A hibabejelentő használata

A The Elder Scrolls V: Skyrim magyarításának fóruma; az ehhez tartozó kérdésekkel kapcsolatban írj ide.
Powell

Rosszul elküldött hiba

Hozzászólás Szerző: Powell »

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, ha véletlenül valamit, rosszul küldtünk el mondjuk pl.: egy tárgynevet a Párbeszédekhez küldtünk akkor mi azt valamilyen úton módon mi azt nem törölhetjük ki :?:

Így ennyivel kevesebb "fölösleges" hiba lenne
Avatar
jondon
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2012. jan. 9., hétf. 14:11

Re: Rosszul elküldött hiba

Hozzászólás Szerző: jondon »

Powell írta:Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, ha véletlenül valamit, rosszul küldtünk el mondjuk pl.: egy tárgynevet a Párbeszédekhez küldtünk akkor mi azt valamilyen úton módon mi azt nem törölhetjük ki :?:

Így ennyivel kevesebb "fölösleges" hiba lenne
Nem lehet már törölni, de ennyit bevállalunk :D Egyébként nem hinném, hogy számottevő lenne az ilyen eseteknek a száma.

Jondon
Tig

Re: A hibabejelentő használata

Hozzászólás Szerző: Tig »

TGWH írta:
Brenda írta:
Nem, véletlenül... :D Kicsit nem figyeltünk oda, és lefordultak.
A "vélemények a fordításról" témában már ki lett vesézve ez a kérdés a keresés problémájával együtt. Röviden: ha az Elder Scrolls Lapok keresőjébe (jobb alsó sarok) beírod a magyar nevet, megkapod az angol megfelelőjét.
Pirosfehérzöld Morrohun logo a háttérben azért lesz kezitcsókolom? :D
Igen és lehetőleg az egér mutatója is az legyen... :D
Avatar
lábujjhegyenjáró
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013. márc. 23., szomb. 8:24

Re: A hibabejelentő használata

Hozzászólás Szerző: lábujjhegyenjáró »

Mivel eddig nem volt gond a bejelentésekkel így ezt a topikot nem olvastam, ezért elkövettem azt a hibát, hogy miután nem láttam a bejelentett hibáim között az utolsó beküldöttet így megint elküldtem, az itt olvasottak alapján viszont ezek szerint előbb utóbb megjelenik 2x... ezért elnézést kérek... (majd gondolom törlitek ha látjátok hogy ugyan azt küldtem többször és nem lesz szétrúgva miatta a seggem) elnézést... :)
Avatar
jondon
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2012. jan. 9., hétf. 14:11

Re: A hibabejelentő használata

Hozzászólás Szerző: jondon »

lábujjhegyenjáró írta:Mivel eddig nem volt gond a bejelentésekkel így ezt a topikot nem olvastam, ezért elkövettem azt a hibát, hogy miután nem láttam a bejelentett hibáim között az utolsó beküldöttet így megint elküldtem, az itt olvasottak alapján viszont ezek szerint előbb utóbb megjelenik 2x... ezért elnézést kérek... (majd gondolom törlitek ha látjátok hogy ugyan azt küldtem többször és nem lesz szétrúgva miatta a seggem) elnézést... :)
Nem lesz (mármint szétrúgva) ;) Bizony, ez előfordul. Ahogy mondani szokták: csak az nem hibázik, aki nem dolgozik.

Jondon
Avatar
Alpha
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013. feb. 27., szer. 13:12

Re: A hibabejelentő használata

Hozzászólás Szerző: Alpha »

Nem engedi elküldeni a hibabejelentést...
Nyomogatom a gombot és semmi effekt...
Úgy vettem észre,hogy bizonyos szövegösszetételeknél nem engedi elküldeni a hibát(tehát gombok nyomogatására nincs reakció)
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: A hibabejelentő használata

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Alpha írta:Nem engedi elküldeni a hibabejelentést...
Nyomogatom a gombot és semmi effekt...
Úgy vettem észre,hogy bizonyos szövegösszetételeknél nem engedi elküldeni a hibát(tehát gombok nyomogatására nincs reakció)
Ezt kifejthetnéd bővebben is. De töröld a cookie-kat, és próbáld meg úgy.
Avatar
Alpha
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013. feb. 27., szer. 13:12

Re: A hibabejelentő használata

Hozzászólás Szerző: Alpha »

TGWH írta: Ezt kifejthetnéd bővebben is. De töröld a cookie-kat, és próbáld meg úgy.
Már nem emlékszem a szövegre pontosan,h mely szavakat kellett átírni vagy kitörölni,hogy elküldje a hibabejelentést,mert több esetben is előfordult már.
Ha legközelebb találkozok ilyen problémával,akkor részletesen leírom(persze csak akkor,ha a cookie-k törlése nem segít).
S''Mhirr

Re: A hibabejelentő használata

Hozzászólás Szerző: S''Mhirr »

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy haladtok a beküldött hibák ellenőrzésével, mert már elég régóta áll 1365-nél nálam. Nem mintha sürgetnélek titeket, csak a negyvenakárhány hibából, amit küldtem, még egyet se ellenőriztetek (mondjuk van is közte pár baromság), szóval nem tudom mit csináljak. Vagy mindent megnéztek, addig megy az első kör, szóval küldjem csak nyugodtan? Csak mert azt hittem két hetes lesz, és hogy lecsúszok a másodikról így, hogy egy érvényes hibám sincs.
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: A hibabejelentő használata

Hozzászólás Szerző: genndy »

Nem csak két hetes lesz, ez megint valami rémhír.
Addig csinálják amíg nem javítanak ki minden hibát.
Küldjed csak a hibákat nyugodtan.
S''Mhirr

Re: A hibabejelentő használata

Hozzászólás Szerző: S''Mhirr »

genndy írta:Nem csak két hetes lesz, ez megint valami rémhír.
Addig csinálják amíg nem javítanak ki minden hibát.
Küldjed csak a hibákat nyugodtan.
Köszi! :)
Avatar
Szilas
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2013. júl. 30., kedd 14:14

Re: A hibabejelentő használata

Hozzászólás Szerző: Szilas »

Megint felmerült egy korábbi probléma a hibabejelentővel, miszerint hiába nyomkodom a "hiba bejelentése" gombot, nem veszi át a hibát.
Van valakinek valami ötlete?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: A hibabejelentő használata

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Szilas írta:Megint felmerült egy korábbi probléma a hibabejelentővel, miszerint hiába nyomkodom a "hiba bejelentése" gombot, nem veszi át a hibát.
Van valakinek valami ötlete?
Megint csak azt tudjuk mondani, töröld a sütiket. Hátha.
Avatar
jondon
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2012. jan. 9., hétf. 14:11

Re: A hibabejelentő használata

Hozzászólás Szerző: jondon »

Sziasztok!

Sajnos az nem segítség, ha megírjátok, hogy ebben, és ebben a küldetésben, vagy valaki szövegében van hiba, angolul maradt, stb. Ugyanis a lefordított szövegek gyakorlatilag ömlesztve állnak rendelkezésünkre, így csak adott szövegrészeket tudunk keresni. Ezért, ha lehet, akkor pontos szöveg kell, hogy mit keressünk. Ezért írtam még az elején, hogy egy képernyőmentés többet ér 1000 szónál :)

Köszi:
Jondon
Avatar
Szilas
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2013. júl. 30., kedd 14:14

Re: A hibabejelentő használata

Hozzászólás Szerző: Szilas »

TGWH írta:
Szilas írta:Megint felmerült egy korábbi probléma a hibabejelentővel, miszerint hiába nyomkodom a "hiba bejelentése" gombot, nem veszi át a hibát.
Van valakinek valami ötlete?
Megint csak azt tudjuk mondani, töröld a sütiket. Hátha.
Köszi, ez most bejött!
Avatar
Alpha
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013. feb. 27., szer. 13:12

Re: A hibabejelentő használata

Hozzászólás Szerző: Alpha »

Jó lenne ha vissza lehetne nézni az eddig beküldött hibáimat részletesen,mert volt olyan hibabejelentésem,amit nem fogadtak el,mert nem írtam oda mindent és így nem látom,hogy melyik volt.
Pld.:könyveknél nem mutatja a címet,így nem tudom javítani.
Kérem ezen probléma megoldását,köszönöm!
Avatar
Szilas
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2013. júl. 30., kedd 14:14

Re: A hibabejelentő használata

Hozzászólás Szerző: Szilas »

Köszöntünk a hibabejelentőben!

Az eddig bejelentett hibáid (ID számod:
Az "eddig bejelentett" -re klikkelve kiad egy listát a jelentett hibákról.
Sajnos a könyveknél nem írja ki a bejelentett könyv címét.
Erre gondoltál?
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: A hibabejelentő használata

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Az eddig, itt felmerült kérdésekkel frissítettem a GYIK-et, köszönöm szépen!
Alpha írta:Nem engedi elküldeni a hibabejelentést...
Nyomogatom a gombot és semmi effekt...
Úgy vettem észre,hogy bizonyos szövegösszetételeknél nem engedi elküldeni a hibát(tehát gombok nyomogatására nincs reakció)
Ezt javítottam, az észrevétel helyes :). Ettől függetlenül több is előfordulhat. Ha ilyennel találkozol, írj nyugodtan.
Avatar
Alpha
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013. feb. 27., szer. 13:12

Re: A hibabejelentő használata

Hozzászólás Szerző: Alpha »

szotsaki írta:Az eddig, itt felmerült kérdésekkel frissítettem a GYIK-et, köszönöm szépen!
Alpha írta:Nem engedi elküldeni a hibabejelentést...
Nyomogatom a gombot és semmi effekt...
Úgy vettem észre,hogy bizonyos szövegösszetételeknél nem engedi elküldeni a hibát(tehát gombok nyomogatására nincs reakció)
Ezt javítottam, az észrevétel helyes :). Ettől függetlenül több is előfordulhat. Ha ilyennel találkozol, írj nyugodtan.
Kösz!
Írok,ha zavar valami. :)
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: A hibabejelentő használata

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Egy kicsit egyértelműsítettem a bejelentési statisztikákon, illetve most már kijelzi az érvénytelen jelentések darabszámát is.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: A hibabejelentő használata

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

szotsaki írta:Egy kicsit egyértelműsítettem a bejelentési statisztikákon, illetve most már kijelzi az érvénytelen jelentések darabszámát is.
Sokkal jobb így, köszi!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: A hibabejelentő használata

Hozzászólás Szerző: Vik »

Elutasítottam egy bizonyos színű növénnyel kapcsolatos hibajelentést, mert kicsit szűkszavú volt a hiba "leírása", de utána néztem, és ha az illető újra bejelenti, akkor elfogadom.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: A hibabejelentő használata

Hozzászólás Szerző: Vik »

Újabb hiba a részemről: elutasítottam 10-20 házvásárlásos hibajelentést azzal, hogy egy beépülőhöz tartoznak, a magyarítás pedig tartalmazza a fordítást. Ez igaz, csak az a beépülő a nem hivatalos Skyrim folt, és tényleg angolul maradtak benne ezek a szövegek. Úgyhogy, aki akarja, jelentse be őket újra, mert sikerült megtalálnom és lefordítanom őket.
Csubi

telepítőt honnan szedem le?

Hozzászólás Szerző: Csubi »

Sziasztok. tesztelni szeretném én is a magyarítást.
Honnan szerezhetek telepítőt?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: telepítőt honnan szedem le?

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Csubi írta:Sziasztok. tesztelni szeretném én is a magyarítást.
Honnan szerezhetek telepítőt?
Sehonnet, a regisztracio mar megtortent, a levelek regen kimentek, par honapot csusztal csak.
Válasz küldése