Magyarítások keveredése

A The Elder Scrolls V: Skyrim magyarításának fóruma; az ehhez tartozó kérdésekkel kapcsolatban írj ide.
prethalmi
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016. aug. 1., hétf. 3:38

Magyarítások keveredése

Hozzászólás Szerző: prethalmi »

Üdv!

Elnézést, hogy új topicot nyitok, de eléggé kellemetlen a probléma, és szeretnék mihamarabbi megoldást!
Skyrim Legendary Editionre felraktam az Unofficial Legendary Patch-et, majd a Legendary magyarítását és végül az Unofficial Legendary Patch magyarítását.

Magyar lett, azzal nincs gond, viszont mintha két magyarítás "dolgozna" egyszerre. Pl. Whiterun a legtöbb helyen Fehérvágta, a küldetésnaplóban pedig Fehércsermely. Ez így egy kissé zavaró.

Alapból ilyen, vagy a sorrenddel elrontottam valamit?
(GYIK szerint csináltam.)
Avatar
Deathskull
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. júl. 14., vas. 9:22

Re: Magyarítások keveredése

Hozzászólás Szerző: Deathskull »

Az oldalról letöltött magyarítás az javítás magyarítása "ütközik" egymással. Ahhoz hogy jó legyen, a Nexusról (vagy innen) le kell tölteni a Vik féle magyarítást és felülírni vele az oldalról letöltött és feltelepített magyarítást. Utána pedig csak az általam lefordított Unofficial Legendary Patch fordítás kell (az eredetit nem kell letöltened), mert én a Vik féléből dolgoztam.

Nekem ezzel kapcsolatban egy olyan javaslatom lenne, hogy vagy a GYIK-be is bele kellene ezt írni, vagy készíteni egy másik telepítőt, amiben a Vik féle van benne. A telepítővel való magyarítás sajnos nem maradhat ki, mert abban vannak olyan textúra fájlok (cégérek, út menti táblák, térképek, stb,) ami nem hiányozhat. Mellesleg ezeket is jó lenne átírni néhány helyen egy arra ráérőnek és hozzáértőnek, ahol a városnevek különböznek.
Válasz küldése