Hibák a játékban

Ide kerül minden téma a már megjelent Skyrimről, a modokat kivéve
surja
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2015. jan. 5., hétf. 18:37

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: surja »

Nos..végül újratelepítettem a játékot és reménykedtem,h a mentésem működni fog.Csak a 3 kiegészítőt és a HighResTexture packokat tettem fel és a magyarítást..A mentést elfogadta..a házakat,amiket eddig nem tudtam megvenni,azokat simán sikerült és házasodni is tudtam végre.Szóval egyértelmű,hogy valamelyik mod kavart be.Most igyekszem a S.T.E.P. útmutatásait követve moddolni a továbbiakban.
Lenne egy kérdésem is:Mire jó,ha a TES5Edit-tel megtisztítom pl. az Update.esm-et?A S.T.E.P ajánlotta,h csináljam meg,de a Bethesda álláspontja szerint nincs olyan,h tiszta mentés csak ha betöltünk egy hiba előtti mentést..Akkor minek tisztítgatni bármit is?
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: genndy »

Ne keverd a mentés tisztítását a pluginekével. Az .esm az nem mentés. Gyári modulokat ne tisztítgass, mert sokszor szándékosan hagynak benne hibákat. Save tisztítására elvileg van valami eszköz Nexuson is (de fogalmam sincs mi a neve, sose használtam).
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Vik »

surja írta:Lenne egy kérdésem is:Mire jó,ha a TES5Edit-tel megtisztítom pl. az Update.esm-et?
Ez arra jó, hogy 1.) ki lehet törölni azokat a rekordokat, amelyek megegyeznek az eredetivel (ITM), vagyis feleslegesek (igazából nem baj, hogy vannak, csak a helyet foglalják); 2.) a törölt objektumokat jelölő rekordokat át lehet alakítani kikapcsolt objektumokká. Ez olyankor fontos, ha egy beépülő töröl egy objektumot, egy utána következő pedig megpróbál hivatkozni rá -> összeomlik a játék. Kikapcsolt objektumnál nincs ilyen probléma.
surja
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2015. jan. 5., hétf. 18:37

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: surja »

Értem..köszönöm.A gyáriakon kívűl melyik plugin tisztítását érdemes elvégezni..ami esetleg gyakran szemetes?Ezt elég egyszer megcsinálni vagy folyamatosan szemetelődik?
A save tisztítására a SaveCleaner van a nexuson,de én nem vettem észre,h bármi értelme lenne.Ha fagyott a játék,akkor a mentés tisztítása után is fagyott.
Épp a Wrye Bash-t telepíteném,de fogalmam sincs,h a Standalone vagy a Python-os változatot tegyem fel..
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Sziasztok. most raktam újra a játékot és csak a alap módok vannak benne nem raktam hozzá semmit sem. mégis mikor indítom az elején kidob félúton vagyunk a szekéren Helgen fele és egyszer csak kidob teljesen, mitől lehet ez ? a minimum gépigény bőven meg van és sajna nem tudom hogy mi lehet a gond. ha valaki tud segíteni kérem írjon ,vagy ha mással is történt hasonló kíváncsi lennék a megoldásra amivel működne ismét a játék normálisan.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

krisztyan írta:Sziasztok. most raktam újra a játékot és csak a alap módok vannak benne nem raktam hozzá semmit sem. mégis mikor indítom az elején kidob félúton vagyunk a szekéren Helgen fele és egyszer csak kidob teljesen, mitől lehet ez ? a minimum gépigény bőven meg van és sajna nem tudom hogy mi lehet a gond. ha valaki tud segíteni kérem írjon ,vagy ha mással is történt hasonló kíváncsi lennék a megoldásra amivel működne ismét a játék normálisan.
Ha nem írod ide mik azok az "alap" modok, akkor nem fogunk tudni segíteni.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

[thumbnail]http://imagerz.com/QBVPX0tvAwMMUV9FFgVR[/thumbnail]

ezek vannak csak
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

jó ét mindenkinek sziasztok
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Oké. Akkor kezdem:
- Ezek közül egyik sem mod.
- Nincs fent a Unofficial Patch, ami az ilyen hibákat alapból kiküszöbölné.
- Az UESP leírása szerint ha a játék nyitó képsoroknál összeomlik/beragad/stb., akkor reinstall-al lehet javítani (ez amúgy PS3-nál állítólag gyakori).
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Vik »

krisztyan írta:Sziasztok. most raktam újra a játékot és csak a alap módok vannak benne nem raktam hozzá semmit sem. mégis mikor indítom az elején kidob félúton vagyunk a szekéren Helgen fele és egyszer csak kidob teljesen, mitől lehet ez ? a minimum gépigény bőven meg van és sajna nem tudom hogy mi lehet a gond. ha valaki tud segíteni kérem írjon ,vagy ha mással is történt hasonló kíváncsi lennék a megoldásra amivel működne ismét a játék normálisan.
Egy próbát megér, hogy töröld a Dokumentumok\my games\skyrim\skyrim.ini és skyrimprefs.ini állományokat, hátha...
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

sziasztok töröltem a 2 fájlt de ugyan úgy ki dobott kapásból, ha újra telepítem akkor ha hozzá rakom a unoffical fájlokat az egy próbát meg ér ugye bár, kérdés hogy lehet 2.0 ás a unoffok vagy a régi 1.9.32.0.8 kell hogy legyen?
Ungrammar /off mode/

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Ungrammar /off mode/ »

krisztyan írta:sziasztok töröltem a 2 fájlt de ugyan úgy ki dobott kapásból, ha újra telepítem akkor ha hozzá rakom a unoffical fájlokat az egy próbát meg ér ugye bár, kérdés hogy lehet 2.0 ás a unoffok vagy a régi 1.9.32.0.8 kell hogy legyen?
Mindig a legfrissebb!
Ilyenekből ne használj régi verziókat!

U.i.: Jah és használj SKSE-t.
- Letöltöd innen: http://skse.silverlock.org/
- Az első sor első kék betűs cuccára kattintasz (installer)
- Az utóbbit a játék főkönyvtárába csomagolod.
- Majd elindítod a játékot az skse loader-el.

Írj, hogy mi történt majd!
Ha hiba üzenet ugrik fel a skse loader indításánál, akkor a fájlokat nem másoltad ki a installer mappából a Skyrim könyvtárába.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Unoffical pachek 1.9.32.0.8 ezeket a régieket nem találom akkor jók a 2.0 ás ok is ?
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

krisztyan írta:Unoffical pachek 1.9.32.0.8 ezeket a régieket nem találom akkor jók a 2.0 ás ok is ?
Igen. Azokból a 2.0.9-esek a legújabbak.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: genndy »

krisztyan írta:Unoffical pachek 1.9.32.0.8 ezeket a régieket nem találom akkor jók a 2.0 ás ok is ?
Te elég rendesen kevered a játék legutolsó verziószámát az unofficial patchek verziójával... a kettőnek semmi köze nincs egymáshoz (illetve csak annyi hogy az unoff. patchek a az 1.9.32.0.8-hoz készültek).
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

elképzelhető hogy a vírusirtó is bele kever a dologba? noha korábban nem volt ilyen problémám
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: genndy »

Nincs hozzá köze.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

akkor nem tudom mi lehet a gond fogalmam sincsen
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Van egy másik megoldás arra, hogy a szekeres részt totál kihagyd.
De ehhez Zagloba és Kull fog kelleni, mert én még nem próbáltam az alternatív kezdő modokat. (ezek totálisan kihagyják a bugos szekeres részt)
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

alternatív kezdésre gondolsz netán?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Vik »

krisztyan írta:alternatív kezdésre gondolsz netán?
Igen, a Kötetlen Skyrimmal alternatív kezdést tudsz intézni. Bár nem tudom, hogy ha valami okból megsérült nálad a játék (a leírásodból ez következik), mennyiben segíthet.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

úgy néz ki a windows rendszerben volt valami maradandó és az nem engedte ezt megoldotta egy újra telepítés mos már megy , köszönöm a segítséget.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Eredeti Steames játéknál minden uninstall után visszamaradó fájlt törölni kell az útjratelepítés előtt! ;)
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Sziasztok. szeretném meg kérdezni hogy ha ujj jelszót csináltam de a mód manager nem fogadja akkor mit kell csinálnom?
http://imagerz.com/QBVPUUtvAwMMUV1NQgVR
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Vik »

krisztyan írta:http://imagerz.com/QBVPUUtvAwMMUV1NRQVR és ez is itt van
Ez a hiba azt jelenti, hogy nem érhető el a hitelesítést végző kiszolgáló. Lehet, hogy meghibásodott, lehet, hogy túlterhelődött. Egyébként most megpróbáltam, és nekem működik.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Vik írta:
krisztyan írta:http://imagerz.com/QBVPUUtvAwMMUV1NRQVR és ez is itt van
Ez a hiba azt jelenti, hogy nem érhető el a hitelesítést végző kiszolgáló. Lehet, hogy meghibásodott, lehet, hogy túlterhelődött. Egyébként most megpróbáltam, és nekem működik.
Nekem is pont ugyanezt írja ki, de lényegtelen. Bejelentkezés nélkül is minden megy, mint a karikacsapás.
A fő az, hogy a nexus-on be legyél jelentkezve.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: genndy »

krisztyan írta:Sziasztok. szeretném meg kérdezni hogy ha ujj jelszót csináltam de a mód manager nem fogadja akkor mit kell csinálnom?
Nekem ez mindig akkor volt, ha nem volt friss az NMM. Frissítsd, kézzel.
Vendég

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Sziasztok! Vettem egy laptopot, ami minden tekintetben erősebb, mint az asztali gépem, a skyrim mégis szaggat, vajon mi lehet az oka? (Még az a különbség, hogy a laptopon Windows 8 van, azt asztalin xp volt.) Ha valaki tud segíteni azt megköszönném, vagy ha leírjátok, hogy van e valami általános trükk szaggatás ellen.)
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Vendég írta:Sziasztok! Vettem egy laptopot, ami minden tekintetben erősebb, mint az asztali gépem, a skyrim mégis szaggat, vajon mi lehet az oka? (Még az a különbség, hogy a laptopon Windows 8 van, azt asztalin xp volt.) Ha valaki tud segíteni azt megköszönném, vagy ha leírjátok, hogy van e valami általános trükk szaggatás ellen.)
Nem vagyok technikai szakértő, de a Windows tuti nem fog szaggatást okozni. Kérlek írd le a két gép konfigurációját is.
Vendég

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Az asztali gép: 2 Giga memória, AMD Radeon HD 6670 videokari 1 giga, AMD Athlon (tm) 64 X2 Dual Core 5200+ proci.
A laptop: 8 giga memória, AMD Radeon R7 M260DX 2 gigás videokari, AMD FX-7500 proci
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Vendég írta:Az asztali gép: 2 Giga memória, AMD Radeon HD 6670 videokari 1 giga, AMD Athlon (tm) 64 X2 Dual Core 5200+ proci.
A laptop: 8 giga memória, AMD Radeon R7 M260DX 2 gigás videokari, AMD FX-7500 proci
Valóban óriási a különbség., és bőven eleget tesz a minimum és ajánlott rendszer követelménynek.
Innentől már csak 2 tippem marad:
- kártya driver-jének frissítése
- nincs elég szabad hely a HDD-n
Vendég

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Köszi tippeket, időközben kikapcsoltam a függőleges szinkronizálást, az megoldotta a problémát :)
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Vendég írta:Köszi tippeket, időközben kikapcsoltam a függőleges szinkronizálást, az megoldotta a problémát :)
Erre soha nem gondoltam volna. Gratula! Jó és zökkenőmentes játékot! :D
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Dr.UnGrammar írta:
Vendég írta:Köszi tippeket, időközben kikapcsoltam a függőleges szinkronizálást, az megoldotta a problémát :)
Erre soha nem gondoltam volna. Gratula! Jó és zökkenőmentes játékot! :D
Én sem. Mondjuk én eleve csak akkor kapcsolom be, ha túl gyors a gép a játéknak, és emiatt gondok jelentkeznek.
Kódos

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Kódos »

Üdv morrohun és a honosítás felhasználói!
Egy olyan problémám lenne hogy a játékban a tűz vibrál.Nem tudom hogy valaki találkozott ezzel a hibával de én még csak most először,pedig nem most játszom ezt a játékot először és nem most kezdtem el modolni,illetve a betöltőképernyőnél olyan mintha szét folyna egy lila folyadék a képernyőn a bal alsó sarokból a jobb felsőig és akkor betölt a játék. :roll: :roll: Kéne egy kis segítség mivel nem értem és ez nagyon de nagyon zavaró.Amiket érdemes tudni----->
Nem eredeti játék=Razor1911 verzió piratebay(ezzel szoktam modolni és régen nem volt problémám)
Fent van a honosítás ebből adódóan az UNF patch-is.
Nincsenek bent dlc-ék sem pluginok,modok,textura javító fájlok
Windows 7 ultimate 64-bit high beállítás-on 40-60 köröli fps ha számít bármit is.
A monitor nem pixel hibás,megnéztem direkt!
Ha modolok akkor a nexuxmods-rol,a Nexus mod manager-t használom szóval még ez sem lehet a baj mivel pluginokkal is így villog,remeg a tűz.(mondjuk most innen szettem le a pluginokat)
speedfighgte5601

Skyrim xbox360

Hozzászólás Szerző: speedfighgte5601 »

Skyrimen játszok xbox360 és amikor azt írja nekem hogy talk Delphine akkor megnyomom a kontrolleren az A gombot és nem engedi mi lehet a baj :cry:
Hunemperor
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015. jan. 22., csüt. 20:18

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Hunemperor »

Hát... Delphine időnként elég sokat várat...
Moddoltad valamivel?
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

http://kepfeltoltes.hu/view/150719/Sky_ ... es.hu_.jpg

Mitől lehet ez a hiba , eddig nem volt baja. mi a megoldás rá?
Avatar
Prttp
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2015. jan. 29., csüt. 17:44
Tartózkodási hely: Kard part, Neverwinter

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Prttp »

krisztyan írta:http://kepfeltoltes.hu/view/150719/Sky_ ... es.hu_.jpg

Mitől lehet ez a hiba , eddig nem volt baja. mi a megoldás rá?
Nem teljesen látszik a képen, de úgy tűnik, hogy hiányzik az asis patch-nek a feed the animals mod (missing masters). Vagy rakd vissza az említett modot, vagy futtasd újra a patcher programot. Amíg nem javítod ki nagy valószínűséggel ctd lesz játék indításkor.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

sikerült megoldani köszönöm a mod organizerben ki kapcsoltam és utána futtatam a Fnis progit utána vissza kapcsoltam és jo let a tes5edit el is
Hunemperor
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2015. jan. 22., csüt. 20:18

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Hunemperor »

Mióta felraktam az új USKP -t azóta nem tudom a PerMa patchert lefuttatni, mert amelyik modnak az USKP a master-e volt az nem látja. "has some missing master"
Szerk: Loot-tal rendeztem. Asis patcher is vacakolt ezzel, de ott manuálisan sikerült egy helyes betöltési sorrendet beállítani, PerMa azonban több variációra sem reagált.
Avatar
atesz9292
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015. júl. 25., szomb. 23:54

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: atesz9292 »

Sziasztok! Korábban már máshova is leírtam a problémát de arra gondoltam hogy ide is leírom hátha valaki tudna segíteni. Az a problémám hogy felraktam a PerMa-t és a perkeknél nagyon kilógnak a betűk a képernyőről és nem lehet rendesen elolvasni őket.Felraktam hozzá az Extended UI-t,beállítottam rajtam minden lehetséges beállítást,de sehogy sem akar jó lenni.Állítgattam rajta a 16:9,4:5,5:4,16:10 es beállításokat meg az ezek alatt lévő 3 beállítást is.Az összes létező kombinációt végigpróbáltam de sehogy sem akar jó lenni.Próbáltam régebbi Extened Ui-val is,akkor próbáltam USK-val meg anélkül is. Patchelve van a PerMa is, és más módot nem használok.A SkyUIból is kipróbáltam a 4.1es meg az 5.0ás verziót is. Az Extended UI amúgy jól működik mert az alvás idő beállítás meg a teljes méretű konzol beállítások jók.Ha van valakinek bármi ötlete hogy mi lehet a probléma akkor kérem hogy segítsen.Előre is köszi a választ!
Kull/out/

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Kull/out/ »

atesz9292 írta:Sziasztok! Korábban már máshova is leírtam a problémát de arra gondoltam hogy ide is leírom hátha valaki tudna segíteni. Az a problémám hogy felraktam a PerMa-t és a perkeknél nagyon kilógnak a betűk a képernyőről és nem lehet rendesen elolvasni őket.Felraktam hozzá az Extended UI-t,beállítottam rajtam minden lehetséges beállítást,de sehogy sem akar jó lenni.Állítgattam rajta a 16:9,4:5,5:4,16:10 es beállításokat meg az ezek alatt lévő 3 beállítást is.Az összes létező kombinációt végigpróbáltam de sehogy sem akar jó lenni.Próbáltam régebbi Extened Ui-val is,akkor próbáltam USK-val meg anélkül is. Patchelve van a PerMa is, és más módot nem használok.A SkyUIból is kipróbáltam a 4.1es meg az 5.0ás verziót is. Az Extended UI amúgy jól működik mert az alvás idő beállítás meg a teljes méretű konzol beállítások jók.Ha van valakinek bármi ötlete hogy mi lehet a probléma akkor kérem hogy segítsen.Előre is köszi a választ!
Ezt http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/59257/? próbáltad? Lehet szükséged lenne rá.
Avatar
atesz9292
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015. júl. 25., szomb. 23:54

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: atesz9292 »

Kull/out/ írta:
atesz9292 írta:Sziasztok! Korábban már máshova is leírtam a problémát de arra gondoltam hogy ide is leírom hátha valaki tudna segíteni. Az a problémám hogy felraktam a PerMa-t és a perkeknél nagyon kilógnak a betűk a képernyőről és nem lehet rendesen elolvasni őket.Felraktam hozzá az Extended UI-t,beállítottam rajtam minden lehetséges beállítást,de sehogy sem akar jó lenni.Állítgattam rajta a 16:9,4:5,5:4,16:10 es beállításokat meg az ezek alatt lévő 3 beállítást is.Az összes létező kombinációt végigpróbáltam de sehogy sem akar jó lenni.Próbáltam régebbi Extened Ui-val is,akkor próbáltam USK-val meg anélkül is. Patchelve van a PerMa is, és más módot nem használok.A SkyUIból is kipróbáltam a 4.1es meg az 5.0ás verziót is. Az Extended UI amúgy jól működik mert az alvás idő beállítás meg a teljes méretű konzol beállítások jók.Ha van valakinek bármi ötlete hogy mi lehet a probléma akkor kérem hogy segítsen.Előre is köszi a választ!
Ezt http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/59257/? próbáltad? Lehet szükséged lenne rá.
Köszi de igen ezt is használom. :/
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

PatchusMaximus.esp" requires master "UFO - Dragonborn AddOn.esp" to be loaded before it. Kull mód packját használom ezt írta ki nem rég lecseréltem a UFO módot a Extensible Follower Framework ra a mesterel is egyeztettünk hogy hogyan kell megcsinálni nos egész idáig nem volt gond aztán ma volt a Better Vampires 7.0 felraktam okozhatya az ezt a hibát ? aztán nem sokra rá le is szedtem.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Sziasztok Kull Mod Pakk- át használom és szeretném meg kérdezni hogy össze futottatok olyannal hogy ki dob a játék valamikor azonnal valamikor meg később csak ? http://www.morrohun.hu/forum/viewtopic. ... mco#p27733
ezt használtam ahogy oda be van írva, Játék közben https://www.youtube.com/upload
Mod Organizer ahogy kinéz hátha van hiba benne de remélem hogy nem https://youtu.be/75f8l1QCUi8

várom válaszaitokat előre is köszönöm
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Bocs rossz a játék közbeni link, most már jó https://youtu.be/FPiuvgqpQ8M
kronin

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: kronin »

Hello,
Lydia valami csoda folytán azt mondta nekem az első találkozáskor eltorzult hanggal, hogy "hey melon nose". Ezt mi okozhatja? Ha felteszem az AFT-t, akkor nem produkálja. A Guard Dialogue Overhaul (vagy hogy van írva) okozhatja ezt?
Köszi,
kastrij

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: kastrij »

Mi okozhatja azt, h a DLC-k által adott cuccok ( pl.: Nordic Armor) nem látszanak?
Ezt úgy értem, h felvenni fel tudom,de a karim teste eltünik.
Válasz küldése