Csalások, halvány utalások, spoilerek

Ide kerül minden téma a már megjelent Skyrimről, a modokat kivéve
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Csalások, halvány utalások, spoilerek

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Ha tudomásodra jut egy rövidebb út, vagy már eleget szórakoztál egy szörny megölésével, itt a te helyed.
11-11-11.

Re: Csalások, halvány utalások, spoilerek

Hozzászólás Szerző: 11-11-11. »

csalás az mint az oblivionban
Avatar
Adweex
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009. jún. 18., csüt. 20:53
Tartózkodási hely: Felsőpakony

Re: Csalások, halvány utalások, spoilerek

Hozzászólás Szerző: Adweex »

Hát én biztos nem használok Cheatot, elég nehéz volt megbírkózni egy sárkánnyal tény, de megcsináltam. Ha az ember bebújik egy szikla mögé miközben tüzet okád, azon nagyon hatásos. Igaz elfogyott 4-es szinten vagy 15 health poti.

*** LENTEBB SPOILER VESZÉLY ***

Az IN MY TIME OF NEEDED Questben mindenki tudja, hogy kettő választás lehetséges. Mind a két alkalommal 500 Septimet kapsz (ha a nő vagy a férfi mellé álsz..) több oldalról is nézhetjük a dolgot.

1.: Megküzdesz a bérgyilkos bandával és fejlődnek a skilljeid mellé adnak még 500 aranyat.
2.: Vagy átvered a nőt és csapdába csalod majd a bérgyilkos banda kiadja az 500 pénzt.

Valójában nem tudom, hogy mi a helyes döntés és mindenki bízza magára (Én átadtam a nőt nekik) De a nőnél van egy nagyon jó gyűrű, ha gondoljátok lopjátok el (A gyűrű +15% tolvajlási esélyt ad!:) )
Avatar
Drax
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2011. szept. 26., hétf. 12:23
Tartózkodási hely: Skyrim
Kapcsolat:

Re: Csalások, halvány utalások, spoilerek

Hozzászólás Szerző: Drax »

Adweex írta:Hát én biztos nem használok Cheatot, elég nehéz volt megbírkózni egy sárkánnyal tény, de megcsináltam. Ha az ember bebújik egy szikla mögé miközben tüzet okád, azon nagyon hatásos. Igaz elfogyott 4-es szinten vagy 15 health poti.

*** LENTEBB SPOILER VESZÉLY ***

Az IN MY TIME OF NEEDED Questben mindenki tudja, hogy kettő választás lehetséges. Mind a két alkalommal 500 Septimet kapsz (ha a nő vagy a férfi mellé álsz..) több oldalról is nézhetjük a dolgot.

1.: Megküzdesz a bérgyilkos bandával és fejlődnek a skilljeid mellé adnak még 500 aranyat.
2.: Vagy átvered a nőt és csapdába csalod majd a bérgyilkos banda kiadja az 500 pénzt.

Valójában nem tudom, hogy mi a helyes döntés és mindenki bízza magára (Én átadtam a nőt nekik) De a nőnél van egy nagyon jó gyűrű, ha gondoljátok lopjátok el (A gyűrű +15% tolvajlási esélyt ad!:) )
Én a jégtrollnál toltam egy "tgm"-met, mert képtelen voltam feljutni az öreghez tőle. Sárkányt könnyebb lenyomni. Ez a dög rohadt gyors, gyorsan sebez nagyokat, és kb. ütheted 2 percig mire megdöglik. Ja, és nem körözget a levegőben mint a sárkány, hanem neked, ront, aztán addig csépel, amíg élsz. 15-ös szinten nem bírtam el vele, pedig még kísérőm is volt (kb 5 mp-ig bírta).
Avatar
Adweex
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009. jún. 18., csüt. 20:53
Tartózkodási hely: Felsőpakony

Re: Csalások, halvány utalások, spoilerek

Hozzászólás Szerző: Adweex »

Drax írta:
Adweex írta:Hát én biztos nem használok Cheatot, elég nehéz volt megbírkózni egy sárkánnyal tény, de megcsináltam. Ha az ember bebújik egy szikla mögé miközben tüzet okád, azon nagyon hatásos. Igaz elfogyott 4-es szinten vagy 15 health poti.

*** LENTEBB SPOILER VESZÉLY ***

Az IN MY TIME OF NEEDED Questben mindenki tudja, hogy kettő választás lehetséges. Mind a két alkalommal 500 Septimet kapsz (ha a nő vagy a férfi mellé álsz..) több oldalról is nézhetjük a dolgot.

1.: Megküzdesz a bérgyilkos bandával és fejlődnek a skilljeid mellé adnak még 500 aranyat.
2.: Vagy átvered a nőt és csapdába csalod majd a bérgyilkos banda kiadja az 500 pénzt.

Valójában nem tudom, hogy mi a helyes döntés és mindenki bízza magára (Én átadtam a nőt nekik) De a nőnél van egy nagyon jó gyűrű, ha gondoljátok lopjátok el (A gyűrű +15% tolvajlási esélyt ad!:) )
Én a jégtrollnál toltam egy "tgm"-met, mert képtelen voltam feljutni az öreghez tőle. Sárkányt könnyebb lenyomni. Ez a dög rohadt gyors, gyorsan sebez nagyokat, és kb. ütheted 2 percig mire megdöglik. Ja, és nem körözget a levegőben mint a sárkány, hanem neked, ront, aztán addig csépel, amíg élsz. 15-ös szinten nem bírtam el vele, pedig még kísérőm is volt (kb 5 mp-ig bírta).
Ismerős én is találkoztam egy jégtrollal viszont van egy nagy gyengesége. Ha jól tudom a tűz varázslat, illetve ha betudod kábítani, vagy egy kis időre hogy ne bírjon mozogni. Halott. Használj rá egy Thu'um-t és amikor a padlón fekszik aprítsd fel!: ) Ennyi a titka:D
balala

Re: Csalások, halvány utalások, spoilerek

Hozzászólás Szerző: balala »

Adweex írta:
Drax írta:
Én a jégtrollnál toltam egy "tgm"-met, mert képtelen voltam feljutni az öreghez tőle. Sárkányt könnyebb lenyomni. Ez a dög rohadt gyors, gyorsan sebez nagyokat, és kb. ütheted 2 percig mire megdöglik. Ja, és nem körözget a levegőben mint a sárkány, hanem neked, ront, aztán addig csépel, amíg élsz. 15-ös szinten nem bírtam el vele, pedig még kísérőm is volt (kb 5 mp-ig bírta).
Ismerős én is találkoztam egy jégtrollal viszont van egy nagy gyengesége. Ha jól tudom a tűz varázslat, illetve ha betudod kábítani, vagy egy kis időre hogy ne bírjon mozogni. Halott. Használj rá egy Thu'um-t és amikor a padlón fekszik aprítsd fel!: ) Ennyi a titka:D
két kézbe kell venni a tűz varázslatot és hasznosabb mint a pallos mert nem csak nagyot sebez hanem meg is dermeszti.
Én igy öltem meg de amit dob kb 1-2 perc kinlódásért, háát nem éri meg megölni szerintem értelmesebb elfutni.
haunter

Re: Csalások, halvány utalások, spoilerek

Hozzászólás Szerző: haunter »

Mi van ha steamen csalok. Megkapom az acsikat késöbb?
Duvakiin

Re: Csalások, halvány utalások, spoilerek

Hozzászólás Szerző: Duvakiin »

Én tudok egy kódot! Abból indultam ki hogy ugyan azok csinálták mint a Fallout 3 -at és a New Vegas-t ezért elgondolkodtam.
Lenyomod a nullát caps lock fölött előjön egy kis mező amibe beírod hogy: tgm
Ez a kód örök életet örök staminát örök manát és végtelen helyet biztosít a tatyóba. Ezt nem kötelező használni én is csak nagy ritkán használtam.
Aki küszködik vele annak jól jöhet. Remélem segítettem :) További jó játékot
Avatar
11-11-11
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2011. okt. 11., kedd 20:44
Tartózkodási hely: Riverwood

Re: Csalások, halvány utalások, spoilerek

Hozzászólás Szerző: 11-11-11 »

Duvakiin írta:Én tudok egy kódot! Abból indultam ki hogy ugyan azok csinálták mint a Fallout 3 -at és a New Vegas-t ezért elgondolkodtam.
Lenyomod a nullát caps lock fölött előjön egy kis mező amibe beírod hogy: tgm
Ez a kód örök életet örök staminát örök manát és végtelen helyet biztosít a tatyóba. Ezt nem kötelező használni én is csak nagy ritkán használtam.
Aki küszködik vele annak jól jöhet. Remélem segítettem :) További jó játékot
sőt még az Oblivion meg a Morrowind SŐT az egész Elder Scrolls sorozat készítője. am tcl-repülsz meg van több is de nincs kedvem :))
jooszelet

Re: Csalások, halvány utalások, spoilerek

Hozzászólás Szerző: jooszelet »

player.modav carryweight 999 (999 több motyot vihetsz magaddal) player.additem 0000000f 9999 (9999 arany plussz) player.additem 0000000a 99 (99 ajándék álkulcs) sajnos az elsöt mindenféleképp használni kell mert minösíthetetlenül alul tervezték a magunkal vihetö menyiséget)
jooszelet

Re: Csalások, halvány utalások, spoilerek

Hozzászólás Szerző: jooszelet »

Bocsi de közben eszembe jutott,a magunkal vihetö kodot csak a diplomáciai küldetés után üssük be(ennél a küldetésnél kell álruhába bujni) mert ha nem igy jártok el akkor ne csodálkozzatok hogy a 11000 motyoból visszakaptok 10 et. :D
eugene
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011. nov. 13., vas. 20:29

Re: Csalások, halvány utalások, spoilerek

Hozzászólás Szerző: eugene »

Hali

Aki szereti az érdekes dolgokat az kipróbálhatja ezt:

1. Ments egyet!!! (Fontos).
2. Menj be valahova ahol csak te vagy egyedül.
3. Írd be a konzolba: player.placeatme 0010ddee 1 aztán nyomj egy ENTER-t de még ne lépj ki a konzolból.
4. Ez után írd be: tim nyomj egy ENTER-t és lépj ki a konzolból.
5. Ne csinálj semmit csak hagyd magad és várj és várj és várj. Ha esetleg nem történne semmi akkor vedd elő a fegyvered de ne használd.
6. Aztán kb. ez fog jönni: :shock: :o ;) :) :D :lol: :mrgreen:.
7. Ne mentsd el mert úgy maradsz.
Avatar
11-11-11
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2011. okt. 11., kedd 20:44
Tartózkodási hely: Riverwood

Re: Csalások, halvány utalások, spoilerek

Hozzászólás Szerző: 11-11-11 »

ha tudnék 0-át írni megcsinálnám mond meg mi lesz :D
eugene
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011. nov. 13., vas. 20:29

Re: Csalások, halvány utalások, spoilerek

Hozzászólás Szerző: eugene »

Nem szeretném elvenni a meglepetés örömét azoktól akik tudnak 0-át írni.

Egyébként a tim halhatatlanságot ad de ez nem ugyan az mint a tgm nem isten mód, hanem csak nem enged meghalni.
A player.placeatme 0010ddee 1 pedig egy dremora lordot ad hozzá a játékhoz.
Most lehet találgatni.

Sokan azt mondják, hogy nem érthetek mindenhez, ezért meg kérdezném, hogy miért nem tudsz 0-át írni 11-11-11?
Avatar
11-11-11
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2011. okt. 11., kedd 20:44
Tartózkodási hely: Riverwood

Re: Csalások, halvány utalások, spoilerek

Hozzászólás Szerző: 11-11-11 »

mert az hozza elő a konzolt + tudom hogy az ö betű helyén lenne a 0 angol billentyűzeten de ott kockát hoz be levélbe mond el mi lesz
eugene
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011. nov. 13., vas. 20:29

Re: Csalások, halvány utalások, spoilerek

Hozzászólás Szerző: eugene »

az Esc gomb alatti 0 a konzolt hozza be a magyar bill-en, és valóban nem lehet vele 0-át írni,
:twisted: :idea: de a jobb oldalon a numerikus bill-en tudsz. :idea: :twisted: Gondolom, hogy azért az neked is van!?!
Avatar
11-11-11
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2011. okt. 11., kedd 20:44
Tartózkodási hely: Riverwood

Re: Csalások, halvány utalások, spoilerek

Hozzászólás Szerző: 11-11-11 »

van meg is nézem :)
eugene
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011. nov. 13., vas. 20:29

Re: Csalások, halvány utalások, spoilerek

Hozzászólás Szerző: eugene »

és müxik?
Avatar
11-11-11
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2011. okt. 11., kedd 20:44
Tartózkodási hely: Riverwood

Re: Csalások, halvány utalások, spoilerek

Hozzászólás Szerző: 11-11-11 »

igen köszi megy :D
eugene
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011. nov. 13., vas. 20:29

Re: Csalások, halvány utalások, spoilerek

Hozzászólás Szerző: eugene »

ha nem olvastad el a privit akkor előbb próbáld ki!!!
Avatar
11-11-11
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2011. okt. 11., kedd 20:44
Tartózkodási hely: Riverwood

Re: Csalások, halvány utalások, spoilerek

Hozzászólás Szerző: 11-11-11 »

fasza :D :D csak most meghalt a skyrim a 333 dremórától :D
eugene
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011. nov. 13., vas. 20:29

Re: Csalások, halvány utalások, spoilerek

Hozzászólás Szerző: eugene »

:?: én player.placeatme 0010ddee 1-et írtam nem
player.placeatme 0010ddee 333-at! :mrgreen:
Conqvistador

Re: Csalások, halvány utalások, spoilerek

Hozzászólás Szerző: Conqvistador »

Sziasztok.

Nincs olyan segítség ami az életerő és/vagy a mágia pontszámát megnöveli kicsit?
A god mód TGM olyan snassz csak annyi kellene, hogy pl a jelenlegi 120életerőm és 130mágiám némileg magasabb legyen :D Nem kell végtelen de pár száz jó volna. Mivel sokat mászkálok így lassabban is level uppolok. (még csak ismerkedés a játékkal ami elképesztően szép)
A múltkor is egy nagymacska féle széttépett mert elbambultam. Ilyenek ellen pl elég volna némi +hp. Míg nem leszek magasabb szinten.

Ha esetleg tudtok még néhány apróbb konzolos segítséget ami a kényelmi funkciót növeli
pl. ha kifogyóban van a nyilam tudjam pótólni/feltölteni az nagyon jó volna. Köszi
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Csalások, halvány utalások, spoilerek

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Vedd lejjebb a játék nehézségi fokozatát. Ennyi. ;)
Én 15. szint környékén vettem le expertről, de erősen gondolkodom, hogy vissza kellene már rakni.
merlin

Re: Csalások, halvány utalások, spoilerek

Hozzászólás Szerző: merlin »

Valaki megmondaná hogy hogy irjak 0-át ugy hogy nincs numerikus billentyüzetem?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Csalások, halvány utalások, spoilerek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

merlin írta:Valaki megmondaná hogy hogy irjak 0-át ugy hogy nincs numerikus billentyüzetem?
Nullának mindenképpen lennie kell. Mégis mi ez, hogy nincs? Képet csinálsz a billentyűkről?
merlin

Re: Csalások, halvány utalások, spoilerek

Hozzászólás Szerző: merlin »

Egy nulla van rajta és arral nyitom meg azt az ablakot ahova irom a kódókat és ha megnyomom elöjön és ha irnám bele a nullát akkor eltünik mert azzal nyitom és zárom.
vendégbubus

Re: Csalások, halvány utalások, spoilerek

Hozzászólás Szerző: vendégbubus »

merlin írta:Egy nulla van rajta és arral nyitom meg azt az ablakot ahova irom a kódókat és ha megnyomom elöjön és ha irnám bele a nullát akkor eltünik mert azzal nyitom és zárom.
Akkor próbáld az ö betűt.
Vendég

Re: Csalások, halvány utalások, spoilerek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

merlin írta:Egy nulla van rajta és arral nyitom meg azt az ablakot ahova irom a kódókat és ha megnyomom elöjön és ha irnám bele a nullát akkor eltünik mert azzal nyitom és zárom.
Használd a numerikus billentyűzetet, ott is van 0 és arra nem zárja be.
Karabakhsky
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012. nov. 13., kedd 13:33

Re: Csalások, halvány utalások, spoilerek

Hozzászólás Szerző: Karabakhsky »

Nem tudom hogy ez mennyire csalás-e.
Van egy fekete piros szemű ló a Shadowmere , Dark Brotherhoodnál lehet megszerezni.Ez a ló halhatatlan , és tudod vele fejleszteni a karakteredet , tápolni ha úgy tetszik.
Joey

Re: Csalások, halvány utalások, spoilerek

Hozzászólás Szerző: Joey »

Drax írta:Én a jégtrollnál toltam egy "tgm"-met, mert képtelen voltam feljutni az öreghez tőle. Sárkányt könnyebb lenyomni. Ez a dög rohadt gyors, gyorsan sebez nagyokat, és kb. ütheted 2 percig mire megdöglik. Ja, és nem körözget a levegőben mint a sárkány, hanem neked, ront, aztán addig csépel, amíg élsz. 15-ös szinten nem bírtam el vele, pedig még kísérőm is volt (kb 5 mp-ig bírta).
Én elszaladtam előle, elcsaltam magammal olyan helyre ahol voltak olyanok akik megölték helyettem :D
Joey

Re: Csalások, halvány utalások, spoilerek

Hozzászólás Szerző: Joey »

Vendég írta:
merlin írta:Egy nulla van rajta és arral nyitom meg azt az ablakot ahova irom a kódókat és ha megnyomom elöjön és ha irnám bele a nullát akkor eltünik mert azzal nyitom és zárom.
Használd a numerikus billentyűzetet, ott is van 0 és arra nem zárja be.
ÉS akinek nincs numerikus billentyűzet?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Csalások, halvány utalások, spoilerek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Nulla minden billentyűzeten van, te sem találod?
Joey

Re: Csalások, halvány utalások, spoilerek

Hozzászólás Szerző: Joey »

TGWH írta:Nulla minden billentyűzeten van, te sem találod?
Persze hogy van nulla, de az a konzolt hozza elő, numerikus billentyűzet viszont nincs és az ö betű sem helyettesíti a nullát.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Csalások, halvány utalások, spoilerek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Joey írta:
TGWH írta:Nulla minden billentyűzeten van, te sem találod?
Persze hogy van nulla, de az a konzolt hozza elő, numerikus billentyűzet viszont nincs és az ö betű sem helyettesíti a nullát.
Minek neked nulla akkor? Esetleg az fn gomb + valami kombóval sem?
Válasz küldése