Kérdések a magyarításról

A The Elder Scrolls V: Skyrim magyarításának fóruma; az ehhez tartozó kérdésekkel kapcsolatban írj ide.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: TGWH »

lendvai96 írta:Sziasztok

Jelentkeztem a magyarítás tesztelésére de nem kaptam még mindig meg az e-mail-t pedig a e-mail fiókomat kiüritettem, biztosan helyesen írtam be az e-mail címemet , bár mostmár nem hiszem , hogy sokat érnék ha megkapnám most a magyarítást mert nemsoká úgyis véget ér a tesztelés , viszont annak nagyon örülnék ha legalább arra választ kapnék, hogy miért nem kaptam meg az én hibámból vagy a levelezőrendszer hibályából vagy valami más okból??

Válaszukat előre is köszönöm !!

E-mail címem : lendvai.peter96@citromail.hu
A válasz a Tájékoztató levelek című témában található.
Ruga

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Ruga »

Nem teljesen ide tartozó, de mivel a magyarítás felrakását követően találkoztam vele először nézzétek el nekem, hogy itt teszem fel a kérdést.
Hol tudom visszaállítani a játékon belüli menüt és irányítást az eredeti nem mod-olt verzióra? Mit kellene kikapcsolnom? Ez az új verzió egér/bill kombinációhoz biztosan jó de én inkább hátradőlve kontrollerrel szeretek játszani és ahhoz a régi alap jobban passzolt.
Korábban csak egy alap warezióm volt de azzal keveset játszottam.
Azóta megvettem a lgendary-t és azt már a magyarítással kezdtem el.
Igazából az egészet játszani csak most kezdtem.
Ezért lehet láma a kérdés.. :)
Köszi a választ!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Vik »

lendvai96 írta:Sziasztok

Jelentkeztem a magyarítás tesztelésére de nem kaptam még mindig meg az e-mail-t pedig a e-mail fiókomat kiüritettem, biztosan helyesen írtam be az e-mail címemet , bár mostmár nem hiszem , hogy sokat érnék ha megkapnám most a magyarítást mert nemsoká úgyis véget ér a tesztelés , viszont annak nagyon örülnék ha legalább arra választ kapnék, hogy miért nem kaptam meg az én hibámból vagy a levelezőrendszer hibályából vagy valami más okból??

Válaszukat előre is köszönöm !!

E-mail címem : lendvai.peter96@citromail.hu
A Citromail megszívatta a jelentkezőket, mert nem küldte el nekik a levelet, amit kértek.
http://www.morrohun.hu/forum/viewtopic.php?f=30&t=627
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Ruga írta:Nem teljesen ide tartozó, de mivel a magyarítás felrakását követően találkoztam vele először nézzétek el nekem, hogy itt teszem fel a kérdést.
Hol tudom visszaállítani a játékon belüli menüt és irányítást az eredeti nem mod-olt verzióra? Mit kellene kikapcsolnom? Ez az új verzió egér/bill kombinációhoz biztosan jó de én inkább hátradőlve kontrollerrel szeretek játszani és ahhoz a régi alap jobban passzolt.
Korábban csak egy alap warezióm volt de azzal keveset játszottam.
Azóta megvettem a lgendary-t és azt már a magyarítással kezdtem el.
Igazából az egészet játszani csak most kezdtem.
Ezért lehet láma a kérdés.. :)
Köszi a választ!
SkyrimLauncher.exe -> Data Files -> SkyUI mod-ot kapcsold ki. Elvileg. De fel sem kellett volna akkor telepítened, amikor a magyarítást telepítetted. Az a legtisztább, ha újrarakod. Már ha lehet, most nem emlékszem pontosan, hogy választható-e a SkyUI, de úgy tudom választható.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Vik »

Ruga írta:Nem teljesen ide tartozó, de mivel a magyarítás felrakását követően találkoztam vele először nézzétek el nekem, hogy itt teszem fel a kérdést.
Hol tudom visszaállítani a játékon belüli menüt és irányítást az eredeti nem mod-olt verzióra? Mit kellene kikapcsolnom? Ez az új verzió egér/bill kombinációhoz biztosan jó de én inkább hátradőlve kontrollerrel szeretek játszani és ahhoz a régi alap jobban passzolt.
Korábban csak egy alap warezióm volt de azzal keveset játszottam.
Azóta megvettem a lgendary-t és azt már a magyarítással kezdtem el.
Igazából az egészet játszani csak most kezdtem.
Ezért lehet láma a kérdés.. :)
Köszi a választ!
Ha ezzel a SkyUI-ra célzol, akkor azt úgy tudod kikapcsolni, hogy törlöd a Skyrim\Data mappából a hozzá tartozó dolgokat.
Vendég

:))))

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Mikor vagy honnan tudom letölteni a Skyrim-nek a magyaritását????? HELP
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: :))))

Hozzászólás Szerző: TGWH »

Vendég írta:Mikor vagy honnan tudom letölteni a Skyrim-nek a magyaritását????? HELP
Nem idevaló kérdés. Olvasd el a többi témát, innen valószínűleg törölve lesz ez a két hsz!
Avatar
jondon
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2012. jan. 9., hétf. 14:11

Re: :))))

Hozzászólás Szerző: jondon »

Vendég írta:Mikor vagy honnan tudom letölteni a Skyrim-nek a magyaritását????? HELP
Jobban örültem volna, ha ezt a kérdést nem itt teszed fel, de válaszolok rá:
amennyiben nem jelentkeztél a bétatesztre, akkor egyelőre sehonnan.

Jondon
warg8

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: warg8 »

Steam-en most akciós az összes Elder Scrolls játék, köztük a Skyrim legendary edition is. :-D
Vendég

:)))

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Hoygan kell jelentkezni a béta tesztre??? szeretnék én is jelentkezni!
Avatar
jondon
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2012. jan. 9., hétf. 14:11

Re: :)))

Hozzászólás Szerző: jondon »

Vendég írta:Hoygan kell jelentkezni a béta tesztre??? szeretnék én is jelentkezni!
Ezt megint nem ide kellett volna írni....
Legyetek szívesek figyeljetek már, hogy mi a topic címe, és oda írjatok, ahová illik! Köszi!
Ennek ellenére válaszolok: erről sajnos már lekéstél.

Üdv:
Jondon
???

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: ??? »

DLC-k mikor lesznek magyarosítva???
Rixi

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Rixi »

Üdv!
Érdeklődni szeretnék hogy már látom hogy 100%-os a magyarítás, mikor válik elérhetővé?
Válaszotokat előre is köszönöm, Rixi.
asdasd

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: asdasd »

Kurvajó, hogy már ezt írja:
Ez az e-mail nincs a várakozási sorban.

Vicc az egész.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: TGWH »

asdasd írta:Kurvajó, hogy már ezt írja:
Ez az e-mail nincs a várakozási sorban.

Vicc az egész.
Olvasd el a megfelelő témát, akkor majd talán megérted. Lásd Tájékoztató levelek.

DLC-k majd valamikor le lesznek fordítva, az alapjáték magyarítása meg majd valamikor elérhető lesz.

Azt hiszem elég pontos voltam.
Rudiboy

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Rudiboy »

Üdv
Te jó ég mire lesz ez kész!!!???!!!!
rengeteg munka van még hátra
carni
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. júl. 27., szomb. 18:52

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: carni »

Hol lehet jelentkezni a magyarosításokhoz ?
donatell
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. aug. 5., hétf. 18:32

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: donatell »

Mikor lehet letölteni a magyarítást?
Ruga

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Ruga »

TGWH írta:
Ruga írta:Nem teljesen ide tartozó, de mivel a magyarítás felrakását követően találkoztam vele először nézzétek el nekem, hogy itt teszem fel a kérdést.
Hol tudom visszaállítani a játékon belüli menüt és irányítást az eredeti nem mod-olt verzióra? Mit kellene kikapcsolnom? Ez az új verzió egér/bill kombinációhoz biztosan jó de én inkább hátradőlve kontrollerrel szeretek játszani és ahhoz a régi alap jobban passzolt.
Korábban csak egy alap warezióm volt de azzal keveset játszottam.
Azóta megvettem a lgendary-t és azt már a magyarítással kezdtem el.
Igazából az egészet játszani csak most kezdtem.
Ezért lehet láma a kérdés.. :)
Köszi a választ!
SkyrimLauncher.exe -> Data Files -> SkyUI mod-ot kapcsold ki. Elvileg. De fel sem kellett volna akkor telepítened, amikor a magyarítást telepítetted. Az a legtisztább, ha újrarakod. Már ha lehet, most nem emlékszem pontosan, hogy választható-e a SkyUI, de úgy tudom választható.
Ruga

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Ruga »

Vik írta:
Ruga írta:Nem teljesen ide tartozó, de mivel a magyarítás felrakását követően találkoztam vele először nézzétek el nekem, hogy itt teszem fel a kérdést.
Hol tudom visszaállítani a játékon belüli menüt és irányítást az eredeti nem mod-olt verzióra? Mit kellene kikapcsolnom? Ez az új verzió egér/bill kombinációhoz biztosan jó de én inkább hátradőlve kontrollerrel szeretek játszani és ahhoz a régi alap jobban passzolt.
Korábban csak egy alap warezióm volt de azzal keveset játszottam.
Azóta megvettem a lgendary-t és azt már a magyarítással kezdtem el.
Igazából az egészet játszani csak most kezdtem.
Ezért lehet láma a kérdés.. :)
Köszi a választ!
Ha ezzel a SkyUI-ra célzol, akkor azt úgy tudod kikapcsolni, hogy törlöd a Skyrim\Data mappából a hozzá tartozó dolgokat.

Köszi a válaszokat! Kiszedtem a data files-ok közül, így most az eredeti van.
dusty27

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: dusty27 »

Üdv érdeklődnék mikor lehet letölteni a magyarítást ?
Eisenberg75

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Eisenberg75 »

Gyerekek, fejezzétek már be mert ez már komolyan több a sok(k)nál!

1. A MAGYARÍTÁST MÉG TESZTELIK, ÉS MÉG CSAK AZ ELSŐ KÖRNÉL JÁRUNK. LESZ EGY MÁSODIK SŐT EL IS HÚZÓDHAT, MERT AHOGY HALLOM ELÉG SOK HIBA VAN BENNE, DE JAVÍTSATOK KI HA TÉVEDEK.

2. NEM TUDJA SENKI, MÉG A FORDÍTÓK SEM, HOGY MIKOR LESZ KÉSZ. Valszeg még soká tehát szerintem minimum még egy hónap. Úgyhogy egy hónap múlva kérdezzétek meg ugyanezt.

3. NEM LEHET MÁR JELENTKEZNI A TESZTELÉSRE! Ha jól tudom két hónap volt rá, NEM HISZEM EL, hogy lemaradtatok. Mégis? Hát akkor nincs magyarítás, ez van. A második körbe pedig csak az kerül be aki megérdemli ^^ (beküldött 5db hibát).

Köszöntem a figyelmet. ******!!!
VeNoN

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: VeNoN »

Sziasztok!

Majd egy statisztikát fel tudnátok tenni arról, hogy az összes tesztelő közül hányan küldtek be legalább 5 hibát?
Nem fontos, csak kíváncsi vagyok az arányokra. :D
Boldemort999

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Boldemort999 »

Helló azt szeretném kérdezni hogy Xbox-os játékra is be lehet majd rakni valahogyan a magyarítást? :) Köszönöm a választ, Boldemort999. (Bocs de nem értek én ezekhez :lol: )
Kracs

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Kracs »

Minek vállaltátok el a fordítást ha nem vagytok képesek kiadni időben? Ne vállaljatok többet semmit! Én trehány munkát nem kérek!
Avatar
jondon
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2012. jan. 9., hétf. 14:11

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: jondon »

Kracs írta:Minek vállaltátok el a fordítást ha nem vagytok képesek kiadni időben? Ne vállaljatok többet semmit! Én trehány munkát nem kérek!
Szia!

Mi lett volna az "időben"? Ha jól értem, azért háborogsz, mert sokáig tart. Nos, pont azért nem adtuk ki eddig, mert trehány munkát (ami miatt szintén reklamálsz) mi sem szeretnénk kiadni. Szóval egy kis logikai bukfenc van a mondandódban.
Mindemellett köszönjük, hogy elmondtad a véleményed.

Üdv:
Jondon
Eisenberg75

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Eisenberg75 »

Kracs írta:Minek vállaltátok el a fordítást ha nem vagytok képesek kiadni időben? Ne vállaljatok többet semmit! Én trehány munkát nem kérek!
Nem volt megadva idő soha senki sem mondta, hogy ekkor meg ekkor lesz kész szal erről ennyit.
Miből gondolod, hogy trehány lesz? Arra nem vagy képes, hogy teszteld inkább itt nyafogsz. Gratulálok menjél építs homokvárat a strandon.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Vik »

Boldemort999 írta:Helló azt szeretném kérdezni hogy Xbox-os játékra is be lehet majd rakni valahogyan a magyarítást? :) Köszönöm a választ, Boldemort999. (Bocs de nem értek én ezekhez :lol: )
Igen, Evin fogja elkészíteni.
Greg

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Greg »

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy én a Dragonborn kiegészítőt raktam fel, kompatibilis lesz-e a magyarosítás. Vagy csak az alapjátékhoz lesz használható? Körülbelül egy hónapon belül várható a magyarosítás? Jó tesztelést és már nagyon várom! Előre is köszönöm a választ.
Avatar
jondon
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2012. jan. 9., hétf. 14:11

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: jondon »

Greg írta:Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy én a Dragonborn kiegészítőt raktam fel, kompatibilis lesz-e a magyarosítás. Vagy csak az alapjátékhoz lesz használható? Körülbelül egy hónapon belül várható a magyarosítás? Jó tesztelést és már nagyon várom! Előre is köszönöm a választ.
Szia!

Nekem a Legendary edition van meg, amiben benne van a Dawnguard, Hearthfire, és a Dragonborn kiegészítő. Ezekkel is teljesen jól működik, de értelemszerűen a fordítás csak az alapjátékot magyarítja, a többi angol marad (egyelőre ;)).

Üdv:
Jondon
Greg

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Greg »

Okés köszi. És majd gondolom ezt be kell állítani, hogy ne legyen káosz a feliratokban.. A menüben indítás előtt a data files-on belül gondolom. Már alig várom :D Addig nem akarom elkezdeni amíg nemtok magyarul. Remélem már nem sok idő :D
TruTymoOo

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: TruTymoOo »

Én ezt nem értem.... valahol olvastam azt hogy a "Tesztelés maximum 2 hetet vehet igénybe" nah akkor most hogy is van ez ?
Mi ez hogy eltolodhat 1 hónapig? Honan veszi ezt mindenki? Ti jobban tudjátok mint a fejlesztők vagy mi ?
Egyébként meg elég idegesítő hogy én nem tesztelhetek mert most keltette fel az érdeklődésemet a játék.....
Őszintén szolva még fizetnék is érte hogy letölthessem...(Tisztában vagyok vele hogy még csak béta de annyira mind1 nekem,ilyen nagy jellegű magyarositásnál a hibák természetesek,szerintem nem hal bele senki...)
Avatar
genndy
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. márc. 6., szer. 8:02

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: genndy »

Hülyeséget olvastál, úgy van.
Ilyet a fordítók nem írtak soha sehol. A levélben annyi volt, hogy 'legalább két hét'.
Lajti

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Lajti »

Én úgy emlékszem, hogy a tesztelési időszak valóban két hét, de ugye az ezalatt felgyűlt hibákat mind javítani kell, erre is kell még idő.
Alex

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Alex »

Sziasztok! Lassan itt a suli....Tudom használni a fordítást még a szünetben....Köszi
Tudo

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Tudo »

Alex írta:Sziasztok! Lassan itt a suli....Tudom használni a fordítást még a szünetben....Köszi

Biztos hogy nem fogod!! rengeteg javítani való van és van még egy tesztkör... fel a fejjel Tippelésem szerint Szeptember vége október eleje és kész..
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Vik »

genndy írta:Hülyeséget olvastál, úgy van.
Ilyet a fordítók nem írtak soha sehol. A levélben annyi volt, hogy 'legalább két hét'.
Azt azt jelenti, hogy több is lehet. Főleg azért, mert az elmúlt két hétben nem csak és kizárólag a magyarítás hibáit javítottuk, hanem mással is foglalkoztunk.
Avatar
Alpha
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013. feb. 27., szer. 13:12

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Alpha »

Alex írta:Sziasztok! Lassan itt a suli....Tudom használni a fordítást még a szünetben....Köszi
Csak viszonyításképp:az eddigi 105 hibámból 14-et bíráltak el.
És én csak egy vagyok a sok közül...
dzero666

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: dzero666 »

Ha újra húzom a játékot akkor még működni fog a régi ID ?
Avatar
jondon
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2012. jan. 9., hétf. 14:11

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: jondon »

dzero666 írta:Ha újra húzom a játékot akkor még működni fog a régi ID ?
Ha a magyarításhoz kapott 10 számjegyű ID-re gondolsz, akkor igen.

Jondon
Johto

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Johto »

Sziasztok,köszi a magyarítást,nemrég fejeztem be vele a játékot,egy élmény volt!
az 5 hibát jelentettem,viszont további tesztelésre nem tudok időt szánni.
Big up a csapatnak!
Faa

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Faa »

szotsaki

Mikor jön vissza mert nagyon be lassultak a dolgok
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Vik »

Faa írta:szotsaki

Mikor jön vissza mert nagyon be lassultak a dolgok
Nem tudom, mikor jön vissza. Egyébként milyen dolgok lassultak be? Az 1566 javított, vagy a másik 500-1000 elutasított hiba lekezelése?
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Vik írta:
Faa írta:szotsaki

Mikor jön vissza mert nagyon be lassultak a dolgok
Nem tudom, mikor jön vissza. Egyébként milyen dolgok lassultak be? Az 1566 javított, vagy a másik 500-1000 elutasított hiba lekezelése?
Hoppá, de meleg van. Eddig nem tudatosult bennem, hogy az 1566 mellé még ott van valamennyi elutasított is.
Köszi ;)

Tehát a kisebbik fele már megvan. Király :!:
Faa

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Faa »

Vik írta:
Faa írta:szotsaki

Mikor jön vissza mert nagyon be lassultak a dolgok
Nem tudom, mikor jön vissza. Egyébként milyen dolgok lassultak be? Az 1566 javított, vagy a másik 500-1000 elutasított hiba lekezelése?

Ezt úgy értettem hogy ha vissza jön "egy munkatársatok" akkor az ő munkája nagyban megdobja a javítás tovább haladását többen hamarabb végeztek
Devi

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Devi »

Ez úgy készül mint a luca széke......Hamarabb kijön az 5-dik rész!
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Vik »

Devi írta:Ez úgy készül mint a luca széke......Hamarabb kijön az 5-dik rész!
Figyelembe véve, hogy olyan 4-5 évet kell várni két Elder Scrolls játék között (ebbe most nem számolom bele az Elder Scrolls MMO-t), ennek elég kicsi a valószínűsége.
Ppeter78
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. jún. 11., kedd 19:28

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Ppeter78 »

Devi írta:Ez úgy készül mint a luca széke......Hamarabb kijön az 5-dik rész!
He-he. Ez az 5. rész. :)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Vik »

Ppeter78 írta:
Devi írta:Ez úgy készül mint a luca széke......Hamarabb kijön az 5-dik rész!
He-he. Ez az 5. rész. :)
Jé, tényleg. :)
Hóó

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Hóó »

Üdv
Olyan kérdésem lenne hogy a bejelentett összes hiba 5788 ez mind más hiba vagy pedig van olyan ami sokszor be lett jelentve??
Válasz küldése