség mellett velem volt a 3 követőm is), később egy skooma árusnak nem tetszett valami (itt már nem voltak városőrök, csak négyen egy ellen, de hát ő akart bunyózni). Aprócska probléma, hogy menet közben egy barlangi medve elintézte a kedvenc pacimat, Delphine is eltűnt valamerre, amikor elmentem a hegyekbe bányászni, ráadásul, amikor megjelent egy sárkány az égen, és mentettem volna, összeomlott a játék. Azért pár képet készítettem útközben.
2013-03-17_00001.jpg
2013-03-17_00005.jpg
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: A legszebb táj, ahol jártam

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Vik, ezzel a pár mondattal szerintem tökéletes összefoglalót adtál a játékról :)
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: A legszebb táj, ahol jártam

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Viszont a képek szépek!
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: A legszebb táj, ahol jártam

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Nem szokásom buzulni a grafikáért, de egy-két helyen tényleg nagyon szép tud leni a játék, ha van mögötte erőforrás:
Új gép - Délen
Új gép - Délen
Új gép - Sírkamra
Új gép - Sírkamra
Új gép - Sírkamra 02
Új gép - Sírkamra 02
Új gép - A szem
Új gép - A szem
Meglepő, de csak ennyi csendéletet készítettem. illetve a nagyja el lett lőve az akcióképeknél. Szégyen. :cry:
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: A legszebb táj, ahol jártam

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Dr.UnGrammar írta:Nem szokásom buzulni a grafikáért, de egy-két helyen tényleg nagyon szép tud leni a játék, ha van mögötte erőforrás:


Meglepő, de csak ennyi csendéletet készítettem. illetve a nagyja el lett lőve az akcióképeknél. Szégyen. :cry:

Hát ezért nem érte meg annyi pénzt kidobni az ablakon :D
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: A legszebb táj, ahol jártam

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

TGWH írta:
Dr.UnGrammar írta:Nem szokásom buzulni a grafikáért, de egy-két helyen tényleg nagyon szép tud leni a játék, ha van mögötte erőforrás:


Meglepő, de csak ennyi csendéletet készítettem. illetve a nagyja el lett lőve az akcióképeknél. Szégyen. :cry:

Hát ezért nem érte meg annyi pénzt kidobni az ablakon :D
Mint mondtam, nem vagyok grafika buzi. Heh, ha ezért nem is, az érkező Phantom Pain ért igen. :D
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: A legszebb táj, ahol jártam

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Dr.UnGrammar írta: Mint mondtam, nem vagyok grafika buzi. Heh, ha ezért nem is, az érkező Phantom Pain ért igen. :D
Megyek, játszom egy kis Banished-et :D Far Cry 4 is itt csücsül, az elején folyton észrevesznek, pár hónapja rá sem néztem :D
Ungrammar/off mode/

Re: A legszebb táj, ahol jártam

Hozzászólás Szerző: Ungrammar/off mode/ »

TGWH írta:
Dr.UnGrammar írta: Mint mondtam, nem vagyok grafika buzi. Heh, ha ezért nem is, az érkező Phantom Pain ért igen. :D
Megyek, játszom egy kis Banished-et :D Far Cry 4 is itt csücsül, az elején folyton észrevesznek, pár hónapja rá sem néztem :D
Akkor hát hazudtál mikor azt írtad, hogy fogsz képeket posztolni a Skyrim-ről? :cry:
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: A legszebb táj, ahol jártam

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Ungrammar/off mode/ írta: Akkor hát hazudtál mikor azt írtad, hogy fogsz képeket posztolni a Skyrim-ről? :cry:
Fogok is, csak nem mobilnettel fogom leszedni a butál módpakkokat :D majd havernál leszedegetem, ha lesz időm. Szerintem télen... idén télen úgy voltam hogy pihenek, aztán hirtelen beindult a meló, alig voltam itthon. Most meg úgy vagyok, hogy valaki hozzámvághatna egy ps4-et, piszok jó játékok vannak rá így elsőre :D
Meg kb. december óta úgy vagyok, hogy amikor tudok, megyek a házunkhoz és javítgatom :) meg persze ahogy kell, beszart minden, így költözni sem tudunk, minden cuccom dobozolva...
Ungrammar/off mode/

Re: A legszebb táj, ahol jártam

Hozzászólás Szerző: Ungrammar/off mode/ »

TGWH írta:
Ungrammar/off mode/ írta: Akkor hát hazudtál mikor azt írtad, hogy fogsz képeket posztolni a Skyrim-ről? :cry:
Fogok is, csak nem mobilnettel fogom leszedni a butál módpakkokat :D majd havernál leszedegetem, ha lesz időm. Szerintem télen... idén télen úgy voltam hogy pihenek, aztán hirtelen beindult a meló, alig voltam itthon. Most meg úgy vagyok, hogy valaki hozzámvághatna egy ps4-et, piszok jó játékok vannak rá így elsőre :D
Meg kb. december óta úgy vagyok, hogy amikor tudok, megyek a házunkhoz és javítgatom :) meg persze ahogy kell, beszart minden, így költözni sem tudunk, minden cuccom dobozolva...
Durván pörögnek a dolgaid. Kitartást! :D
A képeket megvárom, nyugi.
Válasz küldése