Hibák a játékban

Ide kerül minden téma a már megjelent Skyrimről, a modokat kivéve
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Zagloba írta: Azóta 3-szor újratettem a razor-os verziót és mindig ezt csinálja de csak bizonyos helyeken főleg a föld alatt, azt hiszem jövő hónapban megveszem eredetiben. ;)
Egyszerűen nem tudok rájönni mi okozza, hogy bizonyos helyeken belső nézetben kékre váltok aztán meg vissza. Külső nézetben meg tökéletes. A hiba nálam lehet, csak lövésem sincs mi az.
Lehet ez még hardver hiba is, ne aggódj :D Amúgy nem gondolod, hogy nem ugyan azt a verziót kéne visszatenni, ami hibás, hanem másikat? :D
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

TGWH írta:
Zagloba írta: Azóta 3-szor újratettem a razor-os verziót és mindig ezt csinálja de csak bizonyos helyeken főleg a föld alatt, azt hiszem jövő hónapban megveszem eredetiben. ;)
Egyszerűen nem tudok rájönni mi okozza, hogy bizonyos helyeken belső nézetben kékre váltok aztán meg vissza. Külső nézetben meg tökéletes. A hiba nálam lehet, csak lövésem sincs mi az.
Lehet ez még hardver hiba is, ne aggódj :D Amúgy nem gondolod, hogy nem ugyan azt a verziót kéne visszatenni, ami hibás, hanem másikat? :D
Hát igen csak nem tudom honnan lehet másik verziót szedni, mert emlékeim szerint nekem nem razoros volt, de nem találok mást.
Hardverhiba? Amikor minden más game jól fut, sőt a Skyrim is jól ment rajta régebben.
Na közben találtam más verziót,de abban is kékre váltok FP-en. Valami a grafkártyám-al lesz szerintem,de érthetetlen mert előtte jó volt.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Megvan a megoldás; Driver újratelepítés.
Ha régebbi update van meg mondjuk az 1.5 akkor sorba fel kell tenni az összes újat igaz?
Avatar
alduin-
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2012. feb. 18., szomb. 0:42

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: alduin- »

Asszem elég, ha letöltöd a legújabbat, az tartalmazza az összes korábbi javítást.
egyskac
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012. jún. 21., csüt. 18:26

karakter kialakítása

Hozzászólás Szerző: egyskac »

Sziasztok! Most sikerült csak megszereznem a játékot, egész pontosan most lett hozzá alkalmas gépem! Mindjárt az elején a karakter kialakításnál nem enged tovább. Még nem patcheltem egyszer sem, lehet ez a gond, vagy rossz "verzióm" van meg? Hálás lennék a segítségért, tanácsokért! Ui.: Ha nem tűrtök meg magatok közt olyat aki nem megvásárolta játékot akkor szóljatok és elhúzok!
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Ilyen nálam is volt, asszem néhány update 8-as Razorossal.Próbálkozz nem razoros verzíókkal!
A játék még mindig 10000Huf úgyhogy még én is várok a megvásárlásával. ;)
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: karakter kialakítása

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

egyskac írta:Sziasztok! Most sikerült csak megszereznem a játékot, egész pontosan most lett hozzá alkalmas gépem! Mindjárt az elején a karakter kialakításnál nem enged tovább. Még nem patcheltem egyszer sem, lehet ez a gond, vagy rossz "verzióm" van meg? Hálás lennék a segítségért, tanácsokért! Ui.: Ha nem tűrtök meg magatok közt olyat aki nem megvásárolta játékot akkor szóljatok és elhúzok!
Hogy érted hogy nem enged tovább? Lefagy, kilép a játék, vagy mi?
Nekem még a legelső pecs előtt is működött a karaktergenerálás. Amúgy meg elvileg az "alternatív" módon szerzett játékok ugyanolyan jól működnek, mint hagyományos társaik.
Ne aggódj, engem is megtűrnek maguk között! Igaz, én nem is reklámozom hogy a megjelenés előtti éjszaka szedtem le a játékot.
egyskac
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012. jún. 21., csüt. 18:26

Re: Karakter kialakítás 2

Hozzászólás Szerző: egyskac »

Köszönöm a hozzászólásokat! A karakter kialakítása után, mikor le kellene okézni vagy cancelezni nem történik semmi, és csak az alt+ctrl+del segít! de ezexerint másik verziót kell krsnem! :-( thx még1*
DeltaForce

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: DeltaForce »

Helló fórumozók! Valaki tudja esetleg hogy sorban hogyan, milyen sorrendben kell feltolni a patcheket? Nagyon megköszönném, most jött meg az új gépem, és ahogy elnézem elég sok patch és meg egyéb javítást adtak ki a játékhoz. Köszönöm szépen a segítséget :)
suil

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: suil »

Sziasztok!
Ti nem találkoztatok még azzal, hogy a "Diplomatic immunity" küldetésben a ládában ahol minden cuccomnak lenni kéne nincs semmi? Ha a legelejétől újrakezdem vajon működne?
Köszi!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Vik »

DeltaForce írta:Helló fórumozók! Valaki tudja esetleg hogy sorban hogyan, milyen sorrendben kell feltolni a patcheket? Nagyon megköszönném, most jött meg az új gépem, és ahogy elnézem elég sok patch és meg egyéb javítást adtak ki a játékhoz. Köszönöm szépen a segítséget :)
Ha steamen engedélyezed a frissítést, akkor mindent automatikusan telepít, amit kell.
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

suil írta:Sziasztok!
Ti nem találkoztatok még azzal, hogy a "Diplomatic immunity" küldetésben a ládában ahol minden cuccomnak lenni kéne nincs semmi? Ha a legelejétől újrakezdem vajon működne?
Köszi!
Melyik ládára gondolsz? Ha arra, amelyik a Thalmor követségen van (tehát ott, ahol a küldetés is játszódik), az nem nagy baj.
Az összes cuccod ott van a fogadó pincéjében egy ládában (Sleeping Giant Inn, Riverwood), ahol Delphine-nel találkoztál először. Ha ott sincs, akkor nincs tippem.
Conqvistador1

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Conqvistador1 »

Segítséget kérnék.

Lehet én lettem az utóbbi időben Noob de vagy a kaland hibás amit csinálok, vagy a térképpel van komoly zűr vagy csak én vagyok képtelen megtalálni egy helyet amit kétlek hiszen eléggé körbejártam a terepet.

A Winterholdi könyvtárosnak csinálom a könyv küldijét a Wild Elves nevezetűt. El kell menni egy Hag's End nevű helyre.
Igen ám de a térkép szerint egy hegy tetején/belsejében van a könyv amit keresnék elvileg a bejárattal együtt.
Rámegyek a Hag's End nevű "gondolom" barlang ikonjára kijelölöm és amikor odaérek nincs semmi. Állítólag a net szerint ez a hely egy Volskyegg nevű helynél van. De ott se jelöli a Volskyegg barlangrendszert is tüzetesen átkutattam (cleared) és nem találom azt a nyamvadt könyvet.
Másnak is előfordult már olyan, hogy nincs meg a célterület? Mit tegyek hogyan fogod tudni megtalálni?
Már sok időt eltöltöttem csak ezzel az egy feladattal. Ha van rá akár csalás is az se zavar csak legyen meg végre az a könyv.
A NO CLIP falon átjárás az pl hogy működik? Láttam írtak róla valahol, hogy használták már a játékban.
Apropó. az 1,6os patch van fent és jó néhány Mod. De a wyrebash szerint nincs ütközés. Esetleg a térképpel lehet valami baj?
DeltaForce

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: DeltaForce »

@Conqvistador1, nekem eddig minden megvolt, ami a küldetésben volt, bár ezt a feladatot még nem csináltam, amit te (még eléggé az elején járok)


Amúgy azt szeretném kérdezni, hogyha megüt egy óriás, akkor felrepülök az égbe vmi pár száz métert, és azonnal meghalok 1 ütéstől... Ez tényleg így van a játékban, vagy csak bugos? Mert felraktam a legújabb Reloades patchet, és eddig minden rendesen működött, csak ez egy kicsit idegesít, ez az óriásos dolog... :/
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

DeltaForce: Ez nem bug. Nem véletlenül képzik annyi évig az űrhajósokat ilyen kaliberű gyorsulásra. :)

Conqvistador1: http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Hag%27s_End
A lap szélén lévő kis dobozban kattints a "view on map" feliratra. Sok sikert!
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Dr.UnGrammar írta:DeltaForce: Ez nem bug. Nem véletlenül képzik annyi évig az űrhajósokat ilyen kaliberű gyorsulásra. :)

Conqvistador1: http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Hag%27s_End
A lap szélén lévő kis dobozban kattints a "view on map" feliratra. Sok sikert!
Hát amikor a lenyilazott bandita repült fel! :D az sem volt semmi... vagy dobj le egy pár csizmát a domboldalon, és nézd meg hogy gurul le :D
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Vik »

DeltaForce írta:Amúgy azt szeretném kérdezni, hogyha megüt egy óriás, akkor felrepülök az égbe vmi pár száz métert, és azonnal meghalok 1 ütéstől... Ez tényleg így van a játékban, vagy csak bugos? Mert felraktam a legújabb Reloades patchet, és eddig minden rendesen működött, csak ez egy kicsit idegesít, ez az óriásos dolog... :/
A kezdetek óta így van a játékban, és remélem, hogy nem is fogják kivenni. Azért óriás az illető, hogy ekkorát tudjon ütni. Meg látványos is. (Valószínűleg hiba egyébként, mert láttam már olyat, hogy a földön csúszott el jó messzire a karakterem, amikor eltalálták - nyilván nem minden esetben sikerül a programnak kiszámolni a megfelelő szöget).
Suil

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Suil »

Cthulhucult írta:
suil írta:Sziasztok!
Ti nem találkoztatok még azzal, hogy a "Diplomatic immunity" küldetésben a ládában ahol minden cuccomnak lenni kéne nincs semmi? Ha a legelejétől újrakezdem vajon működne?
Köszi!
Melyik ládára gondolsz? Ha arra, amelyik a Thalmor követségen van (tehát ott, ahol a küldetés is játszódik), az nem nagy baj.
Az összes cuccod ott van a fogadó pincéjében egy ládában (Sleeping Giant Inn, Riverwood), ahol Delphine-nel találkoztál először. Ha ott sincs, akkor nincs tippem.

Nem voltam pontos, igen a Thalmor követségen :)Azért picit baj, mert az őröktől szerzett fegyverekkel nehéz lesz végigcsinálni a küldetést, de megpróbálom! Tarzan erős!
Köszönöm a gyors válaszodat!
Suil

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Suil »

Cthulhucult írta:
suil írta:Sziasztok!
Ti nem találkoztatok még azzal, hogy a "Diplomatic immunity" küldetésben a ládában ahol minden cuccomnak lenni kéne nincs semmi? Ha a legelejétől újrakezdem vajon működne?
Köszi!
Melyik ládára gondolsz? Ha arra, amelyik a Thalmor követségen van (tehát ott, ahol a küldetés is játszódik), az nem nagy baj.
Az összes cuccod ott van a fogadó pincéjében egy ládában (Sleeping Giant Inn, Riverwood), ahol Delphine-nel találkoztál először. Ha ott sincs, akkor nincs tippem.

Nem voltam pontos, igen a Thalmor követségen :)Azért picit baj, mert az őröktől szerzett fegyverekkel nehéz lesz végigcsinálni a küldetést, de megpróbálom! Tarzan erős!
Köszönöm a gyors válaszodat!
Yusukee
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2012. jún. 22., pén. 13:37

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Yusukee »

Ma csatlakoztam a mágusokhoz, de már a legelső küldetést se tudom megcsinálni, mert amikor el kellene menni a romokhoz a többieket hiába várom, el sem indulnak. Ezt meg lehet valahogy oldani?
Egyébként nem ez az első, a főküldetésben amikor először találkozok alduin-al, oda se jön utánam az npc. Ezekre van valami megoldás? Lehet, hogy a modoktól ilyen? Bár már a legelején a szekéren utazás is bugos volt, pedig akkor még mod sem volt felrakva.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Yusukee írta:Ma csatlakoztam a mágusokhoz, de már a legelső küldetést se tudom megcsinálni, mert amikor el kellene menni a romokhoz a többieket hiába várom, el sem indulnak. Ezt meg lehet valahogy oldani?
Egyébként nem ez az első, a főküldetésben amikor először találkozok alduin-al, oda se jön utánam az npc. Ezekre van valami megoldás? Lehet, hogy a modoktól ilyen? Bár már a legelején a szekéren utazás is bugos volt, pedig akkor még mod sem volt felrakva.
Okozhatnak ilyet a hibás beépülők, de ha már a játék eleje hibás, beépülők nélkül, akkor maga a játék a hibás.
DeltaForce

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: DeltaForce »

És olyannal már találkoztatok, hogyha két kézzel varázsolsz, akkor nem fejlődik a karakter? Mert nekem speciel Conjuration és Healing varázslatnál, ha két kézzel varázsolok, egyáltalán nem fejlődik a Restoration és a Conjuration sem... Ez vajjon bug lehet?

Amúgy van még egy dolog, amikor a második sárkánnyal találkoztam Dragonsreach-nál, amikor mentek ki a sárkányhoz, a Night Elf nő egy helyben toporgott és nem tudott sehova se menni. Ezt úgy oldottam meg, hogy ki kellett menni egy ajtón, majd be vissza és akkor már normálisan ment. Meg még van pár apróság, pl. amikor a követőm patakban úszik, van néha hogy csak egy helyben toporog és nem tud menni sehova... :( De aztán végül ez is megoldódott, csak kicsit irritáló :/ Remélem kiadnak majd egy normális javítást... Mert most a 9 Reloaded patch van fenn.

Még egy kérdés: Milyen kiegészítői (DLC-re gondolok) vannak a Skyrimnak? o.O
DeltaForce

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: DeltaForce »

mármint nem night elf, hanem Dark Elf :D
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Suil írta:Nem voltam pontos, igen a Thalmor követségen :)Azért picit baj, mert az őröktől szerzett fegyverekkel nehéz lesz végigcsinálni a küldetést, de megpróbálom! Tarzan erős!
Köszönöm a gyors válaszodat!
Ezt egyszerűen meg lehet oldani: ha van segítőtársad, add neki azokat a cuccokat amiket használni akarsz a követségen. Bemész fegyvertelenül a meghívóval, azután kimész vissza a ház elé a társadhoz, átveszed a fegyvereidet meg a páncélodat és úgy mész vissza.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

a hivatalos Dlc-t most mutatták be az E3-on: http://www.youtube.com/watch?v=siSRRMwHFYQ
Tényleg csak X360-ra sajnos
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Vik »

DeltaForce írta:Mert most a 9 Reloaded patch van fenn.
Ez lehet a hiba. Oblivionnál is sokat szívtak a kalóz változatot használók mindenféle apró hiba miatt, ami a hivatalos kiadásban nem volt benne.
Még egy kérdés: Milyen kiegészítői (DLC-re gondolok) vannak a Skyrimnak? o.O
Xbox360-on már elérhető a Dawnguard, PC-n és PS3-on még nem.
DeltaForce

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: DeltaForce »

Vik írta:
DeltaForce írta:Mert most a 9 Reloaded patch van fenn.
Ez lehet a hiba. Oblivionnál is sokat szívtak a kalóz változatot használók mindenféle apró hiba miatt, ami a hivatalos kiadásban nem volt benne.
Még egy kérdés: Milyen kiegészítői (DLC-re gondolok) vannak a Skyrimnak? o.O
Xbox360-on már elérhető a Dawnguard, PC-n és PS3-on még nem.

Nem tom honnan rémlett, de eddig úgy tudtam hogy már van egy DLC kiadva, a Redguard meg hát várat magára :D Am mostmár korrigáltam a problémát, újra kellett rakni, a patcheket is meg mindent, újra felülírni, aztán mostmár úgy nézki működik ez a kétkezes-varázslós dolog...
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Szerintem a Redguarddal kicsit elkerülhettétek egymást, mert az önállóan már megjelent. Egész pontosan 1995-ben. :D

Eddig három dolog jött hivatalosan a Skyrimhez. Tessék: http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Official_Plug-ins
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Na ilyen bug-ot sem láttam még. A Riwerwoodba vezető úton mintha egy lavina minden textúrát és logikát elmosott volna, a méhész házába belépve meg leestem a pincébe. Asszem előröl kezdem egyesével a moddolást, bár ilyenek bárhol lehetnek. ;)
Emberke

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Emberke »

Sziasztok! Nekem olyan problémám van a játékkal (és kiemelném, hogy csak és kizárólag a Skyrimmal), hogy először sárgák lesznek a textúrák, - ezek általában akkor következnek be, ha castolok egy varázslatot, varázsbotot használok, vagy bemegyek egy fényes szobába - aztán leesik az fps-em, majd hamarosan kifagy a játék. Néztem külföldi fórumokat is, vannak jelzések erről a problémáról, de egyrészt a gyatra angoltudásom, másrészt pedig a kevés érkezett használható válasz miatt nem tudtam mit kezdeni velük. Videók a hibáról:
/watch?v=fmjeB4yR9GM (ez esetben nekem annyi a különbség, hogy castolás után ugyanúgy sárga marad)
/watch?v=xgzT4dvwaXM
/watch?v=eSsB-2aUVFI

A legfrissebb videokártya drivert használom és a legújabb patchet.

Videokártya: Nvidia GeForce GT440
Processzor: AMD Athlon II X2 240
RAM: Kingmax 2 GB DDR2
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Emberke írta:Sziasztok! Nekem olyan problémám van a játékkal (és kiemelném, hogy csak és kizárólag a Skyrimmal), hogy először sárgák lesznek a textúrák, - ezek általában akkor következnek be, ha castolok egy varázslatot, varázsbotot használok, vagy bemegyek egy fényes szobába - aztán leesik az fps-em, majd hamarosan kifagy a játék. Néztem külföldi fórumokat is, vannak jelzések erről a problémáról, de egyrészt a gyatra angoltudásom, másrészt pedig a kevés érkezett használható válasz miatt nem tudtam mit kezdeni velük. Videók a hibáról:
/watch?v=fmjeB4yR9GM (ez esetben nekem annyi a különbség, hogy castolás után ugyanúgy sárga marad)
/watch?v=xgzT4dvwaXM
/watch?v=eSsB-2aUVFI

A legfrissebb videokártya drivert használom és a legújabb patchet.

Videokártya: Nvidia GeForce GT440
Processzor: AMD Athlon II X2 240
RAM: Kingmax 2 GB DDR2
Hali!
Nálam nem ez volt hanem a fegyverek textúrái eltűntek(belső nézetben) és kékre váltottak. Nekem a driver újratelepítése segített. Próbáld ki bár szerintem ide ez kevés lesz.
DeltaForce

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: DeltaForce »

Nekem még annyi volt csak, hogy egyszer csak mentem egy kikövezett úton, és hirtelen eltűnt egy téglalap alakú területen a textúra, egészen hosszú területen elmosódott, de aztán betöltöttem újra a mentést és jó lett... Am nekem is volt, amikor vmi dwemer romok között járkáltam és meg kellett ölnöm egy elfet, amikor egyfolytában füst szállt mindenhol, és az elf vagy törpe íjam néha kék színűen mecsillant... továbbá néha a víz, helyesebben víztócsák vagy pocsolyák pedig vörös színűek, mintha belefolyt volna a benzin :D már az elején feltűnt egy víztócsa, amikor Helgen-ből kell menekülni a sárkánytámadás és az őrök elől... de annyira nem vészes a dolog...
DeltaForce

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: DeltaForce »

Dr.UnGrammar írta:Szerintem a Redguarddal kicsit elkerülhettétek egymást, mert az önállóan már megjelent. Egész pontosan 1995-ben.
Bocs, kevertem, az Dawnguard lett volna
vargagyuri

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: vargagyuri »

Sziasztok, a gaulmur legend küldetést csinálom/csinálnám. Az a problémám hogy Gleimund's Hall nevű helyen nem találom az amulett darabját. Voltam már itt koorábban, kinyírtam mindenkit, lenyilaztam a teleportálós tagot is, csak mivel nem volt meg a hullája gondoltam majd máskor még találkozom vele. Most visszajöttem ide és a nyíl a tóba mutat, ahol valószínűleg meghalt és meg kéne találnom az amulettet, de nincs ott semmi. Gondolom ez bug mert pár youtubeos feltöltő megtalálta... Mit lehet tenni? Mármint bug ellen? Balga módon nincs korábbi mentésem. Sajnos amúy elég sok bosszantó hiba van a játékban de Markarth lenyűgöző:)
aPar aLyza

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: aPar aLyza »

Hi!

Eredeti játék van fent, bár 2 hete betegeskedik (összeomlik a 3szög kirajzolás, textúrahibák, betöltési mentési hibák, ect.).

Kezdetem egy új játékot a régi karakteremmel (aka újrakezdtem).
Mivel lopakodásból éltem meg eddig, gondoltam mindenhová így megyek. kb 26 óra alatt 100-as is lettem (hozzátenném még, hogy valamilyen módon lvl 1 szintről lvl 17-es lettem, ami lehetettlen de igaz).

DE!!!
Megint újrakezdtem, és Illia követőmmel csináltam meg az alábbi "trükköt":
Whiterun városában a kovács háza mögött van a városfalban egy kilátó rész. Oda besunnyogtam (hátrafelé) úgy, hogy a követőm balra látszódott, de a játék "nem vett észre" jelzést mutatott. Ekkor hátrafelé kezdtem el menni (spec egy kis tubusos mustárt raktam az "s" billentyűre :) ) és röpke 4 óra alatt 100-as sneak lett! A játék úgy számolja, hogy "nem lát" de "közel vagy" akkor jobban növeli a képességet. Ebben az esetben pedig normálisan nőtt a lvl szint (lvl 1 -> lvl 9).
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Ennyit arról, hogy az Acrobatics megszűnésével nem kell ugrálva közlekednünk a fejlődés miatt...:) A lopakodós trükköt Oblivionban én is sokszor alkalmaztam, mondjuk szépen megvacsoráztam közben vagy ilyesmi, amíg a karakterem fejlődött.
vargagyuri

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: vargagyuri »

vargagyuri írta:Sziasztok, a gaulmur legend küldetést csinálom/csinálnám. Az a problémám hogy Gleimund's Hall nevű helyen nem találom az amulett darabját. Voltam már itt koorábban, kinyírtam mindenkit, lenyilaztam a teleportálós tagot is, csak mivel nem volt meg a hullája gondoltam majd máskor még találkozom vele. Most visszajöttem ide és a nyíl a tóba mutat, ahol valószínűleg meghalt és meg kéne találnom az amulettet, de nincs ott semmi. Gondolom ez bug mert pár youtubeos feltöltő megtalálta... Mit lehet tenni? Mármint bug ellen? Balga módon nincs korábbi mentésem. Sajnos amúy elég sok bosszantó hiba van a játékban de Markarth lenyűgöző:)
Patch megoldotta. Viszont most nem látok a vízben ha úszok...
DeltaForce

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: DeltaForce »

Nem értem, én elolvastam a "Legend of Red Eagle" (vagy legalábbis hasonló) című könyvet, ami adott egy küldit. Megcsináltam, és ha utána megint elolvasom a könyvet, újra feladja a küldetést, közbe már megcsináltam, vajjon hogy lehet ez? o.O
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

DeltaForce írta:Nem értem, én elolvastam a "Legend of Red Eagle" (vagy legalábbis hasonló) című könyvet, ami adott egy küldit. Megcsináltam, és ha utána megint elolvasom a könyvet, újra feladja a küldetést, közbe már megcsináltam, vajjon hogy lehet ez? o.O
Úgy, hogy ez egy hiba a játékban. Ne olvasd el egynél többször a könyvet.

"Once this quest has been completed, it is possible to start it over again by reading the book The Legend of Red Eagle."
(The Elder Scrolls Wiki)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Cthulhucult írta:
DeltaForce írta:Nem értem, én elolvastam a "Legend of Red Eagle" (vagy legalábbis hasonló) című könyvet, ami adott egy küldit. Megcsináltam, és ha utána megint elolvasom a könyvet, újra feladja a küldetést, közbe már megcsináltam, vajjon hogy lehet ez? o.O
Úgy, hogy ez egy hiba a játékban. Ne olvasd el egynél többször a könyvet.

"Once this quest has been completed, it is possible to start it over again by reading the book The Legend of Red Eagle."
(The Elder Scrolls Wiki)
Vagy használjatok Unofficial Skyrim Patch-et.
Harckocsi3

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Harckocsi3 »

A Dawnguard-ban közvetlenül a Prophet küldetés után, (Mikor a pap felolvassa a tekercset) elindul a Chasing Echoes, melynek első részében beszélni kell Serana-val, akivel kikövetkeztetjük, hogy az anyja a kastélyban lehet, azt mondja induljunk. Ő el is indul, de nem frissül a küldetés, ezért én nem tudok bemenni a Volkihar Undercraft nevű helységbe a Volkihar kastély szigetén.
Én XBOX-on játszom, és újra leszedtem a Dawnguardot, de ez se segített, ráadásul a vámpír szálon is itt van elakadva.
PLEASE, HELP!
A válaszokat előre is köszönöm!
Boby

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Boby »

Nagyon szépen kérlek titeket segítsetek!! :(

Már Két hete próbálom megoldani a helyzetemet de nem tudom. . .
Az a problémám hogy bepipálom a dawnguard-ot a data filesben, és elindul a game de a main menü már nem, kidob a játék a
Windows asztalomra. :? :(
A Skyrim alap simán megy fullon.. Eddig ment kiegészitővelis de mióta ujraraktam a gépet nem indul a kieggel csak annélkül
Tudomásom szerit minden felvan telepitve ami kell a game futtatásához.
Nagyon kérlek segítsetek, lassan belebolondulok hogy nem tudom megcsinálni. Előre köszönöm a válaszaitokat
Félóránként fogok feljárni ide hátha megkapom a HELP-et :( :roll: :(
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Gondolom a patch is telepítve van, ami kell a Dawnguardhoz.
Sziriusz
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012. feb. 27., hétf. 20:07

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Sziriusz »

Ez a probléma nálam is megvolt, én 3 megoldást tudok:
1.Patch 1.7-re.Vagy hogyha talán nem reagál a jobb, illetve bal gombra, mint egyeseknél (Khöhömmm...nálam) akkor 1.6-ra.
2.Csináld ezt: start -> vezérlőpult -> hang ->
jobb klikk a hangszóróra -> tulajdonságok -> speciális -> és itt lesz egy tesztelés gomb.Na az az előtti sávot állítsd be "24 bit, 44100 hz (studióminőség)"-re
jobb klikk a digitális hangra -> tulajdonságok -> speciális -> és itt lesz egy tesztelés gomb.Na az az előtti sávot állítsd be "24 bit, 44100 hz (studióminőség)"-re
3.Deaktiváld az összes modot amit használsz, majd szépen egyesével nézd meg hogy melyik kavarhat be.Hidd el, segít.Hogyha meg rengeteg modod van akkor átérzem a problémádat.
Remélem segítettem :)
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

A hangbeállítás állítólag sokat segít, de ha XP oprendszered van, akkor ezt nem lehet megcsinálni.
Boby

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Boby »

Xp rendszerem van. És a javitásis fenn van. Semmi más módot nemhasználok..Milehet a gond. ?!
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Tehát újratelepítetted az oprendszert, de előtte működött a Dawnguard is, igaz? Ha ugyanazzal a Skyrimmal, ugyanazzal a Dawnguarddal, ugyanazzal a javítással van telepítve mint előtte, működnie kell. Vagy másik verziót használsz valamelyikből?
Régebbi mentéseidet be tudod tölteni? Gondolom az oprendszer újratelepítése előtt kimásoltad valamire.
Boby

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Boby »

Nem ugyan az a skyrim és nem ugyan az a patchek is. De több félével is próbálkoztam már az ujratelepités után. De semmi eredménye nem mükszik a skyrim dawnguard kieg...
Senki

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Senki »

Sziasztok, ez nem nem segítségkérés csak infó. Nemrégiben volt olyan problémám, hogy kék csíkokat húzott a szemem. Nem tudom, hogy modoknak köze volt hozzá e vagy nem. Elvileg ez egy bug amit meg lehet szűntetni ha beírod consoleba egymás után (külön enterrel) ezeket :)

- player.addspell 000f71d1
- player.removespell 000f71d1

Hátha valakinek jól jön
Nyan

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Nyan »

Sziasztok az alább problémám van.
Valamiért ha fegyvert használok nem tudok ütni. Elvileg ütök mert adja a hangeffekteket, de a karakter beakad, és az animációnak csak a tizedét látni, de általában mindig action üzemmódban mutatja. Először azt hittem valamelyik moddal ütközhet, mert az utóbbi pár órában raktam fel újakat, de kikapcsoltam mindent az utóbbi 10 napban és úgy se működik. A poén az, hogy visszatöltök egy sokkal korábbi mentést (bár akkor nem használtam pár modot), de minden moddal bekapcsolva működik.

Akadt esetleg valaki ilyen hibába?
Válasz küldése