Skyrim Special Edition magyarítás

A The Elder Scrolls V: Skyrim magyarításának fóruma; az ehhez tartozó kérdésekkel kapcsolatban írj ide.
Beni96

Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: Beni96 »

Ma jelent meg a Skyrim Special Edition, viszont a jelenlegi magyarítás nem működik a felújított verzióval. Várható új telepítő vagy esetleg valami megoldás a telepítésre?
khe0ps

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: khe0ps »

Sziasztok. Engem is az érdekelne hogy hogyan lehet fel telepíteni a special Editionra mert sajna nekem sem engedi. Azt írja hogy a magyarítás csak a skyrimre telepíthető. ..De hát arra akarom b@sszameg. ..
Ricsi1976

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: Ricsi1976 »

12546 levél 16.10.29. 08:45 #955McCl@ne
Egy másik fórumról:
A telepítős magyarítás nem jó, mert mappahibára panaszkodik, de a Vik-féle bemásolós ami Nexuson van tökéletes. Ha a régiből átmásolod a Data/Interface és Data/Strings mappákat az is jó. Hosszú ő és ű is van. Nyilván az új szövegek még nincsenek lefordítva (menüben a Mods pl.)
Ricsi1976

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: Ricsi1976 »

Majd jelezzetek már vissza, hogy sikerült-e. THX. Egy darabig nem vagyok PC közelében.
Nathrasel

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: Nathrasel »

És ha az alap nincs fent és egyből a special editiont raktam fel? :O
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: Vik »

Ricsi1976 írta:12546 levél 16.10.29. 08:45 #955McCl@ne
Egy másik fórumról:
A telepítős magyarítás nem jó, mert mappahibára panaszkodik, de a Vik-féle bemásolós ami Nexuson van tökéletes. Ha a régiből átmásolod a Data/Interface és Data/Strings mappákat az is jó. Hosszú ő és ű is van. Nyilván az új szövegek még nincsenek lefordítva (menüben a Mods pl.)
Nahát, ez jó hír. Már azt hittem, komolyan neki kell állnom kódolni/átalakítani a szövegeket, mert megváltoztattak benne néhány dolgot.
psy1234
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2016. okt. 26., szer. 17:54

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: psy1234 »

ps4-es magyarítással foglalkozik valaki? elvileg valahogy esp-ben kellene feltölteni bethesda.net-re... nagyon nagy meló?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: Vik »

psy1234 írta:ps4-es magyarítással foglalkozik valaki? elvileg valahogy esp-ben kellene feltölteni bethesda.net-re... nagyon nagy meló?
Ha kézzel akarod az összes szöveget berakni az .esp-be, akkor igen. Van egy ötletem, hogyan lehetne esetleg automatizálni a folyamatot, de ahhoz előbb hozzá kellene férnem a Bethesda.net-hez a játékon belül. Sajnos bejelentkezéskor összeomlik a Skyrim. Nem vagyok vele egyedül, már többen is jelezték ezt a problémát.
a feledésböl

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: a feledésböl »

hát ezzel a problémával már foglalkozni kéne ....nem? ne keljen tépni a szánkat és hülye fordításokra várni mint pl:pillars of eternity) ez egy morruhun oldal NEM ? akkor rakjuk már oda magunkat ha jön valami új????
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: Vik »

a feledésböl írta:hát ezzel a problémával már foglalkozni kéne ....nem? ne keljen tépni a szánkat és hülye fordításokra várni mint pl:pillars of eternity) ez egy morruhun oldal NEM ? akkor rakjuk már oda magunkat ha jön valami új????
Jól értem, most az a problémád, hogy egy több száz fős cég minimum egy év fejlesztés után kiadott egy felújított játékot, megváltoztatott tömörítéssel, adatstuktúrával, és egy szabadidőben magyarításokat készítő csapat a különféle technikai problémákkal (azt is beleértve, hogy nem működik rendesen a szóban forgó cég játékba épített internetes mod kezelő rendszere), és fordításra váró szövegekkel szembesülve másnapra még nem lett készen a korábbi magyarítás frissítésével?
Bence

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: Bence »

Vik ne foglalkozz vele csináljátok nyugodtan eddig is tudtunk várni és ez után is tudunk. Egyébként én egyből a be másolós verzióval kezdtem és olyan 80%ban működik. Zárásként lenne egy olyan kérdésem hogy az eddig használt modokat hogyan kéne be töltetnem vele?
psy1234
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2016. okt. 26., szer. 17:54

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: psy1234 »

Vik írta:
psy1234 írta:ps4-es magyarítással foglalkozik valaki? elvileg valahogy esp-ben kellene feltölteni bethesda.net-re... nagyon nagy meló?
Ha kézzel akarod az összes szöveget berakni az .esp-be, akkor igen. Van egy ötletem, hogyan lehetne esetleg automatizálni a folyamatot, de ahhoz előbb hozzá kellene férnem a Bethesda.net-hez a játékon belül. Sajnos bejelentkezéskor összeomlik a Skyrim. Nem vagyok vele egyedül, már többen is jelezték ezt a problémát.

nagyon köszi, hogy utánanéztél a dolognak, talán Veled e-mail-eztem nemrég.

az előző hozzászóló pedig válaszra sem méltatható...
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: Kull »

Bence írta:Zárásként lenne egy olyan kérdésem hogy az eddig használt modokat hogyan kéne be töltetnem vele?
Hát sehogyan :) Mármint sehogyan sem fogod betölteni. :D

Néhány a modderektől lenyúlt textúra(pont az igényteleneket rakták be és nagyobb részt pl. az ótvar haj stb., az ugyan az maradt) aztán néhány effect, amiket egy egyszerűbb (értsd: teljesítmény barát) ENB preset simán lemos.

Nagyjából ennyi a spesöl edisön. ;)
Bence

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: Bence »

Kull írta:
Bence írta:Zárásként lenne egy olyan kérdésem hogy az eddig használt modokat hogyan kéne be töltetnem vele?
Hát sehogyan :) Mármint sehogyan sem fogod betölteni. :D

Néhány a modderektől lenyúlt textúra(pont az igényteleneket rakták be és nagyobb részt pl. az ótvar haj stb., az ugyan az maradt) aztán néhány effect, amiket egy egyszerűbb (értsd: teljesítmény barát) ENB preset simán lemos.

Nagyjából ennyi a spesöl edisön. ;)

Igen, gondoltam. Remélem előbb utóbb lesz erre is megoldás, köszönöm a válaszod.
Avatar
Deathskull
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. júl. 14., vas. 9:22

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: Deathskull »

A legnagyobb gond az, hogy 32 bitről 64 bitre változott az architektúra (amely nagyobb memória címzést és több mod betöltését tenné lehetővé), így az SKSE függő modok ki vannak lőve egy ideig.
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

https://www.youtube.com/watch?v=teLb8UH5yZg
A magyarosításról van benne szó akit érdekel.
Bence

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: Bence »

krisztyan írta:https://www.youtube.com/watch?v=teLb8UH5yZg
A magyarosításról van benne szó akit érdekel.
És hol ??? mert ebbe 2,5 órán keresztül csak szenved egy idegesítő srác....
Avatar
krisztyan
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. dec. 8., vas. 17:24

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: krisztyan »

Megkérdeztem tőle és mondta hogy a nexusos magyarosítást rakta bele a Data mappába.
Dante73
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2016. máj. 16., hétf. 8:52

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: Dante73 »

Kull írta:
Bence írta:Zárásként lenne egy olyan kérdésem hogy az eddig használt modokat hogyan kéne be töltetnem vele?
Hát sehogyan :) Mármint sehogyan sem fogod betölteni. :D

Néhány a modderektől lenyúlt textúra(pont az igényteleneket rakták be és nagyobb részt pl. az ótvar haj stb., az ugyan az maradt) aztán néhány effect, amiket egy egyszerűbb (értsd: teljesítmény barát) ENB preset simán lemos.

Nagyjából ennyi a spesöl edisön. ;)

Szép lenne, ha ennyi lenne... Az a gyanúm, hogy inkább a motorháztető alatt történtek a változások. Amit pedig effektíve látsz, azaz a grafikai módosítók, azok vették el a fejlesztés sokkal kisebb idejét. (remélem)
Sanya

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: Sanya »

Teljesen jo a magyaritas telepito.nekem mind ketto valtozat magyar. Feltette. Alap skyrimre. Skyrim mappa atnevez. Skyrim special mappa atnevez skyrimre. Telepito indit javitasra nyomsz. Fel "javitja" az uj skyrim mappaba a magyaritast. Telepito vegez. Mappak visza nevez. Mindketto magyar.
zidder

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: zidder »

És hogy sikerült össze egyeztetni a dolgot unoffical patch és Skyrim SE között?
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: Kull »

Dante73 írta:
Kull írta: Hát sehogyan :) Mármint sehogyan sem fogod betölteni. :D

Néhány a modderektől lenyúlt textúra(pont az igényteleneket rakták be és nagyobb részt pl. az ótvar haj stb., az ugyan az maradt) aztán néhány effect, amiket egy egyszerűbb (értsd: teljesítmény barát) ENB preset simán lemos.

Nagyjából ennyi a spesöl edisön. ;)

Szép lenne, ha ennyi lenne... Az a gyanúm, hogy inkább a motorháztető alatt történtek a változások. Amit pedig effektíve látsz, azaz a grafikai módosítók, azok vették el a fejlesztés sokkal kisebb idejét. (remélem)
Nem értelek Dante :roll: ez nem titok vagy sejtés. Hivatalosan persze nem így van megfogalmazva hanem normálisan, szakszerűen de ez a lényege. A 64bit-et azt kihagytam, az igaz.
Ami a legrosszabb talán az az, amit Vik egy másik témában megfogalmazott. Bár engem egyáltalán nem ért meglepetés.
Vendég

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Gond nelkul feltelepult
Ricsi1976

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: Ricsi1976 »

Leírhatná valaki tényleg érthetően és/vagy értelmesen, van-e megoldás, mert amiket olvasok itt is az érthetetlen. Ide-oda másolok, átnevezek...ennek így se füle, se farka :( köszönöm
Sanya

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: Sanya »

bocsánat, munkahelyről irtam, telefonrol. gyorsan :D Na a lényeg. Nekem van 2 Skyrim feltelepitve. Alap Skyrim magyar. Elinditom a telepitőt, kiirja hogy javitani lehet csak meg törölni, ÉS a Skyrim Special Edition mappába nem engedte telepiteni azután sem h letöröltem a magyaritást. Mert h csak Skyrim mappába lehet. Feltettem magyarositást alap Skyrimre. Majd a mappáját átneveztem Skyrim1-re. A Skyrim Special Edition mappáját Skyrimre. Elinditottam a telepitőt. Rányomtam a javitásra mivel egyszer már települt a magyaritás csak azt engedte. Ujramásolta a fileokta de mostmár az új Skyrim mappába. Telepités végeztével visszaneveztem a mappákat eredeti nevükre. Mind2 Skyrim magyar, Unnoficial patchel együtt telepitve. Gondom eddig nem volt vele. Tökéletesen mőködik.
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Készül a frissített telepítő, ami kompatibilis lesz a felújított kiadással.

Ha elkészültünk vele, úgy tervezem, hogy először csak itt, a fórumon osztjuk meg, amit kérünk, hogy teszteljetek le alaposan. Az előforduló hibákat javítjuk, majd pedig a végleges verzióról írunk hírt is.
Ricsi1976

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: Ricsi1976 »

Sziasztok! Kipróbáltam, teszteltem működik. Az enyém Steam-es verzió.
Magyarosított Skyrim fájljai közt megkeresed az Interface és a Strings mappát (ezeket a Data mappába találod meg) és ezeket bemásolod a special edition-nek a Data mappájába (az új szövegek nincsenek lefordítva).
Maga a Special edition "data" könyvtárában nincsenek alapból ezek a mappák, egy az egyben be kell másolni és működik.
A menüben ugye az új részek nincsenek fordítva, de a párbeszédek tökéletesen mennek.
zlaaccc

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: zlaaccc »

szotsaki írta:Készül a frissített telepítő, ami kompatibilis lesz a felújított kiadással.

Ha elkészültünk vele, úgy tervezem, hogy először csak itt, a fórumon osztjuk meg, amit kérünk, hogy teszteljetek le alaposan. Az előforduló hibákat javítjuk, majd pedig a végleges verzióról írunk hírt is.
mikorra várható kb?
G0thm4n

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: G0thm4n »

szotsaki írta:Készül a frissített telepítő, ami kompatibilis lesz a felújított kiadással.

Ha elkészültünk vele, úgy tervezem, hogy először csak itt, a fórumon osztjuk meg, amit kérünk, hogy teszteljetek le alaposan. Az előforduló hibákat javítjuk, majd pedig a végleges verzióról írunk hírt is.
Üdv. Előre is köszi! Az lenne a kérdésem,hogy,mikor elkészül az SKSE új,Special-hez igazított változata is,gond nélkül fog működni a magyarítással,valamint ugyanúgy modolható lesz (grafikain kívül) mint korábban?
psy1234
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2016. okt. 26., szer. 17:54

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: psy1234 »

wow, találtam egy modot ps4-re, ami portugálra fordítja az összes könyvet, teszteltem is, működik.

https://mods.bethesda.net/#en/workshop/ ... il/3019913

a srác xbox-one-ra kiadta a teljes portugál fordítást is mod formájában.

talán van remény :)
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Köszönjük a türelmet!

Arra kérünk titeket, hogy ezt az ideiglenes telepítőt próbáljátok ki pár napig, és legyetek kedvesek, adjatok visszajelzést, hogy találkoztok-e bármilyen hibával a telepítés közben. Maga a futtatható fájl el lesz távolítva néhány nap múlva és a helyére a mindenki által elérhető, végleges változat kerül majd.

Az ideiglenes elérési címe: MorroHun Skyrim magyarítás 1.9
zsolt

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: zsolt »

Sziasztok!

Elsőre is köszi a magyarítást!
Amúgy kb 25 perc játék után az első benyomások:
az összes q leírása angol maradt
a tárgyak jó részének a neve angol maradt
20-25%-nyi angol szöveg van a párbeszédekbe
az összes könyv amit eddig megszereztem angol maradt
ha fenn maradt a régi Skyrim meg a magyarítása rajta, akkor nem tudod feltelepíteni az újra a magyarítást
úgy kb ennyi így hirtelen :)) és tényleg 1 nagy-nagy köszönet a gyorsaságért

ui:
nem tudok belépni a felhasználói nevemmel (dazsolt) meg a jelszavammal :(
G0thm4n

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: G0thm4n »

szotsaki írta:Köszönjük a türelmet!

Arra kérünk titeket, hogy ezt az ideiglenes telepítőt próbáljátok ki pár napig, és legyetek kedvesek, adjatok visszajelzést, hogy találkoztok-e bármilyen hibával a telepítés közben. Maga a futtatható fájl el lesz távolítva néhány nap múlva és a helyére a mindenki által elérhető, végleges változat kerül majd.

Az ideiglenes elérési címe: MorroHun Skyrim magyarítás 1.9
Hello. A hozzáigazított Unofficial patch-et és a SKSE-t (ha elkészülnek vele,elvileg hamarosan kész lesz) tartalmazni fogja a magyarítás telepítője?
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: Vik »

G0thm4n írta: Hello. A hozzáigazított Unofficial patch-et és a SKSE-t (ha elkészülnek vele,elvileg hamarosan kész lesz) tartalmazni fogja a magyarítás telepítője?
Új SKSE elkészítésére nem mondtak határidőt, csak azt, hogy nagyon nehéz feladat lesz. Lehet, hogy pár hét, de azt is lehet, hogy hónapok múlva lesz elérhető. Magyarításhoz igazított Nem Hivatalos Folttal már nincs kedvem sokat vacakolni (újra és újra végig kell nézni, beilleszteni a már többször lefordított adatokat), de azért feltöltöttem egyet ide.
G0thm4n

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: G0thm4n »

Vik írta:
G0thm4n írta: Hello. A hozzáigazított Unofficial patch-et és a SKSE-t (ha elkészülnek vele,elvileg hamarosan kész lesz) tartalmazni fogja a magyarítás telepítője?
Új SKSE elkészítésére nem mondtak határidőt, csak azt, hogy nagyon nehéz feladat lesz. Lehet, hogy pár hét, de azt is lehet, hogy hónapok múlva lesz elérhető. Magyarításhoz igazított Nem Hivatalos Folttal már nincs kedvem sokat vacakolni (újra és újra végig kell nézni, beilleszteni a már többször lefordított adatokat), de azért feltöltöttem egyet ide.
Szia.
Pár hétről hallottam,mikor kijött a Special. Igaz azt írták, hogyha minden jól megy,akkor lesz kész heteken belül.Reméljük sikerül minél hamarabb. A patch-ért is nagyon nagy köszönet! Legjobbakat
Brumi
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016. nov. 8., kedd 13:37

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: Brumi »

Köszönöm a fordítóknak,hogy foglalkoznak a Special Edition magyarításával is. Le a kalappal!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: Vik »

Na kérem. Ma jött egy frissítés a Creation Kithez, és ugyanúgy összeomlik, ha megpróbálok feltölteni vele valamit a Bethesda.netre, ahogy eddig is. Ezért arra gondoltam, itt közzéteszem a magyarítás PS4 és Xbox One változatát, hátha valaki fel tudja tölteni, hogy ki lehessen próbálni, működnek-e.
psy1234
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2016. okt. 26., szer. 17:54

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: psy1234 »

Szia, ha megengeded, megadom a linket egy srácnak, aki a protugál fordítást csinálta ps4-re, beszéltem már vele többször.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: Vik »

psy1234 írta:Szia, ha megengeded, megadom a linket egy srácnak, aki a protugál fordítást csinálta ps4-re, beszéltem már vele többször.
Ha TAGMára gondolsz, felesleges. Segített abban, hogyan lehet elkészíteni a konzolos magyarítást, de nem vállalta, hogy feltöltse a Bethesda.netre.
psy1234
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2016. okt. 26., szer. 17:54

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: psy1234 »

igen Ő az. komolyan annyi hiányzik hogy valaki feltöltse? :) millió mod van már fent, nem értem mi lehet a gond, miért omlik össze... hihetetlen
Avatar
Kull
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2014. okt. 18., szomb. 17:27
Tartózkodási hely: KURVÁK MELLBIMBÓJA Grill & Bár

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: Kull »

Vik írta:Na kérem. Ma jött egy frissítés a Creation Kithez, és ugyanúgy összeomlik.
Vicces, ma olvasgattam bizonyos modok átültetési kísérleteit SSE verzióra és mindnél agyon-vissza összeomlik a CK. Pedig öreg, tapasztalt modderekről van szó.
Matrexka

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: Matrexka »

Szervusztok!
Előre is köszönet érte hogy foglalkoztok a special edition-nal is.
Feltelepítettem az ideiglenes telepítőt, nálam tökéletesen le volt fordítva minden az elejétől kezdve, viszont mikor odaértem hogy a szürke szakállúaknál el kellene sütnöm az erőt akkor hiába hiába nyomom rájuk nem történik semmi, egyre csak azt mondogatják nekem hogy használjam rajtuk az erőt...

Üdv!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: Vik »

Matrexka írta:Szervusztok!
Előre is köszönet érte hogy foglalkoztok a special edition-nal is.
Feltelepítettem az ideiglenes telepítőt, nálam tökéletesen le volt fordítva minden az elejétől kezdve, viszont mikor odaértem hogy a szürke szakállúaknál el kellene sütnöm az erőt akkor hiába hiába nyomom rájuk nem történik semmi, egyre csak azt mondogatják nekem hogy használjam rajtuk az erőt...

Üdv!
Feloldottad a kiáltást egy sárkány lélek elköltésével?
psy1234
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2016. okt. 26., szer. 17:54

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: psy1234 »

szia Vik! van valami fejlemény a ps4-es magyarítás ügyben? még mindig bugos a creator kit?
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

zsolt írta:Sziasztok!

Elsőre is köszi a magyarítást!
Amúgy kb 25 perc játék után az első benyomások:
az összes q leírása angol maradt
a tárgyak jó részének a neve angol maradt
20-25%-nyi angol szöveg van a párbeszédekbe
az összes könyv amit eddig megszereztem angol maradt
ha fenn maradt a régi Skyrim meg a magyarítása rajta, akkor nem tudod feltelepíteni az újra a magyarítást
úgy kb ennyi így hirtelen :)) és tényleg 1 nagy-nagy köszönet a gyorsaságért

ui:
nem tudok belépni a felhasználói nevemmel (dazsolt) meg a jelszavammal :(
A sok angol szöveget valószínű, hogy valamelyik angol beépülő okozza (talán egy angol nem hivatalos folt?).

A belépésnél véletlenül nem a regisztrációra nyomtál a bejelentkezés helyett?
Matrexka

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: Matrexka »

Sikerült túl jutnom a szürkeszakállúakon, köszi szépen. :)
Az ideiglenes magyaritással nekem azóta sincs gondom, köci szépen...
Shokkoo

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: Shokkoo »

Sziasztok!

Először is szeretnék MINDENT megköszönni a Morro Teamnek. Már 15 éve nyúzom a Morro játékokat, nagy imádattal. Nálam ez olyan agyradírként szolgál... Ha a meló vagy a gyerekek lezúznak idegileg, kell valami ami legalább a fantáziám és a kalandvágyam kielégíti. Ha éppen horgászni nem tudok kimenni. :)
Még egyszer köszönöm.

Szóval, nekem megvan minden rész Steamen. A Spec-et megkaptam ajándékba. Felraktam a fordítást, és érdeklődnék honnan futtassam.
Következő kérdés. A régi mentéseim valahogy át adaptálhatóak erre, vagy kell egy új karit csinálnom?

Minden jót !
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: Vik »

psy1234 írta:szia Vik! van valami fejlemény a ps4-es magyarítás ügyben? még mindig bugos a creator kit?
Most kipróbáltam, ugyanúgy összeomlik a Creation Kit. De ha konzolos fórumokon kérsz segítséget, lehet, hogy találsz valakit, aki fel tudja tölteni őket.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: Vik »

Shokkoo írta:Sziasztok!

Először is szeretnék MINDENT megköszönni a Morro Teamnek. Már 15 éve nyúzom a Morro játékokat, nagy imádattal. Nálam ez olyan agyradírként szolgál... Ha a meló vagy a gyerekek lezúznak idegileg, kell valami ami legalább a fantáziám és a kalandvágyam kielégíti. Ha éppen horgászni nem tudok kimenni. :)
Még egyszer köszönöm.

Szóval, nekem megvan minden rész Steamen. A Spec-et megkaptam ajándékba. Felraktam a fordítást, és érdeklődnék honnan futtassam.
Következő kérdés. A régi mentéseim valahogy át adaptálhatóak erre, vagy kell egy új karit csinálnom?

Minden jót !
Mit szeretnél futtatni? A játékot a Steam könyvtáradból tudod indítani, a magyarítást meg elvileg már felraktad. Azt nem kell külön futtatni.
A régi mentéseket csak akkor tudod áthozni, ha nem használtál beépülőket, egyébként új játékot kell kezdened.
Shokkoo
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016. dec. 1., csüt. 21:56

Re: Skyrim Special Edition magyarítás

Hozzászólás Szerző: Shokkoo »

Vik írta:
Shokkoo írta:Sziasztok!

Először is szeretnék MINDENT megköszönni a Morro Teamnek. Már 15 éve nyúzom a Morro játékokat, nagy imádattal. Nálam ez olyan agyradírként szolgál... Ha a meló vagy a gyerekek lezúznak idegileg, kell valami ami legalább a fantáziám és a kalandvágyam kielégíti. Ha éppen horgászni nem tudok kimenni. :)
Még egyszer köszönöm.

Szóval, nekem megvan minden rész Steamen. A Spec-et megkaptam ajándékba. Felraktam a fordítást, és érdeklődnék honnan futtassam.
Következő kérdés. A régi mentéseim valahogy át adaptálhatóak erre, vagy kell egy új karit csinálnom?

Minden jót !
Mit szeretnél futtatni? A játékot a Steam könyvtáradból tudod indítani, a magyarítást meg elvileg már felraktad. Azt nem kell külön futtatni.
A régi mentéseket csak akkor tudod áthozni, ha nem használtál beépülőket, egyébként új játékot kell kezdened.
Elnézést, nem fejeztem ki magam pontosan. A Skyrimhez tartozó magyarítás külön ikont rakott ki, onnan kellett indítani. Mikor a Spec-et magyarosítottam a fentebb talált linkről töltött installal, nem találtam indító ikont. Ha a steamen keresztül futtattam, a menünél kiléptem, mert angol volt, arra gondoltam valamit elrontottam.

Köszi a választ!
Válasz küldése