Hibák a játékban

Ide kerül minden téma a már megjelent Skyrimről, a modokat kivéve
Mark

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Mark »

Sziasztok!
Nekem lenne egy olyan problémám hogy új játékot kezdtem mert nem tudtam a korábbi mentéseket betölteni és a kapu amin bemegyünk az elején még a lovas kocsin az nincs meg rendesen és ki se nyílik az előttem lévő kocsi elrepül így nem tudom nagyon dúrván. :cry:
Eredeti van és szerintem az 1.5 ös patch okozhatja de ez nem biztos.
Tudtok e nekem segíteni, mert nem tudok a Skyrimmel játszani? :cry:
eugene
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011. nov. 13., vas. 20:29

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: eugene »

he_dzsooo írta:

Az a baj, h nem is teszi kulon a listakban a lopott cuccokat, nem irja ki kulon a mennyiseget sem, h hany darab lopott a mondjuk pl. 8 db sarkanypikkelybol.

Csak ugy tudod meg, ha elkezded kidobalni, v. attenni mashova, amikor mar nem lopott az adott targy akkor a szoveg is eltunik a listabol, h lopott lenne.
Nalam is volt hasonlo szitu, mondjuk en mar a kereskedoknel, barmelyiknel eladhatom a lopott portekamat. :D
Amugy jo kis meset rittyentettel a kerdesed kore,LOL! XD :D

Nos a "hany darab lopott a mondjuk pl. 8 db sarkanypikkelybol." ez OK de,
1: hogy lehet azt ellopni?
2: ha elloptam, miért nem tudok róla?
3: éééééés aaaaaa sáááááááárkááááááány?

BÍRÓÚR ÉN TÉNYLEG ÁRTATLAN VAGYOK! :lol:

Na de félre a tréfát! Azt hiszem az lehet a baj, hogy amikor egy valamilyen tárolóba bepakoltam,
akkor azt már úgy vette a játék, hogy az azé, akié a tároló, vaaagy, hogy az már nem az enyém.
Mikor azt Lydiával kiüríttettem akkor azok már lopottnak minősültek.
Közben találtam egy megoldást a problémára, csak már elfelejtettem.
Vagy mégsem?
Ki kell dobálni a lopott holmit (Először azokat szórja ki a játék) => 0 => katt a lopott holmira => setownership => ENTER.
Nem túl elegáns, de az sem, hogy amit véres verítékkel szereztem meg LEGITIM módon az kapjon egy stolen címkét.

OFFKezd
Március utolsó napján utolsó órájában, utolsó percében írom ezt.
Mire befejezem, már április 1. napja lesz. Jól tudjuk, hogy kiknek a napja ez a nap! :roll:
Mivel még márciusban kezdtem el írni ezért ez nem áprilisi tréfa! :mrgreen:
Na, ha Január 31 napos volt, akkor az 16 nap, plusz a február 29 napos, március 7-ig, akkor az ha jól számoltam akkor
csak 7 hét + 2 nap + 9 óra 17 perc kellett, hogy válaszoljon valaki!
KÖSZÖNÖM!
Nekem meg 24 nap 22 óra 58 perc, hogy észre vegyem! :geek: :ugeek: :ugeek:
Szerintem a kicsontozott sárkány üvöltése okozhatta! Mintha ez lett volna: Tid-Klo-Ul.
OFFVége
Avatar
he_dzsooo
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2012. jan. 11., szer. 12:03
Kapcsolat:

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: he_dzsooo »

Mark írta:Sziasztok!
Nekem lenne egy olyan problémám hogy új játékot kezdtem mert nem tudtam a korábbi mentéseket betölteni és a kapu amin bemegyünk az elején még a lovas kocsin az nincs meg rendesen és ki se nyílik az előttem lévő kocsi elrepül így nem tudom nagyon dúrván. :cry:
Eredeti van és szerintem az 1.5 ös patch okozhatja de ez nem biztos.
Tudtok e nekem segíteni, mert nem tudok a Skyrimmel játszani? :cry:

Tudunk persze. Majd ha leirtad milyen modokat hasznalsz. V. legalabb leirod, megerosited a gyanum, h hasznalsz modokat, h ne sotetben kelljen tapogatoznunk. Szine 100%, h mod eltavolitasa miatt nem megy a korabbi mentes. Esetleg ini fajl szerki johet meg szoba. A jatek elejen levo repulo szeker meg fix, h 1 uj mod okozza. Szerintem egy olyan mod, ami vmi objektumot helyezett arra ateruletre, mondjuk egy hazat...kapcsold ki a modot es mennie kell az uj jateknak rendesen aztan. ;)
Avatar
he_dzsooo
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2012. jan. 11., szer. 12:03
Kapcsolat:

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: he_dzsooo »

eugene írta:
he_dzsooo írta:

Az a baj, h nem is teszi kulon a listakban a lopott cuccokat, nem irja ki kulon a mennyiseget sem, h hany darab lopott a mondjuk pl. 8 db sarkanypikkelybol.

Csak ugy tudod meg, ha elkezded kidobalni, v. attenni mashova, amikor mar nem lopott az adott targy akkor a szoveg is eltunik a listabol, h lopott lenne.
Nalam is volt hasonlo szitu, mondjuk en mar a kereskedoknel, barmelyiknel eladhatom a lopott portekamat. :D
Amugy jo kis meset rittyentettel a kerdesed kore,LOL! XD :D

Nos a "hany darab lopott a mondjuk pl. 8 db sarkanypikkelybol." ez OK de,
1: hogy lehet azt ellopni?
2: ha elloptam, miért nem tudok róla?
3: éééééés aaaaaa sáááááááárkááááááány?

BÍRÓÚR ÉN TÉNYLEG ÁRTATLAN VAGYOK! :lol:

Na de félre a tréfát! Azt hiszem az lehet a baj, hogy amikor egy valamilyen tárolóba bepakoltam,
akkor azt már úgy vette a játék, hogy az azé, akié a tároló, vaaagy, hogy az már nem az enyém.
Mikor azt Lydiával kiüríttettem akkor azok már lopottnak minősültek.
Közben találtam egy megoldást a problémára, csak már elfelejtettem.
Vagy mégsem?
Ki kell dobálni a lopott holmit (Először azokat szórja ki a játék) => 0 => katt a lopott holmira => setownership => ENTER.
Nem túl elegáns, de az sem, hogy amit véres verítékkel szereztem meg LEGITIM módon az kapjon egy stolen címkét.

OFFKezd
Március utolsó napján utolsó órájában, utolsó percében írom ezt.
Mire befejezem, már április 1. napja lesz. Jól tudjuk, hogy kiknek a napja ez a nap! :roll:
Mivel még márciusban kezdtem el írni ezért ez nem áprilisi tréfa! :mrgreen:
Na, ha Január 31 napos volt, akkor az 16 nap, plusz a február 29 napos, március 7-ig, akkor az ha jól számoltam akkor
csak 7 hét + 2 nap + 9 óra 17 perc kellett, hogy válaszoljon valaki!
KÖSZÖNÖM!
Nekem meg 24 nap 22 óra 58 perc, hogy észre vegyem! :geek: :ugeek: :ugeek:
Szerintem a kicsontozott sárkány üvöltése okozhatta! Mintha ez lett volna: Tid-Klo-Ul.
OFFVége


Marpedig a lopas az lopas! XD Ki KELL tanulni a perket hozza csak, h el tudd adni az osszes kereskedonel a lopott cuccokat es akkor nem kell chat-et hasznalni. En sosem hasznalok chat-et, igaz nem is ertem meg a Skyrim vegere, de letojom, igy legalabb izgalmas mindig es nem sirok, h mikor jon mar a TES 6! XD
HTomzi

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: HTomzi »

11-11-11. írta:
naean írta:Nekem például amikor a Talmor követségen vagyok nem kapom vissza a cuccaimat, és elkönyveli annak hogy megvan mind és nem tudok tovább menni a küldetésben.

Ugyan ez a problémám. A ládából kivettem a dolgaimat, legalábbis elvileg; kiírja, h a cuccok elvéve, de az invertorymba nem kerül bele.
Másnál is fordult elő ilyesmi?

(Mivel thief vagyok, tovább tudtam menni egy darabig, átlopakodtam az őrök nagy részén, de az udvaron elakadtam, mert az ajtóban is áll egy őr.)

A hiba (?) azóta is fennáll. Ti a ládát kinyitva visszakaptátok rendesen a cuccaitokat? Vagy esetleg ez nem bug, hanem feature, és bár a cuccok hivatalosan nálam vannak, nem használhatom őket, és így kell továbbmenni?
bug.nekem semmi ilyen probléma nem volt

Addig, rendben van hogy bug, de mit lehet csinálni ezzel??
Mert ha Neked nem volt ilyen akkor mi lehet az oka?? Van ötlet?
Itt teljesen megakadtam én is.. Ráadásul, fél évvel kezdtem később a játékot, mint Ti.
HTomzi

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: HTomzi »

HTomzi írta:
11-11-11. írta:Nekem például amikor a Talmor követségen vagyok nem kapom vissza a cuccaimat, és elkönyveli annak hogy megvan mind és nem tudok tovább menni a küldetésben.

Ugyan ez a problémám. A ládából kivettem a dolgaimat, legalábbis elvileg; kiírja, h a cuccok elvéve, de az invertorymba nem kerül bele.
Másnál is fordult elő ilyesmi?

(Mivel thief vagyok, tovább tudtam menni egy darabig, átlopakodtam az őrök nagy részén, de az udvaron elakadtam, mert az ajtóban is áll egy őr.)

A hiba (?) azóta is fennáll. Ti a ládát kinyitva visszakaptátok rendesen a cuccaitokat? Vagy esetleg ez nem bug, hanem feature, és bár a cuccok hivatalosan nálam vannak, nem használhatom őket, és így kell továbbmenni?
bug.nekem semmi ilyen probléma nem volt

Addig, rendben van hogy bug, de mit lehet csinálni ezzel??
Mert ha Neked nem volt ilyen akkor mi lehet az oka?? Van ötlet?
Itt teljesen megakadtam én is.. Ráadásul, fél évvel kezdtem később a játékot, mint Ti.
Ha van elképzelés, mit lehet tenni, légyszi írjátok meg. Kösz!
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Átnéztem a UESP-en a küldetéssel kapcsolatos bugokat (rengeteg van -ez hihetetlen-), de csak egy volt a te problémádhoz hasonló még hozzá, az, hogy a főmágus palástja és az egyik sárkánypap maszkja nem kerül vissza a játékoshoz. A legtöbb hibára a legfrissebb patchet ajánlották, én is azt tudom csak tanácsolni, hogy frissítsd a játékodat.

Esetleg egy korábbi mentésről indulva a küldetés előtt az összes fontosabb tárgyad hagyd inkább a házadban.

Más: Az udvaron lévő őrt sehogy sem lehet kicselezni. Ezt kismilliószor megpróbáltam több módszerrel is, mert én is tiszta munkát akartam végezni; de úgy tűnik, hogy a készítők mindenképpen az erőszakra akarták rávenni a játékost. Szóval mind három őrt nyugodtan öld meg stílushoz mérten és úgy haladj tovább.
vendégvagyok

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: vendégvagyok »

Segítséget szeretnék kérni tőletek!
Ciceronak nem akar megérkezni a segítség, pedig sikeresen elintéztem neki a szekér javítását. Sehol nem találok javító kódot hozzá.
Tehát ott áll szegény a szekérnél és várja a segítséget... és én is. ;)
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

vendégvagyok írta:Segítséget szeretnék kérni tőletek!
Ciceronak nem akar megérkezni a segítség, pedig sikeresen elintéztem neki a szekér javítását. Sehol nem találok javító kódot hozzá.
Tehát ott áll szegény a szekérnél és várja a segítséget... és én is. ;)
Ha sikerült meggyőznöd a farmert, akkor a küldetés kész; Ciceroval pedig majd később találkozol.
Ez a javító kód meg mi akart lenni? Ne legyünk már nevetségesek, ha valamit nem értesz akkor használd a usp.net -et.
vendégvagyok

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: vendégvagyok »

Dr.UnGrammar írta:
vendégvagyok írta:Segítséget szeretnék kérni tőletek!
Ciceronak nem akar megérkezni a segítség, pedig sikeresen elintéztem neki a szekér javítását. Sehol nem találok javító kódot hozzá.
Tehát ott áll szegény a szekérnél és várja a segítséget... és én is. ;)
Ha sikerült meggyőznöd a farmert, akkor a küldetés kész; Ciceroval pedig majd később találkozol.
Ez a javító kód meg mi akart lenni? Ne legyünk már nevetségesek, ha valamit nem értesz akkor használd a usp.net -et.
Micsoda!? Miért lennék nevetséges? Ember nézzél már magadba és tiszteld a másikat!
Mondom hogy kész a küldetés már hónapok óta, de Cicero ott áll a kitört kerekű szekér mellett.
:?
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

vendégvagyok írta:Micsoda!? Miért lennék nevetséges? Ember nézzél már magadba és tiszteld a másikat!
Mondom hogy kész a küldetés már hónapok óta, de Cicero ott áll a kitört kerekű szekér mellett.
:?
Figyelj elspoilerezhettem, hogy mikor fog bármit is változni a helyzet,de nem biztos, hogy akarnád. Annyit tanácsolok, hogy játssz tovább és majd eljutsz egyszer arra pontra (jó lesz, meglásd).
Bocs, ha megsértettelek; de olyan hogy ,,javító kód" egyszerűen nem létezik egy sima random eventre. Nem is értem miért kellene? Ennyire nem interaktív a játék (bár jó lenne).
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

vendégvagyok írta:Segítséget szeretnék kérni tőletek!
Ciceronak nem akar megérkezni a segítség, pedig sikeresen elintéztem neki a szekér javítását. Sehol nem találok javító kódot hozzá.
Tehát ott áll szegény a szekérnél és várja a segítséget... és én is. ;)
Soha nem fogsz olyan jelenetet látni, hogy a farmer odamegy Cicerónak segíteni. Beszélsz a gazdával a farmon, aztán elmondod Cicerónak, hogy hajlandó segíteni, ő meg megköszöni a szívességet. Ennyi a küldetés vége.
Addig áll ott a szekérrel, amíg nem kezdesz neki annak a történetszálnak, amiben ismét szerepelni fog.
Kecskedámpir

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Kecskedámpir »

Most botlottam bele az eddigi legidegesítöbb bugba, shimerset cave-ben van 3 Chaurus, és "godolnak" xD nem lehet megölni öket, + egyszer köpnek le és azonnali halál. Már cheatel is nekik mentem és igyis meghaltam xD.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Kecskedámpir írta:Most botlottam bele az eddigi legidegesítöbb bugba, shimerset cave-ben van 3 Chaurus, és "godolnak" xD nem lehet megölni öket, + egyszer köpnek le és azonnali halál. Már cheatel is nekik mentem és igyis meghaltam xD.
A Chaurusok önmagukban is ,,felső szintes ellenfelek" te pedig sikeresen megtaláltad a fészküket. Utánanéztem és semmi sem utal arra, hogy "godolnának"; szerintem egyszerűen csak nem elég erős még a karaktered és rossz taktikával játszol. A Chaurusoknak a mérgük az ami igazán halálos így célszerű elkerülni azt:
- Mikor megharap és bejutott a méreg a testedbe azonnal igyál rá egy méreg semlegesítő löttyit (ez azért kell, mert a méreg lassú lefolyású)
- A csata előtt hörpints fel egy méreg ellenállást biztosító főzetet.
- Próbáld távol tartani magadtól a dögöket; vagy használj bénítást rajtuk (a cél, hogy be tudjanak hozzád érni).
- Mivel a fészekbe törtél be valószínűleg rengetegen lehetnek. Próbáld őket elszeparálni egymástól és egyenként megküzdeni velük.

Ha pár sima Chaurus így megszívatott, akkor képzeld mit csinálhat egy Chaurus Reaper!
Senki

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Senki »

Hibának nem nevezném, csak érdekes :) A riverwoodi kocsmában (valami giant) történ egy kis balhé, nem miattam, és az emberek leölték egymást, az egyik hullánál találtam egy spell könyvet, aminek a képén destrution mágia volt, az érdekes az benne, hogy nem a szokásos valami: varázslat neve, hanem csak sima varázslat neve, megtanultam erre a destruction menüpontban így szerepel, hogy failed spell, de tudom használni, olyan mintha a játék nem igazán ismerné el, rákeredstem googleba, de a többi varázslattal ellentétben erről nem találtam semmit (mindig szokott lenni ilyen skyrim wikiben információk).

GOndoltam megjegyzem :D, a balhé nemtom mért tört ki akkor éppen spanoltam a rejtekhelyen
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Lehet így biztosítják a készítők, hogy az npc is el tudjon lőni egy-egy varázslatot... bizonyos helyen, bizonyos feltételek mellett...
Amúgy tényleg érdekes... én nem játszottam tavaly óta, így a repülő szarvasnál nagyobb lol-t nem tudok felmutatni :D
Senki

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Senki »

Repülő mamut (nekem volt olyan), a varázslat neve dark force, és nem failde speel hanem sookup failedet ír ki, de érdekes vrázslat, még az npcktől se láttam ilyet és ez a kocsma tulaja volt
Senki

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Senki »

Érdekesség képen feltöltöttem:
http://kepfeltoltes.hu/view/120603/8193 ... es.hu_.png
Használok modokat, de csak egyszerű modok, új varászlatot egyik se tartalmaz
Senki

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Senki »

TGWH írta:Lehet így biztosítják a készítők, hogy az npc is el tudjon lőni egy-egy varázslatot... bizonyos helyen, bizonyos feltételek mellett...
Amúgy tényleg érdekes... én nem játszottam tavaly óta, így a repülő szarvasnál nagyobb lol-t nem tudok felmutatni :D
Tessék, ez a repülő szarvast üti magasan :D

A t-víurs: http://kepfeltoltes.hu/view/120603/7594 ... es.hu_.png
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Senki írta:
TGWH írta:Lehet így biztosítják a készítők, hogy az npc is el tudjon lőni egy-egy varázslatot... bizonyos helyen, bizonyos feltételek mellett...
Amúgy tényleg érdekes... én nem játszottam tavaly óta, így a repülő szarvasnál nagyobb lol-t nem tudok felmutatni :D
Tessék, ez a repülő szarvast üti magasan :D
Ez úgy néz ki, mintha valaki megtámadta volna a lovadat, te pedig mellé lőttél egy tűzcsóvával...
Vendég

Re

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Vik írta:
Ez úgy néz ki, mintha valaki megtámadta volna a lovadat, te pedig mellé lőttél egy tűzcsóvával...
Az egy thalmor mage, rákültem az idézett lordomat, valamiért az elején bejátszotta amit a végén szokott valami brutális kinyírási módszerrel (itt levágja a fejét), de a thalmor vígan harcolt továb a feje nélkül, mert a 80% hpja megmaradt :D:D

De engem mindig az a black dead ismeretlen varázslat nyűgöz le, az valami overpowered varázslat, mert akárkire ráküldöm, 10mpn belül meghal, ilyen mamutokat meg óriásokat lealázok vele, nem is használom mert túl könnyűvé teszi
drtuske
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009. szept. 1., kedd 15:55

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: drtuske »

Sziasztok

Az egyik ój kecóban egy fegyvert be akartam rakni a vitrinbe erre eltűnt van még esélyem hogy megtaláljam???
Senki

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Senki »

drtuske írta:Sziasztok

Az egyik ój kecóban egy fegyvert be akartam rakni a vitrinbe erre eltűnt van még esélyem hogy megtaláljam???
Ha még nem késő tölsd újra az autoloadot amikor belépsz a kecódba,
Szabolcs

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Üdv!

igazából ez nem hiba lenne csak talán ez látszott a legalkalmasabb kategóriának... szóval azt szeretném kérdezni, hol kell beállítani hogy a tőlem messzebb lévő emberek is látszódjanak? mert ha távolabb megyek kissé akkor eltűnnek és hát ez eléggé zavaró pl harc közben, nem látja az ember hogy honnan lövik... légyszi vki segítsen
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Tegnapi pár percet játszottam, megyek békésen az úton, egyszer csak megtámadott egy bérgyilkos macskafajzat... na ez most mi? A nagy büdös semmi közepére hogy kerül egy bérgyilkos?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re:

Hozzászólás Szerző: Vik »

Szabolcs írta:Üdv!

igazából ez nem hiba lenne csak talán ez látszott a legalkalmasabb kategóriának... szóval azt szeretném kérdezni, hol kell beállítani hogy a tőlem messzebb lévő emberek is látszódjanak? mert ha távolabb megyek kissé akkor eltűnnek és hát ez eléggé zavaró pl harc közben, nem látja az ember hogy honnan lövik... légyszi vki segítsen
Indító menü-options-advanced-view distance lehet.
Avatar
alduin-
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2012. feb. 18., szomb. 0:42

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: alduin- »

Tölts be egy kimentett állást, majd Settings -> Display -> Actor fade. Ezt vedd feljebb.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Akkor majdnem eltaláltam. :)
Mark

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Mark »

Sziasztok!
Nekem olyan problémám lenne hogy nem töltődik be a pálya hanem leesek a mélybe.
Ha újratelepítem megjavul az az adott hely és máshol fordul ez elő.Eredeti játék van meg.Talán egy mod okozhatja?
Valamelyik okozhatja ezek közül:
unread books glow
Domino' mudcrab merchant
wearable lanterns
lanterns of skyrim-bridges,around cities
airstream levitation spell
Senki

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Senki »

Mark írta:Sziasztok!
Nekem olyan problémám lenne hogy nem töltődik be a pálya hanem leesek a mélybe.
Ha újratelepítem megjavul az az adott hely és máshol fordul ez elő.Eredeti játék van meg.Talán egy mod okozhatja?
Valamelyik okozhatja ezek közül:
unread books glow
Domino' mudcrab merchant
wearable lanterns
lanterns of skyrim-bridges,around cities
airstream levitation spell
egyik mododat se ismerem, de próbáld meg azt, hogy egyesével kikapcsolod és megnézed a játékot, amelyik kikapcsolt állapotánál nincs hiba az a hibűs mod, ha van bennük valami textúra javí lehet az bezavar egy másik moddal
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Mark írta:Sziasztok!
Nekem olyan problémám lenne hogy nem töltődik be a pálya hanem leesek a mélybe.
Ha újratelepítem megjavul az az adott hely és máshol fordul ez elő.Eredeti játék van meg.Talán egy mod okozhatja?
Valamelyik okozhatja ezek közül:
unread books glow
Domino' mudcrab merchant
wearable lanterns
lanterns of skyrim-bridges,around cities
airstream levitation spell
Igen, biztosan egy mod tehet róla. Az Oblivionnál is sokszor előfordul ilyesmi. Gondolom, a modok használata előtt nem volt ilyen probléma, igaz?
Mark

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Mark »

Cthulhucult írta:
Mark írta:Sziasztok!
Nekem olyan problémám lenne hogy nem töltődik be a pálya hanem leesek a mélybe.
Ha újratelepítem megjavul az az adott hely és máshol fordul ez elő.Eredeti játék van meg.Talán egy mod okozhatja?
Valamelyik okozhatja ezek közül:
unread books glow
Domino' mudcrab merchant
wearable lanterns
lanterns of skyrim-bridges,around cities
airstream levitation spell
Igen, biztosan egy mod tehet róla. Az Oblivionnál is sokszor előfordul ilyesmi. Gondolom, a modok használata előtt nem volt ilyen probléma, igaz?
Nem volt.
Szabolcs

Re: Re:

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Vik írta:
Szabolcs írta:Üdv!

igazából ez nem hiba lenne csak talán ez látszott a legalkalmasabb kategóriának... szóval azt szeretném kérdezni, hol kell beállítani hogy a tőlem messzebb lévő emberek is látszódjanak? mert ha távolabb megyek kissé akkor eltűnnek és hát ez eléggé zavaró pl harc közben, nem látja az ember hogy honnan lövik... légyszi vki segítsen
Indító menü-options-advanced-view distance lehet.
köszi szépen!
Szabolcs

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

alduin- írta:Tölts be egy kimentett állást, majd Settings -> Display -> Actor fade. Ezt vedd feljebb.
kösz
Szabolcs

Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

sziasztok

szal lenne egy olyan kis problémám, hogy megakarom venni a windhelmi házat, de nem nincs ilyen opció hiába megcsináltam hozzá a küldetést... tudom van hozzá konzol parancs amivel Ulfricot lehet utasítani, de viszont azt nem tudom használni, mert nincs numerikus billentyűzetem. A konzol felhozása meg ugye a sima billentyűzeten a nullával történik, nem tudja esetleg valaki hol található a 0 a sima billentyűzeten, vagy egyéb alternatív megoldást? vagy ha házat akarok akkor vegyek egy billentyűzetet? :/
Szabolcs

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Szabolcs írta:sziasztok

szal lenne egy olyan kis problémám, hogy megakarom venni a windhelmi házat, de nem nincs ilyen opció hiába megcsináltam hozzá a küldetést... tudom van hozzá konzol parancs amivel Ulfricot lehet utasítani, de viszont azt nem tudom használni, mert nincs numerikus billentyűzetem. A konzol felhozása meg ugye a sima billentyűzeten a nullával történik, nem tudja esetleg valaki hol található a 0 a sima billentyűzeten, vagy egyéb alternatív megoldást? vagy ha házat akarok akkor vegyek egy billentyűzetet? :/
a nullát úgy értem, hogy amivel lehet a konzolba írni a nullát mert tele van ez a parancs nullával
Szabolcs

Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

olvasgattam a fórumot itt-ott látom másnak is van gondja a nullával rájöttem, hogy lehet megoldani xD lent a tálcán van egy olyan HU-EN ugye a billentyűzetet lehet vele állítani angolra vagy magyarra. Na! Angolra kell állítani mielőtt a játék elindulna és lehet nullát írni... remélem segítettem akinek hasonló problémája volt és bocs, ha egy olyan felfedezést mutattam be ami köztudott
Cthulhucult
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. feb. 24., csüt. 20:21

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Cthulhucult »

Szabolcs írta:olvasgattam a fórumot itt-ott látom másnak is van gondja a nullával rájöttem, hogy lehet megoldani xD lent a tálcán van egy olyan HU-EN ugye a billentyűzetet lehet vele állítani angolra vagy magyarra. Na! Angolra kell állítani mielőtt a játék elindulna és lehet nullát írni... remélem segítettem akinek hasonló problémája volt és bocs, ha egy olyan felfedezést mutattam be ami köztudott
Esetleg használd a numerikus billentyűzet nulláját...:) Amúgy, bár nyakatekert, de jó ötlet a tiéd is.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Cthulhucult írta:
Szabolcs írta:olvasgattam a fórumot itt-ott látom másnak is van gondja a nullával rájöttem, hogy lehet megoldani xD lent a tálcán van egy olyan HU-EN ugye a billentyűzetet lehet vele állítani angolra vagy magyarra. Na! Angolra kell állítani mielőtt a játék elindulna és lehet nullát írni... remélem segítettem akinek hasonló problémája volt és bocs, ha egy olyan felfedezést mutattam be ami köztudott
Esetleg használd a numerikus billentyűzet nulláját...:) Amúgy, bár nyakatekert, de jó ötlet a tiéd is.
Nálam bal Ctrl+Shift a váltóbillentyű. Mi ezen a nyakatekert? :)
beus

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: beus »

S.O.S. !!!!
Segítségeteket kérem. Volt egy számítógép rendszer visszaállítás, azóta ha elindítom a játékot, pár másodperc múlva kilép. Mi a teendő? Telepítsem újra?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Vik »

beus írta:S.O.S. !!!!
Segítségeteket kérem. Volt egy számítógép rendszer visszaállítás, azóta ha elindítom a játékot, pár másodperc múlva kilép. Mi a teendő? Telepítsem újra?
Először töröld a Dokumentumok\my games\skyrim\skyrim.ini és skyrimprefs.ini állományokat, hátha attól megjavul.
beus

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: beus »

Vik írta:
beus írta:S.O.S. !!!!
Segítségeteket kérem. Volt egy számítógép rendszer visszaállítás, azóta ha elindítom a játékot, pár másodperc múlva kilép. Mi a teendő? Telepítsem újra?
Először töröld a Dokumentumok\my games\skyrim\skyrim.ini és skyrimprefs.ini állományokat, hátha attól megjavul.

Sajna nem segít, hiába törlöm, visszarakja magát. Amúgy abban a pár másodpercben, míg fut a játék, nem tudom elővenni a fegyvert, nem tudok ajtót nyitni stb
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Vik »

beus írta: Sajna nem segít, hiába törlöm, visszarakja magát. Amúgy abban a pár másodpercben, míg fut a játék, nem tudom elővenni a fegyvert, nem tudok ajtót nyitni stb
Még szép, hogy visszarakja magát, kellenek a működéshez. Esetleg segíthet még a helyi játékfájlok törlése, majd újra letöltés a Steam-ről. Illetve használsz-e valami modot? Mert akkor azokat célszerű egyesével bekapcsolgatni, hogy kiderítsd, melyik okoz összeomlást. Feltéve, hogy alaphelyzetben működik a játék.
beus

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: beus »

Vik írta:
beus írta: Először töröld a Dokumentumok\my games\skyrim\skyrim.ini és skyrimprefs.ini állományokat, hátha attól megjavul.

Sajna nem segít, hiába törlöm, visszarakja magát. Amúgy abban a pár másodpercben, míg fut a játék, nem tudom elővenni a fegyvert, nem tudok ajtót nyitni stb
Még szép, hogy visszarakja magát, kellenek a működéshez. Esetleg segíthet még a helyi játékfájlok törlése, majd újra letöltés a Steam-ről. Illetve használsz-e valami modot? Mert akkor azokat célszerű egyesével bekapcsolgatni, hogy kiderítsd, melyik okoz összeomlást. Feltéve, hogy alaphelyzetben működik a játék.[/quote]


Nem használok semmilyen modot. Ha újratelepítem vajon megoldódik a probléma?
beus

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: beus »

Letöltöttem újra a Steam-ről, most megy rendesen, remélem így is marad. Köszönöm a segítséget!
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Hali!
Kb. 3hónapja nem játszottam a Skyrim-el, de nem emlékszem ,hogy FP nézetben világoskék lettem volna. TP-ben semmi gond csak belső nézetben jelenkezik olyan mintha eltűnnéneka textúrák.
Mitől lehet ez?
Avatar
alduin-
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2012. feb. 18., szomb. 0:42

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: alduin- »

Szerintem egy frissítést követően inkompatibilissá vált valamelyik mod. Próbáld őket kikapcsolgatni egyenként.
aPar aLyza

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: aPar aLyza »

Hi!

Leöltem egy mammutot, eldölt és belesüllyedt a földbe. Kép nincs :)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Vik »

aPar aLyza írta:Hi!

Leöltem egy mammutot, eldölt és belesüllyedt a földbe. Kép nincs :)
Az semmi, nekem egyszer állás visszatöltése után valahogy fölkerült 20 méter magasra, leesett, és meghalt. :)
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

alduin- írta:Szerintem egy frissítést követően inkompatibilissá vált valamelyik mod. Próbáld őket kikapcsolgatni egyenként.
Azóta 3-szor újratettem a razor-os verziót és mindig ezt csinálja de csak bizonyos helyeken főleg a föld alatt, azt hiszem jövő hónapban megveszem eredetiben. ;)
Egyszerűen nem tudok rájönni mi okozza, hogy bizonyos helyeken belső nézetben kékre váltok aztán meg vissza. Külső nézetben meg tökéletes. A hiba nálam lehet, csak lövésem sincs mi az.
Válasz küldése