Tájékoztató levelek

A The Elder Scrolls V: Skyrim magyarításának fóruma; az ehhez tartozó kérdésekkel kapcsolatban írj ide.
Brythe

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Brythe »

Szerintem ebben az ügyben a Citromail most már mindenképpen ragaszkodni fog a saját igazához, már csak a presztízsük miatt is. Attól még lehet, hogy a levelet elküldik (valamikor), de kétlem, hogy beismernék a rendszerük balgaságát.
Deepidea
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2009. aug. 24., hétf. 19:22

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Deepidea »

Jó hír!
Az én levelem elvileg kikerült a mai napon a várakozási sorból, de még nincs a fiókomban. Ezt egyenlőre betudom a citromail lassúságának. :)
De szerintem ellenőrizzék a többiek is. :)

http://www.morrohun.hu/skyrim/mailqcheck.php
tubusz
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 5:14

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: tubusz »

Ezt már tegnap is néztük, már tegnap sem volt benne, szerintem nem is fog megérkezni.
Vendég

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Igen,ha visszaolvasol akkor látod,szerintem már senkinek sincs benne.Persze ez nem jelenti azt hogy meg is kapjuk valaha.
AngelHeart

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: AngelHeart »

Sziasztok.

Legelőször is elnézést szeretnék kérni kérni a fejlesztő csapattól és mindenkitől akit érint, ugyanis jelentkeztem pár hete tesztelésre akkor még úgy tűnt időm engedni fogja, de az életemben azóta bekövetkezett változások mostanság nem teszik lehetővé az intenzív játékot és így a feltételeket nem valószínű hogy teljesíteni tudnám azon kevés órában melyet a játékra tudok fordítani. Mivel a teszthez szükséges kódot ugyan megkaptam, de nem használtam fel (mivel nem akarom hogy úgy tűnjön hogy a magyarosítás idő előtti megszerzése volt a célom) ezért kötelességemnek éreztem hogy valamilyen formában elnézést kérjek. A végleges magyarosítást már nagyon várom és köszönet mindenkinek aki részt vett, vesz a munkában.

Üdvözlettel: AngelHeart
Deepidea
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2009. aug. 24., hétf. 19:22

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Deepidea »

Tisztelt Citromail ügyfélszolgálat!
1.A levél kiküldésre került, ott nem történhetett hiba itt nem engedik át az e-mailt.
2.Biztosítva lettek arról, hogy az üzenet nem spam és, hogy nem tiltólistás, ennek ellenére még mindig nem képes senki átengedni ezt a bizonyos levelet.
3.A címzett ír igen, mivel a feladó jelenleg nem elérhető. Hozzáteszem ez nem az ő munkájuk lenne, hogy egy e-mail a feladótól a címzettig nem képes eljutni. Külön érdekes, hogy más szolgáltatókra
pl. gmail vagy társai képes volt megérkezni még aznap legkésőbb másnap a levél.

Személyes véleményem meg az, hogy egy ügyfélszolgálatos legyen már képes önként írni egy levelet nem bemásolni egyet amit elküld naponta százszor.

Valamit csak elérünk, ha nem hagyjuk őket békén. :)
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Mondjuk én nem tudom hogy van, meg mire kell nekik az ip, meg miért nem jó az a másik ip, vagy miért nem próbálják ki, hátha jó... de amennyi energiát a válaszadásba öltek, már régen kiküldhették volna kézzel is azt a pár levelet...
Gyerekek, a legközelebbi morrohunos levél a citromaileseknek galambbal fog menni, előbb odaér...
Reece

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Reece »

Esküszöm, hogy ha valaha is megkapom az ID-t és minden fontosabb dolgaimon az e-mail címemet megfogom tudni változtatni, jó messziről elfogom kerülni a citromailt.
Olyan dolog, hogy regisztrálok náluk még egyszer nem fog megtörténni.
Hogy lehetnek ilyen rohadékok..nem emberi amit csinálnak. Hurkásra verném a hátukat a tápkábellel legszívesebben -.-'
Ppeter78
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. jún. 11., kedd 19:28

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Ppeter78 »

A vipmail még csak nem is válaszol :(
A várakozási listában tegnap óta én sem vagyok benne, de a levél még mindig nem jött meg.
Vendég

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Igen a vipmail még csak egy sablon emailel se tisztel meg minket. :D
Jani1989 vagyok
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 16:02

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Jani1989 vagyok »

Egy órája még benn voltam a várakozási listában, most meg már nem. Elkezdtem reménykedni.
Amúgy nem értem, hogy jó néhányan megkértük őket, hogy engedjék át nekünk azt az e-mailt miért nem adták meg minél hamarabb?! Talán nem a felhasználóik igényeit kellene szem előtt tartaniuk? Persze a reklámhirdetések meg nap, mint nap jönnek ráadásként még csak nem is a spam mappába. De mindegy, reménykedjünk.
lenssver

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: lenssver »

Nekem már tegnap se volt várakozási listába,viszont ha holnapig nem jön meg nem is fog.
Eisenberg75

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Eisenberg75 »

Am az is furcsa, hogy úgy kezelik ezt a spam levelet mintha összedőlne tőle a világ. Komolyan mintha a levélben vírus lenne... Hihetetlen mennyire jót akarnak nekünk, és mennyire tudják mi van benne. Senki sem hal bele egy db spam levélbe könyörgöm, ha meg a felhasználó kéri, hogy engedjék át...áhh hihetetlen.
tubusz
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 5:14

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: tubusz »

Amúgy igen, elképesztő mennyiségű szemét jön át napi szinten is, amit meg kifejezetten kér az ember (mint esetemben is, a küldőt és a levél témáját is leírtam nekik) azt meg úgy néz ki csak azért se.
Azért érdekes, hogy így visszatarthatnak akár egy tényleg fontos levelet is, mert az szerintük veszélyes ránk nézve, aztán ha írsz nekik, nem foglalkoznak veled.
Emberke
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013. júl. 24., szer. 23:29

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Emberke »

Sziasztok, gondoltam ezt is bemásolom ide.

Kedves Felhasználó!
Mivel nem a Citromail.hu rendszerében keletkezett a hiba, így elhárítani nem tudjuk. Sajnos azóta sem kaptunk konkrét hibaüzenetet, amelyet a küldő félnek küldünk automatikusan.
Ennek hiányában pusztán találgatni tudunk. Az, hogy más levelezőrendszerekbe sikerült levelet küldeni pusztán annak a következménye, hogy minden egyes levelezőrendszer más és más megoldásokat alkalmaz a spamek szűrésére.
A levél eljuttatása sokban múlik az internetszolgáltatón. A küldő fél tudomásom szerint elérhető, mivel több alkalommal küldték el más felhasználók a problémára adott válaszukat.
ssd

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: ssd »

Kedves Felhasználó!
Egy kérdés (teljesen önállóan kitalálva!):

Miért küldik el ugyanazt a választ naponta 15-ször? Ne csodálkozzanak, ha ugyanazt a választ adom minden ilyen levélre. A válaszokat saját magam fogalmazom.
Bemásolom a mai napon már 2 alkalommal elküldött válaszomat.

A probléma ugyanaz. A megoldás szintén.
Szóljanak a küldő félnek, hogy lépjen kapcsolatba velünk és egyúttal a levelek elküldést követően kapott hibaüzenetet is juttassa el hozzánk.

Tehát a levelére a következő a válaszom:


Mivel nem a Citromail.hu rendszerében keletkezett a hiba, így elhárítani nem tudjuk. Sajnos azóta sem kaptunk konkrét hibaüzenetet, amelyet a küldő félnek küldünk automatikusan.
Ennek hiányában pusztán találgatni tudunk. Az, hogy más levelezőrendszerekbe sikerült levelet küldeni pusztán annak a következménye, hogy minden egyes levelezőrendszer más és más megoldásokat alkalmaz a spamek szűrésére.
A levél eljuttatása sokban múlik az internetszolgáltatón. A küldő fél tudomásom szerint elérhető, mivel több alkalommal küldték el más felhasználók a problémára adott válaszukat.
-------
Amennyiben további kérdése van ellenőrizze, hogy nincs e válasz a kérdésére a GY.I.K. oldalon. Továbbra is várjuk e-mailen történő megkeresését citromail@sanomamedia.hu címen, ahol munkatársaink hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között készséggel állnak a rendelkezésére. Kérem, segítse munkánkat azzal, hogy tájékoztat minket arról, hogy sikerült-e megoldani a problémát. Köszönjük!
További kellemes levelezést kívánunk!
Tisztelettel:

Citromail.hu Ügyfélszolgálat
Deepidea
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2009. aug. 24., hétf. 19:22

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Deepidea »

Ebből tényleg nem lesz semmi tegnapi levelemre a válasz:
Kedves Felhasználó!

Miért kellene átfogalmaznom azt a levelet, amelyet a többi 15 hasonló cipőben járó társának küldtem, akik szóról szóra ugyanazt a szöveget küldik el?
A probléma ugyanaz. A megoldás szintén.
Szóljanak a küldő félnek, hogy lépjen kapcsolatba velünk és egyúttal a levelek elküldést követően kapott hibaüzenetet is juttassa el hozzánk.

Tehát a levelére a következő a válaszom:
Mivel nem a Citromail.hu rendszerében keletkezett a hiba, így elhárítani nem tudjuk. Sajnos azóta sem kaptunk konkrét hibaüzenetet, amelyet a küldő félnek küldünk automatikusan.
Ennek hiányában pusztán találgatni tudunk. Az, hogy más levelezőrendszerekbe sikerült levelet küldeni pusztán annak a következménye, hogy minden egyes levelezőrendszer más és más megoldásokat alkalmaz a spamek szűrésére.
A levél eljuttatása sokban múlik az internetszolgáltatón. A küldő fél tudomásom szerint elérhető, mivel több alkalommal küldték el más felhasználók a problémára adott válaszukat.
Eisenberg75

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Eisenberg75 »

Mi ez az ID kéregetés Ti normálisak vagytok?
tubusz
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 5:14

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: tubusz »

Már mikor megmondtam, hogy ha Ti(mi, mondjuk engem nem érint már), felhasználók írogattok a szolgáltatónak, abból semmi sem lesz.
A szolgáltató az ezredik levélre is ezt fogja válaszolni, amit egy pár hozzászólással fentebb olvasható.
Arra azért kíváncsi lennék, mi történne, ha valaki a küldő féltől írna nekik, elküldené a kapott hibaüzenetet, hiszen a Citromail ennyit kér, nem többet!
Avatar
T-rex(tirex)
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013. júl. 13., szomb. 10:17
Tartózkodási hely: Őskor :DD

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: T-rex(tirex) »

Hiába kérekedtek id számot nemfogtok kapni mert egyesével nem fogják ki küldeni
csináljátok azt amit én VÁROK!! :D
tubusz
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 5:14

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: tubusz »

Eisenberg75 írta:Mi ez az ID kéregetés Ti normálisak vagytok?
Nem akarok védeni senkit, itt én sem kértem volna soha sem hozzá ID számot, de azért legyünk őszinték: várható volt, és ha az érem másik oldalát nézzük, érthető is.
Végig arról volt szó, hogy "nem gond srácok ha nem kaptátok meg, írjatok rendületlenül az ügyfélszolgálatnak, nem számít, ha már értelmi retardáltnak néznek titeket, írjatok csak, majd megunják, aztán meg is kapjátok azt a levelet. De ha mégsem, akkor is 4-5 nap, és megérkezik magától".
Írtak ide is, bemásolgatták azt a levelet, amiben csupán annyit kérnek, hogy a küldő fél is írjon már nekik, csatolva a küldéskor kapott üzenetet.
Semmi sem történik....
Deepidea
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2009. aug. 24., hétf. 19:22

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Deepidea »

Így van, hiába kéreget mindenki ID számot, nem fogtok kapni. Ha ez így működne, már mindannyian tesztelnénk.
tubusz
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 5:14

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: tubusz »

Senki sem a sajátját szeretné megkapni, hanem valaki másét, a felhasználótól.
Érteni?
Deepidea
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2009. aug. 24., hétf. 19:22

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Deepidea »

Ezen a megoldáson én is agyaltam, hogy a többi felhasználó lazán segíthetne, de akkor nem panaszkodnánk itt már ma kereken egy hete.....
Avatar
T-rex(tirex)
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013. júl. 13., szomb. 10:17
Tartózkodási hely: Őskor :DD

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: T-rex(tirex) »

De szerintem senki sem adja oda
tubusz
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 5:14

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: tubusz »

Figyelj, én már rég tesztelek (Citromos vagyok), mert nem vártam a sült galambot a számba.
Írtam a supportnak is, de ahogy megkaptam a választ, leesett, hogy ha én írok nekik, abból semmi sem lesz.
Megértettem egy másodperc alatt, csakúgy, mint azt, hogy akkor se igen fogom megkapni a levelet, ha ide írok.
Ettől függetlenül próbálok nyomást gyakorolni az itteniekre is, hogy írjanak már, ha ezt kéri a szolgáltató.
Már jelentettem 10 vagy a fene tudja mennyi hibát, amit nem tudtam volna, ha nem kérek számot.
Olyantól kaptam meg, aki még egyet sem talált/jelentett be, mert nem nagyon ér rá a játékkal foglalkozni. Van ilyen.
Ki járt jól?
Mindenki.
Én magyarul játszok + jelentem a hibákat.
Mi is a teszt lényege?
Pont ez.
Deepidea
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2009. aug. 24., hétf. 19:22

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Deepidea »

Akkor sem hiszem, hogy az jóra vezet, hogy a fórumokban kéregetünk káoszt csinálva. Akinek nincs rá ideje szerintem úgyis jelzi vagy erre megfelelő lenne egy külön téma nyitása, ahol mindenki akinek nincs rá ideje beírja, hogy "XY okból átadnám az ID-met más felhasználó részére"...stb. Aztán a kimaradtak kapnának elsősorban aztán, ha több marad be lehet vonni pár újat is. :)
Eisenberg75

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Eisenberg75 »

lenssver írta:
Eisenberg75 írta:Mi ez az ID kéregetés Ti normálisak vagytok?
Nem tudom mi a nagy dolog ebben ,ha eszt előre tudom 10 mail cimmel regisztrálok és nem kéne itt könyörögni
Te besegítesz a tesztelésbe? Ilyen helyesírással?

Eszt? Mi az, hogy eszt? Nem ezt? Másképp írjuk másképp ejtjük általános iskola első osztály... Gratulálok. Neked csak a magyarítás kell öcsém akárcsak a többi keselyűnek.Tisztelet a kivételnek.

De ami engem meghökkentett: Miből gondoljátok, hogy bárki csak úgy odaadja nektek az ID-jét? Azt megértem aki nem ér rá a játékra de nehogy azt higgyétek, hogy közületek MINDENKI fog kapni ID-t. Ja, és könyörgöm el ne kezdjetek körlevélben kunyerálni mert meg lesztek mondva adminbácsinak. Sok retardált aki nem jutott be az első körbe automatikusan bejut a másodikba. Mit sírtok? Ja, hogy Ti most akartok "tesztelni" értem. Szopacs.
Deepidea
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2009. aug. 24., hétf. 19:22

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Deepidea »

Szerintem nem a szitkozódás erre a problémára a megoldás, de azért köszönjük Eisenberg75! :)
Eisenberg75

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Eisenberg75 »

Deepidea írta:Szerintem nem a szitkozódás erre a problémára a megoldás, de azért köszönjük Eisenberg75! :)
Ha Te ebből csak szitkozódást szűrtél le akkor gratulálok.

Mellesleg a problémának nincs megoldása de cserébe részt vehetünk a következő körben.

Sem Te sem a másik okos nem fogta fel mire akartam rávilágítani. Igazából Titeket nem is érint. De ha ennyire érthetetlen nem koptatom a számat.

lenssver: Te meg menjél akkor játszani ne itt pattogjál. A helyesírás nem megy a kunyerálás/ingyenélés igen mert hibákat nem jelentünk be, minek az?
Deepidea
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2009. aug. 24., hétf. 19:22

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Deepidea »

Azt értettük, hogy mire akarsz rávilágítani csak azt nem miért ilyen stílusban. Mellesleg nem mindenki lesz egész nyáron időmilliomos.
Eisenberg75

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Eisenberg75 »

Jaaaj nem is azzal van a baj. Én sem vagyok az, nem az a gond. Aki át akarja adni az ID-jét mert nincs ideje tesztelni az adja, nincs vele gondom de páran itt kunyerálnak, és szerintem ez csak rosszabb lesz. Ráadásul nem is tesztelnek. Én olyannak adnám az ID-m ha nem lenne időm vagy valami, aki tesztel is.
sün

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: sün »

honnan veszed hogy nem tesztelnénk?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Vicces, beismerik hogy a mail elment, de azért nem náluk van a hiba, holott máshová megérkezett, sőt, bevallják azt is, hogy a spam szűrő miatt akadt fenn, de akkor sem náluk van a hiba! :D A spam szűrő mégis hol van, a Marinéni közbünső gépén, ahol minden citromailes levél átfut? :D
Nem baj, Ákos szépen küldd majd egy hibaüzenetet, ami leírja, amit mi is, és ők is tudunk, csak azt nem értem miért fog ez segíteni...
Eisenberg75

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Eisenberg75 »

"És most magadra gondoltál nem??"

Te most miről beszélsz?

"honnan veszed hogy nem tesztelnénk?"

Mondtam, hogy tisztelet a kivételnek, de lenssver biztos, hogy nem tesztel mert egyrészt nem tud helyesen írni másrészt
a saját elmondása szerint Ő "játszik".

Mondom, hogy ez nem mindenkinek szól...
Vendég

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

sün írta:honnan veszed hogy nem tesztelnénk?

Onnan veszi gondolom hogy egy hete nem kaptuk meg a levelet. Még egy hét és vége az első tesztelésnek, ha így halad a dolog nem fogjuk megkapni a levelet.
Kósza79

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Kósza79 »

Sziasztok!

Nem értem miért kell itt kunyerálni.Meg lett mondva hogy a következő körbe bejutunk.Nem hiszem el hogy azt a kis időt nem lehet kivárni.Majd lesz rá lehetőség hogy teszteljünk.
Avatar
T-rex(tirex)
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013. júl. 13., szomb. 10:17
Tartózkodási hely: Őskor :DD

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: T-rex(tirex) »

És a következő körben uj emailra küldik nekünk?
Azt nem tudod?
Vendég

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Biztos hogy újra fogják küldeni.
Eisenberg75

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Eisenberg75 »

Ákos valami olyasmit mondott, hogy aki kimarad az első körből önhibáján kívül az bekerül a második körbe, tehát igen valszeg újra lesz küldve. Ugyanarra a címre xDDD
Avatar
T-rex(tirex)
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013. júl. 13., szomb. 10:17
Tartózkodási hely: Őskor :DD

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: T-rex(tirex) »

Eisenberg75 írta:Ákos valami olyasmit mondott, hogy aki kimarad az első körből önhibáján kívül az bekerül a második körbe, tehát igen valszeg újra lesz küldve. Ugyanarra a címre xDDD
Akkor szerintem arra is várhatunk xDDD
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Sziasztok!

Egy ismerősömet megkérdeztem, hogy ő teszteli-e a játékot, és mivel most nincs olyan gépe amivel futtatni tudná a Skyrim-et felajánlotta a lehetőséget nekem.
De azt állítja hogy a neki küldött levél nem tartalmazta a letöltés linkjét, csak az ID számot.
Most akkor hogy van ez, vagy mint van ez? :?:
Eisenberg75

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Eisenberg75 »

Az nem link lesz szerintem hanem egy csatolt fájl, ami kb 110MB. Nézd meg azt a levelet Te is.
tubusz
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 5:14

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: tubusz »

Az egy link, nem csatolt fájl.
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Valaki küldje már el nekem ezt a linket legyen olyan szíves!
Az ID már megvan.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Zagloba írta:Valaki küldje már el nekem ezt a linket legyen olyan szíves!
Az ID már megvan.
Bent van a küldött levélben. Mondd meg neki, hogy használja az egérgörgőt, és huzogassa lefelé, ott lesz az.
seiko13
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. aug. 2., pén. 8:55

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: seiko13 »

lassan ideje lenne már új email címeket megadni a régi helyet nem? ha tényleg tesztelhetünk mi is, akik kimaradtak
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Vik »

Zagloba írta:Valaki küldje már el nekem ezt a linket legyen olyan szíves!
Az ID már megvan.
Ugye tudjátok, hogy a magyarítás teszt változatát nem szabad terjeszteni?
Avatar
Zagloba
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2012. máj. 22., kedd 0:58

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Zagloba »

Persze csak egy olyan ember aki megkapta a levelet, és nem tudta volna tesztelni azt írta nekem hogy a letöltési link nem volt a levélben csak az ID.
Szívesen átadta volna nekem a tesztelés lehetőségét, de a linket nem tudta átküldeni. :(
Elnézést kérek mert a a citromail hibája ellenére minden követ megmozgatok hogy mégis tudjak tesztelni. :twisted:
Avatar
Joey
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. aug. 2., pén. 14:11

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Joey »

Zagloba írta:Persze csak egy olyan ember aki megkapta a levelet, és nem tudta volna tesztelni azt írta nekem hogy a letöltési link nem volt a levélben csak az ID.
Szívesen átadta volna nekem a tesztelés lehetőségét, de a linket nem tudta átküldeni. :(
Elnézést kérek mert a a citromail hibája ellenére minden követ megmozgatok hogy mégis tudjak tesztelni. :twisted:
Nincs külön link az üzenetben, a letöltés szöveghez rakva :
- A telepítőt erre a (linkre kattintva) tudod letölteni.- A általam zárójelbe rakott szövegrészre kell kattintani és úgy tölti le a magyarosítást.

U.i.: Te az a Zagloba vagy aki a TWO-n is fent van?
Válasz küldése