Hibák a játékban

Ide kerül minden téma a már megjelent Skyrimről, a modokat kivéve
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Kocsis76 írta: Köszi. amit tudtam, megtettem. A hiba ugyanaz.
Akkor tedd újra a win-t.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Vik »

Kocsis76 írta:Feltettem egy pár a steem-ről leszedhető dolgot a játékhoz+ az ingyenes dlc-t. Erre tönkrement a játék. Ha elindítom, betöltés után azonnal kidob az asztalra. Leszedtem, majd újra telepítettem, de csak az alapot. Plusz a magyarosítást, de a hiba továbbra is fenn áll. Kipróbáltam magyarosítás nélkül is, de nem segített. Szeretnék játszani, de nem tudok. van valakinek ötlete mit lehet tenni? Mi lehet a baj?
Dokumentumok\My Games\Skyrim\skyrim.ini és skyrimprefs.ini törlését próbáltad már? Illetve ki kell kapcsolni minden beépülőt, amit használsz, és megnézni, hogy úgy működik-e.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Kocsis76 írta:Feltettem egy pár a steem-ről leszedhető dolgot a játékhoz+ az ingyenes dlc-t.
Ha szabad, akkor leírnád mik voltak ezek?
Előfordulhat, hogy nem voltak fenn a szükséges script extenderek és azért nem működött a játékod.

Amúgy pucold ki a játék főkönyvtárát, mert az unistall a módok fájljait nem szedi ki.
bobics

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: bobics »

Sziasztok!
Olyan problémám lenne, hogy már sokadszorra tűnik el a Lakeview Manor. A sárkánylélek elszivásaval nincs baj, viszont a térképen sincs fent a házam és mikor odamegyek sehol semmi, pedig már teljesen fel volt épitve.
Valakinek van vmi ötlete?
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: genndy »

Kikapcsoltad vagy valami kikapcsolta a Hearthfire DLC-t, mert ez a ház csak abban van benne.
bobics

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: bobics »

Nem tudom mi lehet a hiba ,mert be van kapcsolva. Úgy is próbáltam h csak azt az 1 dlc-t pipálom ki de akkor sem történik változás. Modok nincsenek fent csak a skyrim+magyarosítás.
Nincs rá vmi megoldás, mert jó pár dolog ott volt bent és így meg elment a lecsóba.
Qmaci

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Qmaci »

Sziasztok!
A szürkeszakálluak elküldtek egy helyre, hogy megtanulhassak egy új kiáltást, de ott már voltam és megtanultam. Így a feladatot nem tudom befejezni és ezért nem kapok újabb támpontot, hogy hol van még megtanulandó kiáltás. Mit lehet ezzel tenni? Utálom, ha nem tudok egy feladatot befejezni.
Jani

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Jani »

Skyrim-ra telepítettem különböző modokat, de míg azok ne vannak töltve, a régi mentések nen töltődnek be, amiket még úgy mentettem, hogy ezek a modok nem voltak telepítve.

Hogyan lehet ezeket a mentéseket használni, hogy ne vesszen el a játékbeli haladásom?
Jani

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Jani »

KICSIT PONTOSABBAN ELŐZŐ PROBLÉMÁM:


Skyrim-ben régi mentések moddolás után nem töltődnek be.
Amiket még úgy mentettem, hogy ezek a modok nem voltak telepítve, azok nem működnek, viszont új játékot kezdve működinek a mentések, fut a játék rendesen.
(természetesen a régi mentéseket nem tudtam betölteni, így nem tudtam az új játék kezdésén kívül mentést készíteni sem)

A "nem tölt be" kifejezés annyit takar, hogy töltésképernyőkor, mikor az ember már épp várná, hogy meglássa a pályát, egyszer csak a játék leáll, kilép az asztalra. (CTD)

Hogyan lehet ezeket a mentéseket használni, hogy ne vesszen el a játékbeli haladásom, esetleg ki lehet belőle szedni a folytatási adatokat és átültetni egy új mentésbe?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Jani írta:KICSIT PONTOSABBAN ELŐZŐ PROBLÉMÁM:


Skyrim-ben régi mentések moddolás után nem töltődnek be.
Amiket még úgy mentettem, hogy ezek a modok nem voltak telepítve, azok nem működnek, viszont új játékot kezdve működinek a mentések, fut a játék rendesen.
(természetesen a régi mentéseket nem tudtam betölteni, így nem tudtam az új játék kezdésén kívül mentést készíteni sem)

A "nem tölt be" kifejezés annyit takar, hogy töltésképernyőkor, mikor az ember már épp várná, hogy meglássa a pályát, egyszer csak a játék leáll, kilép az asztalra. (CTD)

Hogyan lehet ezeket a mentéseket használni, hogy ne vesszen el a játékbeli haladásom, esetleg ki lehet belőle szedni a folytatási adatokat és átültetni egy új mentésbe?
Megfogod a régi mentést, és dobod a kukába.
2, kikapcsolgatod a modokat, és ha szerencséd van, működik, egy kis időbe telik, de megtalálhatod azokat a modokat, amikkel nem működik a régi mentés
Jani

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Jani »

Ezt a módszert ismerem, de neken kellenek a modok.
Avatar
jondon
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2012. jan. 9., hétf. 14:11

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: jondon »

Jani írta:Ezt a módszert ismerem, de neken kellenek a modok.
Akkor viszont az 1. pont lép életbe, ennyi.

Jondon
Skycontrol

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Skycontrol »

Sajnálatos módon hibám van a játékban az irányítás beállításával.
Miután beállítom, hogy melyik billentyű melyik legyen és vissza lépek, azt írja ki, hogy ment, de a következő játékinduláskor visszaáll az eredeti beállításra! :(
Mit tegyek?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Skycontrol írta:Sajnálatos módon hibám van a játékban az irányítás beállításával.
Miután beállítom, hogy melyik billentyű melyik legyen és vissza lépek, azt írja ki, hogy ment, de a következő játékinduláskor visszaáll az eredeti beállításra! :(
Mit tegyek?
Rendszergazdaként futtasd a játékot.
Skycontrol

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Skycontrol »

TGWH írta: Rendszergazdaként futtasd a játékot.
Mindig rendszergazdaként vagyok bejelentkezve. (Win 7)
A többi beállítás működik, de ez sehogy sem akar... :'(
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: genndy »

Az nem elég. Rendszergazdaként futtasd a játékot (van ilyen lehetőség a jobbgombos menüben). Nem fér hozzá a beállítófájljához, az a baj.
Skycontrol

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Skycontrol »

genndy írta:Az nem elég. Rendszergazdaként futtasd a játékot (van ilyen lehetőség a jobbgombos menüben). Nem fér hozzá a beállítófájljához, az a baj.
Millió köszönet! :lol:
adikas

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: adikas »

Tiszteletem!

Lenne, egy olyan problémám, hogy a Labirintusnál elhelyezendő maszkok közül 3-at nem találok.
A hozzátartozó barlangokat már kitisztítottam. Valószínű, hogy valahol megváltam tőlük, mikor még nem gondoltam, hogy jelentőséggel fognak bírni.

Van bármi mód bemérni e maszkok tartózkodási helyét?
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: genndy »

Nincs.
Ha eladtad és már a kereskedőtől is eltűnt, akkor max. konzollal tudod magadnak odaadni. Kódok a wikin.
Vendég

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Sziasztok
A fő problémám, hogy még a játék elején vagyok és megöltem az első sárkányt. Na de utánna semmi sem történik elméletileg el kéne égnie és a lelke belém kéne hogy száljon de semmi már rengetegszer újra játszottam és újra és újra megöltem de semmi. Ott a tetem ami nála van azt el tudom venni de így ennyi. Nem történik semmi. Mit kéne csinálnom ?
Előre is köszi a válaszokat :)
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: genndy »

Koszos Kutya
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2013. nov. 15., pén. 15:31

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Koszos Kutya »

Mzulft kupolateremben járok és be kellene állítani a fényeket a megfelelő irányba . Fénycsóvák vannak , de annyira halványan látszanak csak hogy így képtelen vagyok bár mit is kezdeni velük . Minden beállítást megnéztem már , fényerő , árnyékok , meg mit tudom én , szóval mindent állítgattam már amit csak lehet , de semmi sem változott . Van valami ötlet ?
Gruby
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2011. dec. 11., vas. 5:55

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Gruby »

Unofficial ElderScrolls Page-en ott a válasz több küldetésben is oda kell menni, nem írtad melyikhez kell, de nézd meg ezt Puzzle Solution mellett a megfejtés:
http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Reveali ... he_Oculory
Koszos Kutya
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2013. nov. 15., pén. 15:31

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Koszos Kutya »

Gruby írta:Unofficial ElderScrolls Page-en ott a válasz több küldetésben is oda kell menni, nem írtad melyikhez kell, de nézd meg ezt Puzzle Solution mellett a megfejtés:
http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Reveali ... he_Oculory
Köszi szépen a linket , próbálgatni fogom . Amúgy a Staff of Magnus. küldetés során kerültem oda .
Koszos Kutya
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2013. nov. 15., pén. 15:31

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Koszos Kutya »

Hát sajnos nem jött össze , mindent kipróbáltam és a fényerőt is próbálgattam , hátha sötétben jobban látszana , de nem . Azért köszi a segítséget , az adott linken lévő segítség sem nyújtott számomra előbbre jutást !Nem először ugrok neki a játéknak , tehát lett már újra telepítve , de ez sem segített sajnos . De ha legalább lenne egy olyan csalás , hogy azt az adott egy küldetést végigjátszottnak tekintené , de ilyennel nem találkoztam sajnos . Annyira rossz , hogy egy ilyen egyszerű hiba így el tudja rontani a játékot .
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: genndy »

Van ilyen. Konzolparancs:
setstage mg06 55
vagy
setstage mg06 60
Mehetsz vissza az Akadémiára.
Koszos Kutya
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2013. nov. 15., pén. 15:31

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Koszos Kutya »

genndy írta:Van ilyen. Konzolparancs:
setstage mg06 55
vagy
setstage mg06 60
Mehetsz vissza az Akadémiára.
Amindenit genndy , megmentetted a kedvemet , pedig már marhára kezdtem sz...ul érezni magamat !
A setstage mg06 60-kód volt a jó , legalább tovább lehet vinni ezt a vonalat .
Köszi szépen , küldök egy virtuális pezsgőt a számodra !
Bobli

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Bobli »

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Szóval még új vagyok és az lenne a problémám hogy amikor bűvöltetni akarok egy páncélt pl kevesebb magickába kerüljenek a pusztítás varászlatok + a magicka regenerációja x 100%-al több legyen a pusztítás varázslatok maximum 15%-al olcsóbbak a mana regenerációja meg nevetséges 10%-al növekszik. Az enchant skillem 100-as, szóval mi lehet a probléma? Ez sajnos valami bug?
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: genndy »

Nincs hiba, nem bug, stimmelnek a számok.
Viszont akkor már jobban jársz ha kiperkeled a 100-as Enchantot hogy kettőt tehess egy ruhába, és beleteszed külön a varázslat-erősítést meg a mana regent (-25% és +62%). Vagy teszel négy varázslat-erősítést a cuccokba (ruha, sapka, gyűrű, nyaklánc), és akkor ingyen varázsolhatsz abból az iskolából. Ha megvan az utolsó perk, akkor két iskolát is választhatsz.
Avatar
kaszabolok
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014. máj. 6., kedd 17:48

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: kaszabolok »

Sziasztok!

Olyan hibám van, hogy valamiért random kilépeget a játék. Teljesen frissen telepített Skyrim, friss mentéssel. Ott tartottam éppen, hogy elindultam a Szürkeszakállúakhoz, közben volt egy nagy híd, ahol a banditavezérre vérdíj volt kitűzve, azt most megöltem, épp kutattam át a ládát a toronyban és paff, kidobott asztalra a játék. Mi lehet a hiba? :roll: :(
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: genndy »

Nagyjából bármi.
Avatar
kaszabolok
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014. máj. 6., kedd 17:48

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: kaszabolok »

Mivel tudnám kiküszöbölni a hibát? Amúgy a lélek szívás sem ment az 1. sárkánynál és néztem hogy valami sorrendet kell beállítani, de nekem abból fele nincs is meg, meg nem is engedi őket sorba rakni azzal a nexussal. :/
Koszos Kutya
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2013. nov. 15., pén. 15:31

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Koszos Kutya »

kaszabolok írta:Mivel tudnám kiküszöbölni a hibát? Amúgy a lélek szívás sem ment az 1. sárkánynál és néztem hogy valami sorrendet kell beállítani, de nekem abból fele nincs is meg, meg nem is engedi őket sorba rakni azzal a nexussal. :/
Szerintem a játékmenet szempontjából mindegy , hogy mikor küzdesz meg az első sárkánnyal . Nem volt muszáj egyből Whiterunba rohanni . Meg kellene nézni , hogy ha kiveszed a pluginokat akkor mi történik . Akkor is kidob e a játék ugyan annál a szakasznál , na meg , hogy akkor sem történik e semmi az első sárkánynál ? Amúgy a sárkányból ki tudtad venni a csontokat ?
Avatar
kaszabolok
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014. máj. 6., kedd 17:48

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: kaszabolok »

Ki tudtam venni belőle mindent.
Amúgy youtuben találtam egy videót, amiben console paranccsal megtanította magának az első kiáltást. Megcsináltam én is, kész lett a quest, tudtam tovább haladni. Viszont most mikor megyek a szürkeszakállúakhoz, akkor random kidobál asztalra a játék.

Ja meg most felraktam egy tök friss skyrimet pluginok, dlck nélkül. Csak az alap skyrim, még magyarosítás sincs rajta. Így is kidobál.
Avatar
Dr.UnGrammar
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2011. dec. 26., hétf. 13:05
Tartózkodási hely: Kisalföld

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Dr.UnGrammar »

Vedd lejjebb a grafikát és az effekteket.
A CTD-k (asztalra való kidobás) legtöbbjét nem mod okozza, így elég nehéz rájönni a bibire.
Koszos Kutya
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2013. nov. 15., pén. 15:31

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Koszos Kutya »

Néha nekem is leszokta dobni alacsony felbontáson is , de ha a gép igénybevételét nézem ezen nem is csodálkozom .
Avatar
kaszabolok
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014. máj. 6., kedd 17:48

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: kaszabolok »

Köszi, megpróbálom... bár ha a grafika miatt dob ki, akkor törlöm a pics*ba. Szép grafikája van a játéknak, nem akarom lowon játszani a gépemen.

Szerk.: Köszi, átraktam 1920x1080-ból 1280x720-ba és nem dobott ki. De inkább visszarakom full hd-ba és a textúrai beállításokkal játszadozok.

Visszavonom az előző mondatot. Amikor a SkyrimLauncher-ből indítom a játékot, akkor nem fagy ki. Ha SKSE-vel indítom, akkor kifagy. Viszont launcherből indítva angol az egész... mintha rálennék annyira szorulva a magyarosításra :/ tudok angolul, de magyarul még is jobb lett volna, mert többet értettem volna a történetből, de hát ez van.

Lélek problémára tudnátok adni valami megoldást? Nem vágom ezt a Nexus sorba rakásos cuccot. Fele nekem nincs is ott, meg nem is tudom rendezni.
Koszos Kutya
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2013. nov. 15., pén. 15:31

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Koszos Kutya »

Még eszembe jutott hogy lehet játszani windowed módban is , legalább azon a részen ahol ki szokott dobni . Engem nem zavar hogy egy kicsit kisebb az ablak , meg lehet szokni .
Lélekproblémára sajnos nem tudok megoldást ,
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: genndy »

Launcher-Data Files, itt lehet rendezni a sorrendet. Ami nincs meg azzal ne foglalkozz, ami megvan az legyen jó sorrendben.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: TGWH »

kaszabolok írta:Köszi, megpróbálom... bár ha a grafika miatt dob ki, akkor törlöm a pics*ba. Szép grafikája van a játéknak, nem akarom lowon játszani a gépemen.

Szerk.: Köszi, átraktam 1920x1080-ból 1280x720-ba és nem dobott ki. De inkább visszarakom full hd-ba és a textúrai beállításokkal játszadozok.

Visszavonom az előző mondatot. Amikor a SkyrimLauncher-ből indítom a játékot, akkor nem fagy ki. Ha SKSE-vel indítom, akkor kifagy. Viszont launcherből indítva angol az egész... mintha rálennék annyira szorulva a magyarosításra :/ tudok angolul, de magyarul még is jobb lett volna, mert többet értettem volna a történetből, de hát ez van.

Lélek problémára tudnátok adni valami megoldást? Nem vágom ezt a Nexus sorba rakásos cuccot. Fele nekem nincs is ott, meg nem is tudom rendezni.
Milyen géped van?
Avatar
kaszabolok
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014. máj. 6., kedd 17:48

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: kaszabolok »

Windowed mode-ban is kidobott.

Gépem:
AMD FX-4100 Quad-Core 3,6 ghz
4gb DDR3 Memória 1333 Mhz
Gigabyte Radeon HD 7770-OC
többi lényegtelen...

720p-ban nem dobott ki még, viszont abba nagyon csúnya a grafika

genndy írta:Launcher-Data Files, itt lehet rendezni a sorrendet. Ami nincs meg azzal ne foglalkozz, ami megvan az legyen jó sorrendben.
Az normális, hogy ez nekem üres?
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: genndy »

Nem normális. Ott kell lennie az összes modnak, és tudod őket sorbarendezni.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: TGWH »

kaszabolok írta:Windowed mode-ban is kidobott.

Gépem:
AMD FX-4100 Quad-Core 3,6 ghz
4gb DDR3 Memória 1333 Mhz
Gigabyte Radeon HD 7770-OC
többi lényegtelen...

720p-ban nem dobott ki még, viszont abba nagyon csúnya a grafika

genndy írta:Launcher-Data Files, itt lehet rendezni a sorrendet. Ami nincs meg azzal ne foglalkozz, ami megvan az legyen jó sorrendben.
Az normális, hogy ez nekem üres?
Én a helyedben nem csodálkoznék, hogy nem bírja a gép a fullhd-t...
Avatar
kaszabolok
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014. máj. 6., kedd 17:48

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: kaszabolok »

TGWH írta:Én a helyedben nem csodálkoznék, hogy nem bírja a gép a fullhd-t...
Alapból arra rakja... meg ha a bf4 elmegy fullon 60fps-el, akkor nehogy már ez ne menjen.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: TGWH »

kaszabolok írta:
TGWH írta:Én a helyedben nem csodálkoznék, hogy nem bírja a gép a fullhd-t...
Alapból arra rakja... meg ha a bf4 elmegy fullon 60fps-el, akkor nehogy már ez ne menjen.
Csak az a gond, hogy azt a játékot direkt amd-re írták, ezt meg nem :D Elvileg elvinné, de az a proci nagyon nem erre való, hanem erős kompromisszumokkal lehet csak játékra használni...
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Vik »

kaszabolok írta:Visszavonom az előző mondatot. Amikor a SkyrimLauncher-ből indítom a játékot, akkor nem fagy ki. Ha SKSE-vel indítom, akkor kifagy. Viszont launcherből indítva angol az egész... mintha rálennék annyira szorulva a magyarosításra :/ tudok angolul, de magyarul még is jobb lett volna, mert többet értettem volna a történetből, de hát ez van.
Ebben az az érdekes, hogy a magyarításhoz nem kell SKSE, tehát mindegy, hogyan indítod. Ha egyik módon van nálad magyarítás, másik módon nincs, akkor valami komoly gond van nálad.
Lélek problémára tudnátok adni valami megoldást? Nem vágom ezt a Nexus sorba rakásos cuccot. Fele nekem nincs is ott, meg nem is tudom rendezni.
Kijelölsz egy beépülőt Nexus Mod Managerben, majd a nagy kék nyilakra kattintgatva le/fel állítod a betöltési sorban (ami felülről lefelé történik). Ami nincs neked ott, de szükség van rá, azt pedig célszerű beszerezni.
Avatar
kaszabolok
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014. máj. 6., kedd 17:48

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: kaszabolok »

Vik írta:
Lélek problémára tudnátok adni valami megoldást? Nem vágom ezt a Nexus sorba rakásos cuccot. Fele nekem nincs is ott, meg nem is tudom rendezni.
Kijelölsz egy beépülőt Nexus Mod Managerben, majd a nagy kék nyilakra kattintgatva le/fel állítod a betöltési sorban (ami felülről lefelé történik). Ami nincs neked ott, de szükség van rá, azt pedig célszerű beszerezni.
Azzal, hogy nem tudom mozgatni, erre céloztam:
http://kepfeltoltes.hu/140510/K_perny_f ... es.hu_.png
Az unofficial skyrim patch legalul van és nem bírom feljebb vinni.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Vik »

kaszabolok írta: Azzal, hogy nem tudom mozgatni, erre céloztam:
http://kepfeltoltes.hu/140510/K_perny_f ... es.hu_.png
Az unofficial skyrim patch legalul van és nem bírom feljebb vinni.
Érdekes, nem így kellene működnie. A többit sem tudod mozgatni?
Avatar
kaszabolok
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014. máj. 6., kedd 17:48

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: kaszabolok »

Közben egy másik fórumon linkeltek nekem egyet, valószínűleg a patch volt nálam a ludas.

Letöltöttem azt az unofficial skyrim patchet, felraktam és már át tudtam mozgatni rendesen :)
Kipróbáltam, consoleban leidéztem egy sárkányt és el bírtam szívni a lelkét :D remélhetőleg megoldódott a probléma. Köszönök szépen minden segítséget!
Smith

Re: Hibák a játékban

Hozzászólás Szerző: Smith »

A sárkány lélek elszívásához kikapcsoltam az összes addont a launcherbe és így sikerült.
Válasz küldése