Tájékoztató levelek

A The Elder Scrolls V: Skyrim magyarításának fóruma; az ehhez tartozó kérdésekkel kapcsolatban írj ide.
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Illetve: a dupla leveles hibák körül sajnos kimaradt néhány ember, aki nem kapott levelet. Most pótoltam, elvileg ők is megkapták mind. Aki GMailes, jelentkezzen, ha valami nem érkezett meg hozzá.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Emberke írta:Sziasztok, nekem sajnos ezt írja: Ez az e-mail nincs a várakozási sorban. pedig ha jól emlékszem 2x is jelentkeztem hogy biztos legyek benne. :S
Rosszul jelentkeztél, elirtad, más címmel jelentkeztél. Gondolkodj rajta, hátha :D
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Emberke írta:Sziasztok, nekem sajnos ezt írja: Ez az e-mail nincs a várakozási sorban. pedig ha jól emlékszem 2x is jelentkeztem hogy biztos legyek benne. :S
Megnéztem, ez az e-mail most ment ki, viszont várakozási sorba került. Sajnos a Citromail visszautasít elég sok levelet. Frissítettem a várakozási sor oldalát, most az újakat is mutatja.
Avatar
T-rex(tirex)
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013. júl. 13., szomb. 10:17
Tartózkodási hely: Őskor :DD

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: T-rex(tirex) »

Emberke írta:Sziasztok, nekem sajnos ezt írja: Ez az e-mail nincs a várakozási sorban. pedig ha jól emlékszem 2x is jelentkeztem hogy biztos legyek benne. :S

Lehet hogy elküldték és gondolom te véletlenül törölheted
vikaran

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: vikaran »

Na mire megírtam egy hosszú esszét, melyben emlegettem a visszaigazoló email hiányát is, megjött a levél, amúgy eddig azt írta, hogy nincs a várakozási sorban.
A lényeg a lényeg, amivel az el nem küldött levelemet is befejeztem, nagy köszönet és gratuláció a fordítás elkészítéséhez, remélem, most már minden menni fog.
Emberke
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013. júl. 24., szer. 23:29

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Emberke »

Rendben, és köszönöm a válaszokat további szép estét és jó tesztelést.
Putiteng
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. júl. 24., szer. 15:48

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Putiteng »

Az enyém sincs a várakozási sorban, pedig jelentkeztem, megnéztem, hogy talán félregépeltem az email-t, de semmi. Pedig biztos vagyok benne, hogy jelentkeztem, és nem is írt ki akkor semmi hibaüzenetet. Talán a jelentkezés vagy az üzenet elveszett a kibertérben, nem tudom, de nem érkezett meg az üzenet. Remélem, hogy van még lehetőségem tesztelni, majd reggel felveszem a kapcsolatot valamely adminisztrátorral.
devid
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. júl. 24., szer. 12:26

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: devid »

Az enyém sincs várakozási sorban, pedig 2x jelentkeztem. Remélem nem tartanak soká a tesztelések.
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Putiteng írta:Az enyém sincs a várakozási sorban, pedig jelentkeztem, megnéztem, hogy talán félregépeltem az email-t, de semmi. Pedig biztos vagyok benne, hogy jelentkeztem, és nem is írt ki akkor semmi hibaüzenetet. Talán a jelentkezés vagy az üzenet elveszett a kibertérben, nem tudom, de nem érkezett meg az üzenet. Remélem, hogy van még lehetőségem tesztelni, majd reggel felveszem a kapcsolatot valamely adminisztrátorral.
Ezzel a nicknévvel egy freemailes cím van regisztrálva tesztelésre. Nincs várakozási sorban, elvileg megkaptad a levelet.
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

devid írta:Az enyém sincs várakozási sorban, pedig 2x jelentkeztem. Remélem nem tartanak soká a tesztelések.
PÜ ment.
devid
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. júl. 24., szer. 12:26

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: devid »

köszönöm megjött mármint a levél
Putiteng
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. júl. 24., szer. 15:48

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Putiteng »

szotsaki írta:
Putiteng írta:Az enyém sincs a várakozási sorban, pedig jelentkeztem, megnéztem, hogy talán félregépeltem az email-t, de semmi. Pedig biztos vagyok benne, hogy jelentkeztem, és nem is írt ki akkor semmi hibaüzenetet. Talán a jelentkezés vagy az üzenet elveszett a kibertérben, nem tudom, de nem érkezett meg az üzenet. Remélem, hogy van még lehetőségem tesztelni, majd reggel felveszem a kapcsolatot valamely adminisztrátorral.
Ezzel a nicknévvel egy freemailes cím van regisztrálva tesztelésre. Nincs várakozási sorban, elvileg megkaptad a levelet.
Valószínűleg a regisztrálásnál félreírhattam. Mert ezt az emailt iskolához, munkához használom. Viszont megnéztem, ám az üzenetet nem találom. Megoldható lenne-e, hogy kiküldöd még egyszer az üzenetet?
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Putiteng írta:Valószínűleg a regisztrálásnál félreírhattam. Mert ezt az emailt iskolához, munkához használom. Viszont megnéztem, ám az üzenetet nem találom. Megoldható lenne-e, hogy kiküldöd még egyszer az üzenetet?
Sajnos nem tudom újra kiküldeni egyesével, csak sok embernek. A freemailes címedben nincs szám, ettől függetlenül megegyezik a GMaileseddel. A levél a mi rendszerünkből mindenképpen kiment, és nincs várakozási sorban sem. Megnéznéd a spam mappában?
Putiteng
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. júl. 24., szer. 15:48

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Putiteng »

Megnéztem, nincs a spammek között.

Szerk: Most megyek aludni, majd reggel kigondolunk valami megoldást.
exebin

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: exebin »

Megérkezett a levél, köszönöm szépen. :) Igyekszem a lehető leglelkiismeretesebben átnézni a magyarítás. Ebben szerencsére a feliratozói múltam is segíteni fog valamelyest. Illetve remélem a több mint 200 beépülőmmel nem fog összeakadni.
Eisenberg75

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Eisenberg75 »

Úristen az enyém még mindig várakozik xD Marha jó, remélem nem kell rá 4-5 napot várni. Van olyan citromail-es aki megkapta?
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Szerintem citromail-től még senki. Nekem sem jött eddig. :evil:
tubusz

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: tubusz »

Citromail, még sehol semmi. :(
Ppeter78
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. jún. 11., kedd 19:28

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Ppeter78 »

Vipmail szintén semmi :(
Vendég

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

citromail és még semmi
Jani

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Jani »

Citromail, semmi. :(
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Hihetetlen hogy,8 óra múlva is blokkolja. :evil:
Ha kell küldök új címet, és jöhet arra!
Gantar
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2011. szept. 3., szomb. 18:24

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Gantar »

Szia Ákos!

Köszönöm, hogy válaszoltál az üzenetemre ... igen, megjött a levél, köszönöm szépen!!!
Levelet váró

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Levelet váró »

Nektek citromail-el azt írja, hogy várakozik vagy azt, hogy nincs soron?
devid
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013. júl. 24., szer. 12:26

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: devid »

Már nagyon várom, hogy megérkezzen citrora. Még mennyi idő lehet kb mire megjön?
Avatar
T-rex(tirex)
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013. júl. 13., szomb. 10:17
Tartózkodási hely: Őskor :DD

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: T-rex(tirex) »

Még nekemse jött meg citromailomra szerintem várhatunk amikor ez a tesztelés is lemegy
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Vik »

Zagloba írta:Hihetetlen hogy,8 óra múlva is blokkolja. :evil:
Ha kell küldök új címet, és jöhet arra!
Igen, előfordulhat, hogy napokig fogja blokkolni őket, de azért készült az az oldal, hogy ellenőrizhessétek, mi a helyzet. Javaslom, keressetek normális ingyenes e-mail szolgáltatót. Persze a jelentkezés már véget ért.
Vendég

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Sziasztok. Nekem se jött még meg,de találtam valamit indamail,vipmail-en (nem tudom hogy többinél is van-e ilyen). Szóval Beállítások-Spam-Engedélyezett és tiltott zónák oda beírod az email címet (morrohun@gmail.com). Először le fogja tiltani akkor rá kell menni a szerkesztésre és engedélyezve lesz. Nem tudom hogy ezzel sikerül e kiküszöbölni a problémát,de talán gyorsabb lesz.
Avatar
T-rex(tirex)
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013. júl. 13., szomb. 10:17
Tartózkodási hely: Őskor :DD

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: T-rex(tirex) »

Vik írta:
Zagloba írta:Hihetetlen hogy,8 óra múlva is blokkolja. :evil:
Ha kell küldök új címet, és jöhet arra!
Igen, előfordulhat, hogy napokig fogja blokkolni őket, de azért készült az az oldal, hogy ellenőrizhessétek, mi a helyzet. Javaslom, keressetek normális ingyenes e-mail szolgáltatót. Persze a jelentkezés már véget ért.
Akkor nem lehetséges egymásik emailomra ráküldeni?
Mert van egy freemail is
Dertet

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Dertet »

Vendég írta:Sziasztok. Nekem se jött még meg,de találtam valamit indamail,vipmail-en (nem tudom hogy többinél is van-e ilyen). Szóval Beállítások-Spam-Engedélyezett és tiltott zónák oda beírod az email címet (morrohun@gmail.com). Először le fogja tiltani akkor rá kell menni a szerkesztésre és engedélyezve lesz. Nem tudom hogy ezzel sikerül e kiküszöbölni a problémát,de talán gyorsabb lesz.
Utánanéztem citromailen is és találtam ott is méghozzá a "Szabályok és Szűrők" menüpont alatt a legalsó beállítási lehetőség, név szerint: Spam szűrő egyedi beállításai
ricsa
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013. júl. 24., szer. 20:56

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: ricsa »

Meddig kell még várni ? :(
Vendég

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

ricsa írta:Meddig kell még várni ? :(
"Fél órától 6-8 órán keresztül egészen 4-5 napig terjedhet ki" Nem tőlük függ, hanem az email címedtől.
Dertet

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Dertet »

Mondjuk ennek ellenére nem igazán jött meg :(
Csaba

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Csaba »

Amúgy a többi citromail-esnek is azt írja ,hogy nincs a várakozási sorban?
Dertet

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Dertet »

Csaba írta:Amúgy a többi citromail-esnek is azt írja ,hogy nincs a várakozási sorban?
Nekem azt írja várakozik
ricsa
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013. júl. 24., szer. 20:56

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: ricsa »

nekem is várakozik :roll:
Winter

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Winter »

Én is citromaillel jelentkeztem és még nem kaptam levelet.:S
Avatar
T-rex(tirex)
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013. júl. 13., szomb. 10:17
Tartózkodási hely: Őskor :DD

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: T-rex(tirex) »

Winter írta:Én is citromaillel jelentkeztem és még nem kaptam levelet.:S
Senki nemkapot aki citromailban jelentkezetbe
Winter

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Winter »

Azért remélem fogunk.:D
Dertet

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Dertet »

Az mennyire lenne baj ha én addig egyik haveromét használnám? Utána természetesen saját ID-vel bejelentném amit találok :)
Eisenberg75

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Eisenberg75 »

"Javaslom, keressetek normális ingyenes e-mail szolgáltatót."

Én meg azt javaslom, hogy legközelebb szóljatok előre ha ilyen esetleg előfordulhat. Először 6-8 óráról volt szó, aztán 4-5 nap. Nekem m1 mikor fogok tudni tesztelni, de azért itt volt egy WTF... Hogy...mégis miért? Miért 4-5 nap? És miért nem lehetett előre szólni? Vagy Én néztem be? Tényleg nem azért a pár forintért de..ez egy kicsit kib*szás a többiekkel szemben nem? Mármint akiknek citromail-jük meg hasonló van. A vipmail meg igenis egy jó szolgáltató. Ezt csak így megjegyzem.

Ti is tudjátok mennyi vérpistike várja a magyarítást, és azt is, hogy mennyire. Majd megdöglenek érte. Már így is ki voltak akadva, hogy mikor jön már, most meg, hogy itt van de várniuk kell 4-5 napig szvsz öngyilkosok lesznek. Úgyhogy lassan mehettek gyónni.

Én ráérek, elvagyok a magyarítás nélkül bőven, de azért egy kicsit átverve érzem magam mert nem erről volt szó, illetve nem ezt mondtátok. Talán érdemes lett volna odaírni a jelentkezéshez, és akkor nem lett volna az sem, hogy "Jaj hát nem olvastam vissza..." És akkor mindenki tesztelne nem kéne 4-5 napot várni.

Viszont nekem tudjátok mi a fura? Az, hogy kb 20-25 retkes spam-et meg reklámot kapok nap mint nap amik NEM spam mappába mennek. 25 db levél jött a spam mappámba össz vissz. Kb 700 levél volt a fiókomban mielőtt töröltem volna az összeset. Szóval, hogy lehet az, hogy több száz levelet nem dob vissza a rendszer (ezek közt voltak emberekkel való levelezések is amik szintén lezajlottak hamar pl egyszer játékot adtam el egy srácnak, és 2 nap alatt le tudtunk beszélni mindent email-en...) de egy nyüves levelet nem képes fogadni? Egyet... Miért? Kicsit abszurd...

De elég mára az összeesküvés elméletekből, további szép napot.
Avatar
T-rex(tirex)
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013. júl. 13., szomb. 10:17
Tartózkodási hely: Őskor :DD

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: T-rex(tirex) »

Igazadvan elsenberg75
Kalmi96
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. jún. 7., pén. 17:44

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Kalmi96 »

Hello!

ciromailosoktól kérdezném valaki már kapott levelet?
ricsa
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013. júl. 24., szer. 20:56

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: ricsa »

teljesen egyetértek ... :? én inda-s vagyok ami állitólag szintén citrom de még nekem sem jött semmi...
Avatar
T-rex(tirex)
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013. júl. 13., szomb. 10:17
Tartózkodási hely: Őskor :DD

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: T-rex(tirex) »

Kalmi96 írta:Hello!

ciromailosoktól kérdezném valaki már kapott levelet?
Nem de ma nem is kapunk szerintem
Kalmi96
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. jún. 7., pén. 17:44

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Kalmi96 »

pedig ha lehetne már tesztelni akkor nagyon ráfüggnék és keresném a hibákat!
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Az a poén az egészben, hogy ha 4-5 nap múlva kapom meg akkor már nem lesz értelme tesztelnem. :roll:

Legalábbis nagyon kicsi az esélye hogy találok még 5 hibát amit még nem jelentettek. :|
Eisenberg75

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Eisenberg75 »

Na az meg a másik...
Brythe

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Brythe »

Zagloba írta:Az a poén az egészben, hogy ha 4-5 nap múlva kapom meg akkor már nem lesz értelme tesztelnem. :roll:

Legalábbis nagyon kicsi az esélye hogy találok még 5 hibát amit még nem jelentettek. :|
Szerintem az is érvényes, amit más már megtalált, számomra legalábbis így logikus.
Diopapa
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 12., pén. 13:41

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Diopapa »

Zagloba írta:Az a poén az egészben, hogy ha 4-5 nap múlva kapom meg akkor már nem lesz értelme tesztelnem. :roll:

Legalábbis nagyon kicsi az esélye hogy találok még 5 hibát amit még nem jelentettek. :|
Nehéz elképzelnem. A legelejétől nézve kb a 6. mondat már tökéletes félrefordítás, tele van az egész vesszőhibákkal, középiskolai tükörfordítós bakikkal stb...
Válasz küldése