Tájékoztató levelek

A The Elder Scrolls V: Skyrim magyarításának fóruma; az ehhez tartozó kérdésekkel kapcsolatban írj ide.
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Újra itt. Rendbe szedem a levélküldőt, illetve mivel a kedves domain szolgáltatónk nem volt képes három hét alatt beállítani egy ún. DNS bejegyzést, ezért a következő pár percben visszavonok két napnyi munkát. Remélem, hogy a következő hetekben valamivel ügyesebben állnak majd a problémához, és akkor újra lehet engedélyezni pár dolgot.
kindzsal
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. márc. 22., pén. 11:13

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: kindzsal »

szotsaki írta:Újra itt. Rendbe szedem a levélküldőt, illetve mivel a kedves domain szolgáltatónk nem volt képes három hét alatt beállítani egy ún. DNS bejegyzést, ezért a következő pár percben visszavonok két napnyi munkát. Remélem, hogy a következő hetekben valamivel ügyesebben állnak majd a problémához, és akkor újra lehet engedélyezni pár dolgot.
Es ennek pontosan milyen hatasa is lesz? Csuszik a kikuldes?
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Ash írta:Hozzávetőlegesen meg tudnád határozni a külső tesztelés kezdésének időpontját? Illetve megmondanád, mi híja van még a belső tesztelésnek?
Most fogalmazom a levelet, ami ki fog menni :). Ezek után testre szabom a levélküldő rendszert, hogy sok levéllel is biztosan elbánjon, és azt tesztelgetem egy ideig. Végül megérkezik Vik két USKP fájlja, az belekerül a telepítőbe. Onnantól pedig... ;).
Wackyka

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Wackyka »

szotsaki írta:
Ash írta:Hozzávetőlegesen meg tudnád határozni a külső tesztelés kezdésének időpontját? Illetve megmondanád, mi híja van még a belső tesztelésnek?
Most fogalmazom a levelet, ami ki fog menni :). Ezek után testre szabom a levélküldő rendszert, hogy sok levéllel is biztosan elbánjon, és azt tesztelgetem egy ideig. Végül megérkezik Vik két USKP fájlja, az belekerül a telepítőbe. Onnantól pedig... ;).

Szóval akkor este már mehetnek is a tesztek?! :D
jonetapia

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: jonetapia »

Ami azt illeti én már epekedve olvasnám Ákos levelét!:) Remélem jól haladnak a dolgok az üzenetküldővel. :D
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Megvan a szétválasztós hiba oka (mégsem volt köze hozzá a PHP-nak), azt sikerült javítani.

Pár szó az e-mail küldés menetéről:
Nem fog minden e-mail egyben kimenni, mert a harmadánál a szolgáltatók nagy része blokkolni fog és visszadobja, azaz egyáltalán nem érkezik meg a felhasználóhoz, még a spam fiókba sem. Így egy elnyújtott küldés lesz belőle, ami kb. fél óráig fog tartani.

Kérlek titeket, hogy legyetek türelmesek majd miután elindult az e-mail küldés.
Ha nem ezen módszer szerint történne, akkor sok szolgáltató visszadobná a levelet, amit a szerver csak pár óra múlva fog csak újrapróbálva kiküldeni.
mateos

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: mateos »

szotsaki írta:Megvan a szétválasztós hiba oka (mégsem volt köze hozzá a PHP-nak), azt sikerült javítani.

Pár szó az e-mail küldés menetéről:
Nem fog minden e-mail egyben kimenni, mert a harmadánál a szolgáltatók nagy része blokkolni fog és visszadobja, azaz egyáltalán nem érkezik meg a felhasználóhoz, még a spam fiókba sem. Így egy elnyújtott küldés lesz belőle, ami kb. fél óráig fog tartani.

Kérlek titeket, hogy legyetek türelmesek majd miután elindult az e-mail küldés.
Ha nem ezen módszer szerint történne, akkor sok szolgáltató visszadobná a levelet, amit a szerver csak pár óra múlva fog csak újrapróbálva kiküldeni.
Höhö, királyság :), bár úgy látom a jelentkezés még nincs lezárva.
vendég:)

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: vendég:) »

szotsaki írta:Megvan a szétválasztós hiba oka (mégsem volt köze hozzá a PHP-nak), azt sikerült javítani.

Pár szó az e-mail küldés menetéről:
Nem fog minden e-mail egyben kimenni, mert a harmadánál a szolgáltatók nagy része blokkolni fog és visszadobja, azaz egyáltalán nem érkezik meg a felhasználóhoz, még a spam fiókba sem. Így egy elnyújtott küldés lesz belőle, ami kb. fél óráig fog tartani.

Kérlek titeket, hogy legyetek türelmesek majd miután elindult az e-mail küldés.
Ha nem ezen módszer szerint történne, akkor sok szolgáltató visszadobná a levelet, amit a szerver csak pár óra múlva fog csak újrapróbálva kiküldeni.

Azt lehet tudni hogy melyek ezek a szolgáltatók? Bocs ha hülye kérdés volt:D Nemigen értek ehhez. :D
EgyTesztelő

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: EgyTesztelő »

Akkor még ma pár órán belül külditek ki az e-mailt? :D
Avatar
Dreko
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2013. márc. 25., hétf. 17:12

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Dreko »

szotsaki írta:Megvan a szétválasztós hiba oka (mégsem volt köze hozzá a PHP-nak), azt sikerült javítani.

Pár szó az e-mail küldés menetéről:
Nem fog minden e-mail egyben kimenni, mert a harmadánál a szolgáltatók nagy része blokkolni fog és visszadobja, azaz egyáltalán nem érkezik meg a felhasználóhoz, még a spam fiókba sem. Így egy elnyújtott küldés lesz belőle, ami kb. fél óráig fog tartani.

Kérlek titeket, hogy legyetek türelmesek majd miután elindult az e-mail küldés.
Ha nem ezen módszer szerint történne, akkor sok szolgáltató visszadobná a levelet, amit a szerver csak pár óra múlva fog csak újrapróbálva kiküldeni.
Nagyszerű, hát ez a nap is eljött.
Avatar
Dreko
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2013. márc. 25., hétf. 17:12

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Dreko »

Van még valaki, aki freemail-es címre várja a levelet? Freemail címen jelentkeztem, (Óriási hiba volt) de most azt írja az oldal, hogy "Adatbázis hiba" és nem enged be. :S
TReKeSS
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. jún. 8., szomb. 11:45

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: TReKeSS »

Nekem is freemailem van.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Dreko írta:Van még valaki, aki freemail-es címre várja a levelet? Freemail címen jelentkeztem, (Óriási hiba volt) de most azt írja az oldal, hogy "Adatbázis hiba" és nem enged be. :S
Próbálkozz, órák kérdése és beenged :D egy jó dolog van a freemail-ben, normálisan kezeli az óriásleveleket, amit a gmail nem tud...
raimholijhijhij

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: raimholijhijhij »

freemailom van, remélem kapok én is "magyaírási számot"
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

No, emberek.... azt hiszem, ideje elkezdeni a levelek elküldését. Körülbelül egy fél óráig fog tartani, amíg mindenkinek megérkezik az e-mail, addig türelmeteket kérem.
A sávszélességre gondoltam, azzal remélem, nem lesz baj :).
JEEEE

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: JEEEE »

szotsaki írta:No, emberek.... azt hiszem, ideje elkezdeni a levelek elküldését. Körülbelül egy fél óráig fog tartani, amíg mindenkinek megérkezik az e-mail, addig türelmeteket kérem.
A sávszélességre gondoltam, azzal remélem, nem lesz baj :).
istenkirálycsászar-ok vagytok várjuk várjuk a leveleket :D
Brythe

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Brythe »

szotsaki írta:No, emberek.... azt hiszem, ideje elkezdeni a levelek elküldését. Körülbelül egy fél óráig fog tartani, amíg mindenkinek megérkezik az e-mail, addig türelmeteket kérem.
A sávszélességre gondoltam, azzal remélem, nem lesz baj :).
Szerintem most a népszerűséged vetekszik a Mikuláséval :D
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Éééés most zárjuk le a fórumot Ákos, aki nem jut át magától, annyak sanyi, nem fog második körben tesztelni :D éljen a darwini evulúció, hulljon a férgese! :D :twisted: :lol:
Mongi
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. jan. 26., szomb. 10:33

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Mongi »

Elég gyorsan megjött gmailnek
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Kiment már jó pár levél. Ahogy nézem, a Citromail arra vár, hogy egy idő újra megerősítve legyen a küldési szándék, így ők sajnos csak egy fél órával - órával később kaphatják meg az e-maileket. Ez egy furcsa spam megelőzési technika a részükről.
anonimus!

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: anonimus! »

Mongi írta:Elég gyorsan megjött gmailnek
nekem még nem...
TReKeSS
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. jún. 8., szomb. 11:45

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: TReKeSS »

Én éppen 3 db freemailemet nézegetem egymás után, épp nem tudom, hogy melyikre regisztráltam. xD
RE:

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: RE: »

egyenlőre én sem kaptam meg az e-mailt (gmail). az összes gmail-esnek elküdtétek? amúgy királyok vagytok :D
Avatar
Altair21
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. júl. 24., szer. 3:14

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Altair21 »

anonimus! írta:
Mongi írta:Elég gyorsan megjött gmailnek
nekem még nem...
Nekem se ne aggódj :D türelem tesztet terem :D
anonimus!

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: anonimus! »

Gmailre kapott már valaki?
zsomi

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: zsomi »

Gmail, megjött, áááámen :)
Avatar
Dreko
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2013. márc. 25., hétf. 17:12

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Dreko »

1 új levél ---> kattintok boldogan a beérkezett levelekre e nemes pillanatban, erre:Norbi Update. Este fél 9-kor kell küldeni Norbi Updates levelet :/ xD
Eisenberg75

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Eisenberg75 »

Kitöröltem 610 levelet a fiókomból...unatkozom :)
vendég:)

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: vendég:) »

marhajó:D Nekem is Gmailom van arra valakinek már 3 levél is jött nekem még egy se:D Már igazán megjöhetne hogy telepítsem és teszteljem. hónapok óta várom már:D
mateos

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: mateos »

szotsaki írta:10 karakterből áll az ID szám (a hosszabb), azt fogadjátok el. A korábbi az oblivionos azonosítótok, az sajnos ide most nem jó.

Az e-mail küldése e-mail cím szerinti ábécérendben fordítva történik. Most körülbelül a „p” betűnél járok.
Ha kiment az összes megírod azt is? Hátha valaki nem kapott (akármilyen véletlen folytán).
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

mateos írta:
szotsaki írta:10 karakterből áll az ID szám (a hosszabb), azt fogadjátok el. A korábbi az oblivionos azonosítótok, az sajnos ide most nem jó.

Az e-mail küldése e-mail cím szerinti ábécérendben fordítva történik. Most körülbelül a „p” betűnél járok.
Ha kiment az összes megírod azt is? Hátha valaki nem kapott (akármilyen véletlen folytán).
Persze. Viszont a Citromailesek ne várják még, az ő szolgáltatójuk blokkol egy ideig.
hat

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: hat »

vendég:) írta:marhajó:D Nekem is Gmailom van arra valakinek már 3 levél is jött nekem még egy se:D Már igazán megjöhetne hogy telepítsem és teszteljem. hónapok óta várom már:D
Kérlek ne most omolj össze a céltól pár percre...
Ilyen ez a netes világ kiszámíthatatlan.Szó türelem.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Várok és várok.... és még mindig várok. Gmail amúgy.

Akik megkapták és minden klappolt nekik, azoknak nagyon jó játékot kívánok. Nagy köszönet és hatalmas respect a teamnek, bő egy év alatt egy ilyen kaliberű játékot.... nem semmi, tényleg, nem seggnyalásképpen mondom!

Aki pedig egy kicsit is szemfüles, és nem rest, akkor automatikusan találhat 2-3 hibát már.
Persze más f@szával verni a csalánt :D
vendég:)

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: vendég:) »

TGWH írta:
vendég:) írta:marhajó:D Nekem is Gmailom van arra valakinek már 3 levél is jött nekem még egy se:D Már igazán megjöhetne hogy telepítsem és teszteljem. hónapok óta várom már:D
Hármat olvass vissza banyek, ott a válasz! Ne legyetek már ennyire... Vik, Vik vagyok, szellemileg, Vik vagyok... számolok tízig...

Visszavonom a problémám:D Mire leirtam addigra már késő volt észrevenni hogy a p betűnél tart a levél nekem F betűs a mailem:D Szóval szóóórí:D
Elsozoli

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Elsozoli »

Én is jelentkeztem tesztelőnek de eddig még nem érkezett meg a magyarítás az email címemre.
Mondjuk én nem is kaptam ID számot sőt semmit csak elküldtem a címem ahogy kértétek és ennyi.
Nagyon bosszantana ha valami adminisztrációs hiba miatt lemaradtam volna erről.
Szeretném ez úton is újra kérni elsozoli@citromail.hu címre.
Előre is köszi.
És gratula a játék magyarításához,örülök,hogy vannak még ebben az országban olyanok akik gondolnak olyan analfabétákra mint ÉN aki nem tudok megtanulni egy nyelvet se.
TReKeSS
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. jún. 8., szomb. 11:45

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: TReKeSS »

P nél?
Nekem D vel kezdődik, és még nem kaptam. :S xD
Vendég

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Persze. Viszont a Citromailesek ne várják még, az ő szolgáltatójuk blokkol egy ideig.
Mikortól kezdjem el várni? Am m betűs vagyok.
Brythe

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Brythe »

TReKeSS írta:P nél?
Nekem D vel kezdődik, és még nem kaptam. :S xD
...visszafelé...
Vendég

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Elsozoli írta:Én is jelentkeztem tesztelőnek de eddig még nem érkezett meg a magyarítás az email címemre.
Mondjuk én nem is kaptam ID számot sőt semmit csak elküldtem a címem ahogy kértétek és ennyi.
Nagyon bosszantana ha valami adminisztrációs hiba miatt lemaradtam volna erről.
Szeretném ez úton is újra kérni elsozoli@citromail.hu címre.
Előre is köszi.
És gratula a játék magyarításához,örülök,hogy vannak még ebben az országban olyanok akik gondolnak olyan analfabétákra mint ÉN aki nem tudok megtanulni egy nyelvet se.

EZ MEKKORA EPIC FAIL B*SZDMEG xDDDDDDDD
vendég:)

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: vendég:) »

TReKeSS írta:P nél?
Nekem D vel kezdődik, és még nem kaptam. :S xD
feljebb leirták hogy abécé sorrendtől visszafele mennek ki a mailek
TReKeSS
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. jún. 8., szomb. 11:45

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: TReKeSS »

Ja,jó akkor megnyugodtam :D Huhh, kössz. Izgalom: 240 :D
Cappa

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Cappa »

Yes! a 602capa@gmail.com al tuti utolsónak kapom meg xD
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Dr Lecter írta:Várok és várok.... és még mindig várok. Gmail amúgy.

Akik megkapták és minden klappolt nekik, azoknak nagyon jó játékot kívánok. Nagy köszönet és hatalmas respect a teamnek, bő egy év alatt egy ilyen kaliberű játékot.... nem semmi, tényleg, nem seggnyalásképpen mondom!

Aki pedig egy kicsit is szemfüles, és nem rest, akkor automatikusan találhat 2-3 hibát már.
Persze más f@szával verni a csalánt :D
,,p''' betűnél tart Ákos, lehet már előbbre, visszafelé mondja az abc-t, fejen állva macskát etetve...
De nehogy már minden hsz-át nekem kelljen tolmácsolni...

Elsozoli, olvass vissza, most küldik ki a kódokat... abc sorrendt, visszafelé.

Nehéz estém lesz ahogy látom...


zsomimaci, töröld a magyarítást, van neki uninstallja, majd futtasd megint a telepítőt, és olvasd el. Ennyi.

citromail kb. fél órás csúszásban van, ennyit vár, ha nem tudta fogadni a hülyéje :D
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Így van, visszafelé. A „k” betűnél járunk most. A citromaileseknek szólni fogok, ha már fogy a sor.
anonimus!

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: anonimus! »

Nagyon jó...ZS. :D :P
kulh@freemail.hu

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: kulh@freemail.hu »

köszönöm! freemail megjött :)
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Nyugi emberek TGWH jól mondja: nyugi mindenki megkapja előbb utóbb.(nehogy elvigyen benneteket az agyérgörcs) ;)

Csak az a nagy kérdés én mikor kapom már meg. :lol:

Óriási tisztelet és köszönet a lehetőségért!
hat

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: hat »

Gmailra megjött a javított ID telepűl.
Köszönöm és indúl a vadászat :D
rodika81
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. júl. 13., szomb. 9:25

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: rodika81 »

Megérkezett müködik akkor el is kezdem. :)
Wackyka

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Wackyka »

Amúgy a gmail-is csúszik ? Mivel én eléggé a vége fele vagyok (wackyka@gmail.com) mégse kaptam még meg?! Pedig már úgy tesztelnék :(
Válasz küldése