Kérdések a magyarításról

A The Elder Scrolls V: Skyrim magyarításának fóruma; az ehhez tartozó kérdésekkel kapcsolatban írj ide.
vikaran

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: vikaran »

Az hogy a magyarítás mely patcheket tartalmazza, csak azt jelenti, hogy arra van megírva, vagy hogy a telepítőbe bele van integrálva?
mateos

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: mateos »

vikaran írta:Az hogy a magyarítás mely patcheket tartalmazza, csak azt jelenti, hogy arra van megírva, vagy hogy a telepítőbe bele van integrálva?
Biztos bele lesz írva a levélbe, hogy mi kell (vagy ajánlott), ahhoz hogy a magyarítás minél kényelmesebben működjön.
TGWH
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2009. máj. 30., szomb. 21:38
Tartózkodási hely: A Nyugat :D
Kapcsolat:

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: TGWH »

vikaran írta:Az hogy a magyarítás mely patcheket tartalmazza, csak azt jelenti, hogy arra van megírva, vagy hogy a telepítőbe bele van integrálva?
Ha konkrétan úgy van írva, hogy tartalmazza, akkor benne van. Ha úgy van írva, hogy mi kell hozzá, akkor nem tartalmazza.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Vik »

szotsaki írta:
Mav írta:Ákos, az Unofficial patch legújabb verzóját fogja tartalmazni a magyarítás?
Nem, valamelyik korábbi verziót (talán az 1.2.2-eset), mert eléggé furcsán oldották meg a többnyelvűség támogatását (gyk. sehogy). Egy jó fél nap/nap lenne megírni hozzá egy olyan programot, ami automatikusan magyarrá teszi.
Plusz utána még pár nap/hét, amíg az új szövegek fordítását is elvégzem.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Vik »

TGWH írta:Freemail erre az egyre jó :D nem dobja vissza...
Volt nekem Freemail fiókom, de olyan gyakran léptem be, hogy megszűnt. Úgy látszik, az nem számított, hogy időnként letöltöttem a leveleimet.
Avatar
lábujjhegyenjáró
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013. márc. 23., szomb. 8:24

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: lábujjhegyenjáró »

Még a tesztelésre jelentkezéskor lett többször leírva, hogy a levélben minden fontos infó benne lesz mi a teendő... Vagyis itt a nyers Skyrim feltelepítve (nincs semmilyen mód, automatikusan a legfrissebb patch steamról) és várom a levelet... :D ha más is kell hozzá bizonyára benne lesz a levélben, és még talán linket is kapunk, hogy mit honnan kell leszedni még a kapott fájlok mellé ha szükséges... ;) (én legalábbis ilyen pozitívan gondolom)
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Vik »

TGWH írta: A Bethesda megjelölt egy dátumot, és kész. Ha két hónappal előbb készenlettek volna, akkor csak elhúzzák. Mi lett volna, ha nincsenek készen? SEMMI! Kiadják a félkész játékot, és majd dlc-kkel meg patch-ekkel pótolják amit nem tudtak betenni.
Az a baj, hogy pontosan ez történt (csak nem pótoltak mindent). Most sajnos nem tudom megmutatni, melyik az a beépülő, amelyik megpróbálja olyan szintre hozni a polgárháborús küldetéssorozatot, amit a Bethesda akart, csak menet közben abbahagyták, de ott vannak a nyomok a játékban.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Vik »

Mav írta:És ez a korábbi unofficial patch együtt tud működni a legújabb hivatalos javítással, vagy abból is valamelyik korábbit használjuk majd?
Annyira azért nem régi, úgyhogy működni fog vele.
Illetve Viktől kérdezem, mert olvastam, hogy használja a Texture Combiner-pakkot; ez kompatibilis lesz a fordítással? Ha előbb teszem a betöltési sorrendbe a magyarítást, gondolom angolra váltanak a cégérék, és egyéb apróságok, ami még nem gáz, de futni fog a játék?
Nem tudod előbb tenni a betöltési sorban, mint a magyarítás, viszont ez a csomag növények, sziklák, épületek/deszkák, meg minden efféle dolog kinézetét javítja, szóval nincsen köze a magyarításhoz. Természetesen futni fog tőle a játék.
Vik
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2008. márc. 25., kedd 19:38
Tartózkodási hely: per pillanat itthon :)

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Vik »

potyka1988 írta:Egy szimpla kérdés akkor elvileg ezzel se lesz tökéletes a játék Unofficial patch 1.3.2.c ?vagy csak apró hibák merülnek fel?
És ha nem akkor csak egy régebbit kell betennem a könyvtárba?
Előre is köszönöm a Választ...
Nyilván nem lesz vele tökéletes a játék. Ha megnézed, mennyi hibát javítanak a nagyobb frissítésekkel, és hányszor kell új verziót kiadni csak azért, mert valamit elrontanak menet közben, akkor látható, hogy még legalább fél év, mire eljutnak a tökéletesség közeli állapothoz.
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Vik írta:
TGWH írta: A Bethesda megjelölt egy dátumot, és kész. Ha két hónappal előbb készenlettek volna, akkor csak elhúzzák. Mi lett volna, ha nincsenek készen? SEMMI! Kiadják a félkész játékot, és majd dlc-kkel meg patch-ekkel pótolják amit nem tudtak betenni.
Az a baj, hogy pontosan ez történt (csak nem pótoltak mindent). Most sajnos nem tudom megmutatni, melyik az a beépülő, amelyik megpróbálja olyan szintre hozni a polgárháborús küldetéssorozatot, amit a Bethesda akart, csak menet közben abbahagyták, de ott vannak a nyomok a játékban.
Erről nem hallottam, mesélj róla többet kérlek. Meg egyik szálát se játszottam végig eddig.
Sok emberes harcokat akartak?
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Vik feltöltötte az USKP nagy fájlját, azt letöltöttem és beletettem a telepítőbe. Vissza Linuxba és indulhat a feltöltés :).
TReKeSS
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. jún. 8., szomb. 11:45

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: TReKeSS »

Ezek szerint, holnap eljön a várva várt nagy nap? Kénytelen voltam megkérdezni. :D
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

szotsaki írta:Vik feltöltötte az USKP nagy fájlját, azt letöltöttem és beletettem a telepítőbe. Vissza Linuxba és indulhat a feltöltés :).
Korábban kérdeztük, hogy az általunk magyartalannak tartott szövegeket is jelentsük majd?
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Dr Lecter írta: Korábban kérdeztük, hogy az általunk magyartalannak tartott szövegeket is jelentsük majd?
Igen, nyugodtan!
Wackyka

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Wackyka »

szotsaki írta:Vik feltöltötte az USKP nagy fájlját, azt letöltöttem és beletettem a telepítőbe. Vissza Linuxba és indulhat a feltöltés :).
Hát ha történne olyan csoda és még ma kiküldenétek a leveleket akkor biztos ,hogy nem aludnák/nk ..
Egész éjjel lelkesen küldözgetném a hibákat.. :D
Dr Lecter
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2012. jún. 26., kedd 18:09

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Dr Lecter »

Wackyka írta:
szotsaki írta:Vik feltöltötte az USKP nagy fájlját, azt letöltöttem és beletettem a telepítőbe. Vissza Linuxba és indulhat a feltöltés :).
Hát ha történne olyan csoda és még ma kiküldenétek a leveleket akkor biztos ,hogy nem aludnák/nk ..
Egész éjjel lelkesen küldözgetném a hibákat.. :D
És honnan tudod, hogy lesz benne? :)
Mondjuk úgyis lesz, de ezt nem pejoratíve mondom.
Avatar
Dreko
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2013. márc. 25., hétf. 17:12

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Dreko »

Csak kíváncsiságból: a tesztelés első köre idő intervallumban van meghatározva (tehát X. hó Y napjáig legalább 5 hibár kell bejelentenünk) vagy bejelentések száma arányában?
Krikx

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Krikx »

Üdv!

Ez nem a magyarítással kapcsolatos kérdés, és elnézést hogy ide írom, de máshol nem kaptam segítséget, és jelenleg ezt nézik a legtöbben így több esély van rá hogy kapok segítséget.
A problémám az lenne, hogy a fegyverem, pajzsom stb ha elő van véve, és fel-le nézés közben(de csak akkor, ha fel le nézek) a fegyverem és a kezem is a játékban rezeg..de csak First Person nézetben.
Elképesztően idegesítő, és számomra így játszhatatlan is.
Igaz hogy ez torrent oldalról szedett, de onnan ez már a 3. féle amit leszedek, és mindig ugyanez a probléma...míg másoknak semmi ilyen problémája nincsen.
Ötletem sincs hogy mi lehet a baj. :?
Ha valaki tud kérem segítsen ez ügyben, és még egyszer bocs az off-ért!
Putiteng
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. júl. 24., szer. 15:48

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Putiteng »

Krikx írta:Üdv!

Ez nem a magyarítással kapcsolatos kérdés, és elnézést hogy ide írom, de máshol nem kaptam segítséget, és jelenleg ezt nézik a legtöbben így több esély van rá hogy kapok segítséget.
A problémám az lenne, hogy a fegyverem, pajzsom stb ha elő van véve, és fel-le nézés közben(de csak akkor, ha fel le nézek) a fegyverem és a kezem is a játékban rezeg..de csak First Person nézetben.
Elképesztően idegesítő, és számomra így játszhatatlan is.
Igaz hogy ez torrent oldalról szedett, de onnan ez már a 3. féle amit leszedek, és mindig ugyanez a probléma...míg másoknak semmi ilyen problémája nincsen.
Ötletem sincs hogy mi lehet a baj. :?
Ha valaki tud kérem segítsen ez ügyben, és még egyszer bocs az off-ért!
Vsync-et kapcsold ki, ha ez nem segít, a beállításoknál kapcsold ki a controllert. Ha az sem, akkor fogalmam sincs.

Szerk: Ha megoldódik a probléma, akkor valamely admin, moderátor helyezze át, kérem. Van elég off így is, ne gyarapítsuk.
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Az ID számok elkészítésre mindenki számára. Szépen, személyre szólóan :).... kész!
jonetapia

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: jonetapia »

szotsaki írta:Az ID számok elkészítésre mindenki számára. Szépen, személyre szólóan :).... kész!
Akkor lassan indul az emailek küldése? :D :O
adikas

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: adikas »

Tiszteletem!

Érdeklődnék miért nem kaptam teszt fordítást, mikor már a kezdetektől küldtem a jelentkezési levelet szinte hetente.
A nyári szünetet rá tudtam volna szentelni.
Ha csak tévedés történt még mindig várom a levelet a címemre:

olah15@freemail.hu
Robert
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. jún. 8., szomb. 22:29

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Robert »

adikas írta:Tiszteletem!

Érdeklődnék miért nem kaptam teszt fordítást, mikor már a kezdetektől küldtem a jelentkezési levelet szinte hetente.
A nyári szünetet rá tudtam volna szentelni.
Ha csak tévedés történt még mindig várom a levelet a címemre:

olah15@freemail.hu
Hali, még senki sem kapott levelet ugyanis a nyilvános teszt még nem indult el! De már nem kell sokat várni ;)
vendég:)

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: vendég:) »

Robert írta:
adikas írta:Tiszteletem!

Érdeklődnék miért nem kaptam teszt fordítást, mikor már a kezdetektől küldtem a jelentkezési levelet szinte hetente.
A nyári szünetet rá tudtam volna szentelni.
Ha csak tévedés történt még mindig várom a levelet a címemre:

olah15@freemail.hu
Hali, még senki sem kapott levelet ugyanis a nyilvános teszt még nem indult el! De már nem kell sokat várni ;)
Azt azért bírom hogy egyből vádaskodik :D "Ha tévedés történt még mindig várom..." :D Ahelyett hogy vissza olvasott 2 kommentet:D Na lényeg a lényeg hogy már csak percek kérdése és meglesz ha mindent jól értelmezek :P :D
Putiteng
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. júl. 24., szer. 15:48

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Putiteng »

adikas írta:Tiszteletem!

Érdeklődnék miért nem kaptam teszt fordítást, mikor már a kezdetektől küldtem a jelentkezési levelet szinte hetente.
A nyári szünetet rá tudtam volna szentelni.
Ha csak tévedés történt még mindig várom a levelet a címemre:

olah15@freemail.hu
Nem tudja az ember elolvasni a híreket, megértem. Nem tud visszaolvasni egy-két oldalt, megértem. Amikor már annyira lusta, hogy a felette lévő hozzászólást képtelen elolvasni, azt már nem. Most komolyan ilyenek lesznek a "munkatársaim"? Meh...
vendég:)

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: vendég:) »

[quote ]Nem tudja az ember elolvasni a híreket, megértem. Nem tud visszaolvasni egy-két oldalt, megértem. Amikor már annyira lusta, hogy a felette lévő hozzászólást képtelen elolvasni, azt már nem. Most komolyan ilyenek lesznek a "munkatársaim"? Meh...[/quote]

Ezek csak játszani akarnak.. Egyetlen hibát se fognak bejelenteni:D Ezt abból következtettem le, hogy arra nem volt hajlandó hogy 2 hozzászólással feljebb olvasson akkor arra még amúgy se lesz hogy bejelentgesse az esetleges hibákat.
Krikx

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Krikx »

Putiteng írta:
Krikx írta:Üdv!

Ez nem a magyarítással kapcsolatos kérdés, és elnézést hogy ide írom, de máshol nem kaptam segítséget, és jelenleg ezt nézik a legtöbben így több esély van rá hogy kapok segítséget.
A problémám az lenne, hogy a fegyverem, pajzsom stb ha elő van véve, és fel-le nézés közben(de csak akkor, ha fel le nézek) a fegyverem és a kezem is a játékban rezeg..de csak First Person nézetben.
Elképesztően idegesítő, és számomra így játszhatatlan is.
Igaz hogy ez torrent oldalról szedett, de onnan ez már a 3. féle amit leszedek, és mindig ugyanez a probléma...míg másoknak semmi ilyen problémája nincsen.
Ötletem sincs hogy mi lehet a baj. :?
Ha valaki tud kérem segítsen ez ügyben, és még egyszer bocs az off-ért!
Vsync-et kapcsold ki, ha ez nem segít, a beállításoknál kapcsold ki a controllert. Ha az sem, akkor fogalmam sincs.

Kikapcsoltam catalyst-ban a vsync-et, és a controllert is a játékban, de semmit nem javult.
Azért kösz a tippet.
43bob

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: 43bob »

Megjött a levél,már rakom is fel,köszi!
Eisenberg75

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Eisenberg75 »

"mikor már a kezdetektől küldtem a jelentkezési levelet szinte hetente" Mivan? Hetente küldtél levelet? Men levelet? Hova? Jelentkezni lehet a főoldalon tudtommal semmilyen levélről nincs szó de javíts ki ha tévednék. O.o Meg minek...küldtél hetente levelet? Normális vagy? Költői kérdés volt.

Kezdtem egy új karit, de azért a régivel is megnézem szerintem főleg, mivel nála vannak a könyvek amiket át akarok nézni. Meg ilyen vérdíj meg napló meg mittudomén szal ezeket átnézném, meg ha nem lesz semmi probléma (amit kétlek) akkor a régi karimmal elkezdem a Stormcloak-os küldetésszálat. Arra nagyon kíváncsi vagyok.
Tessék csak, hogy ne legyen annyira off. Bár Én speciel most csak este 22:00-ig érek rá mert utána lövik a pizsit :P
Avatar
Dreko
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2013. márc. 25., hétf. 17:12

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Dreko »

vendég:) írta:
Nem tudja az ember elolvasni a híreket, megértem. Nem tud visszaolvasni egy-két oldalt, megértem. Amikor már annyira lusta, hogy a felette lévő hozzászólást képtelen elolvasni, azt már nem. Most komolyan ilyenek lesznek a "munkatársaim"? Meh...
Ezek csak játszani akarnak.. Egyetlen hibát se fognak bejelenteni:D Ezt abból következtettem le, hogy arra nem volt hajlandó hogy 2 hozzászólással feljebb olvasson akkor arra még amúgy se lesz hogy bejelentgesse az esetleges hibákat.
Sokan csak azért használják ki a tesztelési lehetőséget, hogy hamarabb juthassanak hozzá a maygarításhoz. Én ezért támogattam volna valamilyen "szelekciót", ugyanis ez a fajta kisajátítás nem igazán fair a fordítókkal szemben. Bár azért a Skyrim fórumozáshoz is kell egyfajta tájékozottság, hiszen a játékosokhoz képest kevesen látogatják a fórumot, de remélem, hogy méltatja annyira a csapatot, a játékot, a játékosokat, és magát a magyarítást mindenki, hogy eleget tesz madj a bejelentési "kötelezettségének", főleg, hogy nem is lesz túl bonyolult a bejelentés menete.
papucs

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: papucs »

és most le terheltétek a levelező fiókot mert egy troll van itt :D
Avatar
Altair21
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. júl. 24., szer. 3:14

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Altair21 »

izé írta:Késöbbiekben a DLC-ket is lefordítják a srácok?
Valószínűleg igen. Ahogy oblivionnál is tették. Nem végeznek fél munkát és ha megnézed oblivionnál egy csomó beépülő is le van fordítva. Szóval ne aggódj :D Egyenlőre elégedjünk meg az alapjátékkal :) Nekik se ártana már lassan pihenésre használni a szabadidejüket.
Putiteng
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. júl. 24., szer. 15:48

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Putiteng »

Lopd el a testvéred laptop egerét, próbáld meg azzal. Lehet nem szereti a program az egeredet.
Megjegyzés: Lehet, hogy most nagy marhaságot mondtam, mert még én sem hallottam ilyenről, de azért próbáld meg. :D
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Vik észrevett egy apró részt, ami még nem volt beemelve a nevezéktanba. Úgy 590 sornyi szöveg. Most éppen fordítja újra a fájlokat, hogy ezek is benne legyenek.
Addig pedig próbálok kibékülni a levelezővel és beemelni az ID számokat. Éljen a párhuzamosítás :).
Avatar
Altair21
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. júl. 24., szer. 3:14

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Altair21 »

szotsaki írta:Vik észrevett egy apró részt, ami még nem volt beemelve a nevezéktanba. Úgy 590 sornyi szöveg. Most éppen fordítja újra a fájlokat, hogy ezek is benne legyenek.
Addig pedig próbálok kibékülni a levelezővel és beemelni az ID számokat. Éljen a párhuzamosítás :).
Kitartás mester :)
Bakker nálam behalt fórum.. amíg nem válaszoltam egy hsz-re nem láttam az új hozzászólásokat hát oh my god :D
TReKeSS
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. jún. 8., szomb. 11:45

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: TReKeSS »

Szóval készen vagytok? Kész az az 590 sor és jönnek az e-mailek?
Vendég

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Altair21 írta:
szotsaki írta:Vik észrevett egy apró részt, ami még nem volt beemelve a nevezéktanba. Úgy 590 sornyi szöveg. Most éppen fordítja újra a fájlokat, hogy ezek is benne legyenek.
Addig pedig próbálok kibékülni a levelezővel és beemelni az ID számokat. Éljen a párhuzamosítás :).
Kitartás mester :)
Bakker nálam behalt fórum.. amíg nem válaszoltam egy hsz-re nem láttam az új hozzászólásokat hát oh my god :D

Frissíts frissíííííts percenként nehogy lemaradj valami érdekesről! Valami ilyesmit csinálok Én is :D
Vendég

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Nem baj de akkor elmondom: A szövegen Vik még dolgozik, Áki beemeli az ID számokat a teherautóba aztán meg várjuk a következő fejleményt.
jonetapia

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: jonetapia »

Vajon ezt nézik most többen, vagy a felvi pontokat ? :D
TReKeSS
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. jún. 8., szomb. 11:45

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: TReKeSS »

Elég lett volna, egy egyszerű "nem"-is :D de azért kössz.
TReKeSS
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. jún. 8., szomb. 11:45

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: TReKeSS »

Én is ezért kérdeztem amit kérdeztem. :D nembaj, nemsokára eljön a várva várt pillanat. :D
Avatar
szotsaki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2008. feb. 4., hétf. 10:20

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: szotsaki »

Az ID számok beemelve, a levél megírva és elmentve. Vik most fordítja le az új nevezéktant és ha minden jól működik, akkor megy az egész a telepítőbe :).
anonimus!

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: anonimus! »

Nekem gmail-em van! Rem megkapom a levelet! Ezer hála nektek a fordításért skacok!
Eisenberg75

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Eisenberg75 »

Nekem..............CITROMAIL-em. O.o Még 12 évesen csináltam de nem kő másik minek.. O.o Ide is csak a szemét jön meg az aktiváló levelek. Mindjárt megtelik van most 607 beérkezőm...
vendég:)

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: vendég:) »

anonimus! írta:Nekem gmail-em van! Rem megkapom a levelet! Ezer hála nektek a fordításért skacok!
Én is ebben reménykedek :D
Danko

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Danko »

Nah, akkor ideje feltelepítenem a játékot. Már egy hete megvettem, de se törttel, se ezzel nem játszottam eddig. Már nagyon vártam ezt a pillanatot :D
Avatar
Dreko
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2013. márc. 25., hétf. 17:12

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Dreko »

Danko írta:Nah, akkor ideje feltelepítenem a játékot. Már egy hete megvettem, de se törttel, se ezzel nem játszottam eddig. Már nagyon vártam ezt a pillanatot :D
Tudom milyen érzés nyugton hagyni egy frissen megvett játékot még pár napig, de hidd el, megérte várni :D Én sem játszottam, nehéz volt megállni, (főleg hogy nemrég fejeztem be a Trónok Harca 3 évadját) de bízom benne hogy megérte. ;)
Dzsamesz
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013. júl. 14., vas. 12:03

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Dzsamesz »

Ezzel a verziószámmal: 1.9.32.0.8 fog működni ?
jack
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2013. júl. 24., szer. 11:18

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: jack »

Ákos korábban irta hogy majd kelleni fog a Unofficial Skyrim Patch .Sajna azóta se tudtam letölteni (meghalt a nexus oldal) remélem működni fog anélkül is.
Eisenberg75

Re: Kérdések a magyarításról

Hozzászólás Szerző: Eisenberg75 »

Dzsamesz írta:Ezzel a verziószámmal: 1.9.32.0.8 fog működni ?
Az egy patch, és igen fog.
Válasz küldése