Tájékoztató levelek

A The Elder Scrolls V: Skyrim magyarításának fóruma; az ehhez tartozó kérdésekkel kapcsolatban írj ide.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Jó, legközelebb ráállítjuk Ákost a problémára, hogy oldja meg kb. 10-20 ember gondját, a többi több száz felhasználó meg nem tudja bejelenteni a hibákat. Mondjuk utána lesz 10-20 tesztelő, aki ugyan kapott mail-t, de szintén nem tudja majd bejelenteni a hibákat... nagy ötlet lenne, ugye?
Keressetek vissza mit írt Ákos. Ha nem tudtok magyarul játszani, legalább olvassatok vissza, és nézzétek mi a gond, és mit írtak róla itt ezen a pár oldalon...
tubusz
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 5:14

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: tubusz »

Ettől a pár szolgáltatótól 10-20 ember lenne akik nem kaptak levelet?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

tubusz írta:Ettől a pár szolgáltatótól 10-20 ember lenne akik nem kaptak levelet?
Nem tudom, de ennyinél többen nem hiszem hogy írtak ide. HA már ráérsz, számold meg, csak 7 oldal :D
Az biztos, hogy sokszor ennyi embernek működik.
Gondolom majd Vik vagy Ákos, netán Brenda ír egy hírt, valami összefoglalót. Vagy nem :D
tubusz
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 5:14

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: tubusz »

HA nem tudod, akkor miért példálózol vele?
Úgy néz ki, Te is annyira ráérsz így vasárnap délelőtt mint mondjuk én, ha csupán ennyi emberről van szó, bátran küld ki nekik az azonosítójukat, és probléma megoldva.
Ennyi idő alatt már 20x meglett volna.
Vagy Te nem a fordító csapat tagja vagy?

De mindegy, várunk és kész, mondtam, nincs ebből gond.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

tubusz írta:HA nem tudod, akkor miért példálózol vele?
Úgy néz ki, Te is annyira ráérsz így vasárnap délelőtt mint mondjuk én, ha csupán ennyi emberről van szó, bátran küld ki nekik az azonosítójukat, és probléma megoldva.
Ennyi idő alatt már 20x meglett volna.
Vagy Te nem a fordító csapat tagja vagy?

De mindegy, várunk és kész, mondtam, nincs ebből gond.
Ákos elutazott, nem számolt a hülye szolgáltatókkal, rajta kívül más meg nem képes rá.
Amiről nem írtak, mert pl. egy hírben akarnak róluk infót mondani, arról nem írok. Hidd el, kicsit több ember kapott mail-t, mint aki nem. Nézd csak meg a hibabejelentőt, vagy a fórum többi részét...
Avatar
Dreko
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2013. márc. 25., hétf. 17:12

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Dreko »

A magyarítás tesztelésének első köre dátumban meghatározva (ha meg lehet) meddig tart?
tubusz
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 5:14

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: tubusz »

Mikorra is várható akkor a levél?
Mikor is kezdődött, szerda este?
4-5 nap, ameddig visszatartják?
Vendég

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

tubusz írta:Mikorra is várható akkor a levél?
Mikor is kezdődött, szerda este?
4-5 nap, ameddig visszatartják?
Hát ha igaz a 4-5 nap,és tényleg "csak" addig tartják vissza, akkor mostantól egészen holnap estig jöhet a levél. Reméljük a legjobbakat.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Vagy négy öt munkanap. Szeretnek munkanapban gondolkodni.
Vendég

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Akkor viszont kitolódik egészen kedd estig.
tubusz
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 5:14

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: tubusz »

Csak nem, minek kéne a visszatartott levélnek 4-5 munkanap?
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

tubusz írta:Csak nem, minek kéne a visszatartott levélnek 4-5 munkanap?
Hát időbe telik elolvasni...
Nem tudom, de amilyen amatőr baromságokat csináltak, szerintem már az csoda lesz, ha megérkezik épségben...
Vendég

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

én Gmailos vagyok, p kezdőbetüs és nem kaptam levelet. és a várakozási sorban sem vagyok. Kifelejtettek? :( gondolom buktam akkor a tesztet.
tubusz
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 5:14

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: tubusz »

Nem lehet, hogy rosszul írtad be a címet?
Vendég

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

szerintem tuti, hogy nem :O mindenhol ugyanezt az e-mailt használom.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Vendég írta:szerintem tuti, hogy nem :O mindenhol ugyanezt az e-mailt használom.
Spam-be sem ment? Az ellenőrző lehet csak a citromailt nézi?
Nem lehet, hogy a tűzfal/vírusírtó megfogta a levelező programot? Nekem is ki kell kapcsolnom a védelmet, ha email-ezni akarok...
Sarkadi

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Sarkadi »

Sziasztok!

Azzal a gonddal fordulok hozzátok, hogy véletlenül töröltem az általatok küldött e-mailt, így nem tudtam telepíteni a magyarítást! Amennyiben megoldható, az alábbi e-mail címre : sarkadi.d1@gmail.com, megköszönném, ha újat tudnátok küldeni, és akkor bele is kezdenék a tesztelésbe. Köszönöm!
Vendég

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

spamba se ment :( pstomi@gmail.com el tudnátok ide küldeni?
tubusz
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 5:14

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: tubusz »

Ne is kérjed.....
Deepidea
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2009. aug. 24., hétf. 19:22

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Deepidea »

Írtam egy e-mailt múlt héten a Citromail-nek és a válasz most érkezett:

Kedves Felhasználó!

A levelek kiküldésekor biztosan listázva volt a küldő fél IP-címe. Más kérdés, hogy az oldal IP-címe megegyezik-e a levelek küldésére használt IP-címmel.
Kérem, hogy jelezze az oldal felé a következőket:
Kérem, hogy ne a felhasználókkal jelezze felénk a levélküldés során felmerült problémát. Javaslom, hogy vegye fel velünk a kapcsolatot és küldje el a Mailer-Daemon által küldött hibaüzenetet.
Amennyiben további kérdése van ellenőrizze, hogy nincs e válasz a kérdésére a GY.I.K. oldalon. Továbbra is várjuk e-mailen történő megkeresését citromail@sanomamedia.hu címen, ahol munkatársaink hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között készséggel állnak a rendelkezésére. Kérem, segítse munkánkat azzal, hogy tájékoztat minket arról, hogy sikerült-e megoldani a problémát. Köszönjük!

További kellemes levelezést kívánunk!

Tisztelettel:
Citromail.hu Ügyfélszolgálat
lenssver

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: lenssver »

Nekem ugyanezt írták szóról szóra.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

lenssver írta:Nekem ugyanezt írták szóról szóra.
Írjátok meg nekik, hogy az ,,oldal'', azaz Ákos kb. hetek óta vár rájuk, most nem ér rá de lehettek volna gyorsabbak is, nem írt volna ennyi citromailés :)
Legalábbis én v.mi ilyesmit írnék. Más kérdés, hogy a robot nem ír ügyfélszolgálatra, ebből leeshetett volna nekik is v.mi. Jó, inkább ne írjátok meg, mert én leszek miatta a roszfiu.
tubusz
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 5:14

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: tubusz »

Ez esetben egyébként valóban igaza van a Citromail ügyfélszolgálatának!
Miért mi játsszuk a postást a két fél között?
Vendég

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Talán azért, mert Ákos elutazott és ráadásul nekünk is kell.
tubusz
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 5:14

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: tubusz »

És senki más nincs, aki tudná, miről van szó?
A probléma meg nem köztem, és másvalaki között van, hanem a küldő fél és a szolgáltató között.
Mi, a felhasználók szóltunk mindkét félnek, akik között létrejött ez a probléma.
Az, ha ők egymásra mutogatnak, nem az mi problémánk.
Vagyis igen, mert a levét mi isszuk meg, történetesen azok, akik nem tehetnek a dologról.
Ráadásul nem is mi vagyunk azok, akik ezt a dolgot így vagy úgy, de meg tudnánk oldani.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Vik »

Vendég írta:szerintem tuti, hogy nem :O mindenhol ugyanezt az e-mailt használom.
Én is azt hittem. Aztán csodálkozva láttam a Guild Wars 2 béta tesztnél, hogy tényleg elírtam az e-mail címemet. Szerencsére akkor még lehetett rajta változtatni.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Vik »

TGWH írta:
lenssver írta:Nekem ugyanezt írták szóról szóra.
Írjátok meg nekik, hogy az ,,oldal'', azaz Ákos kb. hetek óta vár rájuk, most nem ér rá de lehettek volna gyorsabbak is, nem írt volna ennyi citromailés :)
Legalábbis én v.mi ilyesmit írnék. Más kérdés, hogy a robot nem ír ügyfélszolgálatra, ebből leeshetett volna nekik is v.mi. Jó, inkább ne írjátok meg, mert én leszek miatta a roszfiu.
Tényleg ne írják meg nekik ezt, mert Ákos nem vár rájuk hetek óta. Inkább azt írják meg, hogy ne tartsák vissza azt a kéretlen levelet, ami nem az.
tubusz
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 5:14

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: tubusz »

Ezt én már megírtam, kértem, hogy tegyék elérhetővé végre azt a levelet.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Vik »

tubusz írta:És senki más nincs, aki tudná, miről van szó?
A probléma meg nem köztem, és másvalaki között van, hanem a küldő fél és a szolgáltató között.
Mi, a felhasználók szóltunk mindkét félnek, akik között létrejött ez a probléma.
Az, ha ők egymásra mutogatnak, nem az mi problémánk.
Vagyis igen, mert a levét mi isszuk meg, történetesen azok, akik nem tehetnek a dologról.
Ráadásul nem is mi vagyunk azok, akik ezt a dolgot így vagy úgy, de meg tudnánk oldani.
Ezt a dolgot (bizonyos levelek visszatartása) egyedül a Citromail rendszergazdája tudná megoldani. Nekünk semmi közünk hozzájuk. Hiába mondják, hogy vegyük fel velük a kapcsolatot, mivel Ákos nincs net közelben, erre most nem kerülhet sor. Az, hogy a morrohun@gmail.com cím szerepel valamelyik SPAM küldő adatbázisban, szerintem nem ok arra, hogy napokig visszatartsák a leveleket. De ők így intézik.
Vendég

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Én úgy vettem ki Ákos szavaiból, hogy csak ő tudná megcsinálni, de nem volt ideje az elutazása előtt. Ami meg az emailek ügyfélszolgálatát illeti, 100% hogy nem fognak vele semmit se csinálni, mert nem érdekli őket (ez abból is látszik, hogy mindenkinek ugyanazt az előre elkészített levelet küldték ki, már ha kiküldtek valamit, pl. nekem a vipmail még egy sablon levelet se volt hajlandó). Kénytelenek vagyunk várni, mást nem tehetünk. Elvileg másfél hét múlva vége az 1. tesztnek, a 2.-ra meg már meg lesz oldva a gond remélem :)
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Nem.
Ákos elküldte. Ákos gépe visszajelzett, hogy elment a mail, és meg is jött. Legalábbis én így emlékszem. De az holtbiztos, hogy ott vannak a levelek, csak a citromail nem képes őket kiküldeni!
Innentől, főleg hogy nincs Ákos, oldja meg a citromail, el nem hiszem, hogy ha a feladó: Morrohun, akkor nem lehet beazonosítani, hogy van 20 ilyen levelünk, 15-en kérték hogy küldjük ki ettől a feladótól...
Nekik kell kiküldeni.
Eisenberg75

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Eisenberg75 »

Nyugi van szvsz keddtől tesztelhetünk.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Eisenberg75 írta:Nyugi van szvsz keddtől tesztelhetünk.
Lehet, de ettől még rá kell lépni a farkukra, mert minden szolgáltató sz@rik rád, egészen addig, amíg meg nem lebegteted, hogy átmész máshoz. Legtöbb esetben hirtelen kapsz az x éves hűségedért egy nagyon jó ajánlatot... ha meg nem, akkor úgyis jobban jársz az új szolgáltatóval. Jó, ez nem olyan fontos, mint pl. tv-telefon szolgáltató, de ugyan úgy oda lehet lépni nekik, hadd érezzék a szeretetet :D
Eisenberg75

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Eisenberg75 »

Lépjenek felőlem bár Én személyes megkeresést javaslom inkább ha már tettekről beszélünk. Átmész másik szolgáltatóhoz oh van még pár ezer kliensük szerintem :) Viszont itt hisztizni elég értelmetlen. Én hasznosabb dolgokkal töltöm az időt: Pl ma felb*sztam az agyam azon, hogy XCOM-ban beragadt az egyik egységem, és nem tudok se esc-et nyomni se semmi mást, de azért a zene megy, a játék úgyszintén de sem Őt sem a többieket nem tudom mozgatni. Úgyhogy most dühöngök. Bár szedhetnék hangyát is vagy szemetet.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Jó, én meg fordítom a térképet...
Mások meg hisztiznek a levél miatt, mindenkinek más a hobbija. Pont azért írtuk, hogy írjanak rájuk, mert 1, nekik kell az a mail és 2, úgyis ráérnek...
tubusz
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 5:14

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: tubusz »

Én ráértem, meg kellett is a magyarítás, más meg semmit se csinált, úgyhogy megoldottam okosba a dolgot.
Úgyhogy mindenkinek tovább türelmes várakozást, kitartás, majd csak megérkezik az a levél....
Természetesen fogom jelenteni a hibákat is.
lenssver

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: lenssver »

Na új hír van Ez az e-mail nincs a várakozási sorban. :D csak levelet nem kaptam:D
Putiteng
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. júl. 24., szer. 15:48

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Putiteng »

TGWH írta:Jó, én meg fordítom a térképet...
Mások meg hisztiznek a levél miatt, mindenkinek más a hobbija. Pont azért írtuk, hogy írjanak rájuk, mert 1, nekik kell az a mail és 2, úgyis ráérnek...
Én megértettem először is, hogy nem tudsz/akarsz segíteni. Szóval ezt a flegma vagyok, leszarlak titeket, mert tesztelni akartok, de ezért még elmondom, hogy mekkora szarok vagytok, mert nem tudtok semmit sem tenni az ügyben hozzáállást hanyagold légy oly kedves.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: TGWH »

lenssver írta:Na új hír van Ez az e-mail nincs a várakozási sorban. :D csak levelet nem kaptam:D
Őőő... ez csak annyit jelent, hogy a morrohun szerver elküldte, és kész... innentől még át kell menni a citromail random spam szűrőn, ami mint látjuk, eléggé vicces tud lenni :D

Putiteng, őőő nem...
Az igazság az, hogy vannak akik két hsz-t nem bírnak visszaolvasni, folyton rosz témába írnak, nem ismerik a netikettet, akik azonnal és most és rögtön választ akarnak kapni, nulla melóval. Akik azt hiszik, hogy nekik mindig igazuk van, és olyan szöveggel küldik el azokat, akik meg merik említeni, hogy valamit rosszul csinálnak, hogy ,,perszenekemvanigazamneköcsögösködjmár''.
Vendég

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Az enyém sincs már a várakozási sorban, ennek nem tudom hogy örüljek-e. :D Mindenesetre nem értem miért kell támadni az embereket, ez a citromail/indmail stb. hibája nem a morrohun csapaté. Ha ők jelenleg ezzel nem tudnak mit csinálni, akkor nem tudnak. Örüljünk inkább hogy le lett fordítva és a közeljövőben játszhatunk vele.
tubusz
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 5:14

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: tubusz »

Az enyém is kikerült onnan, de még nem jött semmi ezzel kapcsolatban.
Emberke
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013. júl. 24., szer. 23:29

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Emberke »

Sziasztok, a Citromail küldött egy ilyen üzenetet:

Kedves Felhasználó!

A levele eljutott hozzánk. Válaszoltunk. Javaslom, hogy a küldő felet utasítsa, hogy lépjen kapcsolatba velünk. Nem a címzettek feladata a küldés akadályának elhárítása. JAvasolja neki, hogy lépjen kapcsolatba velünk és küldje el részünkre a Mailer-Daemon által küldött hibaüzenetet.
sitt
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009. jún. 18., csüt. 12:33

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: sitt »

tubusz írta:Az enyém is kikerült onnan, de még nem jött semmi ezzel kapcsolatban.
Csatlakozok én is....
Emberke
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013. júl. 24., szer. 23:29

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Emberke »

meg1-et kaptam :D


Kedves Felhasználó!

Azt a levelet biztosan nem. Amennyiben a küldő fél kapcsolatba lép az internetszolgáltatójával és rendezik a listás kérdést, akkor az ismételt elküldéssel meg kaphatja a levelet. Kihangsúlyoznám, hogy nem a citromail-es felhasználók fiókjaiban keletkezett a hiba.
lenssver

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: lenssver »

Hát akkor erős a gyanúm hogy mi nem nagyon fogunk tesztelni semmit,jó hogy erre vártam már mióta :(
Brythe

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Brythe »

Emberke írta:meg1-et kaptam :D


Kedves Felhasználó!

Azt a levelet biztosan nem. Amennyiben a küldő fél kapcsolatba lép az internetszolgáltatójával és rendezik a listás kérdést, akkor az ismételt elküldéssel meg kaphatja a levelet. Kihangsúlyoznám, hogy nem a citromail-es felhasználók fiókjaiban keletkezett a hiba.
Tényleg nem. Hát röhej a citromail, ezek alapján, amit itt olvastam. Mindenki hibás, csak ők nem. Régen sem szerettem ezt a szolgáltatót, bár volt ott fiókom, de ezek után nem lesz több, az biztos :D
Avatar
T-rex(tirex)
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2013. júl. 13., szomb. 10:17
Tartózkodási hely: Őskor :DD

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: T-rex(tirex) »

Nekem ezt küldték xDD

Kedves Felhasználó!

A levelek kiküldésekor biztosan listázva volt a küldő fél IP-címe. Más kérdés, hogy az oldal IP-címe megegyezik-e a levelek küldésére használt IP-címmel.
tubusz
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 5:14

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: tubusz »

Ezt a levelet az életben nem fogjuk megkapni!
Legalábbis így nem.
Engem ugyan már nem érint a dolog, (már jelentettem 10 hibát) de azért ez még így is elképesztően bosszantó.
Szóval akkor úgy néz ki, ha a MorroHun nem lép ezzel kapcsolatban, a Citromail (és több, mint valószínű a többi szolgáltató sem) nem fogja "átengedni" nekünk a levelet....
Most az, hogy ki a "hibás" felejtsük el, ha a Citromailnek ez kellene a továbbhaladáshoz, nem lenne célszerű lépni az ügyben valamit?
Ettől függetlenül én is várnám a saját levelemet a kóddal, azzal is akarok jelenteni legalább ennyi másik hibát. ;)
Brythe

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: Brythe »

A Morrohun elküldte a leveleket, arról meg nem ők tehetnek, hogy pár íróasztalnál esetleg hülyék ülnek. :D Amúgy meg a Morrohun nem egy multinacionális cég, hanem pár ember összeverődése, nehogy már egy két éves bírósági eljárással kelljen elintézniük, hogy kimenjen 15 levél. :D (A Telenorral jártam úgy, akkor még Pannon volt, hogy panaszlevelet írtam az egyik szolgáltatásuk miatt, mert nem azt kaptam, amit ígértek (messze nem azt), és odáig fajult a levelezésünk, hogy végül én lettem a vádlott.) :D :D
tubusz
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. júl. 25., csüt. 5:14

Re: Tájékoztató levelek

Hozzászólás Szerző: tubusz »

Ettől függetlenül egy levelet meg lehetne ejteni a témában, semmibe sem kerül, mert ha egyik fél se enged, azt a felhasználók szívják meg.
Mi hiába is írunk, láthatod, így nem oldódik meg.
Vagy akkor ez egy megoldhatatlan dolog lesz?
Vagy esetleg szívesen várjuk a megoldás kulcsát.
Válasz küldése